PDA

View Full Version : Friend List Προβλήματα



Chill
03-06-2008, 23:30
Αντιμετωπίζει κανένας προβλήματα στην friend list ή είμαι ο μόνος?

Μου στέλνει κάποιος add, πάω στα recieved messages κάνω accept και μου λέει "an error bla bla bla". Εν συνεχεία μπαίνουν στην friend χωρίς να είναι όντως friend μου εμφανίζει δηλαδή κάτω από το name "Request to add a friend" ενώ το μήνυμα του add εξαφανίζεται και από τα recieved και από τα δικά τους (εννοώ το μήνυμα για να του κάνω add).

Επιπλέον ξέρω πως υπάρχει κάποιο όριο στους friends (χωρίς ωστόσο να μπορώ να κατανοήσω το γιατί....) γνωρίζει κανένας ποιο είναι αυτό?

P.s. Αν ο χρήστης Kotsos_GR είναι από το forum να ξέρει ότι τον έχω κάνει add απλά το μηχάνημα αρνείται πεισματικά να τον βάλει στην λίστα.

X-NEC
04-06-2008, 02:23
Και εμενα μου το έχει κάνει αυτό στα τελευταία add που έχω κάνει. Θέλει μερικές φορες για να μπει επιτέλους στη λίστα κάποιος. Το όριο για τους φίλους είναι 50 αν δεν κάνω λάθος.

touristas
04-06-2008, 02:28
ego pantos nektarie akoma perimeno na me kaneis add!!!

X-NEC
04-06-2008, 02:32
Μη χειρότερα! Εγώ σε βλέπω στους friends μου ρε συ! Για αυτό και τότε που θέλαμε να παίξουμε σε έδειχνε offline ενώ ήσουν μέσα. Θα σε βγάλω και θα σου κάνω εγώ add μπας και φτιάξει το πρόβλημα.

touristas
04-06-2008, 02:33
xaxaxa,ok!

milios
04-06-2008, 19:31
μην πάτε στο μηνύματα αλλά στην εικόνα του ατόμου και από εκεί κάντε accept. Εμένα μόνο έτσι κάνει add σε εμένα. Από τα μηνύματα και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα.

Ekptotos
05-06-2008, 14:07
Εμένα μου το έχει κάνει ΜΟΝΟ όταν πάτησα "add" σε request αμέσως μόλις μπήκα στο PSN. Τις άλλες φορές περίμενα λίγο να "φορτώσει" η friend list και μετά έκανα add χωρίς κανένα πρόβλημα.

greekteo
05-06-2008, 14:19
Το οριο της friendlist ειναι 50 επαφες. Αν σας κανει καποιος add καλυτερα να κανετε add απο το ονομα που βγαινει στις επαφες και οχι απο τα εισερχομενα μηνυματα.. Οχι οτι υπαρχει καποιο προβλημα αλλα αμα κανετε απο τα εισερχομενα ισως βγει αυτο το error. Εμενα μου το κανει συχνα.. ( και νομιζα μονο σε μενα ειναι ετσι)..


ΕΡΩΤΗΣΗ
Οταν μπαινετε στο psn, τα ονοματα στην friendlist σας τα δειχνει αμεσως ποιοι ειναι online? Εμενα πρεπει να περασει λιγη ωρα και μετα τα εμφανιζει ποιοι ειναι online και ποιοι off.

Ekptotos
05-06-2008, 14:22
ΕΡΩΤΗΣΗ[/B]
Οταν μπαινετε στο psn, τα ονοματα στην friendlist σας τα δειχνει αμεσως ποιοι ειναι online? Εμενα πρεπει να περασει λιγη ωρα και μετα τα εμφανιζει ποιοι ειναι online και ποιοι off.

Κι εμένα το ίδιο μου κάνει. Μου έχει τύχει να μου δείχνει μια επαφή offline ενώ ήτανε online. lol

greekteo
05-06-2008, 14:23
ΑΑ οκ.. ευτυχως γιατι ειχα μια μικρη αγωνια μηπως ηταν δικο μου προβλημα.. Nice:)

takislemon
05-06-2008, 16:03
Re si Gordon ego eimai o Kostsos_GR. Einai o deuteros logariasmos mou me Elliniki simaia giati o Takislemon einai me aggliki simaia!

Chill
05-06-2008, 16:20
Αχαχαχα ναι ρε συ τώρα το θυμήθηκα :). Στο fifa με είχες παίξει με αυτό το account. Anyway όλα ok έβγαλα άκρη με τα friends σε έχω βάλει εδώ και καμιά ωρίτσα και με τα 2 account.

Αν και εδώ που τα λέμε σύντομα σε βλέπω να κάνεις νέο account με name, ernestovalver :jiggy:aa0xa0x0ax0a0x :jiggy:!!!!!!!!!