PDA

View Full Version : Προβλήματα, απορίες, παράπονα.



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

geodlord7
25-05-2008, 17:16
Γιατι σβηστηκε το μηνυμα μου??Δεν νομιζω να προσεβαλλα κανεναν ουτε να εβριζα οπως πολλα αλλα ποστ που δεν σβηνονται...


Ειπα οτι ο chill τραβαει την προσοχη μας παν του γραφοντας αρνητικα για το ps3 και αντιπαραθετοντας το με το pc ΣΥΝΕΧΕΙΑ.Αν ειναι προσβλητικο αυτο το μηνυμα πειτε το να το ξερω και εγω.

PDS
25-05-2008, 17:18
Γιατι σβηστηκε το μηνυμα μου??Δεν νομιζω να προσεβαλλα κανεναν ουτε να εβριζα οπως πολλα αλλα ποστ που δεν σβηνονται...

Εισαι σιγουρος οτι δεν επρεπε να σβηστει?
Αν το εβλεπε αλλος mod μαλλον θα ειχες φυγει με Ban.

geodlord7
25-05-2008, 17:20
Εισαι σιγουρος οτι δεν επρεπε να σβηστει?
Αν το εβλεπε αλλος mod μαλλον θα ειχες φυγει με Ban.


Μα δεν μπορω να το καταλλαβω.Ουτε εβρισα ουτε χαρακτηρισα ουτε τιποτα.Ειπα τι συμβαινει με ευγενικο τροπο.Εξεφρασα την αποψη μου για το θεμα.

PDS
25-05-2008, 17:24
Δεν θελω να το συνεχισω εδω.Δες τα pm σου για τον λογο που σβηστηκε.

music_lover
25-05-2008, 18:24
Μα δεν μπορω να το καταλλαβω.Ουτε εβρισα ουτε χαρακτηρισα ουτε τιποτα.Ειπα τι συμβαινει με ευγενικο τροπο.Εξεφρασα την αποψη μου για το θεμα.

Άστο το έχω πάθει συχνά εδωμέσα..ίσως το μοναδικό forun πανελλήνια που σβήνει post χωρίς αιτία και ενημέρωση :ohthedrama:

PDS
25-05-2008, 18:31
Άστο το έχω πάθει συχνά εδωμέσα..ίσως το μοναδικό forun πανελλήνια που σβήνει post χωρίς αιτία και ενημέρωση :ohthedrama:

Xωρις να γνωριζεις τι εγινε σε αυτη την περιπτωση πεταγεσαι και λες το δικο σου.To βρισκεις σωστο?

Κανεις δεν σε εμποδισε να ζητησεις εξηγησεις απο αυτους που στο εσβησαν,αν σου εσβησαν καποιο ποστ.
Ο geodlord7 ζητησε εξηγησεις,τις πηρε και συμφωνησε στο τελος.

Καθημερινα σβηνονται 10δες ποστς offtopic,και οχι μονο(flame κτλ).Αν καθομασταν να ενημερωνουμε και να πιανουμε συζητηση με τον καθενα του οποιου το ποστ εχει σβηστει,θα ζηταγαμε μισθο απο τον slay:p

music_lover
25-05-2008, 22:35
Xωρις να γνωριζεις τι εγινε σε αυτη την περιπτωση πεταγεσαι και λες το δικο σου.To βρισκεις σωστο?

Κανεις δεν σε εμποδισε να ζητησεις εξηγησεις απο αυτους που στο εσβησαν,αν σου εσβησαν καποιο ποστ.
Ο geodlord7 ζητησε εξηγησεις,τις πηρε και συμφωνησε στο τελος.

Καθημερινα σβηνονται 10δες ποστς offtopic,και οχι μονο(flame κτλ).Αν καθομασταν να ενημερωνουμε και να πιανουμε συζητηση με τον καθενα του οποιου το ποστ εχει σβηστει,θα ζηταγαμε μισθο απο τον slay:p

Εγώ πάντως 6 χρόνια τώρα ως moderator στο thegreekz με χιλιάδες users online καθημερινά και δεκάδες νέα threads δεν έχω σβήσει ούτε 1 post και δεν δημιουργήθηκε ποτέ το παραμικρό πρόβλημα,οπότε άσε τις εξυπνάδες για αυτούς που δεν ξέρουν..

Σέβομαι τους κανόνες του κάθε forum αλλά δεν δέχομαι να νομίζουν πως με κοροιδεύουν κιόλας..

Άλλωστε και εσύ χωρίς να ξέρεις μην απαντάς,ζήτησα εξηγήσεις κάνοντας 3 post αλλά δεν απάντησε κανένας,ψάξε στο κατάλληλο thread και αν δεν ξέρεις ποιό thread είναι μην πετάγεσαι και λές το δικό σου..

PDS
25-05-2008, 22:42
Εγώ πάντως 6 χρόνια ως moderator στο thegreekz με χιλιάδες users online καθημερινά και δεκάδες νέα threads δεν έχω σβήσει ούτε 1 post και δεν δημιουργήθηκε ποτέ το παραμικρό πρόβλημα,οπότε άσε τις εξυπνάδες για αυτούς που ξέρουν..

Tην εξυπναδα που την ειδες?
Εσυ ο εμπειρος που ξερεις λοιπον καλυτερα ας μην εσβηνες τα offtopic και τις βρισιες.ΟΚ?

Το παραλογο απο αυτα που σου ειπα που το ειδες?
Παμε απο την αρχη λοιπον.
Αν εχεις καποιο παραπονο για καποιο ποστ που σβηστηκε,ζητα τον λογο απο αυτον που σου το εσβησε,μην πεταγεσαι χωρις να ξερεις τι εγινε με τον geodlord7.
Ασε λοιπον εσυ τις εξυπναδες περι εμπειριας απο moderating κτλ.


Άλλωστε και εσύ χωρίς να ξέρεις μην απαντάς,ζήτησα εξηγήσεις κάνοντας 3 post αλλά δεν απάντησε κανένας,ψάξε στο κατάλληλο thread και αν δεν ξέρεις ποιό thread είναι μην πετάγεσαι και λές το δικό σου..

Εγω δεν το θυμαμαι κατι τετοιο,μπορει να μην ημουν mod.Bλεπεις ποιος mod ειναι μεσα και στελνεις ενα Pm και τελος το θεμα.Αν στο ειχα σβησει εγω και με ρωταγες,σιγουρα θα σου απαντουσα.

Εγω σταθηκα κυριως στο οτι μιλας χωρις να ξερεις τι εγινε με τον geodlord7 και λες τα δικα σου.

jorgedept
25-05-2008, 22:49
Κάτω η ΧΟΥΝΤΑ:giggle:

music_lover
25-05-2008, 22:49
Παμε απο την αρχη λοιπον.
Αν εχεις καποιο παραπονο για καποιο ποστ που σβηστηκε,ζητα τον λογο απο αυτον που σου το εσβησε,μην πεταγεσαι χωρις να ξερεις τι εγινε με τον geodlord7.

Πλάκα μου κάνεις? Και που να ξέρω εγώ ποιός μου το έσβησε αν δεν μου το πει ο ίδιος?

Να μυρίσω τα δάχτυλά μου? Τι είναι αυτά που λές?

Ρίξε μια ματιά στο thread για το GRID που κάποιος έσβησε το post μου επειδή αποκάλεσα το gametrailers ηλίθιο,2 φορές ρώτησα ποιός και γιατί το έσβησε και απάντηση δεν πήρα!

Δεν λέω οτι κακώς το έσβησε,αν αυτό είναι πολιτική του forum το σέβομαι αλλά τουλάχιστον αυτός που το έκανε ας έλεγε το γιατί και ποιός το έκανε,απλά τα πράγματα..

Και τέλος εγώ δεν μίλησα για τον geo αλλά για την περίπτωση μου καθώς είπα κατά λέξη:

"Άστο το έχω πάθει συχνά εδωμέσα..ίσως το μοναδικό forun πανελλήνια που σβήνει post χωρίς αιτία και ενημέρωση"

music_lover
25-05-2008, 22:54
ορίστε και το link (GRID σελίδα 5,Post 98 και σελίδα 6,Post 115)

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&page=5

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&page=6

Και δεν μου λές εκεί μέσα βλέπω πως Moderators είναι 6 άτομα!

Αφού δεν απάντησε κανένας τι θέλεις να κάνω? Να στείλω Pm σε 6 άτομα?

PDS
25-05-2008, 22:57
Ρίξε μια ματιά στο thread για το GRID που κάποιος έσβησε το post μου επειδή αποκάλεσα το gametrailers ηλίθιο,2 φορές ρώτησα ποιός και γιατί το έσβησε και απάντηση δεν πήρα!

Φυσικα και θα κοιταξω αν θες.Δεν εχω κανενα προβλημα.


Και τέλος εγώ δεν μίλησα για τον geo αλλά για την περίπτωση μου καθώς είπα κατά λέξη:

"Άστο το έχω πάθει συχνά εδωμέσα..ίσως το μοναδικό forun πανελλήνια που σβήνει post χωρίς αιτία και ενημέρωση"

Ναι ωραια,αλλα ειναι σαν να λες σε μενα(που εσβησα το μηνυμα του geo)οτι ''και εγω το ιδιο επαθα με αυτο που εκανες εσυ pds στον geo,δεν τον ενημερωσες ουτε υπηρχε αιτια που του το εσβησες''.

Τεσπα καταλαβαινεις τι θελω να πω.

music_lover
25-05-2008, 23:03
Κοίτα αν το πήρες στραβά τότε με παρεξήγησες.

Απο την άλλη βέβαια μου έκανες επίθεση χωρίς λόγο λέγοντας με οτι πετάγομαι αναίτια αλλά αν περίμενες θα έβλεπες πως δεν είνα αναίτια..

Τέσπα,δεν θέλω ούτε έξυπνος να το παίξω,ούτε έμπειρος,απλά λέω οτι το σβήσιμο post χωρίς αιτία και εξήγηση είναι λάθος.

Και επειδή βγήκαμε off topic σταματάω εδώ.

Φιλικά Αλέξης :cheers:

Παρεπιπτόντως το pc gaming έχει πεθάνει.. :D

PDS
25-05-2008, 23:15
Απλα εξηγουσα στον geodlord7 σε πμ τον λογο,εκανες ποστ και μου φανηκε ''καπως'' εκεινη την ωρα.Δεν ηθελα να κανω επιθεση.Κανενα προβλημα παντως.:)

Eιμαστε offtopic αλλα τα ποστ ισως να μεταφερθουν σε κανα τοπικ(αν υπαρχει καπου να μπουν) ή θα σβηστουν(lol:D)

λοιπον για το θεμα που λες,στο grid τοπικ ,εισαι σιγουρος οτι εγινε εκεινο το ποστ απο σενα?Εγω δεν βρηκα τπτ.
Ενα ποστ εχει σβηστει σε αυτο το τοπικ και ειναι απο τον greekteo που εσβησε δικο του ποστ.
Μηπως εχεις κανει καποιο λαθος λοιπον και τζαμπα μιλαμε τοση ωρα?:p

Ειχες κανει αυτο το ποστ που υπαρχει ακομα,αλλα δεν βρηκα το ποστ περι ηλιθιοτητας.

ποιος και γιατί έσβησε το post μου περί ηλιθιότητας του gametrailers?

music_lover
25-05-2008, 23:24
Ειχες κανει αυτο το ποστ που υπαρχει ακομα,αλλα δεν βρηκα το ποστ περι ηλιθιοτητας.

Είναι γιατί κάποιος το έσβησε :hide:

Τέλος πάντων,τέλος καλό,όλα καλά :cheers:

PDS
25-05-2008, 23:29
Είναι γιατί κάποιος το έσβησε :hide:

Τέλος πάντων,τέλος καλό,όλα καλά :cheers:

Αυτο υπηρχε ηδη.

ποιος και γιατί έσβησε το post μου περί ηλιθιότητας του gametrailers?
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&page=5

Αυτο που λες οτι εγινε delete δεν υπαρχει.:)

Μαλλον δεν ειχες κανει ποτε εκεινο το ποστ(που λες οτι σβηστηκε) γι αυτο μαλλον δεν σου απαντουσε κανεις στο 2ο που ζητουσες εξηγησεις.:frog:
Σιγουρα δλδ δεν το ειχες κανει γιατι δεν βρηκα κανενα τετοιο ποστ.Τουλαχιστον εγω δεν το βλεπω.:blush:Ας το επιβεβαιωσει βεβαια και καποιος αλλος mod για σιγουρια.:)

music_lover
25-05-2008, 23:37
Και όμως το έκανα PSD13..αλλιώς δεν υπάρχει λόγος ξαφνικά να διαμαρτύρομαι και μάλιστα με 2 post για κάτι που δεν έγραψα..

PDS
25-05-2008, 23:45
Και όμως το έκανα PSD13..αλλιώς δεν υπάρχει λόγος ξαφνικά να διαμαρτύρομαι και μάλιστα με 2 post για κάτι που δεν έγραψα..

Καλα σιγουρα δεν λεω οτι ειναι φαντασια σου(ελεγα μηπως ειχες κανει κανα λαθος),αλλα εγω δεν το βλεπω.:(
Τι να πω δεν ξερω.Το μονο delete που εχει καταγραφει ειναι ενα ποστ του greekteo.:notsay:

Slay
25-05-2008, 23:53
ορίστε και το link (GRID σελίδα 5,Post 98 και σελίδα 6,Post 115)

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&page=5

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&page=6

Και δεν μου λές εκεί μέσα βλέπω πως Moderators είναι 6 άτομα!

Αφού δεν απάντησε κανένας τι θέλεις να κάνω? Να στείλω Pm σε 6 άτομα?
δεν εγινε τιποτε delete, εγινε Move εδω http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?p=66515#post66515 και μαλιστα το ειχε πει και τοτε με post o PDS13 , αλλα δεν μπορει ο καθενας μας να θυμαται ολες τι λεπτομερειες, την επομενη φορα να εισαι ποιο προσεχτικος πριν αρχισεις να εκτοξευεις κατηγοριες.

music_lover
25-05-2008, 23:54
Κοίτα πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να το έκανα post reply και αυτό να μην ανέβηκε τελικά γιατί δεν έκατσα να το ελέγξω καθότι άλλαξα thread.

Αν έγινε έτσι τότε κάνω λάθος πάντως δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο γιατί το thread ανέβηκε πρώτο όταν έκανα το post.

music_lover
26-05-2008, 15:48
ο καλώς τότε,απλά αυτό το post remove είναι κάτι που δεν το έχω δουλέψει ποτέ γιατί είναι δύσκολο όταν έχεις να κάνεις με δεκάδες posts καθημερινά να τα μεταφέρεις στο σωστό μέρος κάθε φορά..

επίσης δεν φαίνεται ότι έγινε αν δεν το δεί ή ενημερωθεί ο χρήστης σε αντίθεση με το thread remove που φαίνεται καθαρά η μεταφορά του

πχ το post του PDS13 που ενημέρωνε για την μεταφορά που είναι και δεν το είδα?

αφού εφαρμόζετε ρε παιδιά το post remove τουλάχιστον ενημερώνετε με pm τον user του οποίου το post μεταφέρθηκε..

PDS
26-05-2008, 15:56
πχ το post του PDS13 που ενημέρωνε για την μεταφορά που είναι και δεν το είδα?

αφού εφαρμόζετε ρε παιδιά το post remove τουλάχιστον ενημερώνετε με pm τον user του οποίου το post μεταφέρθηκε..

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2058&highlight=grid&page=4

Στο ποστ 78 γραφω ΄΄εγινε ποστ στα multiplatform''οποτε λογικο ειναι οτι μεταφερετε εκει η συζητηση.Ετσι μετεφερα το δικο σου και πιθανοτατα και αλλα ποστς:)

Με pm δεν γινεται γιατι αν μεταφερθουν πολλα δεν μπορεις να στειλεις σε ολους,θα παρει ωρα.Απλα πρεπει να γινεται αναφορα οτι παμε σε αλλο τοπικ.
Αυτο εκανα ουσιαστικα.

music_lover
26-05-2008, 16:05
οκ τότε συγνώμη γιατί δεν το έδωσα σημασία..

ίσως ήταν καλύτερα να το έγραφες έγινε remove posts ή κάπως έτσι τέλος πάντων γιατί όταν γράφεις έγινε post εννοείς κάτι γενικό και αόριστο και όχι κάτι συγκεκριμένο

βλάκεια μου που δεν άνοιξα και το link με το multiplatform

τέσπα,γνώμη μου πάντως είναι να προτιμηθεί μια προειδηποίηση προς τους users για όποια τυχόν off topic posts παρά το remove των post αυτών γιατί γίνεται μπέρδεμα

αλλά αυτό βέβαια είναι εσωτερικό θέμα λειτουργίας του κάθε forum και εμένα δεν μου πέφτει λόγος για το πως λειτουργεί εδώ το forum..

τέλος τα off topic απο εμένα,console vs pc gaming for now on..

PDS
26-05-2008, 20:43
Μεταφερθηκαν σε αυτο το τοπικ ολα τα offtopic που υπηρχαν στο console vs pc gaming.

k0uLiS_GR
26-05-2008, 21:22
vgenw paraponoumenos g t adiko ban t three brothers1

tasioskis
26-05-2008, 23:52
vgenw paraponoumenos g t adiko ban t three brothers1


και τι το λες εδω..... γρηγορα στο συνταγμα για πορεια....

panelix
28-05-2008, 23:28
και τι το λες εδω..... γρηγορα στο συνταγμα για πορεια....

looooooooooooooooooool :bunny_4:

touristas
28-05-2008, 23:29
aaaaaaaaaaaaaxaxaxaxa,lololol

greekteo
28-05-2008, 23:43
και τι το λες εδω..... γρηγορα στο συνταγμα για πορεια....

xaxaxaxaxaxaxa Τα παραπονα σου στην Παπαρηγα!!

WolfRathmA
29-05-2008, 02:34
Να λοιπουν τα offtopic please. Και οποιος εχει παραπονα για κατι ας ρειξει και μια ματια στους κανονες του forum.

nikon
31-05-2008, 13:23
Παράπονο: Γιατί βγήκαν όλα τα παιχνίδια από το banner και μπήκε μόνο το MGS;
Θα μπορούσε να ήταν γεμάτο με τα καλύτερα παιχνίδια που υπάρχουν μέχρι τώρα.
:tiphat:

WolfRathmA
31-05-2008, 13:30
Παράπονο: Γιατί βγήκαν όλα τα παιχνίδια από το banner και μπήκε μόνο το MGS;
Θα μπορούσε να ήταν γεμάτο με τα καλύτερα παιχνίδια που υπάρχουν μέχρι τώρα.
:tiphat:

Γιατι κανουμε αφιερομα στο Metal Gear...

To Metal Gear ειναι ενα... Κανενα αλλο δε μπορει να κοντοσταθει διπλα του ;)

Οταν τελειωσει τοτε θα το αλλαξουμε παλι.

PDS
31-05-2008, 13:30
Παράπονο: Γιατί βγήκαν όλα τα παιχνίδια από το banner και μπήκε μόνο το MGS;
Θα μπορούσε να ήταν γεμάτο με τα καλύτερα παιχνίδια που υπάρχουν μέχρι τώρα.
:tiphat:

Δεν θα ειναι μονιμο:p

nikon
31-05-2008, 17:34
Γιατι κανουμε αφιερομα στο Metal Gear...

To Metal Gear ειναι ενα... Κανενα αλλο δε μπορει να κοντοσταθει διπλα του ;)

Οταν τελειωσει τοτε θα το αλλαξουμε παλι.


Δεν θα ειναι μονιμο:p
ΟΚ πάσο.....:innocent:

WolfRathmA
06-06-2008, 08:01
Να αναφερο λογο τρελου spam στα comments στην κεντρικη σελιδα εχει βγει προσωρινα αυτη η επιλογη. Θα το ελενξουμε και θα σας ενημερωσουμε και παλι.

conn-a
11-06-2008, 01:54
δεν ξερω αν εχει αναφερθει καπου στις προηγουμενες σελιδες αν εχει θα το σβησω αυτο το ποστ!αλλα γιατι οταν θες να δωσεις καπου ρεπ πρεπει να κανεις σ'αλλους 420!!:banghead:και εφοσον κανεις μετα σου λεει οτι δεν μπορεις να κανεις τελικα στο ατομο που θες επειδη εχεις κανει παρα πολλα μεσα στο 24ωρο!!καταλαβαινω οτι ετσι αποφευγονται καποιες συμπαθειες που εχουν καποιοι προς καποιους αλλους και τους πλακωνουν στα ρεπ αλλα μερικες φορες ειναι σπαστικο:hide:...:fryingpan::fryingpan::)

WolfRathmA
11-06-2008, 02:28
Αυτο γινεται για τον απλο λογο να μην γινεται συνεχως ρεπ μεταξυ φιλων. Οντος μπορει να ειναι σπαστικο, αλλα ειναι αρκετα χρησιμο.

Ixor24
11-06-2008, 02:40
πως κανουμε rep?

conn-a
11-06-2008, 02:48
πως κανουμε rep?
αριστερα του ποστ κατω απο το ονομα δλδ εχει 2 ανθρωπακια πατας επανω και αν θες να κανεις +ρεπ πατας i agree αν θες να κανεις αρνητικο πατας i disagrre και αν θες επισης γραφεις και comment.Στο αρνητικο πρεπει να γραψεις οπωσδηποτε ομως!!:angry:

WolfRathmA
11-06-2008, 02:48
Το 2 ανθρωπακια που ειναι κατω απο τα στοιχεια του χρηστη που βλεπεις στα αριστερα.

edit: με προλαβες :D

conn-a
11-06-2008, 02:54
Το 2 ανθρωπακια που ειναι κατω απο τα στοιχεια του χρηστη που βλεπεις στα αριστερα.

edit: με προλαβες :D
yeap wolf!:frog::angry:

Ixor24
11-06-2008, 03:00
και πως βλεπεις αν καποιος σε εχει κανε +ρεπ

Ixor24
11-06-2008, 03:01
και τα πράσινα τετραγωνάκια τι ειναι?

X-NEC
11-06-2008, 03:02
Πηγαίνεις στο User CP σου, που βρίσκεται πάνω αριστερά.

conn-a
11-06-2008, 03:03
και τα πράσινα τετραγωνάκια τι ειναι?
κατι σαν θεση νομιζω θα σε γελασω αλλα οποιος εχει περισσοτερα ρεπ εχει και περισσοτερες καρτες!!Επισης δειχνει οτι ειναι θετικο το ρεπ που σου χουν δωσει στην αντιθετη περιπτωση ειναι κοκκινο νομιζω:angry:

conn-a
11-06-2008, 03:05
να ρωτησω κι εγω κατι?η μπλε καρτα τι ειναι?

WolfRathmA
11-06-2008, 05:00
να ρωτησω κι εγω κατι?η μπλε καρτα τι ειναι?

Εννοεις εκει περα που βλεπεις τα rep ετσι;
Πως λενε πρασινη καρτα για τους μεταναστες; Ε καποιος σου εκανε rep ο οποιος ειναι Ελληνικα! Χαχαχα..

Δε ξερω :p LoL... αν ξερει ο Slay θα σου πει.

nikon
11-06-2008, 09:37
Αυτο γινεται για τον απλο λογο να μην γινεται συνεχως ρεπ μεταξυ φιλων. Οντος μπορει να ειναι σπαστικο, αλλα ειναι αρκετα χρησιμο.
Υπάρχει κάποιος λόγος για να το κάνει κάποιος αυτό αν το κάνει;
Όποιος έχει πάρει πολλά rep κερδίζει κάτι;:confused:
To κακό μ'αυτό το σύστημα είναι ότι αν δεν δώσεις rep σ'αυτόν που θες την ώρα που θες μετά άντε να θυμηθείς να του το δώσεις όταν θα μπορείς.:(

modecris
11-06-2008, 19:40
To κακό μ'αυτό το σύστημα είναι ότι αν δεν δώσεις rep σ'αυτόν που θες την ώρα που θες μετά άντε να θυμηθείς να του το δώσεις όταν θα μπορείς.:(
...και για να μπορέσεις θα πρέπει να είσαι -ας πούμε - αρκετά πιο "ελαστικός" ως προς τα στάνταρ που έχεις ορίσει ώστε να δώσεις +rep.Αν δεν το κάνεις αυτό μάλλον δεν θα ξαναδώσεις rep στο ίδιο άτομο ποτέ.

Ξέρει κανείς από τους υπεύθυνους να μας πει πόσα rep πρέπει να δώσουμε γύρω γύρω ώστε να έχουμε το δικαίωμα να ξαναδώσουμε σε κάποιον;

spartans300
11-06-2008, 20:19
καλησπερα στη παρεα.γιατι εδω και μια εβδομαδα δεν μπορουμε να μπουμε στο be a pro?

likudeez
11-06-2008, 21:40
εχει τοση σημασια το θεμα με τα + - rep ?

jammin
12-06-2008, 00:02
Υπάρχει κάποιος λόγος για να το κάνει κάποιος αυτό αν το κάνει;
Όποιος έχει πάρει πολλά rep κερδίζει κάτι;:confused:
To κακό μ'αυτό το σύστημα είναι ότι αν δεν δώσεις rep σ'αυτόν που θες την ώρα που θες μετά άντε να θυμηθείς να του το δώσεις όταν θα μπορείς.:(
α ρε nikon για μενα μιλας??? αχ τι να κανουμε, θα περιμενω...:innocent::rofl::rofl::rofl:

:cheers:

greekteo
12-06-2008, 12:16
εχει τοση σημασια το θεμα με τα + - rep ?
αμα καποιος ασχολειται με το φορουμ και βοηθαει τους αλλους το +rep δεν βλαπτει. Οπως αντιστοιχα αμα καποιος κανει μονιμως χαζομαρες θα παρει - rep.
Ειναι ενας τροπος να κριτικαρεις τον αλλον!

jammin
13-06-2008, 01:35
αμα καποιος ασχολειται με το φορουμ και βοηθαει τους αλλους το +rep δεν βλαπτει. Οπως αντιστοιχα αμα καποιος κανει μονιμως χαζομαρες θα παρει - rep.
Ειναι ενας τροπος να κριτικαρεις τον αλλον!
Συμφωνω. Απο τη μια στην περιπτωση του + αξιζει να το δινουμε σε ατομα που ειτε βοηθανε με τον ενα ή τον αλλο τροπο ειτε κανουν σωστη πληροφορηση (ειναι αλλωστε δυο σημαντικοι λογοι υπαρξης αλλα και επιβιωσης ενος forum).
Στην περιπτωση δε του -rep δεν το εχω κανει ακομα (και μου φαινεται και δυσκολο να το κανω, καθως θεωρω οτι λιγο πολυ ειμαστε "χαλαροι" εδω) με ενοχλει ομως αφανταστα το να υπαρχει αρνητισμος. Δεν αναφερομαι σε αρνητικα σχολια, γιατι και αυτα βοηθανε, δεν ειναι δυνατον να ειναι ολα και παντα ροδινα, αλλα σε καποιον μονιμο αρνητισμο που θα μπορουσαν να εχουν καποια ατομα. Και επειδη ακριβως μετα απο τοσο καιρο βλεπω οτι ειμαστε και δεν υπαρχουν τετοια φαινομενα (περαν ελαχιστων εξαιρεσεων) για αυτο και λεω οτι μου φανταζει δυσκολο να δοθει απο μενα

greekteo
13-06-2008, 02:27
σωστος jammin :tiphat::tiphat:

sattal
16-06-2008, 17:35
mia paratirisi gia to pan toy mootschios apo ton <<megalo>>slay. katarxas ayta poy egrapse o mootschios ta blepame kai ta akoygame kai ta diabazame edo kai kati mines prin.tora ti 8eli na mas apodiksi o slay.mprabo pantos oti kai na i8eles na apodiksis to kataferes.aparadektos

WolfRathmA
16-06-2008, 20:16
mia paratirisi gia to pan toy mootschios apo ton <<megalo>>slay. katarxas ayta poy egrapse o mootschios ta blepame kai ta akoygame kai ta diabazame edo kai kati mines prin.tora ti 8eli na mas apodiksi o slay.mprabo pantos oti kai na i8eles na apodiksis to kataferes.aparadektos


Δε πιστευω να εχει κανει κατι κακο ο Slay γιατι ειχε προηδοποιηση για αυτο εδω και αρκετες μερες πριν!
Το ban μειωθηκε για 3 μερες. Αν και εκτος απο το παραπτωμα που εκανε ειδη εκανε και αλλο ενα. Εχει δημιουργησει 3 λογαριασμους μεσα στο forum το οποιο απαγορευεται...

NonBorn
16-06-2008, 20:59
mia paratirisi gia to pan toy mootschios apo ton <<megalo>>slay. katarxas ayta poy egrapse o mootschios ta blepame kai ta akoygame kai ta diabazame edo kai kati mines prin.tora ti 8eli na mas apodiksi o slay.mprabo pantos oti kai na i8eles na apodiksis to kataferes.aparadektos


Δε πιστευω να εχει κανει κατι κακο ο Slay γιατι ειχε προηδοποιηση για αυτο εδω και αρκετες μερες πριν!
Το ban μειωθηκε για 3 μερες. Αν και εκτος απο το παραπτωμα που εκανε ειδη εκανε και αλλο ενα. Εχει δημιουργησει 3 λογαριασμους μεσα στο forum το οποιο απαγορευεται...

Μάλλον πρέπει να δουν μερικοί πως λειτουργούν μεγάλα site στο εξωτερικό... Tο spoiler είναι μια πολύ μεγάλη υπόθεση για όσους διαβάζουν forums για παιχνίδια με πλοκή και ιστορία... Και το να μη σέβεσαι την επιθυμία του άλλου να μην του χαλάσεις την εμπειρία αποκαλύπτοντας ακόμα και την πιο μικρή λεπτομέρια είναι τουλάχιστον αγενές... Και από τη στιγμή που έχουν δημιουργηθεί 2 threads ειδικά γι αυτό το λόγο με ειδικές ανακοινώσεις για να μην γίνουν post με spoilers... Ε ο Slay έκανε αυτό που όφειλε σε όλους όσους διαβάζουν το forum... Πριν λοιπόν αρχίσεις να "δίνεις" ""συγχαρητήρια"" φρόντισε να είσαι καλύτερα πληροφορημένος για τους κανόνες που εμείς υπακούουμε και απαιτούμε και από όλους τους άλλους να κάνουν το ίδιο...

Ixor24
16-06-2008, 21:07
Σωστος ο NonBorn και εγω μαζι σου:1appl::1appl::1appl::1appl:
+rep

three_brothers1
16-06-2008, 21:08
t eine t +rep k pws t dineis?

Ixor24
16-06-2008, 21:10
κοιτα στο threat που εισαι λιγο πιο πανω:p

greekteo
16-06-2008, 21:15
Δεν ειναι ομως σωστος αυτος ο τροπος τιμωριας καποιου που εγραψε spoiler αν και μερικα που θεωρηθηκαν τρανταχτα spoiler ειναι τελειως ακυρα!! Το ποση ωρα κραταει το παιχνιδι δεν ειναι spoiler! Και να πει spoiler, οχι και να φαει καποιος 7 μερες ban!! Ενω αλλοι που εχουν φερθει χρησημοποιωντας πολυ ασχημες λεξεις στο φορουμ και μειωνουν το επιπεδο με επιθεσεις, υπαρχουν κανονικα χωρις το παραμικρο δειγμα τιμωριας! Να λαμβανουμε υποψη ολες τις λειτουργιες των site του εξωτερικου!
Αν πρεπει οπωσδηποτε να τιμωρηθουν να υπαρξει αλλου ειδους τιμωρια! Στο κατω κατω στους βασικους κανονες του φορουμ δεν αναφερεται πουθενα πως αμα καποιος κανει ποστ spoiler τρωει ban!

jorgedept
16-06-2008, 21:20
ναι ρε μαν αλλά ο Slay είναι ο admin και σου έθεσε αυτόν τον κανόνα άρα η τον σέβεσαι η δεν τον σέβεσαι κ δέχεσαι το πλήγμα

NonBorn
16-06-2008, 21:24
Δεν ειναι ομως σωστος αυτος ο τροπος τιμωριας καποιου που εγραψε spoiler αν και μερικα που θεωρηθηκαν τρανταχτα spoiler ειναι τελειως ακυρα!! Το ποση ωρα κραταει το παιχνιδι δεν ειναι spoiler! Και να πει spoiler, οχι και να φαει καποιος 7 μερες ban!! Ενω αλλοι που εχουν φερθει χρησημοποιωντας πολυ ασχημες λεξεις στο φορουμ και μειωνουν το επιπεδο με επιθεσεις, υπαρχουν κανονικα χωρις το παραμικρο δειγμα τιμωριας! Να λαμβανουμε υποψη ολες τις λειτουργιες των site του εξωτερικου!
Αν πρεπει οπωσδηποτε να τιμωρηθουν να υπαρξει αλλου ειδους τιμωρια! Στο κατω κατω στους βασικους κανονες του φορουμ δεν αναφερεται πουθενα πως αμα καποιος κανει ποστ spoiler τρωει ban!

Για ρίξε μια ματιά...


Επειδη ηδη αρχιζουν να βγαινουν καποιες πληροφοριες για το παιχνιδι , και παρολο που οι δημοσιογραφοι που το επαιξαν προσπαθουν να μην πεταν spoilers αυτο καποια στιγμη θα γινει αργα η γρηγορα.

Οποτε οποιος θελει να γραψει καποιο σημαντικο σημειο της πλοκης του παιχνιδιου ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ, μη συμορφωση συνεπαγεται μια εβδομαδα διακοπες απο το forum. Το θεμα θα ειναι sticky για να μην υπαρχουν δικαιολογιες του στυλ "δεν το ειδα"

Βεβαια και οταν βγει το παιχνιδι και θα το παιζουμε , εδω θα γραφουμε οτι βλεπουμε, και θα κανουμε συζητηση.

Το ban δεν είναι εκδίκηση για κάτι... Ούτε λογοκρισία... Είναι "ποινή"... Όπως όταν περνάς με κόκκινο ένα πράμα... Για κάνε post spoiler στο neogaf και αν δε φας μόνιμο ban έλα να τα ξαναπούμε... Καλό είναι να υπάρχουν κανόνες... Όχι για να τους παραβλέπουμε (όπως μόνο οι Έλληνες ξέρουν να κάνουν)... Αλλά για να τους ακολουθούμε...

greekteo
16-06-2008, 21:31
Να ακολουθουμε ολους τους κανονες τοτε! Τεσπα, εσεις ξερετε, μονο μην το καταντησουμε insomnia εδω μεσα...

sattal
16-06-2008, 21:44
nonborn tin gnomi moy ekfrazo kai pistebo oti exo to dikeoma.parola ayta exeis dikio se ayta poy ipes pio pano.to 8ema omos einai oti ayta poy egrapse o mootschios ta kserame apo palia.

tasioskis
17-06-2008, 00:17
nonborn tin gnomi moy ekfrazo kai pistebo oti exo to dikeoma.parola ayta exeis dikio se ayta poy ipes pio pano.to 8ema omos einai oti ayta poy egrapse o mootschios ta kserame apo palia.


παντως εγω το θεμα δε το εχω πολυπαρακολουθησει,αλλα απο αυτα που μου δειχνετε ειναι σαν να ειχε ο slay προηγουμενα με τον mootschios........ αν ειναι ετσι μεγαλη ντροπη για τον slay κατι που δεν το νομιζω να δρα ετσι....αποκλειεται καποιος απο μας να του το ζητησε, δηλ να μην του αρεσαν να βλεπει spoilers στο thread που γραφει οχι spoilers, και τον πρωτο που βρηκε ο admin να του εδωσε το προαναγγελμενο ban???? και το τονιζω προαναγγελμενο.... που σημαινει οτι δεν ξυπνησε 1 πρωι και αρχισε να μοιραζει ban....
οτι και να εγραψε ο moots εκει και να το ξεραμε απο καιρο,δεν παυει να θεωρητε σαν spoiler....

Slay
17-06-2008, 00:47
Mε καλυψες απολυτα Tasioskis ετσι ακριβως ειναι, και μαλιστα 3 φορες προαναγγελια σε θεμα με τιτλο OXI spoilers, εεεε καποια στιγμη καποιος θα την πληρωνε.

Slay
17-06-2008, 00:51
Εντωμεταξυ μιας και ειμαστε το καταληλο θεμα (περιπου) ακουστε ενα κουφο προβλημα που εχω εδω και 2 μερες περιπου, πρωτον δεν μπορω να συνδεθω στο MSN , και δευτερο και ποιο κουλο, οταν παω να κανω quote καποιον , δεν μπορω να κανω το post , μου βγαζει timeout, το ιδιο προβλημα και στα 2 pc μου, και με firefox και ΙΕ, ειμαι με Tellas με speedtouch 585, τελευταια αλλαγη που εκανα ηταν να βαλω το νεο AVG 8 , και αυτο το εκανα Uninstall και παλι τσιφος.

redismagik
17-06-2008, 00:51
oi kanones prepei na akolouthounte,giati allios tha ginei mpaxolo edo mesa.kai to ban den eine kai sti teliki ........................pistoli ston krotafo!

jammin
17-06-2008, 11:23
παντως εγω το θεμα δε το εχω πολυπαρακολουθησει,αλλα απο αυτα που μου δειχνετε ειναι σαν να ειχε ο slay προηγουμενα με τον mootschios........ αν ειναι ετσι μεγαλη ντροπη για τον slay κατι που δεν το νομιζω να δρα ετσι....αποκλειεται καποιος απο μας να του το ζητησε, δηλ να μην του αρεσαν να βλεπει spoilers στο thread που γραφει οχι spoilers, και τον πρωτο που βρηκε ο admin να του εδωσε το προαναγγελμενο ban???? και το τονιζω προαναγγελμενο.... που σημαινει οτι δεν ξυπνησε 1 πρωι και αρχισε να μοιραζει ban....
οτι και να εγραψε ο moots εκει και να το ξεραμε απο καιρο,δεν παυει να θεωρητε σαν spoiler....

Συμφωνω και εγω με τον τασιο. Σε καμια περιπτωση δεν θεωρω οτι ο slay λειτουργει αδικα και προκατειλημμενα.
Αυτο φαινεται και απο το οτι το προανεφερε το ban. Τωρα βεβαια μπορει και ο moots να ξεχαστηκε, ανθρωπος ειναι. Αλλα οπως υποθηκε ειναι απλα ποινη και οχι εκδικηση, οποτε γινεται με το σκεπτικο οτι μπορει απο τη μια να ειμαστε εδω για χαβαλε αλλα καλο ειναι να ειμαστε λιγο πιο συγκεντρωμενοι και να ακολουθουμε τους κανονες που κανουν πιο αρτια την λειτουργια του forum.
Θα ηθελα επισης να αναφερθω και στο ζητημα που πολυ σωστα εθεσε ο greekteo. Αναφερομαι στις χυδαιολογιες που γραφονται... Ειναι πραγματικα οικτρο και δεν καταλαβαινω γιατι αν καποιος νιωθει την αναγκη να το κανει εδω τι φταιμε ολοι εμεις οι υπολοιποι να τα βλεπουμε. Μηπως θα επρεπε να υπαρχει καποια τιμωρια για αυτα τα ατομα?

tasioskis
17-06-2008, 11:39
Θα ηθελα επισης να αναφερθω και στο ζητημα που πολυ σωστα εθεσε ο greekteo. Αναφερομαι στις χυδαιολογιες που γραφονται... Ειναι πραγματικα οικτρο και δεν καταλαβαινω γιατι αν καποιος νιωθει την αναγκη να το κανει εδω τι φταιμε ολοι εμεις οι υπολοιποι να τα βλεπουμε. Μηπως θα επρεπε να υπαρχει καποια τιμωρια για αυτα τα ατομα?


αν κατι απο αυτα που γραφουμε σε προσβαλλουν, εχεις ολο το δικαιωμα να μου στειλεις(μην ξεχνας ειναι ενας super ηθικα admin και λογο μετριοφρισυνης δεν το γραφω....)pm, η σε καποιον mod και να πεις οτι δεν χωρανε τετοιου ειδους μηνυματα στον χωρο μας.....και φυσικα παιδες ο καθενας που εχει προβλημα με οτιδηποτε αλλα οχι για ψιλου πηδημα, μπορει να το αναφερει στους συντονιστες ειναι και αυτο ενα απο τα καθηκοντα τους....
παντως jammin αν και δεν με πειραζουν καθολου οι χυδαιοτητες,εκτος απο μια φορα που γραφτηκε για καποιον καλο φιλο εδω μεσα που ολοι πρεπει να τον σεβομαστε,θεωρω οτι η δουλεια των mods και φυσικα του admin εκεινος τους διαλεξε:rant::fryingpan::badpc: λες και δεν υπαρχω.... ειναι πολυ καλοι, και τα προλαβαινουν ολα.... θα ξεχασω την επικοδομιτικη συζητηση που ειχα με τον modecris και λεγαμε για οικους ανοχης(διαφορετικα το ειπαμε) και απο το πρωτο μηνυμα μας την επεσε ο λυκος????

πολλα ειπα και ειμαι και δουλεια.... οτι λαθος ορθογραφικο η συντακτικο να εχω κανει, δεν με ενδιαφερει εχω δηλωσει απο καιρο αγραμματος.....

Slay
17-06-2008, 11:55
Aν καποιος εχει γραψει ενα post που το βρισκεις ειτε προσβλητικο ειτε υβριστικο, τοτε το ποιο απλο που μπορεις να κανεις ειναι να πατησεις το Κουμπακι report στο συγκεκριμενο μηνυμα, θα παει ενα email σε ολους τους mods και καποιος θα επιληφθει της καταστασης.

jammin
17-06-2008, 11:59
αν κατι απο αυτα που γραφουμε σε προσβαλλουν, εχεις ολο το δικαιωμα να μου στειλεις(μην ξεχνας ειναι ενας super ηθικα admin και λογο μετριοφρισυνης δεν το γραφω....)pm, η σε καποιον mod και να πεις οτι δεν χωρανε τετοιου ειδους μηνυματα στον χωρο μας.....και φυσικα παιδες ο καθενας που εχει προβλημα με οτιδηποτε αλλα οχι για ψιλου πηδημα, μπορει να το αναφερει στους συντονιστες ειναι και αυτο ενα απο τα καθηκοντα τους....
παντως jammin αν και δεν με πειραζουν καθολου οι χυδαιοτητες,εκτος απο μια φορα που γραφτηκε για καποιον καλο φιλο εδω μεσα που ολοι πρεπει να τον σεβομαστε,θεωρω οτι η δουλεια των mods και φυσικα του admin εκεινος τους διαλεξε:rant::fryingpan::badpc: λες και δεν υπαρχω.... ειναι πολυ καλοι, και τα προλαβαινουν ολα....


Συμφωνω στο ζητημα των mods + admin και σιγουρα δεν ειναι δυνατον να τα προλαβαινουν ολα.
Διαφωνω ομως με το οτι σε ενοχλησαν οι χυδαιοτητες μονο οταν γραφτηκαν για καποιο φιλος σου. Ο σεβασμος πρεπει να υπαρχει απεναντι σε ολα τα μελη του forum και οχι μονο σε αυτα που θεωρουμε οτι ειναι φιλοι μας. Εγω για παραδειγμα δεν γνωριζω κανεναν προσωπικα εδω μεσα αλλα σιγα σιγα εξελισσονται καποιες συμπαθειες. Αυτες οι συμπαθειες δεν θα μπορουσαν να αναπτυχθουν να εκ των προτερων δεν υπηρχε ο σεβασμος.

jammin
17-06-2008, 12:03
Aν καποιος εχει γραψει ενα post που το βρισκεις ειτε προσβλητικο ειτε υβριστικο, τοτε το ποιο απλο που μπορεις να κανεις ειναι να πατησεις το Κουμπακι report στο συγκεκριμενο μηνυμα, θα παει ενα email σε ολους τους mods και καποιος θα επιληφθει της καταστασης.
οκ slay. Απο εδω και στο εξης θα το εχω υποψιν. Για να ειμαι ειλικρινης δεν γνωριζα περι report.
Συγγνωμη αν καποιοι "προσβαλλονται" και δεν εχω καμια απολυτως διαθεση να παιξω το ρολο του καρφιου ή του ρουφιανου. Ολοι εδω εχω ξαναπει οτι μπανουμε για ενημερωση σε κατι που αγαπαμε και για χαβαλε. Και ασφαλως εννοειται οτι αυτο δε θα γινεται με το παραμικρο.

tasioskis
17-06-2008, 12:16
Συμφωνω στο ζητημα των mods + admin και σιγουρα δεν ειναι δυνατον να τα προλαβαινουν ολα.
Διαφωνω ομως με το οτι σε ενοχλησαν οι χυδαιοτητες μονο οταν γραφτηκαν για καποιο φιλος σου. Ο σεβασμος πρεπει να υπαρχει απεναντι σε ολα τα μελη του forum και οχι μονο σε αυτα που θεωρουμε οτι ειναι φιλοι μας. Εγω για παραδειγμα δεν γνωριζω κανεναν προσωπικα εδω μεσα αλλα σιγα σιγα εξελισσονται καποιες συμπαθειες. Αυτες οι συμπαθειες δεν θα μπορουσαν να αναπτυχθουν να εκ των προτερων δεν υπηρχε ο σεβασμος.


jammin μου οταν μιλας για χυδαοτητες τι εννοεις?
λεω δεν με ενοχλουν οι χυδαιοτητες οταν αναφερονται γενικα και αοριστα,φυσικα και οταν πανε σε προσωπικο επιπεδο,λεγεται εμπαθεια...και επειδη η μονη χυδαιοτητα που εχω προλαβει να δω εδω μεσα ειναι προς ενα φιλο,αυτο ανεφερα...

jammin
17-06-2008, 12:21
jammin μου οταν μιλας για χυδαοτητες τι εννοεις?
λεω δεν με ενοχλουν οι χυδαιοτητες οταν αναφερονται γενικα και αοριστα,φυσικα και οταν πανε σε προσωπικο επιπεδο,λεγεται εμπαθεια...και επειδη η μονη χυδαιοτητα που εχω προλαβει να δω εδω μεσα ειναι προς ενα φιλο,αυτο ανεφερα...
εχω δει για παραδειγμα να περνανε απο το shoutbox κατι κουβεντες που ντρεπομαι να τις πω, οχι γιατι ειμαι αμαν ο ηθικος αλλα ειναι ιδιαιτερα αντιαισθητικες (για να το πω ομορφα). Ηταν ενας καυγας μεταξυ δυο user. Ειχα ενοχληθει και το εδειξα οπως και ενας ακομη user (ο οποιος εφοσον το θελει μπορει ο ιδιος να το αναφερει) αλλα αυτοι... τη δουλεια τους.
Ε πως να το κανουμε, δεν μου αρεσε καθολου!!!

edit: και εχεις απολυτο δικιο για το οταν πανε σε προσωπικο επιπεδο.

greekteo
17-06-2008, 12:29
Και οχι μονο αυτη η περιπτωση στο shout αλλα και σε thread υπηρξε τσακωμος μεταξυ user χωρις να επιβληθουν κυρωσεις..
Και να θυμησω πως υπαρχει και "γραπτος" κανονας οτι απαγορευεται υβριστικο περιεχομενο. Μαλιστα απαγορευεται και αυστηρα!


IV. Υβριστικό περιεχόμενο για οτιδήποτε (εταιρία,μαγαζία,service) ή για οποιονδήποτε (χρήστη του forum ή όχι) απαγορεύεται αυστηρά.

conn-a
08-07-2008, 15:14
να ρωτησω κατι?στο προφιλ του καθε χρηστη αν πας στην καρτελα που λεει για τα στατιστικα κατω κατω εκει που λεει ρεφεραλς τι ειναι αυτο?:confused:

klepidas
08-07-2008, 15:45
είναι σε πόσα άτομα έχεισ προτείνει να γραφτούν στο φόρυμ και αν θυμάσε όταν πας να κάνεις εγγραφ΄σε ρωτάει αν σου πρότεινε κανείς το φορυμ εγώ έχω 4:D

conn-a
08-07-2008, 15:53
είναι σε πόσα άτομα έχεισ προτείνει να γραφτούν στο φόρυμ και αν θυμάσε όταν πας να κάνεις εγγραφ΄σε ρωτάει αν σου πρότεινε κανείς το φορυμ εγώ έχω 4:D
ααα ευχαριστω!

tasioskis
08-07-2008, 16:07
ααα ευχαριστω!


γιατι εγω σου ειπα κατι αντιθετο......?????

conn-a
08-07-2008, 16:09
γιατι εγω σου ειπα κατι αντιθετο......?????
no comm τασο!!:jiggy::p

redismagik
10-07-2008, 22:20
είναι σε πόσα άτομα έχεισ προτείνει να γραφτούν στο φόρυμ και αν θυμάσε όταν πας να κάνεις εγγραφ΄σε ρωτάει αν σου πρότεινε κανείς το φορυμ εγώ έχω 4:D
ki ego anarotiomoun...:cheers:

modecris
15-07-2008, 20:23
Το νέο skin μου "κόβει" ένα κομμάτι από τα "πίνακας ελέγχου","συχνές ερωτήσεις" κτλ που βρίσκονται ακριβώς από κάτω του.Με firefox 2.0.0.15 .

redismagik
16-07-2008, 00:43
pos postaroun ena video px apo to youtube alla na mi fenete to ling alla i eikona ?2-3 fores mou egine etsi alla den katalava pos to ekana.xerei kaneis?

conn-a
16-07-2008, 00:45
pos postaroun ena video px apo to youtube alla na mi fenete to ling alla i eikona ?2-3 fores mou egine etsi alla den katalava pos to ekana.xerei kaneis?
ναι μου το χει κανει και εμενα!νομιζω πρεπει να βαλεις καποιο λινκ αναμεσα για επρισσοτερες πληροφοριες ρωτα τον teo αυτος μου το στειλε!:bgrin2:

NonBorn
16-07-2008, 00:49
pos postaroun ena video px apo to youtube alla na mi fenete to ling alla i eikona ?2-3 fores mou egine etsi alla den katalava pos to ekana.xerei kaneis?

Η θα βάλεις όλο το link με τικαρισμένο το parse link κάτω από το text box... Ή θα βάλεις
[*youtube]noymero toy video[/*youtube] χωρίς τα αστεράκια...

redismagik
16-07-2008, 00:55
Η θα βάλεις όλο το link με τικαρισμένο το parse link κάτω από το text box... Ή θα βάλεις
[*youtube]noymero toy video[/*youtube] χωρίς τα αστεράκια...
eyxaristo NONBORN:tiphat:

Slay
16-07-2008, 01:12
Το νέο skin μου "κόβει" ένα κομμάτι από τα "πίνακας ελέγχου","συχνές ερωτήσεις" κτλ που βρίσκονται ακριβώς από κάτω του.Με firefox 2.0.0.15 .
δεν αλλαξαμε skin,αλλα logo και ειναι στις ιδιες διαστασεις με το παλιο.

Slay
16-07-2008, 01:14
pos postaroun ena video px apo to youtube alla na mi fenete to ling alla i eikona ?2-3 fores mou egine etsi alla den katalava pos to ekana.xerei kaneis?
περα απο τον τροπο που σου ειπε ο Nonborn, για το youtube ειδικα μπορεις να βαλεις ολο το url , και απλα να τσεκαρεις την επιλογη Automatically embed media (requires automatic parsing of links in text to be on). απο τα additional Options, και θα στο κανει αυτοματα.

redismagik
17-07-2008, 02:57
περα απο τον τροπο που σου ειπε ο Nonborn, για το youtube ειδικα μπορεις να βαλεις ολο το url , και απλα να τσεκαρεις την επιλογη Automatically embed media (requires automatic parsing of links in text to be on). απο τα additional Options, και θα στο κανει αυτοματα.
eyxaristo Slay!:)

redismagik
18-07-2008, 09:36
YouTube - Ozzy Osbourne - Crazy Train

redismagik
18-07-2008, 09:36
dokimi itan to parapano!

three_brothers1
19-07-2008, 10:11
:ohthedrama:και παραπονα να εχεις αν τα εχειw με μοντερεητορ δεν βρισκεις το δικιο σου.....καλuτερα?

Ekptotos
19-07-2008, 11:00
:ohthedrama::1appl:k parapona na exeis ama t exeis m mod t provlima dn vriskeis t dikio s...


[offtopic σχόλιο]translate pls gt dn ktlb xristo :p [/offtopic σχόλιο]

EDIT:

:ohthedrama:και παραπονα να εχεις αν τα εχειw με μοντερεητορ δεν βρισκεις το δικιο σου.....καλuτερα?

Yeah! Αρκετά καλύτερα.

Nightwolf
20-07-2008, 23:41
λοιπόν admins ειμαι εξοργισμένος με την απόφαση να γίνει ban ο tasioskis. απορώ, όλοι το καταλάβατε από την αρχή ποιος ήταν και κακά τα ψέμματα όλους μας εξόργισε. Δεν νομίζω να το ήθελε να βρίσει και ούτε έχει δείξει ουδέποτε ότι είναι τέτοιος χαρακτήρας, και ότι εκφράζεται έτσι. θα ήθελα από τους Admins να γίνει άρση του ban και να γίνει block στην ip του εν λόγω χρήστη "********". Ας μην είμαστε υπερβολικοί με άτομα που δεν έχουν κάνει ποτέ κάτι αντίστοιχο, ας είμαστε με αυτούς που το κάνουν. Χωρίς δράση δεν υπάρχει αντίδραση.......

teddy
20-07-2008, 23:43
μηπως να μαθαιναμε ομως και τι εχει γινει?
δεν νομιζω με ενα τετοιο ποστ να εγινε μπαν,ενα απο τα πιο αφοσιωμενα μελη μας!

redismagik
20-07-2008, 23:47
prepei na mathoume oposdipote!de prokite gia enan xekarfoto alla gia ena energo melos.

conn-a
20-07-2008, 23:50
λοιπόν admins ειμαι εξοργισμένος με την απόφαση να γίνει ban ο tasioskis. απορώ, όλοι το καταλάβατε από την αρχή ποιος ήταν και κακά τα ψέμματα όλους μας εξόργισε. Δεν νομίζω να το ήθελε να βρίσει και ούτε έχει δείξει ουδέποτε ότι είναι τέτοιος χαρακτήρας, και ότι εκφράζεται έτσι. θα ήθελα από τους Admins να γίνει άρση του ban και να γίνει block στην ip του εν λόγω χρήστη "********". Ας μην είμαστε υπερβολικοί με άτομα που δεν έχουν κάνει ποτέ κάτι αντίστοιχο, ας είμαστε με αυτούς που το κάνουν. Χωρίς δράση δεν υπάρχει αντίδραση.......

συμφωνω κι εγω με τον ναιτ ο τασος τα ειπε πανω στην πλακα οτι ειπε και θελοντας να κανει λογοπαιγνιο με το ονομα του μελους και δεν νομιζω να ηθελε να θιξει την προσωπικοτητα του εν λογω μελους ουτε να τον πρσβαλλει αλλωστε δεν εχει δωσει και ποτε δικαιωμα για μπαν η για παρατηρηση!!κι ειναι γνωστος πλακατζης δεν του αξιζει μπαν!!:rant::rant:

jorgedept
20-07-2008, 23:54
Slay έχεις πέσει πολύ στα ματιά μου με αυτό το ban (μπορεί και να μην σε νοιάζει) αλλά ότι και να μου πεις είσαι εντελώς ΛΑΘΟΣ μερικές φόρες και δίνεις την εντύπωση κακή στους άλλους.

Επίσης απαιτώ την αναίρεση του BAN, σαν ενεργό μέλος του forum που δεν έχει δώσει αφορμή

Nightwolf
21-07-2008, 00:00
κι ειναι γνωστος πλακατζης δεν του αξιζει μπαν!!:rant::rant:
Ε ναι τώρα λες και δεν τον ξέρουν :witsend:

conn-a
21-07-2008, 00:04
Ε ναι τώρα λες και δεν τον ξέρουν :witsend:
για να φαγε μπαν υποθετω πως οχι!!
:mad:

Slay
21-07-2008, 00:08
Δεν εχετε καταλαβει κατι μου φενεται, οι κανονες ειναι ιδιοι για ολους, ειτε ειναι νεος ειτε ειναι παλιος, ειτε εχει δωσει δικαιωμα ειτε οχι, ειτε εχει 1000 posts ειτε 1.

Η φραση που χρησιμοποιησε ηταν ακρως προσβλητικη, δικαια λοιπον πηρε ban, και ακριβως επειδη εχει καλη προιστορια και δεν εχει δωσει δικαιωματα επεσε στα μαλακα με 2 μερες, ενω αλλοι για το ιδιο παραπτωμα εχουν παρει 5.

Για τον συγκεκριμενο χρηστη που λετε, μπορει να ηταν οντως προκλητικος, μπορει οντως να ειναι ο spown, Μπορει απλα να ειναι ενα νεο troll, ομως δεν εβρισε κανεναν σας, και δεν δικαιολογειται τετοια συμπεριφορα, το ξερω οτι ο τασος ειναι πλακατζης αλλα και η πλακα εχει τα ορια της.

Οσο για τον Mugiwara GR (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=1195) αν οντως αποδειχτει οτι ειναι ενα troll Που ηρθε εδω μεσα μονο και μονο για να δημιουργησει προβληματα, θα καταλαβει γρηγορα οτι υπαρχουν πολυ αυστηροτερες ποινες απο τις 2 μερες του tasioskis.

jorgedept
21-07-2008, 00:12
εμείς καταλαβαίνουμε, εσύ καταλαβαίνεις; εγώ και πολλά άτομα δεν μπαίνουμε εδώ μέσα για να βλέπουμε ποστ του Mugiwara_GR που απλά κοροϊδεύει την νοημοσύνη μας, μπαίνουμε εδώ μέσα για να γουσταρουμε.

Και εφόσον το παίζεις ηθικός και δημοκρατικός πρέπει να ακούς και τους άλλους.

Nightwolf
21-07-2008, 00:15
Το δέχομαι slay , αλλά θα ήθελα να προτείνω οτι σε περίπτωση που παρατηρηθεί αντίστοιχο φαινόμενο trolling το θέμα να γίνεται closed, γνωρίζω οτι ακόμα δεν υπάρχει λογισμικό που να καταλαβαίνει το συναίσθημα αυτού που γράφει ο χρήστης, αλλά υπάρχουν mods που πιστεύω είναι αρκετά έξυπνοι και γνωρίζουν πολύ καλά αν κάποιος τα γράφει για Trolling, για αυτό θα ήθελα να επιστρατεύσω την προσοχής σας, για να μην παρατηρηθεί ποτέ ξανά παρόμοιο φαινόμενο... Ευχαριστώ,

Υ.Γ ναι πιστεύουμε στην τήρηση των κανόνων, αλλά πιστεύω πώς οι κανόνες φτιάχτηκαν για την προάσπιση του δικαίου και όχι του άδικου.....

PS3άκιας
21-07-2008, 00:19
ναι ρε slay συμφωνω και εγω αλλα ειδες τι προκαλεσε ολοκληρο αυτο το θεμα και πιστευω δεν πρεπει να το αφησετε ετσι γιατι μονο καλο δεν θα κανει στο πολυαγαπητο μας forum.Πρεπει να παμε μπροστα και οχι να μαλωνουμε για του καθε ανοητου τις ορεξεις. :(

Omega
21-07-2008, 00:19
Απλα ριξτε ενα "warning" μια φορα και στο 2ο να ριχνετε ban.Οι κανονες σαφως ισχυουν για ολους αλλα να μαθαινουμε να μιλαμε και να πληκτρολογουμε και εμεις εδω περα.
Δεν ξερετε τι ηλικιες ατομων μπορει να μπαινουν εδω μεσα περαν των σταθερων μελων.
Θα μου πεις λες και δεν τα ακουν/λενε και απο αλλου?Απλα ας τηρουμε και εμεις οι σταθεροι λιγακι ενα επιπεδο.
Το λεω γιατι και εγω εχασα την ψυχραιμια μου αυτες τις μερες και την ειπα χωρις λογο -σχετικα- στον nickolas κατι,(δεν θυμαμαι full nickname).

Slay
21-07-2008, 00:23
εμείς καταλαβαίνουμε, εσύ καταλαβαίνεις; εγώ και πολλά άτομα δεν μπαίνουμε εδώ μέσα για να βλέπουμε ποστ του Mugiwara_GR που απλά κοροϊδεύει την νοημοσύνη μας, μπαίνουμε εδώ μέσα για να γουσταρουμε.

Και εφόσον το παίζεις ηθικός και δημοκρατικός πρέπει να ακούς και τους άλλους.
οτι δεν γουσταρεις, το προσπερνας, δεν αρχιζεις να βριζεις και στο τελος να γινεσαι χειροτερος απο αυτον που εβρισες.
Εχω διαβασει εδω μεσα πολλα σχολια για το insomnia, και για το πως χαιδευουν τα αυτακια παλιων χρηστων οπως ο p3tran που πολλες φορες ειναι περα απο προσβλητικος , και υβριστικος, και δεν του κανουν τιποτε, ενω σε νεους χρηστες τους κανουν ban με την παραμικρη αφορμη.
Ετσι θελετε να ειμαστε εδω μεσα? οι παλιοι να εχουν καποιου ειδους ασυλια? να γραφουν οτι θελουν χωρις καμια επιπτωση? και να ριχνουμε ban μονο σε νεους?
Εγω προσωπικα απο τους παλιους απαιτω περισσοτερα, πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι το κακο.

Nightwolf
21-07-2008, 00:25
Απλα ριξτε ενα "warning" μια φορα και στο 2ο να ριχνετε ban.Οι κανονες σαφως ισχυουν για ολους αλλα να μαθαινουμε να μιλαμε και να πληκτρολογουμε και εμεις εδω περα.
Δεν ξερετε τι ηλικιες ατομων μπορει να μπαινουν εδω μεσα περαν των σταθερων μελων.
Θα μου πεις λες και δεν τα ακουν/λενε και απο αλλου?Απλα ας τηρουμε και εμεις οι σταθεροι λιγακι ενα επιπεδο.
Το λεω γιατι και εγω εχασα την ψυχραιμια μου αυτες τις μερες και την ειπα χωρις λογο -σχετικα- στον nickolas κατι,(δεν θυμαμαι full nickname).
συμφωνώ με τον omega και εμένα μια φορά με εξόργισαν και με ανάγκασαν να παρεκτραπώ και να βρίσω και μάλιστα είχα στείλει Pm σε κάποιους mod

teddy
21-07-2008, 00:28
οτι δεν γουσταρεις, το προσπερνας, δεν αρχιζεις να βριζεις και στο τελος να γινεσαι χειροτερος απο αυτον που εβρισες.
Εχω διαβασει εδω μεσα πολλα σχολια για το insomnia, και για το πως χαιδευουν τα αυτακια παλιων χρηστων οπως ο p3tran που πολλες φορες ειναι περα απο προσβλητικος , και υβριστικος, και δεν του κανουν τιποτε, ενω σε νεους χρηστες τους κανουν ban με την παραμικρη αφορμη.
Ετσι θελετε να ειμαστε εδω μεσα? οι παλιοι να εχουν καποιου ειδους ασυλια? να γραφουν οτι θελουν χωρις καμια επιπτωση? και να ριχνουμε ban μονο σε νεους?
Εγω προσωπικα απο τους παλιους απαιτω περισσοτερα, πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι το κακο.

σε αυτο θα συμφωνησω απολυτα...
επρεπε να γινει ενα ban για παραδειγματισμο και ο κληρος επεσε στον τασο!
ας σταματησουμε επιτελους να ασχολουμαστε με αυτο το θεμα!!!!

jorgedept
21-07-2008, 00:30
οτι δεν γουσταρεις, το προσπερνας, δεν αρχιζεις να βριζεις και στο τελος να γινεσαι χειροτερος απο αυτον που εβρισες.
Εχω διαβασει εδω μεσα πολλα σχολια για το insomnia, και για το πως χαιδευουν τα αυτακια παλιων χρηστων οπως ο p3tran που πολλες φορες ειναι περα απο προσβλητικος , και υβριστικος, και δεν του κανουν τιποτε, ενω σε νεους χρηστες τους κανουν ban με την παραμικρη αφορμη.
Ετσι θελετε να ειμαστε εδω μεσα? οι παλιοι να εχουν καποιου ειδους ασυλια? να γραφουν οτι θελουν χωρις καμια επιπτωση? και να ριχνουμε ban μονο σε νεους?
Εγω προσωπικα απο τους παλιους απαιτω περισσοτερα, πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι το κακο.


όχι όχι κανένας ασυλία, αλλά δεν δέχομαι να αφήνεις κάποιον εριστικό, προσβλητικό και κακοήθη να προσβάλει την επιλογή μου, την νοημοσύνη μου και ότι άλλο επιχειρούσε να προσβάλει. flame = ban

πρέπει να το κάνεις κανόνα αυτό!

PDS
21-07-2008, 00:37
Aν και ειχα διαφωνησει εν μερη με τον Παναγιωτη για μια αλλη περιπτωση,εδω συμφωνω.

Ετσι θελετε να ειμαστε εδω μεσα? οι παλιοι να εχουν καποιου ειδους ασυλια? να γραφουν οτι θελουν χωρις καμια επιπτωση? και να ριχνουμε ban μονο σε νεους?
Εγω προσωπικα απο τους παλιους απαιτω περισσοτερα, πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι το κακο.

Εχει δικιο.
Ο Τασος ειναι απο τα καλυτερα μελη του φορουμ,εκανε ομως ενα λαθος(και ας μην ηθελε να πει ακριβως αυτο).
Κατ'εμε οι παλαιοι πρεπει να λειτουργουν ως ''mods'' που διαφυλάσσουν το καλο κλιμα στο φορουμ.

Επισης συμφωνω οτι επρεπε να κλεισει το θεμα νωριτερα και φυσικα εχω μεριδιο ευθυνης και εγω για αυτο.

Omega
21-07-2008, 00:39
Mερος ευθυνης δεν εχεις εσυ που δεν εκανες lock το thread.Ευθυνη εχουν/εχουμε ολοι οσοι μιλησαν κατευθειαν ασχημα ή προσβλητικα.Δεν ειναι αυτο το σωστο προσωπο που πρεπει αν δειχνουμε σαν φορουμ.

conn-a
21-07-2008, 00:46
οτι δεν γουσταρεις, το προσπερνας, δεν αρχιζεις να βριζεις και στο τελος να γινεσαι χειροτερος απο αυτον που εβρισες.
Εχω διαβασει εδω μεσα πολλα σχολια για το insomnia, και για το πως χαιδευουν τα αυτακια παλιων χρηστων οπως ο p3tran που πολλες φορες ειναι περα απο προσβλητικος , και υβριστικος, και δεν του κανουν τιποτε, ενω σε νεους χρηστες τους κανουν ban με την παραμικρη αφορμη.
Ετσι θελετε να ειμαστε εδω μεσα? οι παλιοι να εχουν καποιου ειδους ασυλια? να γραφουν οτι θελουν χωρις καμια επιπτωση? και να ριχνουμε ban μονο σε νεους?
Εγω προσωπικα απο τους παλιους απαιτω περισσοτερα, πρεπει να δινουν το καλο παραδειγμα, οχι το κακο.

κοιτα slay δεν εχεις καποιο αδικο πανω σε αυτο και δεν νομιζω να πρεπει να γινεται επιθεση προς το ατομο σου καθως προσπαθεις να κρατησεις καποιες ισορροπιες για να μη γινει εδω μεσα πανικος!ουτε πιστευω πως θα πρεπει να ναι ξεχωρες οι ποινες μεταξυ παλιων και νεων καλο θα ειναι ολοι να προσεχουμε ειτε παλιοι ειτε νεοι το τι γραφουμε και το πως εκφραζομαστε εδω μεσα απλα γνωριζοντας με το καιρο καπως ενα ατομο μπορεις να καταλαβεις αν το κανει για πλακα η αν το κανει απλα για να προκαλεσει,βρισει,προσβαλλει,εκνευρισει οπως εχει γινει σε αλλες περιπτωσεις!!δεν θα μιλησω για την ερριστικοτητα του συγκεκριμενου ατομου(μουγκικατι)γιατι δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις με το συγκεκριμενο ατομο που ανοιξε ενα θρεντ μονο και μονο για να κανει την πλακα του!απλα εγω ειμαι καθετη στην αρση του μπαν στον τασο γιατι αν και οντως ''ξεφυγε'' το εκανε χαρει πλακας και οχι για να προσβαλλει τον μουγκ δεν νομιζω το ξαναλεω να εχει δωσει τετοια δικαιωματα!επιπλεον θα ταν καλο(χωρις να θελω να εμπλακω στο πως θα διευθυνεις το φορουμ)να κλεισει το θρεντ που ανοιξε ο μουγκ γιατι δεν θα προκαλεσει τιποτα αλλο παρα μονο κι αλλες εριδες και αδικα μπαν

Giannis
21-07-2008, 00:47
κοιτα slay δεν εχεις καποιο αδικο πανω σε αυτο και δεν νομιζω να πρεπει να γινεται επιθεση προς το ατομο σου καθως προσπαθεις να κρατησεις καποιες ισορροπιες για να μη γινει εδω μεσα πανικος!ουτε πιστευω πως θα πρεπει να ναι ξεχωρες οι ποινες μεταξυ παλιων και νεων καλο θα ειναι ολοι να προσεχουμε ειτε παλιοι ειτε νεοι το τι γραφουμε και το πως εκφραζομαστε εδω μεσα απλα γνωριζοντας με το καιρο καπως ενα ατομο μπορεις να καταλαβεις αν το κανει για πλακα η αν το κανει απλα για να προκαλεσει,βρισει,προσβαλλει,εκνευρισει οπως εχει γινει σε αλλες περιπτωσεις!!δεν θα μιλησω για την ερριστικοτητα του συγκεκριμενου ατομου(μουγκικατι)γιατι δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις με το συγκεκριμενο ατομο που ανοιξε ενα θρεντ μονο και μονο για να κανει την πλακα του!απλα εγω ειμαι καθετη στην αρση του μπαν στον τασο γιατι αν και οντως ''ξεφυγε'' το εκανε χαρει πλακας και οχι για να προσβαλλει τον μουγκ δεν νομιζω το ξαναλεω να εχει δωσει τετοια δικαιωματα!επιπλεον θα ταν(καλο χωρις να θελω να εμπλακω στο πως θα διευθυνεις το φορουμ)να κλεισει το θρεντ που ανοιξε ο μουγκ γιατι δεν θα προκαλεσει τιποτα αλλο παρα μονο κι αλλες εριδες και αδικα μπαν


exei klisei idei ;)

conn-a
21-07-2008, 00:49
exei klisei idei ;)
ναι το ειδα αργοτερα οταν εκανα το ποστ ηταν ανοιχτο(εκανα και μιση ωρα να απαντησω!!:bgrin2:)

Slay
21-07-2008, 00:55
!απλα εγω ειμαι καθετη στην αρση του μπαν στον τασο γιατι αν και οντως ''ξεφυγε'' το εκανε χαρει πλακας και οχι για να προσβαλλει τον μουγκ δεν νομιζω το ξαναλεω να εχει δωσει τετοια δικαιωματα!
κωνσταντινα, ουτε εγω θελω να πιστεψω οτι το εκανε με σκοπο μα τον προσβαλει, αλλα οπως ειπα και πριν και η πλακα εχει τα ορια της πρωτον, και δευτερον κατι που εσυ και εγω μπορει να παιρνουμε σαν πλακα, μπορει για καποιον αλλον να μην ειναι, ειτε μας αρεσει ειτε οχι, αυτη η εικονα βγηκε προς τα εξω http://www.ps3forums.gr/vb/showpost.php?p=90742&postcount=42

επιπλεον θα ταν καλο(χωρις να θελω να εμπλακω στο πως θα διευθυνεις το φορουμ)να κλεισει το θρεντ που ανοιξε ο μουγκ γιατι δεν θα προκαλεσει τιποτα αλλο παρα μονο κι αλλες εριδες και αδικα μπαν
ειναι ηδη κλειστο.

Και μια μικρη απαντηση για τον omega, που μιλησε για warning πριν το ban, πιστευω οτι το παρακατω, ηταν σαφεστατο warning.

Υ.Γ.2. θα παρακαλεσω ολους να ειναι ποιο κοσμιοι στις εκφρασεις τους, δεν γινεστε καλυτεροι οταν πεφτετε επιπεδο για να απντησετε.

conn-a
21-07-2008, 01:02
κωνσταντινα, ουτε εγω θελω να πιστεψω οτι το εκανε με σκοπο μα τον προσβαλει, αλλα οπως ειπα και πριν και η πλακα εχει τα ορια της πρωτον, και δευτερον κατι που εσυ και εγω μπορει να παιρνουμε σαν πλακα, μπορει για καποιον αλλον να μην ειναι, ειτε μας αρεσει ειτε οχι, αυτη η εικονα βγηκε προς τα εξω http://www.ps3forums.gr/vb/showpost.php?p=90742&postcount=42


τι να πω σε ανθρωπους-μελη αυτου του επιπεδου στο οποιο αναφερθηκε συνεχισε να μιλαει !:ohthedrama:!τεσπα τελος:ohyes::)

greekteo
21-07-2008, 01:59
Το ξαφνικο ban ειναι απλα αθλιο. Οπως βλεπουμε στο ποστ του δεν λεει καποια βρισια αμεση, αλλα και να το εκλαβει καποιος ως βρισια το αμεσο ban δεν ειναι λυση! Πρεπει να υπαρξει καποια προειδοποιηση, να δωσει εξηγησεις το μελος το οποιο εβρισε, και μετα ας αποφασισουν οι mods τι θα γινει! Με αυτο το τροπο στην ουσια καταδικαζεται καποιον να παει στην ηλεκτρικη καρεκλα χωρις να εχει γινει δικη!!!

Εγω πιστευω η αντιδραση τα λεει ολα, και ολα αυτα δεν τα λεω επειδη ο Τασος ειναι φιλος μου αλλα γιατι πρεπει να ειμαστε δικαιοι..

WolfRathmA
21-07-2008, 03:14
Το ξαφνικο ban ειναι απλα αθλιο. Οπως βλεπουμε στο ποστ του δεν λεει καποια βρισια αμεση, αλλα και να το εκλαβει καποιος ως βρισια το αμεσο ban δεν ειναι λυση! Πρεπει να υπαρξει καποια προειδοποιηση, να δωσει εξηγησεις το μελος το οποιο εβρισε, και μετα ας αποφασισουν οι mods τι θα γινει! Με αυτο το τροπο στην ουσια καταδικαζεται καποιον να παει στην ηλεκτρικη καρεκλα χωρις να εχει γινει δικη!!!

Εγω πιστευω η αντιδραση τα λεει ολα, και ολα αυτα δεν τα λεω επειδη ο Τασος ειναι φιλος μου αλλα γιατι πρεπει να ειμαστε δικαιοι..

Διαβασε ξανα ολα τα ποστ. Θα δεις την προηδοποιηση που εδωσε ο Slay.
Οριστε κιολας αν δεν την βρισκεις... Ειναι και γραμμενο στο παραπανω ποστ.


Υ.Γ.2. θα παρακαλεσω ολους να ειναι ποιο κοσμιοι στις εκφρασεις τους, δεν γινεστε καλυτεροι οταν πεφτετε επιπεδο για να απντησετε.

Ας μη λεμε οτι θελουμε λοιπον και ειπε και ο Slay απο τους παλιους του φορουμ περιμενουμε περισσοτερα. Να δινετε το καλο παραδειγμα κτλ κτλ.

Καποιες μερες του αυγουστου δεν θα υπαρχει κανενας mod στο φορουμ. Οποτε τι πρεπει να γινει; Να το κλεισουμε τελείως; Δεν ειναι φυσικα λυση αυτη, απλα θελει λιγη προσοχη.

Και πιστευω μεθαυριο που θα μπει και ο Τασος οτι θα συμφωνησει με τα παραπανω λεγομενα του Slay ανεξαρτητος τι γραφουν τα παραπανω παιδια. Απλα ξεφυγε λιγο.

modecris
21-07-2008, 04:42
Δυστυχώς,όσο και αν με στεναχωρεί αυτό,ο slay έχει δίκιο.Ο Τάσος είναι από τα καλύτερα παιδιά του forum,όμως οι κανόνες ισχύουν για όλους.Βέβαια έχουν ακουστεί και χειρότερα πράγματα χωρίς να υπάρχουν κυρώσεις.Απλά τώρα έτυχε.Όλα θα είχαν τελειώσει εαν είχε κλειδωθεί νωρίτερα το θέμα μια και ήταν παραπάνω από εμφανές ο λόγος που το άνοιξε ο Mugiwara GR.

Τεσπα,Τάσιε περαστικά και σύντομα πάλι κοντά μας!:cheers:

redismagik
21-07-2008, 08:53
ki ego pisteuo oti ki o tasos tha katalavei to lathos tou.prota tha valei to simferon tou forum ki meta to diko toy san melos.mia atixi stigmi itan kai tha xeperastei apo olous.to noima eine na min tin xanapatisoume stis opoies prokliseis...!

nikon
21-07-2008, 09:51
Nαι ρε παιδια ειστε και πολυ ψαρια, Όταν κάποιος που μόλις έχει μπει στο forum στο 6ο του post λέει αυτή την....... εξυπνάδα και κανένας (από αυτούς που πρέπει) δεν του λέει τίποτα τότε φυσικό είναι να του απαντήσει κάποιος και έτυχε να είναι ο Τάσος.....δυστυχώς.
Θα μπορούσε να απαντήσει μόνο με χιούμορ (όπως κάνει πάντα σε τέτοια άτομα) αλλά το ότι κάποιος σαν τον Τάσο έφτασε στο σημείο να απαντήσει έτσι πιστεύω να σας κάνει (mods) να είστε λίγο πιο γρήγοροι και πιο αυστηροί στις αντιδράσεις σας σε τέτοιου είδους thread για τα οποία θα πάρω τις κουβέντες του Δημήτρη:

Συγνωμη αλλα αυτα δεν ειναι σοβαρα θρεντ , δεν εχουν σκοπο για υγιη διαλογο , δεν προκειται να οδηγησουν πουθενα καλακαι να μην περιμένετε να το πει ο ίδιος


βασικα ανοιξα το τοπικ για χαβαλε αν και εγραφα σοβαρα, βεβαια αυτο δε σημαινει πως το 360 δεν ειναι μεχρι και αυτη τη στιγμη η κορυφαια next gen κονσολαΤελικά το μόνο που μάθαμε από αυτό το τρομερό και φοβερό thread είναι πως δεν πρέπει να απαντάς σε τέτοιες βλακείες για να μην φας ban.
Κρίμα.....

PDS
21-07-2008, 12:31
Όταν κάποιος που μόλις έχει μπει στο forum στο 6ο του post λέει αυτή την....... εξυπνάδα και κανένας (από αυτούς που πρέπει) δεν του λέει τίποτα τότε φυσικό είναι να του απαντήσει κάποιος και έτυχε να είναι ο Τάσος.....δυστυχώς.
Θα μπορούσε να απαντήσει μόνο με χιούμορ (όπως κάνει πάντα σε τέτοια άτομα) αλλά το ότι κάποιος σαν τον Τάσο έφτασε στο σημείο να απαντήσει έτσι πιστεύω να σας κάνει (mods) να είστε λίγο πιο γρήγοροι και πιο αυστηροί στις αντιδράσεις σας σε τέτοιου είδους thread για τα οποία θα πάρω τις κουβέντες του Δημήτρη:
και να μην περιμένετε να το πει ο ίδιος
Τελικά το μόνο που μάθαμε από αυτό το τρομερό και φοβερό thread είναι πως δεν πρέπει να απαντάς σε τέτοιες βλακείες για να μην φας ban.
Κρίμα.....
Nικο και εσυ δικιο εχεις.Οπως ειπα και χθες το thread επρεπε να κλεισει νωριτερα και σε αυτο φταιμε εμεις.

wesker
21-07-2008, 23:22
Aν θέλετε την γνώμη μου, και επειδή μονός καυγάς δεν γίνεται, αν ο Τάσος άξιζε το ban, o Mugiwara GR το άξιζε στο διπλάσιο, καθώς εκείνος ήταν η αφορμη για όλη την αναστάτωση. Σε κάθε του post ήταν εριστικός, προκλητικός, και υποτιμούσε την νοημοσύνη όλων όσων γράφουνε σε αυτό το forum.

jorgedept
21-07-2008, 23:24
και ακόμα δεν έχει φάει BAN να τονίσω εγώ.

greekteo
21-07-2008, 23:25
Εγω προτεινω καντε διαμαρτυρια!! ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ αδερφια!! Βαλτε ολοι το αβαταρ του tasioskis!!

desperate_gamer
21-07-2008, 23:26
Εγω προτεινω καντε διαμαρτυρια!! ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ αδερφια!! Βαλτε ολοι το αβαταρ του tasioskis!!

Δεν έχει κάποιος και το τελευταίο του με τον Went ζωγραφιστό;; :giggle::giggle:

NonBorn
21-07-2008, 23:50
Εγω προτεινω καντε διαμαρτυρια!! ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ αδερφια!! Βαλτε ολοι το αβαταρ του tasioskis!!

Done!

wesker
21-07-2008, 23:52
Εγω προτεινω καντε διαμαρτυρια!! ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ αδερφια!! Βαλτε ολοι το αβαταρ του tasioskis!!

Kαι ban στον Mugiwara GR.....

three_brothers1
21-07-2008, 23:54
να μιλησω και εγω ως ο λελε του ban?ν τιμωριθει μονο αυτος που ξξεκινησε τν ολη ιστορια...και οχι τα 2α προσωπα.....

PS3άκιας
21-07-2008, 23:55
Εγω προτεινω καντε διαμαρτυρια!! ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ αδερφια!! Βαλτε ολοι το αβαταρ του tasioskis!!

μεσα και εγω :D

greekteo
21-07-2008, 23:57
Ετσι ετσι!! Μαζι στον αγωνα!!

wesker
22-07-2008, 00:02
Done!!!

desperate_gamer
22-07-2008, 00:03
Μέχρι κι εγώ το έβαλα.... Έχε χάρη που συμπαθώ τον Tasioskis και απαιτώ σε άμεση ακύρωση του άδικου ban.

Πάλι καλά που δεν έχει κανένα αγαπητό μέλος για avatar τον Νίτσε και σε περίπτωση διαμαρτυρίας έπρεπε να φορεθώ κι αυτόν!!!

jorgedept
22-07-2008, 00:04
done!

Και BAN στον Mugiwara GR

greekteo
22-07-2008, 00:06
Μπραβο παιδια!!!! Να ειστε καλα!!! Δυνατααα

Nightwolf
22-07-2008, 00:10
accompliced

geodlord7
22-07-2008, 00:24
Και εγω μεσαααα!!!!

personGR
22-07-2008, 01:40
Εγώ κλασσικά, βαριέμαι...:D
Αλλά υποστηρίζω την διαμαρτυρία σας, παρόλο που δεν ξερω τι ακριβώς έγινε :P :P

Omega
22-07-2008, 02:48
Μηπως το κουραζουμε αρκετα το ολο θεμα?Αφηστε το να παει στην ευχη του θεου.Παει εγινε,δεν αλλαζει κατι τωρα.

redismagik
22-07-2008, 09:33
Ετσι ετσι!! Μαζι στον αγωνα!!
an ki pira polli arga ti egine mesa ki ego giati o tasos eine filos.den to kano san antistasi ki agona ki tetia ....... aplos gia na deixo oti eime stenaxorimenos me tin olli katastasi pou dimiourgithike!

WolfRathmA
22-07-2008, 12:06
Σε 8 ωρες απο τωρα το ban θα γινει lift...

Μη το κουραζουμε το θεμα παιδια...

Αν ειναι πηγαιντε και σε καμια διαδήλωση του "Π.Α.Μ.Ε" να σας βγει το άχτι...

Tek_Killa
22-07-2008, 12:25
Kαλημέρα μοντεράτορες... Έχω παρατηρήσει πως μερικά posts μου (2-3) απο συγκεκριμένα threads έχουν σβηστεί τελευταία. Επειδή προσέχω πολύ το πως εκφράζομαι, μου δημιουργήθηκε το εύλογο "γιατί;". Στο ένα απο αυτά κανω παρατήρηση (και πάλι με προσεγμένα λόγια) σε κάποιον που με προσέβαλε με συγκεκριμένο post του που υπάρχει ακόμα. Ο τύπος αυτός μπορώ να πω πως εκτός του ότι σπανίως γράφει ελληνικά και δεν καταλαβαίνεις ούτε τότε τι λέει, συνεχώς έχει μια επιθετική συμπεριφορά σε όλους. Δε νομίζω να έχει πάει για "ban-άκι" ποτέ αυτός. Ούτε να έχει σβηστεί κάποιο post του...

redismagik
22-07-2008, 14:53
Kαλημέρα μοντεράτορες... Έχω παρατηρήσει πως μερικά posts μου (2-3) απο συγκεκριμένα threads έχουν σβηστεί τελευταία. Επειδή προσέχω πολύ το πως εκφράζομαι, μου δημιουργήθηκε το εύλογο "γιατί;". Στο ένα απο αυτά κανω παρατήρηση (και πάλι με προσεγμένα λόγια) σε κάποιον που με προσέβαλε με συγκεκριμένο post του που υπάρχει ακόμα. Ο τύπος αυτός μπορώ να πω πως εκτός του ότι σπανίως γράφει ελληνικά και δεν καταλαβαίνεις ούτε τότε τι λέει, συνεχώς έχει μια επιθετική συμπεριφορά σε όλους. Δε νομίζω να έχει πάει για "ban-άκι" ποτέ αυτός. Ούτε να έχει σβηστεί κάποιο post του...
ego the katalava gia pion les...................a-pa pa pa pa pa pa pa!:nope:

WolfRathmA
22-07-2008, 17:39
Kαλημέρα μοντεράτορες... Έχω παρατηρήσει πως μερικά posts μου (2-3) απο συγκεκριμένα threads έχουν σβηστεί τελευταία. Επειδή προσέχω πολύ το πως εκφράζομαι, μου δημιουργήθηκε το εύλογο "γιατί;". Στο ένα απο αυτά κανω παρατήρηση (και πάλι με προσεγμένα λόγια) σε κάποιον που με προσέβαλε με συγκεκριμένο post του που υπάρχει ακόμα. Ο τύπος αυτός μπορώ να πω πως εκτός του ότι σπανίως γράφει ελληνικά και δεν καταλαβαίνεις ούτε τότε τι λέει, συνεχώς έχει μια επιθετική συμπεριφορά σε όλους. Δε νομίζω να έχει πάει για "ban-άκι" ποτέ αυτός. Ούτε να έχει σβηστεί κάποιο post του...

Πολύ είναι αυτοί που γράφουν ακαταλαβίστικα....

Πες μας ποιος τι και που και θα το ταχτοποιήσουμε. (Μέσο PM)

Tek_Killa
22-07-2008, 17:54
Mα αυτά δεν τα έγραψα για να τιμωρηθεί το συγκεκριμένο πρόσωπο (αν και σίγουρα μια γερή προειδοποίηση του αρμόζει). Απλά απόρισα που πλέον δεν υπάρχει το ποστ μου...

desperate_gamer
22-07-2008, 18:40
Ουφ ωραία. Αφού θα γίνει lift το ban εγώ αλλάζω αυτή την αηδία του Marx από avatar. Άντε αγωνιστήκαμε, πίσω στο καπιταλισμό. Οχοχοχο :giggle:

conn-a
22-07-2008, 20:47
Ουφ ωραία. Αφού θα γίνει lift το ban εγώ αλλάζω αυτή την αηδία του Marx από avatar. Άντε αγωνιστήκαμε, πίσω στο καπιταλισμό. Οχοχοχο :giggle:
εγω δεν προλαβα να αγωνιστω:(:(:(:(αλλα και να προλαβαινα σιγα μην εβαζα τον Μαρξ :fryingpan:θα εβαζα τον γουεντακο μου στη 2η εκδοση:paperbag:

tasioskis
22-07-2008, 20:50
πρωτα απο ολα θα ηθελα να ευχαριστήσω τα παιδια που με το τροπο τους εδειξαν οχι οτι ηταν με το μερος μου(δεν εκανα κατι στην ουσια,και με αυτο που εγινε δεν τους τιμα να λενε οτι ειναι με το μερος μου)αλλα δεν παλευεται αλλο η κατασταση με τα trolls...Δεν γινεται ορισμενοι να κανουν register στο φορουμ,και να ανοιγουν θεματα μονο και μονο για να μας την πουν και να μας ειρωνευτουν...Ειδικα μετα την Ε3 δεν τους προλαβαινουμε....
Το παιδι στο οποιο αναφερθηκα ετσι για,μενα τουλαχιστον εχει ενα πολυ αστειο username, ετσι και εγω το σατιρισα(δεν νομιζω να ειχα δωσει προηγουμένως καποιο δικαιωμα ωστε να νομιζουν οτι αναφερθηκα σε προσωπικο επιπεδο).... Ισως νομιζετε οτι ειναι μια φτηνη δικαιολγια,πλεον δεν εχω να σωσω τιποτα,αυτο που ηταν να παθω το επαθα....
Ειπα σε πολλους μεσω msn οτι αν ημουν admin(σε λιγο καιρο θα γινει και αυτο) η mod θα εκανα ακριβως την ιδια κινηση,βεβαια οχι μονο σε ενα ατομο(και οποιος καταλαβε καταλαβε...)
Τωρα που το ξαναβλεπω το ποστ μου το βλεπω και εγω βαρυ,βαρυ ομως για καποιον που δεν με ξερει...
Τελος να πω συγνωμη για την αναστατωση που αθελα μου προκαλεσα στο φορουμ....

Υ.Γ.1. Ειμαι τοσο ατυχος που εφαγα 2 μερες ban,και της 2 μερες ηταν ορθιο το forum...:frog:

Υ.Γ.2. Slay εσυ διαλεξες το τελος να ειναι συντομο...:rofl:

Υ.Γ.3. modecris μου ελειψες, τι κανεις???

Υ.Γ.4. Αποστολη, το Π.Α.Μ.Ε. καλοκαιριατικα δεν κανει πορειες,μετα θα κανουν που θα γυρισει ο Χατζηνικολαου....

Και τελος, ευχαριστω ολα τα παιδια που απο την πρωτη μερα συνομιλούσαμε μεσω msn...

WolfRathmA
22-07-2008, 20:54
Δεν κανει το Π.Α.Μ.Ε πορειες;;; Για ελα εξω απο τη δουλεια μου να δεις τι γινεται καθημερινα :p

PS3άκιας
22-07-2008, 20:59
αντε καλωσηρθες και παλι:p (φτου γ@μωτο και ηθελα να φτιαξω και ενα thread "Tasioskis Returns"):fryingpan:

redismagik
22-07-2008, 22:31
:welcome::welcome::welcome::welcome:
.............back............

Chill
22-07-2008, 22:39
Καλά εγώ χαμπάρι δεν πήρα λολ και πάνω που θα άρχιζα να κράζω κόσμο γιατί έχοντας συνηθίσει τα avatars σας μπερδευόμουν και νόμιζα ότι postαρε συνέχεια ο tasio :).

Το Π.Α.Μ.Ε δεν κάθεται ποτέ ρε tasio τι είναι αυτά που λες :/. Δεν ξέρω γιατί έφαγες ban αλλά αυτό που είπες αξίζει BAN διάρκειας ενός μήνα :> στο οποίο διάστημα δε υποχρεούσαι να μελετήσεις εξονυχιστικά τα άπαντα του Μπακούνιν. :welcome: BACK συντάλκα, ακερσεκόμη, απολλώνιε, μουσιγέτωρ, τελέστωρ, αηγεννέτη, μουσιγέτη TASIO :D (έβλεπα λιακό δεν φταίω)

conn-a
22-07-2008, 22:43
Καλά εγώ χαμπάρι δεν πήρα λολ και πάνω που θα άρχιζα να κράζω κόσμο γιατί έχοντας συνηθίσει τα avatars σας μπερδευόμουν και νόμιζα ότι postαρε συνέχεια ο tasio :).

Το Π.Α.Μ.Ε δεν κάθεται ποτέ ρε tasio τι είναι αυτά που λες :/. Δεν ξέρω γιατί έφαγες ban αλλά αυτό που είπες αξίζει BAN διάρκειας ενός μήνα :> στο οποίο διάστημα δε υποχρεούσαι να μελετήσεις εξονυχιστικά τα άπαντα του Μπακούνιν. :welcome: BACK συντάλκα, ακερσεκόμη, απολλώνιε, μουσιγέτωρ, τελέστωρ, αηγεννέτη, μουσιγέτη TASIO :D (έβλεπα λιακό δεν φταίω)
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: μεταφραση...:paperbag:

sosat
22-07-2008, 23:07
Καλά ρε σείς site leaders. Γειώσατε το πιο (κατά την γνώμη μου) ευφυές μέλος σας. Έναν άνθρωπο που ξεχωρίζει σαν κατεργασμένο διαμάντι μέσα στις λάσπες και τα $κατά.Αυτόν που έχει γίνει αιτία να ανοίγουμε καθημερινά την σελίδα σας για να τον διαβάζουμε. Εκείνον που δεν μας έχει αφήσει rep για rep. Ντροπή και όνειδος.Απαιτώ να μου αλλάξετε τώρα το username μου σε Μoderhator.:welcome: back σύντροφε


Καλά εγώ χαμπάρι δεν πήρα λολ και πάνω που θα άρχιζα να κράζω κόσμο γιατί έχοντας συνηθίσει τα avatars σας μπερδευόμουν και νόμιζα ότι postαρε συνέχεια ο tasio :).

Το Π.Α.Μ.Ε δεν κάθεται ποτέ ρε tasio τι είναι αυτά που λες :/. Δεν ξέρω γιατί έφαγες ban αλλά αυτό που είπες αξίζει BAN διάρκειας ενός μήνα :> στο οποίο διάστημα δε υποχρεούσαι να μελετήσεις εξονυχιστικά τα άπαντα του Μπακούνιν. :welcome: BACK συντάλκα, ακερσεκόμη, απολλώνιε, μουσιγέτωρ, τελέστωρ, αηγεννέτη, μουσιγέτη TASIO :D (έβλεπα λιακό δεν φταίω)

Υποκλίνομαι στο μεγαλείο σου:bowdown::bowdown::bowdown:. Μπακούνιν ο μέγιστος άντρας

modecris
23-07-2008, 06:03
Υ.Γ.3. modecris μου ελειψες, τι κανεις???


Μου παραχώρησες το "ΥΓ3" και σε ευχαριστώ πολύ γι`αυτό... θα το προτιμούσα όμως ως "PS3" :frog:

Αφού τελείωσαν τα μπάνια όλα είναι καλύτερα,αν εξαιρέσεις βέβαια αυτόν τον μουσάτο που έχω για avatar,κατάλοιπο της άτυπης αντίθεσης προς το κατεστημένο και θέλοντας να κρούσω τον κώδωνα του κινδύνου προτού υιοθετήσουμε μια μηχανιστική αντίληψη για τις κρίσεις,κάτι το οποίο σημαίνει πως υποθέτουμε ότι οι κρίσεις έχουν πάντα μια προκαθορισμένη και μονοσήμαντη έκβαση.

Τεσπα...πρέπει να βρω ένα άλλο avatar το συντομότερο ...

redismagik
23-07-2008, 08:54
meta tin istoria me ton taso exasa to avatar mou.to tilefono tis nikolouli to exei kaneis?
pera apo ti plaka ......jerei kaneis pos tha to vro?den thimame pou to eixa vrei.

nikon
23-07-2008, 09:00
meta tin istoria me ton taso exasa to avatar mou.to tilefono tis nikolouli to exei kaneis?
pera apo ti plaka ......jerei kaneis pos tha to vro?den thimame pou to eixa vrei.
Aν δεν κάνω λάθος το έχω δει εδώ http://avatars.jurko.net/ .......ψάξε λίγο.

redismagik
23-07-2008, 09:08
Aν δεν κάνω λάθος το έχω δει εδώ http://avatars.jurko.net/ .......ψάξε λίγο.
thanks nikon.olla diortothikan.:giggle:

jorgedept
25-07-2008, 05:03
μπορούμε να κάνουμε και παράπονα για την "εξουσία" ή θα σβηστούν τα ποστ μας;

conn-a
25-07-2008, 05:17
ρε παιδια να ρωτησω ακομα κατι!:p!πως μπορω να βαλω video απο το youtube αλλα μην εμφανιζεται σαν λινκ παρα σαν βιντεο?

Υ.Γ:το ξερω οτι την ιδια απορια ειχε παλαιοτερα και ο ρεντ και ειχε ρωτησει κιολας.Επισης ειχε δοθει απαντηση απο τον νον αλλα παρολο που δοκιμασα την λυση του νον(το ελεγξα κιολας να ναι σωστα)δεν καταφερα το επιθυμητο αποτελεσμα μηπως ειναι κατι αλλο?

WolfRathmA
25-07-2008, 05:32
Μπορεις να κανεις ενα copy - paste το link του βιντεου απο youtube και θα γινει αυτοματα.

Σε περιπτωση που δε γινει απλα παίρνεις το τελευταιο κωδικο του link και γραφεις [youtube] τον κωδικο [ /youtube] (χωρις το κενο)

Παραδειγμα αν το link ειναι το παρακατω

www.youtube (http://www.youtube) .com/watch?v=F8G_yHl7I_g

Παίρνεις αυτο που ειναι υπογραμμισμένο και το βαζεις ετσι [youtube]F8G_yHl7I_g[ /youtube] (χωρις το κενο)

conn-a
25-07-2008, 05:39
Μπορεις να κανεις ενα copy - paste το link του βιντεου απο youtube και θα γινει αυτοματα.

Σε περιπτωση που δε γινει απλα παίρνεις το τελευταιο κωδικο του link και γραφεις [youtube] τον κωδικο [ /youtube] (χωρις το κενο)

Παραδειγμα αν το link ειναι το παρακατω

www.youtube (http://www.youtube) .com/watch?v=F8G_yHl7I_g

Παίρνεις αυτο που ειναι υπογραμμισμένο και το βαζεις ετσι [youtube]F8G_yHl7I_g[ /youtube] (χωρις το κενο)
ευχαριστω πολυ γουλφ!!
(αν και τωρα που το βλεπω τα ιδια ελεγε και ο νον εγω δεν καταλαβαινα οποτε thanks both!:p:D)

Slay
25-07-2008, 09:17
μπορούμε να κάνουμε και παράπονα για την "εξουσία" ή θα σβηστούν τα ποστ μας;
τοσο καιρο που κανετε τι ακριβως σας καναμε.

redismagik
25-07-2008, 10:12
ευχαριστω πολυ γουλφ!!
(αν και τωρα που το βλεπω τα ιδια ελεγε και ο νον εγω δεν καταλαβαινα οποτε thanks both!:p:D)
to pio aplo pou exeis na kaneis gia na valeis video ki oxi to ling einai
1)kaneis kopy to ling pou thes
2)pas ekei pou the na postareis ki pas kato kato ekei pou lei epexergastis kimenou kai kaneis epikolisi to ling pou thes sto tetragonaki pou leei title
3)meta kaneis pali epikolisi to idio ling pou exeis ,sto megalo tetragono pou eine gia to kimeno.
4)ama thes na exei sxolio to video pou vazeis, apla grafeis oti exeis na peis mia grami pio kato apo to ling pou exeis valei sto kentriko tetragono pou sou leo pio pano.
5)otan kaneis olla ayta pas sto tetragonaki pou einai gia na parousiasis to kimeno{simbit reply}.patas ki eine olla ok

redismagik
25-07-2008, 10:15
τοσο καιρο που κανετε τι ακριβως σας καναμε.
min prospatheis na dikiologitheis!esi den evales 2 mpravous na me plakosoun xtes to vradi me to pou vgiaka apo to spiti afou prota mou eixan kapsei to amaxi?
lolololol:D:D

Slay
25-07-2008, 13:00
min prospatheis na dikiologitheis!esi den evales 2 mpravous na me plakosoun xtes to vradi me to pou vgiaka apo to spiti afou prota mou eixan kapsei to amaxi?
lolololol:D:D
οχι οχι, τους δικους μας μπραβους τους μαζεψανε πριν 1,5 χρονο και τωρα τους δικαζουν, και να παρω μπραβο εισαγωγης κοστιζει.

jorgedept
25-07-2008, 16:21
Slay απλά θα σου πω να συμμαζέψεις λίγο τον mod σου.

Φιλικά πάντα

Υ.Γ. όλα αυτά για τον WolfRathmA που έχουν αρκετά άτομα πρόβλημα με την συμπεριφορά του.

amwnra
25-07-2008, 16:33
οχι οχι, τους δικους μας μπραβους τους μαζεψανε πριν 1,5 χρονο και τωρα τους δικαζουν, και να παρω μπραβο εισαγωγης κοστιζει.


χαριζονται λογο αλλαγης δυο μπράβοι εισαγωγης σε καλη κατασταση αγρατζουνιστοι και στα κουτια τους....


:yay::yay::yay:

WolfRathmA
25-07-2008, 17:59
Slay απλά θα σου πω να συμμαζέψεις λίγο τον mod σου.

Φιλικά πάντα

Υ.Γ. όλα αυτά για τον WolfRathmA που έχουν αρκετά άτομα πρόβλημα με την συμπεριφορά του.


Πολλα άτομα.. Σχεδόν όλο το forum. Δίκαιο έχει το παιδί. Ανοιξε ένα thread καλέ με poll για το ποιος έχει πρόβλημα η το ποιος θέλει να φύγει ο WolfRathmA και να μπει στη θέση του ο jorgedept. Που εχει κανει Mod και τα γνωριζει ολα και ειναι σουπερ. Μη παει χαμενο το παιδι.

Φιλικά πάντα έτσι;

Slay δίωξε με :D

jorgedept
25-07-2008, 18:08
εγώ πότε δεν ζήτησα να γίνω mod αλλά και να ήμουν mod δεν θα είχα την δική σου συμπεριφορά φίλτατε, ας μην ξεχνάμε ότι σε ξήλωσε ηδη μια φορα ο Slay επειδη εκανες πατατα αρα της εξυπναδες στο κουβαδακι σου κ σε αλλη παραλια.

Επισης ο Slay έχει δεχτεί και άλλα παράπονα για εσένα από αλλους χρήστες.

Φιλικά.


Y.Γ Επειδή το παίζεις και βαρύς δεν τραβάς μια αποχώρηση να ησυχάσουμε και να μην μπαίνουμε σε ιστορίες με poll και τα λοιπα;

WolfRathmA
25-07-2008, 18:15
Δε με ξήλωσε ο Slay. Αν θες πήγαινε κανε μια αναδρομή να δεις τι έγινε :D

Και αν θες να μάθεις ο Slay μου έκανε πρόταση να έρθω και πάλι.

Φιλικά πάντα έτσι;
:D

redismagik
25-07-2008, 18:15
ATOPIMA no1)
Υ.Γ. όλα αυτά για τον WolfRathmA που έχουν αρκετά άτομα πρόβλημα με την συμπεριφορά του.
den mporei kaneis na milla gia logariazmo allon mellon.doxa to theo oloi mporoun na kanoun ta parapona tous eleythera.
ATOPIMA no2)
Ανοιξε ένα thread καλέ με poll για το ποιος έχει πρόβλημα η το ποιος θέλει να φύγει ο WolfRathmA και να μπει στη θέση του ο jorgedept
den vlepo na anaferei pouthena oti thelei na ginei ekoinos mod.esi giati dimiourgeis tetoia entiposi.pisteuo oti eisai se thesi na apantas me epixirimata tis opoies diafonies exeis me ton kathena edo mesa ki oxi me ironika sxoliakia.


filika panta !

jorgedept
25-07-2008, 18:19
Δε με ξήλωσε ο Slay. Αν θες πήγαινε κανε μια αναδρομή να δεις τι έγινε :D

Και αν θες να μάθεις ο Slay μου έκανε πρόταση να έρθω και πάλι.

Φιλικά πάντα έτσι;
:D

ξέρω τι έγινε και γιατί σε κράζανε δεν χρειαζότανε και πολύ μυαλό για να καταλάβει κάνεις τη προσπαθούσες να κάνεις.

άντε και σιγά σιγά να αποχωρείς και πάλι γιατί είπαμε δεν κάνεις για mod (άποψη μου) ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πάρω την θέση σου.

Φιλικά πάντα κ' ανούσια

sosat
25-07-2008, 18:23
εγώ πότε δεν ζήτησα να γίνω mod αλλά και να ήμουν mod δεν θα είχα την δική σου συμπεριφορά φίλτατε, ας μην ξεχνάμε ότι σε ξήλωσε ηδη μια φορα ο Slay επειδη εκανες πατατα αρα της εξυπναδες στο κουβαδακι σου κ σε αλλη παραλια.

Επισης ο Slay έχει δεχτεί και άλλα παράπονα για εσένα από αλλους χρήστες.

Φιλικά.


Y.Γ Επειδή το παίζεις και βαρύς δεν τραβάς μια αποχώρηση να ησυχάσουμε και να μην μπαίνουμε σε ιστορίες με poll και τα λοιπα;

Δηλαδή πόσο φιλικό μπορεί να είναι αυτό το ποστ?:p
Πάντως για μένα ο Γουλφ είναι ο πιο συμπαθής από όλους. Aσε που έχει το ομορφότερο αβαταρ που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο. Οπότε ψηφίζω υπέρ και Γουλφ σου αφιερώνω το τραγούδι "stay"

WolfRathmA
25-07-2008, 18:23
den vlepo na anaferei pouthena oti thelei na ginei ekoinos mod.esi giati dimiourgeis tetoia entiposi.pisteuo oti eisai se thesi na apantas me epixirimata tis opoies diafonies exeis me ton kathena edo mesa ki oxi me ironika sxoliakia.


filika panta !


Ξέρει πάρα πολύ καλά τι εννοώ. Μέσο pm ξέρει να μιλάει ειρωνικά. Ξέρει πολύ καλά τι είπε εχτές και με ποιο ύφος το είπε.

Εγώ δε θα ασχοληθώ άλλο με το θέμα. Αφού όλοι έχουν πρόβλημα μαζί μου (όπως ξέρει εκείνος καλύτερα), ας πράξουν ανάλογα και ας πάρει το forum την απόφαση που πρέπει να πάρει. Ούτε θα με πειράξει αν βγω από mod ούτε θα με πειράξει αν με διώξετε και τελείως από το forum.

Get a Life.

Φιλικά.

jorgedept
25-07-2008, 18:28
no guts no glory μικρε μου mod, κάνε post τα pm να δούμε πιος ήταν ειρωνικός και πιος όχι

σου δώσανε εξουσία και νομίζεις ότι έπιασες τον παπά απ΄τα @@.

και όπως είπες Get A Life γιατί εκτός το ίντερνετ υπάρχουν και άλλα καλά στον κόσμο που ίσως να μην έχεις γνωρίσει ακόμα.

Άντε γεια τώρα και μην ξανασβήσεις post μου χωρίς σοβαρό λόγο.

Φιλικά.

greekteo
25-07-2008, 18:28
Αυτο το φιλικα που κοπανατε στο τελος ολοι σας δεν μπορω να καταλαβω!!:D:D

Εγω δεν θα πω πολλα, το μονο που εχω ειναι οτι ως mod καποιος πρεπει να συμπεριφερεται με σοβαροτητα και να αποφευγει τις ειρωνιες. Το οτι ειναι mod δεν σημαινει πως υπερεχει σε κατι, αντιθετα πρεπει να ειναι σωστος σχεδον σε καθε κινηση που κανει!


( Για να πρωτοτυπησω) Εχθρικα :D

geodlord7
25-07-2008, 18:31
Slay απλά θα σου πω να συμμαζέψεις λίγο τον mod σου.

Φιλικά πάντα

Υ.Γ. όλα αυτά για τον WolfRathmA που έχουν αρκετά άτομα πρόβλημα με την συμπεριφορά του.

Δηλαδη συγνωμη που ξερεις εσυ τι πιστευουν οι αλλοι δηλαδη??

Δηλαδη γενικευσες την αποψη σου σε ολα τα μελη του φορουμ??:confused:

Ο wolf ειναι ενας απο τους πιο αγαπητους mod.Δεν νομιζω να σου εκανε κατι επειδη ηθελε το κακο σου, μαλλον εσυ το παρεξηγησες.

Φιλικα.

jorgedept
25-07-2008, 18:35
geodlord για να το λέω αυτό σημαίνει ότι έχω μιλήσει και ότι όταν είδαν ότι μου έσβησε τα post ήρθαν κ μου είπαν αυτό το πράγμα.

Επίσης δεν ξέρεις τι έγινε και άσε τα
"Δεν νομίζω να σου έκανε κάτι επειδή ήθελε το κακό σου, μάλλον εσύ το παρεξήγησες."

Υ.Γ δεν μιλάω εκ μέρους όλων αυτών αλλά τους έφερα σαν παράδειγμα, μπορεί να μην έχουν όλοι εκδηλώσει την δυσαρέσκεια τους προς τον mod ελεύθερα αλλά κάποιοι/κάποιος έχει κάνει παράπονο και στον Slay.

Φιλικά/Εχθρικά (πάρτο όπως θέλεις)

geodlord7
25-07-2008, 18:39
geodlord για να το λέω αυτό σημαίνει ότι έχω μιλήσει και ότι όταν είδαν ότι μου έσβησε τα post ήρθαν κ μου είπαν αυτό το πράγμα.

Επίσης δεν ξέρεις τι έγινε και άσε τα
"Δεν νομίζω να σου έκανε κάτι επειδή ήθελε το κακό σου, μάλλον εσύ το παρεξήγησες."

Ξερω τι εγινε;)

jorgedept
25-07-2008, 18:40
μπα δεν ξέρεις η μάλλον τα ξέρεις από την πλευρά που σε ζύγωσε. ;)


Y.Γ ας το λήξουμε εδώ το θέμα και ας αποφασίσει ο Slay τα υπόλοιπα

WolfRathmA
25-07-2008, 18:47
Ban στο Wolf! :D :D :D

greekteo
25-07-2008, 18:48
Να σοβαρευτει ο wolf;) Λιγη σοβαροτητα δεν κανει κακο. Δεν ειναι ολα πλακα και ειρωνια..

Valkyre
25-07-2008, 18:49
make love not war...!

jorgedept
25-07-2008, 18:50
Να σοβαρευτει ο wolf;) Λιγη σοβαροτητα δεν κανει κακο. Δεν ειναι ολα πλακα και ειρωνια..

his only weapon

WolfRathmA
25-07-2008, 18:52
his only weapon

+1000 :yay:

jorgedept
25-07-2008, 18:54
+1000 :yay:

επίπεδο υπογείου

WolfRathmA
25-07-2008, 18:56
επίπεδο υπογείου

Μετρού ρεσυ :angry:

desperate_gamer
25-07-2008, 18:59
Well, επειδή εδώ είναι κουτί παραπόνων, η αλήθεια είναι ότι από τους mods περιμένω κι εγώ μια πιο αξιοπρεπή στάση. Όχι ότι έχω πρόβλημα με όλους. Ίσα ίσα νομίζω ότι έχει γίνει τρομερή δουλειά προκειμένου να καλοδιατηρηθεί το φόρουμ στα επίπεδα που είναι, αλλά μιας και η συζήτηση πήγε για μια προκλητική στάση εκ μέρους του Wolf, έχω να γράψω κι εγώ ότι δεν μου πολυαρέσει ο τρόπος που χειρίζεται τα θέματα.

Ειρωνεία σχεδόν παντού και υπερβολικά αυστηρή τήρηση κανόνων. Συγκεκριμένα με τον Jorge το θεωρώ πολύ άδικο το "Σβήνεται λόγω ανουσιότητας". Αντί να κλειδώνονται και να σβήνονται τα troll threads αμέσως, εξαντλούμε αυστηρότητα σε ένα αθώο "me likes". Αυτά... Λίγο πιο χαλαρή διάθεση εν μέσω και θέρρους δεν θα έβλαπτε.

Πολύ φιλικά και με αγάπη :giggle:

Slay
25-07-2008, 20:42
Λοιπον αρχικα ειναι αληθη οσα ισχυριζεται ο wolf για οικιοθελη αποχωρηση του για λογους ευθιξιας και κατοπιν μετα απο δευτερη προσκληση μου επανηλθε.
Οποτε θεμα ξηλωματος δεν ισχυει, το οτι καποιος μπορει να μου κανει παραπονο για εναν Mod δεν λεει απο μονο του τιποτα, και αφου ρωτας αλλος ενας μονο εχει κανει παραπονο για τον wolf, να σας θυμισω οτι εγω για ΜΕΝΑ εχω ακουει πολυ περισσοτερα παραπονα, ειδικα μετα απο 2-3 τελευταια bans που επεσαν, μηπως να αποχωρησω και εγω?

Επειδη αρχιζω να υποπτευομαι οτι ειναι κοντρα επι προσωπικου, θα ηθελα να μου πεις αναλυτικα τι ακριβως προβλημα εχεις με τον wolf.

Υ.Γ. Η ιδεα του για το poll δεν ειναι σοβαρη, και δε πιστευω οτι το εννουσε, αλλωστε εδω δεν ειναι η εκκλησια του δημου να βγαζουμε τους εκπροσωπους μας, μπορει να σας ακουω , να προσπαθω να ανταπεξελθω στις προσδοκιες σας και στις επιθυμιες σας αλλα μην ξεχνατε το εξης.....

Δεν ειμαι ο εκλεγμενος αρχηγος σας, στην καλυτερη των περιπτωσεων ειμαι ενας καλος μοναρχης.

Υ.Γ.2 Το παραπανω το εγραψα γιατι μου αρεσουν οι καθαρες κουβεντες και μου αρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους.

sosat
25-07-2008, 20:48
:1appl::1appl:Πόσο δίκιο έχεις

jorgedept
25-07-2008, 20:52
δεν έχω κανένα προσωπικό πρόβλημα με τον Wolf τον έχω και στο MSN και στο PSN αλλά εχθές με αυτό που έκανε μου γύρισε τα μυαλά χωρίς λόγο.

Μόνο αυτό, τώρα εσύ σαν Admin μπορείς να κρίνεις την κατάσταση.

Υ.Γ1 Μερικές σου αποφάσεις είναι λάθος και στο λέμε αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι σε εσένα εκτός και άμα αποχωρίσουμε από το φόρουμ. Όταν όμως ένας mod που εσύ επέλεξες ξεπερνάει τα όρια τότε είσαι υποχρεωμένος να τον επίπλήξης (αν βέβαια αποδεκτής τα παράπονα που δέχτηκες)

Υ.Γ2 Βλέπω όμως ότι δεν απαντάς καθόλου στο κυρίως θέμα που είναι ότι ο mod σου έσβησε 2 ποστ μου λέγοντας ότι είναι ανούσια και ότι έγιναν με λόγο να ανεβάσω τα νούμερα των ποστ μου.

Valkyre
25-07-2008, 21:07
ρε παιδια μην τσακωνεστε γαμωτο.

Ξεκολλατε.Ναι και εγω εχω ερθει σε εντονη λογομαχια καποια στιγμη στο φορουμ , αλλα πραγματικα καλο θα ηταν να λυθει πιστευω με PMs ή σε μια συζητηση των εμπλεκομενων (ισως και του Slay αν το θεωρειτε απαραιτητο-εγω δεν νομιζω οτι χρειαζεται-) μεσω MSN.

Δεν αξιζει να χαλιομαστε τωρα.Εαν δεν τα βρειτε οκ απλα μην ασχολειστε ο ενας με τον αλλο (πραγμα που εξακολουθω να το θεωρω ασχημο :( )

Ειλικρινα δεν ξερω γιατι εχετε μαλωσει -και ουτε και θελω να μαθω- , απλα βρειτε μια λυση μεταξυ σας.Καντε λιγο πισω και οι δυο , τουλαχιστον να μην γινει το θεμα ακομα χειροτερο.

Ολα αυτα τα λεω φιλικοτατα και παντα με απωτερο σκοπο να εχουμε μια καλη εικονα του φορουμ και να συνεχισουμε να κανουμε την πλακα μας και να γελαμε.

Make love! :D

NonBorn
25-07-2008, 21:34
Δε ξέρω γιατί έγινε όλος αυτός ο σαματάς αλλά επιτρέψτε μου να πω 2 πολύ μικρά πραγματάκια...

1ον. Πριν 3 μέρες ξενύχτησα κυριολεκτικά για να γράψω 5 πράγματα για τους moderator και το πως πρέπει να αντιμετωπίζουν καταστάσεις στο forum. Όχι ότι είμαι ο φωτεινός παντογνώστης που τα ξέρει όλα αλλά η εμπειρία μου τα έμαθε και θέλω να τα μεταφέρω για να βοηθήσω και τους υπόλοιπους. Όπως όλοι ξέρετε δν είμαι πλέον moderator και όλα αυτά που κάνω τα κάνω επειδή αγαπάω αυτό το φόρουμ, και συμπαθώ πάρα πολλά παιδιά που γνώρισα εδώ και είναι πλέον ΦΙΛΟΙ, όσο μπορεί αυτό να είναι εφικτό μέσω internet.

Δυστυχώς όμως βλέπω ότι αυτοί οι κανόνες δε τηρήθηκαν στη συγκεκριμένη περίπτωση γιατί μάλλον θα είχε αποφευχθεί όλο αυτό. Αν δεν έγινε έτσι ας με διορθώσει όποιος μπορεί να απαντήσει.

2ον. Wolf ξέρεις πόσο σε συμπαθώ και πόσο συχνά τα λέμε στο msn... Σχεδόν καθημερινά. Αν κουράστηκες μπορείς να το πεις και να δούμε τι θα γίνει. Όμως το να μιλάς απότομα ή ειρωνικά ακόμα και ένας να το λέει και να χει δίκιο είναι ανεπίτρεπτο για τη θέση που έχεις. Το έγραψα και σε αυτά που σας πόσταρα για το πως "πρέπει" να αντιμετωπιζουμε τέτοιες καταστάσεις. Αυτή είναι η γνώμη μου... Και αυτή θα είναι.

Η "εξουσία" δεν είναι δύναμη... Η εξουσία είναι ευθύνη! Και πρέπει να το καταλάβουμε όλοι μας αυτό!!


ΥΓ: Έχω "δουλέψει" αρκετά γι αυτό το φόρουμ και το "πονάω" σα δίκο μου. Δε μ' αρέσουν καθόλου μερικά πράγματα που βλέπω και ακούω τελευταία... :(:(:(:(:(

ΥΓ2: Παρόλα αυτά είμαι πολύ χαρούμενος που μπορούν να γράφονται αυτή τη στιγμή όλα αυτά γιατί αυτό θα πει δημοκρατία...:tiphat:

msnes7
25-07-2008, 22:07
Όταν τα μέλη γίνονται πολλά δυσκολεύει ο ρόλος ενός mod αφού μπορεί να βρεθεί σε πολύ δύσκολες καταστάσεις.Εκεί φάινεται αν αξίζει να είναι mod
Φιλικά προς όλους (ειλικρινά...)

redismagik
25-07-2008, 22:52
Λοιπον αρχικα ειναι αληθη οσα ισχυριζεται ο wolf για οικιοθελη αποχωρηση του για λογους ευθιξιας και κατοπιν μετα απο δευτερη προσκληση μου επανηλθε.
Οποτε θεμα ξηλωματος δεν ισχυει, το οτι καποιος μπορει να μου κανει παραπονο για εναν Mod δεν λεει απο μονο του τιποτα, και αφου ρωτας αλλος ενας μονο εχει κανει παραπονο για τον wolf, να σας θυμισω οτι εγω για ΜΕΝΑ εχω ακουει πολυ περισσοτερα παραπονα, ειδικα μετα απο 2-3 τελευταια bans που επεσαν, μηπως να αποχωρησω και εγω?

Επειδη αρχιζω να υποπτευομαι οτι ειναι κοντρα επι προσωπικου, θα ηθελα να μου πεις αναλυτικα τι ακριβως προβλημα εχεις με τον wolf.

Υ.Γ. Η ιδεα του για το poll δεν ειναι σοβαρη, και δε πιστευω οτι το εννουσε, αλλωστε εδω δεν ειναι η εκκλησια του δημου να βγαζουμε τους εκπροσωπους μας, μπορει να σας ακουω , να προσπαθω να ανταπεξελθω στις προσδοκιες σας και στις επιθυμιες σας αλλα μην ξεχνατε το εξης.....

Δεν ειμαι ο εκλεγμενος αρχηγος σας, στην καλυτερη των περιπτωσεων ειμαι ενας καλος μοναρχης.

Υ.Γ.2 Το παραπανω το εγραψα γιατι μου αρεσουν οι καθαρες κουβεντες και μου αρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους.
slay den se xero katholou prosopika alla fille xerome pou eise i korifi sti diaxirisi tou forum.exeis xekathari apopsi ,katharo miallo,kai logo apolito.pote den imoun sti zoi mou ipotaktikos kanenos ki ama akouga apo kapoion allon tin ekfrasi''στην καλυτερη των περιπτωσεων ειμαι ενας καλος μοναρχης.''an den antidrousa amesa to ligotero tha itan, na ton lidorousa apo mesa mou!alla epidi isxioun olla ta parapano oxi mono de simvenei ayto.....................alla tin epikroto!

tasioskis
25-07-2008, 23:15
slay den se xero katholou prosopika alla fille xerome pou eise i korifi sti diaxirisi tou forum.exeis xekathari apopsi ,katharo miallo,kai logo apolito.pote den imoun sti zoi mou ipotaktikos kanenos ki ama akouga apo kapoion allon tin ekfrasi''στην καλυτερη των περιπτωσεων ειμαι ενας καλος μοναρχης.''an den antidrousa amesa to ligotero tha itan, na ton lidorousa apo mesa mou!alla epidi isxioun olla ta parapano oxi mono de simvenei ayto.....................alla tin epikroto!


κριμα η sig με τον πανουση......:frog:

slay το να βγεις και να πεις το προβλημα σου , με κανει να σε σεβομαι πολυ περισσοτερο...μπραβο σου.....αφου εισαι αριστερος ολα τα αλλα φιαχνονται...

οσο για την παρεξηγηση που εχει δημιουργηθεί στο φορουμ,θα πω οτι πιο πολυ φταιει ο modecris που εβαλε νταλαρα στο φορουμ,
τωρα ο λυκος και χορχε θα πρεπει να δωσουν αμοιβαίες εξηγησεις ο ενας στον αλλον,μονο ετσι θα τα βρουν(οχι οτι εχασαν κατι) το οτι ηταν τραβηγμενο το σβησιμο του ποστς ηταν.....ας κοιταξουμε πρωτα ολοι να διορθωσουμε καποια πραγματα εμφανεστατα που λειπουν απο το φορουμ και μετα κοιταμε τα ανουσια ποστσ.....

επισης να πω οτι αυτο με το poll μου αρεσε πολυ,οχι δεν με ενδιαφερει για τους mods τους βρισκω πολυ καλους ολους(εκτος απο pds και darkuss επειδη ειναι βαζελοι) με ενδιαφερει για το adminλικι... η μαχη θα δωθει μεταξυ εμου και του slay....

ας ηρεμήσουμε λιγο παιδες,ναι ξερω φταιει η ζεστη,αλλα ας κρατηθουμε σε χαμηλα επιπεδα το θυμο μας - οργη... δεν αξιζει, το κατι παραπανω μονο την καταστροφη θα φερει....


να σας θυμισω οτι εγω για ΜΕΝΑ εχω ακουει πολυ περισσοτερα παραπονα, ειδικα μετα απο 2-3 τελευταια bans που επεσαν, μηπως να αποχωρησω και εγω?

η απαντηση ειναι ναι...Τι κερδιζω??? σκεψου το θα γλιτωσουμε και το poll....

greekteo
26-07-2008, 01:45
Δε ξέρω γιατί έγινε όλος αυτός ο σαματάς αλλά επιτρέψτε μου να πω 2 πολύ μικρά πραγματάκια...
.................................

[B] Η "εξουσία" δεν είναι δύναμη... Η εξουσία είναι ευθύνη! Και πρέπει να τ
ΥΓ2: Παρόλα αυτά είμαι πολύ χαρούμενος που μπορούν να γράφονται αυτή τη στιγμή όλα αυτά γιατί αυτό θα πει δημοκρατία...:tiphat:

Εισαι απολυτως σωστος φιλε μου και μπραβο σου για οτι λες ;)


κριμα η sig με τον πανουση......:frog:

slay το να βγεις και να πεις το προβλημα σου , με κανει να σε σεβομαι πολυ περισσοτερο...μπραβο σου.....αφου εισαι αριστερος ολα τα αλλα φιαχνονται...


................................................


η απαντηση ειναι ναι...Τι κερδιζω??? σκεψου το θα γλιτωσουμε και το poll....

Εισαι απιστευτος απλα!!! Δεν εχω λογια:rofl:

jammin
28-07-2008, 22:55
Δεν ηθελα να ανοιξω νεο thread γιατι θεωρω οτι αυτα που θελω να πω ταιριαζουν και εδω αλλα και στο "νεα μελη και συμπεριφορα" οπου θα το ποσταρω επισης.

Με αφορμη το σημερινο ban θελω να παρακαλεσω να ειμαστε καπως πιο προσεκτικοι ολοι μας μεσα στο forum.
Ολοι οι ανθρωποι που μπαινουμε εδω το κανουμε κατα βαση απο αγαπη και ενδιαφερον σε κατι που μας αρεσει, σε κατι που μας ξεκουραζει. Στις κονσολες και τα παιχνιδια που τα χρησιμοποιουμε για να ξεδινουμε, να παιζουμε να περναμε ευχαριστες στιγμες.
Επισης ολοι οσοι βρισκομαστε εδω δεν ειμαστε ιδιοι χαρακτηρες, δεν εχουμε ιδιες ιδιοσυγκρασιες. Αλλοι ειμαστε νευρικοι, αλλοι ηρεμοι και ασφαλως δεν κρινω κανενας.
Απλα... εδω μεσα η ανταλλαγη αποψεων γινεται αποκλειστικα με τον γραπτο λογο οπου δεν μπορει σε καμμια περιπτωση να εμφανιστουν ολα συναισθηματα μας.
Ευτυχως ή δυστυχως οι παρεξηγησεις μπορει να ειναι πιο ευκολες εδω οπου δεν γνωριζουμε 100% τον χαρακτηρα του αλλου ατομου οσα emoticons και αν χρησιμοποιησουμε.
Θα παρακαλουσα λοιπον τοσο οι "νευρικοι" της παρεας μας να ειναι λιγοτερο προκλητικοι (αφου εξηγησα παραπανω οτι λιγο ή πολυ ολοι μπαινουμε εδω για τον ιδιο λογο) οσο ομως και οι "ηρεμοι" να ειναι ακομα περισσοτερο ήρεμοι και να μην προκαλουν αντιδραση στα ατομα αυτα.
Σιγουρα θα μου πειτε οτι και εμεις ανθρωποι ειμαστε και ... μπλα μπλα μπλα. Αλλα πραγματικα πιστευω οτι (οπως πιστευω οτι συμμεριζεστε οι περισσοτεροι την αποψη μου) οτι ειναι πιο ωραιο εδω μεσα να εχουμε ενα χαμογελο αλλα και να το κραταμε οταν βγαινουμε απο το forum παρα να παταμε τα πληκτρα με μανια και να ειμαστε και μετα μπαρουτι.
Συγγνωμη για το ποστ αλλα αυτα νιωθω και αυτη η χαρα ειναι που θελω να παιρνω μεσα απο το forum αυτο

ΥΓ Οπως προειπα το ποστ θα ειναι διπλο. Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη και εαν κριθει υπερβολικο απο τους mod ας σβηστει το ενα απο τα δυο

conn-a
28-07-2008, 23:00
Δεν ηθελα να ανοιξω νεο thread γιατι θεωρω οτι αυτα που θελω να πω ταιριαζουν και εδω αλλα και στο "νεα μελη και συμπεριφορα" οπου θα το ποσταρω επισης.

Με αφορμη το σημερινο ban θελω να παρακαλεσω να ειμαστε καπως πιο προσεκτικοι ολοι μας μεσα στο forum.
Ολοι οι ανθρωποι που μπαινουμε εδω το κανουμε κατα βαση απο αγαπη και ενδιαφερον σε κατι που μας αρεσει, σε κατι που μας ξεκουραζει. Στις κονσολες και τα παιχνιδια που τα χρησιμοποιουμε για να ξεδινουμε, να παιζουμε να περναμε ευχαριστες στιγμες.
Επισης ολοι οσοι βρισκομαστε εδω δεν ειμαστε ιδιοι χαρακτηρες, δεν εχουμε ιδιες ιδιοσυγκρασιες. Αλλοι ειμαστε νευρικοι, αλλοι ηρεμοι και ασφαλως δεν κρινω κανενας.
Απλα... εδω μεσα η ανταλλαγη αποψεων γινεται αποκλειστικα με τον γραπτο λογο οπου δεν μπορει σε καμμια περιπτωση να εμφανιστουν ολα συναισθηματα μας.
Ευτυχως ή δυστυχως οι παρεξηγησεις μπορει να ειναι πιο ευκολες εδω οπου δεν γνωριζουμε 100% τον χαρακτηρα του αλλου ατομου οσα emoticons και αν χρησιμοποιησουμε.
Θα παρακαλουσα λοιπον τοσο οι "νευρικοι" της παρεας μας να ειναι λιγοτερο προκλητικοι (αφου εξηγησα παραπανω οτι λιγο ή πολυ ολοι μπαινουμε εδω για τον ιδιο λογο) οσο ομως και οι "ηρεμοι" να ειναι ακομα περισσοτερο ήρεμοι και να μην προκαλουν αντιδραση στα ατομα αυτα.
Σιγουρα θα μου πειτε οτι και εμεις ανθρωποι ειμαστε και ... μπλα μπλα μπλα. Αλλα πραγματικα πιστευω οτι (οπως πιστευω οτι συμμεριζεστε οι περισσοτεροι την αποψη μου) οτι ειναι πιο ωραιο εδω μεσα να εχουμε ενα χαμογελο αλλα και να το κραταμε οταν βγαινουμε απο το forum παρα να παταμε τα πληκτρα με μανια και να ειμαστε και μετα μπαρουτι.
Συγγνωμη για το ποστ αλλα αυτα νιωθω και αυτη η χαρα ειναι που θελω να παιρνω μεσα απο το forum αυτο

ΥΓ Οπως προειπα το ποστ θα ειναι διπλο. Ζητω προκαταβολικα συγγνωμη και εαν κριθει υπερβολικο απο τους mod ας σβηστει το ενα απο τα δυο
+ρεπ απο μενα τζαμιν εχεις απολυτο δικιο και οι αποψεις σου επι του θεματος με βρισκουν απολυτα συμφωνη!!:1appl::1appl::1appl::1appl:με καλυψες πραγματικα απολυτα!!κι εγω θεωρω οτι ειναι μεγαλη βλακεια να παρεξηγιομαστε και βροχηηη τα μπαν για λογους ανουσιους και τζαμπα εκνευρισμοι και πτωση διαθεσης και παλι :1appl:

conn-a
29-07-2008, 01:31
ρε παιδια να υποβαλλω ακομα μια απορια?:frog:στο σαουτ υπαρχει καποιος τροπος να εμφανιστουν οοολα μαζι τα εμοτ ουτως ωστε να μην παταμε συνεχεια το κουμπακι σμαιλις μεχρι να πετυχουμε το καταλληλο(τουλαχιστον εγω μεχρι στιγμης αυτο κανω αμα δεν το βρισκω με την πρωτη!!:blush:)Ευχαριστω:bgrin2:

greekteo
29-07-2008, 01:50
Ευτυχως που υπαρχουν member σαν τον jammin και δινουν το καλο παραδειγμα στο forum!! :)

modecris
30-07-2008, 20:26
Τις τελευταίες μέρες βλέπω πως υπάρχει μια τάση να ανάβουν τα αίματα,καθώς και το λεγόμενο "ban της ημέρας".Βέβαια το γνωρίζω πως δεν μπαίνουν στο forum όλα τα μέλη για τον ίδιο λόγο,όμως θα πρέπει να ακολουθούμε όλοι μας κάποιους βασικούς κανόνες δεοντολογίας.

Είναι τουλάχιστον ανόητο να κάνουμε σαν 10χρονα που τσακώνονται για τα κουβαδάκια τους.Να μην σεβόμαστε την γνώμη του άλλου και στο τέλος να μιλάμε με άσχημο τρόπο.Να μην μπορούμε να γράψουμε πάνω από 2 ποστ στα οποία να μην έχει αναφερθεί πχ το "rrod" ή το "στα multi είναι καλύτερο το 360" ,όχι ως γεγονός αλλά ως δικλίδα ασφαλείας την ώρα που τα επιχειρήματα τελειώνουν.

Αντίθετα είναι πολύ όμορφο να λέμε τις απόψεις μας ελεύθερα από κόμπλεξ και παρωπίδες.Να κάνουμε την πλάκα μας και να χτίζουμε φιλίες που συνεχίζονται και έξω από το "απρόσωπο" forum.Να κατανοήσουμε (επιτέλους) πως ο καθένας μας έχει διαφορετικές προτεραιότητες οι οποίες τον οδηγούν σε διαφορετικές επιλογές.

Όλα αυτά έχουν έναν κοινό παρανομαστή:Τον αμοιβαίο σεβασμό.Αν δεν τον έχουμε ως πρώτη και βασική αρχή μας,πολύ φοβάμαι πως τα πράγματα θα χειροτερεύουν συνεχώς.

NonBorn
30-07-2008, 20:32
Τις τελευταίες μέρες βλέπω πως υπάρχει μια τάση να ανάβουν τα αίματα,καθώς και το λεγόμενο "ban της ημέρας".Βέβαια το γνωρίζω πως δεν μπαίνουν στο forum όλα τα μέλη για τον ίδιο λόγο,όμως θα πρέπει να ακολουθούμε όλοι μας κάποιους βασικούς κανόνες δεοντολογίας.

Είναι τουλάχιστον ανόητο να κάνουμε σαν 10χρονα που τσακώνονται για τα κουβαδάκια τους.Να μην σεβόμαστε την γνώμη του άλλου και στο τέλος να μιλάμε με άσχημο τρόπο.Να μην μπορούμε να γράψουμε πάνω από 2 ποστ στα οποία να μην έχει αναφερθεί πχ το "rrod" ή το "στα multi είναι καλύτερο το 360" ,όχι ως γεγονός αλλά ως δικλίδα ασφαλείας την ώρα που τα επιχειρήματα τελειώνουν.

Αντίθετα είναι πολύ όμορφο να λέμε τις απόψεις μας ελεύθερα από κόμπλεξ και παρωπίδες.Να κάνουμε την πλάκα μας και να χτίζουμε φιλίες που συνεχίζονται και έξω από το "απρόσωπο" forum.Να κατανοήσουμε (επιτέλους) πως ο καθένας μας έχει διαφορετικές προτεραιότητες οι οποίες τον οδηγούν σε διαφορετικές επιλογές.

Όλα αυτά έχουν έναν κοινό παρανομαστή:Τον αμοιβαίο σεβασμό.Αν δεν τον έχουμε ως πρώτη και βασική αρχή μας,πολύ φοβάμαι πως τα πράγματα θα χειροτερεύουν συνεχώς.

Ακριβώς αυτό είναι, όπως ακριβώς το είπες! Το θέμα είναι ότι έκανα κάτι και μίλησα σε όλα τα παιδιά που είναι υπεύθυνα για το φόρουμ και "συμφωνήσαμε" κάποια κοινή πορεία "πλεύσης"... Το κακό έχει παραγίνει, και σίγουρα έχουν ευθύνη και οι μεν και οι δε... Ίσως φταίει ότι έχει και πολύ ζέστη δε ξέρω :p Πάντως να ξέρετε ότι από τη μεριά μας κάνουμε ότι μπορούμε, αλλά μόνοι μας δε πρόκειται να καταφέρουμε τίποτα... Πρέπει ο καθένας να αναλάβει τις ευθύνες του και να το σταματήσει από μόνος του!

likudeez
14-08-2008, 00:26
το εχω ξαναπει με firefox 3.0.1. δεν ανανεονονται αυτοματα τα rss... any ideas?

ntilalis
11-09-2008, 17:32
ερωτηση???

μετα απο καποιο ποστ που κανω μπορω καπου να κανω edit???

greekteo
11-09-2008, 19:33
Εννοειται μπορεις να κανεις edit το post σου. Απλα βρισκεις το ποστ που θελεις και κατω δεξια απο αυτα που γραφεις ειναι τα κουμπια "Quote", "Multi- Quote", "Fast Reply". Αριστερα απο το "Quote" θα σου εμφανιζεται το κουμπι "Edit".;)

redismagik
15-09-2008, 22:16
otan thes na valeis kati se spoiler pos ginete? to proi eixa kati poli kalo gia tis ginekes dilitirio ki epidi den mporousa na to valo se spoiler to ezvisa.sinepeia aytou na xasei to forum kati pou tha anevaze tin aisthitiki toy!

Ekptotos
15-09-2008, 23:04
Γράφεις [ spoiler] το κείμενο/εικόνα που θέλεις και το [ /spoiler] για να κλήσεις το spoiler.
Εννοείτε χωρίς τα κενά ανάμεσα στα "[ s".

redismagik
16-09-2008, 14:44
Γράφεις [ spoiler] το κείμενο/εικόνα που θέλεις και το [ /spoiler] για να κλήσεις το spoiler.
Εννοείτε χωρίς τα κενά ανάμεσα στα "[ s".

prospathisa alla matea......


Edit by NonBorn:

I'm a spoiler :D

greekteo
16-09-2008, 22:13
[*spoiler] bla bla bla [/spoiler] αυτο γραφεις εκτος απο το "*"

NonBorn
16-09-2008, 23:55
prospathisa alla matea......


Edit by NonBorn:

I'm a spoiler :D

Κάνε edit το τροποποιημένο σου προηγούμενο μήνυμα redis να δεις πως έχω βάλει εγώ τα "spoiler tags" για να δεις πως μπαίνει ακριβώς. Ελπίζω να βοήθησα :D

redismagik
17-09-2008, 00:03
euxaristo ek ton proteron

redismagik
17-09-2008, 00:20
gia na doume ayti ti fora....

redismagik
17-09-2008, 00:21
epitelous to katafera! telika eimai
hacer

panelix
27-09-2008, 22:55
epitelous to katafera! telika eimai
hacer

xaksor eisai alla tespa...

fanis86
02-10-2008, 19:13
Καλωςηρθα καλως σας βρηκα εδω και λιγες μερες ειμαι μελος αυτης της κοινωτητας.

Μπορει να με βοηθησει κανεις ομως γιατι δεν μπορω να κανω νεο thread.
Λεει οτι δεν εχω τα δικαιωματα για να κανω θρεντ.

KosmixGR
02-10-2008, 19:15
Καλωςηρθα καλως σας βρηκα εδω και λιγες μερες ειμαι μελος αυτης της κοινωτητας.

Μπορει να με βοηθησει κανεις ομως γιατι δεν μπορω να κανω νεο thread.
Λεει οτι δεν εχω τα δικαιωματα για να κανω θρεντ.
:welcome: Prepei na simpliroseis 50 posts;)

redismagik
02-10-2008, 19:16
Καλωςηρθα καλως σας βρηκα εδω και λιγες μερες ειμαι μελος αυτης της κοινωτητας.

Μπορει να με βοηθησει κανεις ομως γιατι δεν μπορω να κανω νεο thread.
Λεει οτι δεν εχω τα δικαιωματα για να κανω θρεντ.
prepei ns simpliroseis ena sikkekrimeno aritmo posts.den xero akrivos.to ekanan ayto logo kapoion episodion me kati trools:tiphat:!

fanis86
02-10-2008, 19:23
Καλα το φανταστηκα.

Ευχαριστω για τις απαντησεις

KosmixGR
02-10-2008, 19:23
Καλα το φανταστηκα.

Ευχαριστω για τις απαντησεις
Parakalo :tiphat:

conn-a
04-10-2008, 20:18
να σας ρωτησω κατι?πριν απο λιγο παρατηρησα οτι η υπογραφη μου δεν εμφανιζεται πληρως εννοω οτι η εικονα που χα βαλει δεν μου εμφανιζεται χρειαζεται καποια ρυθμιση η κατι τετοιο?ευχαριστω εκ των προτερων:)

Slay
04-10-2008, 21:10
The requested URL /files/38ianzpiimbmj5qkzoon.jpg was not found on this server.
Η λοιπον εχεις γραψει λαθος το url για την εικονα, η κατι αλλο παιζει με το Imageshack.gr Παντως δεν εχει να κανει με το forum το προβλημα σου.

redismagik
05-10-2008, 21:17
re paidia jekino na pexo to mgs4 simera ki den xero pou mporo na vro ta themata pou exoun dimiourgithei gia to game.pou na psakso?
se pia enotita diladi!

jorgedept
05-10-2008, 21:21
http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=30

redismagik
05-10-2008, 21:28
http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=30
eyxaristo jorgedept.kala mprosta mou itan ki den mporousa na vgalo akri.:wave:

conn-a
05-10-2008, 21:30
The requested URL /files/38ianzpiimbmj5qkzoon.jpg was not found on this server.
Η λοιπον εχεις γραψει λαθος το url για την εικονα, η κατι αλλο παιζει με το Imageshack.gr Παντως δεν εχει να κανει με το forum το προβλημα σου.
ευχαριστω πολυ slay θα το κοιταξω

Chill
22-10-2008, 10:09
Δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά μήπως γίνεται να βάλετε μια επιλογή να μην μας εμφανίζονται τα μηνύματα σε greeklish? Φαντάζομαι ότι δεν γίνεται κάτι τέτοιο μιας και λογικά δεν θα εμφανίζονται ούτε τα μηνύματα στα αγγλικά :s. Τι θα γίνει όμως ρε παιδιά με αυτό το θέμα? Δεν υπάρχει για μένα κάτι χειρότερο σε ένα forum από την παρουσία των greeklish. Μάλλον θα πρέπει να γεμίσω την ignore list μου για να απολαμβάνω περισσότερο το σερφάρισμα στο forum.

ΜΙΣΩ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΚΡΙΚΛΙΣ.

desperate_gamer
22-10-2008, 20:27
Δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά μήπως γίνεται να βάλετε μια επιλογή να μην μας εμφανίζονται τα μηνύματα σε greeklish? Φαντάζομαι ότι δεν γίνεται κάτι τέτοιο μιας και λογικά δεν θα εμφανίζονται ούτε τα μηνύματα στα αγγλικά :s. Τι θα γίνει όμως ρε παιδιά με αυτό το θέμα? Δεν υπάρχει για μένα κάτι χειρότερο σε ένα forum από την παρουσία των greeklish. Μάλλον θα πρέπει να γεμίσω την ignore list μου για να απολαμβάνω περισσότερο το σερφάρισμα στο forum.

ΜΙΣΩ ΤΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΚΡΙΚΛΙΣ.

Δεν μπορούμε να το επιβάλλουμε στους άλλους. Το καλύτερο θα ήταν να γράφουν όλοι ελληνικά, αλλά αν κάποιοι εκφράζονται πιο άνετα στα greeklish, θα πρέπει να δείξεις κάποια κατανόηση.

Βέβαια τα μηνύματα που έχουν πραγματικά ακατανόητα και περίεργα greeklish, κατά τη γνώμη μου πρέπει να σβήνονται ή να διορθώνονται.

greekteo
23-10-2008, 00:21
Βεβαια απο την αλλη αν ειναι να καταργηθουν τα greeklish και να βλεπω "αιλινηκα" που να βγαζουν ματι, να μου λειπει.:p

djpar
23-10-2008, 00:24
Βεβαια απο την αλλη αν ειναι να καταργηθουν τα greeklish και να βλεπω "αιλινηκα" που να βγαζουν ματι, να μου λειπει.:p

tosa xronia me greeklish eimastan re twra to keyboard mou den exei panw ta ellhnika kai kathomai kai psaxnw ta ellhnika enw exw mathei tyflo sistima tosa xronia

sanet
23-10-2008, 22:23
re paidia paw na kanw ena thread k m bgazei minima oti den mporw, giati??

Slay
24-10-2008, 00:42
Γιατι προφανως οταν πηγες να το κανεις ειχες λιγοτερα απο 50 posts.

redismagik
24-10-2008, 00:47
http://www.ps3forums.gr/vb/forumdisplay.php?f=30
:offtopic:thelo ki ego kinoumeni ipografi. poios kalos anthropos tha mou kanei mia?:offtopic:

X-NEC
27-10-2008, 01:04
Νομίζω ότι η ώρα στο forum αντί να πάει μια ώρα πίσω πήγε μια ώρα μπροστά. Οποτε πηγαίντε την δυο ώρες πίσω από το User CP -> Edit Options.

X-NEC
31-10-2008, 14:36
Παιδια τι έγινε και μικρύνανε τα γράμματα στο forum;

OSX
31-10-2008, 17:31
Pisteuo pos einai xasimo xronou to RULE 20post oste na mporeis na kaneis NEW THREAD stis aggelies.

plakas
31-10-2008, 17:44
ΟΚ φιλε μου no problem απλα ειπα να πω και εγω κατι αληθεια τι πουλας???

X-NEC
31-10-2008, 18:54
Εκτος από τα γράμματα, μικρύνανε και τα smilies. Γιατί έγινε αυτό; Μια χαρά ήμασταν πριν...

Slay
31-10-2008, 21:53
Pisteuo pos einai xasimo xronou to RULE 20post oste na mporeis na kaneis NEW THREAD stis aggelies.
πρωτον δεν ειναι 20 Posts για νεο θεμα, ειναι 20 posts για να μπορεις να γραψεις σε ηδη υπαρχουσα αγγελια, για να κανεις νεο θεμα θελεις 50, και ο κανονας μπηκε ακριβως για ατομα σαν και σενα που γραφονται στο φορουμ μονο για να πουλησουν κατι και μετα εξαφανιζονται, και μαντεψε... οτι post δω δικο σου στο ασχετο απλα για να φτασεις το οριο θα γινεται delete, οπως αυτα που εκανες εδω.


Εκτος από τα γράμματα, μικρύνανε και τα smilies. Γιατί έγινε αυτό; Μια χαρά ήμασταν πριν...με τι browser βλεπεις το forum? γιατι εγω με firefox δεν βλεπω (και ουτε εκανα) καμια αλλαγη.

teddy
31-10-2008, 21:58
και προκλητικος ο φιλος μας....ρημαδο-ποστ και αλλα συμπαθη...

greekteo
31-10-2008, 22:20
Εκτος από τα γράμματα, μικρύνανε και τα smilies. Γιατί έγινε αυτό; Μια χαρά ήμασταν πριν...

Πως το καταφερες??:p Εμενα ειναι ιδια και απαραλλαχτα ολα (I'm using Firefox)

X-NEC
01-11-2008, 03:41
Τι να πω ρε Κώστα, είπες για firefox (με firefox ειμαι και εγω) και μπαίνω με IE και είναι όπως ήταν... Τι παραξενο.. Πως γκενεν αυτο; :angry:

Οριστε τι βλεπω με firefox και τι με ΙΕ. Παρατηρήστε τις διαφορες στα γράμματα και στα smilies... Σε αλλα sites δεν εχω προβλημα...

http://img512.imageshack.us/img512/7572/12rf1.png (http://imageshack.us)
http://img171.imageshack.us/img171/74/11ug8.png (http://imageshack.us)

Δεν είμαι τρελός έτσι; :D Έχετε καμια ιδέα ρε παιδιά; Απο τι μπορει να εγινε; Μήπως πειράχτηκε τίποτα από τις επιλογες μου;

jorgedept
01-11-2008, 04:57
Έχε πατημένο το ctrl και γύρισε την ροδέλα του ποντικιού πάνω κάτω. Και εμένα μου το έχει κάνει πολλές φορές.

X-NEC
01-11-2008, 05:25
Να σε καλά ρε Δάσκαλε! +Rep! ;) (Oταν με αφησει! :rant:)
(Για αυτό δεν τα χωνεύω τα laptops γιατί πατιούνται πλήκτρα που δεν θες! :D)

redismagik
02-11-2008, 10:27
aporo pos kapoioi apoktoun tin ''BETA'' apo kapoio game. as exigisei kapoios.....................

Ekptotos
02-11-2008, 12:55
aporo pos kapoioi apoktoun tin ''BETA'' apo kapoio game. as exigisei kapoios.....................

Για να μπει κάποιος σε beta ή θα τους σταλεί με email promotion code για την εκάστοτε beta ή μπορεί να αποκτήσει κωδικό από κάποιο site.
π.χ. για την beta του socom, έδινε keys το eurogamer.net ενώ για την beta του motorstorm οι κωδικοί στάλθηκαν με email.