PDA

View Full Version : Προβλήματα, απορίες, παράπονα.



Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

tasioskis
04-11-2008, 12:57
δεν ξερω αν ειναι το σωστο thread

ειναι καποιες μερες που το average posts per day δειχνει 0.... μονο εγω το εχω η ειναι γενικο το σαμποταζ του slay?

nikon
04-11-2008, 13:20
δεν ξερω αν ειναι το σωστο thread

ειναι καποιες μερες που το average posts per day δειχνει 0.... μονο εγω το εχω η ειναι γενικο το σαμποταζ του slay?
Ο βασικός του (αν οχι ο μοναδικός) αντίπαλος είσαι εσύ Τάσο οπότε όλα να τα περιμένεις.;)

tasioskis
04-11-2008, 13:31
Ο βασικός του (αν οχι ο μοναδικός) αντίπαλος είσαι εσύ Τάσο οπότε όλα να τα περιμένεις.;)


Μη το γελας καθολου Νικο μου.... Φοβαται για την θεση του.....

nikon
04-11-2008, 13:35
Μη το γελας καθολου Νικο μου.... Φοβαται για την θεση του.....
Ο καθένας στην θέση του αυτό θα έκανε αν ήξερε ότι περιμένει κάποιος που όταν έφαγε ban όλο το forum γέμισε με το avatar του.

nikon
04-11-2008, 14:54
Τάσο εεεεε sorry οχι ακόμα....... Slay είδα ότι αν δεν κάνεις login η ώρα των post που βλέπεις είναι η παλιά.

redismagik
05-11-2008, 16:57
[quote=tasioskis;127113]δεν ξερω αν ειναι το σωστο thread

ειναι καποιες μερες που το average posts per day δειχνει 0.... μονο εγω το εχω η ειναι γενικο το σαμποταζ του slay?[/quote
allo ena kolpo ton kratounton ................gia na se fimosoun!!!!!!:rofl:

tasioskis
05-11-2008, 18:18
Τάσο εεεεε sorry οχι ακόμα.......





allo ena kolpo ton kratounton ................gia na se fimosoun!!!!!!:rofl:


υπομονη Νικο μου, ξερω οτι βιαζεσαι, αλλα ολα στην ωρα τους...


redis , εισαι εξυπνος ανθρωπος, και βλεπεις τα πραγματα οπως ειναι, την ωρα που αυτο το forum ερθει στα χερια μου, δεν θα σε ξεχασω.

modecris
06-11-2008, 02:51
[...] την ωρα που αυτο το forum ερθει στα χερια μου, δεν θα σε ξεχασω.
...γκουχ...γκουχ....:innocent:

tasioskis
06-11-2008, 15:24
...γκουχ...γκουχ....:innocent:


εχεις ηδη ps3 τι αλλο μπορει να θες???:rofl:

wesker
08-11-2008, 03:00
εχεις ηδη ps3 τι αλλο μπορει να θες???:rofl:

Να παρει την θέση σου.... :fryingpan:

markos69
28-11-2008, 19:40
ante fato ban sou na mathis

gavrosdr
28-11-2008, 19:41
με 1600+ μελη βλεπω οτι το φορουμ ειναι αρκετα δυνατο...και η επισκεψιμοτητα μην ανησυχεις δε θα πεσει...σταματα λοιπον να κανεις σαν παιδακι...

modecris
28-11-2008, 19:41
alla kai toys dioxnoyne giath den eimaste oloi paidakia ektos an 8elete naΚαι τώρα δλδ αυτό μας απέδειξες; :nope:

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:41
ti kanis re
Apla diabase RE den nimozw oth einai dyskolo na katalabeis des kai edw th moy esthle o dikos sas ekei poy leei gia to posa post prepei na exoyne oi neoi xrhstes...

KosmixGR
28-11-2008, 19:41
Τρελαθηκε ο τυπος?http://www.21softs.com/emoticons/images/ban.gif

markos69
28-11-2008, 19:42
Apla diabase RE den nimozw oth einai dyskolo na katalabeis des kai edw th moy esthle o dikos sas ekei poy leei gia to posa post prepei na exoyne oi neoi xrhstes...
logiko ine nomizo

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:43
ante fato ban sou na mathis
LEs na me neiazei ???
H eisaste to mono site toy endiaferontos moy ?....lolzzz

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:44
koita na deis me ayta kai ayta ekana to 16 post .... ante alla 4

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:44
To dyskolo einai na piasw ta 50 re gamoto ...

gavrosdr
28-11-2008, 19:45
LEs na me neiazei ???
H eisaste to mono site toy endiaferontos moy ?....lolzzz

αφου δε σε νοιαζει αντε καντην μονο σου τοτε...πω πω μερικοι δεν καταλαβαινουνε με τπτ...δε χρειαζεται να το χαλας το φορουμ αμα δε σ αρεσει ενας ορος...μπορουσες με ενα απλο πμ να απευθυνθεις στους moderators...:tiphat:

markos69
28-11-2008, 19:46
giati thelis na aniksis neo thread diladi?

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:46
Alla barethika den ajizei paw na paiksw me ena apo ta 47 games moy gia to ps3

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:47
giati thelis na aniksis neo thread diladi?
koita h8ela na symetexw kai egv se kapia 8emata na kano kai alages logo ton pollon games moy giath ta exv bare8ei alla den to blepw file moy

markos69
28-11-2008, 19:48
ne edo den ine oi xrises aggelies omos , opios theli mbeni ke vazi na poulisi

oddin
28-11-2008, 19:48
πω πω!!!47 ολόκληρα παιχνίδια!!!!!

Τι άλλο θα δούμε και θα ακούσουμε....

DHMHTRHS_HAWK
28-11-2008, 19:50
πω πω!!!47 ολόκληρα παιχνίδια!!!!!

Τι άλλο θα δούμε και θα ακούσουμε....
POLI KALH H SYMBOYLH SOY POTE DEN 8A LOGOMAXOYSA MAZI SOY DEN MOY ARESEI NA XANW...

gavrosdr
28-11-2008, 19:50
koita h8ela na symetexw kai egv se kapia 8emata na kano kai alages logo ton pollon games moy giath ta exv bare8ei alla den to blepw file moy

o ορος αυτος υπαρχει ετσι ωστε να μην μπαινει ο καθενας και να ανοιγει ακυρα θεματα συνεχως, η να σπαμαρει το φορουμ...τα παραπανω μηνυματα που εγραψες το θεωρω δεδομενο οτι θα σβηστουν οποτε παλι 2-3 θα εχεις... για αυτο μην κανεις κοπο και γραφεις ακυρα μηνυματα για να φτασεις τα 50...αρχισε να συμμετεχεις στις συζητησεις αμα θελεις και θα ερθει η ωρα που θα κανεις και θεμα....

mootsChios
28-11-2008, 19:51
Eχει ενα δικιο. Στο ξενο φορουμ που μπαινω εχουν και limit 5 λεξεις ή 25 χαρακτηρες μινιμουμ επι ποστ. Δεν μπορει ο άλλος να μπαινει να κανει copy paste ενα ποστ απο αλλον και να βαζει απλως ενα smiley απο κατω, και να θεωρειται ποστ, αυτο.

plakas
28-11-2008, 19:54
Apla diabase RE den nimozw oth einai dyskolo na katalabeis des kai edw th moy esthle o dikos sas ekei poy leei gia to posa post prepei na exoyne oi neoi xrhstes...
μαλιστα μας επισες εισαι ενα παιδι φυλακισμενο σε αλλο σωμα το εχω δει και σε ταινια αυτο.Φιλε να σεβεσε και εμας εδω μεσα τα [ΡΕ] δεν κολανε ωριμασε λιγο της σκεψη σου και μετα ποσταρε.:welcome: απο εμενα αλλα ηρεμησε λιγο :please2:

περναμε καλα εδω μεσα αν δεν σ αρεσει τι να σου πω θα εισαι ο μοναδικος



φιλικα παντα

Μαριος

PDS
28-11-2008, 19:57
Τα πρωτα μηνυματα σβηστηκαν και τα αλλα μεταφερθηκαν εδω,γιατι υπαρχει προβλημα και δεν μπορω να τα διαγραψω ολα μαζι αλλα μονο 2 την καθε φορα.

DHMHTRHS_HAWK αν θες να κανεις παραπονα για κατι,μπορεις να στειλεις pm στον admin ή να γραψεις εδω τις διαφωνιες σου για τους κανονες.Το να σπαμαρεις σε ασχετα θεματα δεν το βρισκω λογικο.

AgentPrinny007
05-12-2008, 15:39
Το πιο πιθανο ειναι το προβλημα να ειναι δικο μου αλλα εδω και λιγες ημερες δεν μπορω να
μπω στο site για μια με δυο ωρες καθε μερα.Με την συνδεση μου προβλημα τις συγκεκριμενες ωρες δεν εχω αλλα και παλι με τα pc δεν εχω και την καλυτερη σχεση:badpc:

LeoTheAkuma
26-12-2008, 16:20
Παιδια επειδη ειμαι καινουργιος στο forum. Πως μπορω να βαλω ενα avatar. Βασικα πρεπει πρωτα να το κανω resize και επειδη δεν ξερω καποια σελιδα για να το βαλω στα μετρα που ζητατε,μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα η ενα site?

Επισης,οι υπογραφες ποσο μεγαλες επιτρεπεται να ειναι?

Babis_ECE
26-12-2008, 16:59
Παιδια επειδη ειμαι καινουργιος στο forum. Πως μπορω να βαλω ενα avatar. Βασικα πρεπει πρωτα να το κανω resize και επειδη δεν ξερω καποια σελιδα για να το βαλω στα μετρα που ζητατε,μπορειτε να μου πειτε ενα προγραμμα η ενα site?

Επισης,οι υπογραφες ποσο μεγαλες επιτρεπεται να ειναι?

*photobucket.com για να ανεβασεις εικονες και να κανεις και resize ώστε να χωράει σαν avatar.
*Για την Υπογραφή κοίτα τους κανόνες του φόρουμ.
*Για να βάλεις avatar, πήγαινε στο User CP.

;)

LeoTheAkuma
26-12-2008, 17:19
Στο Imageshack νομιζω δεν εχει να κανεις οσο θελεις τις εικονες σου. Τις κανω εκει τις εικονες μου αλλα ποτε δεν ειδα κατι τετοιο.

NonBorn
26-12-2008, 17:26
Στο Imageshack νομιζω δεν εχει να κανεις οσο θελεις τις εικονες σου. Τις κανω εκει τις εικονες μου αλλα ποτε δεν ειδα κατι τετοιο.

Ανέβασε την photo να στην κάνει κάποιος resize... :D

LeoTheAkuma
26-12-2008, 17:39
O.K. να σας την δωσω.

Βασικα δεν παιρρνετε μια οποιαδηποτε του Old Snake να την κανετε? Δεν εχω προβλημα!!!!

;)

redismagik
26-12-2008, 23:16
kala vre afou sou esteila etoimo to ling ti egine de mporeses na to valeis?

LeoTheAkuma
27-12-2008, 16:51
Η εικονα ειναι μεγαλυτερη σε χωρητικοτιτα και δεν μπαινει.

X-NEC
28-12-2008, 03:28
Αλλαξε τις διαστασεις της στο Microsoft Office Picture Manager. :)

KosmixGR
18-01-2009, 05:19
Περίπου 2 μήνες βλέπω την αρχική σελίδα κάπως περίεργα (μόνο με firefox)
(Ήθελα να το ποστάρω από το Δεκέμβριο αλλά το ξεχνούσα :tongue: lol)
http://www.imageshack.gr/files/78y1jhlyjku3do6j0jns.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=78y1jhlyjku3do6j0jns.jpg)
http://www.imageshack.gr/files/2yfg5n7mq30iq3ynm6my.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=2yfg5n7mq30iq3ynm6my.jpg)

Slay
18-01-2009, 10:37
Μπορεις να γινεις λιγο ποιο συγκεκριμενος ως προς το "περιεργα"?

greekteo
18-01-2009, 12:32
Δεν βλεπεις τα αρθρα?

KosmixGR
18-01-2009, 14:31
Μπορεις να γινεις λιγο ποιο συγκεκριμενος ως προς το "περιεργα"?
Έχει ένα μεγάλο μαύρο κενό , το κεντρικό μενού πήγε στα δεξιά και τα άρθρα είναι τέρμα κάτω.
Αυτό συμβαίνει μόνο όταν μπαίνω με firefox.
Με IE το βλέπω έτσι :
http://www.imageshack.gr/files/h56zpnt35cvnx15lh1fl.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=h56zpnt35cvnx15lh1fl.jpg)

modecris
21-01-2009, 13:00
Παρακαλούνται όσοι χέζουν/κλάνουν/γ@μ@νε στο shoutbox,να το κόψουν γιατί βρωμάει η είσοδος.

Το παρόν είναι και στην υπογραφή μου και θα παραμείνει για μερικές μέρες...

jammin
21-01-2009, 15:44
Παρακαλούνται όσοι χέζουν/κλάνουν/γ@μ@νε στο shoutbox,να το κόψουν γιατί βρωμάει η είσοδος.

Το παρόν είναι και στην υπογραφή μου και θα παραμείνει για μερικές μέρες...
+1000 φιλε modecris!!! +rep

STI_GR
21-01-2009, 15:46
Παρακαλούνται όσοι χέζουν/κλάνουν/γ@μ@νε στο shoutbox,να το κόψουν γιατί βρωμάει η είσοδος.

Το παρόν είναι και στην υπογραφή μου και θα παραμείνει για μερικές μέρες...

ο admin δεν τα βλεπει? ή μονο ανακοινωσεις βγαζει?

kosmios
21-01-2009, 15:47
εγω ρε φιλε δεν μυριζω τιποτα εσυ στελιο μυριζεις????

touristas
21-01-2009, 15:48
nai ontos auto me to shoutbx einai ena thema.....

Ekptotos
21-01-2009, 16:31
Ένα πρόβλημα που έχω διαπιστώσει εδώ και καιρό είναι η ώρα και η ημερομηνία που αναγράφεται στο Top 5 stats. Για την ακρίβεια, δεν αναγράφονται παρά μόνο εμφανίζονται τα κλασσικά γράμματα d-m, H:i
Ένα 2ο που παρατήρησα σήμερα, είναι στο ρεκόρ χρηστών (online). "Ρεκόρ: 106 χρήστες, στις Χθες ώρα 23:54"

Για το λόγου το αληθές (σημειώνονται με κόκκινο φόντο):
http://www.esnips.com/nsdoc/1940cbef-0078-48df-8202-be68987ce960

Και φυσικά καταλάβατε ότι είμαι με firefox, αν παίζει κάποιο ρόλο. Τώρα θα μου πείτε, "δεν μας χ3ζ3ις ρε Έκπτωτε, για λεπτομέρειες κάνεις έτσι;". Αυτές κάνουν την διαφορά όμως ;)

WolfRathmA
22-01-2009, 06:31
Ένα πρόβλημα που έχω διαπιστώσει εδώ και καιρό είναι η ώρα και η ημερομηνία που αναγράφεται στο Top 5 stats. Για την ακρίβεια, δεν αναγράφονται παρά μόνο εμφανίζονται τα κλασσικά γράμματα d-m, H:i
Ένα 2ο που παρατήρησα σήμερα, είναι στο ρεκόρ χρηστών (online). "Ρεκόρ: 106 χρήστες, στις Χθες ώρα 23:54"

Για το λόγου το αληθές (σημειώνονται με κόκκινο φόντο):
http://www.esnips.com/nsdoc/1940cbef-0078-48df-8202-be68987ce960

Και φυσικά καταλάβατε ότι είμαι με firefox, αν παίζει κάποιο ρόλο. Τώρα θα μου πείτε, "δεν μας χ3ζ3ις ρε Έκπτωτε, για λεπτομέρειες κάνεις έτσι;". Αυτές κάνουν την διαφορά όμως ;)


Για αυτο επεσε και το site μαλλον ολο το βραδυ :p χεχε... αντε να δουμε ποτε θα γινει η μετακόμιση.

redismagik
22-01-2009, 06:47
to feedback ton aggelion pos litourgei?

WolfRathmA
22-01-2009, 06:54
Τι εννοεις πως λειτουργει;

Οταν καποιος αγορασει κατι απο καποιο μελος, τοτε γραφει +1 ή -1 στο thread και μετα βγαινει το αποτελεσμα στο ποσα feedback εχει ο καθενας στο συγκεντρτικο thread.

Αναλογος τωρα σκεφτομαι να βρω καποιο αλλο συστημα αλλα προς ωρας ας το δουλεψουμε ετσι...

redismagik
22-01-2009, 07:01
kala ego anoousa ama ipirxe kana idiko ikonidio gia na psifizame.to +1 ή -1 pou tha grafete?otan telionei i aggelia i kapou alou?

WolfRathmA
22-01-2009, 07:04
Οταν εχεις αγορασει κατι απο καποιον και το εχεις παρει στα χερια σου, τοτε το γραφεις. Στην υπογραφη μου βλεπεις το thread που μπορεις να ποσταρεις...

tasioskis
23-01-2009, 10:10
Παρακαλούνται όσοι χέζουν/κλάνουν/γ@μ@νε στο shoutbox,να το κόψουν γιατί βρωμάει η είσοδος.

Το παρόν είναι και στην υπογραφή μου και θα παραμείνει για μερικές μέρες...


ο admin δεν τα βλεπει? ή μονο ανακοινωσεις βγαζει?


εγω ρε φιλε δεν μυριζω τιποτα εσυ στελιο μυριζεις????


mode , αυτος ειναι και ο λογος που απεχω τον τελευταιο καιρο απο το φορουμ(οταν ειναι στη θεση του και δεν εχει πεσει)


sti_gr ,τι να κανει και αυτος, απο τις 365 μερες του χρονου μονο στις 45 λειτουργει το site,νομιζεις οτι εχει προλαβει να μυρισει κατι?? Βεβαια απο ανακοινωσεις εχουμε να παιρνουμε,και αν κρινω απο την τελευταια(ξερετε αυτη με τη ¨δαμοκλειος σπαθη¨ακομα το διαβαζω και ψαρωνω, ασχετα αν γνωριζω μονο την Τινα Σπαθη.Δειχνει οτι ο admin μας εχει μια ποιοτική παιδεια....)Δε μπλεκω μεσα τους καταπληκτικους μας moderators, οι οποιοι κανουν πολυ καλα τη δουλεια τους, αλλα και αυτοι τι να προλαβουν? Ετσι κι αλλιως ολοι ξερουμε οτι το ψαρι απο το κεφαλι βρωμα....

φιλε kosmie, χωρις παρεξηγηση και με αρκετη δοση χιουμορ, δοκιμασε το βιξ, κανει καλο....

nikon
23-01-2009, 10:24
Tάσο δεν είναι λόγος να απέχεις υπάρχει τρόπος για όποιον θέλει να μην βλέπει καν το shoutbox και τα όσα γράφονται.

modecris
23-01-2009, 13:02
Τάσο,όπως τα λέει ο Νίκος είναι.Άλλο το shoutbox και άλλο η ενασχόληση με το forum.Απλά χτυπάει άσχημα στους νέους χρήστες που κάνουν εγγραφή και μετά βλέπουν τέτοιας ποιότητας κουβέντες.
Εντάξει,δεν το παίζω και καλά,απλά δεν μπορεί να γίνεται αυτό συνεχώς.Υπάρχουν και τα pm/msn/sms/UHF/...

tasioskis
23-01-2009, 13:05
Τάσο,όπως τα λέει ο Νίκος είναι.Άλλο το shoutbox και άλλο η ενασχόληση με το forum.Απλά χτυπάει άσχημα στους νέους χρήστες που κάνουν εγγραφή και μετά βλέπουν τέτοιας ποιότητας κουβέντες.
Εντάξει,δεν το παίζω και καλά,απλά δεν μπορεί να γίνεται αυτό συνεχώς.Υπάρχουν και τα pm/msn/sms/UHF/...



δεν ειναι αυτο Χρηστο, απλως οταν ειμαι δουλεια μπορω πιο ευκολα μεσω shoutbox να βρω τα τελευταια ποστς....
ουτε και εγω θελω να το παιξω καποιος, αλλα οσο να ναι υπαρχουν και κανονισμοι.

nikon
23-01-2009, 13:07
δεν ειναι αυτο Χρηστο, απλως οταν ειμαι δουλεια μπορω πιο ευκολα μεσω shoutbox να βρω τα τελευταια ποστς....
ουτε και εγω θελω να το παιξω καποιος, αλλα οσο να ναι υπαρχουν και κανονισμοι.
Πατάς "Νέα μηνύματα" και τα βλέπεις......άλλο;:cool:

tasioskis
23-01-2009, 13:09
δεν θελω το παιδι μου να μπει μεσα και το πρωτο πραγμα που θα διαβασει θα ειναι για , μαλα@@, πουστ@@@@, πουτα@@@, σκοτωμένο αιμα απο πεταμενη σερβιετα,και σπερματα

nikon
23-01-2009, 13:11
δεν θελω το παιδι μου να μπει μεσα και το πρωτο πραγμα που θα διαβασει θα ειναι για , μαλα@@, πουστ@@@@, πουτα@@@, σκοτωμένο αιμα απο πεταμενη σερβιετα,και σπερματα

Και ξαναλέω.....



Tάσο δεν είναι λόγος να απέχεις υπάρχει τρόπος για όποιον θέλει να μην βλέπει καν το shoutbox και τα όσα γράφονται.

tasioskis
23-01-2009, 13:22
Και ξαναλέω.....


και απαντω με την απαντηση του...

Απλά χτυπάει άσχημα στους νέους χρήστες που κάνουν εγγραφή και μετά βλέπουν τέτοιας ποιότητας κουβέντες.
Εντάξει,δεν το παίζω και καλά,απλά δεν μπορεί να γίνεται αυτό συνεχώς.Υπάρχουν και τα pm/msn/sms/UHF/...


το παιδι μου θα ειναι ο νεος χρηστης....και νικο... ισως και να εχουν αδικο....

και τελος παντων , θα εβαζαν στους κανονες οτι σε οσους υποκριτες δεν αρεσουν τα κακα λογια, ας φυγουν, η απλα να εξαφανισουν του shoutbox...και ετσι λυνετε το θεμα.

nikon
23-01-2009, 13:27
Aυτό που πρέπει να γίνει (βάσει κανονισμού) δεν βλέπω να γίνεται γι'αυτό μιλάω για άλλη λύση.

Slay
23-01-2009, 15:40
Oκ επειδη βλεπω οτι δεν βαζουν μερικοι μυαλο, και επειδη δυστηχως δεν εχω τον χρονο να καθομαι ολη μερα πανω απο το shoutbox να μοιραζω bans, κλεινει μεχρι την δευτερα και βλεπουμε...

nikon
23-01-2009, 15:48
Επειδή η λύση "πονάει χέρι κόβω χέρι" δεν είναι η καλύτερη το να επιβλέπουν και οι mods το shoutbox και να επιβάλλουν εκείνοι τους κανονισμούς εκεί που πρέπει δεν παίζει;

kosmios
23-01-2009, 15:54
απο οτι καταλαβα θελουμε να 'κοψουμε' καποιους απο το shoutbox.ok δεκτο βγαλτε μια ανακοινωση και πειτε οτι για τον λογο της αισχρολογιας κτλ οι χρηστες ................θα εχουν μονιμο μπαν απο το shoutbox για αρχη και αν συνεχιστει και σε διαφορα threads θα εχουν και μπαν απο το site και ετσι ολα θ απαρουν το σωστο εκκλησιαστικο δρομο.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

X-NEC
23-01-2009, 15:56
Παρακαλούνται όσοι χέζουν/κλάνουν/γ@μ@νε στο shoutbox,να το κόψουν γιατί βρωμάει η είσοδος.

Το παρόν είναι και στην υπογραφή μου και θα παραμείνει για μερικές μέρες...

+1000 Χρηστο. Πρέπει κάτι να γίνει για αυτό το θέμα. Δεν είναι δυνατόν επί μονιμου βάσεως να βλέπουμε τέτοιου είδους συζητήσεις. Και δεν είναι άσχημο μονο για τους νέους χρηστες αλλα και για εμάς...

Κακώς έκλεισε το shoutbox, θα μπορούσατε απλά να εφαρμόσετε την πρώτη σειρά που φαίνεται στο shoutbox μιας και αυτά γίνονται μήνες...

KosmixGR
23-01-2009, 16:02
Κακώς έκλεισε το shoutbox, θα μπορούσατε απλά να εφαρμόσετε την πρώτη σειρά που φαίνεται στο shoutbox μιας και αυτά γίνονται μήνες...
+1
Αυτή η σειρά υπάρχει εδώ και κάτι μήνες , αλλά μάλλον την βάλατε μόνο 'για τα μάτια του κόσμου'.

+ρεπ γι αυτό που είπες Νεκτάριε .:)

plakas
23-01-2009, 16:04
βασικα θεωρω απαραδεκτο να κατεργησετε το shoutbox απο το φορουμ ειναι ενας χωρο αμεσης ομιλιας με μελοι που εχουμε γινει (φιλαρακια)λεμε αποψης κτλ

με μια τετοια κινηση μας απομακρινετε απο εδω οσο αφορα της βρισιες εχετε δικιο και να κοπουν αλλα οχι ετσι κλεινοντας το shoutbox

φιλικα Μαριος

three_brothers1
23-01-2009, 16:07
ρε παιδια π πηεγε το shout...τ ειναι αυτα.....?ελεος...δεν υπαρχει αλλος τροπος?

tasioskis
23-01-2009, 19:33
απο οτι καταλαβα θελουμε να 'κοψουμε' καποιους απο το shoutbox.ok δεκτο βγαλτε μια ανακοινωση και πειτε οτι για τον λογο της αισχρολογιας κτλ οι χρηστες ................θα εχουν μονιμο μπαν απο το shoutbox για αρχη και αν συνεχιστει και σε διαφορα threads θα εχουν και μπαν απο το site και ετσι ολα θ απαρουν το σωστο εκκλησιαστικο δρομο.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ


εσυ αυτο καταλαβες?δεν εχεις καταλαβει τοσο καιρο οτι αυτους που προσπαθουμε να κοψουμε μας εχουν ηδη κοψει???και φυσικα και εγω αισχρολογω , αλλα οχι δημοσια που ξερω οτι καποιος αλλος διαβαζει, θα το κανω μεσω msn....και κατι τελευταιο, ακριβως πανω απο το shoutbox υπαρχει εδω και κατι μηνες η ανακοινωση που θες,ασχετα αν καποιοι δεν μπηκαν στο κοπο να διαβασουν....

ps4
23-01-2009, 19:37
Λοιπον επειδη και εγω εχω πει τις βλακειες μου στο φωνακλαδικο, ζητω συγνωμη απο τα παιδια του φορουμ προσωπικα και δεσμευομαι οτι απο μενα δεν θα ξαναγινει ποστ (shoutbox) τιποτα που να προκαλει ή να θηγει αλλους χρηστες.

Αυτα απο μενα. Το shoutbox πρεπει να επανελθει.

gavrosdr
23-01-2009, 19:52
και ελεγα που πηγε το shoutbox.....νομιζα οτι ο firefox εκανε παλι τα δικα του και ετοιμαζομουν να τον σουταρω...:p

plakas
23-01-2009, 19:58
Λοιπον επειδη και εγω εχω πει τις βλακειες μου στο φωνακλαδικο, ζητω συγνωμη απο τα παιδια του φορουμ προσωπικα και δεσμευομαι οτι απο μενα δεν θα ξαναγινει ποστ (shoutbox) τιποτα που να προκαλει ή να θηγει αλλους χρηστες.

Αυτα απο μενα. Το shoutbox πρεπει να επανελθει.
μια απο τα ιδια και απο εμενα ζητω με την σειρα μου συγνωμη σε ολους τους συμφορουμητες αν προσεβαλα καποιον δεν θα ξαναγινει δεσμευομαι αυτα που λεω

φορουμ χωρις shoytbox = φαγητο χωρις αλατι


ΤΟ SHOYTBOX NA ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ:prayer::prayer::prayer::prayer:

KosmixGR
23-01-2009, 20:16
φορουμ χωρις shoytbox = φαγητο χωρις αλατι
Σωστό παράδειγμα.
Και τα δύο ( αλάτι και shoutbox) ανεβάζουν τιν πίεση. .....:rant::jiggy::jiggy::jiggy:

jimspy
23-01-2009, 20:48
φερτε πισω το shoutbox.......μαζευω υπογραφες

three_brothers1
23-01-2009, 20:51
φερτε πισω το shoutbox.......μαζευω υπογραφες

three_brothers1

:angry:

teddy
23-01-2009, 20:53
αποβαλετε τα μελη που βριζουν και συμπεριφερονται εναντια στους κανονες
μαζευω υπογραφες!!!

redismagik
23-01-2009, 21:20
se genikes grammes prepei na prosexoume ti leme oloi.i aytokritiki ki i aytologokrisia einai kati pou exei o kathe enas mesa tou, se megalitero ki mikrotero vatmo.xoris na to pezo'' parthena'' prospatho na kratao kapoia isoropoia otan briskome sto shoutbox.einai alitheia omos oti kamia fora se paei i sizitisi apo monis tis sti parektropi! an kapoioi enoxlounte me ti sistimatiki xidaiologia exoun dikio ki ego mesa eime se autous.to janaleo ki ego exo parektrapei kapoies fores.an ayti i simperifora kapoion enoxlei kapoious prepei na kopei to dikaioma aytis tis simperiforas.oso gia to klisimo tou shouthbox me fernei antitheto.eine san na kapnizei kapoios se klisto xoro ,na tou kanei paratirisi na vgei exo ............................ki sto telos na anagkazeis na vgoun ki oi alloi mazi tou gia paradigmatizmo!


ayto to paradigma efera ki nomizo teriazei ganti!

redismagik
23-01-2009, 23:00
re paidia gia kapoio logo mou allaxe i optiki pleura sto pos vlepo to site .me ton mozzila anoigei kanonika eno me to n exploder mou ta vgazei se kokino -mple fonto .pos girnaei?jerei kaneis?

oddin
24-01-2009, 00:14
Δεξια κάτω κάτω,έχει επιλογή skin.Ενα κουτάκι που έχει tigra - ps3forums - και monochrome.Διαλέγεις και πέρνεις ;)

redismagik
24-01-2009, 07:25
thanks oddin

Valkyre
26-01-2009, 03:08
Επειδη σαν πολλοι πεταγεστε και μιλατε για το shoutbox και εχετε και την απαιτηση να επανελθει , εμμεσσως πλην σαφως κατηγοροντας τους mods που δεν εφαρμοζουν τους κανονες συγχωρεστε με για το υφος τον τροπο που θα απαντησω σε ολους , καθως δεν βλεπω κανεναν αλλο να το κανει.

Σαν πολυ ευκολο το εχετε εσεις εκει εξω να ερθει ενας mod και να εφαρμοσει τους κανονες.Σαν πολυ ευκολο το εχετε.Βεβαια γιατι εσεις μπαινβετε απλα για να κανετε το χαβαλε σας , να ξεσκισετε το φορουμ με την συμπεριφορα σας αρκετες φορες (ΣΗΜΕΙΩΣΗ :το ειχα κανει και εγω στο παρελθον) και απο πανω να βγαινετε και να απαιτειτε να επανελθει το shoutbox και να απαιτειτε να εφαρμοζονται οι κανονες.

Πολυ ευκολο για καποιον ο οποιος απλα δεν δινει απο οτι φαινεται ΔΕΚΑΡΑ ΤΣΑΚΙΣΤΗ για να σεβαστει αυτους τους κανονες τους οποιους απαιτει απο εμενα και τον καθε "ΕΜΕΝΑ" να εφαρμοσω.Μαλιστα , αρα για να καταλαβω απο οτι φαινεται φταιει καποιος αλλος και οχι οσοι δεν σεβονται εξαρχης τους κανονες... σωστα... πολυ ομορφα... λες και ειμαστε σε νηπιαγωγειο.

Και ας περασουμε στα των mods , επειδη για εσας ειναι πολυ απλα τα πραγματα και θα σας πω γιατι εγω δεν βγαινω να κανω BAN 10-15 ατομα με την μια οταν το shoutbox σε καποιες φασεις γινεται κωλοχανειο εντελως και εχουμε 10 ατομα να βριζουν ταυτοχρονα.Και μαλιστα θα σας απαντησω με ενα απο μηνυματα που εστειλα στο mod area για τους λογους που εγω (και οπως αποδειχθηκε και αλλοι) δεν κανω 10 ατομα ban ταυτοχρονα.

Νο1

Και ναι για μια ακομη φορα το θεμα του φορουμ μας ειναι το shoutbox...

Λοιπον τι θα γινει με αυτο το θεμα?Δεν ειναι ευκολο να παρει θεση καποιος.Και εγω σας το λεω ανοιχτα , εαν δεν δω κινηση και απο αλλους δεν προκειται να παρω θεση.Δεν προκειται να κατσω και να κανω ban 10 ατομα απο το φορουμ και μετα να πρεπει να καθομαι να αιτιολογω το γιατι εκανα ban 10 ατομα και να καθησω να σκεφτω την καθε περιπτωση ξεχωριστα.Δεν θελω να χαλαστω τοσο πολυ εδω μεσα , ουτε και να φανω στα αλλα μελη του φορουμ , ως καποιος moderator που "την εχει δει".

Τετοια ευθυνη εγω μονος μου δεν παιρνω.ει.


Νο2

Ρε παιδια δεν γινεται να κανει καποιος μπαν 10 ατομα με την μια!Δεν ειναι απλο...
Δεν εχετε δει την κατασταση το πρωι πολλοι απο εσας.Δεν θελω εγω να παω και να κανω 10 ατομα ban και να μου αρχισουν ολοι τα καντηλια χρονιαρες μερες και να πρεπει εγω να κατσω να δικαιολογησω σε ολους οσους δεν γνωριζουν τους λογους για τους οποιους -ξαφνικα- ενας mod εκανε 10 ατομα ban.,.. και μαλιστα μονιμο ban.


Λοιπον , εγω σας το λεω ευθεως , εγω δεν ειμαι εδω για να χαλαω την διαθεση μου , να σπαω τα νευρα μου , για να εχετε εσεις και shoutbox και βρισιες και οτι γουσταρετε για να περνατε εσεις καλα και εγω να ξεσκιζομαι να δικαιολογω , να απολογουμαι και γενικα να χαλιεμαι για παρτη σας.Ειμαι εδω για να φροντισω -οσο μπορω και οσο μου επιτρεπει ο περιορισμενος χρονος μου- να ειναι καλη και σωστη η λειτουργεια του φορουμ.Πολλα απο τα ατομα που βριζουν ειναι πραγματικοι φιλοι μου , και με εχουν βοηθησει αρκετα σε πολλα πραγματα.Αλλα ταυτοχρονα στο συγκεκριμενο θεμα εχω ερθει (και με εχουν φερει)σε πολυ μα ΠΟΛΥ δυσκολη θεση.Εχω προσπαθησει με πολλους τροπους να το λυσω και δεν τα εχω καταφερει!!

Οταν ομως βλεπω τετοιο μεγαλο αριθμο ατομων να βγαινει και εν γνωση του να μην δινει δεκαρα τσακιστη ουτε για κανονες ουτε για τιποτα και στο τελος εκτος απο το να μην σεβεται τον χρονο που σπαταλαω εγω και ο καθε "εγω"(δεν μιλαω μονο για mods αλλα για τον καθενα) για να γινει πιο καλο το φορουμ μας και να μην προσπαθει να καταλαβει εστω για λιγο την θεση μου και του καθε "μου" , τοτε δεν μπορω παρα να βγω εξω απο τα ρουχα μου....

Τα συμπερασματα δικα σας , κρατηστε μονο αυτο: εγω εδω μεσα μπηκα γιατι θελω να κανω παρεα και να γνωρισω νεα παιδια για να συζητησω και να περασω καλα με ενα απο τα χομπι μου , τα βιντεοπαιχνιδια.Δεν μπηκα σε καμμια περιπτωση για να χαλασω την διαθυεση μου και σε καμια περιπτωση δεν θα ανεχθω οτι ο τιτλος του mod ξαφνικα απαιτει απο εμενα να πρεπει να καθομαι και να σπαω το κεφαλι μου για την παρτη του καθενος.Οποιος θεωρει οτι ειναι καταλληλοτερος -το εχω πει απειρες φορες- ας κανει προταση για να παρει την θεση μου εαν νομιζετε οτι σκεφτομαι παραλογα και ειμαι λαθος.

Δεν θα χαλαστω για κανεναν.Ειμαι εδω για να περασω και εγω καλα οπως και εσεις.

jammin
26-01-2009, 10:26
Πολυ σωστα το εθεσες στο τελος. Και εγω στο παρελθον εχω κανει παρομοιο post λεγοντας οτι μπαινω εδω για να περασω καλα και αν γινεται να μαθω και 5 πραγματα που με ενδιαφερουν. Απο εκει ξεκινουν ολα, αλλα αυτο πρεπει να το εχουν στο μυαλο τους και αυτοι που χαλανε τη διαθεση των αλλων με τον ενα ή τον αλλο τροπο.
Αν δηλαδη καποιο εχουν διαθεση να βρισουν μπορουν να το κανουν καπου αλλου. Ευτυχως το internet μας δινει τη δυνατοτητα αυτη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει εγω να βλεπω τι ανοησιες τους.
Κανεις επισης δεν ειπε οτι η δουλεια των mod ειναι ευκολη. Οταν ομως καποιος αναλαμβανει απο την αρχη πρεπει να εχει κατα νου οτι ο τιτλος φερνει και ευθυνες. Ευτυχως ή δυστυχως και το forum αυτο αποτελει μια κοινοτητα οπου πρεπει να κρατουνται οι κανονες και οταν τα μελη δεν το κανουν (και μαλιστα εις βαρος της διαθεσης καποιων αλλων οπως προειπα) τοτε καποιοι πρεπει να τους συνετιζουν.
Συγνωμη val επισης αλλα ανεφερες οτι πολλοι απο αυτους που βριζουν ειναι φιλοι σου και εχω να πω 2 πραγματα. Ειτε επειδη ακριβως ειναι φιλοι σου δεν θα επρεπε να σε φερνουν σε δυσκολη θεση (αλλα αυτο ειναι κατι που εχει να κανει μεταξυ σας) ειτε εγω ως μελος του forum απαιτω απο τον mod (ο οποιος γνωριχει τι γινεται) να παρει αντικειμενικη θεση (για να μην γινει το forum παραγκα).
Κλεινω επαναλαμβανοντας οτι ασφαλως και δεν ειναι ευκολη η θεση των mod αλλα αυτο το ζητημα παει πολυ καιρο. Δεν ξερω αν ειναι προτιμοτερη η απουσια του shoutbox... σιγουρα δεν βλεπουμε βρισιες αλλα και απο την αλλη νομιζω οτι κανει το forum καπως μη ολοκληρωμενο

Valkyre
26-01-2009, 10:40
Πολυ σωστα το εθεσες στο τελος. Και εγω στο παρελθον εχω κανει παρομοιο post λεγοντας οτι μπαινω εδω για να περασω καλα και αν γινεται να μαθω και 5 πραγματα που με ενδιαφερουν. Απο εκει ξεκινουν ολα, αλλα αυτο πρεπει να το εχουν στο μυαλο τους και αυτοι που χαλανε τη διαθεση των αλλων με τον ενα ή τον αλλο τροπο.
Αν δηλαδη καποιο εχουν διαθεση να βρισουν μπορουν να το κανουν καπου αλλου. Ευτυχως το internet μας δινει τη δυνατοτητα αυτη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει εγω να βλεπω τι ανοησιες τους.
Κανεις επισης δεν ειπε οτι η δουλεια των mod ειναι ευκολη. Οταν ομως καποιος αναλαμβανει απο την αρχη πρεπει να εχει κατα νου οτι ο τιτλος φερνει και ευθυνες. Ευτυχως ή δυστυχως και το forum αυτο αποτελει μια κοινοτητα οπου πρεπει να κρατουνται οι κανονες και οταν τα μελη δεν το κανουν (και μαλιστα εις βαρος της διαθεσης καποιων αλλων οπως προειπα) τοτε καποιοι πρεπει να τους συνετιζουν.
Συγνωμη val επισης αλλα ανεφερες οτι πολλοι απο αυτους που βριζουν ειναι φιλοι σου και εχω να πω 2 πραγματα. Ειτε επειδη ακριβως ειναι φιλοι σου δεν θα επρεπε να σε φερνουν σε δυσκολη θεση (αλλα αυτο ειναι κατι που εχει να κανει μεταξυ σας) ειτε εγω ως μελος του forum απαιτω απο τον mod (ο οποιος γνωριχει τι γινεται) να παρει αντικειμενικη θεση (για να μην γινει το forum παραγκα).
Κλεινω επαναλαμβανοντας οτι ασφαλως και δεν ειναι ευκολη η θεση των mod αλλα αυτο το ζητημα παει πολυ καιρο. Δεν ξερω αν ειναι προτιμοτερη η απουσια του shoutbox... σιγουρα δεν βλεπουμε βρισιες αλλα και απο την αλλη νομιζω οτι κανει το forum καπως μη ολοκληρωμενο

Ναι σαφως και με εχουν φερει σε δυσκολη θεση.Αλλα το ζουμι της υποθεσης ειναι αυτο.Εγω δεν μπορω να παω ξαφνικα και να κανω μπαν 10-15 ατομα και να πρεπει να δικαιολογουμαι καθε φορα που καποιο αλλο μελος θα ρωταει "γιατι εγινε μπαν ο ταδε και ο ταδε?"

Ουτε και θελω να ακουστει οτι ο Valkyre πηγε και εκανε μπαν 10 ατομα , γιαιτι οπως και να το κανεις ακουγεται "καπως" στα υπολοιπα μελη οταν ενας mod ξαφνικα αναλαβει τετοιου ειδους δραση.Κατι σε "την εχει δει σεριφης , καουμποης" κλπ κλπ.

Και εγω παρολο που ειμαι mod δεν θελω κανενας και ποτε να γυρισει να με δει και να με χαρακτηρησει ετσι.

jammin
26-01-2009, 11:25
Ναι σαφως και με εχουν φερει σε δυσκολη θεση.Αλλα το ζουμι της υποθεσης ειναι αυτο.Εγω δεν μπορω να παω ξαφνικα και να κανω μπαν 10-15 ατομα και να πρεπει να δικαιολογουμαι καθε φορα που καποιο αλλο μελος θα ρωταει "γιατι εγινε μπαν ο ταδε και ο ταδε?"

Ουτε και θελω να ακουστει οτι ο Valkyre πηγε και εκανε μπαν 10 ατομα , γιαιτι οπως και να το κανεις ακουγεται "καπως" στα υπολοιπα μελη οταν ενας mod ξαφνικα αναλαβει τετοιου ειδους δραση.Κατι σε "την εχει δει σεριφης , καουμποης" κλπ κλπ.

Και εγω παρολο που ειμαι mod δεν θελω κανενας και ποτε να γυρισει να με δει και να με χαρακτηρησει ετσι.
Πρεπει ομως βρε val να το κανει καποιος αυτο ρε φιλε! Συμφωνω μαζι σου οτι θα ακουστει καπως αλλα καποιος πρεπει να το κανει. Το γεγονος και μονο οτι το γνωριζεις και εσυ αλλα και το αναφερουμ πολλα μελη σημαινει οτι ναι υπαρχει προβλημα. Τι θα κανουμε λοιπον? Θα σηκωσουμε τα χερια ψηλα και θα αφησουμε το forum στο ελεος του Θεου?
Ασφαλως και οχι... κανονες υπαρχουν και να τηρηθουν! Καουμποης θα θεωρηθεις απο αυτους που θα banαριστουν και για να ειμαι ακομα πιο συγκεκριμενος απο αυτους που θα εχουν αρκετο θρασος για να διαμαρτυρονται ακομα και αν οντως εχουν κανει το παραπτωμα.

Valkyre
26-01-2009, 11:33
Εχω προτεινει τροπο λυσης , που μαλιστα περιλαμβανει και ειδικο θρεντ για την περιπτωση αυτη στην οποια θα συνυπογραφουν ολοι mods με ενα καλογραμμενο ποστ για ποιους λογους εγιναν μπαν τοσα ατομα και στο οποιο θα πρασπαθουσαμε να λυσουμε το προβλημα μια και καλη.Και αν μπορουσαμε ακομα και χωρις μπαν να το λυναμε , ακομα καλυτερα.Αλλα την λυση αυτην την προτεινα.

Το γιατι δεν εγινε αυτο τελικα ειναι αλλη ιστορια.

Εμενα αυτο που με απασχολει ειναι το οτι γνωριζω τα παιδια αυτα , και ειναι πραγματικα αξιολογα παιδια -τουλαχιστον καποια που γνωριζω- , οποτε το παραπονο μου εμενα , ειναι γιατι?Γιατι να "με" (σε εισαγωγικα ,δεν το βλεπω εγωιστικα το θεμα) φερουν στην δυσκολη αυτη θεση?

Valkyre
26-01-2009, 11:33
Εχω προτεινει τροπο λυσης , που μαλιστα περιλαμβανει και ειδικο θρεντ για την περιπτωση αυτη στην οποια θα συνυπογραφουν ολοι mods με ενα καλογραμμενο ποστ για ποιους λογους εγιναν μπαν τοσα ατομα και στο οποιο θα πρασπαθουσαμε να λυσουμε το προβλημα μια και καλη.Και αν μπορουσαμε ακομα και χωρις μπαν να το λυναμε , ακομα καλυτερα.Αλλα την λυση αυτην την προτεινα.

Το γιατι δεν εγινε αυτο τελικα ειναι αλλη ιστορια.

Εμενα αυτο που με απασχολει ειναι το οτι γνωριζω τα παιδια αυτα , και ειναι πραγματικα αξιολογα παιδια -τουλαχιστον καποια που γνωριζω- , οποτε το παραπονο μου εμενα , ειναι γιατι?Γιατι να "με" (σε εισαγωγικα ,δεν το βλεπω εγωιστικα το θεμα) φερουν στην δυσκολη αυτη θεση?

jammin
26-01-2009, 18:04
Εχω προτεινει τροπο λυσης , που μαλιστα περιλαμβανει και ειδικο θρεντ για την περιπτωση αυτη στην οποια θα συνυπογραφουν ολοι mods με ενα καλογραμμενο ποστ για ποιους λογους εγιναν μπαν τοσα ατομα και στο οποιο θα πρασπαθουσαμε να λυσουμε το προβλημα μια και καλη.Και αν μπορουσαμε ακομα και χωρις μπαν να το λυναμε , ακομα καλυτερα.Αλλα την λυση αυτην την προτεινα.

Το γιατι δεν εγινε αυτο τελικα ειναι αλλη ιστορια.

Εμενα αυτο που με απασχολει ειναι το οτι γνωριζω τα παιδια αυτα , και ειναι πραγματικα αξιολογα παιδια -τουλαχιστον καποια που γνωριζω- , οποτε το παραπονο μου εμενα , ειναι γιατι?Γιατι να "με" (σε εισαγωγικα ,δεν το βλεπω εγωιστικα το θεμα) φερουν στην δυσκολη αυτη θεση?
val κακως το γυρνας σε σενα!!! Εγινε και σιγουρα κακως σε φερνουν σε δυσκολη θεση. Απο εκει και περα ομως τι θα γινει θα σταματησει η σωστη λειτουργια του forum? Κανεις δεν ειπε οτι ειναι "κακα" παιδια αυτο που απασχολει απλα τα μελη ειναι οι κακες συμπεριφορες. Αυτες τιμωρουμε και κακως αν θελεις δινουμε τοση εκταση στο ζητημα!
Απλα επειδη εχω την αισθηση οτι απο την αρχη εγινε μια προσπαθεια απο τους πρωτοπορους του forum να φτιαξουν κατι ομορφο εδω νομιζω οτι καποιοι θελοντας ή οχι χαλανε την ομορφια αυτη!
Σταματε να σκεφτεσαι το γιατι εγινε και παρε και εσυ αλλα και οι υπολοιπο mod πρωτοβουλια.
Επαναλαμβανω οτι οι περισσοτεροι (κατα την αποψη μου) επιθυμουν μια πρεπουσα συμπεριφορα και ολοι εχουμε τη διαθεση να επιβραβευσουμε σωστες συμπεριφορες απο τα μελη αλλα και σωστες ενεργειες απο τους mods.
Ολα αυτα με παντα φιλικη διαθεση
Γιωργος

modecris
26-01-2009, 19:24
Γιώργο,αν μου επιτρέπεις:

val κακως το γυρνας σε σενα!!! Εγινε και σιγουρα κακως σε φερνουν σε δυσκολη θεση. Απο εκει και περα ομως τι θα γινει θα σταματησει η σωστη λειτουργια του forum? Κανεις δεν ειπε οτι ειναι "κακα" παιδια αυτο που απασχολει απλα τα μελη ειναι οι κακες συμπεριφορες. Αυτες τιμωρουμε και κακως αν θελεις δινουμε τοση εκταση στο ζητημα!
Απλα επειδη εχω την αισθηση οτι απο την αρχη εγινε μια προσπαθεια απο τους πρωτοπορους του forum να φτιαξουν κατι ομορφο εδω νομιζω οτι καποιοι θελοντας ή οχι χαλανε την ομορφια αυτη!
Σταματε να σκεφτεσαι το γιατι εγινε και παρε και εσυ αλλα και οι υπολοιπο mod πρωτοβουλια.
Επαναλαμβανω οτι οι περισσοτεροι (κατα την αποψη μου) επιθυμουν μια πρεπουσα συμπεριφορα και ολοι εχουμε τη διαθεση να επιβραβευσουμε σωστες συμπεριφορες απο τα μελη αλλα και σωστες ενεργειες απο τους mods.
Ολα αυτα με παντα φιλικη διαθεση
Γιωργος
Χρήστος
Δημήτρη καταλαβαίνω την θέση σου και δεν σου κρύβω πως είναι από τους βασικότερους λόγους που ΔΕΝ θέλω να γίνω ποτέ mod.Σε τέτοιες περιπτώσεις όμως δεν θα πρέπει οι φιλίες να επηρεάζουν αποφάσεις που αφορούν το υπόλοιπο σύνολο,ειδικά εάν εκμεταλλεύονται αυτό το γεγονός και "ποντάρουν" στην φιλία και στην ανοχή σου.Οι νόμοι υπάρχουν για όλους,είτε μιλάμε για ένα forum είτε για το καταστατικό πολυκατοικίας είτε για τους νόμους του κράτους.

Blaze
26-01-2009, 21:08
paidia sorry an enoxlw edw me auto to post alla eimai noobie edw twra kai den ixera pou na valw tin aporia mou.zitw signwmi loipon an einai lathos to thread auto gia tin erwtisi mou.
here it goes:
thelw na valw mia aggelia sto thread twn aggeliwn alla otan paw na patisw mou vgazei minima pws den mporw na proxwrisw se reply.:confused:

ti ginetai sautin tin periptwsi?xerei kaneis?

msnes7
26-01-2009, 21:09
Σε πόση ώρα θα ξαναπέσει το φόρουμ?
2 ώρες απόδοση 2
4 ώρες απόδοση 2.90
δεν θα ξαναπέσει απόδοση 6
Μονό αποδεκτό.......... :) :) :)

tasioskis
26-01-2009, 21:39
paidia sorry an enoxlw edw me auto to post alla eimai noobie edw twra kai den ixera pou na valw tin aporia mou.zitw signwmi loipon an einai lathos to thread auto gia tin erwtisi mou.
here it goes:
thelw na valw mia aggelia sto thread twn aggeliwn alla otan paw na patisw mou vgazei minima pws den mporw na proxwrisw se reply.:confused:

ti ginetai sautin tin periptwsi?xerei kaneis?



καλως ηλθες φιλε... παρε μια γευση απο δω http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=255


αλλα και απο δω για την ερωτηση που εκανες:http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=3651

Blaze
26-01-2009, 22:13
^^ wpa.....poli grigoro service.:tiphat: na ste kala paidia.thanx again.sinepws prepei na ginoun kapoia posts gia na mporesoume na valoume kapoia aggelia apoti katalava kai genikotera namaste drastirioi xwris spamm klp.
katanoito.simfwnw kai gw sauto.

kosmios
27-01-2009, 17:01
Σε πόση ώρα θα ξαναπέσει το φόρουμ?
2 ώρες απόδοση 2
4 ώρες απόδοση 2.90
δεν θα ξαναπέσει απόδοση 6
Μονό αποδεκτό.......... :) :) :)


:rofl::rofl::rofl::rofl:ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ:rofl::rofl::rofl:
τσιμπα ενα + για να γουσταρεις

kosmios
28-01-2009, 10:34
ΑΚΥΡΟ ΡΕ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΞΑΝΑ

three_brothers1
28-01-2009, 20:01
http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=19
poios eine re paidia autos?luste m tn aporia..

Valkyre
28-01-2009, 20:03
http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=19
poios eine re paidia autos?luste m tn aporia..

Με ρωτησες και σε pm , ξεχασα να σου απαντησω , δεν εχω ιδεα εγω κυριολεκτικα :D

three_brothers1
28-01-2009, 20:05
Με ρωτησες και σε pm , ξεχασα να σου απαντησω , δεν εχω ιδεα εγω κυριολεκτικα :D
mod φαντασμα...εχουμε στοιχειά στο φορουμ......απο αυριο ολοι ενα σκορδο στα πληκτρολογια παρακαλω....:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

klepidas
28-01-2009, 20:13
Φίλος του slay τον έιχε βάλει πρίν αρκετό καιρό έκανε καλή δουλειά στην αρχή και ξαφνικά μια μέρα εξαφανίστηκε και δεν έχει ξαναποστάρει

pvinis
31-01-2009, 01:50
που πηγε το shoutbox??

modecris
31-01-2009, 02:00
που πηγε το shoutbox??


Oκ επειδη βλεπω οτι δεν βαζουν μερικοι μυαλο, και επειδη δυστηχως δεν εχω τον χρονο να καθομαι ολη μερα πανω απο το shoutbox να μοιραζω bans, κλεινει μεχρι την δευτερα και βλεπουμε...
Δυστυχώς επτωχεύσαμεν.

X-NEC
31-01-2009, 02:07
Παρακαλούμε πολύ το shoutbox να ανοίξει. Είναι πολύ χρήσιμο για το forum και δεν είναι μονο για να μην ξέρουμε τι γράφουμε... Χωρίς αυτό το forum δεν είναι το ίδιο... Ας ανοίξει και επιτέλους ας εφαρμοστούν οι κανόνες. Τόσο απλά.
Ευχαριστώ.

modecris
31-01-2009, 02:16
Παρακαλούμε πολύ το shoutbox να ανοίξει. Είναι πολύ χρήσιμο για το forum και δεν είναι μονο για να μην ξέρουμε τι γράφουμε... Χωρίς αυτό το forum δεν είναι το ίδιο... Ας ανοίξει και επιτέλους ας εφαρμοστούν οι κανόνες. Τόσο απλά.
Ευχαριστώ.
Συμφωνώ απόλυτα.
Το τέλειο βέβαια θα ήταν να μην χρειάζεται να εφαρμοστούν οι κανόνες αλλά τεσπα,ας γίνει και έτσι.

redismagik
31-01-2009, 07:25
Παρακαλούμε πολύ το shoutbox να ανοίξει. Είναι πολύ χρήσιμο για το forum και δεν είναι μονο για να μην ξέρουμε τι γράφουμε... Χωρίς αυτό το forum δεν είναι το ίδιο... Ας ανοίξει και επιτέλους ας εφαρμοστούν οι κανόνες. Τόσο απλά.
Ευχαριστώ.

simfono apolita.i epikinonia pou prosferei stous xristes tou site den ejisoropite me ta opoia provlimata fernei.kai sto kato kato as efarmostoun oi kanones gia na elaxistopoioithoun ki ayta!

nikon
31-01-2009, 07:52
Αν δεν θέλει ο Slay να ξαναμπει το shoutbox υπάρχει και η λύση ενός offtopic thread που εκεί θα μπορούμε να λέμε ότι μα ότι θέλουμε......να κάνουμε δηλαδή κουβέντα σαν να είχαμε πάει για έναν καφέ αλλά με λεξιλόγιο για forum και όχι καφενείου.......έτσι το όποιο άσχημο post θα το βλέπουν πιο εύκολα και οι mods και θα κάνουν αυτό πρέπει αυτό που λένε οι κανονισμοί δηλαδή.

redismagik
31-01-2009, 08:03
bre nikola afou katalaveneis oti den eine praktiko auto mias ki xanete i live epikinonia.pio praktiko vlepo to na akolouthithoun oi kanones.o SLAY prepei na apofasisei me gnomona ti thelisi ton pollon ki oxi me tin symperifora ton ligon.ayto pou ginete tora einai san to gnomiko ''ponaei kefali........ kopsei kefafali!''.as balei stin teliki ki alous mod na elenxoun kalitera tin katastasi!(ante taso gia sena douleuo!!lololol).ki oi yparxon mod na siniditopoioisoun oti den prepei na einai elastiki me ta opoia paraptomata.

nikon
31-01-2009, 08:11
Γιάννη σίγουρα δεν είναι το ίδιο αλλά από το τίποτα;;;;.....εξάλλου δεν είναι στάνταρ σε ένα forum το shoutbox απλά το είχαμε και το ξαναθέλουμε αν δεν το είχαμε δεν θα λέγαμε τίποτα.

redismagik
31-01-2009, 08:20
Γιάννη σίγουρα δεν είναι το ίδιο αλλά από το τίποτα;;;;.....εξάλλου δεν είναι στάνταρ σε ένα forum το shoutbox απλά το είχαμε και το ξαναθέλουμε αν δεν το είχαμε δεν θα λέγαμε τίποτα.
simfono oti den einai stantar se ena forum to shoutbox alla gia mena ki pisteuo ki gia pollous i proti epafi egine me ayto ton tropo.opos exo janapei ego de eime se kanena allo forum ki i proti epafi me to forum mas egine otan epsaxna kapoies plirofories gia tin agora ps3.i epikinonia meso shoutbox me ta paidia pou itan online an thimame kala me ton nonborn mou kinise to endiaferon .i amesi apantisi sta opoia tote erotimata mou ,i filikotati simperifora me ekanan na to latrepso!allios enas perastikos tha imoun opos eixe simvei ki tote pou epsaxna aytes tis plirofories ki se alla site.to shoutbox dinei alli dinamiki sto site de iparxei antilogos se auto ki pisteuo na simfoneis.as kitajoume ki emeis san xristes na to iperaspistoume ayti ti fora!

Ekptotos
31-01-2009, 09:24
Για την line επικοινωνία που λέτε, να επαναφέρω ΑΥΤΟ (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=3715). Μια πολύ καλή λύση, όχι μόνο προσωρινά ;)

Slay
31-01-2009, 09:41
Αν δεν θέλει ο Slay να ξαναμπει το shoutbox υπάρχει και η λύση ενός offtopic thread που εκεί θα μπορούμε να λέμε ότι μα ότι θέλουμε......να κάνουμε δηλαδή κουβέντα σαν να είχαμε πάει για έναν καφέ αλλά με λεξιλόγιο για forum και όχι καφενείου.......έτσι το όποιο άσχημο post θα το βλέπουν πιο εύκολα και οι mods και θα κάνουν αυτό πρέπει αυτό που λένε οι κανονισμοί δηλαδή.
μα αγαπητε μου αν μπορουσαμε να εχουμε ενα log δεν δεν υπηρχε αυτη η κατασταση στο shoutbox, εκμεταλευονται καποιοι την μη υπαρξη του, αν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα, το τσεκαρε ενας Mod μια φορα την μερα, μοιραζε τα bans και θα ηρεμουσε η κατασταση...
αυτο που λεω ειναι οτι σε ενα τετοιο θεμα που προτεινεις δεν θα γινοταν οτι γινεται στο box για τον πολυ απλο λογο οτι ολοι θα ξεραν τι επιπτωσεις θα ειχε.

nikon
31-01-2009, 10:17
μα αγαπητε μου αν μπορουσαμε να εχουμε ενα log δεν δεν υπηρχε αυτη η κατασταση στο shoutbox, εκμεταλευονται καποιοι την μη υπαρξη του, αν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα, το τσεκαρε ενας Mod μια φορα την μερα, μοιραζε τα bans και θα ηρεμουσε η κατασταση...
αυτο που λεω ειναι οτι σε ενα τετοιο θεμα που προτεινεις δεν θα γινοταν οτι γινεται στο box για τον πολυ απλο λογο οτι ολοι θα ξεραν τι επιπτωσεις θα ειχε.
Οι επιπτώσεις υπάρχουν και για το shoutbox αλλά ποτέ δεν τις είδαμε γι'αυτό είχαμε αυτή την κατάληξη αντίθετα κάποτε κάποιο μέλος από τα πολύ καλά μάλιστα έφαγε ban για ένα χαρακτιρισμό πολύ πιο "ελαφρύ" από αυτά που γράφονται στο shoutbox.....anyway μια άλλη λύση είναι να μπει το shoutbox σαν επιλογή κάτω από το banner και όποιος θέλει να μπαίνει και όχι να το βλέπουν όλοι μόλις μπουν στο forum........αν γίνεται από τεχνικής πλευράς.

oddin
31-01-2009, 12:12
Επειδή ακούω για εφαρμογή των κανονών συνεχώς,πως ακριβώς θα γίνει αυτη η εφαρμογή???Για να γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει κάθε μέρα όλη μέρα να υπάρχει Mod να το κοιτάει..απο όσο ξέρουμε ολοι ούτε πληρώνονται για κάτι τέτοιο ούτε μπήκαν σε αυτήν την θέση για να κάνουν τον αστυνόμο στον καθένα και είναι 24 ώρες στο forum.
Πρέπει πρώτα απο όλα εμείς να ξέρουμε να σταμάταμε και να διευκολήνουμε την κατάσταση,να είμαστε πιο σοβαροί και να προσέχουμε τι λέμε.

jammin
31-01-2009, 12:21
Επειδή ακούω για εφαρμογή των κανονών συνεχώς,πως ακριβώς θα γίνει αυτη η εφαρμογή???Για να γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει κάθε μέρα όλη μέρα να υπάρχει Mod να το κοιτάει..απο όσο ξέρουμε ολοι ούτε πληρώνονται για κάτι τέτοιο ούτε μπήκαν σε αυτήν την θέση για να κάνουν τον αστυνόμο στον καθένα και είναι 24 ώρες στο forum.
Πρέπει πρώτα απο όλα εμείς να ξέρουμε να σταμάταμε και να διευκολήνουμε την κατάσταση,να είμαστε πιο σοβαροί και να προσέχουμε τι λέμε.
αυτο ακριβως πιστευω και εγω! Τα εχουμε πει βεβαια πολλες φορες και καλα ειπε ο slay οτι καποιοι δεν βαζουν μυαλο!
Στο τελος θα πρεπει ολα τα μελη που εχουν τη διαθεση να κρατηθει καθαρο το απο σκουπιδια (οχι ατομα αλλα λογια) το φορουμ να κανουν τους ρουφιανους! Τι να κανουμε ομως αν ετσι πρεπει να γινει...
Η δουλεια των mod ειναι δυσκολη αλλα πιστευω οτι αρκετοι εχουν τη διαθεση να τους βοηθησουν. Απλα και αυτοι πρεπει να παιρνουν γρηγορα και αντικειμενικα τις οποιες αποφασεις

tasioskis
31-01-2009, 12:24
μα αγαπητε μου αν μπορουσαμε να εχουμε ενα log δεν δεν υπηρχε αυτη η κατασταση στο shoutbox, εκμεταλευονται καποιοι την μη υπαρξη του, αν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα, το τσεκαρε ενας Mod μια φορα την μερα, μοιραζε τα bans και θα ηρεμουσε η κατασταση...
αυτο που λεω ειναι οτι σε ενα τετοιο θεμα που προτεινεις δεν θα γινοταν οτι γινεται στο box για τον πολυ απλο λογο οτι ολοι θα ξεραν τι επιπτωσεις θα ειχε.



τελικα οι κανονες του φορουμ μπαινουν σε λειτουργια μονο οταν καποιος πει το τελος σε ενα παιχνιδι και δεν το βαλει σε spoiler....

αν slay ενας ετρωγε ban(οχι μονιμο) η κατασταση θα ειχε τελειωσει, και ουτε που θα το συζητουσαμε, μαλιστα ολοι οι mods απο οτι καταλαβα το ηξεραν καλα το θεμα αλλα δεν εκαναν τιποτα για να μην παρεξηγηθουν(ισως και εγω ετσι θα επραττα).
η τακτικη ποναει δοντι , βγαζω δοντι ειναι η πιο γρηγορη αλλα στην ουσια δεν οδηγει και πουθενα....

tasioskis
31-01-2009, 12:47
Επειδή ακούω για εφαρμογή των κανονών συνεχώς,πως ακριβώς θα γίνει αυτη η εφαρμογή???Για να γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει κάθε μέρα όλη μέρα να υπάρχει Mod να το κοιτάει..απο όσο ξέρουμε ολοι ούτε πληρώνονται για κάτι τέτοιο ούτε μπήκαν σε αυτήν την θέση για να κάνουν τον αστυνόμο στον καθένα και είναι 24 ώρες στο forum.
Πρέπει πρώτα απο όλα εμείς να ξέρουμε να σταμάταμε και να διευκολήνουμε την κατάσταση,να είμαστε πιο σοβαροί και να προσέχουμε τι λέμε.



φιλε oddin , οι mods σιγουρα δεν ειναι αστυνομοι και σιγουρα δεν πληρωνωνται... αυτο δεν εχει σημασια,δεν ξυπνησε μαι μερα ο slay και ειπε εσυ nonborn θες δεν θες θα εισαι moderator, τους ρωτησε και εγιναν...(και κανουν και μια χαρα τη δουλεια τους) .
ρωτας πως γινεται να εφαρμοσουμε τους κανονες,και λες οτι για την σωστη εφαρμογη πρεπει να εχουμε 1 mod στο κεφαλι μας....μα οι κανονες ειναι καπου γραμμένοι και πρεπει εμεις να τους τηρήσουμε διαβαζοντας τους.δεν εγινε ο val mod για να μου πει να μην βριζω ,η να μην γραφω κεφαλαια....

oddin
31-01-2009, 13:09
Ε αυτό λέω και εγώ,δεν χρειάζεται να έχεις ενα mod απο πάνω,μόνοι μας πρέπει να τηρούμε τους κανόνες.Αυτο που γράφω είναι οτι έχουμε καταντήσει να πρέπει να έχουμε στο κεφάλι μας κάποιον.
Λέω επίσης οτι τους κανόνες που αποδεχόμαστε με την εγγραφή μας πρέπει να τους τηρούμε,και όχι να περιμένουμε να μας τους 'τηρήσουν',δλδ αυτό που μου λες απο πάνω,οπότε μην γράφεις σε παρακαλώ οτι θέλω να υπάρχει κάποιος πάνω απο το κεφάλι μας γιατί δεν είναι αυτό το νόημα της δημοσιευσης μου.
Πολυ περισσοτερο δεν λέω οτι έγιναν με το στανιό η mods..αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα είναι απίκο για εμάς.

Και επειδή έχω forum και καταλαβαίνω τα όποια προβλήματα προκύπτουν, κάτι που έιναι καλό να θυμόμαστε για κάθε forum.
Η πρόσβαση σε κάθε forum είναι προνόμιο και όχι δικαίωμα. Το forum προσφέρεται, δεν είναι κεκτημένο δικαίωμα κανενός. Πρέπει λοιπόν να το χρησιμοποιείτε με σεβασμό στους κανόνες. Κάθε παραβίαση των κανόνων σημαίνει κατάχρηση του προνομίου και αποδεικνύει αδιαφορία προς στους υπόλοιπους χρήστες. Αν θέλουμε να μας βοηθούν οι άλλοι θα πρέπει να τους σεβόμαστε πάνω από όλα.

jammin
31-01-2009, 13:44
Η πρόσβαση σε κάθε forum είναι προνόμιο και όχι δικαίωμα. Το forum προσφέρεται, δεν είναι κεκτημένο δικαίωμα κανενός. Πρέπει λοιπόν να το χρησιμοποιείτε με σεβασμό στους κανόνες. Κάθε παραβίαση των κανόνων σημαίνει κατάχρηση του προνομίου και αποδεικνύει αδιαφορία προς στους υπόλοιπους χρήστες. Αν θέλουμε να μας βοηθούν οι άλλοι θα πρέπει να τους σεβόμαστε πάνω από όλα.
+1000 oddin. Ειδικα για τον σεβασμο +απειρο!
Και συγγνωμη για τα κεφαλαια αλλα ναι ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΕΒΑΣΜΟΣ

tasioskis
31-01-2009, 15:14
Ε αυτό λέω και εγώ,δεν χρειάζεται να έχεις ενα mod απο πάνω,μόνοι μας πρέπει να τηρούμε τους κανόνες.Αυτο που γράφω είναι οτι έχουμε καταντήσει να πρέπει να έχουμε στο κεφάλι μας κάποιον.
Λέω επίσης οτι τους κανόνες που αποδεχόμαστε με την εγγραφή μας πρέπει να τους τηρούμε,και όχι να περιμένουμε να μας τους 'τηρήσουν',δλδ αυτό που μου λες απο πάνω,οπότε μην γράφεις σε παρακαλώ οτι θέλω να υπάρχει κάποιος πάνω απο το κεφάλι μας γιατί δεν είναι αυτό το νόημα της δημοσιευσης μου.
Πολυ περισσοτερο δεν λέω οτι έγιναν με το στανιό η mods..αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα είναι απίκο για εμάς.

Και επειδή έχω forum και καταλαβαίνω τα όποια προβλήματα προκύπτουν, κάτι που έιναι καλό να θυμόμαστε για κάθε forum.
Η πρόσβαση σε κάθε forum είναι προνόμιο και όχι δικαίωμα. Το forum προσφέρεται, δεν είναι κεκτημένο δικαίωμα κανενός. Πρέπει λοιπόν να το χρησιμοποιείτε με σεβασμό στους κανόνες. Κάθε παραβίαση των κανόνων σημαίνει κατάχρηση του προνομίου και αποδεικνύει αδιαφορία προς στους υπόλοιπους χρήστες. Αν θέλουμε να μας βοηθούν οι άλλοι θα πρέπει να τους σεβόμαστε πάνω από όλα.


τοτε να με συγχωρεσεις που δεν καταλαβα τη εννουσες ακριβως, απλως ειμαι δουλεια και μαλλον δεν εδωσα πολυ σημασια....

πολλα reps για την τελευταια παραγραφο σου....

X-NEC
31-01-2009, 19:39
Ρε παιδιά για να τηρηθούν όπως λέτε οι κανόνες στο shoutbox δε χρειάζεται να υπάρχει ένας mod όλη τη μέρα και να το επιβλέπει. Με τα posts αυτό γίνεται; Όχι. Το βλέπουν αργότερα και πράττουν ανάλογα. Για τα posts όμως υπάρχει και το report. Κάτι ανάλογο λοιπόν μπορούμε να κάνουμε όλοι μας ή όσοι θέλουν τέλος πάντων. Μερικά print screen σε ένα pm και τελειωσε το θέμα. Τι να κάνουμε δεν είναι και ότι καλύτερο αλλα όπως κάνοντας report ένα post μπορεί να κατηγορηθείς ως ρουφιάνος κλπ έτσι κάτι αντίστοιχο μπορει να γινει και με το print screen.

Oμως ολα αυτά δε θα τα συζητούσαμε καν αν μερικοί πρόσεχαν έστω και λίγο τι γραφουν. Για εμενα το θέμα βεβαια δεν είναι μονο στο shoutbox μιας και παρόμοιο ύφος έχουν και τα περισσότερα posts τους και άρα θα έπρεπε να έχουν ηδη υπάρξει κάποια ολιγοήμερα bans...

Έχω και εγώ εμπειρία από άλλο forum όπου αντιμετώπιζα καθημερινα υβρεολόγιο (λόγω οπαδικων προτιμήσεων) εκτος από το forum και στο chat το οποιο είχαμε και οποτε ήμουν μέσα ενεργούσα άμεσα διώχνοντας όσους έβριζαν και ποτε κανένας δε μου διαμαρτυρήθηκε.

Εδώ τα παιδιά μπορούν να κάνουν το εξής απλό. Να κάνουν ban από το shoutbox όσους βρίζουν για λίγο διάστημα. Δε νομίζω μετά από 2-3 φορες να συνεχίσουν να γραφουν όπως πριν. Όταν είσαι moderator θέλοντας και μη έχεις κάποιες υποχρεώσεις τις οποιες πρέπει να φέρνεις εις πέρας για την ομαλή λειτουργία του forum. Για αυτό έχεις αυτή τη θέση, όχι μονο για να βάζεις βιντεο από το GT αλλα και για να βοηθάς οποτε και όπου χρειάζεται. Συγγνώμη για την πολυλογία μου, ούτε τον έξυπνο θέλω να κάνω ούτε τίποτα. Να βοηθήσω προσπαθώ αλλα ειλικρινά έχω στεναχωρεθεί με αυτό το (μάλλον απλό) θέμα...

Psychaos_
31-01-2009, 22:15
Egw protimw kalitera irc kai oxi shoutbox as paroun access kapia atoma pou mpenoun sinexeia kai teleiwnei i ipothesei oute o mod prp na spaei to kefali tou pote tha vrisei o kathenas kai an kanei ban na ton poun kaoumpoi oute egw omos eimai anagasmenos na mhn exw kati pou mou aresei sto site pou eimai egegramenos vlepe shoutbox. Anyway iparxoun atoma pou apofasizoun gia to ti prp na kanoun

Slay
01-02-2009, 00:22
Ρε παιδιά για να τηρηθούν όπως λέτε οι κανόνες στο shoutbox δε χρειάζεται να υπάρχει ένας mod όλη τη μέρα και να το επιβλέπει. Με τα posts αυτό γίνεται; Όχι. Το βλέπουν αργότερα και πράττουν ανάλογα. Για τα posts όμως υπάρχει και το report. Κάτι ανάλογο λοιπόν μπορούμε να κάνουμε όλοι μας ή όσοι θέλουν τέλος πάντων. Μερικά print screen σε ένα pm και τελειωσε το θέμα. Τι να κάνουμε δεν είναι και ότι καλύτερο αλλα όπως κάνοντας report ένα post μπορεί να κατηγορηθείς ως ρουφιάνος κλπ έτσι κάτι αντίστοιχο μπορει να γινει και με το print screen.
μονο που ενα τετοιο screenshot οπως περιγραφεις δεν ειναι πολυ δυσκολο να παραποιηθει μεσω photoshop, και επισης δεν λεει και ολη την αληθεια, μπορει δηλαδη ο Α που στελνει την εικονα να ειχε πριν μπινελικωσει τον Β και μολις ο Β απαντησε να εβγαλε μια εικονα, μονο εαν βρισκεται Mod online εκεινη την ωρα μπορει να γινει κατι.

pvinis
01-02-2009, 02:16
ε βαλτε τοτε να κραταει οτι γραφουμε.. οποτε καθε 2-3 μερες θα το τσεκαρει καποιος... και τελειωσε η ιστορια

greekteo
01-02-2009, 02:59
Εγω δεν καταλαβαινω αυτη την τακτικη. Επειδη ενας δυο καφροι εδω μεσα το εχουν το shoutbox για να βριζουν πρεπει να μην εχει προσβαση κανενας? Τοσα και τοσα φορουμ πως μπορουν και διατηρουν το αντιστοιχο shoutbox τους και δεν εχουν κανενα θεμα?
Μια πολυ καλη λυση ειναι αυτο που ειπε ο pvinis. Να αποθηκευονται καπου οσα γραφονται και να ειναι καποιο μελος ορισμενο για να κανει αποκλειστικα αυτη την δουλεια, δηλαδη να ελεγχει εαν τηρουνται οι κανονες.


Υ.Γ: Nα κανουμε και group στο Facebook να λεμε " Καντε join για να ξαναμπει το shoutbox:p"

jimspy
03-02-2009, 00:16
.....kala htan k xoris....pano pou synithisa thn hsyxia....


mazeyo ypografes ....kleiste to

X-NEC
03-02-2009, 00:44
Επιτέλους το shoutbox επέστρεψε στη θέση του και ξαναζωντάνεψε το forum. Ευχαριστούμε.

WolfRathmA
03-02-2009, 01:41
Να είστε φρόνιμοι ε; :p Θα τηρούνται αυστηρά οι κανονες πλέον χωρίς κάποιος mod να χρειάζεται να δικαιολογηθεί. ;) Be nice :D

plakas
03-02-2009, 01:44
ΚΑΛΑ θα ειμαστε καλα παιδια ελπιζω μονο να υπαρχει Αγιος ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ :D

redismagik
03-02-2009, 02:13
mpavo i logiki epikratise mias ki ayto pou sinevene itan paralogo!

X-NEC
05-02-2009, 03:33
Να ρωτήσω κάτι αλλάξατε κάτι στο shoutbox; Μόλις έκανα ένα edit και δεν έβγαλε την σειρά X-NEC replied το the thread.

Ευχαριστώ.

Slay
05-02-2009, 10:52
ναι μπηκε αλλη εκδοση.

Psychaos_
05-02-2010, 03:50
tha ithela parakalw na diagrafi to account mou apo to site... xwris polla logia kai blabla opos epelexa na graftw etc epilegw kai na diagrafw..

Aris1992
05-02-2010, 05:51
Γτ αλλαξε το username μ? Γινετε αλλαχθει ξανα?thanks

nikon
05-02-2010, 08:03
Πωωωωω χάθηκε πολύ πράγμα ε;;;;.....φτου και απ'την αρχή. :(

thanos
05-02-2010, 08:07
Παει το thread της AEK! (τωρα παμε για πρωταθλημα!)

nikon
05-02-2010, 08:13
Είπαμε είχε και τα καλά της η ζημιά.:p

pictorino
05-02-2010, 09:01
βόμβα έπεσε στο forum? :o

WolfRathmA
05-02-2010, 09:06
Παιδια εδω http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=5177 για να ενημερωθητε αν θελετε.

Ευχαριστω.

Malawi
05-02-2010, 09:15
αλλη μια ερωτηση . μελη οπως εγω ας πουμε που ειμαι εγγεγραμμενος στο forum απο το Νοεμβριο του 2008 και που μετα τον Ιουλιο του 2009 ειχα πλεον τα απαιτουμενα posts ωστε να εχω το δικαιωμα να ανοιγω νεα θεματα, τωρα παλι δε μπορω. δεν πρεπει να γινει κατι και με αυτο?????

markos69
05-02-2010, 09:17
emena to provlima mou ine oti ixa ta genethlia mou xthes ke perimena ena xrono gia na mou pite na ziso !!! ke epese to forummmmmm ts tssssss

aris13
05-02-2010, 09:31
Στα πόσα post κάνω edit και new thread?

Psychaos_
05-02-2010, 12:41
kanenas mod ths prokopis? diavazei ti grafoun oi users? tha ithela parakalw na diagrafi to account mou apo to site... xwris polla logia kai blabla opos epelexa na graftw etc epilegw kai na diagrafw.. ante na to ksanagrapsw

nikon
05-02-2010, 12:49
Βαγγέλη δεν είμαι mod αλλά απ'ότι θυμάμαι έχουν πει ότι δεν σβήνονται λογαριασμοί απλά δεν ξαναμπαίνεις στο forum αν δεν θες.......δεν μου πέφτει λόγος αλλά φαντάζομαι έχει να κάνει με το shoutbox γιατί δεν φαίνεται όταν ποστάρεις.

Psychaos_
05-02-2010, 13:08
file eilikrina den me apasxolei kan to shout an me eniaze tha ekana san trelos apla thewrw dikewma mou opos graftika me thn thelisi mou etc thelw kai na diagrafw ti paei na pei den diagrafonte,me to etc thelw tha prp na eimai sto site?

nikon
05-02-2010, 13:12
Mε το έτσι θέλω πρέπει να είμαι στο site τι εννοείς;;;;;......δεν σου βάζει κανείς το πιστόλι στο κεφάλι για να κάνεις log in.......anyway εσύ ξέρεις.;)

djpar
05-02-2010, 13:16
opws kai se alla forum etsi kai edw den diagrafese,ara nai me to etsi thelw tha se kratisoun opws oloi "fakelomeno"

Psychaos_
05-02-2010, 13:37
niko otan ennow me to etc thelw ennow oti dld prp na eimai kapou pou den thelw pleon na iparxoun ta prosopika mou stoixeia? den katalavenw to logo pou den ginete,dld anti as poume gia 1231 users tha leei px 1230 ....

Giannis7
05-02-2010, 13:39
Δεν έχω ban στο shoutbox. :ohyes:

LOL ! Το signature μου είναι τόσο παλιό, που έχει userbar PES 2009 player. :bgrin2:

IC_XC_NIKA
05-02-2010, 13:53
kai o dikos mou logariasmos svistike, eftiaksa kainourgio,
alla den mafinei na valo aggelia, giati?

Valkyre
05-02-2010, 14:07
παιδια λιγη υπομονη... ξερουμε την κατασταση και διαβαζουμε/ακουμε τι λετε.προσπαθουμε να βρουμε λυση για ολα και να μπουμε σε μια ταξη. ομως λιγη υπομονη μοναχα διοτι ειναι και καθημερινη και ειναι δυσκολο να ειμαστε ολοι οι αρμοδιοι παρονΟλα θα γινουν παντως! :)

djpar
05-02-2010, 14:18
epishs epeidi opws hdh kseroume atoma pou eixan ginei ban eginan unban,kalo tha itan ayta ta atoma na sinexisoun na eine unban gia to kalo tou forum...pleon to forum kanei mia nea arxh ara kalo tha itan na ksekinisi se kapoia pragmata apo tin arxh

Psychaos_
05-02-2010, 14:34
Val egw den zitaw kati paralogo oute eipa oti exw provlima apla thelw na diagraftei o logariasmos mou

Quaro
05-02-2010, 14:59
Val egw den zitaw kati paralogo oute eipa oti exw provlima apla thelw na diagraftei o logariasmos mou


πάντως εγώ που ήμουνα admin σε invisionfree forum ξέρω ότι γίνεται εύκολα διαγραφή χρήστη. πάντως psychaos δεν νομίζω ότι είναι λύση να κάνεις post εδώ. αυτό είναι θέμα για πμ με τον admin/moderators

Valkyre
05-02-2010, 15:01
Val egw den zitaw kati paralogo oute eipa oti exw provlima apla thelw na diagraftei o logariasmos mou

Δεν νομιζω οτι το ποστ μου αναφεροταν προσωπικα στο δικο σου θεμα φιλε μου.Αλλα και παλι νομιζω οτι το σωστο ειναι να μιλησεις γι αυτο με πμ στον admin καθως ειναι ο μονος που μπορει να σου απαντησει σε αυτο. :)

hakoo
05-02-2010, 15:18
Για τους χρηστες που εχουν οποιοδηποτε προβλημα με το username τους (το ειχαν αλλαξει) η οποιοδηποτε αλλο προβλημα, παρακαλω pm στους mods.

Nihonjintomoko
05-02-2010, 15:19
Ότι να ναι... -_-

Και είχα χαλαρά 30+ posts count... Ήθελα και Αγγελία να βάλω... Έλεος... -_-

LeoTheAkuma
05-02-2010, 16:20
Αν δεν αλλαξει κατι θελω να διαγραφω και εγω απο το forum.

Akolov
05-02-2010, 16:20
ΔΕΝ κανετε ενα BAN οσα παιδάκια κράζουν και κάνουν παράπονα. Αντι να ευχαριστούν για την δουλειά σας και τους κόπους σας όπως κάνουμε μερικοί που εκτιμούμε και καταλαβαίνουμε τη κατάσταση, σας την λένε και από πάνω. ΕΛΕΟΣ.

Κάντε ρε παιδιά την δουλεία σας με ηρεμία και χωρίς λάθη και οργανωμένα και ξεχάστε τους τυχαρπαστους. Keep foruming.

grosso7
05-02-2010, 16:22
Για να καταλαβω οσοι θελετε να κανετε delete τν λογαριασμο σας ποιος ειναι ο λογος?

LeoTheAkuma
05-02-2010, 16:23
Οτι πηγε χαμενος ο χρονος μας τοσο καιρο στο forum ισως?

djpar
05-02-2010, 16:24
leo eine spastiko ontws alla ti se peirazei akrivos?pali oi idioi tha eimaste mesa pali ta idia the leme,desto san mia nea arxh

grosso7
05-02-2010, 16:30
Οτι πηγε χαμενος ο χρονος μας τοσο καιρο στο forum ισως?


Μα γιατι?Εσενα σκοπος σ ηταν ο αριθμος των ποστ σ?Τα rep σου?Τι?

Η να γνωρισεις παιδια,να ανταλλαξετε αποψεις κ να παιζετε μαζι στο ps3?

Φιλικα παντα leo,για να μν παρεξηγουμαστε:p

Giannis7
05-02-2010, 16:32
Ναι, χάθηκαν αρκετά post και rep points, αλλά τι πειράζει ?

Have Fun . !

HarrisDo
05-02-2010, 16:35
Οτι πηγε χαμενος ο χρονος μας τοσο καιρο στο forum ισως?

Θελεις να πεις οτι ο,τι εκανες πηγε χαμενο? Δεν βοηθησες αλλους χρηστες? Δεν ενημερωθηκες? Δεν περασες καλα? Για εσενα εχουν σημασια μονο ενα ματσο ποστ που εκανες? Η μηπως τα rep που πηρες? Η φημη σου εδω μεσα ηταν αυτη που μετραει? Αυτα μετρανε στην πραγματικη ζωη! Απο τη στιγμη που το φορουμ ειναι για διασκεδαση, ειναι χομπι, ειναι ενημερωση δεν νομιζω οτι ηταν τοσο μεγαλο πληγμα για εσενα! Ουτε και για κανεναν αλλο! Ο Slay θα επρεπε να ειναι αυτος που στεναχωριεται που εχασε 1000 και βαλε μελη αρκετα threads, post κλπ και ισως και χρηματικο ποσο για να κανει καποιο backup η τιποτα τετοιο!

Οποιος νομιζει οτι δεν εχει τιποτε αλλο να κανει μπορει να φυγει αλλα δεν ειναι υποχρεωση του Slay να σας τα διαγραψει αφου ΟΛΑ τα ποστ και λογαριασμοι αποτελουν αυτη τη στιγμη πνευματικο δικαιωμα του site.

Μια κατηφορια ειναι μια νεα καλυτερη αρχη!

LeoTheAkuma
05-02-2010, 16:48
Οχι μετραει η αγκυλωση που ειχα παθει στα χερια με 2.000 post. :p Ξενερωσα

Valkyre
05-02-2010, 17:20
Εσυ μονο για τον αριθμο ποστς μιλας?Αυτο ειναι το σημαντικο?Εγω δηλαδη που εχασα 3.500+ ποστς?Να βγω εξω και να τα σπασω ολα?Να ζητησω αποζημιωση?

Σημασια εχει να παραμεινουμε μια παρεα... συζητησεις και ποστς κλπ κλπ θα γινουν.Και δεν πιστευω οτι ξεχναει κανεις εδω περα τι εχει συζητησει με τον καθενα μας!Παρολο που χαθηκαν ολα αυτα τα μηνυματα, σιγουρα εχουν μεινει και εχουν διαμορφωσει την αποψη ολων εδω.Και αυτο ειναι ολα τα λεφτα για εμενα γι αυτο και δεν δινω δεκαρα τσακιστη που χαθηκαν ολα αυτα.

Εμενα αυτο που με ενοχλησε πιο πολυ απο ολα ειναι που ατομα που ειχαν ανοιξει λογαριασμο στο φορουμ, δυστυχως τωρα δεν υπαρχουν!Το να σπασει η παρεα ειναι μλκια.Το να χαθουν ΜΒ ψηφιακων χαρακτηρων δεν λεει τιποτα :D

Γι αυτο cheer up ;)

three_brothers1
05-02-2010, 17:29
ΔΕΝ κανετε ενα BAN οσα παιδάκια κράζουν και κάνουν παράπονα. Αντι να ευχαριστούν για την δουλειά σας και τους κόπους σας όπως κάνουμε μερικοί που εκτιμούμε και καταλαβαίνουμε τη κατάσταση, σας την λένε και από πάνω. ΕΛΕΟΣ.

Κάντε ρε παιδιά την δουλεία σας με ηρεμία και χωρίς λάθη και οργανωμένα και ξεχάστε τους τυχαρπαστους. Keep foruming.
:wave::wave::wave::wave::wave::wave:

Katana
05-02-2010, 17:42
Toυλάχιστον υπήρχε back up ρε παιδιά...

Τεσπά, ας ξαναφτιάξει ο καθένας τα τόπικ που είχε ανοίξει και bonus σε όλους 100 rep points, χαχαχαχα.

plakas
05-02-2010, 17:42
Εσυ μονο για τον αριθμο ποστς μιλας?Αυτο ειναι το σημαντικο?Εγω δηλαδη που εχασα 3.500+ ποστς?Να βγω εξω και να τα σπασω ολα?Να ζητησω αποζημιωση?

Σημασια εχει να παραμεινουμε μια παρεα... συζητησεις και ποστς κλπ κλπ θα γινουν.Και δεν πιστευω οτι ξεχναει κανεις εδω περα τι εχει συζητησει με τον καθενα μας!Παρολο που χαθηκαν ολα αυτα τα μηνυματα, σιγουρα εχουν μεινει και εχουν διαμορφωσει την αποψη ολων εδω.Και αυτο ειναι ολα τα λεφτα για εμενα γι αυτο και δεν δινω δεκαρα τσακιστη που χαθηκαν ολα αυτα.

Εμενα αυτο που με ενοχλησε πιο πολυ απο ολα ειναι που ατομα που ειχαν ανοιξει λογαριασμο στο φορουμ, δυστυχως τωρα δεν υπαρχουν!Το να σπασει η παρεα ειναι μλκια.Το να χαθουν ΜΒ ψηφιακων χαρακτηρων δεν λεει τιποτα :D

Γι αυτο cheer up ;)

Πια παρεα???σε αυτη που εφαγε ban?τι λες ρε φιλε κακασχημε Δημητρη?

απο εδω και κατω τερμα η πλακα και μιλαω σοβαρα


και εμενα δεν με νιαζει που εχασα ολες της επιβραβευσεις μου σε rep,feedback
και ξερω οτι δεν θα τα παρω πισω,γιατι?θα σας πω γιατι κανεις Mοd admin δεν μπορει να τα ανακτησει...παρακατω

τα ban που ειχαν τα παιδια σαν τιμωρια ανακτηθικαν ε?γιατι?γιατι οι Mod admin μπορουσαν


ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ωραια παρεα ειμαστε βρε να την χαιρομαστε

ηθικο διδαγμα απο τα παραπανω?

οσα καλα και να κανεις,οσο και Αγιος να εισαι,αν κανεις μια βλακεια μαλακια καλυτερααυτο που θα θυμαται ο Mod admin θα ειναι μονο η "βλακεια"τα 100000000000000000000000000 καλα πανε περιπατο!!!!!!!

περιμενα το site Ποιο ωριμο και λυπαμαι που το πρωτο πραγμα που κανατε ηταν οτι ποιο ανωριμο εχω δει σε site,ξερω πολυ mod να συμφωνουν μαζι μου αλλα να μην μπορουν να πουν κανουν τιποτα...

Κυριε Slay :nope::nope::nope::nope:

ειναι τυχαιο που κρασαρε ο "server" 1 χρονο ακριβως απο τοτε που αλαξε server το φορουμ?δεν νομιζω!!!!!

stratisd
05-02-2010, 17:49
Aυτό με τα παράπονα και τον αριθμό των post, rep, feedback κ.τ.λ. που χάθηκαν είναι τουλάχιστον γελοίο θέμα για συζήτηση.
Βέβαια όταν αυτοσκοπός αυτών που τώρα διαμαρτύρονται ήταν να φτάσουν τα χχχχ post και γέμιζαν μπούρδες το site, καλά να πάθουν.
Είχα βαρεθεί να διαβάζω ένα topic και απο κάτω 20 φορές απο τους ίδιους γνωστούς αγνώστους να γράφουν "συμφωνώ", "έχεις δίκιο", "καλά τα λές"... μόνο και μόνο για να ανεβάζουν post και να καυχιούνται.
Αυτά και όποιος κατάλαβε κατάλαβε ;)

redismagik
05-02-2010, 18:15
Aυτό με τα παράπονα και τον αριθμό των post, rep, feedback κ.τ.λ. που χάθηκαν είναι τουλάχιστον γελοίο θέμα για συζήτηση.
Βέβαια όταν αυτοσκοπός αυτών που τώρα διαμαρτύρονται ήταν να φτάσουν τα χχχχ post και γέμιζαν μπούρδες το site, καλά να πάθουν.
Είχα βαρεθεί να διαβάζω ένα topic και απο κάτω 20 φορές απο τους ίδιους γνωστούς αγνώστους να γράφουν "συμφωνώ", "έχεις δίκιο", "καλά τα λές"... μόνο και μόνο για να ανεβάζουν post και να καυχιούνται.
Αυτά και όποιος κατάλαβε κατάλαβε ;)


simfono apolita!:rofl::rofl::rofl:

hakoo
05-02-2010, 18:17
Πολυ σωστα, το νημα ειναι για παραπονα και φυσικα ΟΛΑ τα παραπονα δεκτα. Απλα καποιες παρατηρησεις. Μιλησα στο shoutbox με καποια παιδια, διαβασα και τα μηνυματα. Κατανοητη η γκρινια (δικαιολογημενη μην παρεξηγηθω) για τα rep/ποστ, δεν μπορει ενα φορουμ να τα προσφερει στον χρηστη για επιβραβευση και μετα να του λεμε σιγα το πραγμα/get over it κτλ. ΑΛΛΑ δεν βλαπτει τωρα στην αρχη τουλαχιστον να εχουμε καποιες προταιρεοτητες, δλδ πρωτα να κοιταξουμε ΟΛΟΙ να βοηθησουμε και μετα να βλεπουμε για τα reps και τα ποστς κι εγω δεν ξερω τι αλλο.
Οσο για τα bans, πραγματικα δεν καταλαβαινω το επιχειρημα. Δλδ επειδη κρασαρε ο σερβερ πρεπει να αρθουν οι ποινες το φορουμ? Ειλικρινα δεν το καταλαβαινω και θα ηθελα καποιος να μου εξηγησει το σκεπτικο. Χθες αναμεσα σε ολα τα υπολοιπα μπαναρα και καποια ατομα απο το shoutbox οπως πιστευα οτι επρεπε. Γιατι δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο, μα καμια ομως. Εδω ειμαι να το παραδεχθω αν εκανα λαθος.

plakas
05-02-2010, 18:27
γιατι πολυ απλα hakoo ενα (m) σου λειπει να εισαι ο No1 σε τροπαια στον κοσμο :D

λοιπον αν δεν μπορουσατε να ανακτησετε τα ban τι θα κανατε?τιποτα οπως ακριβως και με ρεπ και ποστ κτλ κτλ κτλ αυτο ειναι το σκεπτικο!!!!

hakoo
05-02-2010, 18:31
lol για τα trophies
Ναι οπως και αν μπορουσαμε να ανακτησουμε τα ποστ και τα ρεπ θα το καναμε, τι λογικη ειναι αυτη? Εξακολουθω να μην το καταλαβαινω.

plakas
05-02-2010, 18:33
δηλαδη η ποινες ειναι σωστο να ανακτηθουν?κλεψαν οι σκωτοσαν και ηταν τοσο σημαντικο να το κανετε?

Εγω δεν καταλαβαινω το σκεπτικο σας

hakoo
05-02-2010, 18:37
Μα τωρα θα συζητησουμε αν ηταν σωστα η οχι τα μπαναρισματα? Τις ποινες τις επεβαλλε καποιος που προφανως ειχε καποιο λογο, δεν σημαινει οτι επειδη κρασαρε ο σερβερ αυτος ο λογος εξαφανιστηκε.

plakas
05-02-2010, 18:39
ναι αλλα οπως ξεχασε ο παλιος server ολα αυτα που χαθηκαν....ετσι να ξεχασετε και εσεις ολες την ποινες (αν και εγω δεν ειχα καμια)

και ολο αυτο λεγετε συνειδηση (κατ εμε)

Μαριος

redismagik
05-02-2010, 20:05
o marios enoei oti afou to ''sistima'' exase ta dedomena tou ,ki afou mas gyrise piso se mia alli katastasi tha itan sosto ki dikio na erthoun olla ta dedomena opos itan tote.ki an elega tin gnomi mou tha itan oti exei ki dikio.etsi tha apofeugontan ki polles apo tis sizitisis pou kanoume tora .tha itan nte fakto gia olous oti pigame 1 xrono prin ''s olla''!giati ama oi opoies pines eisxisoun pali tote fusiko ki epomeno oi xristes na zitisoun piso ki tis ''ithikes antamives'' pou eixan mexri protinos!

Ixor24
05-02-2010, 20:07
Ξανα βαλτε και το πεδίο που γραφαμε το ονομα μας κατω απο το psn id ηταν αρκετά ανθρώπινο

Quaro
05-02-2010, 20:17
το μόνο κρίμα για μένα είναι ότι διαγράφτηκαν ένα σωρό ωραίες συζητήσεις και προσωπικά βαριέμαι να ξαναγράφω τα ίδια οπότε πάνε χαμένα για πάντα και τα νέα μέλη δεν θα μπορούν να τα διαβάσουν. όχι βέβαια ότι θα παρατήσω το forum γι αυτό αλλά καταλαβαίνω και την απογοήτευση μερικών.

τώρα για τα post και τα rep τι να πω; εδώ εγώ διαγράφτηκα σαν χρήστης και δεν μπορώ να κάνω post στις αγγελίες αλλά και πάλι δεν με νοιάζει.

Dragonpaul
05-02-2010, 20:40
"Το shoutbox ειναι πάλι εδώ, απλά φροντίστε να είστε φρόνιμοι"

"Καταλάβατε μικρά παιδάκια? Αλλιώς τιμωρία με το ένα πόδι στη γωνία."

Nομίζω ότι είμαστε όλοι ώριμοι ενήλικες εδω μέσα και παραινέσεις τέτοιου είδους είναι καλό να έλλειπαν.

Valkyre
05-02-2010, 20:50
^^Αυτο ειναι καταλειπο 1 χρονου.Ηταν τοτε που ειχε απενεργοποιηθει το shoutbox για πρωτη φορα και μετα ενργοποιηθηκε παλι με αυτην την παρατηρηση.Το backup ηταν απο τοτε οποτε παρεμεινε και το σχολιο.Λογικα ο Slay θα το κοιταξει.

Dragonpaul
05-02-2010, 20:53
^^ Eνταξει Δημητρη! Απλα χτυπα πολυ ασχημα, γι' αυτο το ειπα.

Υ.Γ. Ελα, σου εχω ζητησει κατι (πλαγιως βεβαια) στο "Τι σκεφτεσαι τωρα?". Ποτε θα το κανεις? :p

Valkyre
05-02-2010, 20:55
Χαχα τωρα το ειδα ;)

Ezio
05-02-2010, 22:34
Πώς βάζουμε rep?

Valkyre
05-02-2010, 23:16
^^ το εικονιδιο με το ανθρωπακι κατω απο το avatar του καθενος ;)

Georgio002
05-02-2010, 23:19
^^ το εικονιδιο με το ανθρωπακι κατω απο το avatar του καθενος ;)

:offtopic: τι μου θυμισε το αβαταρ σου....:bgrin2:

Ezio
05-02-2010, 23:33
^^ το εικονιδιο με το ανθρωπακι κατω απο το avatar του καθενος ;)

Δεν μου δείχνει τέτοιο πράγμα. Μόνο για να στείλω μήνυμα με το msn.

Quaro
05-02-2010, 23:39
έχει μειωθεί το επιτρεπτό μέγεθος των avatar μετά την καταστροφή ή μου φαίνεται;

djpar
06-02-2010, 00:02
paidia egw tha simfwnisw me ton plaka kai ontws itan megalh vlakeia na ginoun xana ban ta paidia,efoson to site "girise pisw ston xrono" tote kalo tha itan na girisoun ola pisw kai na afisoume ayta ta tapina ban logo blakeias

Nihonjintomoko
06-02-2010, 04:26
ΔΕΝ κανετε ενα BAN οσα παιδάκια κράζουν και κάνουν παράπονα. Αντι να ευχαριστούν για την δουλειά σας και τους κόπους σας όπως κάνουμε μερικοί που εκτιμούμε και καταλαβαίνουμε τη κατάσταση, σας την λένε και από πάνω. ΕΛΕΟΣ.

Κάντε ρε παιδιά την δουλεία σας με ηρεμία και χωρίς λάθη και οργανωμένα και ξεχάστε τους τυχαρπαστους. Keep foruming.

Δεν θα εκτιμούσα το χάσιμο 30+ posts που έκανα χαλαρά και χωρίς spam για να ανεβαίνω σιγά σιγά. Τώρα πάει. Το διαλύσατε το θέμα. Βαριέμαι να ξανακάνω και post γιατί ήδη ξέρω μερικά θέματα που δεν χρειάζονται καν ενημέρωση και τα συναφή.

Άλλη φορά κάντε το εβδομαδιαίο back-up...

ακόμα 10-20 posts και θα ήμουν έτοιμος για αγγελία...

Έλεος !

sakis1984
06-02-2010, 04:43
ελεος ρε παιδια κι εγω εχασα 47 post,3 πριν τα 50 αλλα δεν ειπα τιποτα.σιγα το πραγμα.το site ειναι ολα τα λεφτα και μπραβο στα παιδια που εχουν φτιαξει ενα τοσο ωραιο site.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

jeronimo
06-02-2010, 04:47
ελεος ρε παιδια κι εγω εχασα 47 post,3 πριν τα 50 αλλα δεν ειπα τιποτα.σιγα το πραγμα.το site ειναι ολα τα λεφτα και μπραβο στα παιδια που εχουν φτιαξει ενα τοσο ωραιο site.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

σωστός φίλε το site είναι γαματο τώρα έκατσε μια στραβή και χάθηκαν τα δεδομένα .... συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες ...

HarrisDo
06-02-2010, 09:45
Εχω να πω οτι για το μονο που λυπαμαι ειναι για τα reviews που χαθηκαν! Αλλα με λιγη προσπαθεια απο ολους μας θα επανελθουν ολα!!

Valkyre
06-02-2010, 10:03
^^ Aρκετοι κρατανε αρχειο τα reviews τους, κι εγω μαζι τους.Καποια στιγμη που θα εχω λιγο παραπανω χρονο θα τα ποσταρω -τουλαχιστον τα δικα μου- οπως και αρκετα αλλα παιδια απο οτι εμαθα ;)

Ολα θα γινουν! :)

Slay
06-02-2010, 11:34
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω την γκρινια για τον αριθμο των posts, σας εγραψα στο αλλο θεμα οτι οι περιορισμοι θα αρθουν για 2 μηνες, οπως και εγινε, γιατι παραπονιεστε οτι δεν μπορειτε να γραψετε στις αγγελιες?

Quaro
06-02-2010, 11:55
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω την γκρινια για τον αριθμο των posts, σας εγραψα στο αλλο θεμα οτι οι περιορισμοι θα αρθουν για 2 μηνες, οπως και εγινε, γιατι παραπονιεστε οτι δεν μπορειτε να γραψετε στις αγγελιες?


χωρίς να θέλω να γκρινιάξω εγώ που προσπάθησα να φτιάξω αγγελία μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν έχω το δικαίωμα.

και ξανα ρωτάω για τα avatar. μειώθηκε το μέγεθος τους μετά την καταστροφή;

Slay
06-02-2010, 11:59
χωρίς να θέλω να γκρινιάξω εγώ που προσπάθησα να φτιάξω αγγελία μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν έχω το δικαίωμα.

και ξανα ρωτάω για τα avatar. μειώθηκε το μέγεθος τους μετά την καταστροφή;
σε παρακαλω , ξανακοιταξε το γιατι πρεπει να ειναι ΟΚ, αν οχι πες το μου, οι διαστασεις που λες τωρα δεν θυμαμαι ποσο ηταν πριν την καταστροφη, εαν θυμασαι εσυ πες το μου να το αλλαξω.

Quaro
06-02-2010, 13:15
σε παρακαλω , ξανακοιταξε το γιατι πρεπει να ειναι ΟΚ, αν οχι πες το μου, οι διαστασεις που λες τωρα δεν θυμαμαι ποσο ηταν πριν την καταστροφη, εαν θυμασαι εσυ πες το μου να το αλλαξω.


ok τώρα μπόρεσα. μάλλον δεν είχες κάνει άρση των περιορισμών όταν είχα προσπαθήσει πρώτη φορά. δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά το παλιό μου avatar ήταν αρκετά μεγαλούτσικο σε σχέση με τι μου επέτρεπε τώρα. γενικά άμα δεν υπάρχει πρόβλημα με την ομαλή λειτουργία του forum θα ήταν ωραίο να είχαμε λίγο μεγαλύτερο επιτρεπτό όριο για τα avatars

EDIT το θέμα μου εξαφανίστηκε :S

Slay
06-02-2010, 13:56
EDIT το θέμα μου εξαφανίστηκε :S
δεν εξαφανιστηκε, απλα ηθελε Moderation, το βραδυ θα το φτιαξω ωστε να μην χρειαζεται ουτε αυτο.

Ekptotos
06-02-2010, 14:40
Οι διαστάσεις των avatar των τελευταίο καιρό ήταν 160x100

Slay
06-02-2010, 14:43
Οι διαστάσεις των avatar των τελευταίο καιρό ήταν 160x100
τοσο ειναι και τωρα, ανεβασα ομως το οριο στα 50000 για το μεγεθος, απο 20000

redismagik
06-02-2010, 14:51
otan leme 5000o to megethos ti enooume ?gia ma s tou mi idikous...auto.

Slay
06-02-2010, 15:02
otan leme 5000o to megethos ti enooume ?gia ma s tou mi idikous...auto.
bytes

Quaro
06-02-2010, 15:03
otan leme 5000o to megethos ti enooume ?gia ma s tou mi idikous...auto.


bytes μάλλον.

και slay thanks και για τα 2 θέματα :D

Ezio
06-02-2010, 15:25
Θα ξαναμπούν οι μπάρες? Επίσης, ας μου εξηγήσει κάποιος πως λειτουργούν.

nikon
06-02-2010, 15:36
Όχι να μην ξαναμπούν είναι του σατανά......από τότε που μπήκαν όλα διαλύθηκαν.......ουουουου......666.....όχι στις μπάρες και τα barcode......ουουου.

Ezio
06-02-2010, 15:43
Όχι να μην ξαναμπούν είναι του σατανά......από τότε που μπήκαν όλα διαλύθηκαν.......ουουουου......666.....όχι στις μπάρες και τα barcode......ουουου.
Μπάρες inferno.:p

fotaras
06-02-2010, 17:49
otan leme 5000o to megethos ti enooume ?gia ma s tou mi idikous...auto.
δεν εισαι ειδικος και ησουν ο Θεος του φορουμ???και εγω ειμαι ενας καραασχετος με υπολογιστες αλλα ηξερα οτι αυτο ειναι το bytes...απορω γιατι σε προσκυναγαμε μεχρι που ηρθε το κακο!!!!!!!!!!οι μπαρες συμφωνω και εγω να μην μπουν δεν μου αρεσαν και δεν τις εδεινα καν σημασια..επισης αν γινετε slay μην βαλεις και την διαφημιση πανω πανω που ειχε!!!!το κακομοιρο το netbook αργουσε να ανοιξει τις σελιδες λογω της διαφημισης.....τωρα μπαινει αερας!!!!!please.....τα review των παιχνιδιων ειναι θεμα που χαθηκαν ειδικα αυτα που κυκλοφορουν ηδη εδω και καιρο..περιμενω να μου ερθει το infamous και θυμαμαι οτι ειχε ενα θεμα με πληροφοριες walkthrougw,χαρτες για να παρεις καποια πραγματα κ αλλα αρκετα..

Slay
06-02-2010, 18:00
.επισης αν γινετε slay μην βαλεις και την διαφημιση πανω πανω που ειχε!!!!το κακομοιρο το netbook αργουσε να ανοιξει τις σελιδες λογω της διαφημισης.....τωρα μπαινει αερας!!!!!please.
Μα ηδη ειναι επανω η διαφημιση

greekteo
06-02-2010, 18:02
Μα ηδη ειναι επανω η διαφημιση


Είσαι σίγουρος? Ούτε σε μένα είναι :p

fotaras
06-02-2010, 18:03
Μα ηδη ειναι επανω η διαφημιση
η εσυ μου λες ψεμματα(!!!!!)η το netbook απο μονο του δεν τη βγαζει για να μπαινει πιο γρηγορα!!!!!εγω δεν βλεπω καμια διαφημιση μονο στην αρχικη σελιδα του site ειναι και οχι στο φορουμ.ειναι παντως ας μην τη βλεπω εγω μην πειραζεις τιποτα!!!!!!

plakas
06-02-2010, 18:05
δεν υπαρχει slay τιποτα μηπως ειχες dejavu:p

ilias78
06-02-2010, 18:05
οντως, διαφημιση δεν εχει πανω.

fotaras
06-02-2010, 18:05
slay μην ακους κανεναν η διαφημιση ειναι πανω ολοι ψεμματα σου λεμε!!!αφηστε τον ανθρωπο ησυχο μην του λετε τιποτα θα παει να τη βαλει και μετα το ανεμιστηρακι απο το netbook θα βγαζει φωτιες για να μπαινω στο φορουμ!!!!!!!!!

greekteo
06-02-2010, 18:07
slay μην ακους κανεναν η διαφημιση ειναι πανω ολοι ψεμματα σου λεμε!!!αφηστε τον ανθρωπο ησυχο μην του λετε τιποτα θα παει να τη βαλει και μετα το ανεμιστηρακι απο το netbook θα βγαζει φωτιες για να μπαινω στο φορουμ!!!!!!!!!


xaxaxaxa εε ότι λέει ο fotaras, εγώ δεν ξέρω τίποτα τότε :innocent:

AgentPrinny007
06-02-2010, 20:08
Παιδια , μπορω και εγω με την σειρα μου να ζητησω μια χαρη ??

Θελω να βαλω ωραιες ροζ κουρτινες πισω απο το pc μου αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν θα ταιριαζει με το χωρο.
Μηπως γινεται να αλλαξουμε χρωμα στο αγαπημενο μας φορουμ , να αποκτησει ενα απαλο ροζακι οχι κατι υπερβολικο, για να ταιριαζει με τις κουρτινες μου ????


:please2::please2::please2:
Δεν νομιζω να ειμαι υπερβολικος...

Ixor24
06-02-2010, 20:41
και ενα update στην αρχικη σελιδα ρε παιδια!!!!

muku
06-02-2010, 21:14
Σε πόσο καιρό θα μπουν τα reviews στην αρχική σελίδα? Αρχίζω και βάζω ότι έχω στο αρχείο αλλά ορισμένα θέλουν λίγη δουλίτσα και δεν έχω και πολύ χρόνο. Αλλά κάνω ότι μπορώ.

Slay
06-02-2010, 21:36
και ενα update στην αρχικη σελιδα ρε παιδια!!!!


Σε πόσο καιρό θα μπουν τα reviews στην αρχική σελίδα? Αρχίζω και βάζω ότι έχω στο αρχείο αλλά ορισμένα θέλουν λίγη δουλίτσα και δεν έχω και πολύ χρόνο. Αλλά κάνω ότι μπορώ.
Λιγο υπομονη παιδια, ετοιμαζουμε οπως σας ειπαμε νεο portal, και σε λιγες ημερες θα ειναι επανω, επισης ευχαριστω για την επισημανση για τις διαφημισεις, ειχα ξεχασει μια ρυθμιση και τις εβλεπα μονο εγω.


Παιδια , μπορω και εγω με την σειρα μου να ζητησω μια χαρη ??

Θελω να βαλω ωραιες ροζ κουρτινες πισω απο το pc μου αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν θα ταιριαζει με το χωρο.
Μηπως γινεται να αλλαξουμε χρωμα στο αγαπημενο μας φορουμ , να αποκτησει ενα απαλο ροζακι οχι κατι υπερβολικο, για να ταιριαζει με τις κουρτινες μου ????

θα αλλαξεις και αυτο, αλλα δεν ξερω αν θα ταιριαζει με τις κουρτινες σου

djpar
06-02-2010, 23:50
to level up kalo tha itan na min mpei giati an dw poso xamhla exw pesei tha ksenerwsw...palia eftasa to 70level me poly kopo kai twra tha eime enas akomi padowan?(kollhmenos me starwars clone wars!!!)

Avenger_Seraphim
07-02-2010, 00:17
to level up kalo tha itan na min mpei giati an dw poso xamhla exw pesei tha ksenerwsw...palia eftasa to 70level me poly kopo kai twra tha eime enas akomi padowan?(kollhmenos me starwars clone wars!!!)

Νομίζω είναι padawan :giggle:

djpar
07-02-2010, 00:18
exeis apolyto dikio my little apprentice :p

Nikol@r@s
07-02-2010, 00:49
Ότι άβαταρ και να βάλω δεν μου το παίρνει:(

Avenger_Seraphim
07-02-2010, 02:08
Ότι άβαταρ και να βάλω δεν μου το παίρνει:(
Πρόσεξε τα στοιχεια της εικονας που βαζεις
Ειμαι σιγουρος οτι παιζει κατι με το μεγεθος της εικονας

The maximum size of your custom image is 160 by 100 pixels or 19.5 KB (whichever is smaller).

fotaras
07-02-2010, 03:39
Παιδια , μπορω και εγω με την σειρα μου να ζητησω μια χαρη ??

Θελω να βαλω ωραιες ροζ κουρτινες πισω απο το pc μου αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν θα ταιριαζει με το χωρο.
Μηπως γινεται να αλλαξουμε χρωμα στο αγαπημενο μας φορουμ , να αποκτησει ενα απαλο ροζακι οχι κατι υπερβολικο, για να ταιριαζει με τις κουρτινες μου ????


:please2::please2::please2:
Δεν νομιζω να ειμαι υπερβολικος...
αυτο ειναι ειρωνικο η εμενα μου φαινεται ετσι?ΑΝ ειναι ειρωνικο τοτε διευκρινιζω οτι δεν ζητησα απο κανεναν χαρη.ειπα απλα στον slay οτι δεν εβαλε την διαφημιση με χιουμοριστικο τροπο..σιγα να μην την εβαζε επειδη εγω εχω netbook και αργει να μπει λογω της διαφημισης.αν αλλαξαν οι κανονισμοι και απαγορευεται να κανεις και χιουμορ να μου το πειτε.
κατω απο την διαφημιση εχει μια επιλογη που λεει "remove advertisements".κανω κλικ εκει αλλα με βγαζει στη διαχειρηση του προφιλ μου.γινεται να την βγαλω και αν ναι πως??

Slay
07-02-2010, 03:41
αυτο ειναι ειρωνικο η εμενα μου φαινεται ετσι?ΑΝ ειναι ειρωνικο τοτε διευκρινιζω οτι δεν ζητησα απο κανεναν χαρη.ειπα απλα στον slay οτι δεν εβαλε την διαφημιση με χιουμοριστικο τροπο..σιγα να μην την εβαζε επειδη εγω εχω netbook και αργει να μπει λογω της διαφημισης.αν αλλαξαν οι κανονισμοι και απαγορευεται να κανεις και χιουμορ να μου το πειτε.
κατω απο την διαφημιση εχει μια επιλογη που λεει "remove advertisements".κανω κλικ εκει αλλα με βγαζει στη διαχειρηση του προφιλ μου.γινεται να την βγαλω και αν ναι πως??
η επιλογη αυτη υπαρχει για sites Pου εχουν μελη επι πληρωμη, και με αυτον τον τροπο δεν βλεπουν και τις διαφημισεις, εμεις που ειμαστε free site, δεν εχουμε κατι τετοιο, οποτε και δεν βγαινουν οι διαφημισεις.

fotaras
07-02-2010, 03:48
η επιλογη αυτη υπαρχει για sites Pου εχουν μελη επι πληρωμη, και με αυτον τον τροπο δεν βλεπουν και τις διαφημισεις, εμεις που ειμαστε free site, δεν εχουμε κατι τετοιο, οποτε και δεν βγαινουν οι διαφημισεις.
πληρωνω οσο οσο προκειμενου να γλυτωσει το κακομοιρο και ταπεινο netbook!!!να'σαι καλα για την διευκρινηση.
greekteo,plakas και ilias78 μαζεψτε χρηματα να μου κανετε δωρο λαπτοπ τελευταιας τεχνολογιας με βασικη προυποθεση να μην κολλαει στις διαφημισεις!!!!!!!!θα βαραει υπερωριες παλι το ανεμηστηρακι!!!!!!

greekteo
07-02-2010, 12:23
Τσεκάρετε μία τον φίλο ForumTeam μιας και πρόκειται για pm spam bot...

Valkyre
07-02-2010, 14:03
^^ Τακτοποιηθηκε φιλε ευχαριστουμε για την ενημερωση ;)

Desmond
07-02-2010, 14:15
Ποστάρω μόνο για την περίπτωση που έχει ξεχαστεί.
Όταν γίνεται, να επανέλθει η προσθήκη του πραγματικού ονόματος στα στοιχεία του κάθε user.

Slay
07-02-2010, 15:23
δεν το εχουμε ξεχασει μην ανυσηχεις, απλα ισως να αργησει λιγο να γινει γιατι ετοιμαζουμε νεα πραγματα τοσο για το forum οσο και για την κεντρικη σελιδα , και προς το παρον δεν θα ασχοληθουμε με προσθηκες στο παρον template του forum, αλλα στην νεα εκδοση θα μπει να εισαι σιγουρος.

pictorino
07-02-2010, 17:21
ένας forumsadministrators στέλνει
A virus alert was noticed on your computer.
We highly recommend you to check your computer and perform online virus check at our site immediately

Valkyre
07-02-2010, 18:37
^^ειναι ο ιδιος βλακας που εκανε και το πρωι αλλα με αλλο nickname προφανως εκανε κι αλλο λογαριασμο, τακτοποιηθηκε ομως thanks pictorino ;)

ilias78
07-02-2010, 19:08
μηπως να ανανεωθουν και οι ειδησεις στην κεντρικη σελιδα? πανω πανω η τελευταια ειδηση ειναι απο 9/2/09.

muku
07-02-2010, 19:08
^^ειναι ο ιδιος βλακας που εκανε και το πρωι αλλα με αλλο nickname προφανως εκανε κι αλλο λογαριασμο, τακτοποιηθηκε ομως thanks pictorino ;)

Δεν νομίζω ότι είναι συγκεκριμένος βλάκας :p Bots πρέπει να είναι αυτοί. Και πιο παλιά είχαν βρεθεί ορισμένα. Όλα το ίδιο μήνυμα στέλνουν.

Slay
07-02-2010, 21:22
μηπως να ανανεωθουν και οι ειδησεις στην κεντρικη σελιδα? πανω πανω η τελευταια ειδηση ειναι απο 9/2/09.
πολυ συντομα θα ανανεωθει ολη η πρωτη σελιδα, οποτε λιγο υπομονη...

redismagik
07-02-2010, 23:32
me poli xara eida oti merikoi ''paleoi ''mas filoi exoun prosvasi sto shoutbox ki pali.sunxaritiria stous ipeuthinous pou apofasisan na dosoun mia eukeria se atoma pou ontos itan energa stin koinotita mas ki as elpisoume oti oi parapano de tha janapesoun pali se atopima!

muku
08-02-2010, 00:35
Spammer :p

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=5339

X-NEC
08-02-2010, 00:46
Spammer :p

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=5339

Τον έστειλα πίσω στην Ρωσία! :p

Melnibonian
08-02-2010, 01:01
Γιατί ρε σεις?περίμενα να μου απαντήσει........lol

nikolaszax
08-02-2010, 14:37
Ρε παιδια να ρωτησω κατι:
Στα rep ,το πρασινο χρωμα στο κουτακι ειναι το θετικο και το γκρι το αρνητικο?
Γιατι σε καποια comments τους ενω φαινεται πως δινουν θετικο rep διπλα τους ειναι γκρι!Τι σον κορακα,λαθος κουμπι πατανε και δινουν disapprove ή με μισουν τοσο ωστε να μου δινουν αρνητικο rep με θετικο σχολιο?:giggle:

muku
08-02-2010, 14:42
To αρνητικό είναι με κόκκινο από ότι θυμάμαι.

Dragonpaul
08-02-2010, 14:58
Όταν το χρωμα στο rep είναι γκρι (μωβ για την ακριβεια), τότε σημαίνει πως αυτός που σου το έδωσε, απλά δεν είναι αρκετά «δυνατος» ακόμα για να έχει ισχύ το rep του. Είτε είναι θετικό, είτε αρνητικό.
Συνεπώς, σου έδωσαν θετικό rep, αλλά τα παιδιά που στο έδωσαν δεν έχουν και οι ίδιοι πολύ rep για να μέτραει σημαντικά. Για την ακρίβεια, δεν μετράει καθόλου.

Valkyre
08-02-2010, 15:43
^^ Aκριβως οπως το λεει ο Παυλος!Δυστυχως το "πισωγυρισμα" του φορουμ ειχε ως αποτελεσμα να αποδυναμωθουν και αερκετοι να διαγραφουν, ετσι ξεκινανε φτου κι απο την αρχη! :)

AriStos13
08-02-2010, 17:21
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=5349
σπαμερ με τσοντες!

Valkyre
08-02-2010, 17:28
Ναι εγινε μπαν και κανω delete τα thread , ο τυπος ειναι ξεφτυλας απλα...

AriStos13
08-02-2010, 17:29
εμ τι ειναι με αυτα που κανει....

greekteo
09-02-2010, 04:02
Βάλτε στην παρέα των banned spam bots και αυτό εδώ το καημένο
BestForumTeam

Valkyre
09-02-2010, 04:11
^^ done :) thnks !