PDA

View Full Version : FIFA ONLINE WORLD CUP 1(new)



Pages : [1] 2

ALTAIR-46
19-05-2008, 15:33
Ξεκιναω μια καινουρια προσπαθεια την διεξαγωγη του πρωτου ONLINE WORLD CUP.Θα ηθελα να το κανω οπως ενα κανονικο ΜΟΥΝΤΙΑΛ με group stages και διπλα παιχνιδια στην φαση τον νοκ-αουτ.Αυτο βεβαια θα εξαρτηθει και απο τον αριθμο των συμμετοχοντων που θα λαβουν μερος.Στην φαση τον group(σε περιπτωση που ειναι των τεσσαρων)θα προκρινονται οι δυο πρωτοι και στην φαση των νοκ-αουτ παιχνιδιων προτεινω να περναει αυτος που θα εχει την μεγαλυτερη συγκομιδη τερματων(χωρις να μετρανε τα εντος και τα εκτος εδρας γκολ)στα δυο αναμεταξυ τους παιχνιδια.Ο τελικος εννοειτε πως θα ειναι ενα και μονο ματς.
Οσον αφορα τους κανονες του FIFA ONLINE WORLD CUP θα ειναι πανω κατω οι ιδιοι με αυτους της FIFA INLINE LEAGUE 3 με μερικες αλλαγες τους οποιους θα τους αναρτησω αργοτερα.
Το κανω αυτο ωστε να υπαρχει μεγαλυτερος χρονος για συμμετοχες απο τους ενδιαφερομενους.Προτεινω το ΜΟΥΝΤΙΑΛ να αρχισει μια εβδομαδα μετα την ληξη της FIFA ONLINE LEAGUE 3.

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ FIFA ONLINE WORLD CUP

1:ALTAIR_46.......FRANCE (25)
2:Klepidas7.........RUSSIA
3:milios................ARGENTINA (3)
4:leone................ENGLAND (1)
5:Takislemon.......GREECE (20)
6:TheFiFaMaN......GERMANY (3)
7:gigo_s..............NETHERLANDS (1)
8:stratisd...........ITALY (15)
9:lagoudakos.....SPAIN (23)
10:SSPARTANS.... PORTUGAL (17)
11:markos69.......R.IRELAND (2)
12:georgekal26....SWEDEN (11)
13:LazaGr............CAMEROON (4)
14:ngiatras..........MEXICO (2)
15:Εre32..............BRAZIL(24)
16:Touristas........ROUMANIA



ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΡΟΙ FIFA ONLINE WORLD CUP:oops:

1: 5 λεπτα,unranked ματς,2 αγωνες με καθε αντιπαλο του groyp,συναντηση στο my country η σε room με το ονομα:WORLD CUP 1 και κωδικο 1210.

2: Στο σταδιο του group stage δεν θα υπαρχει παραταση και ο αγωνας θα τελειωνει στην κανονικη διαρκεια του 90 λεπτου.Μετα το περας του 90 λεπτου θα γινεται quit game ωστε σς περιπτωση ισοπαλιας να μοιραζεται απο ενας βαθμος στους παιχτες.

3: Προκρινονται οι δυο πρωτη απο καθε ομιλο και σε περιπτωση ισοβαθμιας θα περναει αυτος που θα εχει συλλεξη τους περισοτερους βαθμους στα αναμεταξυ τους παιχνιδια.Εαν και παλι προκυψη ισοβαθμια τοτε θα υπερισχυσουν τα υπερ και τα κατα γκολ στα αναμεταξυ τους παιχνιδια.

4: Στην φαση των knock out αγωνων θα γινοναι δυο ματς,unranked,5 λεπτα και παλι, χωρις να μετρανε τα εντος και τα εκτος εδρας γκολ.Ο πρωτος αγωνας θα τελειωνει στο 90 λεπτο ασχετως αν θα υπαρχει νικητης η οχι.Στο δευτερο ματς ισχυουν τα ιδια με την διαφορα οτι σε περιπτωση που και οι δυο αγωνες θα εχουν την ιδια συγκομιδη τερματων(πχ:2-1 και 0-1,συνολο2-2) θα γινεται και τριτος αγωνας 3 λεπτων ο οποιος θα ειναι η παραταση.Αν η παραταση τελειωσει με οποιοδηποτε ισοπαλο σκορ τοτε θα οδηγητο στα πεναλτυ.εαν σε περιπτωση που υπαρξει νικητης στα δυο ημιχρονα δεν θα μπορει και η κονσολα να οδηγηθει σε παραταση και θα εχουμε τον νικητη που θα περναει στην επομενη φαση.

5: Στην φαση των group stage θα προτεινα ολοι οι αγωνες να γινουν το πολλη εντος δυο εβδομαδων απο την εναρξη του FIFA WORLD CUP.(αυτο θα εξαρτηθη και απο τον αριθμο των συμμετεχοντων.προς το παρον θελουμε αλλους δυο για group των τεσσαρων.

6: Στην φαση των knock out παιχνιδιων οι αγωνες θα γινονται εντος μιας εβδομαδας.Σε περιπτωση που καποιος δεν εχει ολοκληρωσει τα δυο παιχνιδια εντος χρονικου οριου θα περναει στην επομενη φαση ο αντιπαλος του.(αυτο θα φανει απο τοενδιαφερον που θα δειξη μεσο του forum)

7: Σε περιπτωση disconect ο αγωνας θα επαναλαμβανεται απο το χρονικο οριο που σταματησε και με το ιδιο σκορ.

8:Μετα την λοιξη των αγωνων θα σας παρακαλεσω ολους να γραφεται τα αποτελεσματα






Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Οι αγωνες θα γινουν με της ομαδες που εχουμε ηδη επιλεξει.


GROUP A........ B . A . N . I . H . βαθμοι,αγωνες,νικες,ισοπαλιες,ηττες.
1: cameroun.10 . 6 . 3 . 1 . 2 .
2: ireland......10 . 6 . 3 . 1 . 2 .
3: holland.....10 . 6 . 3 . 1 . 2 .
4: england......4 . 6 . 1 . 1 . 4 .


GROUP B........ B . A . N . I . H .
1: brasil........16 . 6 . 5 . 1 . 0 .
2: argentina...7 . 6 . 2 . 1 . 3 .
3: germany.....5 . 6 . 1 . 2 . 3 .
4: roymania....5 . 6 . 1 . 2 . 4 .

GROUP C........ B . A . N . I . H .
1: france .....11 . 6 . 3 . 2 . 1 .
2: spain..........9 . 6 . 2 . 3 . 1 .
3: portugal.....5 . 6 . 1 . 3 . 2 .
4: sweden......5 . 6 . 1 . 2 . 3 .

GROUP D........ B . A . N . I . H .
1: greece......16 . 6 . 5 . 1 . 0 .
2: italy............8 . 6 . 2 . 2 . 2 .
3: russia..........5 . 6 . 1 . 2 . 3 .
4: mexico.........4 . 6 . 1 . 1 . 4 .

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ


1ος Προημιτελικος:
Nικητης group A με τον δευτερο του group B ( CAMEROON - ARGENTINA ) 3-0 , 3-1

2ος Προημιτελικος:
Nικητης group B με τον δευτερο του group A ( BRASIL - R.IRELAND) 1-0 , 2-0

3ος Προημιτελικος:
Νικητης group C με τον δευτερο του group D ( FRANCE - ITALY ) 0-1 , 2-1 e.time 0-2

4ος Προημιτελικος:
Nικητης group D με τον δευτερο του group C (GREECE - SPAIN )

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

1ος Ημιτελικος:
Νικητης προημιτελικου 1 με τον νικητη του προημιτελικου 2 ( CAMEROON- BRASIL ) 2-2 . 1-4

2ος Ημιτελικος:
Νικητης προημιτελικου 3 με τον νικητη του προημιτελικου 4 ( ITALY - SPAIN)2-2,4-2

Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ

Νικητης ημιτελικου 1 με τον νικητη του ημιτελικου 2

BRASIL - SPAIN
1-1 .... 3-4


ΠΑΓΚΩΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΙΣΠΑΝΙΑ:yay::yay::1appl::1appl::1appl:

ALTAIR-46
19-05-2008, 15:34
ALTAIR_46 team FRANCE

Ekptotos
19-05-2008, 15:34
ΙΤΑΛΙΑ ITALY ΜΕΣΑ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΙΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ :D

milios
19-05-2008, 15:35
milios ARGENTINA

leone
19-05-2008, 15:42
aggliaaaaaaa

takislemon
19-05-2008, 15:54
Ellas ole oleeeeee
de stamato na tragoudo poteeeee
oeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ekptotos
19-05-2008, 15:55
Ωχ, πάλι ο τάκαρος; Πφφφφφφ πάλι θα χάσουμε. Ε ρε γμτ μου :p

fifaman
19-05-2008, 16:31
GERMANY

gigis
19-05-2008, 17:16
EGW 8A PARO Ολλανδία....

stratisd
19-05-2008, 17:39
Βrazil για εμένα

lagoudakos
19-05-2008, 19:15
egw thelw ispania

SSPATRANS300
19-05-2008, 19:40
kalhspera paidia > pairno portogalia

LAZAGR76
19-05-2008, 19:54
εχω να προτινω κατι .επιδη οι πρωτοι που μπαινουν διαλεγουν τις καλητερες ομαδες οπως ειναι φυσικο να δηλονουν μονο ατομα συμμετοχει και οχι ομαδα .εμεις θελουμε να δουμε πιως παιζει καλητερα και πιως ειναι καλητερος χωρις να αδικουνται ατομα λογο οτι αργουν να παρουν συμετοχει.οταν ειναι να γινει ο αγωνας να παιρνει οπια ομαδα θελει και να γραφονται τα αποτελεσματα ονομαστικα.δεν το προτινω αυτο για μενα ετσι και αλιος δεν παιζω για πρωτια για δεν ειμαι απο τους καλητερους απλα αν διαλεγεις καλη ομαδα γινοντε και πιο καλη αγωνες .και ετσι δεν θα αδικουντε π.χ ατομα που χανουν το πρωταθλημα για 2-3 βαθμους λογο ομαδας.

ALTAIR-46
19-05-2008, 20:01
εχω να προτινω κατι .επιδη οι πρωτοι που μπαινουν διαλεγουν τις καλητερες ομαδες οπως ειναι φυσικο να δηλονουν μονο ατομα συμμετοχει και οχι ομαδα .εμεις θελουμε να δουμε πιως παιζει καλητερα και πιως ειναι καλητερος χωρις να αδικουνται ατομα λογο οτι αργουν να παρουν συμετοχει.οταν ειναι να γινει ο αγωνας να παιρνει οπια ομαδα θελει και να γραφονται τα αποτελεσματα ονομαστικα.δεν το προτινω αυτο για μενα ετσι και αλιος δεν παιζω για πρωτια για δεν ειμαι απο τους καλητερους απλα αν διαλεγεις καλη ομαδα γινοντε και πιο καλη αγωνες .και ετσι δεν θα αδικουντε π.χ ατομα που χανουν το πρωταθλημα για 2-3 βαθμους λογο ομαδας.

Ωραια η προταση σου johnie,.πρωσοπικα δεν θα ειχα κανενα προβλημα να γινει οπως λες,εαν θελετε το κανουμε ετσι αρκει να συμφωνησουν και οι περισσοτεροι.θα ηταν πολλη καλο οντως,θα υπαρχει και μεγαλυτερο ενδιαφερον.,
γι'αυτο το ξεκινησα απο τωρα για να δουμε πως θελουμε να γινει η ολη διαδικασια

stratisd
19-05-2008, 20:07
Εμένα πάλι μου φαίνετε λίγο απρόσωπο αυτό, γιατί τελικά θα καταλήξουμε να παιζουμε όλο με τις ίδιες ομάδες (Γαλλία, Αγγλία, Ιταλία) που θεωρητικά πάντα, είναι οι καλύτερες. Είναι πιο ωραίο να ξεκινάς και να ταυτίζεσαι με μια ομάδα, έστω και μικροτερης δυναμικότητας και ότι ήθελε προκύψει, αφού τα μάτς είναι unranked παίζουμε για το χαβαλέ και μόνο, και παλεύουμε για την έκπληξη...Πάμε ρε Γιάννη παρέα θα βαδίσουμε πρός το πάτο του βαρελιού....lololol

SSPATRANS300
19-05-2008, 20:07
simfono kai ego me ton lazarrrr

einai kalitera etsi

proedre zografises pali

stratisd
19-05-2008, 20:22
Επίσης ώσον αφορά το θέμα, οτι αυτοί που φτιάχνουν το πρωτάθλημα ή τελος πάντων όποιος προλάβει πρώτος παίρνει και καλύτερη ομάδα προτείνω το εξής: γίνονται οι συμμετοχές κανονικά δηλώνωντας ομάδες μαζί με το PSN ID του ο καθένας και στο τέλος των συμμετοχών γίνεται κλήρωση για το καθε παίχτη μία ομάδα live, τίμια πράγματα δηλαδή, και οποια ομάδα σου κάτσει.Ετσι και θα πάρει ο καθένας μια ομάδα και θα είναι δίκαιο για αυτούς που άργησαν να συμμετάσχουν.Ε τι λέτε;

markos69
19-05-2008, 20:31
tsexia

SSPATRANS300
19-05-2008, 20:31
ego simfono me lazar >o kathenas me to onoma toy kai oti omada thelei

markos69
19-05-2008, 20:39
akiro rep of ireland

milios
19-05-2008, 21:16
εχω να προτινω κατι .επιδη οι πρωτοι που μπαινουν διαλεγουν τις καλητερες ομαδες οπως ειναι φυσικο να δηλονουν μονο ατομα συμμετοχει και οχι ομαδα .εμεις θελουμε να δουμε πιως παιζει καλητερα και πιως ειναι καλητερος χωρις να αδικουνται ατομα λογο οτι αργουν να παρουν συμετοχει.οταν ειναι να γινει ο αγωνας να παιρνει οπια ομαδα θελει και να γραφονται τα αποτελεσματα ονομαστικα.δεν το προτινω αυτο για μενα ετσι και αλιος δεν παιζω για πρωτια για δεν ειμαι απο τους καλητερους απλα αν διαλεγεις καλη ομαδα γινοντε και πιο καλη αγωνες .και ετσι δεν θα αδικουντε π.χ ατομα που χανουν το πρωταθλημα για 2-3 βαθμους λογο ομαδας.

Καλά ζωγράφισες για άλλη μια φορά :bowdown:
Αν και πρόλαβα να διαλέξω την ομάδα που ήθελα η πρόταση σου με ενθουσίασε:jiggy:Εγώ μαζί σου για άλλη μια φορά :paperbag:

leone
19-05-2008, 21:20
κατι σε αυτο που λες, λεω κατι παρομοιο...... να μαζευονται τα ονομα και να γινετε κληρωση η ομαδα που θα παρει ο καθε παιχτης... ετσι θα ειναι δικαιο.

georgekal26
19-05-2008, 21:36
μέσα και εγώ με ΣΟΥΗΔΙΑ.

fifaman
19-05-2008, 21:42
PROTINO OSOI THELOYN TIS IDIES OMADES NA KANOYN KLIROSI

Ekptotos
19-05-2008, 23:34
Me kete! Mia fora dialeksa kalh omada... :/
Tespa tha mporousame na baloume tis kaluteres omades kai na ginei klirosei gia to poia omada tha parei o kathenas.

LAZAGR76
19-05-2008, 23:55
simfono kai ego me ton lazarrrr

einai kalitera etsi

proedre zografises pali


Καλά ζωγράφισες για άλλη μια φορά :bowdown:
Αν και πρόλαβα να διαλέξω την ομάδα που ήθελα η πρόταση σου με ενθουσίασε:jiggy:Εγώ μαζί σου για άλλη μια φορά :paperbag:

καλα δεν παιζεστε:rofl:παντως μια προτασει εκανα και αυτο με την κληρωσει ειναι οκ αλλα εγω το λεω για να εχουμε και καλα ματσ γιατι ολοι θα χουμε δυνατες ομαδες:fooddance7:

LAZAGR76
20-05-2008, 00:02
cameroon παντος αν μεινη οπως εχει το θεμα με τις ομαδες

milios
20-05-2008, 00:03
Και να συμπληρώσω ότι έτσι δίνεται η δυνατότητα σε όλους μας να παίξουμε με τις ομάδες που πραγματικά ξέρουμε και γουστάρουμε και θα δώσουμε τον καλύτερο εαυτό μας, κάτι που δεν θα διασφαλιστεί με την κλήρωση.

ALTAIR-46
20-05-2008, 00:03
απ'οτι βλεπω δυο επιλογες ειναι αυτες που προτιμουν οι περισσοτεροι.η να γινει κληρωση live για τις ομαδες η ο καθενας μεσα στο game να διαλεγει οποια ομαδα θελει.ειχα και κατι αλλο στο μυαλο μου,αλλα επειδη καποια ατομα δεν ειχαν παρει μερος στην fifa league 3 δεν θα ηταν δικιο και γι'αυτους.εαν δεν καταληξουμε καπου θα ελεγα μεσο ψηφοφοριας να βγει η τελικη αποφαση για το πως θα διαλεξουμε ομαδες

leone
20-05-2008, 00:05
να ψηφισουμε θα ηταν καλη ιδεα altair

stratisd
20-05-2008, 00:09
Όπως και να έχει είτε δηλαδή τις βάλουμε όλες τις ομάδες σε ένα καζάνι και κάνουμε κλήρωση για το τι θα πέσει στο καθένα, είτε μείνει έτσι (με αυτές που διαλέξαμε), πιστεύω οτι θα είναι καλύτερα για την αληθοφάνεια του πράγματος, αλιώς τι FIFA WORLD CUP, θα κάνουμε με τα PSN ID του ο καθένας και παίζοντας συνέχεια μόνο με 4 ομάδες, άν είναι 4 και δεν είναι2 δηλαδή. Και στην τελική αν παίξουμε έτσι όπως λέει ο ?Γιάννης και θέλουμε και οι δύο την ίδια ομάδα τι θα γίνει θα παίζουμε Γαλλία εναντίον Γαλλίας, όπως κάνουν τα 8άχρονα με τη Manchester και τη Barcelona παλιότερα;

markos69
20-05-2008, 00:14
aste to re opos ine mia xara ine oles oi omades kales ine

stratisd
20-05-2008, 00:23
aste to re opos ine mia xara ine oles oi omades kales ine

Άστο να δούμε καμία έκπληξη...δέν είδες το 0-1 της Ρωσίας στο FIFA08 EUROPEAN CUP...που ξέρεις τι γίνεται.:frog:

ALTAIR-46
20-05-2008, 01:02
επειδη βλεπω οτι υπαρχουν δυο επικρατεστερες αποψεις για επιλογη ομαδας,:yes: εχω βαλει ενα poll στο αρχικο tread για ψηφοφορια σχετικα με τον τροπο επιλογης τον ομαδων.:oops:(προσωπικα δεν με χαλαει τιποτα απο τις δυο πιο επικρατεστερες επιλογες)ετσι πιστευω οτι δεν θα υπαρξουν ουτε παρεξηγησεις ουτε αδικιες:cheers::cheers:

markos69
20-05-2008, 01:06
kala re de mpori na gini klirosi gia aftes pou theloun polla atoma? ego thelo tin rep of ireland as poume

lagoudakos
20-05-2008, 13:20
kai egw lew oti hparxon 15 omades poy ine kales opote kalytera o kathenas me thn omada toy h gnomh mou ine ayth apo eki k pera den exw provlhma oti kai an apofasisete!!

leone
20-05-2008, 13:25
οταν λες επιλογη ομαδας μεσα στο game, θα επιλεγω οποια ομαδα θελω εκεινη την στιγμη που παιζω ??

ALTAIR-46
20-05-2008, 14:19
οταν λες επιλογη ομαδας μεσα στο game, θα επιλεγω οποια ομαδα θελω εκεινη την στιγμη που παιζω ??

ναι leone.οπως το λες ειναι

ngiatras
20-05-2008, 14:29
Οποιοι 8έλουν ίδιες ομάδες κάντε κλήρωση ,είναι και το πιο τίμιο πιστεύω.

ALTAIR-46
21-05-2008, 12:05
απ'οτι βλεπω,ακομα και στην ψηφοφορια υπαρχει ντερμπι.εχω να προτεινω και κατι ακομα σχετικα με τον τροπο επιλογης ομαδος.χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν προτεινω σε ολους τους συμμετεχοντες να γραψουν τι skil level ειναι στο fifa ωστε να γινει ετσι οι επιλογη των ομαδων απο το μικροτερο προς το μεγαλυτερο.ετσι θα υπαρχει και μεγαλυτερος ανταγωνισμος απο ολους μας αν και πιστευο οτι δεν ειναι θεμα οτι υπαρχουν καλυτερη και χειροτεροι παιχτες απλα καποιοι απο εμας ξεκινησαμα να παιζουμε το fifa πιο νωρις απο καποιους αλλους. εαν σε περιπτωση που καποιος εχει το ιδιο skil level με καποιον αλλον ας γραψει και διπλα απο αυτο και το τι rank ειναι

takislemon
21-05-2008, 12:32
Takislemon Skill Level: 20

stratisd
21-05-2008, 12:40
απ'οτι βλεπω,ακομα και στην ψηφοφορια υπαρχει ντερμπι.εχω να προτεινω και κατι ακομα σχετικα με τον τροπο επιλογης ομαδος.χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν προτεινω σε ολους τους συμμετεχοντες να γραψουν τι skil level ειναι στο fifa ωστε να γινει ετσι οι επιλογη των ομαδων απο το μικροτερο προς το μεγαλυτερο.ετσι θα υπαρχει και μεγαλυτερος ανταγωνισμος απο ολους μας αν και πιστευο οτι δεν ειναι θεμα οτι υπαρχουν καλυτερη και χειροτεροι παιχτες απλα καποιοι απο εμας ξεκινησαμα να παιζουμε το fifa πιο νωρις απο καποιους αλλους. εαν σε περιπτωση που καποιος εχει το ιδιο skil level με καποιον αλλον ας γραψει και διπλα απο αυτο και το τι rank ειναι

Έδωσες ρέστα....:bowdown:, πραγματικά απο τις καλύτερες ιδέες που έχουν ακουστεί σε τούτο εδώ το thread.Όπότε και ομάδες θα διαλέξουμε (για να μην παίζουμε με πρόσωπα) και πιο δίκαιο θα είναι για τους αδύναμους. Απλώς βάλτους σε μια σειρά και ο πιο αδύναμος διαλέγει πρώτος και ουτο καθ'εξής.:1appl:

Ekptotos
21-05-2008, 13:06
Αν αναρωτιέστε τίνος ψήφος λείπει από το poll, να σας ενημερώσω ότι είναι η δικιά μου η οποία και δεν πρόκειτε να μπεί :p (λευκό)

Η ιδέα του ALTAIR είναι η καλύτερη δυνατή, οπότε και συμφωνώ με αυτόν τον τρόπο.

skill level: 10, rank: unknown

SSPATRANS300
21-05-2008, 13:09
SSPARTANS 300 LEVEL 17

SSPATRANS300
21-05-2008, 13:34
AN KAI AYTO DEN TO VRISKO DIKAIO

ngiatras
21-05-2008, 13:41
Kαι γώ δεν έχω ψηφίσει και δεν 8α το κάνώ,μου αρέσει να παίζω με διαφορετικές ομάδες,δεν έχω πρόβλημα με την δυναμικότητα,έτσι και αλλιώς παίζω fifa για αυτό λόγο ότι άν παίξεις καλά ,το παιχνίδι σου δίνει την δυνατότητα να χεις ένα καλό αποτέλεσμα ενάντια σε καλύτερες ομάδες.

Ομάδα 8α διαλέξω το βράδυ. :)

ALTAIR-46
21-05-2008, 13:59
AN KAI AYTO DEN TO VRISKO DIKAIO

και ο λογος ειναι??????????

ALTAIR-46
21-05-2008, 14:00
Kαι γώ δεν έχω ψηφίσει και δεν 8α το κάνώ,μου αρέσει να παίζω με διαφορετικές ομάδες,δεν έχω πρόβλημα με την δυναμικότητα,έτσι και αλλιώς παίζω fifa για αυτό λόγο ότι άν παίξεις καλά ,το παιχνίδι σου δίνει την δυνατότητα να χεις ένα καλό αποτέλεσμα ενάντια σε καλύτερες ομάδες.

Ομάδα 8α διαλέξω το βράδυ. :)

οκ ngiatra,αν θες γραψε και το skil level σου,σε περιπτωση που γινει ετσι η επιλογη των ομαδων ας περιμενουμε και της υπολοιπες γνωμες και βλεπουμε..οπου να'ναι τελειωναι και η league3.σιγα σιγα θα αρχισω να γραφω κανονες και ορους για το world cup.αντε να μαζευτουμε 16 ατομα για να γινουν 4 group των τεσσαρων.

markos69
21-05-2008, 14:19
skill level 2

milios
21-05-2008, 14:36
skill level 3

stratisd
21-05-2008, 14:37
stratisd skill level:15

leone
21-05-2008, 14:39
level : 1 :p

milios
21-05-2008, 15:03
Αν και πόσταρα και εγώ και level μου δεν πιστεύω ότι αποτελεί αξιόπιστο μέτρο για τις δυνατότητες μας. Έχω παίξει με άτομα με πολλαπλάσιο level πολύ άνετα, ενώ άλλες φορές με άτομα μόνο με level 1 και δεν μπορούσα να ακουμπήσω την μπάλα. Προτείνω τα άτομα που δεν ψήφισαν να το ξανασκεφτούν και να δώσουν την ψήφο τους έστω σε αυτό που θεωρούν λιγότερο κακό, αν δεν τους αρέσει κάποια πρόταση της ψηφοφορίας, ώστε να βγούμε από το αδιέξοδο.

Ekptotos
21-05-2008, 15:12
Η καλύτερη λύση για να βγούμε από το... "αδιέξοδο" είναι να συνεχίσουμε με τις ομάδες που επιλέξαμε, όπως κάναμε πάντα δηλαδή.

Όσο για τις ομάδες, στο προηγούμενο πρωτάθλημα με εθνικές που κάναμε, είχα πάρει την Τσεχία και αντιμετώπιζα παίχτες πολύ καλύτερους με ομάδες όπως Ιταλία, Γερμανία, Βραζιλία, Αργεντινή.

Και εξακολουθώ να μην θέλω να ψηφίσω. Απλώς θα δεχτώ όποια και αν είναι η επιλογή του συνόλου :)

ALTAIR-46
21-05-2008, 15:38
αντιμετοπιζω ενα προβλημα σχετικα με της λειτουργιες του forum.δεν μπορω να γραψω οπως θελω στο πρωτο μου post με της συμμετοχες,μου τα βγαζει ολα αχρωμα σε σχεση με το αρχικο μου σχεδιο και τα γραματα ειναι καπως περιεργα, ασχετα που φαινονται μια χαρα οταν γραφω καινουριο μηνυμα.σας κανει το ιδιο;

takislemon
21-05-2008, 15:51
Vasili mia xara fainontai sto proto post me ble kai kaokkina grammata alla i foto tou DOCTOR!! fenetai san link

na rotiso kai ego kati se sxesi me to forum: o metritis twn post exei kollisei sto 68, osa kainouria post kai na kano auto ekei 68!!!oxi oti paizei kana rolo alla 8elo na gino cool member!!!!!!:p

lagoudakos
21-05-2008, 16:22
kai egw den theorw sosto to thema me ta level alla kante oti thelete de exw provlhma
lagoudakos level-23

LAZAGR76
21-05-2008, 16:28
δεν ειναι αντιπρωσοπευτικο του καθενος το skill level εγω για παραδειγμα εχω να κανω ranked match μηνες γιατι ολα τα ματσ που κανω ειναι μεταξη μας στα πρωταθληματα και πιστευω δεν ειμαι ο μονος .το skill μου ειναι 4 .

lagoudakos
21-05-2008, 16:33
ayto lew kai egw den eimai toso kalos oso leei to level moy giato otan yo epaiza kai anevena level de eixan tosa atoma to fifa kai den to hxera kai kala eno twra apo 1 level eos 30 oloi vrazoyn sto idio kazani

ngiatras
21-05-2008, 17:02
Μexico - Level 2.

ALTAIR-46
21-05-2008, 17:51
δεν ειναι θεμα το αν και κατα ποσο αντιπρωσοπευτικο ειναι το skil level του καθενος.εχω αναφερη στο πρωτο μου post για αυητν την ιδεα οτι δεν θελω να παρεξηγηθει κανενας γι'αυτο.οπως ειπε ο lagoudakos και o lazagr(συμφωνο)οτι πλεον δεν υπαρχουν διαφορες αναμεσα σε level απο 1 εως 30.ολοι σχεδον παιζουν το ιδιο καλα.πρωτεινα αυτην την ιδεα ωστε να μπει σαν βαση επιλογης ομαδων και τιποτε αλλο..

και απ'οτι βλεπω:confused:μαλλον θα διαλεξω τελευταιος ομαδα:yay::ohthedrama:(εαν τελικη ισχυση αυτη η επιλογη)

Ekptotos
22-05-2008, 03:40
4: Στην φαση των knock out αγωνων θα γινοναι δυο ματς,unranked,5 λεπτα και παλι, χωρις να μετρανε τα εντος και τα εκτος εδρας γκολ.Ο πρωτος αγωνας θα τελειωνει στο 90 λεπτο ασχετως αν θα υπαρχει νικητης η οχι.Παραταση θα υπαρχει στο δευτερο ματς εαν και εφοσον υπαρξει η ιδια συγκομιδη τερματων και στα δυο ματς.(πχ: πρωτο ματς Χ-Ψ σκορ 2-1,δευτερο ματς Ψ-Χ σκορ 1-0)τοτε χωρις να κανετε quit game θα συνεχιζεται και στα δυο ημιχρονα της παρατασης.Εαν και εκει δεν υπαρξει νικητης τοτε ολα θα κρινονται στα πεναλτυ.


Ρε altair, πως θα υπάρξει παράταση αφού το σκόρ θα είναι 1-0?

ALTAIR-46
22-05-2008, 03:45
Ρε altair, πως θα υπάρξει παράταση αφού το σκόρ θα είναι 1-0?

στο πρωτο ματς νικησε ο Χ τον Ψ με σκορ 2-1.στο δευτερο ματς ο Ψ νικησε με 1-0.το συνολικο σκορ και των δυο αγωνων ειναι 2-2 και παει στην παραταση

Ekptotos
22-05-2008, 03:48
Μα αφού τα ματς θα ειναι ξεχωριστά. Δεν θα μπορεί να υπάρχει παράταση γιατί πολύ απλά θα το πάρει σαν 1-0 το δευτερο ματς.

ALTAIR-46
22-05-2008, 03:53
Μα αφού τα ματς θα ειναι ξεχωριστά. Δεν θα μπορεί να υπάρχει παράταση γιατί πολύ απλά θα το πάρει σαν 1-0 το δευτερο ματς.

σωστος,μου διεφηγε το οτι η κονσολα τελειωνει το ματς αμα υπαρξει νικητης.λεω για να μην υπαρξουν μπερδεματα με τα εντος και τα εκτος γκολ,σε μια τετοια περιπτωση να γινεται και 3 ματς το οποιο θα ειναι και καλα η παραταση με χρωνο 3 λεπτων.

Ekptotos
22-05-2008, 03:55
Αυτό το μπέρδεμα έγινε και στο ευρωπαϊκό και αυτή ήτανε η πρότασή μου. Τα 3 λεπτά είναι η καλύτερη λύση.

ALTAIR-46
22-05-2008, 04:00
Αυτό το μπέρδεμα έγινε και στο ευρωπαϊκό και αυτή ήτανε η πρότασή μου. Τα 3 λεπτά είναι η καλύτερη λύση.

αυτο κι εγω πιστευο οτι ειναι το καλυτερο.κι εγω δεν μπορω να βγαλο ακρη με τα εντος και τα εκτος γκολ.ειναι μπερδεμα και πιστευω οτι θα μπερδευτουν και πολοι αλλοι.ετσι μαλον θα γινει.θα το διορθωσο και στο πρωτο ποστ

με την επιλογη ομαδος να δω τι θα κανουμε:confused:σπαζοκεφαλια ειναι:banghead:

fifaman
22-05-2008, 10:13
EPIDIDI DEN THA VGALOYME AKRI AS TO AFISOYME OPOS EXEI. EGO LEO NA GINENETE 1as AGONAS NOK AOYT OXI 2

stratisd
22-05-2008, 10:30
αυτο κι εγω πιστευο οτι ειναι το καλυτερο.κι εγω δεν μπορω να βγαλο ακρη με τα εντος και τα εκτος γκολ.ειναι μπερδεμα και πιστευω οτι θα μπερδευτουν και πολοι αλλοι.ετσι μαλον θα γινει.θα το διορθωσο και στο πρωτο ποστ

με την επιλογη ομαδος να δω τι θα κανουμε:confused:σπαζοκεφαλια ειναι:banghead:

Αυτό σου έγραψα και στο Ευρωπαικό βρε σύ, το καλύτερο είναι να παίζετε 3ος αγώνας σαν συνέχεια "κατα κάποιο τρόπο" του δεύτερου αγώνα, αλλά προτείνω τα 2 λεπτά χρόνο, γιατι αν και στον τρίτο αγώνα δέν υπάρξει νικητής τότε αυτόματα το παιχνίδι θα δώσει παράταση ή και πέναλτι.

fifaman
22-05-2008, 13:02
AN GINENETE OMOS 1 KAI OXI 2 MATCH NOK AOYT THA PIGENI AYTOMATA PARATASI H PENALNTI AN XRIAZETE

stratisd
22-05-2008, 13:14
Ναι ρε σύ αλλά το 1 ματς είναι λίγο ρουλέτα, δέν μπορείς να καταστρώσεις στρατηγική και σε περίπτωση ήττας δέν έχεις κάν τη δυνατότητα να το ανατρέψεις. Πιστεύω οτι έχει περισσότερο σασπένς με τις ρεβανς...anyway ότι και να αποφασίσετε μέσα ειμαι.

Ekptotos
23-05-2008, 13:22
ALTAIR βγάλε με εμένα, δεν έχω καμία διάθεση να παίξω.

ALTAIR-46
23-05-2008, 13:35
ALTAIR βγάλε με εμένα, δεν έχω καμία διάθεση να παίξω.

Γιατι ετσι φιλε:

Ekptotos
23-05-2008, 13:38
Άστο φίλε μου, δεν έχω καμία διάθεση να κάθομαι και να ασχολούμαι περιμένοντας πότε θα μπεί ο καθένας να παίξει και να εξηγώ το οτιδήποτε δεν είναι σε θέση να καταλάβει και να κατανοήσει ο οποιοσδήποτε. Απλά βγάλε με και καλή επιτυχία στην διοργάνωση και στους συμμετέχοντες.
Καλούς αγώνες να έχετε.

stratisd
23-05-2008, 14:12
Έλα ρε μη χαλιέστε....για πλάκα παίζουμε, και αν δεν μπορούμε τη μια μέρα μπαίνουμε την άλλη, δεν έίναι σώνει και καλά να παίζουμε κάθε μέρα.

ngiatras
23-05-2008, 14:15
Ναι ρε παιδιά ,λίγη σοβαρότητα,ώρες ώρες οι συμπεριφορές θυμίζουν νηπιαγωγείο.Ε ρε και να παίζαμε με έπαθλο τι θα γινόταν .

ere32
24-05-2008, 01:02
ERE32 PAIRNW TSEXIA.......KAL EINAI NA P.AROYME OPOIA OMADA THELOYME....ETSI FENETE KAI METRAEI H HKANOTHTA KATHE PAIXTH

ere32
24-05-2008, 01:06
ERE 32 __LEVEL 24...OMADA TSEXIA

ALTAIR-46
24-05-2008, 11:15
ekptote τελικα σε βγαζω φιλε;

Ekptotos
24-05-2008, 13:14
ALTAIR ναι βγάλε με. Όποιος θέλει μπορεί να πάρει την Ιταλία, είναι free.

stratisd
24-05-2008, 13:16
Altair θα πάρω εγώ την ΙΤΑΛΙΑ, η ΒΡΑΖΙΛΙΑ είναι free τώρα.....τρέξτε κόσμε...:bgrin2:

ere32
24-05-2008, 19:19
PAIDIA AN GINETE NA ALLAXW OMADA BLEPW OTH THN BRAZIL DEN THN PHRE KANENAS**** AN GINETE *ALLIWS DEN YPARXEI PROBLHMA

ALTAIR-46
24-05-2008, 19:27
PAIDIA AN GINETE NA ALLAXW OMADA BLEPW OTH THN BRAZIL DEN THN PHRE KANENAS**** AN GINETE *ALLIWS DEN YPARXEI PROBLHMA

OK.Στελιο. brazil

stratisd
24-05-2008, 20:40
:bgrin2:Θα ταμπουρωθώ πίσω στην άμυνα, θα βάλω και το νάρθηκα μπροστά και δέν θα περνάει τίποτα :bgrin2:, ελπίζω να μου έρθει και το bluetooth κάποια στιγμή την άλλη εβδομάδα και θα πέσουν τρελά γέλια.:bgrin2::bgrin2:

ere32
24-05-2008, 22:14
STRATISAPO POY EISAI? EGW KOZANH**KALO TAMPOYRWMA**

ere32
24-05-2008, 22:17
ELLAS OLE *TO PS 3 EINAI BLE*

stratisd
24-05-2008, 23:22
Αθήνα, φίλε μου. Ιλιον μένω.

fifaman
28-05-2008, 17:27
TheFifaMan level 3

touristas
28-05-2008, 22:01
ego leo na paro ROUMANIA.den exo idea vevea ti leei alla apo kapou na arxisoume.an oxi roumania psifizo tourkia

klepidas
28-05-2008, 22:34
άντε να μπώ και εγώ με Ρωσσία πριν μου την π΄΄αρουν

ALTAIR-46
28-05-2008, 22:35
άντε να μπώ και εγώ με Ρωσσία πριν μου την π΄΄αρουν

οκ.klepidas RUSSIA

ALTAIR-46
28-05-2008, 22:48
ego leo na paro ROUMANIA.den exo idea vevea ti leei alla apo kapou na arxisoume.an oxi roumania psifizo tourkia

toyrista με ποια ομαδα σε βαζω τελικα;

ALTAIR-46
28-05-2008, 22:58
ok,συμπληρωθηκαν 16 ομαδες.αυριο θα πρoσπαθησω να βγαλω εναν πινακα με τα group stages και της φασης των προημιτελικων και ημιτελικων.τελικα πως θελετε να γινει η επιλογη ομαδων;την αφηνω οπως εχει η θα παμε βαση skill level;

stratisd
28-05-2008, 22:59
Αστην όπως έχει ρε Altair, αφου τελικά όλοι διαλέξαμε...και καλό κουράγιο με τη διοργάνωση...lololol

Γιατί δεν κάνεις και εδώ μια κλήρωση live? Για τα group stages? Τώρα ξέρεις το δρόμο :giggle:

lagoudakos
28-05-2008, 23:01
nai re vasilh asto telika etsi !!

ALTAIR-46
28-05-2008, 23:07
ολα καλα με της φοτο stratisd αλα στο πρωτο post με τους κανονες που εχω δεν με αφηνει να βαλω φοτο

leone
28-05-2008, 23:57
ποτε θα γινει η κληρωση για τους ομιλους ?

ALTAIR-46
29-05-2008, 00:10
ποτε θα γινει η κληρωση για τους ομιλους ?

θα ελεγα αυριο το απογευματακι κατα της 18:00.κατα της 17:30 θα στειλω σε ολους απο ενα νουμερο απο το 1 μεχρι το 16.θα βρεθουμε στο shoutbox οπως εγινε και με την κληρωση του stratisd.το καθε νουμερο που θα λεει ενας απο εμας θα τοποθετειται με την σειρα στα group.

stratisd
29-05-2008, 00:40
ολα καλα με της φοτο stratisd αλα στο πρωτο post με τους κανονες που εχω δεν με αφηνει να βαλω φοτο

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ στο δικό μου thread. Πρέπει να είναι bug του site. Αυτός είναι και ο λόγος που τα ωραία πινακάκια μου με τις σημαίες τα ποστάρω κανονικά και όχι στη πρώτη σελίδα...:(


θα ελεγα αυριο το απογευματακι κατα της 18:00.κατα της 17:30 θα στειλω σε ολους απο ενα νουμερο απο το 1 μεχρι το 16.θα βρεθουμε στο shoutbox οπως εγινε και με την κληρωση του stratisd.το καθε νουμερο που θα λεει ενας απο εμας θα τοποθετειται με την σειρα στα group.

Να δώσω μια ιδέα, αν θέλεις Altair μπορεί ένας απο εμάς που θα είναι αύριο στο shoutbox να δίνει 4 αριθμούς και όχι έναν ο καθένας, για να μην έχουμε παρεξηγήσεις του στύλ, εσύ είπες το νούμερό σου ή ήξερες τις προηγούμενες ομάδες και δέν είπες το δικό σου και άλλα τέτοια.
Οπότε πιστεύω ανα τετράδα και μόνο στο τέλος να τα δώσεις εσύ συνοπτικά θα είναι καλύτερα...μια ιδέα είπα αν θες την κρατάς, αν θές τη πετάς...:tiphat:

ALTAIR-46
29-05-2008, 02:34
Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ στο δικό μου thread. Πρέπει να είναι bug του site. Αυτός είναι και ο λόγος που τα ωραία πινακάκια μου με τις σημαίες τα ποστάρω κανονικά και όχι στη πρώτη σελίδα...:(



Να δώσω μια ιδέα, αν θέλεις Altair μπορεί ένας απο εμάς που θα είναι αύριο στο shoutbox να δίνει 4 αριθμούς και όχι έναν ο καθένας, για να μην έχουμε παρεξηγήσεις του στύλ, εσύ είπες το νούμερό σου ή ήξερες τις προηγούμενες ομάδες και δέν είπες το δικό σου και άλλα τέτοια.
Οπότε πιστεύω ανα τετράδα και μόνο στο τέλος να τα δώσεις εσύ συνοπτικά θα είναι καλύτερα...μια ιδέα είπα αν θες την κρατάς, αν θές τη πετάς...:tiphat:

οχι,ειναι καλη η ιδεα σου.ας το κανουμε ετσι οπως λες,τεσσερα νουμερα θα λεει ο καθενας και αυτοματος θα συμπληρωνεται και το group

ALTAIR-46
29-05-2008, 11:56
επειδη μαλλον θα λειπο στης 18:00 και δενξερω τι ωρα θα επιστρεψω πεω να κανουμε την κληρωση σε κανα 20λεπτο.ειναι κανενας online αυτη την στιγμη?

stratisd
29-05-2008, 11:58
Εγώ είμαι online, αλλά δέν ξερω τι θα πούν και τα άλλα παιδιά.

lagoudakos
29-05-2008, 12:35
eimai k egw ewd gia kanena 20lepto

stratisd
29-05-2008, 12:39
Klepida...ela tora na se do na kaneis diloseis....:D:D:D

klepidas
29-05-2008, 12:41
1: takislemon
2: ngiatras
3: stratisd

όσοι απο εσάς δεν με έχετε κάνε με add στο klepidas7

ALTAIR-46
29-05-2008, 12:43
eimai k egw ewd gia kanena 20lepto

αντρεα και παλι μαζι στο ιδιο group:tiphat:

stratisd
29-05-2008, 12:43
Altair βάλε και τις ομάδες δίπλα στα ονόματα.

ngiatras
29-05-2008, 12:45
Mε τα νουμερα που είπα έφτιαξα τον πιο αμφίροπο Γκρουπ C,LOOL..................

lagoudakos
29-05-2008, 12:45
re vasilh epitides to kaneis?!!!!!!!!!xixixixixi

lagoudakos
29-05-2008, 12:48
o omilos mas einai fwtia kai h 3 hmaste kalh tha sfaktoume!!!!!!

klepidas
29-05-2008, 12:49
καλύτερα ετσι ωστε να μην είναι πολλοί καλοί στους προημιτελικούς..χαχα

ngiatras
29-05-2008, 12:50
Σας εφτιαξα πάλι:)

ALTAIR-46
29-05-2008, 12:50
o omilos mas einai fwtia kai h 3 hmaste kalh tha sfaktoume!!!!!!

o ngiatras μας διαλεξε:bunny_4:

νικο πεσ μου και 6 νουμερα για το τζοκερ!!!!:bowdown:

ngiatras
29-05-2008, 12:55
o ngiatras μας διαλεξε:bunny_4:

νικο πεσ μου και 6 νουμερα για το τζοκερ!!!!:bowdown:


Σιγά μη σου πώ,τα κρατάω για μένα.

lagoudakos
29-05-2008, 12:58
a re giatra mas ekapses ase poy o spartan exei kai tous pelates k kathe 10 lepta stamataei les kai hmaste sineterei sto magazi!!!

lagoudakos
29-05-2008, 12:59
o klepidas ta kanei ola gia na paei ston teliko!!!

klepidas
29-05-2008, 20:00
παρειτούμε απο την λίγκα επειδή δεν σας κάνω μερικούς και θα σας παρακαλόθσα για να μην αρχίσουμε τα ίδια απλά να μην απαντήσει κανείς..ευχαριστώ

stratisd
29-05-2008, 20:04
Ρε σύ πλάκα κάνουμε, μήν στραβώνεις...

takislemon
29-05-2008, 20:21
παρειτούμε απο την λίγκα επειδή δεν σας κάνω μερικούς και θα σας παρακαλόθσα για να μην αρχίσουμε τα ίδια απλά να μην απαντήσει κανείς..ευχαριστώ

Paidia o klepidas ta exei mazi mou.Paiksame ena filiko kai stis ka8isteriseis 8eorise sosto epeidi exane na vgei!(akouson akouson, se filiko unranked!!!).Kai otan ton rotisa giati mou eipe:
-giati 8a isofariza??Me ta liga me ta polla tou tin eipa asxima (ton evrisa kiolas, ton eipa vlaka) kai gi auto exei stravosei...
Klepida an exeis provlima mazi mou, de xreiazetai na xalaseis oli ti liga.Ta paidia de sou ftaine se tipota,ok?

klepidas
29-05-2008, 20:24
1.Δέν πρόκειται και δεν θα βγώ εξαιτίας σου
2.Οι έξυπνοι άνθρωοι οτάν λένε του την είπα δεν ένοοθν με βρισιές
3.Συνεχίζω κανονικά
4.Σε γράφω εσένα εκεί που ξέρεις(σόρρυ για την έκφραση)

ALTAIR-46
29-05-2008, 20:24
παρειτούμε απο την λίγκα επειδή δεν σας κάνω μερικούς και θα σας παρακαλόθσα για να μην αρχίσουμε τα ίδια απλά να μην απαντήσει κανείς..ευχαριστώ

klepida σοβαρεψου ακομα δεν αρχισε το κυπελο,οτι εγινε εγινε.ξεκολιστε επιτελους και μην μαλονετε.οτι εχετε να πειτε που δεν αφορα την λιγκα πειτε το με pm

stratisd
29-05-2008, 20:30
Ολα καλά λοιπόν και συνεχίζουμε...:innocent:

Πάντως ...δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε, αλλά είμαστε μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα....:innocent::innocent::innocent:

ALTAIR-46
29-05-2008, 20:31
1.Δέν πρόκειται και δεν θα βγώ εξαιτίας σου
2.Οι έξυπνοι άνθρωοι οτάν λένε του την είπα δεν ένοοθν με βρισιές
3.Συνεχίζω κανονικά
4.Σε γράφω εσένα εκεί που ξέρεις(σόρρυ για την έκφραση)

λοιπον....σοβαρευτητε και κοψτε της μαλακ.....ες.δεν θελω να μαλωνετε μεσα στην λιγκα.εως τωρα δεν ειχαμε προβλημα.klepida σε εβαλα μεσα στην λιγκα με το σκεπτικο οτι δεν θα εχουμε τα ιδια προβληματα με το παρελθον.αν θες να συνεχισης καλος,κανενα προβλημα αλα σταματηστε τα μαλωματα

ALTAIR-46
29-05-2008, 20:55
georgekal26(sweden) - altair(france) 0-1
altair - georgekal 3-0

και απο οσο ξερω εγιναν και τα εξης ματς:takislemon - klepidas 2-0 kai klepidas-takisle 0-3
ενημερωστε με εαν ειναι σωστα

stratisd
29-05-2008, 21:00
Φιρί φιρί το πάς να έχουμε 2ο ημίχρονο διαπραγματεύσεων του ΟΗΕ...άστε να ηρεμίσει λίγο το πράγμα...να καταλαγιασει η σκόνη....να χυλώσουν τα φασόλια...να φουσκώσει το κέικ τέλωςπάντων ρε παιδί μου και εσύ...:rofl::rofl::rofl:

takislemon
29-05-2008, 21:25
Sosta einai

touristas
29-05-2008, 22:00
fifaman-touristas 2-2
touristas-fifaman 1-1
kali sinexeia fifaman.orea paignidia

fifaman
29-05-2008, 22:18
EFXARISTO EPISIS FILE

lagoudakos
29-05-2008, 22:19
altair - lagoudakos 2-2

lagoudakos - altair 0-1

lagoudakos
29-05-2008, 22:20
georgekal-lagoudakos 1-1

stratisd
29-05-2008, 22:21
Takislemon θα είσαι online σήμερα το βράδυ;

fifaman
29-05-2008, 22:23
RE ALTAIR TheFifaMan OXI TheFIFaMaN

stratisd
29-05-2008, 22:32
Altair διορθωσε και στους ομίλους το ID στο PS3 του spartans, νομίζω δέν είναι αυτό και θέλει και κεφαλαία αν δεν κάνω λάθος. SSPARTANS, κάπως έτσι δεν είναι...ά και γράψε ρε συ δίπλα στα ID τις ομάδες να βλέπουμε και με ποιές παίζουμε....σε κούρασα αλλα δέν πειράζει θα τα καταφέρεις φίλε...

ALTAIR-46
29-05-2008, 22:42
Altair διορθωσε και στους ομίλους το ID στο PS3 του spartans, νομίζω δέν είναι αυτό και θέλει και κεφαλαία αν δεν κάνω λάθος. SSPARTANS, κάπως έτσι δεν είναι...ά και γράψε ρε συ δίπλα στα ID τις ομάδες να βλέπουμε και με ποιές παίζουμε....σε κούρασα αλλα δέν πειράζει θα τα καταφέρεις φίλε...

οκ θα τα κανω αργοτερα...thanks

leone
29-05-2008, 23:15
Lazagr-- gigo_s-- markos69 ειναι κανεις μεσα να παιξουμε ??

ere32
29-05-2008, 23:16
O OMILOS O DIKOS EINAI PROEDRIKOS@@PARE MAS TA MIALA FIFAMAN

ere32
29-05-2008, 23:18
TOYRISTA KANE ADD** ere32 *

ere32
29-05-2008, 23:21
ANTREA TH KLHRWSH EXETE? MHPWS HMHTELIKA?

LAZAGR76
29-05-2008, 23:34
Lazagr-- gigo_s-- markos69 ειναι κανεις μεσα να παιξουμε ??


μπαινω λεον:yes:

lagoudakos
29-05-2008, 23:34
twra xekinise shmera h 1 fash stelio

touristas
29-05-2008, 23:36
ere ksanasteile mou giati to svisa katalathos

leone
30-05-2008, 00:15
cameroon- england 3-1
england- cameroon 1-0

LAZAGR76
30-05-2008, 00:17
cameroon- england 3-1
england- cameroon 1-0


μπραβο λεον ωραια παιχνιδια:cheers:

leone
30-05-2008, 00:22
κανενας gigo_s η markos69 ειναι μεσα ?

ALTAIR-46
30-05-2008, 01:50
βαθμολογιες group updated εως post #144

ALTAIR-46
30-05-2008, 02:11
σταματανε οι αγωνες του WORLD CUP1 για τα ατομα που εχουν ακομα αγωνιστιηες υποχρεωσεις στην league3.οσοι εχουν τελειωσει απο αυτην μπορουν να αγωνιστουν κανονικα στο world cup.ειχα πει οτι θα αρχισει μετα απο μια εβδομαδα αφου τελειωσει η league3.πιστευα οτι θα ειχε τελειωσει μεχρι τωρα αλλα εκανα λαθος.

θα κανο και ενα σχετικο post στην league3.παρακαλω οσοι εχουν ακομα αγωνες ασ ριξουν μια ματια

stratisd
30-05-2008, 11:44
Γράψε ποια άτομα είναι αυτά που δέν μπορούν να παιξουν για να ξέρουμε και εμείς οι υπόλοιποι τι μας γίνετε. Εγώ δέν ξέρω τώρα να παίξω ή οχι με ngiatras k klepidas για παραδειγμα, φαντάζομαι την ίδια απορια θα εχουν και άλλα παιδιά.

ALTAIR-46
30-05-2008, 13:00
takislemon(5) εναπομειναντα ματς στην league3
markow69(3)
ngiatras(2)
ere32(6)
lazagr(8)
leone(2)
gigo(6)
αν και οι περισοτεροι απο αυτους εχουν δειξει μεγιστο ενδιαφερον για να τελειωσουν τους αγωνες

stratisd
30-05-2008, 13:37
παίξαμε με το klepida σήμερα το πρωί, ITALY - RUSSIA (1-2) και RUSSIA - ITALY (2-2), αν συνεχίσουν τέτοιες εμφανίσεις τα ρεμάλια μου θα γίνουν τρέλες περικοπές στη σύνθεση της ομάδας...ούτε ο αγιασμός δεν τα σώνει τα χρέπια...:fryingpan:

spartans300
30-05-2008, 14:57
kalimera kai pali se oli thn parea

opios thelisei eimai mesa oli mera sto my country

ere32
30-05-2008, 15:47
TRWW K PAW MY COYNTRY

leone
30-05-2008, 16:38
england - Ireland 1-3

ALTAIR-46
30-05-2008, 16:43
france(altair) - portugall(sspartans) 2-2
portugal - france 3-2

spartans300
30-05-2008, 16:45
:please2::please2:sta alla egrafes kai kanena sxolio toy agona

edo ti egeine ? :)

spartans300
30-05-2008, 16:57
georgekal ela my country gia mats?

spartans300
30-05-2008, 17:40
SWEDEN - PORTUGAL 1-1
PORTUGAL - SWEDEN 2-3

georgal an theleis toso poli ena mats na to les apo tin arxi na sto dinoyme.
ayto poy kaneis den einai mats alla TEKKEN 5. ZITA TA MATS APO TOYS ALLOYS PRIN SE PEKSOYN

georgekal26
30-05-2008, 18:37
φιλε σπαρταν συγνωμη για τα πολλα φαουλ αλλα η δυνατοτητα της ομαδας μου ειναι πολλη χαμηλη.Εξαλου στο παιχνιδι υπαρχει και διετητης.δεν πηρα καμια κοκκινη,το παιχνιδι οσο το ηθελες εσυ το ηθελα και εγω.ελπιζω να ξανασυναντηθουμε και να κανουμε ενα καλυτερο ματς αν και σε αυτο μπηκανε 5γκολ...

stratisd
30-05-2008, 19:20
Altair ενημερωσε και το 4ο όμιλο....

ALTAIR-46
30-05-2008, 19:25
βαθμολογιες group updated μεχρι post #158

klepidas
30-05-2008, 19:27
Μόνο που έχω 4 όχι 3 βαθμούς

stratisd
30-05-2008, 19:27
Απαιχτος είσαι...:1appl:, να ενημερώσω οτι θα λείπω απο σήμερα και μέχρι τη Κυριακή το βράδυ, οπότε δέν θα παίξω κανένα αγώνα, αν και απ'ότι κατάλαβα πρέπει πρώτα να τελειώσουν το πρωτάθλημα ο ngiatras και ο takislemon για να παιξουμε μαζί.

stratisd
30-05-2008, 19:28
Μόνο που έχω 4 όχι 3 βαθμούς

χιχιχιχιχιχι :angry::angry::angry: το κατάλαβε ο άτιμος :giggle:

ALTAIR-46
30-05-2008, 19:30
Μόνο που έχω 4 όχι 3 βαθμούς

εχεις δικιος,λαθος μου.το διωρθονο αμεσως

klepidas
30-05-2008, 19:34
επίσης έχω παίξει 4 αγώνες

stratisd
30-05-2008, 19:35
επίσης έχω παίξει 4 αγώνες

έτσι φιλαράκι να του τα λές ένα - ένα για να του βγάλεις το λάδι....:D:D:D, άντε μπας και τον κουράσουμε και χάσει κανένα αγώνα το θηρίο...:innocent:

touristas
30-05-2008, 19:36
kalispera.kanenas apo vita omilo mporei tora?

spartans300
30-05-2008, 20:44
lagoudacos otan tha eisai etoimos pes moy

spartans300
31-05-2008, 15:49
antreaaaaaaaaa

fifaman
31-05-2008, 17:10
MILIE POTE THA PEXOYME STO WORD CUP?
STEILE MOY PM

touristas
31-05-2008, 20:43
omoios.milios opote mporeseis pes mou

lagoudakos
01-06-2008, 16:25
spain-sweden 2-1

kai filarako na matheis na paizeis sosta!!!!!!!

ALTAIR-46
01-06-2008, 17:55
εχουν γινει και τα εξης ματς:
germany - brasil 0-2
brasil - germany 3-0

ALTAIR-46
01-06-2008, 17:56
βαθμολογιες updated εως post#172

georgekal26
01-06-2008, 17:56
γιατι να μας πεις ποιο ειναι το προβλημα σου?μηπος οτι δεν τελειοσε το ματς αλλα κοπηκε στο 90 και ενω ειχα τι μπαλα δε μπειραζει φιλε καλη συνεχεια να μαθετε ομως και να χανετε>

lagoudakos
01-06-2008, 18:57
pios eixai thn mpala?

kala ok oti peis !!! aplos na matheis na xaneis kai na mhn vgeneis giati to mats den kopike apo sindesh alla giati vghkes esy egw emina mesa kai epeza kanonika !!!!

lagoudakos
01-06-2008, 18:59
γιατι να μας πεις ποιο ειναι το προβλημα σου?μηπος οτι δεν τελειοσε το ματς αλλα κοπηκε στο 90 και ενω ειχα τι μπαλα δε μπειραζει φιλε καλη συνεχεια να μαθετε ομως και να χανετε>


a kai kati allo mhn xexniomaste esy exases oxi egw !!!!!:oops:

ere32
01-06-2008, 22:16
BRAZIL-ROMANIA1-0 KAI ROMANIA -BRAZIL 0-1

ere32
01-06-2008, 22:18
KALH SYNEXEIA TOYRISTA

touristas
01-06-2008, 22:43
romania-argentina 2-1
argentina-romania 2-1

euxaristo.kali sinexeia kai se sena.xarika poli!!!!
na min ksexaso!!!kali sinexeia kai se sena ere....

milios
01-06-2008, 22:57
tourista καλή συνέχεια και σε σένα. Μαθαίνεις γρήγορα, και μόλις αποβάλεις όλα τα στοιχεία του pro από τις συνήθειές σου θα είσαι πολύ δυνατός αντίπαλος, αν και τώρα μια χαρά τα πας

ALTAIR-46
01-06-2008, 23:07
βαθμολογιες updated εως post#180

milios
02-06-2008, 01:05
brasil-argentina 1-0
argentina-brasil 0-0

Καλά ο Ere είναι εκτός συναγωνισμού στον όμιλο μας. Τον βλέπω να φτάνει μακριά, μην πω και προς την κούπα ακόμα

ALTAIR-46
02-06-2008, 01:28
Βαθμολογιες ypdated εως post#182

stratisd
02-06-2008, 12:02
ITALIA - MEXICO (2-0)
MEXICO - ITALIA (0-3)

τελικώς έπιασαν τόπο τα γαμοσταυρίδια στα αποδυτήρια και η σκουάντρατζουρα με οδηγό κα μπροστάρι το Lucatoni κατάφερε να επιστρέψει στο δρόμο των επιτυχιών, έστω και με τη βοήθεια της τύχης, γιατι το Μεξικό έπαιξε μεγάλη μπάλα , αλλά ήταν άτυχο.

leone
02-06-2008, 12:28
markos69 kai gigo eiste mesa na peksoume ?

ALTAIR-46
02-06-2008, 13:02
βαθμολογιες updated εως post#185

stratisd
02-06-2008, 13:13
Altair...για κοιταξε καλύτερα την ITALIA, κάτι έχεις ξεχάσει...;)

gigis
02-06-2008, 13:28
cameroon england ireland...kata tis 4 8a mpo opios mpori as mpi...

stratisd
02-06-2008, 13:28
Είπαμε ρε σύ να βοηθήσεις λίγο μπάς και περάσω στον επόμενο γύρο αλλά στο τέλος θα μας δείρουν φιλαράκι, να το θυμάσε...:rofl:
Έχω 7 βαθμούς, 4 αγώνες, 2 νίκες, 1 ισοπαλία, 1 ήττα....αλλά αν δεν έχουν οι άλλοι πρόβλημα δέν με χαλάει καθόλου το +12...:innocent:

ALTAIR-46
02-06-2008, 13:32
Είπαμε ρε σύ να βοηθήσεις λίγο μπάς και περάσω στον επόμενο γύρο αλλά στο τέλος θα μας δείρουν φιλαράκι, να το θυμάσε...:rofl:
Έχω 7 βαθμούς, 4 αγώνες, 2 νίκες, 1 ισοπαλία, 1 ήττα....αλλά αν δεν έχουν οι άλλοι πρόβλημα δέν με χαλάει καθόλου το +12...:innocent:

ok ok ok .ετοιμο.πηγα να την κανω την πατατα δυο φορες:banghead:

klepidas
02-06-2008, 13:35
Ρε παιδιά εγώ θέλω να πώ για τον ngiatras όποτε του στέλνω μύνημα στο πσ3 να παίξουμε ή δεν απαντάει η κάνει επίτηδεσ sing out και αυτό έχει γίνει πάμπολες φορές επίσης του έχω στείλει 5 πμ εδώ και δύο μέρες στο φορυμ και αυτός ακόμα να αξιωθει να απαντήσει διηλαδή έλεος εαν δεν θέλει να μας το πεί ρε παιδιά

ngiatras
02-06-2008, 14:19
Ρε παιδιά εγώ θέλω να πώ για τον ngiatras όποτε του στέλνω μύνημα στο πσ3 να παίξουμε ή δεν απαντάει η κάνει επίτηδεσ sing out και αυτό έχει γίνει πάμπολες φορές επίσης του έχω στείλει 5 πμ εδώ και δύο μέρες στο φορυμ και αυτός ακόμα να αξιωθει να απαντήσει διηλαδή έλεος εαν δεν θέλει να μας το πεί ρε παιδιά

Επίσης δεν είπες ότι σε διέγραψα απο φίλο ,λόγω κακής συμπεριφοράς.Αντε γεια.

klepidas
02-06-2008, 14:20
όχι δεν το είπα γιατί 1.δεν το ήξερα 2.δεν σου είπα τίποτα απλά με τα τόσα που σου είχα στείλει ενα "ρεεεεεεεεε¨το άξιζες

ngiatras
02-06-2008, 14:20
ITALIA - MEXICO (2-0)
MEXICO - ITALIA (0-3)

τελικώς έπιασαν τόπο τα γαμοσταυρίδια στα αποδυτήρια και η σκουάντρατζουρα με οδηγό κα μπροστάρι το Lucatoni κατάφερε να επιστρέψει στο δρόμο των επιτυχιών, έστω και με τη βοήθεια της τύχης, γιατι το Μεξικό έπαιξε μεγάλη μπάλα , αλλά ήταν άτυχο.

Ωραίος Strati,προσπάθησα αλλά τπτ,καλή συνέχεια.

klepidas
02-06-2008, 14:21
3.για να μήν χαλάσουμε τώρα την λίγκα ή δώσε τις νίκες στους υπόλοιπους να τελειώνουμε ή έλα παίξε τους αγώνες

leone
02-06-2008, 14:21
cameroon england ireland...kata tis 4 8a mpo opios mpori as mpi...



μπορεις να μπεις και το βραδυ γτ εχω μαθημα και μεχρι να ερθω σπιτι παει 10:30+

ngiatras
02-06-2008, 14:25
3.για να μήν χαλάσουμε τώρα την λίγκα ή δώσε τις νίκες στους υπόλοιπους να τελειώνουμε ή έλα παίξε τους αγώνες

Πάρε της νίκες,καλή συνέχεια και με μυαλό στο μέλλον.

Βil sorry φίλε μου,βγάλε με απο το cup.

klepidas
02-06-2008, 14:31
για να μήν παρέξηγηθώ με τους υπόλοιπος σασ γράφω τα μυνήματα που του έστειλα και δεν πήρα ποτέ απάντηση


1 minima

klepidas:pou eisai re tha pexoume exoume agona gia tin liga
ngiatras:den mporo tora

2 minima epomeni mera
klepidas:reeeee tha pexoume ton agona mas
ngiatras:------------den apanthise

minimata apo to psn

o ngitras opote tou estelna epeze fifa kai sinexizo

1o minima

klepidas:re tha pexoumne
ngiatras:-----tpt pali

2o minima

klepidas:vges re na sinenoithoume
ngiatras:-------tpt pali

3o minima

klepidas:reeeee tha vgeis?
ngiatras:------ kai sing out

xtes tora me to pou kanei sing in tou stelno amesos prin anixei paixnidi

klepidas:tha pexoume..pame fifa?
ngiatras:sing out



οκ αν πιστεύετε πως εγώ κάνω λάθος μπράβο σας

LAZAGR76
02-06-2008, 16:07
μετα τις 10 θα με μεσα marco kai gigo αν ειναι να παιξουμε .εδω gigo απορω πως απαντησες κιολας .στην λιγκα3 και στο ps3 μας εχεις γειομενους.

lagoudakos
02-06-2008, 16:18
spain-portugal 5-5

portugal-spain 1-4

poly kalos paixtis stenaxorithika poy pesame apo toso noris mazi ton adikh h omada poly kalos leo to katexeis to athlima kai me sosto paiximo !!!

spartans300
02-06-2008, 16:31
nasai kala antrea / kali sinexeia .tha vrethoyme se kapio allo proathlima

ego ton lazar ithela:)

milios
02-06-2008, 16:31
lagoudakos 5-5?

Τι κάνατε? Υπήρχαν άμυνες?

Υ.Γ. όλοι τον lazagr θέλουμε:rofl::rofl::rofl:

lagoudakos
02-06-2008, 16:56
sto 15 htan 2-2 apisteyto mats kai xwris taklin xixixixixi plaka kanw o kathenas mporei na paizei opos ton volevei mhn kitas poy kamia foras tsantizomaste otan xanoyme ayta einai mesa sto paixnidi kai otan leei kati o allos poy exei kerdisei kalytera na mhn apantaei (egw den mporite na fantastite poso me xalaei otan xanw alla meta apo 10 lepta mou pernaei).

milios
02-06-2008, 17:07
Γερμανία-Αργεντινή 0-2
Αργεντινή-Γερμανία 0-2

Και κάπως έτσι έκλεισε ο όμιλος μας

gigis
02-06-2008, 19:52
leone ta leme to vrady kata tis 11 8a mpo

spartans300
02-06-2008, 20:13
ti ores einai aytes re file? :)

LAZAGR76
02-06-2008, 22:13
nasai kala antrea / kali sinexeia .tha vrethoyme se kapio allo proathlima

ego ton lazar ithela:)


lagoudakos 5-5?

Τι κάνατε? Υπήρχαν άμυνες?

Υ.Γ. όλοι τον lazagr θέλουμε:rofl::rofl::rofl:


σας αρεσει ε :welcome2: θα σας δειξω εγω θα δειτε τη θα παθετε:fight:

ALTAIR-46
02-06-2008, 23:14
Bαθμολογιες updated εως post#207

klepidas
02-06-2008, 23:14
Βάλε και τις νίκες στον όμιλό μου γιατί μάλλον ο ngiatras δεν μας καταδέχεται

lagoudakos
02-06-2008, 23:18
ela ante na sintomevoume kai oi epomenoi ante!!!!!!

exw mia aporia omos afoy den goystaroun na poly paizoun giati mpenoun sta protathlimata mporei na moy ti leisei kapoios?

stratisd
02-06-2008, 23:23
Altair στον D τον όμιλο έχεις κάνει λάθος στη βαθμολογία, τσέκαρε τα αποτελέσματα που σου έχουμε δώσει, ο takislemon, νομίζω οτι εχει παίξει περισσότερα απο 2 παιχνίδια και ο ngiatras δέν έχει βαθμούς, έχει 2 ήττες.

ALTAIR-46
02-06-2008, 23:28
Altair στον D τον όμιλο έχεις κάνει λάθος στη βαθμολογία, τσέκαρε τα αποτελέσματα που σου έχουμε δώσει, ο takislemon, νομίζω οτι εχει παίξει περισσότερα απο 2 παιχνίδια και ο ngiatras δέν έχει βαθμούς, έχει 2 ήττες.


το εχω αλλαξει φιλε μου,οκ


461

milios
02-06-2008, 23:31
bill και στον όμιλο Β αυτοί που πέρασαν είναι οι σωστοί, αλλά οι βαθμολογίες της Αργεντινής και της Γερμανίας καθώς και τα ματς της Ρουμανίας είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ...

lagoudakos
02-06-2008, 23:32
egw lew oti ta paixnidia ton hmhtelikos na einai mona kai oxi dipla aplos mia protash kanw!!

ALTAIR-46
02-06-2008, 23:33
bill και στον όμιλο Β αυτοί που πέρασαν είναι οι σωστοί, αλλά οι βαθμολογίες της Αργεντινής και της Γερμανίας είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ...

με εχει παρει τα μυαλα ο ROSSI και δεν ξερω τι λεω και τι κανω:yay:

θα το κοιταξω αμεσως

milios
02-06-2008, 23:42
Και τους αγώνες τις Ρουμανίας μην ξεχάσεις bill

Y.Γ. lazagr πάρε την πρωτιά στον όμιλο και θα γίνει ένας προημιτελικός ...

leone
03-06-2008, 00:25
markos69 kai gigo μηπως ειστε μεσα να παιξουμε τα παιχνιδια μας ?

ngiatras
03-06-2008, 02:50
για να μήν παρέξηγηθώ με τους υπόλοιπος σασ γράφω τα μυνήματα που του έστειλα και δεν πήρα ποτέ απάντηση

οκ αν πιστεύετε πως εγώ κάνω λάθος μπράβο σας


Aγόρι μου είσαι άπαιχτος,ότι 8έλεις γράφεις.'Έστελνες μνμ το ένα πίσω απο το άλλο δείξτα όλα όχι τα μισα και την ώρα μαζί .Γεια πολύ γέλιο είσαι,σοβαρά τώρα αν έρθεις προς Μακεδονία μεριά πες μου ,8α ήθελα να κεράσω ενα καφεδάκι,μου φαίνεσαι ιδιάζουσα περίπτωση.

touristas
03-06-2008, 04:24
kali sinexeia se osous perasane stin epomeni fasi.epifilassomai stin epomeni diorganosi me kaliteri omada...................

stratisd
03-06-2008, 09:08
takislemon, πές μου αν θα μπορέσεις απόψε μετά τις 9 να παίξουμε τα παιχνίδια μας για το D όμιλο, να τελειώσουμε και εμείς. Θα σε κάνω add στο PS3 όταν πάω σπίτι, κάνε με και εσύ, περιμένω μύνημα σου.

takislemon
03-06-2008, 10:33
Se exo kanei add apo x8es strati, alla logika 8a mporeso simera na paiksoume.

LAZAGR76
03-06-2008, 16:01
Και τους αγώνες τις Ρουμανίας μην ξεχάσεις bill

Y.Γ. lazagr πάρε την πρωτιά στον όμιλο και θα γίνει ένας προημιτελικός ...

ολο ευκολα μου βαζεις:fryingpan::rofl:

gigos kai marco κανετε τον κοπο να γραψετε τη ωρα μπαινετε για να βρεθουμε:notsay:

gigis
03-06-2008, 16:34
laza kata tis 5 kai opios alos mpori na mpi na to telionoume

LAZAGR76
03-06-2008, 18:11
laza kata tis 5 kai opios alos mpori na mpi na to telionoume


αντε μπαινω να δω αν εισαι

LAZAGR76
03-06-2008, 18:19
οπως το περιμενα παλη δεν εισαι gigi .καλα αφου δεν θες να παιζεις τη μπαινεις στα πρωταθληματα απλως για να τα χαλας .μπαινεις για 10 λεπτα στο φορουμ λες οπιως θελει να μπει καθεσε για 5-10 λεπτα και μετα φευγεις .ωραιος αντε να δουμε πως θα το τελιωσουμε και αυτο ολοι εμας θα περιμενουν .

markos69
03-06-2008, 19:25
lol mou to kane ke emena afto ... laza pote tha ise online ?

LAZAGR76
03-06-2008, 19:44
lol mou to kane ke emena afto ... laza pote tha ise online ?


ποτε θες μαρκο?κατα τις 9.30 αν μπορεις στηλε μηνημα στο φορουμ να μπω.

LAZAGR76
03-06-2008, 19:45
holand- cameroon 2-0
cameroon -holand 1-1

ngiatras
03-06-2008, 22:24
Επειδή πιστεύω είμαι καλό παιδι και στο forum και ειδικά στα φιφα cups γνώρισα αξιόλογα άτομα που βοηθούν την τρέλα μας και τους σέβομαιξεχνάω οτι έγινε και συνεχίζω.

Οποιος είναι για ματς ας στείλει μνμ στο forum.

LAZAGR76
03-06-2008, 22:28
μπραβω ρε Νικο εμεις ξερουμε πιος εισαι:cheers:και γω ετιμος ειμουν να τα παρατισω γιατι μερικα ατομα σε σπανε τα νευρα αλλα δεν πειραζη εχει και πολα καλα ατομα το φορουμ:wave:παντος στο επομενο που θα κανουμε αν δω ατομα (γνωστα)εγω δεν θα ξεκινησω για μην εχουμε παλη τα ιδια:witsend:

markos69
03-06-2008, 22:38
laza de mporo tora pio meta an ginete

LAZAGR76
03-06-2008, 22:39
οκ φιλε αν ειμαι μεσα στιλε μηνημα

ere32
03-06-2008, 22:49
PAIDIA KALH SYNEXEIA *EXW TRELATHEI STH DOYLEIA*21.00 MPAINW SXEDON KATHE MERA**PAIDIA MHN SPAZESTE YPARXOYN KAI KALA PAIDIA *PISTEYW TA PERISOTERA

stratisd
03-06-2008, 22:58
Se exo kanei add apo x8es strati, alla logika 8a mporeso simera na paiksoume.

se vlepo san kotsosGR theleis na paiksoume me auto to psn ID? Ela my country

klepidas
03-06-2008, 23:19
Επειδή πιστεύω είμαι καλό παιδι και στο forum και ειδικά στα φιφα cups γνώρισα αξιόλογα άτομα που βοηθούν την τρέλα μας και τους σέβομαιξεχνάω οτι έγινε και συνεχίζω.

Οποιος είναι για ματς ας στείλει μνμ στο forum.


Πάμε λοιπόν?

ngiatras
03-06-2008, 23:21
ok,my countries.

klepidas
03-06-2008, 23:25
οκ περίμενε με έρχομαι my country

stratisd
03-06-2008, 23:30
ok,my countries.

Παίξε ρε Νικολάκη, παίξε για το λαό σου....:1appl: και για την Ιταλία ρε γαμώτο :bgrin2:

klepidas
03-06-2008, 23:48
στον πρώτο έχασα Russisa - Mexico (1-3)
και στο δευτερο Mexico - Russia (1-1)

δεν περνάω στην επόμενη φάση ένα μπράβο απο εμένα στον ngiatras

gigis
03-06-2008, 23:56
laza maresi pou dinis kai mpravo ston niko...esy fago8ikes na mpo...kai pou mpika exases

stratisd
04-06-2008, 00:01
στον πρώτο έχασα Russisa - Mexico (3-1)

Ποιός έχασε ρε σύ, αφού έτσι όπως το έχεις κέρδισες 3-1...:confused::confused:

gigis
04-06-2008, 00:01
leone kai markos 8a mpo avrio to apogevma na kanoume ta mats

ngiatras
04-06-2008, 00:03
Russia-Mexico : 1-3
Mexico-Russia : 1-1

Mπράβο Κlepida,επαιξες καλο ποδοσφαιρό.

stratisd
04-06-2008, 00:06
takislemon, σου εστειλα και μήνυμα στο PS3, αν θέλεις σήμερα θα είμαι ακόμη online για κανένα μισάωρο.

klepidas
04-06-2008, 00:07
καλά ασε είχα παθιαστεί τόσο και είπα στον ευατό μου αν με ισοφαρίσεις στο δευτερο αγώνα μετά την ευκαιρία που έχασα(αν θυμάσε εκεί που έκανεσ λάθος με τον τερματφύλακα)θα τραβάω τα μαλιά μου

LAZAGR76
04-06-2008, 08:59
laza maresi pou dinis kai mpravo ston niko...esy fago8ikes na mpo...kai pou mpika exases


καλα ρε συ φαγοθηκα να μπεις?σε παρακαλαμε να παιξεις 1 μηνα στην λιγκα3 και δεν εμφανιζεσε και σε ψαχνουμε 2 βδομαδες στο world μπαινεις και λες 5 ωρα ελα να παιξουμε σε περιμενο 1 ωρα και ερχεσε 6 :1appl:εχεις την εντιποσει οτι εισαι σωστος μηπως?και το αλλο τη παει να πει οτι εχασα στο ενα ματσ ??ειπα εγω οτι θα σε κερδισω η οτι ειμαι πολλη καλος?τη να σας πω ρε σει μερικοι εχετε κατι κομπλεξ .:bowdown:
δικαιομα μου ειναι να λεω μπραβω στον Νgiatras γιατι τον ξερω τη παιδι ειναι και δεν εκανε προβληματα σε αλλα πρωταθληματα.

stratisd
04-06-2008, 09:40
καλα ρε συ φαγοθηκα να μπεις?σε παρακαλαμε να παιξεις 1 μηνα στην λιγκα3 και δεν εμφανιζεσε και σε ψαχνουμε 2 βδομαδες στο world μπαινεις και λες 5 ωρα ελα να παιξουμε σε περιμενο 1 ωρα και ερχεσε 6 :1appl:εχεις την εντιποσει οτι εισαι σωστος μηπως?και το αλλο τη παει να πει οτι εχασα στο ενα ματσ ??ειπα εγω οτι θα σε κερδισω η οτι ειμαι πολλη καλος?τη να σας πω ρε σει μερικοι εχετε κατι κομπλεξ .:bowdown:
δικαιομα μου ειναι να λεω μπραβω στον Νgiatras γιατι τον ξερω τη παιδι ειναι και δεν εκανε προβληματα σε αλλα πρωταθληματα.

Και ξανά μπράβο στον ngiatras που μπήκε και έπαιξε, γιατι ήταν κρίμα και άδικο να περάσουν με νίκες οι άλλοι 3 του ομίλου, τη στιγμή που εγώ έφτυσα αίμα να τον κερδίσω,:oops: παίζει πολύ καλά το παλικάρι, απλώς ήμουν πιο τυχερός....:bgrin2:, και δέν είχα και κανένα πρόβλημα στη συννενόηση μαζί του.;)

takislemon
04-06-2008, 10:30
File strati sorry gia x8es, anoiksa to ps3 kai to paratisa etsi xoris na rikso oute mia matia gia to pioi einai online kai an exo minimata. Ta minimata sou ta eida alla itan idi arga, eixes vgei!Simera pantos 8a eimai mesa apo 5misi k meta an mporeis kai esi kai o ngiatras.Ngiatra wellcome back!

ngiatras
04-06-2008, 11:06
File strati sorry gia x8es, anoiksa to ps3 kai to paratisa etsi xoris na rikso oute mia matia gia to pioi einai online kai an exo minimata. Ta minimata sou ta eida alla itan idi arga, eixes vgei!Simera pantos 8a eimai mesa apo 5misi k meta an mporeis kai esi kai o ngiatras.Ngiatra wellcome back!


Taki τα παιχνίδια με σενα είναι απόλαυση,δεν γινόταν να τα χάσω.

ALTAIR-46
04-06-2008, 11:13
βαθμολογιες updated εως post#249