PDA

View Full Version : Ghostbusters



PDS
18-05-2008, 15:16
JKXtyy55R2U

touristas
18-05-2008, 15:19
plaka fainetai na xei.gia enoikiasi veveos veveos

pictorino
18-05-2008, 15:20
καλώς τους!!αν και τα παιχνίδια-μεταφορές ταινιών με βρίσκουν πάντα πολύ επιφυλακτικό,πάντως πλάκα έχει να πολεμάς έναν τεράστιο casper!!

desperate_gamer
18-05-2008, 15:20
Αχαχαχα!! Δεν πάμε καλά! :P

Το παιχνιδάκι θα είναι μάπα, αλλά για το τότε 6χρονο μυαλουδάκι μου οι ταινίες ήταν ΥΠΕΡΟΧΕΣ :P Αγαπημένη μου σκηνή, όταν η άλλη ανοίγει το ψυγείο για να μεταφερθεί σε μια άλλη διάσταση που της μιλούσε ένα τέρας.... Τι θυμήθηκα!!

obione
18-05-2008, 20:38
ma pws skalwsan twra autoi kai tous irthe na vgaloun to ghostbusters xana??

TopGunZ
18-05-2008, 21:04
Ουσιαστικά πρόκειται για το project Ghostbuster 3. Δε θα το κάνουν τελικά ταινία, αλλά παιχνίδι. Πάντως μιλάνε για πολύ καλό παιχνίδι το περιμένει πολύς κόσμος. Μάλιστα είναι γνωστό εδώ και καιρό πως οι δημιουργοί του είπαν πόσο καλύτερο θα ήταν αν το είχαν φτιάξει μόνο για PS3 και μάλιστα ενδέχεται να είναι και η καλύτερη έκδοση του παιχνιδιού αυτή για το PS3.

geodlord7
19-05-2008, 15:15
Ρε παιδια γιατι εχει γινει τοσος ντορος για αυτο το παιχνιδι???Ειδα το 10λεπτο gameplay αλλα δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο.Ειναι ενα ghostbuster!!!!!

TopGunZ
22-02-2010, 14:31
Επειδή τσίμπησα τις προάλλες το παιχνιδάκι στα 25 ευρά από Πλαίσιο είπα να ξεθάψω το τόπικ του. Το παιχνιδάκι σπέρνει! Το παίζω στο δύσκολο και είναι πραγματικά προκλητικό με την καλή έννοια. Έπαιζα αρκετές ώρες χθες και με το ζόρι το έφτασα στη μέση. Πολύ ωραία ιστορία, "παίζει" πραγματικά σαν να ήταν η 3η ταινία, και πολύ διασκεδαστικό gameplay. Δεν έχω πιαστεί με το online αλλά πρέπει να είναι ουσιαστικά coop αποστολές οπότε μπορεί και να το τιμήσω μπας και παίξει και καμιά πλατίνα.

antoniss
22-02-2010, 14:49
Επειδή τσίμπησα τις προάλλες το παιχνιδάκι στα 25 ευρά από Πλαίσιο είπα να ξεθάψω το τόπικ του. Το παιχνιδάκι σπέρνει! Το παίζω στο δύσκολο και είναι πραγματικά προκλητικό με την καλή έννοια. Έπαιζα αρκετές ώρες χθες και με το ζόρι το έφτασα στη μέση. Πολύ ωραία ιστορία, "παίζει" πραγματικά σαν να ήταν η 3η ταινία, και πολύ διασκεδαστικό gameplay. Δεν έχω πιαστεί με το online αλλά πρέπει να είναι ουσιαστικά coop αποστολές οπότε μπορεί και να το τιμήσω μπας και παίξει και καμιά πλατίνα.

τελικά βγήκε αρκετά καλό !
και για τους φαν της σειράς είναι σούπερ !

και εγώ το βρήκα στο άσχετο στα media markt στα 8.99€
οπότε δεν έχω παράπονο , σε αυτά τα χρήματα εννοείται ότι αξίζει ! χαχα

gdskate
22-02-2010, 15:21
Επειδή τσίμπησα τις προάλλες το παιχνιδάκι στα 25 ευρά από Πλαίσιο είπα να ξεθάψω το τόπικ του. Το παιχνιδάκι σπέρνει! Το παίζω στο δύσκολο και είναι πραγματικά προκλητικό με την καλή έννοια. Έπαιζα αρκετές ώρες χθες και με το ζόρι το έφτασα στη μέση. Πολύ ωραία ιστορία, "παίζει" πραγματικά σαν να ήταν η 3η ταινία, και πολύ διασκεδαστικό gameplay. Δεν έχω πιαστεί με το online αλλά πρέπει να είναι ουσιαστικά coop αποστολές οπότε μπορεί και να το τιμήσω μπας και παίξει και καμιά πλατίνα.

Δύσκολη η πλατίνα.
Φίλε, εάν ψαχτείς με Online, πες το μου να κανονίσουμε γιατί θέλω κι εγώ τα trophies αυτά για να πάρω την πλατίνα.
Βέβαια, μου έχει μείνει και το να το περάσω στο δύσκολο κι αυτό που πρέπει να κάνεις λιγότερο 100.000 συνολικές ζημιές.

TopGunZ
22-02-2010, 22:53
Εγώ φίλε το έβαλα στο δύσκολο κατευθείαν και πήγα για το 3 μύρια για να έχω το ελεύθερο στο δύσκλο να βαράω αβέρτα. Θα βάλω μια να παίξω στα γρήγορα το εύκολο και θα αφήνω τους άλλους να κανουν τη μεγαλη ζημιά.

Μέσα για το online και ναι όντως δύσκολη πλατίνα προβλέπω, ε μέχρι να έρθει το Ηeavy Rain θα ασχοληθώ...

gdskate
23-02-2010, 08:51
Άστα να πάνε... το παίζω στο δύσκολο τώρα και θέλω να μην έχω ζημιά πάνω από 100.000 αλλά μόλις περνάω την πίστα με το τεράστιο τέρας τα έχω ήδη περασμένα!
LooooooooooooooooooooL
Μου φαίνεται πως θα μου πάρει και 3 gameplay και θα μου σπάσει τα νεύρα.......
Όταν είσαι για online στείλε πμ, εγώ τώρα ασχολούμαι μ' άλλο παιχνίδι αυτό το καιρό αλλά μπορώ να το παίζω παράλληλα με το Ghostbusters. :)

grosso7
23-02-2010, 11:53
Το εχω τερματισει το παιχνιδι,πολυ διασκεδαστικο κ πολυ καλο...Μονο π η πλατινα ειναι παρα πολυ χρονοβορα κ δν πιστευω πολυ να αντεξουν να την βγαλουν πλην των trophy hunters

TopGunZ
23-02-2010, 23:40
Παιδιά να σας πω την αλήθεια χωρίς το παιχνίδι να είναι κάτι ιδιαίτερο, είναι τρελά διασκεδαστικό: Είναι αρκούντως προκλητικό, έχει φοβερό χιούμορ και να σα πω την αλήθεια... σε αρκετά σημεία έκλασα μέντες, τελικά η δυσκολία παίζει μεγάλο ρόλο στα παιχνίδια...

plakas
23-02-2010, 23:49
οταν λες εκλασες μεντες?(φοβηθηκες)???

TopGunZ
24-02-2010, 00:18
Yeap... σε κάποιες φάσεις μένεις μόνος σου και αυτά τα διαόλια στο Προφέσιοναλ δεν είναι βόλτα στο πάρκο. Γενικά δεν είναι το ότι είναι τόσο τρομερά, όσο το ότι λες, τώρα θα μου πεταχτεί κανά γκαργκάδι και θα μου κάνει τα μούτρα κρέας!

antoniss
24-02-2010, 02:22
Yeap... σε κάποιες φάσεις μένεις μόνος σου και αυτά τα διαόλια στο Προφέσιοναλ δεν είναι βόλτα στο πάρκο. Γενικά δεν είναι το ότι είναι τόσο τρομερά, όσο το ότι λες, τώρα θα μου πεταχτεί κανά γκαργκάδι και θα μου κάνει τα μούτρα κρέας!

σορρυ για το οφτοπικ , έχεις παίξει το Dead Space ? :ha-ha::ha-ha::ha-ha:

TopGunZ
24-02-2010, 02:41
Όχι δεν έχω παίξει το Dead Space, ήμουν απασχολημένος γιατί έπαιζα το Barbie's Super Adventure. Καλά πλάκα μου κάνεις, εννοείται ότι έχω παίξει το Dead Space!

antoniss
26-02-2010, 17:00
Όχι δεν έχω παίξει το Dead Space, ήμουν απασχολημένος γιατί έπαιζα το Barbie's Super Adventure. Καλά πλάκα μου κάνεις, εννοείται ότι έχω παίξει το Dead Space!

καλά δεν το έπιασες , αλλά δε πειράζει , δεν ρώτησα για να στην πω αλλά για να τονίσω πως αν κάποιος φοβήθηκε με το ghostbusters σκέψου με το Dead Space , που για μένα ούτε τα silent hill & R.Evil δεν συγκρίνονται...

υ.γ. Το Barbie's Supert Adventure καλό ? χαχα:muhaha:

TopGunZ
26-02-2010, 17:37
Ναι ρε κι εγώ στην πλάκα το έριξα, απλά τα καινούρια εμότικονς είναι εμετικά.

Εννοείται ότι δεν συγκρίνεται με Dead Space ή Bioshock στο Survival difficulty στα αρχικά επίπεδα, ή ακόμα και με το Alone in the Dark, απλά εγώ συνδέω το κλασομεντέν ΚΑΙ με το επίπεδο δυσκολίας, οπότε λίγο η ατμόσφαιρα (στο χώρο που έπαιζα εννοώ), λίγο το όλο παραφυσικό θέμα (με τρομάζει περισσότερο από μεταλαγμένα ζόμπι και τέτοιες π!πε$), ε, και λίγο το ότι σου σέρβιραν μερικά κασπεράκια τον πωπό σε φέτες στο δύσκολο από κει που δεν το περίμενες, δεν ήθελε και πολύ...

antoniss
26-02-2010, 18:24
Ναι ρε κι εγώ στην πλάκα το έριξα, απλά τα καινούρια εμότικονς είναι εμετικά.

Εννοείται ότι δεν συγκρίνεται με Dead Space ή Bioshock στο Survival difficulty στα αρχικά επίπεδα, ή ακόμα και με το Alone in the Dark, απλά εγώ συνδέω το κλασομεντέν ΚΑΙ με το επίπεδο δυσκολίας, οπότε λίγο η ατμόσφαιρα (στο χώρο που έπαιζα εννοώ), λίγο το όλο παραφυσικό θέμα (με τρομάζει περισσότερο από μεταλαγμένα ζόμπι και τέτοιες π!πε$), ε, και λίγο το ότι σου σέρβιραν μερικά κασπεράκια τον πωπό σε φέτες στο δύσκολο από κει που δεν το περίμενες, δεν ήθελε και πολύ...

+1
σωστός!