PDA

View Full Version : Τηλεοπτική παραπληροφόρηση



Chill
14-05-2008, 16:09
1) Δεν είναι απαραίτητο να πάρεις ps3 αν σε ενδιαφέρουν οι hd movies αφού υπάρχει ήδη εξωτερικό blu ray στο 360 το οποίο συνδέεται μέσω usb ενώ οι μελλοντικές εκδόσεις της κονσόλας της MS θα ενσωματώνουν blu ray driver έτσι κι αλλιώς
2) Το driver της sony είναι μόνο 1x και δεν αναπαράγει σωστά τις hd ταινίες. Χαρακτηριστικά ειπώθηκε πως βλέπεις την ταινία καρέ καρέ και όχι κανονικά όπως στα standalone blu ray συστήματα.
3) Το drive της sony διαβάζει μέχρι 16gb blu ray disc και όχι παραπάνω ενώ είναι κατάλληλο μόνο για να διαβάζει τα games του ps3.

Όλα αυτά ειπώθηκαν μέσα σε τρία λεπτά μιας τηλεοπτικής εκπομπής. Μετά άλλαξα κανάλι δεν άντεξα :D. Ήμαρτον......

pictorino
14-05-2008, 16:10
ποια εκπομπή σε ποιο κανάλι;

Giannis
14-05-2008, 16:11
afou einai asxetoi ti theloun kai milane? se poia ekpompu kai se pio kanali ta ipan afta?

Chill
14-05-2008, 16:12
Όνομα εκπομπής δεν ξέρω, το κανάλι ήταν το ΤV Μακεδονία. Τυχαία έπεσα εκεί κάνοντας ζάπινγκ.....

greekteo
14-05-2008, 16:14
Όνομα εκπομπής δεν ξέρω, το κανάλι ήταν το ΤV Μακεδονία. Τυχαία έπεσα εκεί κάνοντας ζάπινγκ.....

μηπως λες εκεινη την εκπομπη σχετικα με υπολογιστες, παιχνιδια και κονσολες??

ps4
14-05-2008, 16:14
που τα ειπαν αυτα ρε παιδια????

που?????

απιστευτο.

slayeras
14-05-2008, 16:15
Χαχαχα καλα ειναι τουλαχιστον αστειοι οσοι τα ειπαν αυτα.
HIghlight, το drive του ps3 παιζει καρε καρε τις ταινιες....ημαρτον κανουν και εκπομπες μερικοι

Ekptotos
14-05-2008, 16:16
Αυτή την εκπομπή με τους και καλά...."hacker" "pc expert" "super duper online gamer's" κλπ κλπ;
Οκ, τώρα ησύχασα. Απανταχού πωρωμένοι και κολλημένοι microsoftάκιδες ενωθήτε!!!

PDS
14-05-2008, 16:19
lol,ειπαμε παραπληροφοριση αλλα αυτοι του εδωσαν και καταλαβε:giggle:

slayeras
14-05-2008, 16:20
Και ποιοι πολυ φταινε αυτοι που τους δινουν βημα στην Τν και να κανουν εκπομπες

greekteo
14-05-2008, 16:22
Πραγματικα σαν να εχουν παθει πλυση εγκεφαλου κανουν, και σε εκπομπες αλλα και σε αλλους χωρους συζητησης με θεματα που αφορουν τις κονσολες.

MaRkUs_
14-05-2008, 16:22
ελά ρε ενας χοντρός ενας καράφλας και μια μαστούρο είναι:Ρ χαχαχα
αυτοί δεν ξέρουν ούτε φορμάτ να κάνουν....

Ekptotos
14-05-2008, 16:23
Βασικά, δεν είπανε όλη την αλήθεια. Απέκρυψαν το ότι το driver του ps3 δεν διαβάζει αρχεία divx που είναι γραμμένα σε απλό cd, ότι δεν μπορεί να διαβάσει dvd και ότι δεν διαθέτει υπότιτλους.
Επίσης δεν είπανε ότι δεν μπορείς να αλλάξεις σκληρό, ότι δεν μπορείς να βάλεις εξωτερικό σκληρό και ότι δεν μπορεί να δεχτεί πληκτρολόγιο και ποντίκι, ούτε βέβαια κάποιο headset.

Chill
14-05-2008, 16:24
Δεν ξέρω το όνομα της εκπομπης. Ζάπινγκ έκανα ο άνθρωπος εντελώς τυχαία έπεσα.

Αν κανείς έχει pctv κάρτα ας τσεκάρει το πρόγραμμα της tv και ας κάνει ένα capture την εκπομπή. Πιστεύω αξίζει :).

Edit: Αυτοί που λέει ο Markus είναι.

ps4
14-05-2008, 16:29
Εγω παντως θα αρχισω να την βλεπω για να ''δω'' τι σκατ λενε.

Ξεχασαν να πουν οτι δουλευει με μπαταριες τις οποιες πρεπει να τις αλλαζεις καθε μιση ωρα. Τα καινουργια 80αρια θα ερθουν με ενσωματωμενη πεταλιερα οταν παιζεις να κανεις πεταλι να φορτιζει κιολας.

Οσο πιο πολυ πεταλι τοσο πιο πολλα τα fps.

Hμαρτον..... Αν την εβλεπα θα επαιρνα τηλ. Δεν θα αντεχα.

pictorino
14-05-2008, 16:29
ελά ρε ενας χοντρός ενας καράφλας και μια μαστούρο είναι:Ρ χαχαχα
αυτοί δεν ξέρουν ούτε φορμάτ να κάνουν....

loooooooooooooooooooooooooooooool

greekteo
14-05-2008, 16:31
Καλα αυτοι εκει στην εκπομπη ειναι καμμενοι 360 trolls:p

pantnick
14-05-2008, 16:35
http://www.maktv.gr/articleDetail/0,5136,160077,00.html

gavrosdr
14-05-2008, 16:36
ελεος με τον καθε τρομπα....

Giannis
14-05-2008, 16:37
Η επιτυχημένη νεανική εκπομπή του Μακεδονία TV, Double Clickκάνει δυναμικά "reload" στους δέκτες σας και σας ενημερώνει για τα πάντα γύρω από τους υπολογιστές και το internet.
O Γιώργος Αρβανιτίδης, η Έλμα Δρακωτού, και ο Γιώργος Δάνας επανέρχονται …updated για να σας λύσουν κάθε απορία και να σας βοηθήσουν να κατακτήστε τον κόσμο των υπολογιστών!






axaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaaaaaxaxaxaxaxaxx xaaaaaaaa:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl ::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:: rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::ro fl::rofl::rofl::rofl:

Giannis
14-05-2008, 16:43
emena pantos mou lithike i aporia an to Ps3 einai kalo Blu-ray player...........tha to pouliso to ps3 kai tha paw na parw 360 me blu-ray...telos!

msnes7
14-05-2008, 16:44
Από αυτές τις φάτσες περιμένετε ενημέρωση.Δεν καλούν και τον ταμπάκη με τον κατμαν.........

ps4
14-05-2008, 16:45
Πραγματικα ελπιζω (πραγμα μαλλον απθανο) να δουν αυτο το φορουμ και να δουν το κραξιμο για να καταλαβουν ποσο καραγκιοζηδες ειναι.

Giannis
14-05-2008, 16:45
kale afou exei e-mail tous to site giati na min tous steiloume oli mazi san forum???

greekteo
14-05-2008, 16:47
σε μια εκπομπη δινανε το hotmail τους θυμαμαι , για να κολλησουν το μσν :rofl:

Giannis
14-05-2008, 16:50
re sis lete to blu-ray "pou tha idan" aftoi kai to etrexe kare kare na htan gemato daxtilies? giati mia fora egw den eixa proseksi kai eixa bali ena blu-ray me daxtilies kai kolage........ kai nomisa oti itan probliam tou blu-ray ala to katahrisa kai ola ok.....

ps4
14-05-2008, 16:53
οχι ρε. βαλανε cd με ταινια κατεβασμενη απο νετ τραβηγμενη με καμερα με κωδικοποιηση περιεργη με δαχτυλιες και χαρακιες και κολλαγε.

Φημες λενε οτι κολλησαν και μια τσιχλοφουσκα πανω να δουν αν το drive του πσ3 διαβαζει τσιχλες.

προσωπικα μου φαινεται τοσο τρελλο να πεις κατι τετοιο στον αερα απο εκπομπη που ασχολειται με το θεμα (και καλα) που νομιζω οτι ειναι ψεματα.

Οχι οτι λεει ψεματα ο φιλος που το εγραψε απλα ειναι τοσο χοντρο που....

Ekptotos
14-05-2008, 16:55
Μα και έτσι να είναι, σαν παρουσιαστής της ΤΟΣΟ επιτυχημένης εκπομπής, που τεστάρει και ενημερώνει τον "απλό" και "άμυαλο" κόσμο για ότι έχει να κάνει με υπολογιστές κλπ γιατί δεν φροντίζει να το τσεκάρει πρώτα το δισκάκι και μετά να δώσει την ολοκληρομένη άποψή του με αυτή την επισύναψη. Δηλαδή πως αν βάλεις blu-ray με δαχτυλίες θα σου κολλάει το μηχάνημα, όπως βέβαια είναι φυσικό.

X-NEC
14-05-2008, 17:19
Παιδιά την έχω πετύχει την εκπομπή μια δυο φορες δεν την είδα και πολύ, απλά κάποιο απόγευμα τους είδα σε επανάληψη...
Δυστυχώς σήμερα στο πρόγραμμα του m. δεν τους έχουν!!!:(
Κρίμα και θα γελούσαμε λιγάκι!!!:yay:ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟ!!!:fryingpan:

ps4
14-05-2008, 17:23
Εχουμε μια τηλεοραση στην δουλεια, ανοιξα αλλα δεν ειχε τιποτα.

Μπορει να καταλαβαν ποσο καραγκιοζηδες ειναι και εφυγαν απο μονοι τους.

Slay
14-05-2008, 19:32
Εστειλα ενα επισημο e-mail, θελω να δω αν θα απαντησουν, και τι ακριβως, και θα σας ενημερωσω.

Valkyre
14-05-2008, 19:48
Μπραβο βρε Slay, αν και , σιγα μην απαντησουν τα ζωα...εχουν "καλυτερες" δουλειες να κανουν , οπως ας πουμε διατριβη πανω στο χαλασμενο PS3 που πουλαει η Σονυ.

Εν τω μεταξυ ρε φουστη μου πρεπει να εισαι ΕΝΤΕΛΩΣ ζωο για να πιστευεις οτι μια εταιρεια που δημιουργει και προμοταρει το blu ray , kυκλοφορει την -ως επι το πλειστον- διασημοτερη συσκευη της ....χαλασμενη...ποσο μα ποσο ΒΛΑΚΑΣ μπορει να ειναι καποιος για να το πιστευει αυτο και να μην αναρωτηθει...

Η λογικη εχει χαθει τελειως σημερα...

stratisd
14-05-2008, 20:15
Έτυχε να το δείς και να καταλαβαίνεις 5 πράγματα για να διαπιστώσεις οτι λένε μπαρούφες, φαντάσου τί μας πουλάνε όλα τα υπόλοιπα κανάλια με τις κάθε λογής "ενημερωτικές" εκπομπές για σοβαρά θέματα όπως είναι το ασφαλιστικό, η υγεία και η παιδεία και τι φούμαρα και προπαγάνδα μας πουλάνε....

wesker
14-05-2008, 21:42
…updated για να σας λύσουν κάθε απορία και να σας βοηθήσουν να κατακτήστε τον κόσμο των υπολογιστών!


Χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα...... Όχι άλλο κάρβουνο.... Σβήστε τους λέβητες.... Δεν θα αντέξουν τα ριμάδια.....

stratisd
14-05-2008, 22:21
Ρε ούστ κλωτσές που θέλουν μερικοί....ο κάθε άσχετος παίρνει ενα μικρόφωνο και λέει ότι φίδι του κατέβει.

john
15-05-2008, 00:01
Εστειλα ενα επισημο e-mail, θελω να δω αν θα απαντησουν, και τι ακριβως, και θα σας ενημερωσω.

:1appl::1appl:
το μεσημερη που το διαβασα μου ηρθε να σκοτωσω ανθρωπο
μπραβο στο slay για την κινηση του εγω πιστευω οτι θα επρεπε σαν το επισημο Ελληνικο PS3FORUM που ειμαστε να κινηθουμε και με πιο ακρεες λυσεις την επομενη φορα που θα συμβει κατι αναλογο
μεχρι και να κανω μυνηση μου περασε απο το μυαλο:hide:
αγαπω PS3:bowdown:

Chill
15-05-2008, 00:09
Εγώ δεν αντιλέγω ότι λάθη συμβαίνουν παντού αλλά το να λες ότι το xbox έχει ήδη περιφερειακό blu ray την στιγμή που ΜS έχει διαψεύσει τις φήμες για την παραγγελία blu ray περιφερειακού και το ότι τα blu ray δισκάκια του ps3 είναι χωρητικότητας 16gb τη στιγμή που ήδη γνωρίζουμε την χωρητικότητα του mgs εδώ και μήνες........είναι το λιγότερο γελοίο. Πόσο μάλλον όταν αυτά είναι πράγματα που δεν ειπώθηκαν από κάποιο troll ή 360 fan αλλά από κάποιον "επαγγελματία". Τι να πεις........

desperate_gamer
15-05-2008, 18:00
Τι σας πείραξαν τα καρντάσια βρε;;

Αφού εδώ πάνω ξέρουμε μόνο από φραπέ και Τερκενλή. Ποιός ασχολείται με blu-ray;;; :P

TopGunZ
15-05-2008, 18:42
Α, ξέρουμε και από μπουγάτσα.
Και οπως θα έλεγαν οι φίλοι μας οι Αθηναίοι, τι είναι το XBOX360? Μπουγάτσα με RROD.

Ετοιμαζόμουν να στείλω email αλλά αφού πρόλαβε ο Slay θα περιμένουμε από κει απάντηση.
Και μια φορά τους είχα πετύχει και λέγανε 10 ώρες τι πολλούς χρήστες έχει ακόμα το Diablo 2, καλά η μαστούρο νόμιζα ότι είχε πάει από σπόντα.
Λοιπόν στοιχήματα: Ποιος από τους 3 είναι παιδί παράγοντα του καναλιού (ή του μπαμπά ΑΝΤ1) και έφερε και δύο φίλους του.

Εγώ λέω ο ποζεράς, έφερε το χοντρό να λέει 5 πίπες και τη μαστούρο μπας και την πηδ#ξει.

john
16-05-2008, 01:33
Α, ξέρουμε και από μπουγάτσα.
Και οπως θα έλεγαν οι φίλοι μας οι Αθηναίοι, τι είναι το XBOX360? Μπουγάτσα με RROD.

Ετοιμαζόμουν να στείλω email αλλά αφού πρόλαβε ο Slay θα περιμένουμε από κει απάντηση.
Και μια φορά τους είχα πετύχει και λέγανε 10 ώρες τι πολλούς χρήστες έχει ακόμα το Diablo 2, καλά η μαστούρο νόμιζα ότι είχε πάει από σπόντα.
Λοιπόν στοιχήματα: Ποιος από τους 3 είναι παιδί παράγοντα του καναλιού (ή του μπαμπά ΑΝΤ1) και έφερε και δύο φίλους του.

Εγώ λέω ο ποζεράς, έφερε το χοντρό να λέει 5 πίπες και τη μαστούρο μπας και την πηδ#ξει.

:1appl::1appl:
:rofl::rofl::rofl:
ta sxolia perita apla theos o TopGunZ :bow:

Giannis
16-05-2008, 01:36
Α, ξέρουμε και από μπουγάτσα.
Και οπως θα έλεγαν οι φίλοι μας οι Αθηναίοι, τι είναι το XBOX360? Μπουγάτσα με RROD.

Ετοιμαζόμουν να στείλω email αλλά αφού πρόλαβε ο Slay θα περιμένουμε από κει απάντηση.
Και μια φορά τους είχα πετύχει και λέγανε 10 ώρες τι πολλούς χρήστες έχει ακόμα το Diablo 2, καλά η μαστούρο νόμιζα ότι είχε πάει από σπόντα.
Λοιπόν στοιχήματα: Ποιος από τους 3 είναι παιδί παράγοντα του καναλιού (ή του μπαμπά ΑΝΤ1) και έφερε και δύο φίλους του.

Εγώ λέω ο ποζεράς, έφερε το χοντρό να λέει 5 πίπες και τη μαστούρο μπας και την πηδ#ξει.

Αν θέλει να πηδήξει την μαστουρο τότε πράβο του κέρδισε το βραβείο του σαβουρογαμη τις χρονιας :D

TopGunZ
16-05-2008, 13:46
Ότι μπορεί ο καθένας :D

Ekptotos
16-05-2008, 13:57
Δεν μας είπε ο Slay, απάντησαν στο email οι... "ειδικοί" που μας... "ανοίγουν τα μάτια";
Αλλά θα μου πείτε, έχουνε χρόνο να απαντάνε σε email's; Έχουνε καλύτερες δουλειές να κάνουνε όπως να δοκιμάζουνε ότι καινούργιο "μηχάνημα" κυκλοφορέι. :p

nikon
16-05-2008, 13:59
Γιατί ξέρουν τι είναι e-mail;:p

Ekptotos
16-05-2008, 14:10
Ε του Ψινάκη (σσ. του π00στη :p) κάτι θα έχουνε ακούσει για το hotmail. Του "αφεντικού" (του μυαλού) τους είναι (Bill Gates). lol

TERRORZONE
16-05-2008, 14:22
Πω πω η τυπισα ειναι σαν αφρικανικος ασπαλακας!LOLOLOLLOL!

wesker
17-05-2008, 23:04
Πω πω η τυπισα ειναι σαν αφρικανικος ασπαλακας!LOLOLOLLOL!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....

Υ.Γ.: Τι είναι ο ασπάλακας;

TopGunZ
18-05-2008, 22:06
http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B1%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CE%B1%C F%82

Slay
20-05-2008, 19:41
Moυ ηρθε η απαντηση....

Φιλε Παναγιωτη αν παρακολουθουσες λιγο πιο προσεκτικα την εκπομπη θα εβλεπες οτι οσο αναφορα το 360 ειπωθηκε το γεγονος οτι υποστηριζε HD-DVD μεσω εξωτερικης συσκευης την οποια η ιδια η Microsoft απεσηρε προ λιγων ημερων και ενημερωσε οτι θα ξεκινησει τη διαθεση εξωτερικων Blue-Ray drivers. Οσο για το PS3 και αυτα που λετε περι του ενσωματομενου blue ray driver θα ηθελα να σας ενημερωσω (ως κατοχος ενος απο τα πρωτα ps3 που κυκλοφορησαν στην Ελλαδα) το εχω τεσταρει με blue ray dvd ταινια σε full hd τηλεοραση και τα αποτελεσματα δεν ηταν και τα καλυτερα αφου η εικονα croppare σε πολλα σημεια της ταινιας. Το εχω τραβηξει και σε video το οποιο και εστειλα στη Sony ως διαμαρτυρια μου για τη ποιοτητα αναπαραγωγης. Οποτε και εαν θελησεις μπορω να το δειξω και στην εκπομπη. Το γεγονος οτι καποιοι ειναι υπερ η κατα μιας κονσολας δε σημαινει οτι δε πρεπει να δεχονται και τη κρητικη πανω σε αυτη. Σας ευχαριστω για το χρονο σας.

Φιλικα,
Γιωργος Αρβανιτιδης, ο...μαλλιας :P

Valkyre
20-05-2008, 19:49
^^ μαλλον το δικο μου PS3 πρεπει να ειναι "φτιαγμενο" με aftermarket blu ray γιατι παιζει τις ταινιες χωρις προβλημα!

Μα καλα τωρα... αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα.Αν ειχε παλιο firmware ή χαλασμενο δισκακι , ή απλα ελλατωματικο drive , δεν παει να πει οτι η γενικη κατασταση ειναι ετσι...ημαρτον.

Αμα τα βγαζανε χαλασμενα ο κοσμος θα τα αγοραζε?Λιγη λογικη...

PDS
20-05-2008, 19:55
Φιλε Παναγιωτη αν παρακολουθουσες λιγο πιο προσεκτικα την εκπομπη θα εβλεπες οτι οσο αναφορα το 360 ειπωθηκε το γεγονος οτι υποστηριζε HD-DVD μεσω εξωτερικης συσκευης την οποια η ιδια η Microsoft απεσηρε προ λιγων ημερων και ενημερωσε οτι θα ξεκινησει τη διαθεση εξωτερικων Blue-Ray drivers. Οσο για το PS3 και αυτα που λετε περι του ενσωματομενου blue ray driver θα ηθελα να σας ενημερωσω (ως κατοχος ενος απο τα πρωτα ps3 που κυκλοφορησαν στην Ελλαδα) το εχω τεσταρει με blue ray dvd ταινια σε full hd τηλεοραση και τα αποτελεσματα δεν ηταν και τα καλυτερα αφου η εικονα croppare σε πολλα σημεια της ταινιας. Το εχω τραβηξει και σε video το οποιο και εστειλα στη Sony ως διαμαρτυρια μου για τη ποιοτητα αναπαραγωγης. Οποτε και εαν θελησεις μπορω να το δειξω και στην εκπομπη. Το γεγονος οτι καποιοι ειναι υπερ η κατα μιας κονσολας δε σημαινει οτι δε πρεπει να δεχονται και τη κρητικη πανω σε αυτη. Σας ευχαριστω για το χρονο σας.

Η παραπληροφοριση συνεχιζεται,ακομα και στο ποστ που εξηγει τι εγινε.
Πηρε μια φημη(blu ray στο 360) και την εκανε γεγονος.Και επισης δεν μπορω να καταλαβω αυτα που λεει περι ποιοτητας...
Αν ισχυει αυτο που λεει ο Val για παλια fw ή κατι αλλο τοτε μιλαμε τρελη παραπληροφοριση,γιατι εγω βλεπω με εξαιαρετικη ποιοτητα ταινιες(εξαρτατε βεβαια και απο την ταινια).

PS.Valkyre ελα λιγο Chat:angry:

stratisd
20-05-2008, 20:37
Εμ' τί περίμενες οτι θα σου έλεγε...."Με συγχωρείς φίλε αλλά είπαμε παπαριές :oops: στην εκπομπή".:giggle:
Αφήστε τους άσχετους πολύ διαφήμιση τους καναμε. :tiphat:

jorgedept
20-05-2008, 20:39
Εμ' τί περίμενες οτι θα σου έλεγε...."Με συγχωρείς φίλε αλλά είπαμε παπαριές :oops: στην εκπομπή".:giggle:



χαχαχαχαχαχαχχαχ

TERRORZONE
20-05-2008, 21:08
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.....

Υ.Γ.: Τι είναι ο ασπάλακας;

Αφρικανικο μαρσιποφορο ειναι και ασχημο!

Chill
20-05-2008, 22:27
Για το ότι τα νέα xbox θα βγούνε με ενσωματομένο blu ray driver δεν είπε τίποτα?
Για το ότι το blu ray drive το ps3 είναι ταχύτητας 1x?
Για το ότι τα blu ray του ps3 είναι μέχρι 16gb?

Τουλάχιστον στην απάντηση του μάθαμε ότι εμείς είμαστε λαλάκες που το λέμε blu ray.....το σωστό είναι BLUE RAY

Μάλιστα........

Ένα έχω


kkthnxbb

Valkyre
20-05-2008, 22:35
οτι ναναι παιδια μην ασχοληστε δεν αξιζει...

Slay
21-05-2008, 10:29
Μπορειτε να λετε την αποψη σας αλλα οχι να βριζετε,
Ευχαριστω.

Ekptotos
21-05-2008, 12:57
Καλά λέει Ο admin (:p)
Βασικά, δεν αξίζει πραγματικά όχι μόνο να βρίζετε, αλλά και να ξοδεύετε χρόνο για να διαβάζετε/βλέπετε "κάποια" άτομα που δεν ξέρουν ότι είναι Blu και όχι Blue-Ray. Σιγά μην είναι και bluetouth.

seven77
21-05-2008, 13:39
:offtopic:δεν ειχα κανει ενα ποστ εδω μεσα???
οχι...η το σβησατε?

PDS
21-05-2008, 13:57
:offtopic:δεν ειχα κανει ενα ποστ εδω μεσα???
οχι...η το σβησατε?

Υπηρχε seven77.Το εσβησα εγω,γιατι οπως εγραψε και ο slay πριν...

Μπορειτε να λετε την αποψη σας αλλα οχι να βριζετε,
Ευχαριστω.

:)

seven77
21-05-2008, 15:19
Ελα μ...νι στον τοπο σου...


καλα ειναι δυνατον? και κανει εκπομπη?

δεν πηρε κανεις τηλ να τους κανει ρομπα????

ποιος μαλ****ας τα λεει αυτα ρε διαολε.

και ποσο μαλ πρεπει να εισαι (γιατι οσο ασχετος και αν εισαι αυτα δεν τα λες, πραγματικα δεν τα λες ακομα και απο σπηλια να σε εβγαλαν) για να πεις κατι τετοιο.


Αν θέλει να πηδήξει την μαστουρο τότε πράβο του κέρδισε το βραβείο του σαβουρογαμη τις χρονιας :D


Ε του Ψινάκη (σσ. του π00στη :p) κάτι θα έχουνε ακούσει για το hotmail. Του "αφεντικού" (του μυαλού) τους είναι (Bill Gates). lol


Εμ' τί περίμενες οτι θα σου έλεγε...."Με συγχωρείς φίλε αλλά είπαμε παπαριές :oops: στην εκπομπή".:giggle:
Αφήστε τους άσχετους πολύ διαφήμιση τους καναμε. :tiphat:


Υπηρχε seven77.Το εσβησα εγω,γιατι οπως εγραψε και ο slay πριν...

:)



δηλ απο το δικο μου τι ακριβως σας πειρα3ε?

Ekptotos
21-05-2008, 15:25
Δεν ξέρω τι είπες φίλε μου, αλλά άλλο να πείς "δεν μαμιέται, θα αλλάξω headset" και άλλο να κατεβάσεις καντίλια και να βρίσεις σε πρώτο πρόσωπο.

Το λέω επειδή είδα ότι στα quote που έκανες περιείχε κι ένα δικό μου post :p

Φιλικά, χωρίς παρεξήγηση :)

PDS
21-05-2008, 15:39
δηλ απο το δικο μου τι ακριβως σας πειρα3ε?

Βασικα δεν ξερω εσενα γιατι σε πειραξε τοσο:p

Οχι οτι αυτα που εκανες quote(ποστ των αλλων) ειχαν κοσμιο χαρακτηρα αλλα υπαρχει μια μικρη διαφορα.
Ισχυει αυτο που λεει ο Ekptotos,και σβηστηκε το δικο σου ποστ οπως και 2 ποστ του Giannis που ειχαν τον ιδιο χαρακτηρα.

seven77
21-05-2008, 16:19
παιδια δεν εχω προβλημα και ο PDS 3ερει αν βριζω εδω μεσα.απλα μου φανηκε λιγο αδικο μια και δεν κατεβασα και καντηλια.τελος παντων ομως σιγα μην κραταμε μουτρα εδω μεσα:fryingpan::fryingpan:
παντως καραγκιοζακια ειναι και οι τρεις τους!!!!

PDS
21-05-2008, 16:30
παιδια δεν εχω προβλημα και ο PDS 3ερει αν βριζω εδω μεσα.

Mα φυσικα ξερω οτι δεν εχεις δωσει κανενα δικαιωμα.Το οτι σβηστηκε ενα ποστ σου δεν εχει να κανει με εσενα και την εικονα σου στο φορουμ σε καμια περιπτωση.

Απλα νoμιζω οτι εδωσες λιιιγο περισσοτερο σημασια-αξια απ'οτι θα επρεπε σε αυτο το γεγονος:frog:

redismagik
29-06-2008, 09:59
i dimosiografeia eine to xompi tous.....................................i parapliroforisi i doulia tous!