PDA

View Full Version : Προσφορές - Καταστήματα για αγορές, pre-orders κλπ



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

Babis
11-11-2010, 12:56
Για σήμερα μόνο στο Play.com: God of war 3 18 λυρόνια (καλή τιμή δεν είναι; )

25.50 ευρω ειναι, το χτυπησα. Thanks.:d055:
Επισης δυο φορες δεν προλαβα σε καλη τιμη το pro 2011. Αν βρεθει σε τιμη μεχρι 25 ευρω φωναξτε.

tonybsg
11-11-2010, 13:40
Έτσι για ενημέρωση:

1. Τα Media Markt δίνουν steelbooks με τις προπαραγγελίες/αγορές των GT5 και COD: Black Ops. Απ' ότι κατάλαβα, παίρνεις μεν το κανονικό παιχνίδι με την κλασική θήκη και απλά αν θες παίρνεις και σκέτο το steelbook. Όχι το καλύτερο artwork βέβαια σε αυτά (πχ στο COD δεν έχει καμία σχέση με το επίσημο).

2. Τα Seven Spots κλασικά συνεχίζουν τις προσφορές με τα επίσημα μπλουζάκια. Αυτή τη φορά για το COD: Black Ops και το AC: Brotherhood. Επίσης για το NFS: Hot Pursuit επιλέγεις αν θες μπλουζάκι ή θήκη iPhone.

3. To καλύτερο γιατί είναι δωρεάν :a042:
Στα Public έδιναν (αν και είχαν μόλις 1-2 όταν τα είδα εγώ) κάποια artbooks από παιχνίδια και συγκεκριμένα από το Dead Space και το Alone in the Dark. Του Dead Space είναι αυτό που περιλαμβάνεται στην Ultra Limited Edition (!!!) έκδοση των 1000 κομματιών παγκοσμίως ενώ του Alone in the Dark είναι αυτό που περιλαμβάνεται στην Collector's Edition.
Must για συλλέκτες!


http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/2795593742_5d05a5b7a4.jpg

http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/aitd_le_360_pal10.jpg



To ότι το δίνει άλλος seller δε σημαίνει ότι δεν στέλνουν Ελλάδα.

Κανονικά στέλνουν οι περισσότεροι,απλά πληρώνεις μεταφορικά.

Αν πατήσεις πάνω στον πωλητή σε πάει μετά σε σελίδα που σου λέει αναλυτικά και για το shipping.

Το amazon marketplace γενικά δεν υποστηρίζει Ελλάδα. Εννοείς ότι κατόπιν επικοινωνίας με τον πωλητή μπορεί να σου στείλει το προϊόν; Καλή φάση. :)

sakoulias
11-11-2010, 13:53
Για σήμερα μόνο στο Play.com: God of war 3 18 λυρόνια (καλή τιμή δεν είναι; )

+rep το περιμενα καιρο να πεσει μακαρι να προλαβω να φορτισω την καρτα . Αλλα κανονικα ρε παιδια 18 λιρες ειναι 21 ευρω εμενα στην σελιδα γιατι μου δειχνει 25 ευρω? :S

enstikto
11-11-2010, 14:03
+rep το περιμενα καιρο να πεσει μακαρι να προλαβω να φορτισω την καρτα . Αλλα κανονικα ρε παιδια 18 λιρες ειναι 21 ευρω εμενα στην σελιδα γιατι μου δειχνει 25 ευρω? :S

Έχει την τάση να το κάνει αυτό το play.com.... Χρησιμοποιεί δικό του rate που το βολεύει... Το χα ξεχάσει προς στιγμήν αλλιώς θα είχα βάλει την τιμή σε ευρώ... Thanks για το rep! :)

Babis
11-11-2010, 14:28
Ετσι ακριβως. Και προφανως τα δωρεαν μεταφορικα δεν ειναι και τοσο δωρεαν...

sakoulias
11-11-2010, 14:56
Ρε σι θα τρελλαθω αντε να χρησιμοποιει δικο του rate και να εχει διαφορα ενα Ευρω τοτε θα ελεγα παει στο διαολο...Αλλά διαφορα 4 ευρω ειναι σκανδαλωδης κατα τη γνωμη μου...

Εχε χαρη που δεν το βρηκα πουθενα φθηνοτερα αλλιως σιγα μην εδινα λεφτα σε τετοιο καταστημα

overclocker
11-11-2010, 15:04
Το play.com πάντα έτσι έκανε. Όπως λένε και τα παιδιά πιο πάνω στην ουσία αυτό που διαφημίζει για δωρεάν μεταφορικά, δεν είναι τελικά και τόσο δωρεάν, μιας και τα πληρώνεις και σε κοροιδεύουν κατάμουτρα. Έχει χάρη που μερικές φορές, έστω και με αυτόν τον τρόπο, έχει τις καλύτερες τιμές. Απο χρόνους παράδοσης μπορώ να πώ ότι έχει βελτιωθεί σε σχέση με πέρυσι που έκανε σταθερά πάνω από 20 μέρες για να σου έρθει το πακέτο σου, τώρα κάνει περίπου 7-10 εργάσιμες μέρες.

ZEBE1974
11-11-2010, 15:12
εγω πρωτη φορα δοκιμαζω να παρω απο play το castlevania με 25,49 και "δωρεαν μεταφορικα "εφυγε σημερα

ReaperX
11-11-2010, 15:45
M.A.G.

dreamer
11-11-2010, 19:30
Το play.com πάντα έτσι έκανε. Όπως λένε και τα παιδιά πιο πάνω στην ουσία αυτό που διαφημίζει για δωρεάν μεταφορικά, δεν είναι τελικά και τόσο δωρεάν, μιας και τα πληρώνεις και σε κοροιδεύουν κατάμουτρα. Έχει χάρη που μερικές φορές, έστω και με αυτόν τον τρόπο, έχει τις καλύτερες τιμές. Απο χρόνους παράδοσης μπορώ να πώ ότι έχει βελτιωθεί σε σχέση με πέρυσι που έκανε σταθερά πάνω από 20 μέρες για να σου έρθει το πακέτο σου, τώρα κάνει περίπου 7-10 εργάσιμες μέρες.

den itan panta etsi to play.com, stis palies kales meres tou ixe mono times se agglikes lires ke tote itan pragmatika dorean to delivery! ta teleftea xronia mono epivali metatropi timon se euro me to diko tu voliko rate gia osus psonizun apo xores ektos agglias

Melnibonian
11-11-2010, 19:42
Ναι αλλά στην περιγραφή του προϊόντος λέει "Dispatched from and sold by Glimmertwins1." το οποίο σημαίνει ότι δεν το στέλνουν στην Ελλάδα αφού είναι από ανεξάρτητο πωλητή (Amazon Marketplace). Αυτή είναι και η λαλακία του Amazon. Πρέπει να κοιτάς αν μπορούν να το στείλουν ή όχι.

Ευχαριστώ,δεν το είχα προσέξει,και θα το χτύπαγα απόψε....

Kane
12-11-2010, 09:52
To ότι το δίνει άλλος seller δε σημαίνει ότι δεν στέλνουν Ελλάδα.

Κανονικά στέλνουν οι περισσότεροι,απλά πληρώνεις μεταφορικά.

Αν πατήσεις πάνω στον πωλητή σε πάει μετά σε σελίδα που σου λέει αναλυτικά και για το shipping.

Τότε φαίνεται είμαι άτυχος γιατί σε όσους προμηθευτές έχω τσεκάρει με τον τρόπο που περιγράφεις κανείς τους δεν στέλνει εδώ.

odytsak
12-11-2010, 16:06
εγω πρωτη φορα δοκιμαζω να παρω απο play το castlevania με 25,49 και "δωρεαν μεταφορικα "εφυγε σημερα

Εχω παραγγείλει αρκετές φορές από play.com χωρίς κανένα πρόβλημα.

Από τη στιγμή που η παραγγελία σου θα αλλάξει από ''packing'' σε ''posted''
σε 5 εργάσιμες μέρες θα είναι σπίτι σου.

Προσοχή, ο ταχυδρόμος αφήνει το παιχνίδι πάνω στο γραμματοκιβώτιο έτσι απλά!

ZEBE1974
12-11-2010, 16:42
Εχω παραγγείλει αρκετές φορές από play.com χωρίς κανένα πρόβλημα.

Από τη στιγμή που η παραγγελία σου θα αλλάξει από ''packing'' σε ''posted''
σε 5 εργάσιμες μέρες θα είναι σπίτι σου.

Προσοχή, ο ταχυδρόμος αφήνει το παιχνίδι πάνω στο γραμματοκιβώτιο έτσι απλά!

εγω ¨τον δικο μου ταχυδρομο " τον εχω εκπαιδεύσει και μου τα δινει στο χερι

enstikto
12-11-2010, 16:46
εγω ¨τον δικο μου ταχυδρομο " τον εχω εκπαιδεύσει και μου τα δινει στο χερι

Εμένα τα άφηνε στην ψιλικατζού αλλά έκλεισε και τώρα τα αφήνει στον Χαλά! :P

tsakali GR
12-11-2010, 17:01
Μπαίνω κι εγώ κάθε 30' και βλέπω νέα post και λέω πωπω, έχουμε τρελαθεί στις προσφορές...:offtopic:

:cheer2:Εντελώς φιλικά όμως...το έχετε σκίσει το thread!

Προσπαθήστε ρε μάγκες να γράφετε στο συγγενικό thread για να μη συμπαρασύρουμε κι άλλους.

Thankksssss

enstikto
12-11-2010, 17:15
Μπαίνω κι εγώ κάθε 30' και βλέπω νέα post και λέω πωπω, έχουμε τρελαθεί στις προσφορές...:offtopic:

:cheer2:Εντελώς φιλικά όμως...το έχετε σκίσει το thread!

Προσπαθήστε ρε μάγκες να γράφετε στο συγγενικό thread για να μη συμπαρασύρουμε κι άλλους.

Thankksssss

Έχεις δίκιο τσακαλε! Η δικαιολογία μου είναι ότι είναι ότι δεν είδα τον τίτλο του thread κ από το μην που απάντησα νόμιζα ότι ήταν το άλλο...
Επρεπε να προσέχω πιο πολύ όμως...

tsakali GR
12-11-2010, 20:32
Όχι ρε Δημήτρη δεν απευθυνόμουν σε εσένα συγκεκριμένα, γενική παρατήρηση είναι γιατί στο παρόν thread ξεφεύγουμε όλοι εύκολα και είναι κρίμα γιατί δεν εξυπηρετεί μετά το σκοπό του.

WolfRathmA
13-11-2010, 03:19
Προσφορές - Καταστήματα για αγορές, pre-orders V.2 (http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=8411)