PDA

View Full Version : GLYFADA PS3 MEETING 10/5 18:00



denni77
03-05-2008, 20:54
lipon.me ta pedia pou idi ehoun simfonisi na vrethoume simfonisame aftin tin mera kai ora.distihos xero pos den bori na volevi tous pantes.osoi nomizete pos borite diloste simetohi.
mehri tora ehoun dilosi:

valkyre
muku
nikon69
denni77
georgios78

nikon
05-05-2008, 13:18
Το κακό είναι ότι ο Katana που ξεκίνησε το θέμα "καφέ" το Σάββατο το απόγευμα δεν μπορεί.:(
Ξέρω ότι είναι δύσκολο να αλλάξει η ώρα αλλά παιδιά αν γίνεται να το δούμε :please2:γιατί είναι κρίμα να μην είναι και αυτός που το πρότεινε πρώτος.:tiphat:

denni77
05-05-2008, 13:21
simfono.vevea an to allaxoume oi ipolipoi 5 meta tha lene den boro ego tote....ego tote....!pite mou ti thelete na kanoume?

Katana
05-05-2008, 14:41
Νίκο σε ευχαριστώ πολύ που το ανέφερες.Εγώ δεν είπα τίποτα παιδιά γιατί δεν ήθελα να δημιουργήσω πρόβλημα μιας και αλλάχθηκε πολλές φορές η ημ/νια και η ώρα.Μπορώ όλες τις μέρες εκτός από τα απογεύματα Σαββάτου-Κυριακής, οπότε ο,τιδήποτε άλλο εκτός από αυτό με βολεύει.

Και πάλι όμως, δε θέλω να σας αναστατώσω με τίποτα.

Valkyre
06-05-2008, 15:15
Παιδια τι θα γινει?Το παρατησαμε το θεμα και δεν βλεπω να γινεται ουτε και αυτο τελικα! :(

Katana εσυ δηλαδη ποτε μπορεις?Ελατε ρε παιδια μην το παρατησουμε και παλι....ενας ρημαδιασμενος καφες ειναι 1-2 ωρες.Σιγα το πραγμα!Ειμαστε στο 2008 και δεν μπορουμε να οργανωθουμε για εναν καφε? :)

Katana
06-05-2008, 15:44
Μπορώ όλες τις μέρες εκτός από τα απογεύματα Σαββάτου-Κυριακής, οπότε ο,τιδήποτε άλλο εκτός από αυτό με βολεύει.

^^^^^ :p

Valkyre
06-05-2008, 15:58
Σορρυ που ρωταω αν μπαινω σε προσωπικα θεματα φιλε Katana , δεν μπορεις λογω δουλειας η αλλων προσωπικων υποχρεωσεων.(δεν θελω λεπτομερειες , εννοειται)

Μην με παρεξηγησεις , απλα ρωταω γιατι το σαββατοκυριακο και απογευμα ειναι ωρες που λογικα θα βολευουν τους περισσοτερους.Οποτε παντα οι μεγαλυτερες πιθανοτητες για συναντηση βρισκονται εκει.Απλα ρωταω για να δω μηπως υπαρχει καποια στιγμη πιθανοτητα να βρεις κενο μια τετοια ωρα 6 με 8 ας πουμε.

Αν ειναι θεμα δουλειας η αλλων σημαντικων υποχρεωσεων δεν το συζηταμε καν , εννοειται. ;)

Katana
06-05-2008, 16:06
Oχι φίλε μου, δεν σε παρεξηγώ σε καμία περίπτωση.Το Σ/Κ το περνάω συνήθως με την κοπέλα μου και μια που δεν βγαίνουμε καθόλου εντός της εβδομάδας, καταλαβαίνεις...

Σάββατο μεσημέρι ή πρωί φυσικά είναι βολική ώρα, αλλά τότε δεν μπορεί ο denni.

Ξαναλέω πάντως ότι δε θέλω να ανακατώσω το πρόγραμμά σας, γιατί ήδη οι περισσότεροι μπορείτε τότε.

nikon
06-05-2008, 16:12
Oχι φίλε μου, δεν σε παρεξηγώ σε καμία περίπτωση.Το Σ/Κ το περνάω συνήθως με την κοπέλα μου και μια που δεν βγαίνουμε καθόλου εντός της εβδομάδας, καταλαβαίνεις...

Σάββατο μεσημέρι ή πρωί φυσικά είναι βολική ώρα, αλλά τότε δεν μπορεί ο denni.

Ξαναλέω πάντως ότι δε θέλω να ανακατώσω το πρόγραμμά σας, γιατί ήδη οι περισσότεροι μπορείτε τότε.
Μια εξαίρεση για σένα....φέρ'την μαζί σου.:bgrin2:
Αν δεν θέλεις ή δεν θέλει ας περιμένει λίγο δεν θα κάτσουμε με τις ώρες και εξάλλου εσύ είσαι ο άντρας εσύ αποφασίζεις τι ώρα θα βρεθείτε.:rant:

denni77
06-05-2008, 17:05
ohi vlkyre den to paratame me tipota.ego toulahiston ime apo aftous pou otan leo kati to kano.diladi stin hiroteri pame gia cafe oi dio mas den me niazi.aplos orea ine na mazeftoun polloi.kaigo i alithia ine thelo ton katana giati itan o protos pou ekane 2 prospathies kai apetihan kai tora pou pai na petihi den bori na erthi.file katana please kane kati ela esto gia ligo.simfono me nikon oti prepi na patisis ligo podi.mia oritsa esto kai as katsoume oi ipolipoi pio poli.pedia min anhothoume 6 akrivos kai 7:45 na ehoume figi.ego padremenos ime kai den dino anafora poso mallon oi ipolipoi.vevea otan me dite mono gia fatsa padremenou den kano.anyway.
lipon thelete na kanonisoume se kana cafe?egokai bires pino giafto.xaxaxaxaxa.den xero kai tis ilikies sas vevea.akouo....

Valkyre
06-05-2008, 17:42
Μια εξαίρεση για σένα....φέρ'την μαζί σου.:bgrin2:
Αν δεν θέλεις ή δεν θέλει ας περιμένει λίγο δεν θα κάτσουμε με τις ώρες και εξάλλου εσύ είσαι ο άντρας εσύ αποφασίζεις τι ώρα θα βρεθείτε.:rant:

Noμιζω αυτο θα ηταν το καλυτερο εαν ειναι εφικτο.Ουτως η αλλως δεν θα κατσουμε και πολυ ωρα.1 - 2 ωρες θα συναντηθουμε.Εσυ μπορεις να ερθεις και να φυγεις πιο νωρις αν δεν θελει η κοπελα! ;)

denni77
07-05-2008, 14:59
min xehniomaste.gia tin ora osoi dilosan ine akoma mesa?kai opios allos theli mou lei.pantos ishii

nikon
07-05-2008, 15:06
Mέσα είμαστε απλά περιμένουμε και μια απάντηση από τον Katana στην πρόταση που του κάναμε.

Valkyre
07-05-2008, 15:13
εγω εξακολουθω

Katana
07-05-2008, 15:21
Eσείς guys κρατήστε το ως έχει και εγώ θα προσπαθήσω να έρθω, αλλά δεν το υπόσχομαι.

Tnx για τον κόπο σας.

muku
07-05-2008, 16:30
Έλα ρε Αλέξανδρε, σήκωσε λίγο ανάστημα. Κάνε περήφανο το είδος μας. Δείξε ποιος είναι ο κυρίαρχος :p Πλάκα κάνω ε, μην με παρεξηγήσεις :D :D

Katana
07-05-2008, 17:46
Έλα ρε Αλέξανδρε, σήκωσε λίγο ανάστημα. Κάνε περήφανο το είδος μας. Δείξε ποιος είναι ο κυρίαρχος :p Πλάκα κάνω ε, μην με παρεξηγήσεις :D :D


:rofl::rofl::rofl::rofl:

Valkyre
09-05-2008, 19:55
Βρε παιδια ... υποτιθεται οτι αυριο εχουμε συναντηση... ειναι κανεις μεσα τελικα η οχι παλι?Ελατε να τα πουμε μια και απο κοντα.Ενας καφες ειναι 1 ωρα. ;)

nikon
09-05-2008, 20:13
Πάντα ξεκινάμε πολλοί και στο τέλος μένουμε λίγοι.:(

denni77
10-05-2008, 00:37
valkyre afou sou ipa tipota den allaxe.ego ime mesa,o nikon mesa,esi mesa.pame emis gia sigoura kai opios allos erthi.sou ipa otan leo kati to kano.esis mono min mou to akirosete giati eho allaxi olo mou to programma gia na ime sinepis.esis oi dio toulahiston iste stadar mesa gia 6?pite mou tora osa iste oste na sas po pou akrivos tha vrethoume kai na stilo me pm to kinito mou

Valkyre
10-05-2008, 02:48
ωραια , μπορουν οσοι θελουν να ποσταρουν εδω?Εγω παντως αυριο θα ειμαι εκει.

WolfRathmA
10-05-2008, 03:08
Τραβηξτε και καμια φωτο παιδια ετσι; Μη το ξεχασετε ;)

muku
10-05-2008, 04:40
Κι εγώ θα είμαι αύριο. Ελπίζω και ο Γιώργος. Θα τον πάρω και τηλ. Βασικά που θα συναντηθούμε??

nikon
10-05-2008, 08:18
:ohyes:
Ωραία αφού δεν χάλασε το meeting να κανονίσουμε (με pm καλύτερα) το καφέ που θα πάμε.
Όποιος πάει σε κανένα καλό και ξέρει ας στείλει pm και στους άλλους.

denni77
10-05-2008, 09:15
protino stis 6 akrivos na imaste exo apo ta sta STARBUCKS stin platia esperidon kai apofasizoume eki se pio cafe tha pame.osoi nomizoun pos tha argisoun as me paroun sto kinito na tous po pou katsame.osoi den to ehoun na mou to poun.mehri tis 3 pistevo na boro na tsekaro to forum.meta diskolo.min berdepsete ta STARBUCKS giati eki 3 i glyfada.

muku
10-05-2008, 13:39
OK 6 έξω από τα starbucks αν και μπορεί να είναι δύσκολο να βρεθούμε εκεί πέρα γιατί συνήθως αράζουν πολλά άτομα έξω από τα starbucks.... Αλλά πιστεύω θα ξεχωρίζουμε καθώς διαφέρουμε από τους συχνούς emo θαμώνες του μέρους :p

nikon
10-05-2008, 13:42
OK 6 έξω από τα starbucks αν και μπορεί να είναι δύσκολο να βρεθούμε εκεί πέρα γιατί συνήθως αράζουν πολλά άτομα έξω από τα starbucks.... Αλλά πιστεύω θα ξεχωρίζουμε καθώς διαφέρουμε από τους συχνούς emo θαμώνες του μέρους :p
Ας κρατάει ο καθένας το ps3 του.:p
Με τα κινητά θα βρεθούμε muku έχεις κανένα ή να σου στείλω pm;

muku
10-05-2008, 13:45
Έχω του denni. Θα πάρω και τον Γιώργο τώρα να δω αν θα έρθει. (Θα είναι σε φάση gta4 η αναγνώριση? Στην αποστολή που παίρνεις τηλέφωνο σε μια πλατεία και ψάχνεις να δεις ποιος θα το σηκώσει για να τον καθαρίσεις? :p)

leone
10-05-2008, 13:47
να φωναζεις δυνατα οταν φτασεις εκει " muku Που εισαι,mukuuuuuu " . :frog::frog:

Valkyre
10-05-2008, 14:15
οκ παιδια 6 θα ειμαι εκει.

denni77
10-05-2008, 15:19
lipon ego epidi eho ligo parapano efthini pou to xekinisa,6 para 5 tha ime eki oste opios erhete na me perni sto kinito na vriskomaste.osoi alloi thelete kai den ehete to kinito mou stilte mou tora pm giati se kamia ora diskolo na ime online.alla kai an den me prolavete ehoun to kinito mou oi ipolipoi.stilte se ekinous pm.
lipon 6 ap exo.kitahte min pao monos mou san mamakas kai perimeno.xaxaxaxaxaxa

SpartanGR
10-05-2008, 18:50
Εγω θα ειμαι μεσα σε οποιαδηποτε συναντηση παιδια την επομενη φορα. Δυστηχως ειδα το τοπικ αργα και δεν σας προλαβα

Valkyre
10-05-2008, 22:52
περασαμε πολυ ωραια με τα παιδια , κι ριξαμε αρκετο γελιο.Ελπιζω στο μελλον να εχουμε ακομα πρισσοτερες συμμετοχες! :)

georgios
10-05-2008, 23:39
na se kala denni pu to organoses. ixa kero na kuventiaso gia ps3!

Katana
11-05-2008, 01:49
Φωτό δεν έχουμε?Μπράβο guys!

Valkyre
11-05-2008, 01:56
A΄λεξη... στο επομενο να εισαι εκει!Το καλο που σου θελω.

denni77
11-05-2008, 03:00
ne alexi efages kraximo.kai osoi den irthan ehasan.pigame kai kala gia mia oritsa kai katsame 3 ores kai sas pliroforo den eftasan.kai epese poli gelio kai milisame kai poli gia ps3.kai genika itan poli orea fasi.ego prosopika itan san na ixera ta pedia hronia.itan oloi gamo ta atoma.den to perimena.tha to organoso pali poli sintoma giati an to afisoume tha xehastoume pali.gia na min po pali to allo savvato.efharisto osous irthan

nikon
11-05-2008, 08:42
Πράγματι ήταν πολύ καλά χθες οι 3 ώρες πέρασαν αέρα και αν η παρέα του denni δεν τον τράβαγε για :cheers: ακόμα εκεί θα ήμασταν.:p
Σίγουρα θα ξαναγίνει και ελπίζω να είναι και άλλοι..........εντάξει Άλεξ;

Υ.Γ.: Denni δεν έφταναν 3 ώρες στο καφέ μετά στο σπίτι σε ξανάβλεπα για άλλες 2 ξέρεις που.;)

Katana
11-05-2008, 13:19
Aλεξη... στο επομενο να εισαι εκει!Το καλο που σου θελω.



Σίγουρα θα ξαναγίνει και ελπίζω να είναι και άλλοι..........εντάξει Άλεξ;


It's a deal guys!:o

jammin
11-05-2008, 13:23
μπραβο σας ρε παιδια! Εγω αν και βρισκομαι Αθηνα ηταν αδυνατο να ερθω (βλεπετε κατεβηκα για δουλειες).
Ισως σε καποια αλλη συναντηση να ερθω και εγω να τα πουμε απο κοντα. Μεχρι τοτε να ειναι καλα το forum μας!!!

nikon
11-05-2008, 13:26
μπραβο σας ρε παιδια! Εγω αν και βρισκομαι Αθηνα ηταν αδυνατο να ερθω (βλεπετε κατεβηκα για δουλειες).
Ισως σε καποια αλλη συναντηση να ερθω και εγω να τα πουμε απο κοντα. Μεχρι τοτε να ειναι καλα το forum μας!!!
Έπρεπε να έρθεις ρε c έστω για λίγο τώρα πότε θα ξανακατέβεις Αθήνα........