PDA

View Full Version : Ps3multiplayer.gr



xa!xa!
21-04-2008, 23:07
Καλώς Ορίσατε στο PS3MULTIPLAYER.GR . Το PS3MULTIPLAYER.GR είναι το πρώτο ελληνηκό site στο οποίο θα κανονίζουμε Online Events για την αγαπημένη μας κονσόλα [Ps3].Τα μέλη του Forum θα κερδίζουν πολλά βραβεία καί δώρα εφόσον τα πηγαίνουν καλά στα Online Events που θα κανονίζονται από το Ps3multiplayer.gr.

1st Ps3multiplayer.gr Call Of Duty 4 Tournament:

Την Μεγάλη Τετάρτη θα αρχίσουν τα Online Events του Ps3multiplayer.gr με ένα δοκιμαστικό Τουρνουά στο CoD4..για να δείτε πληροφορίες και να λάβετε συμμετοχή πατίστε το παρακάτω link.

link site: www.ps3multiplayer.gr.phpnuke

klepidas
21-04-2008, 23:10
νομίζω είναι www.ps3multiplayer.gr/phpnuke

SQP_GR
21-04-2008, 23:10
kai kala giati den ta kanonizume apo to forum prepi naxume alla forum gia to idi pragma

xa!xa!
21-04-2008, 23:14
φιλε μου πιστευω οτι το ps3forum ειναι ενα forum οπου μαθαινουμε νεα!!!

Chill
21-04-2008, 23:26
Μπα κάθε άλλο. Αν δεις το section του forum με την μεγαλύτερη κίνηση είναι αυτό που αφορά το Νetwork του ps3 και το οnline gaming. Όπως και να έχει καλή επιτυχία.

NonBorn
21-04-2008, 23:36
φιλε μου πιστευω οτι το ps3forum ειναι ενα forum οπου μαθαινουμε νεα!!!

Εγώ δε καταλαβαίνω γιατί έκανες ξεχωριστό account για να κάνεις διαφήμιση... Γράψε με το κανονικό σου nick και κάνε διαφήμιση αν θες... Τώρα το τι είναι το ps3forums άσε καλύτερα να το κρίνουν τα παιδιά που είναι εδώ τόσο καιρό...

ΥΓ: Θα μιλήσω και με τον admin να δούμε τι θα γίνει με το account γιατί εμένα δε μου άρεσε αυτό που έγινε.

Slay
22-04-2008, 00:14
Εννοειται οτι αν εχει γινει κατι τετοιο δεν επιτρεπεται, αν καποιος εκανε το λαθος ας το πει τωρα , πριν το ανακαλυψω, γιατι αν ανακαλυψω οτι οι υποψιες του nonborn ειναι βασιμες , θα παρουν ενα μονιμο ban και τα δυο accounts, οποτε αν καποιος εκανε διπλο account για να κανει διαφημιση ας το πει τωρα.

Υ.Γ. Δεν μας πειραζει καθολου να γραφει καποιος στο forum για παρεμφερη ελληνικα ps3 sites, αρκει να μην κανει spam.

Katana
22-04-2008, 00:25
Ηλίου φαεινότερον ποιος είναι, βάσει ποστς σε άλλα φόρα...Βασικά ξέρω ποιος είναι και χωρίς να έχω access στο admin panel :p, αλλά σέβομαι την απόφαση των παιδιών και δε μιλάω.

klepidas
22-04-2008, 00:28
παιδιά πάντως εγώ δεν είμαι μην σας πάει το μυαλό LOL..σοβαρα το λέω τώρα

geodlord7
22-04-2008, 00:28
Δεν το περιμενα απο σενα:fryingpan:(δεν παει στον κλεπιδα αυτο αλλα στον χαχα-ξερω ποιος ειναι:p)

Τουλαχιστον δεν εκανες τον κοπο να κανεισ reboot το ρουτερ ωστε να σου αλλαξει η ip:frog:

klepidas
22-04-2008, 00:30
μα δεν είμαι εγώ...

geodlord7
22-04-2008, 00:30
Ετυχε να μιλησεις πριν απο το ποστ μου!!Δεν εννοω εσενα λεμε!!!

modecris
22-04-2008, 00:31
Ηλίου φαεινότερον ποιος είναι...Βασικά ξέρω ποιος είναι και χωρίς να έχω access στο admin panel :p, αλλά σέβομαι την απόφαση των παιδιών και δε μιλάω.
Όποιος μπήκε στο παραπάνω link σίγουρα τον αναγνώρισε...εντάξει,μάλλον λάθος της στιγμής είναι και τις άγιες τούτες μέρες όλα συγχωρούνται,αρκεί να το αναγνωρίσει και ο ίδιος ;)

geodlord7
22-04-2008, 00:32
Εdit: σορρυ σβηστηκε το 2ο σου μηνυμα.

personGR
22-04-2008, 00:34
Παιδιά έλεος, ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιός είναι ...!

Katana
22-04-2008, 00:35
Όποιος μπήκε στο παραπάνω link σίγουρα τον αναγνώρισε...εντάξει,μάλλον λάθος της στιγμής είναι και τις άγιες τούτες μέρες όλα συγχωρούνται,αρκεί να το αναγνωρίσει και ο ίδιος ;)

Ναι, δεν έχεις άδικο.Απλά είναι κρίμα γιατί με αυτή την κίνηση, δόθηκε αρνητική δημοσιότητα στο site του/των, και χωρίς λόγο βασικά.

modecris
22-04-2008, 00:48
Ναι, δεν έχεις άδικο.Απλά είναι κρίμα γιατί με αυτή την κίνηση, δόθηκε αρνητική δημοσιότητα στο site του/των, και χωρίς λόγο βασικά.
Σωστό και αυτό,ας δούμε όμως τί θα πει (?) και ο ίδιος.

Slay
22-04-2008, 02:39
μου ηρθε αυτο το ενδιαφερον pm απο αυτον που ημουν 99% σιγουρος οτι ειναι πισω απο το διπλο account.

παναγιωτη απλος δεν ηθελα να φανερωση οτι πισω απο το site ειμαι εγω και ακομα και τωρα δεν θελω να φαναιρωση γιατι υπαρχουν καπιοι προσωπικη λογοι!!! please μην το ποιτε οτι ειμαι εγω και μην με κανετε ban please!!!
thanks very much!!!!:notsay::notsay:
μηπως μαντεψατε τωρα ποιος ειναι?

anyway το παρον account του γινεται ban, το παλιο του το αφηνω, αγιες μερες που ειναι (λεμε τωρα).

Stavtag
22-04-2008, 02:50
Ο greekteo είναι! Τόσα ορθογραφικά δεν κάνει κάποιος άλλος στο φορουμ! :rofl::rofl: KANTE TON BAN!

greekteo
22-04-2008, 02:52
Οχιι , ο stavtag ειναι. Απλα ξεχασε να βαλει το word για ορθογραφικο ελεγχο απο την αγωνια του που θα φαει ban.. Καντε του εκει ban να ηρεμησουμε ... :D:D

Stavtag
22-04-2008, 03:02
Οχιι , ο stavtag ειναι. Απλα ξεχασε να βαλει το word για ορθογραφικο ελεγχο απο την αγωνια του που θα φαει ban.. Καντε του εκει ban να ηρεμησουμε ... :D:D

Όχι ο greekteo είναι! Είναι και mod στο εν λόγω forum (μη χέσw :p)! Banαρίστετον χωρίς 2η κουβέντα!Ρίξτε τον στην πυρά φωνάζοντας αρίμπα! Άντε να καθαρίζουμε λιγάκι το φορουμ γιατί πολλοί κουλοί μαζεύτηκαν...

(ΠΡΟΣΟΧΗ: Don't try this at home! Αν δεν είστε φίλοι με τον teo μην του τη λέτε γιατί ο τελευταίος που του την είπε τράκαρε, ένας άλλος που του πήρε τη σειρά στο περίπτερο, έχασε όλα τα λεφτά του στο χρηματιστήριο, ένας άλλος του πήρε το πορτοφόλι και μετά τον απήγαγαν εξωγήινοι και τέλος, ένας που του έκανε headshot σε ένα fps παιχνίδι...εμ...δε θέλετε να μάθετε τι έπαθε!)

greekteo
22-04-2008, 03:06
HELP NEEDED:: Μανιακος θαυμαστης επειδη με ζηλευει που εγω ειμαι χρησιμος, ομορφος, εξυπνος και αλλα πολλα κανει συκοφαντικη δυσφημιση.. Καντε του BAN τωραααα!!!

greekteo
22-04-2008, 03:21
αγιες μερες που ειναι (λεμε τωρα).



Εαν δεν εβαζες αυτη την παρενθεση θα σκαζες εσυ :rofl::rofl::rofl:

Stavtag
22-04-2008, 03:22
Εαν δεν εβαζες αυτη την παρενθεση θα σκαζες εσυ :rofl::rofl::rofl:

Τeo spamάρεις το thread! Υπάρχει και το edit ξέρεις! ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΒΑΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙ!:fooddance7:

greekteo
22-04-2008, 03:23
Τeo spamάρεις το thread! Υπάρχει και το edit ξέρεις! ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΒΑΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙ!:fooddance7:

Παλι μεθυσες εσυ??? Η πηρες τπτ απο την Σου-λη?? Μα ρε ανθρωπε μην παιρνεις οτι σου δινουν :D

Stavtag
22-04-2008, 03:26
Παλι μεθυσες εσυ??? Η πηρες τπτ απο την Σου-λη?? Μα ρε ανθρωπε μην παιρνεις οτι σου δινουν :D

ΛΟΛ... Γιου θινκ αϊμ ντρανκ; γιου σαν οφ ε μπιτσ, χαου ντερ γιου τοκιν του μι λαϊκ δατ; αι γουιλ φαϊντ γιου εντ ριπ γιουρ τανγκ οφφ ιφ ι χιαρ γιου τελινγκ σιτ αμπαουτ μι εγκεν! αντερστεντ; γκοου λισεν σαμ ματζάνα ναου...

Εντάξει το τσέκαρα, ικανοποιούμε τα ζητούμενα ενός off-topic θρεντ...

Επειδή μπορεί κάποιος να έχει άγνωστες λέξεις κάνω ένα τρανσλέισον...ματζάνα=madonna με τη σωστή προφορά!

tasioskis
24-04-2008, 23:49
αλλα να κανει και διορθωση???? τσ τσ τσ.......

conn-a
25-04-2008, 18:46
πα ιδια παντω ς εγω μπο ριε να γρα φω αλλ α αντι λαλων αλλα ειμια ορθογραφημε νη!!αμα ηταν θα ταν καπως ετσι το πμ που πηγε στον παναγιωτη:blush::rofl:

urquattros
09-05-2008, 19:53
are modereator tis plakas se brikan ta alania
sbise grigora to account sou (xa!xa)
giati an se brei o slay tin ekatses......
mipos ta arxika tou einai (Hi_k...os)
leo ego tora mipos!!

Slay
09-05-2008, 21:21
To συγκεκριμενο account εγινε μονιμα ban , γιατι δεν επιτρεπονται διπλα accounts.

urquattros
09-05-2008, 21:23
xaxaxaxaxaxa bravo slay
na sou doso +rep???