PDA

View Full Version : Rockstar Games Social Club - The Official Thread!



desperate_gamer
18-04-2008, 01:51
http://www.rockstargames.com/uploads/45dfee0e9fc069d8ac48ebf934b9dd89/RGSC_Logo_592x192_3.jpg

Ή αλλιώς η νέα καινοτόμα υπηρεσία της Rockstar προκειμένου να κάνει το Grand Theft Auto (και τα άλλα παιχνίδια της στο μέλλον) μια ατέλειωτη interactive εμπειρία!

Μέσα από το "κοινωνικό" αυτό club, η Rockstar θα διατηρεί λίστες, charts και leaderboards με τα ειδικά "κατορθώματα" των παικτών ανά τον κόσμο, θα διοργανώνει διαγωνισμούς με πλούσια συλλεκτικά δώρα και θα προσφέρει υπηρεσίες σε συνεργασία με άλλα sites.

Αρχής γενομένης με το πολυαναμενώμενο GRAND THEFT AUTO IV, η Rockstar πέρα από τα πρώτα leaderboards (πληροφορίες για τα οποία θα βρείτε παρακάτω), μέσω του Social Club και του Amazon.com, θα μπορεί να μας προσφέρει νόμιμα mp3 downloads των τραγουδιών που θα ακούγονται από το παιχνίδι. Μέσω του κινητού στο παιχνίδι, θα μπορούμε να παραγγέλνουμε τα τραγούδια που επιθυμούμε και μόλις μετά κάνουμε log in στη σελίδα από τον υπολογιστή μας, να μπορούμε να κατεβάσουμε νόμιμα, φτηνά και χωρίς DRM τα συγκεκριμένα τραγούδια. Αυτό βέβαια στην αρχή θα είναι διαθέσιμο σε λίγες μόνο χώρες, αλλά συνεχώς οι υποστηριζόμενες χώρες θα αυξάνονται.

Τέλος, σε αυτό το quote box θα γράφονται οποιαδήποτε νέα αφορούν το Social Club. Πρώτα εδώ! Έγκυρα και αξιόπιστα!! ;)

NEA ΓΙΑ ΤΟ ROCKSTAR SOCIAL CLUB


https://socialclub.rockstargames.com/


17/04/2008 - Άνοιγμα Rockstar Social Club!
ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ!! ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΤΩΡΑ!!
Το site πρόκειται να φιλοξενήσει τα παρακάτω

LCPD Police Blotter - Ψηφιακός χάρτης που μαζεύει τα στοιχεία από το single-player των παικτών ανά τον κόσμο και δείχνει τις πιο επικύνδινες περιοχές της Liberty City, τα πιο δημοφιλή όπλα κτλ

The Story Gang - Το ειδικό αυτό chart θα αναγνωρίζει τους παίκτες που τερμάτισαν την κύρια ιστορία του Niko στο GTAIV. Το chart θα κατατάζει τους παίκτες ανάλογα με τον χρόνο που τους πήρε για να τελειώσουν την ιστορία, καθώς θα δείχνει και με την σειρά ποιός το τερμάτισε πρώτος. Τα μέλη αυτής της λίστας θα λαμβάνουν ειδικά online widgets, καθώς και σηματάκια που θα δείχνουν τα κατορθώματά τους.

The 100% Club - Καμαρώστε όσους ολοκληρώσουν πρώτοι το παιχνίδι 100%!! Στους πρώτους δέκα που θα το κατορθώσουν, θα σταλεί ένα υπερβολικά σπάνιο αναμνηστικό που θα έχει σχήμα του "Κλειδιού της Πόλης". Αργότερα, το ιστορικό αυτό chart θα δείχνει ποιός ολοκλήρωσε το παιχνίδι 100% στο μικρότερο χρονικό διάστημα.

The Hall of Fame - Η περιοχή αυτή θα αναγνωρίζει τους μοναδικούς παίκτες που έχουν φτάσει στο νο. 1 σε διάφορα στατιστικά charts και θα περιέχει πρωσοποποιημένο σκρίνιο τρόπαιων από επιτεύγματα μέσα από το παιχνίδι και νίκες σε διάφορους διαγωνισμούς του Social Club.

The Liberty City Marathon - Μια κατάταξη από ειδικά "ορόσημα" που επιτεύχτηκαν μέσα από το παιχνίδι (από τα μίλια που περπάτησες, οδήγησες ή κολύμπησες, ως τον αριθμό σφαιρών που ξόδεψες και από τα επικύνδινα άλματα που έκανες). Θα υπάρχουν και ειδικοί διαγωνισμοί αργότερα σε αυτή τη περιοχή (όπως μαραθονοδρόμος κτλ κτλ).

Multiplayer Leaderboard - Συγκρίνετε τις επιδόσεις σας στο Multiplayer με παίκτες απ' όλο το κόσμο και δείτε σε ποιά θέση είστε σε παγκόσμια κλίμακα.

The Millionaires Club - Το κλαμπ των παικτών που έχουν μαζέψει πάνω από ένα εκατομμύριο δολλάρια μέσα από τις κεντρικές αποστολές και υπο - αποστολές του παιχνιδιού. Περιέχει τρία leaderboards με το ποιός έγινε εκατομμυριούχος πρώτος, ποιός έγινε πιο γρήγορα και ποιός είναι ο πλουσιότερος σε όλη τη πόλη.

29/04/2008 - ΑΝΟΙΞΑΝ ΤΑ LEADERBOARDS! ΣΥΝΔΕΣΤΕ ΤΑ ACCOUNTS ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ PSN ID ΣΑΣ!!

DarkUSS
18-04-2008, 02:15
Είμαι το μέλος #13376

Καλά πότε πρόλαβαν τόσες χιλιάδες και εγγράφηκαν? :giggle:

desperate_gamer
18-04-2008, 02:29
Εγώ το 10000κάτι...

Χεχε... Σε τόσο λίγη ώρα πήγαν 10.000 άτομα και δεν έπεσε το site... Τα ακούς αυτά ΚΟΝΑΜΙ; Τα ακούω να λες :P

jammin
18-04-2008, 08:27
Είμαι το μέλος #13376

Καλά πότε πρόλαβαν τόσες χιλιάδες και εγγράφηκαν? :giggle:
6 περιπου ωρες μετα απο σεν και ειμαι το 35064 :)

Katana
18-04-2008, 09:28
Μember #37540. OMG!

Tnx desperate_gamer!

SIRIOS7
18-04-2008, 09:46
paidia posh wra ekane gia na erthei h epivevaiwsh sto email sas?

Katana
18-04-2008, 09:55
2''...To πολύ.

NonBorn
18-04-2008, 10:01
Eπειδή το GTA4 δεν το χω παρακολουθήσει στενά... Αυτό το sign up στο R* Club τι είναι? Να το κάνω? Θα χρειαστεί κάπου, πρέπει να το κάνω τώρα?

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

Katana
18-04-2008, 10:06
Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, μια πλατφόρμα επικοινωνίας της RockStar για όλα τα παιχνίδια της.Για το GTA4, λογικά θα κάνουμε και αλλού sign up, με το PSN Id μας κτλ.

Αν έχεις χρόνο, κάνε register.

ps4
18-04-2008, 10:19
Δεν μπορω να το κανω γιατι η σελιδα ειναι μιση ρε παιδια.

Τι γινεται;;;; Οι επιλογες δεξια μεσα στο γκρι ειναι οι μισες μεσα και οι μισες εκτος οθονης.

Πως γραφτηκατε;;;;; Απο το Ι.Ε. ουτε να την ανοιξει την σελιδα.

NonBorn
18-04-2008, 10:21
Έκανα και εγώ register αλλά δεν είδα νούμερο :p Απ' ότι είδα έχει προβληματάκια με το firefox οπότε όσοι κάνετε register προτιμήστε τον IE. Από το site...


Welcome to Rockstar Games Social Club
The Rockstar Games Social Club is now open for pre-registration. This is a members-only destination for leaderboards, statistics, tournaments, ongoing special competitions, virtual events and more for Rockstar titles begining with the launch of Grand Theft Auto IV on April 29th. Register your membership now to set up your profile and ensure that you will be able to check your stats and participate on day one of game releases.

Grand Theft Auto IV Custom Portrait Sweepstakes
Early adopters who pre-registered before April 29th will be rewarded by being automatically entered to win a special once-in-a-lifetime prize for true GTA fans: your portrait custom drawn by Rockstar Games in the signature style of Grand Theft Auto IV's illustratiors.
Click here (https://socialclub.rockstargames.com/events/customportrait/EN.html) for more information on the sweepstakes.Eπίσης έγιναν move τα posts σε ξεχωριστό thread... Νομίζω καλύτερα έτσι! ;)

Katana
18-04-2008, 10:21
Eμένα Σταύρο μου τα έκανε αυτά ο Mozilla.Με ΙΕ, παραδόξως, δούλεψε.

tasioskis
18-04-2008, 10:23
39608 εγω....

ps4
18-04-2008, 10:23
Ειμαι με firefox και δεν λεει να ανοιξει κανονικα.

Εκει που εχει την ημερομηνια κατω δεξια μεσα στην σελιδα, μετα απο αυτο το χαος. Τιποτα.

Δεν θελει να γραφτω εγω, το μηχανακι με μισει.............

ps4
18-04-2008, 10:25
Ειμαι με firefox και δεν λεει να ανοιξει κανονικα.

Εκει που εχει την ημερομηνια κατω δεξια μεσα στην σελιδα, μετα απο αυτο το χαος. Τιποτα.

Δεν θελει να γραφτω εγω, το μηχανακι με μισει.............

απαντησα κανονικα στα καμενα βουρλα και μεταφερθηκε αλλου το ποστ. Επεσα πανω στην αλλαγη. Νομιζα οτι τρελλαθηκα ''μα τι διαλο αφου απαντησα που ειναι το ποστ;;;;'' :bgrin2::bgrin2:

NonBorn
18-04-2008, 10:26
Ειμαι με firefox και δεν λεει να ανοιξει κανονικα.

Εκει που εχει την ημερομηνια κατω δεξια μεσα στην σελιδα, μετα απο αυτο το χαος. Τιποτα.

Δεν θελει να γραφτω εγω, το μηχανακι με μισει.............

απαντησα κανονικα στα καμενα βουρλα και μεταφερθηκε αλλου το ποστ. Επεσα πανω στην αλλαγη. Νομιζα οτι τρελλαθηκα ''μα τι διαλο αφου απαντησα που ειναι το ποστ;;;;'' :bgrin2::bgrin2:

χαχαχαχαχαχαχα :rofl::rofl:

Συγνώμη :hide::hide:

Katana
18-04-2008, 10:26
Σταύρο, θες να σε κάνω εγώ register?Στείλε μου με πμ email/password και μετά τα αλλάζεις.Θα περιμένεις 1' να σου στείλει activation code στο email σου και είσαι έτοιμος.

Χαχα, αυτό το Social Club μου θυμίζει λίγο...ΙΚΑ!:rofl::rofl:

Stavtag
18-04-2008, 11:35
Εγω είμαι #10378!

Πάντως πραγματικά, αυτή είναι γενική σελίδα της Rockstar, γιατί αν δείτε, όταν έχετε τον κέρσορα πάνω στην κοπέλα που λέει GRAND THEFT AUTO IV, βγαίνει ένα info κάτω...

http://www.imageshack.gr/files/3vcgknx0b8buz3a5ok3b.jpg

Επομένως το Social Club του GTAIV θα ανοίξει τις επόμενες μέρες...μάλλον.

vales
18-04-2008, 11:47
#42892 και ας ελπιζουμε να ξεκολλησουμε απο το cod4

jammin
18-04-2008, 12:06
#42892 και ας ελπιζουμε να ξεκολλησουμε απο το cod4
μπα μαλλον σε βλεπω με 2 ps3 και 2 τηλεορασεις και 2πλα κολλημενο :giggle:

litanies
18-04-2008, 13:34
#47219 αργησα λιγάκι :)

WolfRathmA
18-04-2008, 13:51
Ουτε εγω ειδα καποιον αριθμο.... Why;

Ακυρο...

#48476

geodlord7
18-04-2008, 14:48
#50955

Aργησα πολυ μου φαινεται:p

muku
18-04-2008, 15:08
Γράφτηκα κι εγώ πριν. 46000 κάτι, δεν θυμάμαι ακριβώς. Με firefox άνοιξε μια χάρα. Πάντως δεν το βλέπω να χρησιμεύει πουθενά αυτό το account πέρα από το να γεμίζει σαβούρα το mailbox :D

klepidas
18-04-2008, 15:10
#51451 για μένα

WolfRathmA
18-04-2008, 15:15
Γράφτηκα κι εγώ πριν. 46000 κάτι, δεν θυμάμαι ακριβώς. Με firefox άνοιξε μια χάρα. Πάντως δεν το βλέπω να χρησιμεύει πουθενά αυτό το account πέρα από το να γεμίζει σαβούρα το mailbox :D


Βασικα κατι πρεπει να γινεται. Οταν κανεις log in σου δειχνει κατι εικονιδια απο κατω και κατι σου λεει για τραγουδια και κατι τετοια. Δε ξερω... Θα δουμε παντος. :bgrin2:

geodlord7
18-04-2008, 15:16
Οχι ρε σεις.ΣΑυτο το site θα γινονται διαγωνισμοι για το gta, θα ανακοινωνονται σε πινακες οι καλυτεροι παιχτες σε διαφορετικους τομεις και θα δινονται διαφορα βραβεια και τετοια.

muku
18-04-2008, 15:20
Οχι ρε σεις.ΣΑυτο το site θα γινονται διαγωνισμοι για το gta, θα ανακοινωνονται σε πινακες οι καλυτεροι παιχτες σε διαφορετικους τομεις και θα δινονται διαφορα βραβεια και τετοια.

Α τότε μια χαρά. Ελπίζω να δινουν και το βραβείο της μεγαλύτερης καταστροφής. Καμία φορά όταν βαριέμαι να παίξω αποστολές γεμίζω μπαζούκα και προκαλώ την υπέρτατη καταστροφή, μετά παίρνω και ένα tank και καταστρέφω όλη την πόλη. Θα το κερδίσω σίγουρα... :bgrin2:

geodlord7
18-04-2008, 15:27
Θα εχει και τετοιο:p

Chris14_GR
18-04-2008, 16:20
Member #54547 :tiphat:

desperate_gamer
18-04-2008, 16:58
Βρε Κώστα, μαντάρα μου τα έκανες :P

Το Rockstar Games Social Club ναι μπορεί να αναφερθεί στο μέλλον και σε άλλα παιχνίδια, αλλά προς το παρόν είναι μόνο για GTA. Όπως έγραψα και στο άλλο thread, στο Social Club θα περιέχονται διάφορα leaderboards και charts που θα αναφέρονται στατιστικά στοιχεία και επιδόσεις των παικτών ανά τον κόσμο. Θα γίνονται συγκρίσεις, ενώ στο μέλλον θα υπάρχουν διαγωνισμοί και δώρα.

Πιο συγκεκριμένα, τα πρώτα επιβεβαιωμένα leaderboards είναι τα παρακάτω:

LCPD Police Blotter - Ψηφιακός χάρτης που μαζεύει τα στοιχεία από το single-player των παικτών ανά τον κόσμο και δείχνει τις πιο επικύνδινες περιοχές της Liberty City, τα πιο δημοφιλή όπλα κτλ

The Story Gang - Το ειδικό αυτό chart θα αναγνωρίζει τους παίκτες που τερμάτισαν την κύρια ιστορία του Niko στο GTAIV. Το chart θα κατατάζει τους παίκτες ανάλογα με τον χρόνο που τους πήρε για να τελειώσουν την ιστορία, καθώς θα δείχνει και με την σειρά ποιός το τερμάτισε πρώτος. Τα μέλη αυτής της λίστας θα λαμβάνουν ειδικά online widgets, καθώς και σηματάκια που θα δείχνουν τα κατορθώματά τους.

The 100% Club - Καμαρώστε όσους ολοκληρώσουν πρώτοι το παιχνίδι 100%!! Στους πρώτους δέκα που θα το κατορθώσουν, θα σταλεί ένα υπερβολικά σπάνιο αναμνηστικό που θα έχει σχήμα του "Κλειδιού της Πόλης". Αργότερα, το ιστορικό αυτό chart θα δείχνει ποιός ολοκλήρωσε το παιχνίδι 100% στο μικρότερο χρονικό διάστημα.

The Hall of Fame - Η περιοχή αυτή θα αναγνωρίζει τους μοναδικούς παίκτες που έχουν φτάσει στο νο. 1 σε διάφορα στατιστικά charts και θα περιέχει πρωσοποποιημένο σκρίνιο τρόπαιων από επιτεύγματα μέσα από το παιχνίδι και νίκες σε διάφορους διαγωνισμούς του Social Club.

The Liberty City Marathon - Μια κατάταξη από ειδικά "ορόσημα" που επιτεύχτηκαν μέσα από το παιχνίδι (από τα μίλια που περπάτησες, οδήγησες ή κολύμπησες, ως τον αριθμό σφαιρών που ξόδεψες και από τα επικύνδινα άλματα που έκανες). Θα υπάρχουν και ειδικοί διαγωνισμοί αργότερα σε αυτή τη περιοχή (όπως μαραθονοδρόμος κτλ κτλ).

Ακόμα, μέσω του Social Club και σε συνεργασία με το amazon.com θα μπορούμε να αγοράζουμε νόμιμα τα mp3 των τραγουδιών που μας άρεσαν στο παιχνίδι και μπορούμε να τα παραγγείλουμε μέσα από το κινητό του παιχνιδιού!!

SalazarTheGreek
18-04-2008, 17:09
#56632 εγω......:angry:

geodlord7
18-04-2008, 20:24
Desperate τελεια νεα!!!!Thanks!

Πολυ πορωση!!!!!!

NonBorn
18-04-2008, 20:28
Βρε Κώστα, μαντάρα μου τα έκανες :P

Το Rockstar Games Social Club ναι μπορεί να αναφερθεί στο μέλλον και σε άλλα παιχνίδια, αλλά προς το παρόν είναι μόνο για GTA. Όπως έγραψα και στο άλλο thread, στο Social Club θα περιέχονται διάφορα leaderboards και charts που θα αναφέρονται στατιστικά στοιχεία και επιδόσεις των παικτών ανά τον κόσμο. Θα γίνονται συγκρίσεις, ενώ στο μέλλον θα υπάρχουν διαγωνισμοί και δώρα.

Πιο συγκεκριμένα, τα πρώτα επιβεβαιωμένα leaderboards είναι τα παρακάτω:


Ακόμα, μέσω του Social Club και σε συνεργασία με το amazon.com θα μπορούμε να αγοράζουμε νόμιμα τα mp3 των τραγουδιών που μας άρεσαν στο παιχνίδι και μπορούμε να τα παραγγείλουμε μέσα από το κινητό του παιχνιδιού!!

Πες μου τι βλακεία έκανα να τη διορθώσω ... :hide::hide::hide: Συγνώμη.... :blush::blush:

desperate_gamer
18-04-2008, 22:22
Καλά δεν τα έκανε και τελείως μαντάρα. Χαχα.

Απλά είχα σκοπό τα νέα του social club (που αφορούν το GTA) να τα έχω στο άλλο thread και να ενημερώνω το πρώτο post με τα σχετικά νέα και τους διαγωνισμούς.

Αλλά δεν πειράζει, αυτό το thread μπορεί να μείνει για τυχόν χρήσεις του social club σε άλλα παιχνίδια.

NonBorn
18-04-2008, 23:04
Καλά δεν τα έκανε και τελείως μαντάρα. Χαχα.

Απλά είχα σκοπό τα νέα του social club (που αφορούν το GTA) να τα έχω στο άλλο thread και να ενημερώνω το πρώτο post με τα σχετικά νέα και τους διαγωνισμούς.

Αλλά δεν πειράζει, αυτό το thread μπορεί να μείνει για τυχόν χρήσεις του social club σε άλλα παιχνίδια.

Aς κρατήσουμε αυτό το thread για το GTA Social Club μιας και δεν υπάρχουν άλλα παιχνίδια προς το παρόν και αργότερα βλέπουμε!! Εσύ έχει το πρώτο post και εδώ οπότε άνετα μπορείς να το κάνεις και εδώ!! +1 από εμένα :D

desperate_gamer
19-04-2008, 12:54
Ok boss, έκανα τις όποιες αλλαγές και τώρα τα δυο threads είναι έτοιμα.

Ελπίζω να λύνουν τις όποιες απορίες έχει κανείς που δεν ξέρει καν για το online του GTA και της Rockstar (να ενημερωθείς κι εσύ αναλόγως, αλλιώς θα σε φωνάζω noob :P :P)

desperate_gamer
29-04-2008, 23:03
Με την επίσημη κυκλοφορία του παιχνιδιού, άνοιξε και επισήμως το ROCKSTAR SOCIAL CLUB.

Όσοι κάνατε register: Κάντε login στο site και στο "Εdit profile" θα δείτε επιλογή που σας επιτρέπει να κάνετε login με το PSN ID σας και να συνδεθεί με το account σας στο Social Club (έτσι θα καταμετρώνται όλα τα σκορ σας όταν θα παίζετε με το PSN ID σας).

Όσοι δεν έχετε κάνει register: Γραφτείτε στη σελίδα και ακολουθήστε την παραπάνω διαδικασία!

ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΕΤΕ. ΑΛΛΙΩΣ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ONLINE ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΣΑΣ ΣΤΑ LEADERBOARDS!

Katana
29-04-2008, 23:10
Για να το δούμε.Tnx!

Valkyre
29-04-2008, 23:27
145513#

Valkyre
29-04-2008, 23:33
παιδια πως κανω link το social club account με το PSN?

tasioskis
29-04-2008, 23:35
παιδια πως κανω link το social club account με το PSN?


σου δινει link η για ps3 η για x-box 360

Valkyre
29-04-2008, 23:37
σου δινει link η για ps3 η για x-box 360

πως μου το δινει αυτο το λινκ και που το βρισκω??Εγω εκανα απλα register.

tasioskis
29-04-2008, 23:43
πηγαινε edit profile και καπου στην μεση σου δινει τα link

tasioskis
29-04-2008, 23:45
εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο,αν δεν κανουμε register,δεν γινεται να παιξουμε online???

Valkyre
29-04-2008, 23:51
πηγαινε edit profile και καπου στην μεση σου δινει τα link

nasai kala file moy se eyxaristw :D

jammin
29-04-2008, 23:51
εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο,αν δεν κανουμε register,δεν γινεται να παιξουμε online???
απο οτι εχω καταλαβει γινεται, απλα αν μπεις στο social club της rockstar κανεις register και κανεις και link το συγκεκριμενο user με το user id στο psn τοτε θα κρατουνται και τα στατιστικα σου

jammin
29-04-2008, 23:52
πηγαινε edit profile και καπου στην μεση σου δινει τα link
και παλι σωστος μεγαλε folder!!!:wave::wave:

tasioskis
29-04-2008, 23:54
και παλι σωστος μεγαλε folder!!!:wave::wave:


χαχαχαχα,ευχαριστω.....

muku
30-04-2008, 12:05
Ποπο, καταστράφηκα. Έχω ξεχάσει τον κωδικό που έχω βάλει για το psn. Τώρα τι θα κάνω? Πως θα κάνω link??

desperate_gamer
30-04-2008, 13:55
Με την επίσημη κυκλοφορία του παιχνιδιού, άνοιξε και επισήμως το ROCKSTAR SOCIAL CLUB.

Όσοι κάνατε register: Κάντε login στο site και στο "Εdit profile" θα δείτε επιλογή που σας επιτρέπει να κάνετε login με το PSN ID σας και να συνδεθεί με το account σας στο Social Club (έτσι θα καταμετρώνται όλα τα σκορ σας όταν θα παίζετε με το PSN ID σας).

Όσοι δεν έχετε κάνει register: Γραφτείτε στη σελίδα και ακολουθήστε την παραπάνω διαδικασία!

ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΕΤΕ. ΑΛΛΙΩΣ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ONLINE ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΣΑΣ ΣΤΑ LEADERBOARDS!

Δεν τα γράφουμε τζάμπα. Διαβάζουμε τα posts. :frog::frog:


Ποπο, καταστράφηκα. Έχω ξεχάσει τον κωδικό που έχω βάλει για το psn. Τώρα τι θα κάνω? Πως θα κάνω link??

Από το Playstation 3 δεν μπορείς να μπεις και να αλλάξεις τον κωδικό (μιας και φαντάζομαι εκεί θα έχεις auto-login ;;)

muku
30-04-2008, 14:33
Τελικα το βρήκα. Τον κωδικο τον θυμομουν, λαθος e-mail έδινα... :D

jammin
30-04-2008, 15:58
Τελικα το βρήκα. Τον κωδικο τον θυμομουν, λαθος e-mail έδινα... :D
αχ αγορι μου ακομα δεν ξεκινησες καλα καλα και συμπεριφερεσαι κιολας σαν καμμενος :)

geodlord7
30-04-2008, 18:47
Zηταει και κωδικο απο psn???ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙ
Τον εχω ξεχασει εδω και 1 χρονο περιπου!!!ααααααααααααα!!!Τωρα τι κανω?????Shit!

fsss
30-04-2008, 20:08
153.080 τώρα πριν λίγο...
Όλα καλά , γράφτηκα κλπ. αλλά μετά δεν μου ανοίγει το link με την κοπέλλα(αυτό που υποτίθεται οτι έπρεπε να έχει τα στατιστικά)...
Καμμιά ιδεα?

fsss
30-04-2008, 20:11
ΟΚ λέει οτι μπορεί να χρειαστει και 24 ωρες ακόμη την πρώτη φορά που θα γραφτεις για να εμφανισει στατιστικά...

WolfRathmA
01-05-2008, 17:28
Παιδια εκανα την ενεργοποιηση του ID αλλα πως θα καταλαβω οτι το εκανε; Εμφανιζει πουθενα το PSN ID που εχω;

tasioskis
01-05-2008, 17:45
να ξαναρωτησω???? για να παιξεις ονλινε πρεπει να εισαι γραμμενος στο social club???

X-NEC
01-05-2008, 17:56
Δεν νομίζω Αλέκα μου!:p

tasioskis
01-05-2008, 18:04
Δεν νομίζω Αλέκα μου!:p

ευχαριστω.....
τωρα για το αλεκα.....σου εχω πει οτι για τους φιλους προτιμω το Βλαντιμιρ ιλιτς Ουλιανοφ(ΛΕΝΙΝ)

WolfRathmA
01-05-2008, 18:06
ευχαριστω.....
τωρα για το αλεκα.....σου εχω πει οτι για τους φιλους προτιμω το Βλαντιμιρ ιλιτς Ουλιανοφ(ΛΕΝΙΝ)

Εσυ που ξερεις για πες... εμφανιζει καπου το PSN ID στο site ; :frog:

tasioskis
01-05-2008, 18:19
καταφερες και επαιξες online???

klepidas
01-05-2008, 20:08
εγώ κατάφερα εσείς γιατί δεν μπορείται?

cocous
01-05-2008, 20:23
ενω τα κανεις ολα σου λεει πατα στην παρακατω διευθυνση για να πας στο κεντρικο μενου του site αλλα δεν κανει τιποτα. το psn id ομως συνδεθηκε αλλα δεν το δειχνει καπου

jammin
02-05-2008, 08:50
και εγω επαιξα online!!!
Επειδη ειναι η πρωτη φορα που εχω παιξει γενικοτερα online σε καποιο παιχνιδι πως γινεται να βρεθουμε μεσα στο δικτυο μεταξυ μας?

nikon
02-05-2008, 11:56
και εγω επαιξα online!!!
Επειδη ειναι η πρωτη φορα που εχω παιξει γενικοτερα online σε καποιο παιχνιδι πως γινεται να βρεθουμε μεσα στο δικτυο μεταξυ μας?
Όπως γίνεται και στα άλλα παιχνίδια φτιάχνεις room ή και σε ξένο room και κάνεις invite όσους είναι μέσα στο παιχνίδι εκείνη την στιγμή.

MaRkUs_
02-05-2008, 12:24
τελικά το έκαναν το online του???εγώ όλλο προβλήματα έχω...και με άλλα παιδιά που κάναμε party μετά μας πετούσε εκτός όταν κάναμε search για game

nikon
02-05-2008, 12:27
Να σου πω την αλήθεια 1 φορά έπαιξα μετά από invite, μόνος μου μέσω του κινητού 2 φορές προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.

MaRkUs_
02-05-2008, 12:38
Να σου πω την αλήθεια 1 φορά έπαιξα μετά από invite, μόνος μου μέσω του κινητού 2 φορές προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.

απλά είναι για το π@$τσο:Ρ αι να δούμε πότε θα το διορθώσουν

nikon
02-05-2008, 12:42
απλά είναι για το π@:Ρ αι να δούμε πότε θα το διορθώσουν
Ας ελπίσουμε μέχρι να τελειώσουμε το single mode.:p

tasioskis
02-05-2008, 13:18
απο οτι καταλαβα και σε τυχαιο δωματιο να μπεις μπορεις να στειλεις invite....δοκιμασα και εστειλα χτες στον val και τωρα στον greekteo kai dok

jammin
02-05-2008, 13:44
θα βγαλουμε πολυ γελιο λεμε!!!
Ειδικα οταν ολοι τελειωσουμε το single, θα την πεσουμε με τα μουτρα...

jammin
04-05-2008, 20:18
αυτη η αστυνομια του liberty city πολυ καλη δουλεια κανει βρε παιδια!! Ειδατε τα στατιστικα??? 1547% πανω η εγκληματικοτητα σε σχεση με την πιο προηγουμενη μερα.
ακου εκει 1.000.000 κλεμμενα αυτοκινητα,δεν εχετε (εχουμε) το Θεο σας???


Ου να μου χαθειτε παλιοπαιδα!!!

klepidas
04-05-2008, 20:32
πο΄θ το διάβασες αυτό?

greekteo
04-05-2008, 21:22
Ενταξει παντως το online δεν εχει και πολλα προβληματα καλε. Μην ειστε υπερβολικοι :p Εχουμε δει και πολυ χειροτερα (βλεπε το online του cod πριν κατι μηνες). Αμα εξαιρεσουμε κανα πεταγμα που κανει σε μενα απο το παιχνιδι, μια χαρα δουλευει.

jammin
05-05-2008, 10:07
πο΄θ το διάβασες αυτό?
sorry klep!!! Δεν το προσεξα γρηγορα το μην σου. Στη σελιδα του social club.
Εχει στατιστικα κατω απο το LCPD Blotter

jammin
12-05-2008, 22:11
παιδια εχει καταλαβει κανεις απο που ειναι τα στατιστικα που μας δειχνει στο liberty city marathon. Εγω εχω μπερδευτει εντελως. δεν μπορω να καταλαβω αν αναφερονται στο single ή στο multiplayer.
Please help

desperate_gamer
15-05-2008, 17:22
Μου φαίνεται στο single...

jammin
22-05-2008, 11:23
λοιπον περα απο το ποσοστο που εχουμε στο story mode το οποιο βλεπουμε στα στατιστικα του παιχνιδιου, εχουμε και το ποσοστο στο liberty city marathon που το βλεπουμε στο socialclub.
Ποια ειναι τα ποσοστα μας???
Εγω ειμαι μολις στο 11,90%
αντε να βλεπουμε και τους δικους μας ψηλα σιγα σιγα

jammin
22-05-2008, 18:27
μα ειναι δυνατον κανεις να μην ειδε τα ποσοστα του ρε παιδες?? Αντε να σας δω!!!

DarkUSS
22-05-2008, 18:55
Tα στατιστικά μου:

Liberty City Marathon Total Progress: 12.30%
http://img72.imageshack.us/img72/715/statsgtakd8.png

pvinis
22-05-2008, 19:01
εγω ειμαι καπου 10%, αλλα ειμαι 16% στο jack cars :D

http://img411.imageshack.us/img411/2103/42232057uo4.jpg

pvinis
22-05-2008, 19:03
63% public transport?!?
wow... πας περα δωθε με το τρενο? η βαζεις ταξιτζιδες να σε πανε απο δω κι απο κει?

DarkUSS
22-05-2008, 19:06
63% public transport?!?
wow... πας περα δωθε με το τρενο? η βαζεις ταξιτζιδες να σε πανε απο δω κι απο κει?

Χρησιμοποιώ μέσα μαζικής μεταφοράς για μια καθαρότερη Liberty City!:rofl:

jorgedept
22-05-2008, 19:12
Liberty City Marathon Total Progress: 10.50%http://i110.photobucket.com/albums/n95/jorgedept/GTA4.jpg


να και τα δικά μου

geodlord7
22-05-2008, 19:13
Eμενα γιατι ολα ειναι 0%??????

1% σε 2-3 επρεπε να εχω στανταρ!!

badboyfriend
22-05-2008, 21:14
Κι εμένα από τη Δευτέρα είναι όλα 0%, δεν έχει ανεβάσει τίποτα.

greekteo
24-05-2008, 02:14
Ο jorge εχει παρει και μεταλλιο για την χρηση δημοσιων μεσων μεταφορας. :rofl: Παιρνει λεωφορεια, ταξι και τρενα για τις μετακινησεις του :p...

Τα ποσοστα αυτα αφορουν μονο το multiplayer και πρεπει να εχετε κανει sychronize θα το πω, το psn account με το social club account σας

DarkUSS
24-05-2008, 02:20
Mπράβο Jorge, όπως λέει και η διαφήμιση αφήνουμε το αυτοκίνητο σπίτι και χρησιμοποιούμε Μέσα Μαζικής Μεταφοράς!:p

jorgedept
25-05-2008, 14:42
ναι κανονικά :P

και προσπαθώ να καθαρίσω και τους δρόμους από περαστικούς που άσκοπα παραπλανιούνται με τις σφαίρες μου :P

jammin
26-05-2008, 00:42
ναι κανονικά :P

και προσπαθώ να καθαρίσω και τους δρόμους από περαστικούς που άσκοπα παραπλανιούνται με τις σφαίρες μου :P
σωστο σε βρισκω :rofl:
Λεω να κανω μια προσπαθεια να ανεβασω τα ποσοστα μου στο lc marathon. Αυτη τη στιγμη ειμαι στο 13,80%. Αντε παιδες πολυ θα χαρω να δω εναν δικο μας στο 100 και του μαραθωνιου!

jammin
28-05-2008, 11:24
ανεβηκα στο 17,50% του μαραθωνιου...:yes:
Επισης απο σημερα το πρωι εχει ανοιξει στο social club και το multiplayer οποτε μπορουμε να βλεπουμε τα στατιστικα μας για τη συγκεκριμενη κατηγορια και απο εδω.
Ενας λογος παραπανω λοιπον για να ασχολουμαστε και με το multiplayer και να ανεβαινουμε και στις λιστες αυτες.:fooddance7:

jammin
30-05-2008, 09:01
επιτελους... 100σταρισα μια κατηγορια.:yay:
Την πιο ευκολη βεβαια, public transport. Ευκολη γιατι ταξακι, τσουπ και εφτασες. Ενω ολες οι αλλες κατηγοριες θελουν αρκετη δουλιτσα.
Οπως και να 'χει ομως εφτασα στο 22,20% και συνεχιζω!

:wave: Οι υπολοιποι τι κανετε?

panelix
30-05-2008, 11:53
re paidia ego exo graftei alla pos sindeete me to psn? Den zitise pouthena to psn mou kai den me afinei na mpo sto gta iv kommati tou site giati leei prepei na exo to game alla afou to exo? Ti kano tora? Thanks

panelix
30-05-2008, 11:54
Ο jorge εχει παρει και μεταλλιο για την χρηση δημοσιων μεσων μεταφορας. :rofl: Παιρνει λεωφορεια, ταξι και τρενα για τις μετακινησεις του :p...

Τα ποσοστα αυτα αφορουν μονο το multiplayer και πρεπει να εχετε κανει sychronize θα το πω, το psn account με το social club account σας

Auto enoo pos to kanoume?Mono multiplayer?Apokleiete pos termatizeis 100% to multiplayer? :p

jammin
30-05-2008, 11:56
re paidia ego exo graftei alla pos sindeete me to psn? Den zitise pouthena to psn mou kai den me afinei na mpo sto gta iv kommati tou site giati leei prepei na exo to game alla afou to exo? Ti kano tora? Thanks

πανω δεξια εχει την επιλογη edit profile
Μπες και στη συνεχεια στη μεση αυτων που θα σου εμφανισει βρισκεται η επιλογη "LINK PLAYSTATION NETWORK ID", ετσι απλα...

jammin
30-05-2008, 11:59
Ο jorge εχει παρει και μεταλλιο για την χρηση δημοσιων μεσων μεταφορας. :rofl: Παιρνει λεωφορεια, ταξι και τρενα για τις μετακινησεις του :p...

Τα ποσοστα αυτα αφορουν μονο το multiplayer και πρεπει να εχετε κανει sychronize θα το πω, το psn account με το social club account σας
οχι οχι...
Τα ποσοστα αφορουν μονο το single!!! τσεκαρισμενο

Giannis
30-05-2008, 12:03
egw pou den thimame to pass apo to psn den mporw na mpo kai as exw graftei....krima.....:(

jammin
30-05-2008, 12:07
egw pou den thimame to pass apo to psn den mporw na mpo kai as exw graftei....krima.....:(
καλα βρε αγορι μου, κι εσυ δεν το εγραφες καπου?
Προσπαθησε και αν οχι τοτε δημιουργησε αλλο user name

Giannis
30-05-2008, 12:09
exw prospathisi ta panta:fryingpan::rant:..........siga min katsw na kanw allo twra den pirazei..........:badpc:

panelix
30-05-2008, 12:21
Ksanaprospathise gianni ego me tin tetarti ton brika ton kodiko... :p
jammin sou xrostao kai ego ena +rep thanks :D
(giati kai ego sou exo dosei idi ena :D)

Giannis
30-05-2008, 12:22
egw exw prospathisi ekatontades fores...den prokeite na ton bro pote.........paliotera ton eixa brei....kai ton alaksa o malakas gia na mhn to ksana ksexasw kai kala:witsend:.......kai pali ton ksexasa :D:fight:

badboyfriend
30-05-2008, 14:46
Δεν έχει επιλογή μέσα από το PSN αν έχεις ξεχάσει τον κωδικό? Να στο στείλει στο mail ή να σε ρωτήσει μια ερώτηση που είχες δώσει στην εγγραφή (δε θυμάμαι αν κάνεις κάτι τέτοιο στην εγγραφή). Νομίζω δύσκολο να μην έχει retrieve password.

Εγώ στα μισά έχω 1% στα άλλα μισά 0% :Ρ To activities είναι οι επισκέψεις σε club κλπ με τους φίλους σου?

jammin
30-05-2008, 15:04
Εγώ στα μισά έχω 1% στα άλλα μισά 0% :Ρ To activities είναι οι επισκέψεις σε club κλπ με τους φίλους σου?

Δεν ειμαι σιγουρος για ολα τα activities, αλλα σιγουρα ειναι τα clubs, το comedy club, το strip show...

badboyfriend
30-05-2008, 16:46
Πάντως αμέσως κάνει update η σελίδα. Χθες που σκοτώθηκα μια φορά, μπήκα μετά από μισή ώρα και είχα 1 wasted.

seven77
30-05-2008, 16:59
παιδια πως κανω στο social club συνδεση με το psn id μου?
μπαινω απο το pc παταω να κανει τη συνδεση , μου λεει να μπω playsation network
βαζω τον κωδικο μου και ποτε δεν μπαινει. δεν μπορω να κανω sign in απο το pc?
πρεπει να το κανω απο το ps3?

jammin
30-05-2008, 17:06
παιδια πως κανω στο social club συνδεση με το psn id μου?
μπαινω απο το pc παταω να κανει τη συνδεση , μου λεει να μπω playsation network
βαζω τον κωδικο μου και ποτε δεν μπαινει. δεν μπορω να κανω sign in απο το pc?
πρεπει να το κανω απο το ps3?
φανταζομαι οτι εχεις ηδη κανει register στο socialclub. Στη συνεχεια κανεις edit profile και πατας το "LINK PLAYSTATION NETWORK ID"
Οσο αφορα το sign in αυτο γινεται μονο απο το ps3:wave:

seven77
30-05-2008, 17:09
και πως θα κανω την συνδεση?
θα μπω στο social club απο το ps3 μου?

greekteo
30-05-2008, 17:17
και πως θα κανω την συνδεση?
θα μπω στο social club απο το ps3 μου?

μπαινεις στο site του social club απο τον υπολογιστη σου κανονικα. Κανεις register και αφου τελειωσεις με το sign up και κανεις log in καπου λεει να κανεις sychronise δεν θυμαμαι θα σε γελασω :( Τεσπα, μπαινεις εκει και σου ζηταει αν εχεις 360 Live ή PSNID. Σου ζηταει μετα να βαλεις το psn id και τον κωδικο σου και αρχιζουν να μετρανε τα στατιστικα του social club ;)

jammin
30-05-2008, 17:23
μπαινεις στο site του social club απο τον υπολογιστη σου κανονικα. Κανεις register και αφου τελειωσεις με το sign up και κανεις log in καπου λεει να κανεις sychronise δεν θυμαμαι θα σε γελασω :( Τεσπα, μπαινεις εκει και σου ζηταει αν εχεις 360 Live ή PSNID. Σου ζηταει μετα να βαλεις το psn id και τον κωδικο σου και αρχιζουν να μετρανε τα στατιστικα του social club ;)
για την ακριβεια γραφει "LINK PLAYSTATION NETWORK ID", το εγραψα πριν απο μερικα ποστ. Με το που το κανεις και εφοσον εχεις προχωρησει στο παιχνιδι θα δεις να καταμετρουνται και τα ποσοστα σου στον μαραθωνιο.

seven77
30-05-2008, 17:24
ναι βρε παιδια...παταω ling και με βγαζει σε μια οθονη να μπω στο playstation network.
αλλα αφου δεν μπορω να μπω απο το pc πως στο καλο να το κανω???

greekteo
30-05-2008, 17:25
ναι βρε παιδια...παταω ling και με βγαζει σε μια οθονη να μπω στο playstation network.
αλλα αφου δεν μπορω να μπω απο το pc πως στο καλο να το κανω???

μπορεις να μπεις και απο το pc καλε :p

jammin
30-05-2008, 17:26
ναι βρε παιδια...παταω ling και με βγαζει σε μια οθονη να μπω στο playstation network.
αλλα αφου δεν μπορω να μπω απο το pc πως στο καλο να το κανω???
θα βαλεις το id του psn και απο κατω το password που εχεις για το psn.;)

seven77
31-05-2008, 23:19
τελικα το βρηκα....εβαζα λα8ος password:blush::blush:.βεβαια ολα ειναι ακομα στο μηδεν..αλλα που 8α μου παει....

jammin
31-05-2008, 23:26
τελικα το βρηκα....εβαζα λα8ος password:blush::blush:.βεβαια ολα ειναι ακομα στο μηδεν..αλλα που 8α μου παει....
ξεκινα και θα δεις σιγα σιγα τα νουμερα σου να ανεβαινουν!!! Αντε και καλη αρχη :fooddance7:
Στο 23,50 % του μαραθωνιου εγω αυτη τη στιγμη

greekteo
31-05-2008, 23:31
τελικα το βρηκα....εβαζα λα8ος password:blush::blush:.βεβαια ολα ειναι ακομα στο μηδεν..αλλα που 8α μου παει....

nice strato :D:D:D: Αντε με το καλο xixi

geodlord7
02-06-2008, 13:23
Οριστε και τα δικα μου!!!!!!!!

http://img229.imageshack.us/img229/1342/statsrt2.jpg

jorgedept
02-06-2008, 15:05
http://img26.picoodle.com/img/img26/4/6/2/jorgedept/f_stats1370m_523c281.jpg

το παιδί των bronze :p

greekteo
02-06-2008, 15:07
το παιδι της greenpeace:p

greekteo
02-06-2008, 16:09
Να και τα δικα μου, οχι τιποτα αλλο αλλα για να μην ειστε με την απορια :p


http://www.imageshack.gr/files/r60im8il0wnvnqeymvr4.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=r60im8il0wnvnqeymvr4.jpg)

panelix
02-06-2008, 18:11
http://imageshack.gr/files/8y87d4x1wyhsi0vgij6b.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=8y87d4x1wyhsi0vgij6b.jpg)

jorgedept
03-06-2008, 12:15
http://img30.picoodle.com/img/img30/4/6/3/jorgedept/f_stats1430m_948e3d2.jpg

έλα πάμε γερά

jammin
03-06-2008, 12:31
αυτα και απο μενα...http://img529.imageshack.us/img529/8510/rockstarzg3.png

jorgedept
03-06-2008, 12:35
bravo για το χρυσό jammin

jammin
03-06-2008, 12:42
thank you, thank you my friend. Αντε βαλτε ολοι τα δυνατα σας να γεμισουμε χρυσα

jorgedept
06-06-2008, 23:08
χάθηκαν όλα τα stats μου :(

jammin
08-06-2008, 18:31
χάθηκαν όλα τα stats μου :(

κανε λιγο υπομονη φιλαρακο... Ξαναεμφανιζονται!!! don't worry.
Μπορει βεβαια να εχει ηδη γινει γιατι βλεπω οτι το ποστ το εκανες πριν απο 2 μερες
:tiphat:

jorgedept
08-06-2008, 19:09
ξενέρωσα και δεν ξαναμπήκα να δώ

jammin
08-06-2008, 19:11
ελα μωρε... δυο κλικ υποθεση ειναι. Εγω τωρα μολις τα ειδα και ειναι οκ..
Μηχανακια ειναι τι να κανουμε

panelix
08-06-2008, 19:40
Emena midenistikan epeidi arxisa new game kai to social club metraei to autosave...

jorgedept
10-06-2008, 17:26
εμένα είναι ακόμα μηδενισμένα χωρίς να πειράξω τίποτα, anyway έτσι και αλλιώς σκέφτομαι να αρχίσω το online εντατικά.

RyDeR
10-06-2008, 23:13
Καλησπέρα παιδιά.

Παράγγειλα το GTA4 απο eBay (απο UK seller). Αν είναι NTSC θα παίζει στην δική μου (PAL) κονσόλα, σωστά;

Απο multiplayer πως πάει το game; Υπάρχει τρόπος καψίματος; :p Εσείς παίζετε;

jammin
11-06-2008, 17:49
Καλησπέρα παιδιά.

Παράγγειλα το GTA4 απο eBay (απο UK seller). Αν είναι NTSC θα παίζει στην δική μου (PAL) κονσόλα, σωστά;

Απο multiplayer πως πάει το game; Υπάρχει τρόπος καψίματος; :p Εσείς παίζετε;
Απο καποια σχολια που εχουν γινει μεσα στο site λογικα θα παιζει.
Απο multiplayer ειναι καλο. Εχει αρκετα modes που δημιουργουν καλο χαβαλε.
Εγω προσωπικα εχω αρκετες μερες να μπω στο online (10-14) καθως το εριξα στο bad company, αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα το ξανακανω

desperate_gamer
01-08-2008, 16:11
Ένα νέο και πρωτότυπο club άνοιξε στο Social Club, που συγκρίνει το ποιός έχει τα περισσότερα λεφτά στο single player του παιχνιδιού, το Millionaires Club!


Rockstar Games today launched the Millionaires Club - "recognizing and celebrating all of the wealthy seven–figure Grand Theft Auto IV players at the Rockstar Games Social Club." (http://socialclub.rockstargames.com/) Millionaire status is determined by totaling all of the money you've ever earned in single–player–mode from completing missions, winning races, doing vigilante side–jobs, and fortuitously picking up ‘dropped’ money in the street.

If you would like to see just how rich your fellow Millionaires are, you can mouse over each for a quick glimpse of their lifetime single–player money earned. With three leaderboards ranked by who’s become a Millionaire first, who’s done it quickest, and who is the richest in the City.

Επίσης ενδιαφέρον είναι ότι περιμένουμε ακόμα ένα club με τον μυστηριώδη τίτλο "Viral Infection" (μόλυνση από ιό).


And also coming soon to Social Club... the Viral Infection "zombie feature." Sounds interesting, more info coming soon we're told.

http://www.gta4.net/news/4118/social-club-update--the-millionaires-club-launch/

jammin
06-11-2008, 12:34
Νεα θεματακια στο social club. Τοσο τα νεα για το Midnigh club οσο και το viral infection του multi του gta

desperate_gamer
07-11-2008, 01:01
Νεα θεματακια στο social club. Τοσο τα νεα για το Midnigh club οσο και το viral infection του multi του gta

Ναι η αλήθεια είναι ότι το Social Club είναι ένα "μεγάλο κεφάλαιο" και όχι μόνο για το GTAIV όπως υπολόγιζα ενθουσιασμένος στην αρχή :angry:...

Ίσως για το Social Club του Midnight να ανοίξει καινούργιο thread, αν υπάρχει ενδιαφέρον.