PDA

View Full Version : Official Call of Duty 4 Glitches Thread!! Από τους kapellakis, geodlord7, mootschios!



geodlord7
15-04-2008, 22:13
Σε αυτο το θρεντ θα ποσταρουμε καθε φορα απο ενα βιντεο με glitches που δοκιμασαμε!!
Η ελληνικη ομαδα ps3forums.gr

Glitch 1
Λοιπον πολλοι εχαν κανει το glitch που υπαρχει στην πιστα vacant, που μπορεις να ανεβεις στην οροφη με εναν τροπο!Ετσι σημερα μαζευτηκαμε εγω, ο kapellakis, o mootschios και το καναμε και το βιντεοσκοπησα!Οριστε και τα πειστηρια!

Μονταζ: geodlord7
Video Capture: geodlord7
Players: kapellakis, mootschios, geodlord7
Map: Vacant

D0SnflQz5Oc

kapellakis
15-04-2008, 23:13
γαματοοο!!! πολυ ωραιο geo!!! να ξαναβγαλουμε παρομοια βιντεακια:)

geodlord7
15-04-2008, 23:15
Oσα θες!!!Μια μερα θα τραβηξω βιντεο πολλα παιχνιδια που θα παιξω και μετα θα φτιαξω ενα compilation:p

kapellakis
15-04-2008, 23:18
Oσα θες!!!Μια μερα θα τραβηξω βιντεο πολλα παιχνιδια που θα παιξω και μετα θα φτιαξω ενα compilation:p
ωραιος!!! σκεφτομαι να κανω και εγω ενα killing montage & ενα με το golden Mini-Uzi μου! lol:rofl:

geodlord7
15-04-2008, 23:20
ωραιος!!! σκεφτομαι να κανω και εγω ενα killing montage & ενα με το golden Mini-Uzi μου! lol:rofl:

lol!!!!Ωραιος!!Εχεις κολλημα με το uzi e??Eγω σκεφτομαι να κανω ενα compilation μονο με sniper!Μετραει:p

kapellakis
15-04-2008, 23:27
lol!!!!Ωραιος!!Εχεις κολλημα με το uzi e??Eγω σκεφτομαι να κανω ενα compilation μονο με sniper!Μετραει:p
κοιτα εγω ηθελα να παρω ενα χρυσο οπλακι στο cod, ετσι για να γουσταρω:p τωρα δεν εχω και πολυ κολλημα με το Uzaki...μονο σε hq το παιζω:p τωρα βαριεμαι να ανοιγω αλλα χρυσα οπλα οποτε μονο για το χαβαλε μου παιζω και για τη παρεα...απλα θελω να βρω ενα οπλο που να με ταιριαζει στο να παιρνω ευκολα kills..συνηθως στο s&d παιζω το mp5 με silencer αλλα δεν ειναι η καλυτερη επιλογη:( θελω ενα οπλο που εχει μεγαλο range, εχει σιγαστηρα, ειναι αυτοματο και ικανοποιητικο recoil...τωρα θα μου πεις που θα το βρω?

geodlord7
15-04-2008, 23:33
Eδω δεν εχω βρει οπλο για μενα :p

Valkyre
16-04-2008, 02:06
xaxa μπραβο καλο! ;)

MaRkUs_
16-04-2008, 12:02
το κακό είναι ότι πιάνουν σε old school mode μερικά βέβαια δουλεύουν και χωρίς το πολύ ψηλώ πύδημα....

mootsChios
16-04-2008, 20:29
Ωραιο το εφτιαξες. Καλο μονταζ. Παλι καλα που δεν εβαλες το κομματι που πασχιζα να ανεβω στην οροφη. Και να σκεφτεις οτι οσο δεν επαιρνε η καμερα, το εκανα με τη μια. Δεν πειραζει. Αντε με το καλο να το ξανακανουμε και σε αλλες πιστες.

MaRkUs_
17-04-2008, 11:36
Ωραιο το εφτιαξες. Καλο μονταζ. Παλι καλα που δεν εβαλες το κομματι που πασχιζα να ανεβω στην οροφη. Και να σκεφτεις οτι οσο δεν επαιρνε η καμερα, το εκανα με τη μια. Δεν πειραζει. Αντε με το καλο να το ξανακανουμε και σε αλλες πιστες.

θα είχες άγχος μωρέ....πρώτη εμφάνιση στην tv!!!:P:P:P:P :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

geodlord7
17-04-2008, 13:55
Ωραιο το εφτιαξες. Καλο μονταζ. Παλι καλα που δεν εβαλες το κομματι που πασχιζα να ανεβω στην οροφη. Και να σκεφτεις οτι οσο δεν επαιρνε η καμερα, το εκανα με τη μια. Δεν πειραζει. Αντε με το καλο να το ξανακανουμε και σε αλλες πιστες.
Σε ευχαριστω:)
Ετσι γινεται παντα!!:frog:Οταν ξερεις οτι σε τραβαει η καμερα παντα κατι παει στραβα.

Τωρα σκεφτομαι οπως ειπα και πιο πανω να κανω ενα killing μονταζ!!Αλλα θα κανουμε και κανα αλλο glitch!Mας εχου μεινει 3 πιστες με glitches.

NonBorn
17-04-2008, 14:07
Καταπληκτικό video!!! Μπράβο στον geod... Aνεβάστε κι άλλα τέτοια... :D :D

geodlord7
17-04-2008, 14:10
Τhanks!!Και αυτο δεν ηταν τιποτα!Που να δεις το compilation απο πολλα παιχνιδια πως θα ειναι:p

jammin
17-04-2008, 14:27
μπραβο ρε παιδια. Πολυ πολυ καλο

mootsChios
17-04-2008, 15:44
θα είχες άγχος μωρέ....πρώτη εμφάνιση στην tv!!!:P:P:P:P :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
LooooooLLLzzzzz!!! Ετσι ειναι! Παντως χτες αργα προσπαθησα να κανω κατι glitches στην Crash και απο τις 20 προσπαθειες το πετυχα την μια. Απορω πως καποιοι το κανουν να φαινεται τοσο ευκολο. Και πριν κανω private δωματιο να τα δοκιμασω με την ησυχια μου το προσπαθουσα ενω παιζανε οι αλλοι S&D και ενα παιδακι (σκωτσεζος) με εβλεπε και μου λεει "κοιτα πως να το κανεις" και τσουπ τσουπ το εκανε και απο τις 2 μεριες που γινεται το glitch. Πλακα ειχε που ενω οι αλλοι χτυπιοντουσαν να βαλουν/αποσυνδεσουν βομβες, 2 ατομα καθοντουσαν και προσπαθουσαν να κανουν glitches

geodlord7
17-04-2008, 16:09
Λοιπον moots εχουμε πολλα glitches να κανουμε:p Τωρα εκπαιδευομαι στο youtube:p
Μsn εχεις για να κανονιζουμε glitches και να ανταλλαζουμε βιντεο??

urquattros
17-04-2008, 17:55
μπραβο παιδια

kapellakis
17-04-2008, 22:10
καλη ιδεα να κανουμε ενα montage απο sniper...:)
αλλα και να κανουμε και τα αλλα glitches στα αλλα map;)
για τα glitches μην ανησυχειτε..υπαρχει ο ειδικος..lol:rofl:

mootsChios
18-04-2008, 16:10
a_moutsatsos@hotmail.com για οσους θελουν