PDA

View Full Version : 2o Ps3forums.gr Hardcore Cup



Donald
06-04-2008, 22:42
Μετά την επιτυχία του πρώτου κυπέλου,ο επιτυχημένος θεσμός θα συνεχιστεί με νέα ηγεσία και νέα παράγκα!

Σημαντικές ημερομηνίες:
Δηλώσεις μέχρι την Πέμπτη 10/04/08
Δήλωση ομάδων από τους μη συμμετέχοντες στο πρωτάθλημα μέχρι Παρασκευή 13/04/08
Κλήρωση και έναρξη Σάββατο 12/04/08Συμμετοχές:
Στο κύπελο μπορούνα να συμμετάσχουν όλοι,ανεξάρτητως αν συμμετέχουν ή όχι στο πρωτάθλημα.
Οι συμμετέχοντες στο πρωτάθλημα ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ! (όποιος ρωτήσει γι'αυτό θα αποκλειστεί πάραυτα) :fryingpan::fryingpan::badpc::badpc:

Οι Συμμετέχοντες στο πρωτάθλξμα διατηρούν την ομάδα τους. Οι έξτρα συμμετέχοντες θα κληθούν να επιλέξουν ομάδες μέχρι την ημερομηνία που γράφτηκε παραπάνω. Υπενθυμίζω πώς ΟΛΟΙ πρέπει να έχουν διαφορετική ομάδα.ΚΑΝΟΝΕΣ:
Η κάθε φάση θα περιλαμβάνει έναν διπλό νοκ-αουτ αγώνα για τον κάθε συμμετέχοντα
Ο τελικός θα είναι μονός αγώνας με διάρκεια 15' με παράταση και πέναλτυ εφόσον χρειαστούν
Κάθε φάση θα ολοκληρώνεται σε καθορισμένη ημερομηνία που θα ανακοινώνεται. ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΣΚΟΠΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ,ΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΕΚΛΟΓΕΣ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ,ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΤΛ.
Αν κάποιος αγώνας δε γίνει τότε θα εκτιμηθεί ποιός ενδιαφέρθηκε εμπράκτως να παίξει τους αγώνες. Αν δεν ενδιαφερθεί κανείς
Όλοι οι αγώνες είναι διπλοί (μέσα-έξω) εκτός από τον μεγάλο μονό τελικό.
Στα διπλά παιχνίδια μετράνε τα εκτός έδρας γκολ. πχ 1ο ματς 2-1, 2ο 3-2. Περνάει αυτός που πέτυχε τα 2 εκτός έδρας γκολ (όπως άλλωστε στο κανονικό ποδόσφαιρο).
Αν το 1ο ματς έχει λήξει ισσόπαλο τότε στο 2ο θα παιχτεί παράταση και πέναλτυ (αν και μόνο αν έχουμε πάλι ΙΔΙΑ ισοπαλία πχ 1-1 τα δύο ματς)
Στην πολύ ατυχή περίπτωση 2 ίδιων αποτελεσμάτων (πχ 2-1, 2-1) τότε περνάει αυτός που συμπαθώ περισσότερο:confused::rant::rofl::rofl: Σοβαρά τώρα...τότε οι 2 αντίπαλοι θα λύσουν τις διαφορές τους σε 3ο ματς που θα έχει παράταση και πέναλτυ.
Στην κληρωτίδα για την πρώτη φάση θα μπουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ όλες οι έξτρα ομάδες μαζί με τις 22 του πρωταθλήματος. Κάποιες ομάδες θα περάσουν στην επόμενη φάση οπότε μη δω ερωτήσεις του στυλ "Γιατί δεν είμαι εγώ στην πρώτη φάση αφού συμμετέχω?"
Ο Κυπελλούχος κερδίζει 2 πόντους στη γενική βαθμολογία κατάταξης και ο φιναλίστ του Κυπέλλου 1.
Οι πίνακες με τις ομάδες θα ανανεώνονται πάντα στο πρώτο ποστ.
Γιά οποιαδήποτε ερώτηση σχετικά με το κύπελο μην πρήζετε τον PROEVO!!! Έχει ήδη αρκετή δουλειά γιά το πρωτάθλημα. Επίσης η μπογιά του δεν περνάει πιά εδώ :angry::angry::angry:
ΕΙΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣΕλπίζω να μην ξέχασα τίποτα και ελπίζω να σας αρέσει. Αν δε σας αρέσει, δεν υπάρχει πρόβλημα,θα το συζητούσουμε και θα κάνουμε ό,τι θέλω εγώ :angry::frog::fooddance7:

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟ THREAD ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΘΑΡΟ,ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΤ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ Η ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΗΔΗ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ.

Τελικές συμμετοχές.




ProEvo - > Ajax PRO ID : ProEvo13 PSN ID : FaramirEvolution
touristas - > Aston Villa (West Midlands)PRO ID : touristas PSN ID : touristas
donald - > Wigan (Lancashire Athletic) PRO ID : donald PSN ID : donald
manos_ps3 - > Benfica PRO ID : manos_gr PSN ID : manos_gr
georgiosdam - > Villareal PRO ID : georgiosdam PSN ID : georgiosdam
gergeo - > West Ham (East London)PRO ID : ageorg2005 PSN ID : ageorg2005
bilias13 - > Fiorentina PRO ID : bilias13 PSN ID : bilias13
roxito - > Middlesbrough PRO ID : stergios26 PSN ID : stergios25
SIRIOS7 - > PSV Einthoven PRO ID : SIRIOS7 PSN ID : SIRIOS7
jorgedept - > Udinese PRO ID : Jorge_Dept PSN ID : jorgedept
oddin - > Manchester City PRO ID : oddin64 PSN ID : oddin64
tasioskis - > Fenerbahce PRO ID : tasioskis PSN ID : tasioskis1
grvagelis - > AEK PRO ID : aekatene PSN ID : grvagelis
redismagik - > Paris Saint Germain PRO ID : redismagik PSN ID : redismagik
EmmanouiL - > Torino PRO ID : EmmanouiL PSN ID : EmmanouiL
Rommel - > Porto PRO ID : rommel11 PSN ID : rommel11

bouzk77 - > Everton PRO ID : mortimer_ PSN ID : mortimer_
zoom8 - > Lazio PRO ID : zoom8 PSN ID : alexrx8
muku - > Sampdoria PRO ID : muku PSN ID : muku0-400
msnes7 - > Olympiakos PRO ID : msnes7 PSN ID : msnes7
Maximvs - > Marseille PRO ID : Maximvs PSN ID : pelatakos
alfie32 - > Palermo PRO ID : alfie32 PSN ID : alfie32
carpe_diem_rj -> River Plate PRO ID : Carpe_Diem_Rj
blizard -> Portsmouth PRO ID : blizard PSN ID : blizard


1ος Γύρος & αποτελέσματα



http://img144.imageshack.us/img144/8841/1osgyrosee2.png



Ο 1ος γύρος Ολοκληρώνεται το αργότερο Σαββάτο 19/04/08
Όσοι δεν παίξουν θα αποκλειστούν,εκτός εάν υπάρξει ειδικός λόγος,π.χ. ο ένας συμμετέχων είναι συνεχώς online αναζητώντας τον άλλο που τον έφαγε ο Δρακουμέλ.
Όσοι δε βλέπουν το όνομα τους όπως γράφω και παραπάνω στους κανόνες,έχουν ήδη προκριθεί άνευ αγώνος στο 2ο γύρο
Δυστυχώς ο πελ... εεε συγγνώμη ο GeorgiosDam δεν κληρώθηκε ούτε με μένα ούτε με τον touristas... Έχουμε και 2ο γύρο όμως :rofl::rofl::rofl:http://img245.imageshack.us/img245/2751/1osgyrosapotsb8.png (http://imageshack.us)

Τα ματς που δεν παίζτηκαν κατοχυρώθηκαν με 3-0,στα χαρτιά Φυσικά.
Δυστυχώς για το ματς Rommel - Manos_ps3 θεωρείται ότι δεν έγινε με υπαιτιότητα του Μάνου.

http://img291.imageshack.us/img291/4961/2osgyroszy6.png (http://imageshack.us)


Ο 2ος γύρος Ολοκληρώνεται το αργότερο Πέμπτη 24/04/08
Όσοι δεν παίξουν θα αποκλειστούν,εκτός εάν υπάρξει ειδικός λόγος,π.χ. ο ένας συμμετέχων είναι συνεχώς online αναζητώντας τον άλλο που τον έφαγε ο Δρακουμέλ.
Δυστυχώς ο πελ... εεε συγγνώμη ο GeorgiosDam δεν κληρώθηκε με μένα πάλι... Έχουμε και 3ο γύρο όμως :rofl::rofl::rofl:

O takaros7 μετά τον αποκλεισμό του στο πρωτάθλημα,αποκλείεται και από το κύπελο.
Φιλικά,
ο αγαπημένος σας διοργανωτής
Αδόλφος Χίτλερ

Maximvs
06-04-2008, 23:57
μεσα παιδια και εγω.

Carpe_Diem_Rj
07-04-2008, 00:49
Και εγω μεσα!!!

Kostas_GR
07-04-2008, 00:59
Μια ερωτηση παιδια. Μπορει και ο αδερφος μου να συμμετασχει στο κυπελλο και να παιζει απο το PS3 μου με αλλη ομαδα?

grvagelis
07-04-2008, 23:01
φυσικα η αεκαρα που εφτασε στα ημιτελικα απο την πρωτη συμετοχη ειναι μεσα

redismagik
07-04-2008, 23:16
mesa ki ego

Donald
08-04-2008, 00:10
Μια ερωτηση παιδια. Μπορει και ο αδερφος μου να συμμετασχει στο κυπελλο και να παιζει απο το PS3 μου με αλλη ομαδα?

Φίλε Κώστα χωρίς παρεξήγηση,επειδή έχουν προκύψει παρόμοι περιστατικά αναξιοπιστίας σε ανάλογη ακριβώς περίπτωση,δε θα μπορέσει να συμμετάσχει ο αδερφός σου,γιατί θα υπάρξουν αντιδράσεις γι'αυτό. Σου ζητώ συγγνώμη και ελπίζω να καταλάβεις.


φυσικα η αεκαρα που εφτασε στα ημιτελικα απο την πρωτη συμετοχη ειναι μεσα


mesa ki ego

Φαντάζομαι γιά άλλη μιά φορά δε διαβάσατε τους κανόνες :frog::frog::frog:

Carpe diem & Maxim σας σημείωσα παιδιά,απλώς κάποια στιγμή θα αναρτήσω τον τελικό πίνακα συμμετοχών,μην ανησυχείτε.

Άντε περιμένουμε και τους υπόλοιπους,ξανατπνίζω ότι :
ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

Περιμένω τις συμμετοχές σας :bgrin2:

gergeo
08-04-2008, 15:11
mesa kai egw..:)

ProEvo
08-04-2008, 15:13
Στο κύπελο μπορούνα να συμμετάσχουν όλοι,ανεξάρτητως αν συμμετέχουν ή όχι στο πρωτάθλημα.
Οι συμμετέχοντες στο πρωτάθλημα ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ! (όποιος ρωτήσει γι'αυτό θα αποκλειστεί πάραυτα) :fryingpan::fryingpan::badpc::badpc:

Οι Συμμετέχοντες στο πρωτάθλξμα διατηρούν την ομάδα τους. Οι έξτρα συμμετέχοντες θα κληθούν να επιλέξουν ομάδες μέχρι την ημερομηνία που γράφτηκε παραπάνω. Υπενθυμίζω πώς ΟΛΟΙ πρέπει να έχουν διαφορετική ομάδα.


mesa kai egw..:)

:confused::fryingpan::fryingpan::rofl::rofl:

alfie32
08-04-2008, 23:14
eimai mesa kai ego apo afie32 omada Palermo

jorgedept
09-04-2008, 00:50
εγώ λέω όση κάνουν ένα post που δεν πρέπει να γίνει λόγο ότι δεν διάβασαν τους κανόνες να αποκλείονται από το κύπελλο. 'Ωστε να τους γίνει μάθημα και να παραδειγματιστούν οι επόμενοι.

blizard
09-04-2008, 08:30
Βάλτε και εμένα μέσα για ένα γύρο....

Donald
09-04-2008, 20:48
blizard σε έβαλα.
παιδιά ξαναλέω,
ΟΣΟΙ ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ.

Οι συμμετοχές θα κλείσουν το απόγευμα της Παρασκευής όποτε και θα ανακοινωθούν. Έτσι και λίγες ώρες μπόνους γιά καλή αρχή :angry:

msnes7
09-04-2008, 21:57
Μέσα αν δεν έκλεισε

jorgedept
09-04-2008, 23:47
Οι συμμετέχοντες στο πρωτάθλημα ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ! (όποιος ρωτήσει γι'αυτό θα αποκλειστεί πάραυτα) :fryingpan::fryingpan::badpc::badpc:


Μέσα αν δεν έκλεισε


εγώ λέω όση κάνουν ένα post που δεν πρέπει να γίνει λόγο ότι δεν διάβασαν τους κανόνες να αποκλείονται από το κύπελλο. 'Ωστε να τους γίνει μάθημα και να παραδειγματιστούν οι επόμενοι.




PLEASE GUYS READ THE F@CKIN RULEZ

msnes7
10-04-2008, 01:53
Καλά ρε μη βαράτε έχουμε και μια μυωπία:fryingpan: (αλήθεια έχω)

blizard
11-04-2008, 12:18
Με τις ομάδες το θα γίνει παιδιά ? να αρχίσουμε να διαλέγουμε κοιτώντας ποιες έχουν αποκλειστεί και ποιες έχουν πάρει οι προηγούμενοι από εδώ?
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2590

ProEvo
11-04-2008, 12:20
Με τις ομάδες το θα γίνει παιδιά ? να αρχίσουμε να διαλέγουμε κοιτώντας ποιες έχουν αποκλειστεί και ποιες έχουν πάρει οι προηγούμενοι από εδώ?
http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2590

Ακριβώς ;)

redismagik
12-04-2008, 12:41
i klirosi eine me ''pagomena zesta mnpalakia''.grafti se vidseo kai postare tin ama thes na sde pistepsoume.:rofl::rofl::rofl:

Donald
12-04-2008, 18:37
Η κλήρωση έγινε κάτω από αδιαφανείς πάντα διαδικασίες. Το πρόγραμμα θα ανακοινώνεται ΠΑΝΤΑ στο πρώτο ποστ. Παρακαλώ από εδώ και πέρα να δημοσιεύετε ΜΟΝΟ τα αποτελέσματα ή πολύ σημαντικές παρατηρήσεις!


LET THE GAME BEGIN ! ! ! !

ProEvo
12-04-2008, 19:32
ProEvo - gergeo
Ajax - West Ham
3 - 2

3-0 προηγήθηκε ο Ajax, που νόμισε ότι καθάρισε την πρόκριση και η West Ham τον τιμώρησε μειώνοντας σε 3-2 και βάζοντας φωτιά στον επαναληπτικό.

gergeo - ProEvo
West Ham - Ajax
3 - 5

0-1 στο 8' για τον Ajax αλλά η West Ham παίρνει άμεσα κεφάλι ισοφαρίζοντας αρχικά 1-1 και κάνοντας το 2-1 στο 25', φτάνοντας έτσι σε σκορ πρόκρισης. 2-2 για τον Ajax στο 40' και 2-3 με πολύ αμφισβητούμενο πέναλτυ. 2-4 με γκολ που θεώρησα ότι μπήκε από lag γι αυτό αμέσως μετά ο Davids χώρεψε τον τερματοφυλακά του και...3-4. Τεράστια εξ επαφής διπλή ευκαιρία για τη West Ham για να βάλει φωτιά στο ματς αλλά αμέσως μετά έγινε το 3-5 και ο Ajax πήρε μια δύσκολη πρόκριση.

Εκτός από την παραπάνω φάση, χωρίς καθόλου lag τα παιχίδια. Συγχαρητήρια για τα ματς gergeo. Τα λέμε και στο Πρωτάθλημα. :)

gergeo
12-04-2008, 20:08
kali epitixia kai se sena proevo..:)

georgiosdam
12-04-2008, 21:35
georgiosdam-oddin
villareal-man.city
2-1

oddin-villareal
man.city-villareal
2-3

η προκριση ηρθε ευκολοτερα απο οσο πιστευα!!! δυο ματσαρες χωρις καθολου λαγκ!!!! ατυχος ο oddin που αποκλειστηκε τοσο νωρις, ατυχος γιατι κληρωθηκε μαζι μου!! σορρυ δε φταιω ο καρ... ο πανος φταιει!!!!!!!

grvagelis
12-04-2008, 23:13
κατοπιν συνενωησης με τον διοργανωτη φιλο donald,θα παιξω τους αγωνες μου κανονικα με τον jorgedept.

Carpe_Diem_Rj
13-04-2008, 00:21
Φιλε bouzκ77 επειδη αυριο φευγω ταξιδι και γυριζω την αλλη κυριακη αν μπορεις αυριο το πρωι να παιξουμε τους αγωνες μας. Μεχρι τις 1 το μεσημερι μπορω! Ευχαριστω!

bouzk77
13-04-2008, 00:23
an eisai tora mesa ta paizoume se ligo, allios ok to proi

Carpe_Diem_Rj
13-04-2008, 00:25
Το πρωι αν μπορεις καλυτερα τι ωρα σε βολευει φιλε μου? Κατα τις 11 ειναι οκ?

σορρυ για το οφτοπικ
Φιλε πηγα στο πσν αλλα δεν με εχεις κανει add.
Αυριο το πρωι στις 11 θα ειμαι μεσα .Κανεμε add.

bouzk77
13-04-2008, 16:27
Τελικά δεν τον πρόλαβα τον Carpe, Donald κάνε αυτό που πιστεύεις πιο σωστό, εκτός κι αν μπορείς να μας δώσεις μια μικρή παράτα να το παίξουμε την Κυριακή που θα έχει γυρίσει. Απλά θα περιμένει κάποιος μια μέρα πάρα πάνω για τον αντίπαλό του στην επόμενη φάση.

Donald
14-04-2008, 02:51
Λοιπόν η κλήρωση θα γίνει Σαββάτο αλλά θα σας δώσω μόνο μία μέρα ακόμη,να παίξετε Κυριακή. Αν δεν τα καταφέρετε στην επόμενη φάση,λυπάμαι αλλά θα περάσει ο Bouzk77. Νομίζω ότι στο κύπελο είναι δύσκολο να δεχθούμε απουσία μίας βδομάδας επομένως ο bouzk77 που δε φέρει ευθύνη γι'αυτό θα περάσει στην επόμενη φάση αν δεν παίξετε την Κυριακή. Carpe_diem_rj είμαι στη διάθεση σου αν έχεις κάποια ένσταση,ελπίζω να καταλαβαίνεις.

touristas
14-04-2008, 18:22
touristas-msnes7
aston villa-osfp
2-3

msnes7-touristas
osfp-aston villa
1-2
i villa apoxaireta ti diorganosi.epaikse kala o olimpiakos alla to apotelesma nomizo to ekrinan ta sovara diaititika lathi me apokorifoma to penalti pou de dothike sto 89 sto deutero paignidi me ton paikti tis villla pro kenis estias na parempodizetai adikanonika apo ton teleutaio amintiko.ksexasa omos oti paizo me ton olimpiako!!!!!lolol
kali sinexeia msnes7

msnes7
14-04-2008, 18:25
sorry tourist το έγραψα και στο shout πήγα να κάνω πέναλτυ και έγινε κόντρα και βγήκε έξω.Εγώ τουλάχιστον αυτό είδα παρότι είχε σπάσιμο το παιχνίδι σε όλη τη διάρκεια.Στο πρώτο ματς όντως έδωσε πέτσινο πέναλτυ στο 1-2 (είναι το πρώτο που κερδίζω!!!!!εννοώ πέναλτυ)

jorgedept
14-04-2008, 22:39
Jorge Dept - grvagelis
Udinese - aek
2 - 4

grvagelis - Jorge Dept
aek - Udinese
1 - 1

bye κύπελλο

grvagelis
15-04-2008, 11:50
touristas-msnes7
aston villa-osfp
2-3

msnes7-touristas
osfp-aston villa
1-2
i villa apoxaireta ti diorganosi.epaikse kala o olimpiakos alla to apotelesma nomizo to ekrinan ta sovara diaititika lathi me apokorifoma to penalti pou de dothike sto 89 sto deutero paignidi me ton paikti tis villla pro kenis estias na parempodizetai adikanonika apo ton teleutaio amintiko.ksexasa omos oti paizo me ton olimpiako!!!!!lolol
kali sinexeia msnes7re to kokkali paragka kai sto pro estise??den paizetai!!:fryingpan::fryingpan:

blizard
18-04-2008, 21:11
Παιδιά δεν κατάφερα να παίξω με τον zoom8 λόγο κάποιου προβλήματος που έχω.
(ξέρω για ports κλπ , απλά κάτι πάει στραβά στην σύνδεσή μας και δεν έχω πολύ χρόνο τώρα για να ψάξιμο)

ΥΓ
sorry για το μπέρδεμα, και thanks στον zoom για την προσπάθεια να το λύσουμε.

Donald
18-04-2008, 23:49
@Blizard

Σου έστελνα απάντηση σε pm αλλά ήσουν full γι'αυτό σου απαντώ εδώ. Σε Καμία ταλαιπωρία δεν με υπέβαλλες και σε ευχαριστώ γιά τη συμμετοχή. Απλώς ήθελα να είμαι σίγουρος ότι δε θα πάρω κάποια απόφαση που θα είναι άδικη. Σε περιμένω ξανά στην επόμενη διοργάνωση :)

Επομένως παίδες από το ζευγάρι blizard - zoom8 προκρίνεται ο zoom8
Από το ζευγάρι carpe_diem_rj - bouzk77 προκρίνεται ο bouzk77
Και από το ζευγάρι Roxito - alfie φυσικά ο Roxito.

Η κλήρωση αύριο Live sto shoutbox μόλις ξυπνήσω :angry:

ProEvo
20-04-2008, 13:08
Maximvs - ProEvo
Marseille - Ajax
1 - 3

Καλύτερος ο Ajax στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, φάνηκε να κλειδώνει την πρόκριση από το πρώτο ματς με γκολ στο 89'. Σουτ 7-10.

ProEvo - Maximvs
Ajax - Marseille
6 - 5

Φανταστικό ματς με τη Marseille να είναι εντυπωσιακή και να παίζει στα ίσα την πρόκριση. Κομβικό σημείο του ματς στο 45' που με σκορ 2-3 ο Ajax βγαίνει σε αντεπίθεση, χάνει μεγάλη ευκαιρία, ο αμυντικός της Marseille διώχνει, γίνεται μια εντυπωσιακή κόντρα και η μπάλα πάει σε ξεμαρκάριστο παίκτη του Ajax που κάνει το 3-3 σε κενό τέρμα. Μετά ο Ajax έμπαινε μπροστά στο σκορ και η Marseille ισοφάριζε μέχρι να γραφτεί το τελικό 6-5. Τελικά σουτ 8-12.

muku
20-04-2008, 18:50
muku - bilias13
(Sampdoria - Fiorentina)

2 - 2

bilias13 - muku
(Fiorentina - Sampdoria)

2 - 1

Στο 2ο παιχνίδι η Sampdoria αν και με 10 παίχτες από το πρώτο 15λεπτο λόγω lago-κόκκινης (lol) κατάφερε να προηγηθεί στο 80 αλλά με μια αντεπίθεση φωτιά η Fiorentina γύρισε το παιχνίδι σε λίγα λεπτά. Η αριθμητική υπεροχή του αντιπάλου στο 2ο παιχνίδι έκρινε και την πρόκριση. Πάλι καλά που άντεξε την πίεση η ομάδα μου και δεν έφαγε καμιά 5αρα... Καλή συνέχεια bilia!

zoom8
21-04-2008, 23:14
donald-zoom8
1-2
zoom8-donald
3-2

Δυο πολυ δυνατα ματς οπου τελικα η Lazio πηρε την προκριση.Καλη συνεχεια παιχταρα στο πρωταθλημα.

msnes7
25-04-2008, 00:18
msnes7-tasioskis 5-3 (osfp-fener)
εκπληκτικό ματς με πολλές χαμένες ευκαιρίες ειδικά στο πρώτο για φενέρ η οποία μείωσε σε 4-3 στο 88 και έφαγε το 5ο στο 90 κάτι που μάλλον ήταν καθοριστικό για την πρόκριση
tasioskis-msnes7 2-4
πολύ δυνατά μπήκε η φενέρ που προηγήθηκε με 2-1 αλλά μετά το 2-2 έπεσε απογοήτευση
πάλι πολλές ευκαρίες χαμένες
tasioskis με ξεπέρασες στο χάσιμο γκολ............καλή συνέχεια

Donald
25-04-2008, 04:56
Παίδες λόγω της κατάστασης του φόρουμ,θα δώσουμε παρατάση ως την Κυριακή. Επισπεύστε όμως παρακαλώ.

georgiosdam
25-04-2008, 12:50
bouzk77 ti les gia simera;;; pote mporeis;;;

bouzk77
25-04-2008, 17:39
georgedam σου έστειλε μήνυμα στο ps3 λόγω των προβλημάτων του forum.
Ελπίζω μετά την εκκλησία να μπω λίγο. Αν σε πετύχω.

Πάντως λόγω των ημερών καλό είναι να δοθεί περισσότερη προθεσμία σε όλους.

Donald
26-04-2008, 01:07
Θα δωθεί παιδιά,μην επαναπάυεστε όμως παρακαλώ!

georgiosdam
26-04-2008, 02:12
georgedam σου έστειλε μήνυμα στο ps3 λόγω των προβλημάτων του forum.
Ελπίζω μετά την εκκλησία να μπω λίγο. Αν σε πετύχω.

Πάντως λόγω των ημερών καλό είναι να δοθεί περισσότερη προθεσμία σε όλους.
de mpikes telika!! tha kanonisoume alli fora... edo eimaste...

bouzk77
29-04-2008, 22:50
georgiosdam, katalaveneis.
logo ton imeron... kosmos pigene ki erxotane edo stin eparxia...
tora mas efygan oloi...

grvagelis
30-04-2008, 12:23
paidia kalimera,o sirios pou einai?

SIRIOS7
30-04-2008, 13:40
edw pote tha paiksoume? pes mou wra kai paizoume

bouzk77
01-05-2008, 13:29
georgedam, to vradaki tha eimai mesa, na paixoume ta matsakia

georgiosdam
01-05-2008, 18:46
ok pithana na eimai kai go mesa tote!! milame...

Donald
01-05-2008, 23:14
παιδιά το Σαββάτο τελική προθεσμία. Όσοι αγώνες δε γίνουν θα υπάρξει κλήρωση.

georgiosdam
03-05-2008, 02:48
georgiosdam-bouzk77
2-1

bouzk77-geogiosdam
2-1

trito paixnidi
bouzk77-georgiosdam
0-5
sorry kai gia tin kathisterisi panouli!!!!

msnes7
03-05-2008, 02:55
Καλά στο τρίτο με τα δεύτερα έπαιξε????:rofl:

bouzk77
03-05-2008, 12:25
ξενέρωσα μετά τα 2 συνεχόμενα δοκάρια και άλλες δύο χαμένες σούπερ ευκαιρίες, και μέχρι να συνέλθω είχα φάει ήδη 3.

Είχα ξεχάσει τέρμα τον Howard (το ...σουροτίρι της Premiership) και ο georgedam ήταν πολύ καλός και αποτελεσματικός msnes7

msnes7
03-05-2008, 12:42
Ο howard ήταν αυτός που έπαιζε παλιά στην λίβερπουλ?Αν είναι έτσι δεν χρειάζεται άλλο σχόλιο κατάλαβα.......

zoom8
13-05-2008, 14:42
Τι εγινε παιδια δεν βλεπω ενδιαφερον για το cup..

georgiosdam
14-05-2008, 00:08
pote tha ginei i klirosei;;;;;;;;;;;; panouli apokleistikes kai ta paratises;;;;;;;