PDA

View Full Version : Τί σας κάνει υπερήφανους...



nikon
05-04-2008, 09:27
Μου άρεσε η ιδέα του modecris (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=238) "Μάλλον πρέπει να φτιάξουμε ένα thread για το τί μας κάνει υπερήφανους..." και είπα να το κάνω.
Για όσους έχουν παιδιά η απάντηση είναι γνωστή αλλά την γράφω .
Εμένα λοιπόν υπερήφανο με κάνει ο γιός μου.
Εσάς;

TopGunZ
05-04-2008, 10:42
Η Μακεδονική μου γενιά.

Η δουλειά μου.

Το ότι κάνω υπερήφανο τον πατέρα μου.

Το ότι δεν έχω πέσει θύμα του ψευτοπροοδευτισμού.

MBALLACK
05-04-2008, 15:40
ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ PS3

ps4
05-04-2008, 15:42
τιποτα

WolfRathmA
05-04-2008, 15:42
To οτι εχω τελειωσει ειδικες δυναμης σαν αλεξιπτωτηστης!!!!

Αγαπαω την πατριδα μου και θα εδεινα μεχρι την τελευταια ρανιδος του αιματος μου για αυτη!!

Για την Ελλαδα ρε γαμοτο!!!

jorgedept
05-04-2008, 15:44
διάφορα πράγματα σε διάφορους καιρούς

pictorino
05-04-2008, 16:07
Το ότι αγαπάω την πατρίδα μου.
Το ότι προσπαθώ να σέβομαι τα ιδανικά και τις αρχές μου.
Οι γονείς και τ'αδέρφια μου.
Ο Παναθηναϊκός μας.

gavrosdr
05-04-2008, 16:45
η ελλαδαρα αν και μας πληγωνει με διαφορους τροπους καθε φορα, με αφορμη κιολας το σκοπιανο την μακεδονικη μου ριζα, η οικογενεια μου, ο θρυλος και το οτι γενικα εχω προσπαθησει αρκετα για να πετυχω μερικα απο αυτα που θελω ως τωρα στη ζωη μου...και εννοειται ειμαι περηφανος για το πσ3 μου! :p

modecris
05-04-2008, 20:14
...η καρδούλα μου...το αίμα μου...ο γιος μου...
μου μιλάει,μου γελάει και νομίζω πως είμαι ένας μικρός Θεός.Είναι η δημιουργία μου,ένα κομμάτι του εαυτού μου,η ανάσα μου...

redismagik
05-04-2008, 20:40
:rofl::rofl::rofl::rofl:i ethniki omada arsis varon......:rofl::rofl::rofl::rofl:

NonBorn
05-04-2008, 21:05
...η καρδούλα μου...το αίμα μου...ο γιος μου...
μου μιλάει,μου γελάει και νομίζω πως είμαι ένας μικρός Θεός.Είναι η δημιουργία μου,ένα κομμάτι του εαυτού μου,η ανάσα μου...

Σε πρώτη δημόσια εμφάνιση ο γιος του modecris... Στα δεξιά... :angry::angry::angry: Nα σου ζήσει και ότι το καλύτερο του εύχομαι, να τον δεις όπως επιθυμείς!! :bgrin2::bgrin2:

http://img171.imageshack.us/img171/1369/earlyexplorationsm0.jpg

Dragonpaul
05-04-2008, 21:23
modecris + rep απο μενα. Να το χαιρεσαι!

Doctor GR
06-04-2008, 03:56
Η ανιψιά μου που είναι 3 ημερών.

conn-a
06-04-2008, 04:00
Η ανιψιά μου που είναι 3 ημερών.


Για όσους έχουν παιδιά η απάντηση είναι γνωστή αλλά την γράφω .
Εμένα λοιπόν υπερήφανο με κάνει ο γιός μου.

να τα χαιρεστε και οι 2 σας!!:):)

desperate_gamer
06-04-2008, 04:04
Αυτό που με κάνει περήφανο είναι ο καλός μου εαυτός i guess και που έχω τη συνείδησή μου καθαρή :P

Modechris, you must one of the best dads in the world!! Να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι για πάντα, όπως και τώρα!

DarkUSS
06-04-2008, 04:56
Είμαι περίφανος για την τρέλλα που κουβαλάω. Με βοηθάει να επιβιώσω σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς...:p

conn-a
06-04-2008, 04:59
Είμαι περίφανος για την τρέλλα που κουβαλάω. Με βοηθάει να επιβιώσω σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς...:p
that's the deal!!!:frog::frog:

nikon
06-04-2008, 09:34
να τα χαιρεστε και οι 2 σας!!:):)
:bow: Ευχαριστούμε konstantina να'σαι καλά όμως......
ξέχασες τον modecris και επειδή είναι πολύ χαζομπαμπάς μπορεί να νευριάσει.

Να σου ζήσει Χρήστο.

modecris
06-04-2008, 13:46
Νικόλα (να σου ζήσει και εσένα βρε),
Τάσο (τί έγινε το ποστ σου; ),
Κώστα,
Dragonpaul
desperate_gamer,

σας ευχαριστώ απ`τα βάθη της καρδιάς μου.
Doctor GR να σου ζήσει η ανιψούλα σου!

PS:@Κώστα
Ωραία η photo αλλά ο γιoς μου είναι ο άλλος...αυτός με το παραφουσκωμένο (μπροστά) babylino...

NonBorn
06-04-2008, 13:47
Νικόλα (να σου ζήσει και εσένα βρε),
Τάσο (τί έγινε το ποστ σου; ),
Κώστα,
Dragonpaul
desperate_gamer,

σας ευχαριστώ απ`τα βάθη της καρδιάς μου.
Doctor GR να σου ζήσει η ανιψούλα σου!

PS:@Κώστα
Ωραία η photo αλλά ο γιoς μου είναι ο άλλος...αυτός με το παραφουσκωμένο (μπροστά) babylino...

χαχαχαχαχα :rofl::rofl::rofl::rofl:

NonBorn
06-04-2008, 21:31
Επειδή εγώ γιο η κόρη δεν έχω... Νιώθω περήφανος που έχω εσένα δίπλα μου!! :blush:

I'm in love... Όποιος έχει αντίρρηση μπορεί να μου το πει ;) :frog::frog:

Doctor GR
07-04-2008, 00:09
thanks για τις ευχές :D

Katana
07-04-2008, 00:16
Παιδιά, να τα χαίρεστε όλοι όσοι έχετε νέα μέλη στην οικογένειά σας.Υγεία και ευτυχία εύχομαι.

Ωραίο τόπικ Νικό, δυστυχώς προς το παρόν δεν έχω κάτι να με κάνει περήφανο.Ελπίζω να καταφέρω το πτυχίο μου τον Σεπτέμβρη, για να νιώσω όμορφα.

g21ath
07-04-2008, 12:46
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ , ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ(ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ ΕΕΕΕΕ?) ΕΙΧΕ ΧΑΘΕΙ,
ΚΑΙ 'ΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΚΑΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΄ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ,ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΥΓ.WOLFRATHMA TI ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 1 Ή ΤΗΝ 2 ΜΑΛ? ΕΓΩ 232 ΣΤΗΝ 2ΜΑΛ,
ΕΛΑ ΡΕ ΚΟΜΑΝΤΟΟΟΟ(ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ)

redismagik
07-04-2008, 13:17
ΚΑΙ 'ΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ
sostos

conn-a
08-04-2008, 18:46
:bow: Ευχαριστούμε konstantina να'σαι καλά όμως......
ξέχασες τον modecris και επειδή είναι πολύ χαζομπαμπάς μπορεί να νευριάσει.

Να σου ζήσει Χρήστο.

:oops:να σου ζησει και σενα μοντε και ολοι οσοι εχετε..!!(το εσωσα!!)

modecris
08-04-2008, 20:00
Ευχαριστώ Konna! :tiphat:

lak100
13-04-2008, 11:17
????? ?? ????? ???????? ? ?????????? ??? ? ?????? ??? ??????? ?????. ? ??? ? ?????? ??????:)
________
NO2 VAPORIZER (http://no2vaporizers.com)

Akolov
13-04-2008, 21:50
Επειδή εγώ γιο η κόρη δεν έχω... Νιώθω περήφανος που έχω εσένα δίπλα μου!! :blush:

I'm in love... Όποιος έχει αντίρρηση μπορεί να μου το πει ;) :frog::frog:

Περήφανος νιώθω , που δεν χρειάζεται να εξηγήσω σε φίλους και γνωστούς για ποιο λόγο ζητώ δίπλα μου ανθρώπους που να σέβονται και να'ναι ειλικρινείς . Και αυτό , γιατί δεν υπάρχει από δαύτους , δίπλα μου κανένας !

greekteo
13-04-2008, 22:00
Εμενα με κανει περηφανο η ΠΑΝΑΘΑ που εβαλε 1 γκολακι στον Αρη και οι αριανοι επαψαν να μιλανε ..... Και αλλα πολλα με κανουν περηφανο αλλα αυτο προς στιγμην..

Stavtag
13-04-2008, 22:04
Εμενα με κανει περηφανο η ΠΑΝΑΘΑ που εβαλε 1 γκολακι στον Αρη και οι αριανοι επαψαν να μιλανε ..... Και αλλα πολλα με κανουν περηφανο αλλα αυτο προς στιγμην..

Στα λόγια μου έρχεσαι φιλαράκι! Εγω είμαι περήφανος που κάνει τους άλλους περήφανους το να καταφέρουν να βάλουν goal στην ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ! :angry: (μουχαχαχαχα)

greekteo
13-04-2008, 22:07
Στα λόγια μου έρχεσαι φιλαράκι! Εγω είμαι περήφανος που κάνει τους άλλους περήφανους το να καταφέρουν να βάλουν goal στην ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ! :angry: (μουχαχαχαχα)

Αληθεια??? Τοτε κι εγω ειμαι περηφανος που εσυ εισαι περηφανος γιατι εγω ειμαι περηφανος με τον ΠΑΟ :p


Θα μουν περηφανος αν ανοιγες επισης το ευλογημενο ps3 και εμπαινες COD :D

gtakis
13-04-2008, 23:09
Εμένα με κάνει περήφανο το γεγονός ότι είμαι απο ένα χωριό της επαρχίας και δεν ντρέπομαι ούτε να το πω ούτε να το δείξω,επίσης το ότι υπηρέτησα στην Προεδρική Φρουρά! και ακόμα το ότι δεν ντράπηκα ποτέ στην ζωή μου να κάνω οποιαδήποτε δουλειά μου τύχαινε και θα συνεχίσω να το κάνω αυτό.....
Υ.Γ Προς τους μπαμπάδες και τους θείους:Να σας ζήσουν!!!

greekteo
14-04-2008, 01:21
Εμένα με κάνει περήφανο το γεγονός ότι είμαι απο ένα χωριό της επαρχίας και δεν ντρέπομαι ούτε να το πω ούτε να το δείξω,επίσης το ότι υπηρέτησα στην Προεδρική Φρουρά! και ακόμα το ότι δεν ντράπηκα ποτέ στην ζωή μου να κάνω οποιαδήποτε δουλειά μου τύχαινε και θα συνεχίσω να το κάνω αυτό.....


Δυο πραματα εχω να πω σε αυτο..
1) ΑΞΙΟΣ
2) Θα πρεπε να ντρεπεσαι για αυτο που ειπες:p Γιατι καλε να ντρεπεσαι που εισαι απο επαρχια?? Οι πιο ανοιχτοκαρδοι και καλοπροαιρετοι ανθρωποι ειναι στην επαρχια συνηθως.. Στην πολη οι ανθρωποι κατα ενα μεγαλο ποσοστο ειναι αποξενωμενοι..

gavrosdr
14-04-2008, 01:24
εχει δικιο σε αυτο που λεει...η μιση ελλαδα εχουν γινει πλεον αθηναιοι...πολλοι ερχονται απο το χωριο εδω και το παιζουν πρωτεβουσιανοι με λιγα λογια...

gtakis
14-04-2008, 23:42
Δυο πραματα εχω να πω σε αυτο..
1) ΑΞΙΟΣ
2) Θα πρεπε να ντρεπεσαι για αυτο που ειπες:p Γιατι καλε να ντρεπεσαι που εισαι απο επαρχια?? Οι πιο ανοιχτοκαρδοι και καλοπροαιρετοι ανθρωποι ειναι στην επαρχια συνηθως.. Στην πολη οι ανθρωποι κατα ενα μεγαλο ποσοστο ειναι αποξενωμενοι..

Kαταρχάς thanks!Απλά το λέω αυτό γιατί ξέρω πολλούς που το παίζουν ''δήθεν'',απαρνιούνται την καταγωγή τους και το παίζουν ''πρωτευουσιάνοι'' με διάφορους τρόπους και σε βαθμό που σε κάνει να σου έρχεται να τους χτυπήσεις...Αλλά είναι και κάποιοι ''αθηναίοι''(χώρίς να έχω κάτι με τους αθήναίους,έτσι?)που είναι τελείως για τα μπάζα,γιατί έρχονται εδώ και νομίζουν ότι θα μας βρουν καβάλα σε κανά γαιδουράκι να πηγαίνουμε για ψώνια στην πόλη.......Παράδειγμα:όταν είχα πρώτοπάρει το pro2008 μαζευόμασταν με τους φίλους μου στο σπίτι εδώ στο χωριό και παίζαμε με τις ώρες,μια μέρα λοιπόν ένας φίλος μου φέρνει κοντά του 2 παιδιά οικογενειακών του γνωστών από την Αθήνα,με το που μπαίνουν λοιπόν σπίτι μου βλέπουν ps3,lcd tv,home cinema 5.1 και το pro να παίζει σε όλα αυτά στην τσίτα και έμειναν σαν χάνοι με το στόμα ανοιχτό και μου λένε:έχετε και εδώ τέτοια?????Τα παίρνω κι εγώ στην κράνα(κοινώς κρανίο)και τους λέω:ναι ρε και τέτοια έχουμε εδώ και ρεύμα έχουμε και τηλ και ίντερνετ και pc....αλλά έχουμε ένα κακό εμείς οι βλάχοι,δεν γαμ....ε μόνο,δέρνουμε κιόλας......Και τους βλέπεις την κάνανε με ελαφρά και δεν ξαναπατήσανε σπίτι......Ε κάτι τέτοιοι με ζοχαδιάζουνε(νευριάζουνε)...

gavrosdr
14-04-2008, 23:44
Kαταρχάς thanks!Απλά το λέω αυτό γιατί ξέρω πολλούς που το παίζουν ''δήθεν'',απαρνιούνται την καταγωγή τους και το παίζουν ''πρωτευουσιάνοι'' με διάφορους τρόπους και σε βαθμό που σε κάνει να σου έρχεται να τους χτυπήσεις...Αλλά είναι και κάποιοι ''αθηναίοι''(χώρίς να έχω κάτι με τους αθήναίους,έτσι?)που είναι τελείως για τα μπάζα,γιατί έρχονται εδώ και νομίζουν ότι θα μας βρουν καβάλα σε κανά γαιδουράκι να πηγαίνουμε για ψώνια στην πόλη.......Παράδειγμα:όταν είχα πρώτοπάρει το pro2008 μαζευόμασταν με τους φίλους μου στο σπίτι εδώ στο χωριό και παίζαμε με τις ώρες,μια μέρα λοιπόν ένας φίλος μου φέρνει κοντά του 2 παιδιά οικογενειακών του γνωστών από την Αθήνα,με το που μπαίνουν λοιπόν σπίτι μου βλέπουν ps3,lcd tv,home cinema 5.1 και το pro να παίζει σε όλα αυτά στην τσίτα και έμειναν σαν χάνοι με το στόμα ανοιχτό και μου λένε:έχετε και εδώ τέτοια?????Τα παίρνω κι εγώ στην κράνα(κοινώς κρανίο)και τους λέω:ναι ρε και τέτοια έχουμε εδώ και ρεύμα έχουμε και τηλ και ίντερνετ και pc....αλλά έχουμε ένα κακό εμείς οι βλάχοι,δεν γαμ....ε μόνο,δέρνουμε κιόλας......Και τους βλέπεις την κάνανε με ελαφρά και δεν ξαναπατήσανε σπίτι......Ε κάτι τέτοιοι με ζοχαδιάζουνε(νευριάζουνε)...

:rofl::rofl::rofl::1appl::1appl::1appl: ελιωσα...σωστος...

gtakis
15-04-2008, 00:02
Ε μα πια!!!!!

jammin
15-04-2008, 09:21
εχει δικιο σε αυτο που λεει...η μιση ελλαδα εχουν γινει πλεον αθηναιοι...πολλοι ερχονται απο το χωριο εδω και το παιζουν πρωτεβουσιανοι με λιγα λογια...
+1000
Αν και θελω να κατεβω να ζησω Αθηνα (μου αρεσουν οι ρυθμοι της μεγαλουπολης, βιτσια ειναι αυτα) συνφωνω απολυτα μαζι σου.

ΥΓ. Πιο σημαντικο απο ολα ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΣΑΣ :wave:

gavrosdr
15-04-2008, 16:08
δεν σου απαγορευει κανενας να ερθεις αθηνα...ισα ισα αν εισαι απο μερος κιολας που επαγγελματικα δεν εχεις προοπτικη τοτε ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ να ερθεις αθηνα...αλλα ειναι λαθος να ξεχνας τον τοπο σου...(δεν μιλαω σε σενα προσωπικα, γενικα :D )...