PDA

View Full Version : GT5 Prologue Single Player Progress, σύντομες ερωτήσεις & απορίες!



stefent
26-03-2008, 01:27
Παιδιά να πω κι εγώ την εμπειρία μου.
Κανένα απολύτως πρόβλημα. Έτρεξα 5-6 αγώνες. Lag δεν υπήρχε και πάντα με ξεκίναγε πρώτο (ο 1ος άραγε είναι ο host?). Βέβαια δεν υπήρχαν πάνω από 5-6 αυτοκίνητα σε κάθε αγώνα (ίσως επειδή δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα σε όλη την Ευρώπη;). Τα αρνητικά είναι κατά τη γνώμη μου
1. δεν υπάρχει invite ή κάτι ανάλογο για να δημιουργούμε δικόύς μας αγώνες, αλλά έχει έτοιμους προρρυθμισμένους
2. σχετικά μεγάλο χρόνο να γίνουν τα connect σε κάθε αγώνα (1-2 λεπτά)
Γενικά: Π Ο Ρ Ω Σ Η!!!

ps4
26-03-2008, 16:02
Εχω τα παντα χρυσα στη κλαση Α αλλα θελω αλλες 200.000 για να παρω την φερραρι. Κακη διαχειρηση, ειδες τι σου κανει;

Εχει κανεις τα saves μεχρι την κλαση Α να παρω την φεραρι να τελειωνω;

Οχι τιποτα αλλο να αποκτησει λιγο ενδιαφερον γιατι τους περναω απο πανω ολους.

Valkyre
26-03-2008, 18:20
ΧΑΧΑ δεν ειναι καψιμο ρε συ.Συνολικα χρειαστηκα 3 ωρες περιπου και μαλιστα επαιζα "σπαστα" μια ωρα καθε μερα! ;) Aπλα εκανα σωστη διαχειριση.Στην S Class βγαζεις ευκολα χρημα στον 3ο αγωνα με τα supercar στην Daytona.Παιρνεις την 430 κανεις quick tuning και σε 4 λεπτα εχεις 32.500 credits.Αμα το επαναλαβεις 30 φορες εχεις ενα εκατομμυριο credits.Σιγουρα ειναι βαρετο αλλα ηθελα να δοκιμασω την F1! ;)

Ειλικρινα δεν μου πηρε πανω απο 2 ωρες να μαζεψω 1,000,000 credits.Αλλα αυτοκινητα δεν ειχα , και οσα ειχα τα πουλησα , ειχα ουτως η αλλως καμμια 500,000 credits απο την ολη πορεια μεχρι την ολοκληρωση της S class,οποτε δεν ειναι δα και καψιμο.Μην νομιζετε οτι ειναι τοσο δυσκολο...

Katana
26-03-2008, 18:26
ΧΑΧΑ δεν ειναι καψιμο ρε συ.Συνολικα χρειαστηκα 3 ωρες περιπου και μαλιστα επαιζα "σπαστα" μια ωρα καθε μερα! ;) Aπλα εκανα σωστη διαχειριση.Στην S Class βγαζεις ευκολα χρημα στον 3ο αγωνα με τα supercar στην Daytona.Παιρνεις την 430 κανεις quick tuning και σε 4 λεπτα εχεις 32.500 credits.

Χαχα, και εγώ αυτό έκανα.:wave:

Valkyre
26-03-2008, 18:28
1 ωρα καθε μερα για 3 μερες στον συγκεκριμενο αγωνα και ανετα εχεις μια f2007.Απλα χρειαζεται σωστη διαχειριση χρηματων.Ουτε καψιμο ουτε τιποτα.

ps4
26-03-2008, 19:22
Οποτε δικαιολογουμαι που δεν εκανα σωστη διαχειρηση γιατι ειναι το πρωτο gt που παιζω. Οποτε οκ.

Ετρεχα σε διαφορες πιστες για το 20ρικο και επιτελους ξεκλειδωσα την S και τρεχω ωσαν τον παλαβο.......

Εκανα τον 8ο χρονο στο λονδινο στο 33 της S. Παω να δω του valkyrie την φορμουλα.

Παιζω 6 ωρες. καηκα. Τωρα παω να κουλαρω με βιντεακια αλλων παιχτων.

oddin
26-03-2008, 19:32
Οποτε δικαιολογουμαι που δεν εκανα σωστη διαχειρηση γιατι ειναι το πρωτο gt που παιζω. Οποτε οκ.

Ετρεχα σε διαφορες πιστες για το 20ρικο και επιτελους ξεκλειδωσα την S και τρεχω ωσαν τον παλαβο.......

Εκανα τον 8ο χρονο στο λονδινο στο 33 της S. Παω να δω του valkyrie την φορμουλα.

Παιζω 6 ωρες. καηκα. Τωρα παω να κουλαρω με βιντεακια αλλων παιχτων.
Που βλέπουμε ta videakia άλλων παιχτών?

Valkyre
26-03-2008, 19:58
Που βλέπουμε ta videakia άλλων παιχτών?

Πηγαινε στο rankings, επελεξε πιστα και αμαξι , και θα δεις τους καλυτερους χρονους.Εκει μπορεις ειτε να δεις απλα τα replay των 10 καλυτερων χρονων , ειτε να τα σωσεις ως replay αν θες να τα εχεις στο σκληρο σου , ειτε (και το πιο σημαντικο) να τα σωσεις σαν "ghost" ωστε να μπορεις ενω κυνηγας τον χρονο τους , να βλεπεις πως πηγαιναν εκεινοι.

Lazaros
28-03-2008, 00:48
Μολις το πηρα και εγω απο τον φιλτατο νικητα απο τον πειραια(και τον ευχαριστω πολυ). και το παιχνιδι και το ps3.
Ερωτηση. ενα ελληνικο βιβλιο οδηγιων για το παιχνιδι πληρες και για την κονσολα βρε παιδια που θα βρουμε???Μα τι χαλια ειναι αυτα???

Τερματισα την C & B Class μεσα σε 6 ωρες ασταματητου παιχνιδιου, ποτε ξεκλειδωνουν τα πληρες φτιαξιματα??? Κανα καλο αμαξι να προτεινετε για την A-Class????

Ο Β παικτης πρεπει υποχρεωτικα να παιζει με τα αμαξια του Α στο διπλο??? Δεν γινεται να εχει οριτιζιναλ αμαξια???

jimbrav
28-03-2008, 00:50
Μολις το πηρα και εγω απο τον φιλτατο νικητα απο τον πειραια(και τον ευχαριστω πολυ). και το παιχνιδι και το ps3.
Ερωτηση. ενα ελληνικο βιβλιο οδηγιων για το παιχνιδι πληρες και για την κονσολα βρε παιδια που θα βρουμε???Μα τι χαλια ειναι αυτα???

Τερματισα την C & B Class μεσα σε 6 ωρες ασταματητου παιχνιδιου, ποτε ξεκλειδωνουν τα πληρες φτιαξιματα??? Κανα καλο αμαξι να προτεινετε για την A-Class????

Ο Β παικτης πρεπει υποχρεωτικα να παιζει με τα αμαξια του Α στο διπλο??? Δεν γινεται να εχει οριτιζιναλ αμαξια???


http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2475

Valkyre
29-03-2008, 18:54
Μετα απο πολλους γυρους σημερα, καταφερα τελικα να παρω την πρωτη θεση (προς το παρον φυσικα γιατι καποιος θα με περασει αργα ή γρηγορα) στα rankings στην πιστα high speed ring με μια ferrari f430.Χρονος 1:12:401 με διαφορα μολις 19 χιλιοστων απο τον δευτερο!

Μπορειτε να δειτε και το replay εαν πατε!

Εγω παντως παντα αυτο γουσταρα στο GT5 και εκει αναλωσα και τις περισσοτερες ωρες στο γιαπωνεζικο.Στον απολυτο γυρο.Μου αρεσει φοβερα αυτο! ;)

NonBorn
29-03-2008, 21:25
Κοντεύω να τελειώσω τα A events μου λείπει το ferrari f430 ακόμα... Έχω αφήσει κάτι silver και bronze αλλά οκ... Το θέμα είναι ότι τα λεφτά είναι λίγα παιδιά... Πως θα πάρουμε την F2007??

Ζητάω βοήθεια για το ποιο είναι το πιο αποδοτικό event, λίγους γύρους περισσότερα credits... Μπας και λιώσω σήμερα και αύριο και καταφέρω να πάρω την F2007!!


ΥΓ: Άτιμη Sony ούτε τα save δε μπορούμε να αλλάξουμε Γ@ΜΩ το localization Γ@ΜΩ!!!!

Valkyre
29-03-2008, 21:34
Nonborn μολις ξεκλειδωσεις τηv S Class και παρεις την 430 , θα πας στον τελικο αγωνα με τα supercars που γινεται στην Daytona.Ειναι 5 γυροι και δινει 32.500 credits καθε νικη.Μαζευεις 1,000,000 se 2 ωρες ανετα, μιας και ο καθε αγωνας κραταει 4 λεπτα και 20 δευτερολεπτα περιπου.

Εγω παιζοντας μια ωρα καθε μερα για 3 μερες ειχα μαζεψει ανετα τα λεφτα για την F2007.

NonBorn
29-03-2008, 21:36
Nonborn μολις ξεκλειδωσεις τηv S Class και παρεις την 430 , θα πας στον τελικο αγωνα με τα supercars που γινεται στην Daytona.Ειναι 5 γυροι και δινει 32.500 credits καθε νικη.Μαζευεις 1,000,000 se 2 ωρες ανετα, μιας και ο καθε αγωνας κραταει 4 λεπτα και 20 δευτερολεπτα περιπου.

Εγω παιζοντας μια ωρα καθε μερα για 3 μερες ειχα μαζεψει ανετα τα λεφτα για την F2007.

Τhanx!!

Valkyre
30-03-2008, 04:19
Ρε σου λέω είναι πόρωση!Τι μοτέρ αυτό το 2JZ...Απλά είναι δεξιοτίμονο!:(

Edit: 'Ολα καλά, όλα ωραία με το GT5P, αλλά δεν μπορώ να κάνω ένα drift της προκοπής.Δεν εννόω στο arcade που έχει 2 στροφούλες, αλλά σε μια κανονική πίστα με τους ΑΙ.Δεν ξέρω ρε παιδιά, δεν προλαβαίνω να επαναφέρω το τιμόνι και τρώω μεγάλες ''σφαλιάρες'' κατά το τέλος της υπερστροφής.:(

Τσεκαρε λιγο τα χιλιομετρα που εχεις οταν κανεις drift.Αν κανεις drift με 140+ χιλιομετρα για παραδειγμα πρεπει να σκεφτεις με νομους της φυσικης.Οσο πιο πολλα τα χιλιομετρα τοσο πιο δυσκολο θα ειναι να διορθωσεις την σφαλιαρα που θα σου ριξει η ουρα και τοσο μεγαλυτερες πιθανοτητες να μην μπορεσεις να το μαζεψεις.Αυτο ισχυει στα αληθεια.Πολυ λιγοι κανουν drift με τοσα πολλα χιλιομετρα , αφου η φυγοκεντρος δυναμη αυξανεται κατακορυφα μετα απο καποιο σημειο.Γι αυτο και ολα τα drift cars ειναι ειδικα κατασκευασμενα για τετοια χρηση ,με ειδικες αναρτησεις , ειδικα λαστιχα , κατανομη βαρους, τιμονι κλπ κλπ κλπ.

Οπως και στην πραγματικοτητα , ετσι και στο GT5 , οσο περισσοτερα τα χιλιομετρα τοσο πιο δυσκολο να ελεξεις το drift.Παιξε με το quick tuning και διαμορφωσε την κατανομη του βαρους του αυτοκινητου καταλληλα για drift,οσο μπορεις τουλαχιστον μιας και δεν μπορεις ακομα να αλλαξεις αναρτησεις.

Βαλε θετικο καμπερ εμπρος και πιο καλα λαστιχα , και πισω βαλε αρνητικο καμπερ και 1 σταδιο χειροτερα λαστιχα απο τα μπροστινα.Επισης βαλε μεγαλυτερη κατανομη πεδησης στον πισω αξονα ωστε να διωχνεις την ουρα και με το φρενο λιγο.Επισης ρυθμισε το μπροστινο μερος για toe out και το πισω μερος για toe in.

Ακομη , αλλαξε το turning angle ,και βαλτο κοντα στο τερμα , μιας και αυτο σε βοηθαει να κρατας το αυτοκινητο ΄περισσοτερη ωρα με αναποδο τιμονι και μεγαλυτερες κλισεις.

Τελος , αλλαξε την κλιμακωση του κιβωτιου , και βαλε μακρια 2α και 3η ταχυτητα.Αυτες ειναι οι κατεξοχην ταχυτητες για drift.Επισης εννοειται οτι θα επιλεξεις πισωκινητο και οχι τετρακινητο , οχι επειδη το τετρακινητο δεν μπορει , απλα επειδη το πισωκινητο εχει περισσοτερα "κολπα".

Ολα αυτα βεβαια αναλογα με το αυτοκινητο.Μια F40 που και με μαμα ρυθμισεις πεταει την ουρα ευκολα , δεν θα της κανεις τις ιδιες ρυθμισεις με μια Elise , που παρολο που ειναι πισωκουνα, δεν ξεκολλαει ευκολα.Αναλογα με το αυτοκινητο , κανε ρυθμισεις και τεσταρε το.Ο κυριος σκοπος ειναι να ρυθμισεις το εκαστοτε αυτοκινητο - αναλογα με τις αρχικες ρυθμισεις και τον χαρακτηρα του- ετσι ωστε , το μπροστινο μερος να εχει καλη προσφυση (ωστε να κρατας το αναποδο) και το πισω μερος να φευγει πιο ευκολα.Παν μετρον αριστον ομως!Μην κανεις πολυ καλο το μπροστινο μερος γιατι θα σου γυρναει συνεχεια η μουρη προς την αλλη κατευθυνση.Και μην κανεις πολυ χαλαρη την ουρα γιατι θα φερνεις σβουρες!

Ελπιζω να βοηθησα! ;)

Katana
30-03-2008, 12:25
Ελπιζω να βοηθησα! ;)

Όσο δε φαντάζεσαι.Θα τα δοκιμάσω όλα.Tnx:)

NonBorn
30-03-2008, 14:02
Ξεκλείδωσα τα S και το Quick Tune. 5 ώρες gaming μακριά από την F2007... :bowdown::bowdown::bowdown:

Tα S είναι δυσκολούτσικα ή δεν παλεύονται με την F430?

nikon
30-03-2008, 14:05
Ξεκλείδωσα τα S και το Quick Tune. 5 ώρες gaming μακριά από την F2007... :bowdown::bowdown::bowdown:

Tα S είναι δυσκολούτσικα ή δεν παλεύονται με την F430?
Καλή η F430 αλλά στην S θέλεις "κάτι παραπάνω".

Katana
30-03-2008, 15:18
Ξεκλείδωσα τα S και το Quick Tune. 5 ώρες gaming μακριά από την F2007... :bowdown::bowdown::bowdown:

Tα S είναι δυσκολούτσικα ή δεν παλεύονται με την F430?

Όλα παλεύονται, φρόντισε να κάνεις το quick tune ανάλογα με τα performance points.Μόνο στα P700 ίσως δυσκολευτείς.

Επίσης, συμβουλή.Χαμήλωσε το ύψος της ανάρτησης(χωρίς υπερβολές) και βάλε 1.0 στο μπροστινό camber και 0.7 στο πίσω.Κρατάει καλύτερα!

Valkyre
30-03-2008, 15:45
ανετα παλευονται ολα τα S (οσα μπορεις τουλαχιστον γιατι σε αναγκαζει να παρεις και αλλα αμαξια) με την 430.Ειναι μακραν το πιο καλοστημενο υπεραυτοκινητο απο μαμα.Ουτε καν quicktuning χρειαζεται.Αν κανεις quicktuning ,ειναι ακομα πιο ευκολο.Τα δυσκολα ειναι τα tuned πρωταθληματα.Εκει εχει καποιος δυσκολους αγωνες και προτεινω να αγοαρασεις το Amuse S2000 για να τα ολοκληρωσεις.

stratisd
03-04-2008, 17:29
Εγώ βρε παιδιά παλεύω ακόμη να περάσω τη P700, αγόρασα και το honda s2000 amuse που λένε μερικοί οτι είναι πάρα πολύ γρήγορο, στρίβει σαν τρένο και φρενάρει φοβερά...και έχω να πώ μόνο οτι ΠΕΤΑΞΑ 250.000cr στα σκουπίδια. Τί να πώ ρε παιδιά, χώρια οτι πρέπει να του ρίξεις τα χαρακτηριστικά στο quicksettings γιατι είναι πάνω απο 700 πόντους, ούτε στρίβει καλά (όλο κόλο πετάει), και απο φρένα δέν σταματάει ούτε με άγκυρα...τί να πώ ρε γαμώτο τζάμπα πήγαν τόσοι γύροι στη daytona να μαζέψω τα λεφτά.

jimbrav
03-04-2008, 19:45
παιδιά στα γρήγορα...αμάξι για a class japan 300 hp (A5 A9) ???

Katana
03-04-2008, 19:56
ναι ναι :)

Τnx!


παιδιά στα γρήγορα...αμάξι για a class japan 300 hp (A5 A9) ???

Mitsubishi Evo 9, θα το χρειαστείς και για άλλα events.

jimbrav
03-04-2008, 19:58
Mitsubishi Evo 9, θα το χρειαστείς και για άλλα events.

alex ευχαριστώ...και το έχω κιόλας και δεν το έχω προσέξει...:)

stratisd
03-04-2008, 22:56
Ρε παιδιά πώς γίνεται στο online να έχουν τρέξει με F1 στη κατηγορία P650 Τime trials ????? Αφού δέν μπορείς με τίποτα να τη ρίξεις στα 650 points????Τι μπινιά έχουν κάνει τα άτομα?

ps4
04-04-2008, 16:29
Ξερει κανεις πως απενεργοποιειται το ghost car;;;;;

stratisd
04-04-2008, 17:51
Πώς μπορώ να αλλάξω την ώρα στο ρολόι που βγάζει στην αρχική οθόνη, γιατι κατέβασα ενα save και μου έχει την ώρα 1 ώρα πίσω?????

pvinis
04-04-2008, 18:11
Ξερει κανεις πως απενεργοποιειται το ghost car;;;;;
πατα το πανω απο το d-pad


Πώς μπορώ να αλλάξω την ώρα στο ρολόι που βγάζει στην αρχική οθόνη, γιατι κατέβασα ενα save και μου έχει την ώρα 1 ώρα πίσω?????
νομιζω η ωρα αυτη ειναι η ωρα του ps3, οποτε πηγαινε φτιαξε την ωρα στο xmb και θα εισαι ok

stratisd
04-04-2008, 19:53
πατα το πανω απο το d-pad


νομιζω η ωρα αυτη ειναι η ωρα του ps3, οποτε πηγαινε φτιαξε την ωρα στο xmb και θα εισαι ok

Η ώρα στην XMB είναι σωστή ρε γαμώτο:banghead:, στο παιχνίδι όμως δείχνει μία ώρα πίσω. Μπήκα και online και έπαιξα μπάς και σώσει τίποτα και αλλάξει...αλλα τζίφος, δέν ξέρω τι άλλο να κάνω, δέν αντιμετώπισε κανείς τίποτα αντίστοιχο, καμιά ιδέα ρε παιδιά.

ps4
04-04-2008, 20:37
Και το δικο μου μια ωρα πισω ειναι. Γιατι σε ποιον δειχνει κανονικη ωρα;;;;

Ευχαριστω pvinis.

stefent
04-04-2008, 20:42
Κι εμένα από τότε που άλλαξε η ώρα δείχνει μια ώρα πίσω, ενώ στο XMB η ώρα είναι η θερινή. Όταν ξεκινάει μάλιστα στο on line με ειδοποιεί ότι είναι λάθος η ώρα. Μάλλον δεν έχουν περάσει στους server του παιχνιδιού τη θερινή ώρα.

ps4
04-04-2008, 20:47
Εμενα δεν μου λεει τιποτα για την ωρα. Περιεργο.

stratisd
04-04-2008, 20:54
Και το δικο μου μια ωρα πισω ειναι. Γιατι σε ποιον δειχνει κανονικη ωρα;;;;

Ευχαριστω pvinis.

Στο δικό μου μετά το update, έδειχνε κανονικά την ώρα ακόμη και μετά την αλλαγή της. Τώρα που πέρασα το σωσμένο με την F1 δείχνει μια ώρα πίσω και δέν αλλάζει με τίποτα.

stratisd
04-04-2008, 20:58
Εμενα δεν μου λεει τιποτα για την ωρα. Περιεργο.

Το ρολόι που βγάζει μετά απο το update στην οθόνη των επιλογών λέω.

konstantinos
05-04-2008, 13:33
Στην DAYTONA παιδια εχω τρεχω με Corvette 350 χιλ.με 5 ταχυτητα.

stefent
05-04-2008, 14:38
Δηλαδή οι πίστες της S class τερματίζονται? Γιατί εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι είναι φτιαγμένες για να μην τελειώσουν ποτέ! Πως τα κατάφερες???

pgp69
05-04-2008, 15:07
παιδιά η S class τερματίζονται εγω έχω καταφέρει να βγω μέχρι 2 στις δύσκολες 700αρες και νομίζω ότι όλα το κόλπο είναι να κάνετε το αυτοκίνητο κοντό να γεμίζει γρήγορα και σίγουρα να έχετε ένα tuning car

jimbrav
05-04-2008, 15:12
ΠΩ ΠΩ .......παρτε το clio το tuned....
και με λιγο quik tune καταπίνει ότι βρίσκει μπροστά του :angry::angry:

ps4
05-04-2008, 19:50
Ρε παιδια ωρε παιδια....................

Εχει κανει κανεις με την φορμουλα καλο χρονο στην suzuka;

Για ποσταρετε σας παρακαλω γιατι ο πρωτος με 1.28 θα με τρελλανει. Πως διαλο το παει ετσι δεν μπορω να καταλαβω. Φανταστειτε οτι βγαινουμε μαζι στην ευθεια και το δικο του ανοιγει καλυτερα απο το δικο μου.:banghead::banghead::banghead::banghead::bangh ead:

NonBorn
05-04-2008, 19:54
Ρε παιδια ωρε παιδια....................

Εχει κανει κανεις με την φορμουλα καλο χρονο στην suzuka;

Για ποσταρετε σας παρακαλω γιατι ο πρωτος με 1.28 θα με τρελλανει. Πως διαλο το παει ετσι δεν μπορω να καταλαβω. Φανταστειτε οτι βγαινουμε μαζι στην ευθεια και το δικο του ανοιγει καλυτερα απο το δικο μου.:banghead::banghead::banghead::banghead::bangh ead:

Έχει καλύτερη έξοδο από την έξοδο από το τελευταίο εσάκι... Είναι πολύ δύσκολο να τρέξεις χωρίς TR τη φόρμουλα και χωρίς τιμονιέρα όπως παίζει αυτός...

ps4
05-04-2008, 19:57
Δηλαδη αυτος παιζει με τιμονιερα και TR ή το αντιθετο;

Το θεμα ειναι οτι σε ολες τις στροφες μα σε ολες ανοιγει καλυτερα το δικο του.

Στην πρωτη δεξια (που ειναι 2 ουσιαστικα) μπαινω καλυτερα στην πρωτη και ακολουθω τρομερη γραμμη και ο τυπος ερχεται και με περναει απο πανω. Τρελλαθηκα σου λεω.

Σκεψου οτι γυρναω στο 1.35 με καλυτερο χρονο 1.34.884 ειμαι δηλαδη 6 δευ πιο αργος.

mootsChios
07-04-2008, 22:04
Καλη η Lotus Elise 111r/Tuned. Περασα 2 events με αυτην και μπαινει στις στροφες πολυ καλα. Αλλα παλι χρειαζομαι κατι ακομα πιο γρηγορο. Τωρα παιζω συνεχως την Daytona της S class με Ford GT 06, μπας και μαζεψω κανα φραγκο, γιατι χρειαζομαι την F40 για ενα event (σιγουρα) και το Mine's για ενα αλλο. Με το online δεν εχω πολυασχοληθει καθως ξερω οτι δεν μπορουμε ακομα να παιξουμε αναμεταξυ μας

SQP_GR
07-04-2008, 22:22
egw kapu sto 134 alla den nomuzo na kateveni alo giati se merika sektor to pao kalitera kai pleon kano lathos pio meta kai katastrefo to rekor pu pai na gini

ps4
08-04-2008, 04:24
1.34.076 κατι τετοιο. Τεσπα.

Μια χαρη θα ζητησω απο ολους.

Θα παρακαλουσα να παρετε την φορμουλα να κατεβασετε το replay του 1.28 (τον καλυτερο χρονο δηλαδη) στην σουζουκα και να προσπαθησετε να τον φτασετε στιν πρωτη δεξια (που ειναι 2 ουσιαστικα) και στο αμεσως επομενο Sακι.

Ειναι παρακληση, καποιος που μπορει να το δει τι κανει ο τυπος (ghost μαζι σας, οχι μονος του) γιατι αρχιζω...

...1. Να πιστευω οτι αυτον τον χρονο τον εχει γραψει ο σουμαχερ ή καποιος απο την παρεα του.

2. Να πιστευω οτι εχει ριξει ρετσινοκολλα στα λαστιχα και κρατανε καλυτερα.

3. Να πιστευω οτι καποια εξωπραγματικη δυναμη τον κραταει στη στροφη ενω συμφωνα με τους νομους της φυσικης θα επρεπε να κοιταει τις μπαριερες.

Για δειτε το γιατι σε λιγο θα βγουν τα πιστονια και θα με βαρανε στο κεφαλι. 3:24 το πρωι και θα μου δωσει τα μυαλα στο χερι ο τυπος.

WolfRathmA
08-04-2008, 04:26
Για δειτε το γιατι σε λιγο θα βγουν τα πιστονια και θα με βαρανε στο κεφαλι. 3:24 το πρωι και θα μου δωσει τα μυαλα στο χερι ο τυπος.


Χαχα... Εγω καθομαι μεχρι τις 8 το πρωι.. Θα κατσεις να μου κανεις παρεα; :frog:

stratisd
08-04-2008, 22:49
Σήμερα άνοιξε και το GT-TV, έβγαλε 3 νέα videos. To Μitsubishi EVO X και το Nissan GT-R Legend I & II και απο αυτά που λέει στο πρώτο μέρος θα υπάρξει και ΙΙΙ μέρος. Καταπληκτική εικόνα σε 1080p και πολύ καλή παρουσίαση, απο το δημιουργό του GT5 Prologue.

ps4
17-04-2008, 16:13
Τελικα μερικα παιδια που λενε να μην μπουν μηχανακια στο gt5 εχουν δικιο.

Και εξηγω: Εκανα ισα με 50 γυρους στην σουζουκα με την φορμουλα (αυτο το ρημαδι το 1.34 δεν μπορω να το σπασω με τιποτα) και καηκα. Πονεσε το κεφαλι μου και φυσικα βγηκα.

Και κανω το λαθος να παρω την φεραρι σε μια πιστα να τρεξω.

Παιδια ειχα την εντυπωση οτι εβγαλαν το ''slow motion'' σε χαπι και εχω πηρα ολο το μπουκαλι μονοκοπανια. Λες και εβλεπα αγωνα σε αργη κινηση. Τετοιο χαλι. Οχι, δεν φταιει το παιχνιδι, απλα ειναι τετοια η επιταχυνση/επιβραδυνση/κρατημα της φορμουλας που απλα δεν σου κανει κεφι μετα να οδηγησεις τιποτα.

Σαν να οδηγας μπαουλο με ροδες.

Αν βαλουν μηχανακια το ιδιο θα γινει νομιζω. Αν οδηγησεις το οριακο μετα το ενδιαμεσο σου φαινεται πολυ χαλι............

dromader
19-04-2008, 16:50
ποτε ερχεται το patch invite friends ???

cobradrama
08-06-2008, 16:04
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ.ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ GT5.ΤΟ ID ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ cobradrama.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΩΡΕΣ ΠΑΙΖΕΤΕ,ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΕΓΩ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ PP700 ΜΕ ΤΟ CLIO-TUNED.ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΒΡΕΤΑΝΟΙ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!