PDA

View Full Version : ποσες ωρες ''τρωτε'' μπροστα απο την οθονη του pc σας?



conn-a
03-04-2008, 02:32
και μιας και ανοιξαμε τοσα thread για τον εθισμο με το τσιγαρο και το ποτο και σε συνδυασμο με ενα αλλο τοπικ που υπαρχει σχετικα με το ποσες ωρες παιζουμε ηλεκτρονικα σκεφτηκα να γινει ενα τοπικ που να μιλησουμε για τον εθισμο που εχουν μερικοι απο μας με το πισι και καθονται ατελειιιιιωτες ωρες μπροστα απο την οθονη του....:frog:ας ξεκινησω απο μενα η οποια καθομαι ανετα αν μ'αφησει καποιος και ολοκληρη μερα στο πισι αμα δεν εχω τιποτα αλλο να κανω(κακο αυτο γι'αυτο παντα βρισκω κατι να κανω!):frog::frog::frog::frog::hide::notsay:(και ευτυχως δεν με αφηνουν και οι δικοι μου ολη την ωρα και αρχιζουν τις φωνες διαφορετικα θα ειχα παθει πληρη μαλ....ακυνση!!!:rofl::rofl:)

redismagik
03-04-2008, 02:33
me to forum 2 kai parapano...

Valkyre
03-04-2008, 03:09
Κωσταντινα να μην καθεσαι τοσο στο πισι!!!Ακου ολη μερα!Και τι κανεις ψαχνεις φωτο του Σκοφιλντ?? :D :D

Κι εγω καθομαι αρκετα , αλλα πραγματικα προσπαθω μερικες μερες (κυριως σαββατοκυριακο) να καθομαι ελαχιστα μπροστα του.! ;)

conn-a
03-04-2008, 03:18
Κωσταντινα να μην καθεσαι τοσο στο πισι!!!Ακου ολη μερα!Και τι κανεις ψαχνεις φωτο του Σκοφιλντ?? :D :D

Κι εγω καθομαι αρκετα , αλλα πραγματικα προσπαθω μερικες μερες (κυριως σαββατοκυριακο) να καθομαι ελαχιστα μπροστα του.! ;)
δεν υπαρχει λογος να ψαχνω τον τραβαω τις ωρες που ειμαστε μαζι:rofl::rofl::rofl: (στον υπνο μου!!)
καλα δεν λιωνω κιολας δεν καθομαι και ολη μερα αυτο που ειπα το ειπα για να δηλωσω οτι ανετα καθομαι αν μ'αφησεις μεχρι στιγμης δεν το χω κανει αλλα εχει τυχει να κατσω μεχρι 7 ωρο ειδικα σε κατι εργασιες που μας βαζουν σχολειο

NonBorn
03-04-2008, 03:24
Πολλές... Πάρα πολλές....

DarkUSS
03-04-2008, 04:05
Δεν θα πω ψέμματα... κι εγώ κάθομαι πολλές μα πάρα πολλές όμως! Κακό το ξέρω αλλά... από την άλλη δεν καπνίζω (άσχετο). :p:rofl:

WolfRathmA
03-04-2008, 04:17
Κοιταξε... σημφωνα με το thread "ποσες ωρες ''τρωτε'' μπροστα απο την οθονη του pc σας?" εγω συνηθηζω ποια να μην τρωω προστα στο pc μου αλλα να πηγαινω επανω στο τραπεζι μαζι με τους γονεις μου να τρωω. Πανε οι εποχες που επαιζα wow και ετρωγα προστα στον υπολογιστη μου.

DarkUSS
03-04-2008, 04:29
Κοιταξε... σημφωνα με το thread "ποσες ωρες ''τρωτε'' μπροστα απο την οθονη του pc σας?" εγω συνηθηζω ποια να μην τρωω προστα στο pc μου αλλα να πηγαινω επανω στο τραπεζι μαζι με τους γονεις μου να τρωω. Πανε οι εποχες που επαιζα wow και ετρωγα προστα στον υπολογιστη μου.

Kαλά άμα είναι έτσι, τότε πες μας πόσες ώρες πίνεις μπροστά από την οθόνη εσύ.:giggle:

WolfRathmA
03-04-2008, 04:33
και μιας και ανοιξαμε τοσα thread για τον εθισμο με το τσιγαρο και το ποτο και σε συνδυασμο με ενα αλλο τοπικ που υπαρχει σχετικα με το ποσες ωρες παιζουμε ηλεκτρονικα σκεφτηκα να γινει ενα τοπικ που να μιλησουμε για τον εθισμο που εχουν μερικοι απο μας με το πισι και καθονται ατελειιιιιωτες ωρες μπροστα απο την οθονη του....:frog:ας ξεκινησω απο μενα η οποια καθομαι ανετα αν μ'αφησει καποιος και ολοκληρη μερα στο πισι αμα δεν εχω τιποτα αλλο να κανω(κακο αυτο γι'αυτο παντα βρισκω κατι να κανω!):frog::frog::frog::frog::hide::notsay:(και ευτυχως δεν με αφηνουν και οι δικοι μου ολη την ωρα και αρχιζουν τις φωνες διαφορετικα θα ειχα παθει πληρη μαλ....ακυνση!!!:rofl::rofl:)

Ωχ... ενταξη ρε παιδια μην βαρατε... δε το ειχα διαβασει το ποστ αυτο LOL! ΧΑΧΑΧΑ!!!.. :rofl::rofl::rofl:

Εγω καθομαι πολλες ωρες.. και στη δουλεια μου 8 ωρες στανταρ και σπιτι μου οταν ξυπναω... Πες περιπου 10αρια ωρες και παραπανω θα ελεγα. Τις υπολοιπες PS3 LOL :p

DarkUSS
03-04-2008, 04:54
Ωω τι ανακούφιση! Υπάρχουν κι άλλοι καμμένοι σαν κι έμενα...! :D

TopGunZ
03-04-2008, 11:22
Τον τελευταίο καιρό λόγω δουλειάς είμαι τουλάχιστον 5-6 ώρες την ημέρα μπροστά στην οθόνη. Πλέον βράδια και Κυριακές (Σάββατο επίσης τρώω στη δουλειά 3-4 ώρες) ο υπολογιστής ξεκουράζεται. Αλλά την Κυριακή σίγουρα χτυπάω κανα 5ωρο μπροστά στο PS3, τις άλλες μέρες γυρνάω κατά τις 22:00 από τη δουλειά οπότε δεν έχω και πολύ όρεξη να παίξω.

urquattros
03-04-2008, 11:27
togunz exei liosei i karekla na kathesai.
doulepse kai ligo!!!
:rofl::rofl::rofl: plaka kano :banghead:

klepidas
03-04-2008, 11:29
2 με 3 ώρες κάθε μέρα

nikon
03-04-2008, 11:31
E και εγώ δεν πάω πίσω 7-8 ώρες στην δουλειά και μετά στο σπίτι ανάλογα την όρεξη και την ζαλάδα που θα έχω από την δουλειά.

TopGunZ
03-04-2008, 17:47
togunz exei liosei i karekla na kathesai.
doulepse kai ligo!!!
:rofl::rofl::rofl: plaka kano :banghead:


Μακάρι να ήμουν στο τρέξιμο. Όλη τη μέρα με αναφορές, παραγγελίες, ISO και email παιδεύομαι!!!

SeLanmere
04-04-2008, 11:11
paizo polles ores pc i vlepo tainies-seires kata ta alla elaxistes , mia dyo to poli gia enimerosi athlitiki kallitexniki kai peri twn video games

mpak7...
04-04-2008, 11:50
Παντα εξαρτατε απο διαθεση, δουλεια, και αλλα. αλλα υπαρχουν μερες που ουτε θυμαμαι ποσες ωρες εχω φαει στο πισι...ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ!:badpc:

kapellakis
07-04-2008, 20:13
εγω καθομαι 4-5 ωρες στο ps3 και 2 ωρες στο pc... οταν ειναι χαλαρο το προγραμμα μου για το σχολειο..αλλιως..3 ωρες ps3 το βραδακι:giggle: