PDA

View Full Version : ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ S.O.S



Sensei
02-04-2008, 20:53
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ REGISTRATION ΣΤΟ NETWORK KAI ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ!!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ!!!!! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ;;;;;;;;;
HELPPPPPPPPPPPP!!!!!!

ProEvo
02-04-2008, 22:18
Μήπως τον έχει δεκτεί ήδη? και εμένα μια τέτοια βλακεία μου είχε κάνει. Πήγαινε να δοκιμάσεις να μπεις στο network με το Registry Code και τον 1ο δικό σου κωδικό που δήλωσες να δεις μήπως και μπεις.

NonBorn
02-04-2008, 22:18
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ REGISTRATION ΣΤΟ NETWORK KAI ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ!!!!Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΩΔΙΚΟΣ!!!!! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ;;;;;;;;;
HELPPPPPPPPPPPP!!!!!!







I. Πριν κάνετε post για οποιοδήποτε θέμα όπως κάποια απορία σας ή κάποιο πρόβλημα που σας παρουσιάστηκε και θέλετε να συζητηθεί χρησιμοποιήστε το search (http://www.ps3forums.gr/vb/../vB/search.php?) του forum για να επιβεβαιώσετε ότι το συγκεκριμένο θέμα δεν έχει ξανασυζητηθεί. Αν βρείτε topic σχετικό με το θέμα που θέλατε να κάνετε post συνεχίστε την συζήτηση στο ήδη υπάρχον topic.



ΙV. ΜΗΝ χρησιμοποιείται κεφαλαίους χαρακτήρες στα post σας είτε σε ελληνικά είτε σε greeklish είτε για τίτλο μηνύματος είτε για να γράψετε κάτι. Αν θέλετε να δώσετε έμφαση σε κάτι χρησιμοποιείστε έντονα γράμματα (bold) χρησιμοποιώντας τον κατάλληλο κώδικα (εδώ γράφετε κάτι που φαίνεται πιο τονισμένο).


Χμμ....

Sensei
03-04-2008, 21:06
Δοκιμασα να μπω με τους κωδικους που μπορει να ειχα βαλει και μου εβγαζε an error occured during verification ,πηγα στο change registration details αλλα ηταν λανθανσμενη παντα η forget question.δεν ξερω τι να κανω.....κανενα ε-μειλ στην κοναμι ισως;;

mootsChios
06-04-2008, 22:11
Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω, αλλα....Γι'αυτο και εγω παντα σε κατι τετοια, το βαζω να κανει auto login. Του στυλ να μην χρειαζεται να βαζω παντα κωδικους και τετοια αλλα να ειναι ετοιμο. Βεβαια το κακο ειναι οτι ετσι ξεχναω τον κωδικο και αν ω μοι γεννητω χρειαστει να βαλω κωδικο θα παρω τον πουλο