PDA

View Full Version : Παμε για Καρτ στις αφιδνες.



ps4
02-04-2008, 12:18
Επειδη ο καιρος λογικα σιγα σιγα θα ανοιγει ποιος ψηνεται για κανα καρτακι να γουσταρουμε;

Η πιστα στις αφιδνες ειναι γνωστη και πολυ καλη με καλη ασφαλτο και καλα καρτ.

Οποιος θελει να παμε ας ποσταρει να μαζευομαστε. Να το οργανωσουμε σιγα σιγα.

oddin
02-04-2008, 13:00
Mέσα,πολυ καλή ιδέα.

Valkyre
02-04-2008, 13:47
εγω οχι ψηνομαι, παραψηθηκα! :D Μεσαα!

Katana
02-04-2008, 15:38
Και εγώ μέσα, έχω κάνει εκεί 2-3 trackdays! :)

ps4
02-04-2008, 15:59
Και κοιτα να δεις σημερα βρεχει γαμ***το............:banghead:

Ωραια μαζευομαστε σιγα σιγα. Εγω παντως θα το εχω στο νου μου και στην πρωτη ευκαιρια θα παμε. Μην το αφησουμε παλι. :)

Εχω καιρο να κανω και θελω να παρω την δοση μου. :bgrin2:

Για οποιον θελει διχρονα παμε βολτουλα χαλκιδα που εχει ενα καλο με διχρονα και λιωνουμε.
Εκτος αν ξερετε κανα καλυτερο να παμε. Απλα εκεινο ειναι μεγαλο και θα νομιζω θα αρεσει σαν πιστα.

teddy
02-04-2008, 16:03
μεσα και εγω...ημερομηνια???αν γινεται να το κανουμε καποια καθημερινη απογευμα???

SQP_GR
02-04-2008, 16:07
KAI EGW THA ERTHO RE

Valkyre
02-04-2008, 17:45
gia na κανονηστει σωστα θα πρεπει να θεσουμε μια ημερομηνια αρκετα νωρις.Να υπαρχει δηλαδη ενα διαστημα ωστε να εχουμε κανονησει ολες μας τις δουλειες για να ε9ιμαστε ολο και περισσοτεροι.

Katana
02-04-2008, 17:48
Ακριβώς.Επίσης, ανάλογα με τον αριθμό των παιδιών παίζει καλύτερη τιμή ή όχι?

NonBorn
02-04-2008, 18:04
Και εγώ ψήνομαι... Αργός είμαι αλλά η παρέα θα τα σπάει... ;)

ps4
02-04-2008, 23:30
Παλιοτερα που πηγαινα με το moto.gr και μαζευομασταν καμια 30αρια νοματεοι η τιμη επεφτε.

Τι λετε για δευτερα που μας ερχεται;;;;; Βραδακι θα παμε (γνωμη μου). Αν εχει και καλο καιρο... φυσικα.

Λοιπον αν εχει καποιος καποια αλλη μερα ελευθερη ας γραψει. Οπως και να εχει ομως θα παμε. :bgrin2::bgrin2::bgrin2:

Οργανωθητε.....:)

WolfRathmA
03-04-2008, 03:43
Με ολο το θρασος και συγνωμη κιολας θα ελεγα οτι θα αποτυχη... xaxaxaxaxaxa...

Εδω ειχαμε κανονησει για καφε και τελικα δεν βρεθηκαμε ποτε. Για καρτ θα παμε; Moyxaxaxaaxxaxa...

Πλακα κανω παιδια... Εγω παντος αν μπορεσω να ερθω δε θα ερθω γιατι δε θελω να δω τα μουτρα σας :p xaxaxa... εχω ορεξη βραδιατικο :p


Post reply on 3/4/2008 - 3:45pm

Αφου δεν φτιαχνει ο slay την ωρα θα την γραφουμε εμεις απο εδω και περα! χαχαχα...:rofl::rofl:

ps4
03-04-2008, 10:53
Δεν παιζει να αποτυχει.

Οσοι ειναι για την δευτερα το βραδακι ποσταρουν και βαζουν ονομα. :bgrin2:

teddy
03-04-2008, 16:15
μεσα για δευτερα βραδυ...

ps4
03-04-2008, 16:43
Δευτερα βραδυ. Συμπληρωστε.

Οι εξης:

teddy
ps4

teddy
03-04-2008, 22:35
αντε ρε που ειστε οι υπολοιποι???ξεκολληστε απο το prologue...
στην πιστα φαινονται οι πραγματικοι οδηγοι,και οχι στην οθονη της τηλεορασης!!!

Valkyre
03-04-2008, 22:54
εγω δεν απαντω ακομα διοτι δεν μπορω να ξερω συγκεκριμενα για δευτερα λογω μιας υποχρεωσης.Εαν μπορω να την αποφυγω θα ερθω και θα ενημερωσω εγκαιρως. ;)

Katana
04-04-2008, 09:54
Eγω παιδιά, λόγω προγράμματος, μπορώ απογεύματα Παρασκευής ή Σ/Κ.Οπότε κανονίστε εσείς όπως και όταν σας βολεύει και αν καταφέρω, έρχομαι. :)

ps4
04-04-2008, 12:33
Θελετε να πουμε για την παρασκευη που ερχεται; Σε μια εβδομαδα δηλαδη απο τωρα.

Την αλλη εβδομαδα εμαθα οτι θα εχει τρομερο καιρο, οτι πρεπει να για καρτ.

Οποιος ξερει ας βαλει ενα πολλ στην αρχη με τις μερες να δουμε ποια μερα βολευει καλυτερα. Την εβδομαδα που μας ερχεται ομως θα παμε να το ξερετε.

Στην βραση κολλαει το σιδερο.

MaRkUs_
04-04-2008, 14:17
Θελετε να πουμε για την παρασκευη που ερχεται; Σε μια εβδομαδα δηλαδη απο τωρα.

Την αλλη εβδομαδα εμαθα οτι θα εχει τρομερο καιρο, οτι πρεπει να για καρτ.

Οποιος ξερει ας βαλει ενα πολλ στην αρχη με τις μερες να δουμε ποια μερα βολευει καλυτερα. Την εβδομαδα που μας ερχεται ομως θα παμε να το ξερετε.

Στην βραση κολλαει το σιδερο.

και με τι καρτ θα τρέξετε ρε???:Ρ 100 αρια 4 χρονα??:Ρ αυτα δεν πάνε βήμα:ΡΡΡ αν θέλεται ελάτε στο κιλκίς που έχω μέσων να σας βάλω σε 250cc 2χρονα!!!:Ρ να δείς εκεί πως πάει το κάρτ:Ρ

ps4
04-04-2008, 15:27
Εχω κανει κωστα. Ξερω πως πανε. Επειδη ομως κατα ενα περιεργο τροπο και λογο δεν εχουμε τετοια θα αρκεστουμε σε αυτα που εχουμε.

Ποσταρετε μερες. Ισως ειναι καλυτερα την παρασκευη που μας ερχεται. Εχουμε μια εβδομαδα καιρο να κανονισουμε τα παντα για να ειμαστε ελευθεροι. Δεν ειμαστε και υπουργοι να κανονιζουμε ατζεντες....:rofl:

Αν παρολαυτα καποιος μπορει και την δευτερα το βραδυ ειμαι μεσα εγω.

teddy
04-04-2008, 17:31
και παρασκευη βολευομαι...

ps4
04-04-2008, 19:35
Ωραια teddy, μιας και ειμασταν μονοι μας για δευτερα, το ραντεβου για καρτ κλεινει για την παρασκευη που μας ερχεται το βραδυ.

Ελα να βλεπω συμμετοχες. Αφηστε λιγο το gt5 να κανουμε λιγο απο το πραγματικο.....:bgrin2:

ps4
08-04-2008, 11:00
Ο μονος λογος που το φερνω παλι πανω ειναι να το δουν οσοι δεν το ειδαν και να κανονισουν για παρασκευη.

Λεω για ραντεβου στις 8 στη renault στην εθνικη. Οσοι θελουν και αργοτερα ας ερθουν απο εκει. Το πιθανοτερο ειναι να ειμαστε μονοι μας.

Υ.Γ. Ολοι φοραμε ενα κοκκινο τριανταφυλλο για να γνωριστουμε. Οσοι εχουν την g25 την φερνουν μαζι τους............:bgrin2::bgrin2::bgrin2:

ps4
11-04-2008, 15:06
Λογω ελαχιστων εως μηδενικων συμμετοχων αναβαλλεται το event.

Θα γινει καποια αλλη στιγμη.

kapellakis
14-04-2008, 11:03
αχ ρε παιδια να γινοταν λιγο πιο κοντα!!! που να κατεβαινω Αφίδνες τωρα:( θα ηθελα να συμμετεχω και εγω..ειμαι και πολυ γρηγορος αν βεβαια εχει καρτ της προκοπης:) παντως Αφιδνες δεν ετρεξα ποτε...
υγ: ποτε τελικα κανονισατε να συγκεντρωθείτε? αν ειναι κανα σαβ/ακο υπαρχει πιθανοτητα να ερθω και εγω:-)

Akolov
14-04-2008, 15:08
Φυσικά και είμαι μέσα . . .

Σταύρο , όπως είπαμε θα μου πεις μία διεύθυνση να σε βρω κάπου πειραιά και πάμε μαζί !
Αυτή την παρασκευή λογικά ! Χαιρετώ !

Akolov
16-04-2008, 21:23
Παιζάκια , για την παρασκευή τελικά μου μπήκε εμβόλιμο μάθημα αγγλικών..και σχολάω 8 από κέντρο αθήνα.
Θα έχω πολύ κουραστική μέρα , που σημαίνει εγώ δεν θα δηλώσω παρών . Ωστόσο , το σάββατο κρίνω ωραία μέρα για σουβλακοποτό...Χαιρετίσματα :wave:

Akolov
19-04-2008, 22:44
ΈΧΩ να δηλώσω πως για άλλη μία φορά , τα παιζάκια από εδώ μέσα , βλέπετε γνωστή παρέα , αλλά και μη , ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΑΝ πίπιδες και πως οι γυναίκες τους τους έχουν βάλει καλά στα βρακάκια τους...

Αυτό άφορά και τους υπόλοιπους , ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ σας δεν πόσταρε στο τελευταίο μου post.:fryingpan:

Έγω , και κοπέλες από πάτρα σας έφερα , και κοπέλες από Ασοεε σας έφερα , και στα καλύτερα σας πήγα (balux και γυροσούβλακο) και Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ , από τον ΑΥΛΩΝΑ παρακαλώ ήταν ο gio....:badpc: !! Μετά δε , ακολούθησε παιχνίδι cod με τον gio να παίζει από το ps3 μου ενάντια του γιου του,τον Δημητράκη ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !

Ποινή στον σταύρο , geodion και zeus που δεν σήκωναν κινητά . Επίσης Στράτο αντάλλαξε αριθμούς μαζί και τον φώτη και τον ποντίκι ! φιλιά..

ΝΕΧΤ TIME , θέλω περισσότερη συμμετοχή...

Valkyre
19-04-2008, 23:39
ΈΧΩ να δηλώσω πως για άλλη μία φορά , τα παιζάκια από εδώ μέσα , βλέπετε γνωστή παρέα , αλλά και μη , ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΚΑΝ πίπιδες και πως οι γυναίκες τους τους έχουν βάλει καλά στα βρακάκια τους...

Αυτό άφορά και τους υπόλοιπους , ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ σας δεν πόσταρε στο τελευταίο μου post.:fryingpan:

Έγω , και κοπέλες από πάτρα σας έφερα , και κοπέλες από Ασοεε σας έφερα , και στα καλύτερα σας πήγα (balux και γυροσούβλακο) και Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ , από τον ΑΥΛΩΝΑ παρακαλώ ήταν ο gio....:badpc: !! Μετά δε , ακολούθησε παιχνίδι cod με τον gio να παίζει από το ps3 μου ενάντια του γιου του,τον Δημητράκη ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !

Ποινή στον σταύρο , geodion και zeus που δεν σήκωναν κινητά . Επίσης Στράτο αντάλλαξε αριθμούς μαζί και τον φώτη και τον ποντίκι ! φιλιά..

ΝΕΧΤ TIME , θέλω περισσότερη συμμετοχή...

emena den me pire kaneis tilefono :( :(

Θα ερχομουν! (no kidding) ;)

ps4
21-04-2008, 00:23
κατεβαζω το βλεμα και δεν κοιτω........... νασο εχεις δικιο.

αλλα δεν μπορουσα με τιποτα. Ειναι απο τις μα***ιες που συμβαινουν οταν θες κατι παρα πολυ.

Την αλλη φορα σιγουρα. Ημουνα και εκτος (μοναδες στο κινητο παπαλα) και δεν μπορουσα να παρω τηλ.

Valkyre
21-04-2008, 11:53
παντως παιδια τα καρτ στις Αφιδνες παραειναι ξεσκισμενα.Νομιζω στην Αγ.Μαρινα ειναι σε καλυτερη κατασταση ως επι το πλειστον.

Katana
21-04-2008, 12:25
Νομιζω στην Αγ.Μαρινα ειναι σε καλυτερη κατασταση ως επι το πλειστον.

Την τελευταία φορά που πήγα εκεί, παραλίγο να αποκεφαλίσω έναν φίλο που ήταν πίσω από εμένα, καθώς εξεράγη το δισκόφρενο του καρτ μου, στην ευθεία!Οι απαράδεκτοι κύριοι της πίστας όχι μόνο δε ζήτησαν συγγνώμη, αλλά μας έβαλαν συνολικά να πληρώσουμε 50 ευρώ για το δισκόφρενο.

Δυστυχώς τότε δεν είχα νομικές γνώσεις, αν συνέβαινε αυτό τώρα, θα πλήρωναν μέχρι και τα εγγόνια τους.Είναι αχαρακτήριστοι, εύχομαι να τους έρθει στο κεφάλι κάνας βράχος από το βουνό.:mad:

Valkyre
21-04-2008, 12:30
Την τελευταία φορά που πήγα εκεί, παραλίγο να αποκεφαλίσω έναν φίλο που ήταν πίσω από εμένα, καθώς εξεράγη το δισκόφρενο του καρτ μου, στην ευθεία!Οι απαράδεκτοι κύριοι της πίστας όχι μόνο δε ζήτησαν συγγνώμη, αλλά μας έβαλαν συνολικά να πληρώσουμε 50 ευρώ για το δισκόφρενο.

Δυστυχώς τότε δεν είχα νομικές γνώσεις, αν συνέβαινε αυτό τώρα, θα πλήρωναν μέχρι και τα εγγόνια τους.Είναι αχαρακτήριστοι, εύχομαι να τους έρθει στο κεφάλι κάνας βράχος από το βουνό.:mad:

Eλα ρε σοβαρα?Πριν ποσο καιρο εγινε αυτο?Εγω μια φορα πηγα και ηταν οκ.Αλλα αν ειναι να το παιζεις κωρωνα-γραμματα αν θα εκραγει το δισκοφρενο...τοτε απλα λολ...

Katana
21-04-2008, 15:18
Πριν 3-4 χρόνια αν θυμάμαι καλά...Προφανώς ήταν κακοσυντηρημένα και πήγαν να βγάλουν από εμάς όλο το σέρβις του καρτ.Κανονικά έπρεπε να ζητήσω απόδειξη καταβολής και να καλέσω και την αστυνομία.Νεανική απειρία βλέπεις.