PDA

View Full Version : IN GAME XMB APO ΣΗΜΕΡΑ!!!!



SPOWN
01-04-2008, 10:12
Παιδες μπειτε και καντε το Update 2.30! Το ανακοινωσε ο phill Harison! Ποιος!!!!!ΧΑΧΑΧΑ
Προσφερει in game xmb!
Λοιπον Playstationakides καλο κουραγιο με την SONY και συνεχιστε τις αιτησεις!

Πρωταπριλια!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ!!!!!

nikon
01-04-2008, 10:19
Ουαχαχαχαχαχαχαχα σε καλό μας πάλι, τι χιούμορ έχει αυτό το παιδί. Να είσαι καλά μας κάνεις και γελάμε. EDIT: Ακόμα γελάω ουαχαχαχαχαχα.

NonBorn
01-04-2008, 10:37
Πρωταπριλιάτικο trolling..... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

nikon
01-04-2008, 10:46
Ας μεταφερθεί το thread στα offtopic και να γράψουμε και άλλες κρυάδες σαν αυτή μέρα που είναι σήμερα.

nikon
01-04-2008, 11:08
Ευχαριστώ Κώστα. Α το μάθατε έτσι;Ο Αλέφαντος στον Ολυμπιακό μέχρι το καλοκαίρι που θα έρθει ο Φερέρ.

SQP_GR
01-04-2008, 11:25
malon tha paris ena protapriliatiko ban xaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxaxaxxxxaxx kala min kale den tha su kanun

ps4
01-04-2008, 14:20
Εγω το εβαλα κανονικα. Αλλα κατεβασα το 2.60 γιατι το 2.30 δεν κατεβαινε.

Ηταν πιο καλο, αυριο θα κατεβασω το 2.90 να εχω και το HOME 2 που θα βγει την παρασκευη.

Το χε*α.........:bgrin2:

SPOWN
01-04-2008, 14:26
XAXAXAXA! Tην πηρατε καλα βλεπω την Πρωταπριλιατικη μου καζουρα! Παντως χαιρομαι που αντιμετωπιζεται την κατασταση αυτη με χιουμορ! Δεν μπορεις να τα εχεις ολα στο gaming! Kaποιοι εκαναν διετα την 5ετια που περασε (χβοχakιdες) τωρα κανουν οι αλλοι (playstationakides), ετσι ειναι αυτο γυριζει-> αλλα μεχρι τοτε, καλο folding! Ποιος πηρε το kypelo foldarismatos!

modecris
01-04-2008, 14:36
...και ποιός το κύπελο trollαρίσματος;

nikon
01-04-2008, 14:38
XAXAXAXA! Tην πηρατε καλα βλεπω την Πρωταπριλιατικη μου καζουρα! Παντως χαιρομαι που αντιμετωπιζεται την κατασταση αυτη με χιουμορ! Δεν μπορεις να τα εχεις ολα στο gaming! Kaποιοι εκαναν διετα την 5ετια που περασε (χβοχakιdες) τωρα κανουν οι αλλοι (playstationakides), ετσι ειναι αυτο γυριζει-> αλλα μεχρι τοτε, καλο folding! Ποιος πηρε το kypelo foldarismatos!

Δεν κατάλαβες την κατάσταση σου αντιμετωπίζουμε με χιούμορ.Το κύπελλο foldαρίσματος δεν ξέρω ποιός πήρε αλλά το κύπελλο κάπου αλλού το παίρνεις σίγουρα......και το πρωτάθλημα.

NonBorn
01-04-2008, 14:42
XAXAXAXA! Tην πηρατε καλα βλεπω την Πρωταπριλιατικη μου καζουρα! Παντως χαιρομαι που αντιμετωπιζεται την κατασταση αυτη με χιουμορ! Δεν μπορεις να τα εχεις ολα στο gaming! Kaποιοι εκαναν διετα την 5ετια που περασε (χβοχakιdες) τωρα κανουν οι αλλοι (playstationakides), ετσι ειναι αυτο γυριζει-> αλλα μεχρι τοτε, καλο folding! Ποιος πηρε το kypelo foldarismatos!


Mαζί με τα υπόλοιπα κύπελλα που ανέφεραν τα παιδιά πάρε και ένα πρωταπριλιάτικο ban γιατί μας τα χεις κάνει τούμπανα...

Ekptotos
01-04-2008, 14:44
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

undisputed
01-04-2008, 14:46
λοοοοοοοοοοοοοοοοολ

Giannis
01-04-2008, 14:51
Τετράγωνα μας τα έχει κάνει....αλλα λυπήσου τον ρε σέι NonBorn λίγο μην του κανεις BAN

Ekptotos
01-04-2008, 14:53
Ας του κάνει και ban-ειο. :p

redismagik
01-04-2008, 14:56
pinokio....... pinokio......:rofl:

Chill
01-04-2008, 15:20
LOL στον spown
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL^n στον nonborn

SQP_GR
01-04-2008, 15:31
gamatos o non ole ole ole ti gelio exei aytos o spown.non= ola ta leyta

john
01-04-2008, 17:30
nonborn
nonborn
nonborn
nonborn
nonborn
nonborn

rixtou ban:angry:lol

burnschool
01-04-2008, 18:13
xaxaaxaxaaxaxaxxxaxx gamw thn prwtaprilia!!!!!!!!!!!:fryingpan::banghead::badpc: :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

WolfRathmA
01-04-2008, 18:36
Αχ... επιτελους...

Δε γινεται να το κανουμε μονιμο το πρωταπριλιατικο ban; :D :D :D

Proevofan
01-04-2008, 19:13
re spown metaksi mas..vlepeis ego den exo milhsei pote..katarxhn poso xronon eisai? kata deyteron..sevomai thn apopsh sou...alla ektithesai..ti thelo na po..prin kairo sto insmnia ekanes akrivos to idio prama enantion tou xbox...tsakomoi kako...banarismata egrafes me nea nick...tora ksafnika to idio ala antistrofa..an thes kati na to yposthrizeis toso polu magia sou alla vres mia mesh..katastalakse k mhn ektithesai etsi..apo to ena akro sto allo..gnomh den exeis? tropo skepshs...

to allo pou de katalavaino..giati exeis tosh anagh na to kaneis ayto? k tote me to ps3 sto insomnia k tora edo..emena mou vgazeis mia eikona sa na thes na deikseis kati..alla prospatheis para polu re paidi mou se shmeio pou ginesai grafikos..esy les tsibhsan oloi k xeresai...de se apasxolei pou oloi tha eipan oti eisai k polu malakas..? me to sybathio katalavaineis pos to leo...arkei na asxolounte mazi sou? oraia kai? asxolithikan..tora ti? afhniasmenos eisai re paidi mou..apla de katalavaino ti kerdizeis..an mou doseis ena epixeirhma pou na stekete ego tha pao paso k tha sou vgalo to kapelo...

EDIT: prosekse..to post ayto htan diavoliko! #666

WolfRathmA
01-04-2008, 19:15
re spown metaksi mas..vlepeis ego den exo milhsei pote..katarxhn poso xronon eisai? kata deyteron..sevomai thn apopsh sou...alla ektithesai..ti thelo na po..prin kairo sto insmnia ekanes akrivos to idio prama enantion tou xbox...tsakomoi kako...banarismata egrafes me nea nick...tora ksafnika to idio ala antistrofa..an thes kati na to yposthrizeis toso polu magia sou alla vres mia mesh..katastalakse k mhn ektithesai etsi..apo to ena akro sto allo..gnomh den exeis? tropo skepshs...

to allo pou de katalavaino..giati exeis tosh anagh na to kaneis ayto? k tote me to ps3 sto insomnia k tora edo..emena mou vgazeis mia eikona sa na thes na deikseis kati..alla prospatheis para polu re paidi mou se shmeio pou ginesai grafikos..esy les tsibhsan oloi k xeresai...de se apasxolei pou oloi tha eipan oti eisai k polu malakas..? me to sybathio katalavaineis pos to leo...arkei na asxolounte mazi sou? oraia kai? asxolithikan..tora ti? afhniasmenos eisai re paidi mou..apla de katalavaino ti kerdizeis..an mou doseis ena epixeirhma pou na stekete ego tha pao paso k tha sou vgalo to kapelo...

EDIT: prosekse..to post ayto htan diavoliko! #666

POST 666!!! DO SOMETHING!!!!!!!!

Proevofan
01-04-2008, 19:25
e diavazo toso kairo..k travao ta mallia mou..alla ant' allon!

NonBorn
01-04-2008, 23:49
Αχ... επιτελους...

Δε γινεται να το κανουμε μονιμο το πρωταπριλιατικο ban; :D :D :D


re spown metaksi mas..vlepeis ego den exo milhsei pote..katarxhn poso xronon eisai? kata deyteron..sevomai thn apopsh sou...alla ektithesai..ti thelo na po..prin kairo sto insmnia ekanes akrivos to idio prama enantion tou xbox...tsakomoi kako...banarismata egrafes me nea nick...tora ksafnika to idio ala antistrofa..an thes kati na to yposthrizeis toso polu magia sou alla vres mia mesh..katastalakse k mhn ektithesai etsi..apo to ena akro sto allo..gnomh den exeis? tropo skepshs...

to allo pou de katalavaino..giati exeis tosh anagh na to kaneis ayto? k tote me to ps3 sto insomnia k tora edo..emena mou vgazeis mia eikona sa na thes na deikseis kati..alla prospatheis para polu re paidi mou se shmeio pou ginesai grafikos..esy les tsibhsan oloi k xeresai...de se apasxolei pou oloi tha eipan oti eisai k polu malakas..? me to sybathio katalavaineis pos to leo...arkei na asxolounte mazi sou? oraia kai? asxolithikan..tora ti? afhniasmenos eisai re paidi mou..apla de katalavaino ti kerdizeis..an mou doseis ena epixeirhma pou na stekete ego tha pao paso k tha sou vgalo to kapelo...

EDIT: prosekse..to post ayto htan diavoliko! #666

Aπό εμένα έγινε το ban μόνιμο, προσωπικά με χει κουράσει αυτή η κατάσταση, δε μπορώ να τρέχω πίσω από κάθε troll post και να κάνω thread ban... Καταντάει ενοχλητικό και όχι μόνο σε μένα αλλά και απ ότι βλέπω στην πλειονότητα των μελών!

Ban Reason:


Τα post σου μόνο σκοπό έχουν να προκαλέσουν, να δημιουργήσουν τσακωμούς και να κοροιδέψουν μέλη και καταστάσεις... Ο σεβασμός είναι βασικό στοιχείο των μελών που θέλουμε να έχουμε στο forum! Trolling members δεν έχουν χώρο ανάμεσα μας...

Aν ο Slay διαφωνεί με την απόφαση μου μπορεί να πράξει ανάλογα... Παναγιώτη σκέψου το καλά πάντως... Απλά κοίτα...

Slay
02-04-2008, 00:19
Ενταξει, τον εχουμε προειδοποιησει τοσες φορες, προσπαθησα να τον κρατησω στο forum (με την προϋποθεση οτι θα συμορφωνοταν) κανοντας του thread ban μπας και βαλει μυαλο, αλλα τιποτα, συστασεις απο μελη και Moderators να παρει μονιμο ban υπηρχαν εδω και καιρο, αλλα ηθελα να δωσω μια ευκαιρια μπας και αλλαξει συμπεριφορα.

Αλλα τωρα που τον εδιωξαν και απο το Insomnia , πιστευω οτι θα επεστρεφε παλι εδω να trollarei, και αυτο δειχνει οτι κανει παλι. Επισης επειδη εδω δεν ειναι insomnia να ανοιγει αλλο account και να γραφει κανονικα, αν πεσει κατι τετοιο στην αντιληψη μας (ε δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να τον εντοπισουμε) θα φευγει με μονιμο ban.

blizard
02-04-2008, 02:02
Πως ξέρετε βρε παιδιά ότι δεν θα μπει με άλλο nick ? αν είναι κομπλεξικός θα βρει τρόπο να το κάνει, δεν είναι άσχετος.


Αυξήστε τους χρόνους για να μην σας ζαλίζει, αλλά μην τον κάνετε μόνιμο ban... σίγουρα στο μέλλον θα πάρει ps3 και καλό είναι να έχουν πρόσβαση όλοι σε ένα forum για ps3.

SpartanGR
02-04-2008, 03:52
Εγω παιδια ενα εχω να πω. NONBORN ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ. Προσκυνω. Απ'οτι μαθαινω εχεις ισχυρο fanclub και ειμαι μεσα.

Proevofan γιγαντα και λιγα ειπες, εισαι αρχοντας.

Οσο για τον spown κριμα. Τον λυπαμαι ετσι που καταντησε. Ξεπεσμος.

Blizard παραεισαι ανεκτικος. Ξεχνας κατι. Ειχε PS3 και το πουλησε. Δε μπορω εγω να περιμενω ποτε θα ξαναπαρει ps3 ο spown η ποτε θα ερθει στα συγκαλα του. Μπορει να παρει χρονια, ισως και ποτε. Και ως τοτε σημαινει οτι πρεπει να τον ανεχομαστε?

Οπως ειπε και ο Slay του εδωσε ενα σωρο ευκαιριες, και τις πεταει στον καλαθο των αχρηστων με αποτελεσμα να εκτιθετε και ο ιδιος.

Proevofan
02-04-2008, 16:50
Εγω παιδια ενα εχω να πω. NONBORN ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ. Προσκυνω. Απ'οτι μαθαινω εχεις ισχυρο fanclub και ειμαι μεσα.

ego eimai idrytiko melos! :P :rofl:

modecris
02-04-2008, 19:08
Eμένα το nick μου έχει μεγάλη ιστορία από πίσω του... :p Και προτιμώ να το καλύπτει ένα πέπλο μυστηρίου ;) Όποιος είναι πολύ περίεργος μπορεί να με ρωτήσει στο msn μου!! :D


Εγω παιδια ενα εχω να πω. NONBORN ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ. Προσκυνω.

...έπρεπε να το είχα καταλάβει...μόνο ο Θεός είναι αγέννητος....

Slay
02-04-2008, 19:33
Tελικα ειχε απολυτο δικιο ο nonborn που επεμενε τοσο καιρο για μονιμο ban, το ατομο παροτι και στο insomnia 2-3 ατομα του εχουν εξηγησει τι ειναι trolling δεν εννοει να καταλαβει, να τι μου εστειλε απο το contact us form.


Trolling , η πραγματικοτητα! Καλυτερα να μαθουμε να αναγνωριζουμε καποια πραγματα! Το να ισοπεδωνεις τον αλλο και να υποστιριζεις σε ολα την sony, σε ολες τις πιπες που μας εχει πουλισει!
Οκ ειναι site ps3 kai για αυτο καταλαβαινω αυτο που εφαρμοζεται εδω!

NonBorn
02-04-2008, 19:41
...έπρεπε να το είχα καταλάβει...μόνο ο Θεός είναι αγέννητος....

Αυτό να γραφτεί στα πρακτικά πολύ μου άρεσε... Modecris πρέπει να πάρεις ps3 στο χω πει ε??? Θα πέσει τρελό γέλιο... Modecris tasioskis και ΣΙΑ... χααχαχα:rofl::rofl::rofl:

tasioskis
02-04-2008, 19:46
Αυτό να γραφτεί στα πρακτικά πολύ μου άρεσε... Modecris πρέπει να πάρεις ps3 στο χω πει ε??? Θα πέσει τρελό γέλιο... Modecris tasioskis και ΣΙΑ... χααχαχα:rofl::rofl::rofl:



συμφωνω,αλλα θα προσθεσω... modecris tasioskis και nataΣΙΑ.....

γιατι ειναι ακομα ανοιχτο ατο το thread??????

modecris
02-04-2008, 19:50
modecris tasioskis και nataΣΙΑ.....


Οκ αφού μαζευτήκαμε και οι 3,κλείδωσε το τώρα Non lol