PDA

View Full Version : 3o Πρωτάθλημα Pro Evolution για... σκληροπηρυνικούς!



Pages : [1] 2 3

ProEvo
31-03-2008, 15:14
3-4 αγώνες έχουν μείνει στο 2ο για την ολοκλήρωση του άρα ξεκινάμε σιγά σιγά τη διαδικασία για την εκκίνηση του 3ου. Για αρχή περιμένω την επιβεβαίωση των συμμετοχών, όσων συμμετείχαν στο προηγούμενο, των επιλαχόντων και όσων ακόμα θέλουν να συμμετάσχουν για να δούμε τι θα γίνει με τη δομή του Πρωταθλήματος. Συμμετοχές αυστηρά μέχρι το Σάββατο 05/04/08. Αμέσως μετά θα ξεκινήσουν οι δηλώσεις ομάδων. Για τώρα μόνο επιβεβαίωση συμμετοχών.
Ευχαριστώ.




Αποτελέσματα και βαθμολογίες θα ποστάρονται από μένα στην πρώτη σελίδα αυτού του thread (για να μη γεμίζουμε το κόσμο με thread και κάνουμε τη ζωή των mod δύσκολη). Στα post δεν υπάρχει πρόβλημα να ποστάρει ο καθένας ότι θέλει (αποτελέσματα - σχόλια - γνώμες - στοιχεία αγώνων κτλ). Σε αυτή τη πρώτη σελίδα θα ανακοινωθεί το πλήρες πρόγραμμα και εκεί θα γίνεται από μένα άμεσα η ενημέρωση των αποτελεσμάτων και των βαθμολογιών.

Ξεκινάμε 10/04/2008 και το πρωτάθλημα ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 15/05/08
Ο κάθε παίκτης επιλέγει μια ομάδα που να μην έχει επιλεχθεί από κανέναν άλλον, και εκτός από αυτές που βρίσκονται στο spoiler παρακάτω.
Η σειρά προτεραιότητας στην επιλογή ομάδων θα γίνει με βάση την βαθμολογική κατάταξη των συμμετεχόντων σε κάθε πρωτάθλημα που τελειώνει.
Όλα τα παιχνίδια θα γίνονται με τους παίκτες στο πράσινο.
Σε κανένα παιχνίδι δε μετράει παράταση.
Αν υπάρχει πρόβλημα lag, βγαίνουμε από το παιχνίδι και συνεχίζουμε από εκεί που το αφήσαμε και με το σκορ εκεί που ήταν.
Σε περίπτωση ισοβαθμίας μετράνε πρώτα τα σκορ στα μεταξύ των ομάδων παιχνίδια και μετά η συνολική διαφορά των γκολ.
Όλα τα παιχνίδια είναι 10λεπτα.
Κάθε εβδομάδα ο κάθε συμμετέχοντας (εκτός αν υπάρχει σοβαρός λόγος όπως απουσία κτλ) υποχρεούται να παίζει τουλάχιστον 8 αγώνες!! Αν όχι αποκλείεται αυτομάτως και οι αγώνες του αφαιρούνται.
Ο ιδανικότερος τρόπος να κανονίζονται οι αγώνες είναι μέσω του shoutbox στο forum και πολύ λιγότερο μέσω του PSN ή μέσω pm. Καλό είναι όλοι να ασχολούμαστε και να ψάχνουμε τον αντιπαλό μας και να μη λέμε "δε βαριέσαι" και να περιμένουμε πότε θα μας καλέσει ο άλλος.
Από αυτή την αγωνιστική περίοδο προστίθενται οι στήλες Pro Of Fame (Πρωταθλητές και κυπελλούχοι) και Pro Of Shame (υτοί που τα παρατάνε ή έχουν μικρότερη από 60% συμμετοχή - μετά από επίσημη πρόταση του Τουρίστα,λίγο παραλαγμένη). *Η πρόταση ήταν για τους τελευταίους, αλλά ο τελευταίος δεν έχει λόγο να ντρέπεται...αυτός που τα παρατάει έχει...:yes:.
Σε περίπτωση αποχώρησης κάποιου συμμετέχοντα :

Αν αυτός που αποχωρεί έχει παίξει κάτω από το 60% των αγώνων του, τότε αφαιρούνται όλα του τα παιχνίδια. Αν έχει παίξει πάνω από το 60%, για να μην πηγαίνουν χαμένα τόσα ματς τότε :

Για όποιους ήδη έχουν παίξει μαζί του, τα αποτελέσματα μένουν ως έχουν.
Όσοι εκείνη τη στιγμή είναι από πάνω του στη βαθμολογία παίρνουν 4 βαθμούς (σαν μια νίκη και μια ισοπαλία)
Όσοι είναι από κάτω παίρνουν 2 βαθμούς (δύο ισοπαλίες)

Παρακαλώ να ποστάρουν μόνο όσοι έχουν τη διάθεση να παίξουν το 100% των αγώνων τους!

Στο spoiler βρίσκονται οι ομάδες που αποκλείονται

Arsenal, Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Newcastle, Totenham, Olympique Lyonnais, Real Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla, Atletico Madrid, Zaragoza, AC Milan, Inter, Juventus, Roma, Bayern Munich


Γενική Βαθμολογία Συμμετεχόντων

http://img168.imageshack.us/img168/2595/87188614yy3.png



ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (με σειρά κατάταξης) - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ( Oμάδες - Id's )
updating...





ProEvo - > Ajax PRO ID : ProEvo13 PSN ID : FaramirEvolution
touristas - > Aston Villa (West Midlands)PRO ID : touristas PSN ID : touristas
donald - > Wigan (Lancashire Athletic) PRO ID : donald PSN ID : donald
manos_ps3 - > Benfica PRO ID : manos_gr PSN ID : manos_gr
georgiosdam - > Villareal PRO ID : georgiosdam PSN ID : georgiosdam
gergeo - > West Ham (East London)PRO ID : ageorg2005 PSN ID : ageorg2005
bilias13 - > Fiorentina PRO ID : bilias13 PSN ID : bilias13
roxito - > Middlesbrough PRO ID : stergios26 PSN ID : stergios25
SIRIOS7 - > PSV Einthoven PRO ID : SIRIOS7 PSN ID : SIRIOS7
jorgedept - > Udinese PRO ID : Jorge_Dept PSN ID : jorgedept
oddin - > Manchester City PRO ID : oddin64 PSN ID : oddin64

tasioskis - > Fenerbahce PRO ID : tasioskis PSN ID : tasioskis1

grvagelis - > AEK PRO ID : aekatene PSN ID : grvagelis
redismagik - > Paris Saint Germain PRO ID : redismagik PSN ID : redismagik
EmmanouiL - > Torino PRO ID : EmmanouiL PSN ID : EmmanouiL
Rommel - > Porto PRO ID : rommel11 PSN ID : rommel11

bouzk77 - > Everton PRO ID : mortimer_ PSN ID : mortimer_
zoom8 - > Lazio PRO ID : zoom8 PSN ID : alexrx8
muku - > Sampdoria PRO ID : muku PSN ID : muku0-400

msnes7 - > Olympiakos PRO ID : msnes7 PSN ID : msnes7
Maximvs - > Marseille PRO ID : Maximvs PSN ID : pelatakos



ΑΓΩΝΕΣ
http://img178.imageshack.us/img178/165/scoreboardpro3vh4.png








ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
http://img206.imageshack.us/img206/8213/pro3rb8.png







Στατιστικά
Καλύτερη Επίθεση

takaros7 129 4.3 (per match)
ProEvo 102 3.4 (p.m.)
donald 86 2.9 (p.m)

Καλύτερη Άμυνα


takaros7 48 1.6 (p.m)
bilias13 46 1.7 (p.m)
ProEvo 51 1.7 (p.m)

Χείροτερη Επίθεση


tasioskis 43 1.4 (p.m)
SIRIOS7 46 1.5 (p.m)
oddin 48 1.6 (p.m)

Χειρότερη Άμυνα


tasioskis 123 4.1 (p.m)
oddin 88 2.9 (p.m)
SIRIOS7 79 2.6 (p.m)

Καλύτερη Έδρα


takaros7 14 - 0 - 1
ProEvo 12 - 0 - 3
donald 10 - 2 - 3

Χειρότερη Έδρα


tasioskis 1 - 1 - 13
oddin 2 - 3 - 10
SIRIOS7 6 - 0 - 9

Καλύτερη Εκτός Έδρας


takaros7 12 - 1 - 2
ProEvo 9 - 3 - 3
touristas 8 - 3 - 4

Χειρότερη Εκτός Έδρας


tasioskis 2 - 3 - 10
jorgedept 2 - 4 - 9
SIRIOS7 3 - 3 - 9

PRO OF FAME

takaros7 Πρωταθλητής 1ης περιόδου Amstel Α' Εθνικής (Manchester United) - Πρωταθλητής 2ου Σκληροπηρυνικού Πρωταθλήματος (Everton) Πρωταθλήματα : 2 Κύπελλα : 0
Donald Πρωταθλητής 1ου Σκληροπηρυνικού Πρωταθλήματος (Marseille/Newcastle) Πρωταθλήματα : 1 Κύπελλα : 0
manos_gr Πρωταθλητής 1ης περιόδου B' Kατηγορίας (Manchester United) Πρωταθλήματα : 1 Κύπελλα : 0
bilias13 Κυπελλούχος 2ης σεζόν (Panathinaikos) Πρωταθλήματα : 0 Κύπελλα : 1

takaros7
31-03-2008, 15:42
mesa ego

ProEvo
31-03-2008, 15:45
mesa ego

Ωραίο το sign αλλά μετά τον τελικό του κυπέλλου μάλλον μπέρδεψες ποιός έκατσε που. :p

georgiosdam
31-03-2008, 15:59
μεσα και γω!!!!

gergeo
31-03-2008, 16:03
mesa...:angry:

muku
31-03-2008, 16:38
Μέσα κι εγώ. Ελπίζω σε μεγαλύτερο ποσοστό ολοκλήρωσης αυτή τη φορά!

oddin
31-03-2008, 16:50
Μέσα.

touristas
31-03-2008, 20:13
ennoeitai mesa.ante giati exo arxisei na skouriazo kiolas.ouf!!!

SIRIOS7
31-03-2008, 21:32
mesa kai egw.gia

Rommel
31-03-2008, 22:39
Παιδες και εγώ μέσα γιατί πρέπει να δοθούν απαντήσεις σε καποιόν(ονόματα δεν λέμε:)).

gavrosdr
31-03-2008, 23:42
proevo εγω εξω γιατι θα λειψω για αρκετες μερουλες το διαστημα αυτο και λογω πασχα και λογω υποχρεωσεων...χωρια οτι εχω ψιλοξενερωσει με το λαγκ....ας ειναι λοιπον μια ξεκουραση για το 3ο και επανερχομαι με το καλο στο τεταρτο!

msnes7
01-04-2008, 01:40
μέσα αλλά πως ξέρουμε αν έχουμε πράσινο?

bouzk77
01-04-2008, 04:04
mesa...

redismagik
01-04-2008, 08:38
mesa alla opos xereis tha sou po an pira to mixanima piso ........#@$%~ commetron!

Carpe_Diem_Rj
01-04-2008, 11:20
Παιδια μαι χαρα οι κανονες αλλα μια μεγαλη κατα την γνωμη μου αδυναμια του πρωταθληματος ειναι οτι δεν γινετε να εχει ο ενας 20 αγωνες και ο αλλος να εχει παιξει 5 ας πουμε.....

Αυτο ερχετε και σε αντιθεση και με το οταν καποιος αποχωρει αν ειναι καποιοι απο πανωτου στην βαθμολογια η απο κατω για να δουμε τι βαθμους θα παρουν αναλογα αν ο ενας εχει 20 και αλλος 5 αγωνες..

Γι αυτο προτεινω να γινει καποιο προγραμμα ωστε σε καθε εβδομαδα να παιζετε συγκεκριμενος αριθμος παιχνιδιων δλδ καθε εβδομαδα να εισαι υποχρεωμενος να παιζεις 10 αγωνες με 5 αντιπαλους ομως 2*5=10 αγωνες ωστε να συμβαδιζουν ολοι στους αγωνες....

Οποιος δεν μπορει να τοακνει αυτο να μην παρει μερος στο πρωταθλημα....

Αυτη ειναι η γνωμη μου .....

ProEvo
01-04-2008, 12:01
Αυτο ερχετε και σε αντιθεση και με το οταν καποιος αποχωρει αν ειναι καποιοι απο πανωτου στην βαθμολογια η απο κατω για να δουμε τι βαθμους θα παρουν αναλογα αν ο ενας εχει 20 και αλλος 5 αγωνες..

Αυτοί οι βαθμοί θα δίνονται στο τέλος, με την τελική βαθμολογία. Γι αυτό άλλωστε δεν έχω βάλει ακόμα τους βαθμούς του peristeri13 ας πούμε.;)


Γι αυτο προτεινω να γινει καποιο προγραμμα ωστε σε καθε εβδομαδα να παιζετε συγκεκριμενος αριθμος παιχνιδιων δλδ καθε εβδομαδα να εισαι υποχρεωμενος να παιζεις 10 αγωνες με 5 αντιπαλους ομως 2*5=10 αγωνες ωστε να συμβαδιζουν ολοι στους αγωνες....

Αυτό δε μπορεί να γίνει γιατί ο καθένας κανονίζει τα ματς του ανάλογα με το προγραμμά του. Καλό είναι να συμβαδίζουν κάπως τα ματς, αλλά αυτό εξαρτάται από τη διάθεση και το χρόνο των συμμετεχόντων και δε μπορεί να γίνει ούτε κανόνας, ούτε λόγος μη συμμετοχής. Υπάρχει το ελάχιστο όριο των 8 αγώνων ανά εβδομάδα, και από εκεί και πέρα ο καθένας ας πράττει όπως νομίζει και όπως τον εξυπηρετεί ο ελεύθερος χρόνος του.

redismagik
01-04-2008, 12:14
pro evo pira tin commetron tha to paro simera to mixanima ara eime mesa me ta mpounia.

ProEvo
01-04-2008, 12:36
pro evo pira tin commetron tha to paro simera to mixanima ara eime mesa me ta mpounia.

:1appl::1appl:

manos_ps3
01-04-2008, 13:08
mesa ki ego pro!

redismagik
01-04-2008, 14:45
tha prepei na to xanakano sing in?

bilias13
01-04-2008, 14:55
mesa kai egw!

grvagelis
01-04-2008, 15:53
ρε παιδια εγω παλι εξω ειμαι???αυξηστε τις ομαδες για να μπει και κανας αλλος.α,και με την ευκαιρια,ξερει κανεις αν γινεται να προσθεσω μεταγραφες στο online?δηλαδη καλον,εντινιο.

ProEvo
01-04-2008, 15:54
ρε παιδια εγω παλι εξω ειμαι???αυξηστε τις ομαδες για να μπει και κανας αλλος.α,και με την ευκαιρια,ξερει κανεις αν γινεται να προσθεσω μεταγραφες στο online?δηλαδη καλον,εντινιο.

Καλά, το ότι είσαι έξω, που το είδες :confused::confused::confused:. Νομίζω πως δεν γίνεται αυτό που θες :(

grvagelis
01-04-2008, 16:19
απλα ειδα οτι ειπες πριν οτι θα παιξουν οσοι πηραν μερος στο προηγουμενο,και δεν ειδα στους επιλαχοντες το ονομα μου.ειμαι μεσα δηλαδης?

zoom8
01-04-2008, 21:32
Και γω μεσα παιδια για το πρωταθλημα:) pes id zoom8

ProEvo
01-04-2008, 21:35
Μέχρι στιγμής είμαστε οι εξής (τυχαία σειρά) :
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
17.donald

msnes7
01-04-2008, 22:03
Ξαναρωτάω πως βλέπεις πόσες πράσινες γραμμές έχεις?Και πως βγαίνεις από ένα ματς και το συνεχίζεις από εκεί που έμεινες?

ProEvo
01-04-2008, 22:06
Ξαναρωτάω πως βλέπεις πόσες πράσινες γραμμές έχεις?Και πως βγαίνεις από ένα ματς και το συνεχίζεις από εκεί που έμεινες?

Το βλέπεις όταν πάει να ξεκινήσει ένα παιχνίδι. Αν έχεις σταθερά 1 με 2 γραμμές και πάνω παλεύεται το ματς μια χαρά. Βγαίνεις αναγκαστικά με quit μέσω του sixaxis και μετά αφήνετε κατόπιν συννενόησης το ματς να πάει εκεί που είχατε μείνει βάζοντας με αυτογκολ τα τυχόν γκολ που είχαν μπει.

msnes7
01-04-2008, 22:09
Μετά το τέλος ενός παιχνιδιού το play with same teams again ενεργοποιείται ποτέ?
Οι γραμμές που βγάζει μέσα στο παιχνίδι είναι ο μέσος όρος σύνδεσης και των 2 που παίζουν υποθέτω....Τα νούμερα τι σημαίνουν? (ping?)

Donald
01-04-2008, 22:10
Εγώ δε θα συμμετάσχω,βαρέθηκα το lag,βαρέθηκα να παρακαλάω γιά να παίξω,σας βαρέθηκα.

Πρωταπριλιαααααα ρε μην ψαρώνετε. Μέσα φυσικά και εγώ

ProEvo
01-04-2008, 22:18
Μέχρι στιγμής είμαστε οι εξής (τυχαία σειρά) :
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donaldUP

redismagik
02-04-2008, 11:42
sorry proevo ala emeis pou den imastan sta proigoumena me pia seira tha paroume omada.kitaxa tis odigies alla den to vrika.sorry kai pali.

tasioskis
02-04-2008, 11:45
ποιος ο λογος που δεν ειμαι και εγω μεσα????

redismagik
02-04-2008, 11:51
ποιος ο λογος που δεν ειμαι και εγω μεσα????
i politikes sou pepithiseis,oi extemistikes atakes sou,kai i foto....:rofl::rofl:

ProEvo
02-04-2008, 12:24
ποιος ο λογος που δεν ειμαι και εγω μεσα????

Μήπως το ότι δεν είχες δηλώσει? :p


sorry proevo ala emeis pou den imastan sta proigoumena me pia seira tha paroume omada.kitaxa tis odigies alla den to vrika.sorry kai pali.

Με τη σειρά που είσαστε στους επιλαχόντες. Δηλαδή τη χρονολογική σειρά δήλωσης συμμετοχής.

Up

Μέχρι στιγμής είμαστε οι εξής (τυχαία σειρά) :
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donald
tasioskis

Carpe_Diem_Rj
02-04-2008, 12:35
Σου ειχα πει για το 3 και λες δεν χρειαζετε να δηλωσεις οσοι εχουν συμμετασχει στοπροηγουμενο μπαινουν αυτοματα...Εμενα γιατι δεν με εχεις βαλει? Δεν πηρα μερος στο προηγουμενο?

ProEvo
02-04-2008, 12:39
Εμενα γιατι δεν με εχεις βαλει? Δεν πηρα μερος στο προηγουμενο?

Το βάζω και εδώ γιατί μάλλον δεν το έχεις δει στο άλλο :

"Υπενθυμίζω ότι όποιος μέχρι την Παρασκευή 04/04/08 δεν παίξει 28 ματς (δηλαδή 26 +2 με τον peristeri13 που θα τα πιστωθεί έτσι και αλλιώς) δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής στο επόμενο πρωτάθλημα."

Έχοντας παίξει 23 από τα 28 παιχνίδια σου στο προηγούμενο δεν γίνεται να μπεις στο καινούργιο. Στόχος είναι το 100% γιατί αν παίζει ο καθένας όσα γουστάρει γίνεται μπάχαλο και δημιουργούνται αδικίες. Και φυσικά δεν έχω και το χρόνο ούτε τη διάθεση να κυνηγάω τον καθένα για να παίζει.Έχεις 3 μέρες για να τα ολοκληρώσεις και να μπεις στη λίστα. Ευχαριστώ.

Carpe_Diem_Rj
02-04-2008, 12:40
Και ποιος σου ειπε οτι μεχρι την παρασκευη δεν θα εχω παιξει 26?

Carpe_Diem_Rj
02-04-2008, 12:42
Αυριο γυριζω απο το ταξιδι που λειπω και εχω ηδη κανονισει εμ το τον donald να παιξω τα 2 παιχνιδια μου και οποιον αλλο βρω ...

ProEvo
02-04-2008, 12:44
Και ποιος σου ειπε οτι μεχρι την παρασκευη δεν θα εχω παιξει 26?

Μάλλον δε γράφω καλά ελληνικά. Δε σου είπα ότι δε θα είσαι μέσα. Σου είπα ότι μέχρι να παίξεις 26 δεν είσαι μέσα. Τη παρασκευή εφόσων θα έχεις 26 ματς (+2 με τον peristeri13 28 σύνολο), θα είσαι μέσα κανονικότατα.
Και κάτι ακόμα. Μη το παίρνεις προσωπικά το θέμα. Είναι κανόνας που έχει μπει έτσι και αλλιώς. Απλά λόγω του ταξιδιού σου τις τελευταίες μέρες τυγχάνει να είσαι ο μοναδικός που δεν έχει φτάσει αυτά τα 28 ματς. ;)

UP

Μέχρι στιγμής είμαστε οι εξής (τυχαία σειρά) :
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donald
tasioskis
Carpe_Diem_Rj

Carpe_Diem_Rj
02-04-2008, 12:45
Οκ ισως το παρεξηγησα.....

msnes7
02-04-2008, 18:43
Καλά μέχρι πότε θα δηλώσουμε ομάδες γιατί την παρασκευή το απόγευμα πρέπει να φύγω για 2 μέρες?
oops....στραβομάρα λογικά θα δηλώσουμε από δευτέρα?

ProEvo
02-04-2008, 19:24
Καλά μέχρι πότε θα δηλώσουμε ομάδες γιατί την παρασκευή το απόγευμα πρέπει να φύγω για 2 μέρες?
oops....στραβομάρα λογικά θα δηλώσουμε από δευτέρα?

Από Σάββατο θα ξεκινήσουμε αλλά θα κρατήσει μέχρι Δευτέρα - Τρίτη σίγουρα η διαδικασία και εσύ είσαι από τους τελευταίους άρα δεν υπάρχει πρόβλημα.

EmmanouiL
02-04-2008, 20:14
Να επαληθευσω και εγω τη συμμετοχη μου και να κανω μια ερωτηση.
Η σειρά των επιλαχοντων του προηγουμενου thread ισχυει?
Η μετραει μονο αυτο το thread?

ProEvo
02-04-2008, 20:52
Να επαληθευσω και εγω τη συμμετοχη μου και να κανω μια ερωτηση.
Η σειρά των επιλαχοντων του προηγουμενου thread ισχυει?
Η μετραει μονο αυτο το thread?

Του προηγούμενου thread ισχύει. Αυτό είναι μόνο για επαλήθευση συμμετοχών.

ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donald
tasioskis
Carpe_Diem_Rj
EmmanouiL
jorgedept

redismagik
02-04-2008, 20:55
postare ta id tou kathe pexti

ProEvo
02-04-2008, 21:06
postare ta id tou kathe pexti

Με τη σειρά φίλε μου όλα. Όταν ζητάω ομάδες, θα μου λέτε και τα psn και Pro ID σας.

redismagik
02-04-2008, 21:06
ok pro.

jorgedept
02-04-2008, 21:34
εεεεε και εγώ μέσα είμαι, απλώς δεν είχα internet 2 μέρες

ProEvo
02-04-2008, 22:42
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donald
tasioskis
Carpe_Diem_Rj
EmmanouiL
jorgedept
roxitoΠροσωπικά, δε μου πάει καρδιά να αφήσω κάποιον απ' έξω άρα πάμε για το μεγάλο τόλμημα της μίας, ενιαίας, μεγάλης κατηγορίας. Φυσικά θα αυξηθεί και η διάρκεια του Πρωταθλήματος καμιά 10αριά μέρες για να μην υπάρξει πίεση χρόνου. Θα δούμε πως θα πάει και πόσοι θα παραμείνουν μέχρι τέλους. Στο επόμενο μας βλέπω για κατηγορίες πάντως άρα προσπαθήστε να αποφύγετε τις τελευταίες θέσεις.:p

redismagik
03-04-2008, 00:58
22 kai akoma ginonte simetoxes .kapoios tha apoktisei ponokefalo............ proevo gia sena xteipaei i kampana!:rofl:

SIRIOS7
03-04-2008, 10:30
etsi na vlepw kosmo,goustarw.pro kali h idea sou gia ena eniaio

ProEvo
03-04-2008, 19:37
ProEvo
takaros7
georgiosdam
gergeo
muku
oddin
touristas
sirios7
Rommel
msnes7
bouzk77
redismagik
manos_ps3
bilias13
grvagelis
zoom8
donald
tasioskis
EmmanouiL
jorgedept
roxitoΣυμπληρώνω και εδώ ότι δεν συμμετέχουν οι εξής ομάδες :

Arsenal, Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Newcastle, Totenham, Olympique Lyonnais, Real Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla, Atletico Madrid, Zaragoza, AC Milan, Inter, Juventus, Roma, Bayern Munich

bouzk77
04-04-2008, 10:50
και μια προταση να γραψουμε τις μερες και ωρες που παίζουμε συνήθως ώστε να είναι πιο εύκολο να συναντηθούμε.

ProEvo
04-04-2008, 14:19
Από σήμερα το βράδυ που θα οριστικοποιηθεί η βαθμολογία του 2ου Hardcore Πρωταθλήματος, θα ξεκινήσει η διαδικασία επιλογής ομάδων. Σε αυτό το post όπως και στο πρώτο post (στις πληροφορίες συμμετεχόντων και στο γνωστο spoiler με τις αποκλεισμένες ομάδες) θα μπορείτε να ενημερώνεστε για τις ομάδες που δικαιούστε και δεν δικαιούστε να επιλέξετε. Εδώ θα το κάνω λίγο πιο εύχρηστο βάζοντας και προσθέτοντας τις ομάδες που δεν μπορείτε να πάρετε. Άρα για δική σας εξυπηρέτηση να το παρακολουθείτε συχνά.

England
Arsenal, Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Newcastle, Totenham, Aston Villa, Wigan, West Ham, Middlesbrough, Manchester City, Everton

France
Olympique Lyonnais, Paris Saint Germain, Marseille

Spain
Real Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla, Atletico Madrid, Zaragoza, Villareal,

Italy
AC Milan, Inter, Juventus, Roma, Udinese, Fiorentina, Torino, Lazio, Sampdoria

Netherlands
Ajax, PSV Einthoven

Others
Bayern Munich, Benfica, Fenerbahce, AEK, Porto, Olympiakos,

Να υπενθυμίσω ότι ο ιδανικότερος τρόπος να κανονίζονται οι αγώνες είναι μέσω του shoutbox στο forum και πολύ λιγότερο μέσω του PSN ή μέσω pm. Καλό είναι όλοι να ασχολούμαστε και να ψάχνουμε τον αντιπαλό μας και να μη λέμε "δε βαριέσαι" και να περιμένουμε πότε θα μας καλέσει ο άλλος.



Συμμετέχοντες ανά σειρά κατάταξης
ProEvo - > Ajax
touristas - > Aston Villa
donald - > Wigan
manos_ps3 - > Benfica
georgiosdam - > Villareal
gergeo - > West Ham
bilias13 - > Fiorentina
roxito - > Middlesbrough
SIRIOS7 - > PSV Einthoven
jorgedept - > Udinese
oddin - > Manchester City
tasioskis - > Fenerbahce
grvagelis - > AEK
redismagik - > Paris Saint Germain
EmmanouiL - > Torino
Rommel - > Porto
bouzk77 - > Everton
zoom8 - > Lazio
muku - > Sampdoria
msnes7 - > Olympiakos
Maximvs - > Marseille

Kostas_GR
05-04-2008, 04:36
Καλησπερα σε ολους!

Καταρχας να σας συγχαρω για τη μεγαλη πρωτοβουλια να διοργανωνετε τουρνουα για το απολυτο ποδοσφαιρικο παιχνιδι ολων των εποχων! :bgrin2:

Ισως να αργησα πολυ, αλλα μολις τωρα γραφτηκα στο forum και θελω αν ειναι δυνατον να συμμετασχω και εγω στο πρωταθλημα σας! Οποτε αν ειναι δυνατον θα ηθελα να με δηλωσετε και εμενα!

Ωστοσο επειδη ειναι η 1η φορα που συμμετεχω στα τουρνουα σας(αν με δεχτειτε φυσικα) ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα. Γιατι εχετε απαγορευσει να μπορουμε να επιλεξουμε ολες αυτες τις ομαδες, που στην ουσια ειναι κ οι καλυτερες του παιχνιδιου? Επισης κατι διαβασα πως μονο οι 18 πρωτοι θα παιξουν. Με εμας τους υπολοιπους δηλ τι θα γινει, δεν θα μπορουμε να παιξουμε σε αυτο το τουρνουα?

Περιμενω απαντηση! :wave:

ProEvo
05-04-2008, 11:03
Καλησπερα σε ολους!

Καταρχας να σας συγχαρω για τη μεγαλη πρωτοβουλια να διοργανωνετε τουρνουα για το απολυτο ποδοσφαιρικο παιχνιδι ολων των εποχων! :bgrin2:

Καλώς ήρθες και ευχαριστούμε :)



Ισως να αργησα πολυ, αλλα μολις τωρα γραφτηκα στο forum και θελω αν ειναι δυνατον να συμμετασχω και εγω στο πρωταθλημα σας! Οποτε αν ειναι δυνατον θα ηθελα να με δηλωσετε και εμενα!

Οκ, θα σε δηλώσω. Άλλωστε είπαμε να κάνουμε την υπέρβαση με 22 ομάδες και από το επόμενο αναγκαστικά θα πάμε σε κατηγορίες όπως δείχνουν τα πράγματα.



Ωστοσο επειδη ειναι η 1η φορα που συμμετεχω στα τουρνουα σας(αν με δεχτειτε φυσικα) ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα. Γιατι εχετε απαγορευσει να μπορουμε να επιλεξουμε ολες αυτες τις ομαδες, που στην ουσια ειναι κ οι καλυτερες του παιχνιδιου?


Γιατί δυστυχώς 1ον : τις έχουν κάνει αφύσικα καλές τόσο που μοιάζει αστείο το κάθε ματς, 2ον : Σε καμιά περίπτωση δεν αναδεικνύεται η ποιότητα του παίκτη και 3ον : Ενώ υπάρχουν 30 τουλάχιστον ισοδύναμες μέτριες ομάδες, οι υπερφυσικά καλές είναι το πολύ 7-8 με αποτέλεσμα μετά να δημιουργούνταν αδικίες και να πηγαίναμε σε πρωτάθλημα που όλοι θα είχαν Barca και Manchester, όπως έγινε παλιότερα.



Επισης κατι διαβασα πως μονο οι 18 πρωτοι θα παιξουν. Με εμας τους υπολοιπους δηλ τι θα γινει, δεν θα μπορουμε να παιξουμε σε αυτο το τουρνουα?

Απ΄ότι κατάλαβες αυτό δεν ισχύει.;)



Περιμενω απαντηση! :wave:


Ελπίζω να σε κάλυψα.:tiphat:

ΥΓ Με εσένα κλείσαν οι συμμετοχές. Στο επόμενο πάλι :wave:

Kostas_GR
05-04-2008, 15:09
OK ευχαριστω παρα πολυ παιδια!!! :bgrin2:

Και κατι αλλο, επειδη οπως ειπα ειναι η πρωτη φορα που συμμετεχω σε τουρνουα μπορει καποιος να μου πει πως θα αποκτησω τα PROID και PSNID?

bouzk77
05-04-2008, 15:34
Πότε δηλώνουμε ομάδες?

jorgedept
05-04-2008, 15:39
OK ευχαριστω παρα πολυ παιδια!!! :bgrin2:

Και κατι αλλο, επειδη οπως ειπα ειναι η πρωτη φορα που συμμετεχω σε τουρνουα μπορει καποιος να μου πει πως θα αποκτησω τα PROID και PSNID?


PSN ID είναι το ID που έχεις στο profile με το οποίο μπαίνεις στο internet με το ps3 σου

PRO ID το κάνεις register όταν βάζεις να παίξεις για πρώτη φορά online με το Pro αφού βάζεις τον κωδικό που σου έχει δοθεί μαζί με το blu-ray

jorgedept
05-04-2008, 15:42
Πότε δηλώνουμε ομάδες?


όταν έρθει η σειρά σου ανάλογα με τη κατάταξη έχεις, επίσης δεν είναι κακό να ψάχνετε λίγο πριν ρωτήσετε διότι έχουν υποθεί ξανά αυτά

ProEvo
05-04-2008, 16:53
PSN ID είναι το ID που έχεις στο profile με το οποίο μπαίνεις στο internet με το ps3 σου

PRO ID το κάνεις register όταν βάζεις να παίξεις για πρώτη φορά online με το Pro αφού βάζεις τον κωδικό που σου έχει δοθεί μαζί με το blu-ray


όταν έρθει η σειρά σου ανάλογα με τη κατάταξη έχεις, επίσης δεν είναι κακό να ψάχνετε λίγο πριν ρωτήσετε διότι έχουν υποθεί ξανά αυτά

Ευχαριστώ πολύ jorge ;)

Maximvs
05-04-2008, 17:10
παιδια προλαβαινω να μπω?...ελειπα και γυρισα εχτες το βραδυ...

ProEvo
05-04-2008, 17:27
παιδια προλαβαινω να μπω?...ελειπα και γυρισα εχτες το βραδυ...

Όπως συμμετείχες και στο προηγούμενο? Ούτε στα pm μου δεν είχες απαντήσει. Όπως και να έχει, έκλεισαν οι συμμετοχές. Μόνο για το Κύπελλο αν θες που θα ανακοινωθεί αύριο.

Kostas_GR
05-04-2008, 17:37
OK ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια! Για το κυπελο κανουμε αλλου δηλωσεις για συμμετοχη?

ProEvo
05-04-2008, 17:39
OK ευχαριστω για τη βοηθεια παιδια! Για το κυπελο κανουμε αλλου δηλωσεις για συμμετοχη?

Ναι, θα δημιουργηθεί αύριο το thread. Υπεύθυνος θα είναι ο donald.

Maximvs
05-04-2008, 18:02
Όπως συμμετείχες και στο προηγούμενο? Ούτε στα pm μου δεν είχες απαντήσει. Όπως και να έχει, έκλεισαν οι συμμετοχές. Μόνο για το Κύπελλο αν θες που θα ανακοινωθεί αύριο.

Ελειπα εκτος Ελλαδος και εκτος Αθηνων για δουλεια...Δεν χρειαζεται να εισαι τοσο επιθετικος..Δεν εκανα και κανενα εγκλημα.

ProEvo
05-04-2008, 19:49
Ελειπα εκτος Ελλαδος και εκτος Αθηνων για δουλεια...Δεν χρειαζεται να εισαι τοσο επιθετικος..Δεν εκανα και κανενα εγκλημα.

Δε νομίζω να ήμουν επιθετικός. Απλά είχα ανακοινώσει ότι έκλεισαν οι συμμετοχές και σου είπα πως μπορείς αν θες να συμμετέχεις στο Κύπελλο. Τώρα ότι δεν απάντησες στα pm που σου έστειλα και σε έψαχνα για να συνεχίσω το κύπελλο είναι ένα γεγονός. Μια ενημέρωση, ότι τελικά δε θα συμμετείχες, για να μη ψάχνομαι και εγώ δε θα σου στοίχιζε κάτι. Φιλικά πάντα.

muku
05-04-2008, 21:22
Άντε ρε παιδιά γιατί δεν προχωράνε οι δηλώσεις?

SIRIOS7
05-04-2008, 22:17
ante den mporw na perimenw

SIRIOS7
06-04-2008, 00:32
pro ginetai na pernoun omades oi apo katw gia na proxwrhsoume?

ProEvo
06-04-2008, 02:06
Άντε ρε παιδιά γιατί δεν προχωράνε οι δηλώσεις?


pro ginetai na pernoun omades oi apo katw gia na proxwrhsoume?

Παιδιά έχετε δίκιο. Κολλήσαμε γιατί δυστυχώς ο Μάνος δε μπήκε καθόλου σήμερα. Τι να πω; Λίγο υπομονή.

redismagik
06-04-2008, 12:28
empa mano oooeooo oeeeee

msnes7
06-04-2008, 12:30
Παιδιά επειδή θα είμαι εκτός μέχρι τρίτη αν φτάσει η σειρά μου ας προχωρήσει και θα απαντήσω τρίτη βράδυ (θέλω να δω τις ομάδες λίγο πρώτα)

edit:
νόμιζα ότι ήμουν στη μέση,τώρα είδα ότι είμαι στο τέλος,αν τυχόν φτάσει εκεί και δεν έχω απαντήσει ισχύει το πάνω που είπα και για το τελευταίο παιδί

SIRIOS7
06-04-2008, 13:15
proevo ginetai na ton perasoume ton mano kai na psifisei meta poia thelei.an einai kapoia apo autes pou tha exoume parei ,thn pairnei o manos. ti les ?

manos_ps3
06-04-2008, 13:32
Παιδιά ζητάω συγγνώμη από όλους σας για την καθυστέρηση. Είχα πρόβλημα με την σύνδεσή μου στο ίντερνετ. Λοιπόν, η ομάδα που επιλέγω είναι η Paris Saint Germain.

Maximvs
06-04-2008, 19:01
για κυπελο κανενα νεο?

manos_ps3
06-04-2008, 19:35
ProEvo χίλια συγγνώμη, αλλά μετά από καλύτερη εξέταση των ομάδων και αφού δεν έχει επιλέξει ακόμα κάποιο άλλο παιδί, θα ήθελα να αλλάξω την ομάδα που δήλωσα προηγουμένως (Paris Saint Germain), με την Benfica.

Ελπίζω να μήν υπάρχει πρόβλημα στην πραγματοποίηση της αλλαγής αυτής.

Ευχαριστώ πολύ!

Kostas_GR
06-04-2008, 22:06
Παιδια γινεται να συντομευσουμε λιγο τη διαδικασια? Ετσι οπως παει το πραγμα οχι την πεμπτη αλλα ουτε την πεμπτη μετα το πασχα δε 8α εχουμε αρχισει. Πιστευω πρεπει να μπει ενα χρονικο οριο, πχ 8 ωρων για να δηλωσει καποιος την ομαδα που θελει αλλιως να πηγαινουμε στον επομενο. Δεν το λεω με κακια αυτο, απλα πιστευω πως αμα μας πιεζει λιγο παραπανω ο χρονος δε θα παρεκλινουμε απο το προγραμμα μας. Τι λετε?

redismagik
06-04-2008, 22:12
ProEvo χίλια συγγνώμη, αλλά μετά από καλύτερη εξέταση των ομάδων και αφού δεν έχει επιλέξει ακόμα κάποιο άλλο παιδί, θα ήθελα να αλλάξω την ομάδα που δήλωσα προηγουμένως (Paris Saint Germain), με την Benfica.

Ελπίζω να μήν υπάρχει πρόβλημα στην πραγματοποίηση της αλλαγής αυτής.

Ευχαριστώ πολύ!:1appl::1appl:

manos_ps3
06-04-2008, 22:15
:1appl::1appl:


Φίλε redismagik, ευχαριστώ για την επιδοκιμασία, αλλά για ποιο λόγο; Θέλεις εσύ την Paris Saint Germain;

redismagik
06-04-2008, 22:28
oxi re alla pou mpikes kai dialexes.oloi esena perimenan!den pisteyo na tsatistikes plaka ekana.

manos_ps3
06-04-2008, 22:32
oxi re alla pou mpikes kai dialexes.oloi esena perimenan!den pisteyo na tsatistikes plaka ekana.

Δεν τσαντίστηκα, δεκτή η πλάκα. Αλλά θέλω να μου πεις πόσοι έχουν επιλέξει ομάδα μετά από εμένα που το έκανα στις 12:30 το μεσημέρι.

jorgedept
06-04-2008, 22:59
Παιδια γινεται να συντομευσουμε λιγο τη διαδικασια? Ετσι οπως παει το πραγμα οχι την πεμπτη αλλα ουτε την πεμπτη μετα το πασχα δε 8α εχουμε αρχισει. Πιστευω πρεπει να μπει ενα χρονικο οριο, πχ 8 ωρων για να δηλωσει καποιος την ομαδα που θελει αλλιως να πηγαινουμε στον επομενο. Δεν το λεω με κακια αυτο, απλα πιστευω πως αμα μας πιεζει λιγο παραπανω ο χρονος δε θα παρεκλινουμε απο το προγραμμα μας. Τι λετε?


ProEvo πρέπει να βάλεις ένα τέτοιο κανόνα ώστε να συμμορφωθούμε λίγο όλη μας

redismagik
06-04-2008, 23:01
Δεν τσαντίστηκα, δεκτή η πλάκα. Αλλά θέλω να μου πεις πόσοι έχουν επιλέξει ομάδα μετά από εμένα που το έκανα στις 12:30 το μεσημέρι.
xilia dikia exeis, tora psaxno ton epomeno gia na tou tin po!!:rofl::rofl::rofl:

redismagik
06-04-2008, 23:12
ante re gergeo!!! empa mesa oooeeeooooeee

ProEvo
06-04-2008, 23:25
Παιδιά λίγη ηρεμία. Ο στόχος είναι να ξεκινήσουμε 10/04 και θα έχουμε ξεκινήσει. Από εκεί και πέρα δεκτή η πρόταση. Αν κάποιος δεν έχει επιλέξει ομάδα σε διάστημα 8 ωρών από τη στιγμή που θα έχει σταλεί το pm από εμένα (εξαιρούνται οι ώρες 12 μμ - 8 πμ) , θα προχωράμε στους επόμενους.

msnes7
07-04-2008, 13:18
Δεν ξέρω αν το έχετε προσέξει αλλά ΟΛΟΙ έχετε πάρει ομάδες που δεν επιτρέπονται:rofl:

SIRIOS7
07-04-2008, 13:19
proevo na proteinw kati? ginetai na sou stiloume oloi ena pm me duo omades gia na proxwrhsei ligo to thema

redismagik
07-04-2008, 13:25
proevo na proteinw kati? ginetai na sou stiloume oloi ena pm me duo omades gia na proxwrhsei ligo to thema
agreeeee!!!!!

ProEvo
07-04-2008, 14:09
Δεν ξέρω αν το έχετε προσέξει αλλά ΟΛΟΙ έχετε πάρει ομάδες που δεν επιτρέπονται:rofl:

Ελπίζω να κάνεις πλάκα. Αν δε κάνεις πλάκα, τότε στο post #55 στο οποίο αναφέρεσαι προστίθεται κάθε φορά και η ομάδα που έχει επιλέξει ο τελευταίος.

msnes7
07-04-2008, 14:12
sorry μ..κία
νόμιζα ότι εξαρχής είχες βάλει εκείνες:)

jorgedept
07-04-2008, 18:10
τι έγινε δεν πέρασαν η 8 ώρες του gergeo;

ProEvo
07-04-2008, 18:11
τι έγινε δεν πέρασαν η 8 ώρες του gergeo;

Πέρασαν. Έχει ήδη σταλεί pm και στον bilia13. Πάντως ομολογώ ότι έχει παραγίνει το κακό :(

jorgedept
07-04-2008, 18:14
γ@μισέτ@......που να δεις τι θα γίνει και όταν με το καλό αρχίσουμε..με ταχυδρομικά περιστέρια και GPS θα προσπαθούμε να βρούμε τους αντιπάλους

ProEvo
07-04-2008, 18:26
γ@μισέτ@......που να δεις τι θα γίνει και όταν με το καλό αρχίσουμε..με ταχυδρομικά περιστέρια και GPS θα προσπαθούμε να βρούμε τους αντιπάλους

Αυτό δεν έχει να κάνει γιατί σκέψου ότι αυτοί που αργούν τόσο να πάρουν ομάδες δεν είναι τα καινούργια παιδιά αλλά αυτοί που αποδεδειγμένα παίζουν. Τεσπα, απλά μάλλον είναι τυχαίο και καθυστερούμε στην επιλογή ομάδων. Αργά ή γρήγορα, θα ξεκινήσουμε.

redismagik
07-04-2008, 21:36
zzzzz....zzzzz.......zz.... ti irthe i seira mou?................mpa as ti peso kana mina akoma!

oddin
07-04-2008, 22:30
Nα έχετε λίγο υπομονή,και ας μην τα κάνουμε όλα μαύρα.Δεν ξέρετε αυτά τα παιδιά που άργησαν αν έχουν κάποιο πρόβλημα η έπαθαν κάτι.Ας είμαστε λίγο πιο ανεχτικοί,παιχνίδι πάμε να παίξουμε.Στο προηγούμενο πρωτάθλημα πλην ελάχιστων εξαιρέσεων,πήγαμε μια χαρά.
Εντελώς φιλικά,και καλό πρωτάθλημα να έχουμε.

grvagelis
07-04-2008, 22:55
ρε παιδια απο εμενα περιμενετε να διαλεξω???δεν αλλαζω την αεκαρα με καμια ομαδα.για μενα ειναι η καλλητερη στον κοσμο.ριχνει τεσσαρες στους αλλους διεκδικιτες για πλακα,και ειναι πρωτη και καλυτερη.

EmmanouiL
07-04-2008, 23:07
Nα έχετε λίγο υπομονή,και ας μην τα κάνουμε όλα μαύρα.Δεν ξέρετε αυτά τα παιδιά που άργησαν αν έχουν κάποιο πρόβλημα η έπαθαν κάτι.

Ασε που ορισμενοι ,οπως εγω για παραδειγμα, ενδεχεται να μην εχουν υπολογιστη στη δουλεια και αναγκαστικα πρεπει να περιμενουν το απογευμα να απαντησουν. Αν για παραδειγμα ο ProEvo στειλει pm στις 12 το βραδυ θα παρει απαντηση στις 15.00 που σχολαω, αλλιως να χρεωθει να με παρει τηλ.:tiphat:

oddin
07-04-2008, 23:13
Aς μην αδικούμε το ProEvo,γιατί ολο αυτό που οργανώνει θέλει αρκετή δουλειά προσοχή και επιμέλεια.Εχει πει κιόλας οτι τις βραδυνές ώρες δεν τις μετράει για καθυστέρηση όποτε ολα καλα ;)
Απλα λίγο υπομονή απο όλους για όλους.

Donald
08-04-2008, 00:04
Aς μην αδικούμε το ProEvo,γιατί ολο αυτό που οργανώνει θέλει αρκετή δουλειά προσοχή και επιμέλεια.Εχει πει κιόλας οτι τις βραδυνές ώρες δεν τις μετράει για καθυστέρηση όποτε ολα καλα ;)
Απλα λίγο υπομονή απο όλους για όλους.

Πες τα χρυσόστομε... :1appl::1appl::1appl::1appl:
Τόση δουλειά έχει ρίξει χωρίς να έχει καμία υποχρέωσει και ολό γκρίνιες ακουεί. +rep. oddin

redismagik
08-04-2008, 00:06
ki ego simfono me ton oddin asxetos ama kanoume plaka.

ProEvo
08-04-2008, 00:32
Καταρχήν παιδιά (oddin και donald) ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση. Λίγη υπομονή και όλα θα γίνουν. Άλλωστε είπαμε να ξεκινήσουμε 10/04 και απ' ότι φαίνεται θα είμαστε έτοιμοι κανονικότατα.
Ιδιαίτερα θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημοσίως τον gergeo, γιατί πολύ άνετα θα μπορούσε να γκρινιάξει επειδή έχασε τη σειρά του και την επιλογή ομάδας του (ήθελε τη west ham) και μάλιστα από έναν κανόνα που δεν τον ήξερε καν και θεσπίστηκε ενώ ο ίδιος δεν είχε μπει στο Forum. + rep από μένα. Τον ευχαριστώ πολύ και πάλι.

grvagelis
08-04-2008, 07:04
παιδια μια διευκρινηση για το λανγκ.πριν φορτοσετε το προ,σβηστε το κομπιουτερ,και αφηστε μονο το ps3 ανοιχτο.ετσι παει σφαιρα.επισης ελεξτε και αν εχετε ανηχτη πορτα στο ρουτερ.

ProEvo
08-04-2008, 10:25
Ιδιαίτερα θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημοσίως τον gergeo, γιατί πολύ άνετα θα μπορούσε να γκρινιάξει επειδή έχασε τη σειρά του και την επιλογή ομάδας του (ήθελε τη west ham) και μάλιστα από έναν κανόνα που δεν τον ήξερε καν και θεσπίστηκε ενώ ο ίδιος δεν είχε μπει στο Forum. + rep από μένα. Τον ευχαριστώ πολύ και πάλι.

O φίλος, ο bilias προς τιμήν του με ενημέρωσε ότι θεωρεί άδικο να πάρει ομάδα πριν τον gergeo και θα πάρει τελικά Fiorentina. Η συμπεριφορά και των 2 παιδιών είναι πραγματικά παράδειγμα προς μίμηση για όλους μας και άξια πολλών συγχαρητηρίων. :1appl::1appl:

Υ.Γ.Δυστυχώς δε μπορώ να ξαναδώσω στον bilia +rep γιατί του είχα δώσει πρόσφατα, αλλά του το χρωστάω

muku
08-04-2008, 12:35
Α ρε bilia, με κατέστρεψες.... Τι ομάδα θα πάρω εγώ τώρα?? :D :D

redismagik
08-04-2008, 15:15
paidia prepei oloi na dosoun sinxaritiria ston pro-evo gia olli ayth ti douleia pou exei kanei kai tha kanei gia tin pragmatopioisi tou protathlimatos.to paidi exei faei polles ores prospathontas na steisei kai na fixarei ayto to protarhlima.akoma itan dektikos se olles tis protaseis pou eginan kai oxi apolitos.polles fores tou ta exosan ki ollas xoris na fteei ,kai aytos apantouse me eygenia.pro-evo kai pali sinxaritiria kai bravo gia tin ipomoni sou!

Kostas_GR
08-04-2008, 15:22
Ennoeitai redismagik, polla sigxaritiria ston ProEvo gia tin katapliktiki douleia!! Epeidi den to leme sinexeia den simainei oti den anagnwrizoume ton kopo tou!

Kostas_GR
08-04-2008, 17:30
Ρε παιδια τι εγινε κολησαμε παλι?! Αντε αντε λιγει η προθεσμια! :banghead:

jorgedept
08-04-2008, 20:33
Bravo στον ProEvo για τα στατιστικά που έβαλε!!

+rep

msnes7
08-04-2008, 22:32
Μπορεί να πάρει το παιδί μετά από μένα ομάδα.Πριν λίγο γύρισα σπίτι και είμαι ψόφιος να δω οτιδήποτε.Μέχρι άυριο το μεσημέρι θα απαντήσω

msnes7
08-04-2008, 22:44
Προτείνω να γράψει επίσης ο καθένας την σύνδεση του δίπλα ώστε να ξέρουμε τι θα αντιμετωπίσουμε....

ProEvo
08-04-2008, 22:59
Παιδιά συμπληρώσαμε τις συμμετοχές. :yay:Όποτε θέλετε ξεκινάτε. Πάντως σήμερα έχει ωραία μπαλίτσα στην TV :rofl::rofl:

Καλά παιχνίδια!!!:1appl::1appl:

Kostas_GR
08-04-2008, 23:25
Παιδια να ρωτησω κατι...Εκτος απο την port 3658, χρειαζεται να κανουμε τπτ αλλο για να μην εχουμε απωλειες? Δεν ξερω αν παιζει ρολο, αλλα τις Network Settings του PS3 τις εχω στα Automatic οχι στο Manual. Οποιος ξερει ας ριξει λιγο φως!

ProEvo
08-04-2008, 23:37
Παιδια να ρωτησω κατι...Εκτος απο την port 3658, χρειαζεται να κανουμε τπτ αλλο για να μην εχουμε απωλειες? Δεν ξερω αν παιζει ρολο, αλλα τις Network Settings του PS3 τις εχω στα Automatic οχι στο Manual. Οποιος ξερει ας ριξει λιγο φως!

Και εγώ automatic τις έχω. Δυστυχώς για το lag δε μπορείς να κάνεις τίποτα. Μόνο να κλείνεις το PC όταν παίζεις.

bouzk77
08-04-2008, 23:46
meta apo tin balitsa opoios einai mesa kalodexoymenos

redismagik
09-04-2008, 00:27
Παιδιά συμπληρώσαμε τις συμμετοχές. :yay:Όποτε θέλετε ξεκινάτε. Πάντως σήμερα έχει ωραία μπαλίτσα στην TV :rofl::rofl:

Καλά παιχνίδια!!!:1appl::1appl:
diladi xekiname?
stelnoume invites i ps mesages?

jorgedept
09-04-2008, 00:33
να τονίσω ότι ΔΕΝ ΚΑΝΩ ADD στην friendlist άτομα για το PES2008, όλους τους αγώνες τους κανονίζω είτε με PM είτε στο Shoutbox

Kostas_GR
09-04-2008, 00:58
:bgrin2:
Παιδιά συμπληρώσαμε τις συμμετοχές. :yay:Όποτε θέλετε ξεκινάτε. Πάντως σήμερα έχει ωραία μπαλίτσα στην TV :rofl::rofl:

Καλά παιχνίδια!!!:1appl::1appl:

Ante kali mas arxi kai kali epitixia se olous! :1appl::bgrin2:

ProEvo
09-04-2008, 01:00
Κανονίζουμε εδώ http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2041&page=11
τους αγώνες μας.

Να διατηρήσουμε το παρόν thread όσο το δυνατόν πιο καθαρό και μόνο για αποτελέσματα. Ευχαριστώ.

jorgedept
09-04-2008, 01:40
Jorge Dept - redismagik
Udinese - PSG
3-2

redismagik - Jorge Dept
PSG - Udinese
1-7

ωραία game και τα 2


1oς αγώνας για το 3ο πρωτάθλημα και η Udi πήγε πάρα πολύ καλά!

Kostas_GR
09-04-2008, 01:56
To deutero mats tou prwta8limatos:

Panathinaikos - Marseille
3-1

Marseille - Panathinaikos
4-0

Poli wraioi agwnes, kai oi 2 omades palepsan sklira gia tin niki, alla to simantikotero itan oti nikitis itan to fair play! Xaxaxa xaramizomai sxoliastis eprepe na ginw! :rofl::1appl:

jorgedept
09-04-2008, 02:49
Jorge Dept - Rommel
Udinese - Porto
3-5

τραγική ήτα λόγου lag κ μόνο, 2 φόρες ενώ είχα την μπάλα ξαφνικά βρέθηκα να είμαι στην άμυνα και να τρώω goal

Rommel - Jorge Dept
Porto - Udinese
7-1

ότι sout και να έκανε το παιδί πήγαινε μέσα και όσα δεν πήγαιναν με την πρώτη έμπαιναν με την κόντρα

καλή συνέχεια

Rommel
09-04-2008, 03:01
Rommel-Zoom8
Porto-Lazio
5-5

Zoom8-Rommel
1-3

Kostas_GR
09-04-2008, 03:42
Παιδια να κανω μια ερωτηση? Ποσα ματς συνολο πρεπει να κανει ο καθε παικτης? Επισης πρεπει να παιζει ο καθενας μας μονο μια φορα με καθε αλλο παικτη του πρωταθληματος η γινεται και περισσοτερες φορες?

touristas
09-04-2008, 03:50
touristas-jorgedept
Aston Villa-Udinese
5-5
siglonistiko paignidi,1-0 i villa,to girizei 1-2 i udinese,to ksanagirizei 3-2 i villa,to ksanagirizei3-4 i udinese4-4, meta 4-5 i udinese kai telika 5-5.

jorgedept-touristas
Udinese-Aston Villa
2-2
den ta katafera apenanti stin proin omada mou.kali sinexeia jorgedept

jorgedept
09-04-2008, 03:52
Jorge Dept - takaros7
Udinese - Marseille
2-1

ωραίο game

takaros7 - Jorge Dept
Marseille - Udinese
3-1

πολύ lag εννοώ ο αντίπαλος έλεγε ότι αυτός δεν είχε...περίεργο

touristas
09-04-2008, 05:32
touristas-takaros
Aston villa-Marseille
3-5
me 9 paikte i villa apo to 60,ipekipse eno proigountan me 10 3-2

takaros-touristas
Marseille-Aston villa
4-2
aparadektos takare.den ksero an ftais esi i oxi,alla de mporei sto proto paignidi na min eixame katholou lag,sto deutero katholou laga para mono se dio fasei sou pou ksafnika diaktinizetai i mpala kai vgenis monos sou.ksi oxi tipote allo,alla imoun kai kaliteros sto deutero paignidi.
lipamai alla sta epomena protathlimata den ksanapaizo mazi sou.mporeis na pairneis kateuthian tous 6 vathmous an thes.de tha mou spane emena ta neura.sorry
kali sinexeia

takaros7
09-04-2008, 05:35
kostas_GR takaros7 0-5 takaros7 kostas_GR 3-2

takaros7
09-04-2008, 05:39
zoom8 takaros7 4-5 takaros7 zoom8 3-3

manos_ps3
09-04-2008, 08:19
Φίλε takare, λαμβάνοντας υπόψην τα posts των jorgedept και tourista (#128 και #129 αντίστοιχα), θέλω να δηλώσω ότι επανειλημμένως στο παρελθόν έχω κι εγώ αντιμετωπίσει το ίδιο ακριβώς πρόβλημα παίζοντας με εσένα.
Λυπάμαι που θα το πω αλλά μετά και το περιστατικό που συνέβη μεταξύ μας στο προηγούμενο πρωτάθλημα, με την "δήθεν" συμμετοχή του αδελφού σου, έχω πλέον διαμορφώσει την άποψη ότι δεν αγωνίζεσαι "καθαρά". Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι η εμφάνιση αυτού του "περίεργου LAG" στους αγώνες που δίνεις, δεν είναι κάτι τυχαίο!
Κι επειδή εδώ βρισκόμαστε απλά και μόνο για να περάσουμε ευχάριστα την ώρα μας παίζοντας το αγαπημένο μας παιχνίδι, χωρίς σκοπιμότητες και αθέμιτη βαθμοθηρία, ζητάω κι εγώ με την σειρά μου, μετά τον φίλο tourista, από τον διοργανωτή ProEvo να εξαιρεθώ από τους αγώνες μου κόντρα στον takaro.
Επίσης, ως ισότιμο μέλος του φόρουμ και των πρωταθλημάτων που διεξάγονται, απαιτώ να ληφθεί σοβαρά υπόψην το θέμα που προκύπτει ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ με τον συγκεκριμένο παίκτη!

Θεωρώ ΑΔΙΚΟ για όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες να χάνουν αγώνες και πρωταθλήματα, μόνο και μόνο επειδή κάποιος βρήκε ένα τρόπο - κόλπο να κοροϊδεύει τους πάντες!


Με εκτίμηση προς όλους...

Carpe_Diem_Rj
09-04-2008, 09:48
Και εγω τα ιδια ειχα αντιμετωπισει στο 2ο πρωταθλημα. Τα ελεγα αλλα δεν......

ProEvo
09-04-2008, 12:10
Παιδια να κανω μια ερωτηση? Ποσα ματς συνολο πρεπει να κανει ο καθε παικτης? Επισης πρεπει να παιζει ο καθενας μας μονο μια φορα με καθε αλλο παικτη του πρωταθληματος η γινεται και περισσοτερες φορες?

Ένα εντός και ένα εκτός με όλους. Καλά, τον πίνακα αγώνων δεν τον είδες? :confused:




takaros-touristas
Marseille-Aston villa
4-2
aparadektos takare.den ksero an ftais esi i oxi,alla de mporei sto proto paignidi na min eixame katholou lag,sto deutero katholou laga para mono se dio fasei sou pou ksafnika diaktinizetai i mpala kai vgenis monos sou.ksi oxi tipote allo,alla imoun kai kaliteros sto deutero paignidi.
lipamai alla sta epomena protathlimata den ksanapaizo mazi sou.mporeis na pairneis kateuthian tous 6 vathmous an thes.de tha mou spane emena ta neura.sorry
kali sinexeia


Jorge Dept - takaros7
Udinese - Marseille
2-1

ωραίο game

takaros7 - Jorge Dept
Marseille - Udinese
3-1

πολύ lag εννοώ ο αντίπαλος έλεγε ότι αυτός δεν είχε...περίεργο


Φίλε takare, λαμβάνοντας υπόψην τα posts των jorgedept και tourista (#128 και #129 αντίστοιχα), θέλω να δηλώσω ότι επανειλημμένως στο παρελθόν έχω κι εγώ αντιμετωπίσει το ίδιο ακριβώς πρόβλημα παίζοντας με εσένα.
Λυπάμαι που θα το πω αλλά μετά και το περιστατικό που συνέβη μεταξύ μας στο προηγούμενο πρωτάθλημα, με την "δήθεν" συμμετοχή του αδελφού σου, έχω πλέον διαμορφώσει την άποψη ότι δεν αγωνίζεσαι "καθαρά". Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι η εμφάνιση αυτού του "περίεργου LAG" στους αγώνες που δίνεις, δεν είναι κάτι τυχαίο!
Κι επειδή εδώ βρισκόμαστε απλά και μόνο για να περάσουμε ευχάριστα την ώρα μας παίζοντας το αγαπημένο μας παιχνίδι, χωρίς σκοπιμότητες και αθέμιτη βαθμοθηρία, ζητάω κι εγώ με την σειρά μου, μετά τον φίλο tourista, από τον διοργανωτή ProEvo να εξαιρεθώ από τους αγώνες μου κόντρα στον takaro.
Επίσης, ως ισότιμο μέλος του φόρουμ και των πρωταθλημάτων που διεξάγονται, απαιτώ να ληφθεί σοβαρά υπόψην το θέμα που προκύπτει ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ με τον συγκεκριμένο παίκτη!

Θεωρώ ΑΔΙΚΟ για όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες να χάνουν αγώνες και πρωταθλήματα, μόνο και μόνο επειδή κάποιος βρήκε ένα τρόπο - κόλπο να κοροϊδεύει τους πάντες!


Με εκτίμηση προς όλους...


Και εγω τα ιδια ειχα αντιμετωπισει στο 2ο πρωταθλημα. Τα ελεγα αλλα δεν......

Πες μου takare τώρα τι να κάνω με την περιπτωσή σου? Δε νομίζω να είναι όλοι συννενοημένοι εναντίων σου γιατί είμαι και ο ίδιος παθών από σένα. Όταν παίζουμε μια χαρά, ξαφνικά λαγκάρει, βγαίνω από το παιχνίδι και μου λες μισό λεπτό, κάτι πας και κάνεις και ξαναπαίζουμε κανονικότατα αμέσως μετά, σημαίνει ότι κάτι έκανες πριν και δε παίζαμε κανονικά! Με πολλά παιδιά έχω lag αλλά έχω σε ολόκληρα τα ματς! Δε ξεκινάει άψογα και ανάλογα με το πως πάει το ματς λαγκάρει ή όχι. Άσε που άφησα και το γεγονός με την ανταλλαγή παιχνιδιών (ξέρεις εσύ) να περάσει έτσι. Σου έιχα μιλήσει για όλα αυτά αλλά άλλον τσάμπα μιλούσα. Κάτσε ξεκουράσου μια σεζόν, ξανασκέψου το και στην επόμενη μπορείς να συμμετάσχεις ξανά. Και φυσικά αν ξαναυπάρξει έστω και ένα ανάλογο περιστατικό θα είναι οριστική η λύση.

bouzk77
09-04-2008, 12:16
bouzk77-takaros7
Everton-Marseille
0-5

takaros7-bouzk77
Marseille-Everton
4-1

Δεν ξέρω προσωπικά τον Τάκαρο αλλά νομίζω πως τον αδικείτε. Απλά είναι αρκετά καλός.
Όσο για το λαγκ σύμφωνα με την Κονάμι μιράζεται και στους δύο. Αν π.χ. κάποιος κάνει παράλληνα download για να δημιουργήσει λαγκ τότε το "τρώνε" και οι δύο καθώς δεν είναι πλέον host ο γηπεδούχος αλλά σέρβερ της κονάμι. Θυμηθείτε ότι στο προηγούμενο, αν ο γηπεδούχος είχε "φτιάξει" τις ομάδες τότε έκανε ότι ήθελε στο γήπεδο, ενώ τώρα το editing δεν επιρεάζει το online.

*Φυσικά αφού δεν είμουν στο προηγούμενο δεν έχω ξαναπαίξει μαζί του για να έχω σαφή άποψη.

ProEvo
09-04-2008, 12:24
Δεν ξέρω προσωπικά τον Τάκαρο αλλά νομίζω πως τον αδικείτε. Απλά είναι αρκετά καλός.
Όσο για το λαγκ σύμφωνα με την Κονάμι μιράζεται και στους δύο. Αν π.χ. κάποιος κάνει παράλληνα download για να δημιουργήσει λαγκ τότε το "τρώνε" και οι δύο καθώς δεν είναι πλέον host ο γηπεδούχος αλλά σέρβερ της κονάμι. Θυμηθείτε ότι στο προηγούμενο, αν ο γηπεδούχος είχε "φτιάξει" τις ομάδες τότε έκανε ότι ήθελε στο γήπεδο, ενώ τώρα το editing δεν επιρεάζει το online.

Δεν είναι αρκετά καλός, είναι πολύ καλός! Αλλά κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβει ότι δεν κερδίζεις ανταλάσοντας παιχνίδια του αδερφoύ σου (όπως έκανε πρόταση σε μέλος του Forum) και δημιουργόντας lag στα παιχνίδια που σου στραβώνουν μπας και τα γυρίσεις. Του έχω μιλήσει με pm πολλές φορές. Στα προηγούμενα 2 ματς εναντίων μου δεν αντιμετώπισα πρόβλημα και ας έκανα 2 ήττες (όπως είχα αντιμετωπίσει στο παρελθόν ακόμα και όταν κέρδιζα). Αλλά όλοι αυτοί που διαμαρτύρονται αποκλείεται να είναι συννενοημένοι μεταξύ τους. Καλό είναι να είσαι παικταράς και να σε σέβονται οι αντιπάλοι σου. Γιατί αν χάνεις τον σεβασμό όλων δεν αξίζει.

*Παρόμοιο περιστατικό είχαν τα παιδιά και στο πρωτάθλημα του Fifa. Και εκεί δεν ήταν τόσο ελαστικοί όσο δώ αλλά απέκλεισαν τον klepida mε την μία. Εγώ έδωσα και 2-3 ευκαιρίες μετά από πολύ άσχημα περιστατικά. Και θα ξαναέχει την ευκαρία του στο επόμενο.

Kostas_GR
09-04-2008, 13:28
kostas_GR takaros7 0-5 takaros7 kostas_GR 3-2

Ρε takaros7 με δουλευεις??? Σε αλλο αγωνα επαιζα εγω και σε αλλο εσυ μου φαινεται!!! Που τα βρηκες αυτα τα σκορ??? :mad:

Οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ μου τα σκορ ειναι αυτα:

Panathinaikos - Marseille
3-1

Marseille - Panathinaikos
4-0

Παιδια δεν ξερω τι θα γινει τωρα, λογικο ειναι κ εσεις να μην ξερετε ποιον να πιστεψετε, εγω παντως σας εγγυομαι 1000% οτι αυτα ειναι τα πραγματικα σκορ! ProEvo σε αυτη την περιπτωση τι κανουμε?

Kostas_GR
09-04-2008, 13:30
Δεν είναι αρκετά καλός, είναι πολύ καλός! Αλλά κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβει ότι δεν κερδίζεις ανταλάσοντας παιχνίδια του αδερφoύ σου (όπως έκανε πρόταση σε μέλος του Forum) και δημιουργόντας lag στα παιχνίδια που σου στραβώνουν μπας και τα γυρίσεις. Του έχω μιλήσει με pm πολλές φορές. Στα προηγούμενα 2 ματς εναντίων μου δεν αντιμετώπισα πρόβλημα και ας έκανα 2 ήττες (όπως είχα αντιμετωπίσει στο παρελθόν ακόμα και όταν κέρδιζα). Αλλά όλοι αυτοί που διαμαρτύρονται αποκλείεται να είναι συννενοημένοι μεταξύ τους. Καλό είναι να είσαι παικταράς και να σε σέβονται οι αντιπάλοι σου. Γιατί αν χάνεις τον σεβασμό όλων δεν αξίζει.

*Παρόμοιο περιστατικό είχαν τα παιδιά και στο πρωτάθλημα του Fifa. Και εκεί δεν ήταν τόσο ελαστικοί όσο δώ αλλά απέκλεισαν τον klepida mε την μία. Εγώ έδωσα και 2-3 ευκαιρίες μετά από πολύ άσχημα περιστατικά. Και θα ξαναέχει την ευκαρία του στο επόμενο.

Δηλ τα παιχνιδια που εχει παιξει ο takaros7 ακυρωνονται?

ProEvo
09-04-2008, 13:39
Δηλ τα παιχνιδια που εχει παιξει ο takaros7 ακυρωνονται?

Ναι, δυστυχώς ακυρώνονται

ProEvo
09-04-2008, 14:11
Λοιπόν, βγήκε ο Takaros7, για μια σεζόν και μόνο, περισσότερο για κάποια πράγματα που έχουν συμβεί στο παρελθόν και έχουν αναφερθεί και λιγότερο για το εσκεμμένο lag που δημιουργήθηκε γιατί γι' αυτό υπάρχουν υποψίες και όχι αποδείξεις.
Προειδοποίηση προς όλους. Τελευταία φορά που ακούω δικαιολογίες, έχασα λόγω lag που δημιούργησε ο αντίπαλος κτλ. Όταν βλέπετε ότι στη σύνδεση γίνονται μαλακίες, αρχίζουν να ανεβοκαταβαίνουν οι μπάρες και τα γνωστά καλούδια ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Υ.Γ. takare στο επόμενο και αν το θέλεις και ο ίδιος μπορείς να επιστρέψεις.Η θέση σου θα είναι άμεση και όχι στους επιλαχώντες.

zoom8
09-04-2008, 14:46
Ας μπει κανενα αλλο παιδι στην θεση του Takaros παιδια μια που ειμαστρε στην αρχη

takaros7
09-04-2008, 14:46
paidia den to kano epithdes to lag gia na kerdiso apols merikes fores mporei na exei ena mikro lag an theloun oi jorgedpt kai touristas na paixoume apo tin arxi ta mats mas tha ta paixoume

zoom8
09-04-2008, 14:53
Και εγω ειχα αυτο το προβλημα με lag και παντα οταν κερδιζα..Και αυτη η καραμελα να τα ξαναπαιξουμε απο την αρχη πρεπει να τελειωσει εδω.Εγω προσωπικα φευγω εαν συνεχισει στο πρωταθλιμα ο takaros.

ProEvo
09-04-2008, 14:54
paidia den to kano epithdes to lag gia na kerdiso apols merikes fores mporei na exei ena mikro lag an theloun oi jorgedpt kai touristas na paixoume apo tin arxi ta mats mas tha ta paixoume

Έτσι νομίζω ότι μπορεί να λυθεί το πρόβλημα και να μη στεναχωρηθεί και κανένας. Απλά ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι το πρόβλημα ξαφνικού lag, δε θα ξαναδημιουργηθεί. Εγώ προσωπικά δε θέλω να βγει γιατί με τα καλά και τα άσχημα του είναι από τα πιο τυπικά παιδιά και κάποιες βλακειούλες πρέπει να συγχωρούνται λόγω ηλικίας. Αλλά από μένα ειλικρινά είναι η τελευταία φορά.

Και μη ξεχνάμε...



Προειδοποίηση προς όλους. Τελευταία φορά που ακούω δικαιολογίες, έχασα λόγω lag που δημιούργησε ο αντίπαλος κτλ. Όταν βλέπετε ότι στη σύνδεση γίνονται μαλακίες, αρχίζουν να ανεβοκαταβαίνουν οι μπάρες και τα γνωστά καλούδια ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

zoom8
09-04-2008, 14:59
Οποτε λαθος εγραψε τα αποτελεσματα των μεταξυ μας ματς ο τακαρος

zoom8-takaros7
1-0

takaros7-zoom8
2-2

Οχι για να μην δουλευομαστε δηλαδη.

ProEvo
09-04-2008, 14:59
Και εγω ειχα αυτο το προβλημα με lag και παντα οταν κερδιζα..Και αυτη η καραμελα να τα ξαναπαιξουμε απο την αρχη πρεπει να τελειωσει εδω.Εγω προσωπικα φευγω εαν συνεχισει στο πρωταθλιμα ο takaros.

Εσύ τι έπαθες??? Είχατε και στα δικά σας πρόβλημα? Πότε πρόλαβες να τον γνωρίσεις και αποφάσισες να φύγεις κιόλας?:confused: Θα με τρελάνετε ρε σεις!!!!!!!

zoom8
09-04-2008, 15:03
Δεν χρειαζεται να γνωρισεις καλα καλα για να καταλαβεις αν σε δουλευει καποιος.Δν γινεται να παιζουμε ματς να κερδιζω 1-0 και στο τελος να μου λεει οτι το παιζνιδι δεν ηταν για προταθλημα και αλλα τετοια.

ProEvo
09-04-2008, 15:05
Δεν χρειαζεται να γνωρισεις καλα καλα για να καταλαβεις αν σε δουλευει καποιος.Δν γινεται να παιζουμε ματς να κερδιζω 1-0 και στο τελος να μου λεει οτι το παιζνιδι δεν ηταν για προταθλημα και αλλα τετοια.

α, εδώ αλλάζει το θέμα. έλα shoutbox

ProEvo
09-04-2008, 15:16
Παιδιά τέλος το θέμα. Ενημερώθηκε ο Maximvs για τη θέση του takarou. Ευχαριστώ.

touristas
09-04-2008, 15:52
Rommel-touristas
Porto-Aston villa
3-3

touristas-rommel
Aston villa-Porto
3-3
kaliteri i porto i opoia pantos isofaristike sto 92
kali sinexeia rommel.poli kalos

Kostas_GR
09-04-2008, 16:03
Telika ta mats tou takaros7 isxioun i akirw8ikan giati berdeutika! :confused::confused:

touristas
09-04-2008, 16:04
akirothikan alla min grafeis edo,einai gia tous agones.to gemisame(kai go mazi) me asxeta to thread

Rommel
09-04-2008, 16:34
Rommel11-Kosta_Gr
porto-Pao
3-4

markos69
09-04-2008, 17:04
pedia ego sas to pa gia ton takaro prin 1 mina ke mou ipate oti kati tetia ta kani , prosopika ixa peksi to kero pou imoun sto protathlima mazi tou ke ton nikisa dio fores , meta mou stelni minima ke kano quote ti lei '' den ine dikeo ixe poli lag thelis na ksanapeksoume?'' tou leo ego oxi ti les tora? giati de vgikes afou ixe lag , meta mou lei ''de pirazi pali protathlitis ime etsi kiallos thelis na ta ksanapeksoume?'' tou leo ego mpori na to paro ego an den xaso sta epomena mats , ke mou ksanalei to tragiko '' afou exis polles ittes (mia ixa) ke exases apo emena '' eno ton kerdisa dio fores !!! ke tou ksanastelno astes vlakies ke tis mlks pou mou les ke tetia psemata den pernane , ke de mou ksanaestile minima,

apoti fenete to pedi de pezi gia xavale opos poloi apo edo ,


signomi gia to offtopic alla eprepe na to ksanafero

ProEvo
09-04-2008, 17:07
pedia ego sas to pa gia ton takaro prin 1 mina ke mou ipate oti kati tetia ta kani , prosopika ixa peksi to kero pou imoun sto protathlima mazi tou ke ton nikisa dio fores , meta mou stelni minima ke kano quote ti lei '' den ine dikeo ixe poli lag thelis na ksanapeksoume?'' tou leo ego oxi ti les tora? giati de vgikes afou ixe lag , meta mou lei ''de pirazi pali protathlitis ime etsi kiallos thelis na ta ksanapeksoume?'' tou leo ego mpori na to paro ego an den xaso sta epomena mats , ke mou ksanalei to tragiko '' afou exis polles ittes (mia ixa) ke exases apo emena '' eno ton kerdisa dio fores !!! ke tou ksanastelno astes vlakies ke tis mlks pou mou les ke tetia psemata den pernane , ke de mou ksanaestile minima,

apoti fenete to pedi de pezi gia xavale opos poloi apo edo ,


signomi gia to offtopic alla eprepe na to ksanafero

Καλά έκανες φίλε μου. Δυστυχώς παρα είναι πολλές οι συμπτώσεις για να λένε όλοι ψέμματα.

touristas
09-04-2008, 17:13
gergeo-touristas
West ham-Aston villa
1-2

touristas-gergeo
Aston Villa-West ham
5-3
nomizo plasmatiko to score.ta sout itan 17-4 kai to score itan tis teleutaias stigmis.re gamoto mou dikaioumai auta ta paignidia kati parapano apo apla niki.exasa kai penalti.telos to paralirima.fisika mono ego ftaio pou eimai xasogolis.katholou lag

kali sinexeia gergeo

SIRIOS7
09-04-2008, 17:55
sirios7-zoom8
psv-latsio
0-2

SIRIOS7
09-04-2008, 17:56
zoom8-sirios7
latsio-psv
0-3
kalh sunexeia file zoom

jorgedept
09-04-2008, 18:06
Jorge Dept - msnes7
Udinese - Olympiacos
2-3

ανώτερος ο Ολυμπιακός μαζι με την βοήθεια της Θεάς Τύχης

msnes7 - Jorge Dept
Olympiacos - Udinese
3-2

Ανώτερη η Udinese, αλλά με τραγική αστοχία που της στοίχισε την νίκη

touristas
09-04-2008, 18:09
touristas-manos
Aston Villa-Benfica
5-1
me 9 paiktes apo kapoio simio kai meta i benfica,dikaio pantos

manos-touristas
benfica-Villa
1-1
soreia eukairion apo ti villa i opoia tha mporouse na xasei sto 90 meta apo assilipti eukairia tis benfica
kali sinexeia mano

sirios-touristas
psv-aston villa
1-9
xaxa,teleutaia fora pou t allazo

SIRIOS7
09-04-2008, 18:51
tourista anapoda, an exei shmasia

bilias13
09-04-2008, 19:05
gergeo(west ham) - bilias13(fiorentina) 2 - 3

bilias13(fiorentina) - gergeo(west ham) 3 - 1

kalh synexeia gergeo!

jorgedept
09-04-2008, 19:16
Jorge Dept - Donald
Udinese - Wigan
2-2

Donald - Jorge Dept
Wigan - Udinese
2-1

ωραία games

tasioskis
09-04-2008, 19:17
tasioskis-manos ps3 2-4

manos ps3-tasioskis 2-1


καλα παιχνιδια για μενα τουλαχιστον....καλη συνεχεια...

touristas
09-04-2008, 19:31
emmanouil-touristas
torino-aston villa
0-4

touristas-emmanouil
aston villa-touristas
4-0
adiki i ektasi tou score.i torino mporouse toulaxiston 2 goal.dikaii pantos i niki

EmmanouiL
09-04-2008, 19:59
ageorg2005 - EmmanouiL 4-0

EmmanouiL - ageorg2005 3-4

κακη αρχη αλλα ετσι ειναι πρωτοεμφανιζομενοι στις μεγαλες κατηγοριες
(εξαιρειται ο Αστερας Τριπολης):banghead::banghead::banghead:

jorgedept
09-04-2008, 20:20
Jorge Dept - tasioskis
Udinese - Fener
2-1

tasioskis - Jorge Dept
Fener - Udinese
3-1

touristas
09-04-2008, 20:27
grvagelis-touristas
AEK-aston villa
1-6

touristas-grvagelis
aston villa-AEK
2-3
kali sinexeia grvagelis

Donald
09-04-2008, 20:42
Παίδες δε συνηθίζω να γράφω ποστς άσχετα γιά να μη γεμίζει το thread αλλά αυτό οφείλω να το πω. Στο πρώτο παιχνίδι με το Jorgedept έβαλε ένα goal με εξώφθαλμη ευθύνη του λαγκ,από τα κλασικά τρελά. Το παληκάρι το κατάλαβε και αμέσως μόνος του αποφάσισε να βάλει goal,κάτι που αποδείχθηκε πολύ κρίσιμο και του κόστισε την ήττα.

Πολλά,άπειρα συγχαρητήρια από μένα,αυτό είναι επίπεδο :1appl::1appl::1appl::1appl:
Μεγάλος μάγκας.

msnes7
09-04-2008, 21:02
Benfica-osfp 4-1
Ο μανος πιο ουσιαστικός αν και στο 1-1 έδωσε πέτσινο πέναλτυ

osfp-man sity 2-1
καλύτερη στο πρώτο η man δύσκολο ματς
man sity-osfp 3-0
σπουδαίο ματς και από τους 2 άδικο το τελικό ως προς την έκταση

tasioskis
09-04-2008, 21:31
tasioskis-roxito 4-4

roxito
09-04-2008, 21:37
roxito-proevo 1-1

proevo-roxito 7-2
tin efaga tin 7ara mou ante kai eis anotera.kali sinexeia paixtoura

touristas
09-04-2008, 21:38
touristas-redismagik
aston villa-PSG
3-2

redismagik-touristas
PSG-aston villa
1-4

enoxlitikotato lag kai sta dio paignidia.
kali sinexeia redismagik kai s euxaristo gia tin protasi sou,se timaei

oddin
09-04-2008, 22:17
grvagelis oddin
o - 2

oddin - grvagelis
3 - 1

Αν για το πρώτο παιχνίδι φίλε κάνω λάθος πες μου.Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

Kostas_GR
09-04-2008, 22:28
Olympiakos - Panathinaikos
(msnes7 - Kostas_GR)

0 - 2

To derby twn aiwniwn elixe 0-2, enw akrws siglonistikos anamenetai o epanaliptikos agwnas! :D

tasioskis
09-04-2008, 22:38
redismagik-tasioskis 1-0
tasioskis-redismagik 1-4


καλη συνεχεια να εχεις...

msnes7
09-04-2008, 22:45
0-3 ήταν κώστα (ντρέπομαι που το λέω)
τα 2 στα πρώτα 6 λεπτά και το τρίτο με την έναρξη σχεδόν του δευτέρου

georgiosdam
09-04-2008, 23:34
georgiosdam-redismagik
villareal-psg
7-2

redismagik-georgiosdam
psg-villareal
2-2
πολυ λαγκ και στα δυο παιχνιδια παρολο που ειχα 3 γραμμες εγω και 2 o redishmagik παραξενο αλλα μαλλον δικαια και τα 2 αποτελεσματα!!!

redismagik
10-04-2008, 00:24
oddin-redismagik
2-5
redismagik-oddin
o-1
oi edres spasane kai sta 2 games.
sto proto game o reddismagik eixe avanta tous kirious me ta mayra{akoma vrizei o oddin}
sto deytero ipirxe isoropia me ton oddin me pexti parapano na vazei to goal tis nikis.
to pexnidi den eixe sxedon katholou log kati pou gia mena itan ekpiksi.kali sinexeia oddin.

Kostas_GR
10-04-2008, 00:39
0-3 ήταν κώστα (ντρέπομαι που το λέω)
τα 2 στα πρώτα 6 λεπτά και το τρίτο με την έναρξη σχεδόν του δευτέρου

Ναι σωστα μπερδευτηκα κ εγω! Περιμενω ρεβανς αυριο! :tongue:

tasioskis
10-04-2008, 00:53
georgiosdam-tasioskis 6-1
tasioskis-georgiosdam 1-4


πολυ λαγκ σε σημειο να μην μπορω να παιξω,του ειπα να το παιξουμε αλλη φορα αλλα δεν δεχτηκε,τι να πω δεν παει αυτη η κατασταση αλλο....χαχαχαχαχαχα πλακα κανω ψαρια....καλη συνεχεια να εχεις φιλε.....

jorgedept
10-04-2008, 00:59
Παίδες δε συνηθίζω να γράφω ποστς άσχετα γιά να μη γεμίζει το thread αλλά αυτό οφείλω να το πω. Στο πρώτο παιχνίδι με το Jorgedept έβαλε ένα goal με εξώφθαλμη ευθύνη του λαγκ,από τα κλασικά τρελά. Το παληκάρι το κατάλαβε και αμέσως μόνος του αποφάσισε να βάλει goal,κάτι που αποδείχθηκε πολύ κρίσιμο και του κόστισε την ήττα.

Πολλά,άπειρα συγχαρητήρια από μένα,αυτό είναι επίπεδο :1appl::1appl::1appl::1appl:
Μεγάλος μάγκας.


ωπ...τώρα το είδα!

κυριλέ Παναγιώτη, άμα ήταν να κερδίζουμε λόγο lag και να κοροϊδεύουμε τους υπόλοιπους τότε είμαστε για λύπηση!

έβαλα goal που δεν άξιζε και έτσι το ισοβάθμησα με ένα autogoal

Kostas_GR
10-04-2008, 01:11
Panathinaikos - Olympiakos
(Kostas_GR - msnes7)

6 - 1

O epanaliptikos agwnas twn 2 aiwniwn elixe 6-1! Msnes7 kali sinexeia sto prwta8lima! :1appl::wave:

muku
10-04-2008, 01:38
Sampdoria - Olympiakos
(muku - msnes7)

3 - 0

georgiosdam
10-04-2008, 01:39
oddin georgiosdam
city villareal
2-0

georgiosdam-oddin
villareal-city
6-2

jorgedept
10-04-2008, 01:56
Jorge Dept - ProEvo
Udinese - Ajax
3-3

ProEvo - Jorge Dept
Ajax - Udinese
4-0

muku
10-04-2008, 02:21
Sampdoria - Villareal
(muku - georgiosdam)

4 - 3

Villareal - Sampdoria
(georgiosdam - muku)

1 - 2

H Sampdoria πέτυχε 2 πολύ δύσκολες νίκες ύστερα από 2 καλά παιχνίδια και με την εύνοια της τύχης. Αρχίσαμε δυνατά το πρωτάθλημα με 9 βαθμούς!

touristas
10-04-2008, 03:06
touristas-pel...ee signomi georgiosdam
aston villa-villareal
4-3

georgiosdam-touristas
villareal-aston villa
5-5
kali sinexeia euxomai arkei na termatiseis kato apo mena

touristas-donald
aston villa-wigan
4-1

donald-touristas
wigan-aston villa
3-2

orea paignidia me ligo lagaki vevea alla to sinithisame pleon.kali sinexeia donald

grvagelis
10-04-2008, 06:37
ρε παιδια αν εχετε το κομπιουτερ ολοι κλειστο δεν θα υπαρχει προβλημα λανγκ.δεν ειναι δυσκολο αφηστε για λιγο τα τορεντς και μολις τελειωνετε τους αγωνες το ξανανοιγετε παλι.παντως να πω επισης οτι ειναι βλακεια της κοναμι που δεν ειχε κανει ολες τις ομαδες ισοδυναμες στο ονλαιν.θα ηταν πιο δικαιο ετσι πιστευω.

msnes7
10-04-2008, 14:01
msnes7-bouzk77 3-1
αμφίροππο ματς κρίθηκε σε αυτογκόλ και πέναλτυ (μην ακούσω για παράγκα,ήταν)
bouzk77-msnes7 1-0
Καλύτερη η έβερτον σε όλο το ματς αλλά λίγες οι ευκαιρίες και αυτές για έβερτον ενώ 2 αν θυμάμαι για οσφπ
Γενικά σαν ομάδες καλύτερη η έβερτον

Kostas_GR
10-04-2008, 15:10
Benfica - Panthinaikos
2 - 2

Panathinaikos - Benfica
2 - 6

Ir8e i wra na anoixw to stoma mou(laikisti de sas xeplenei oute potamos). Sto 1o mats as poume kilisan ola omala. Sto 2o eixame to exis fainomeno. Mexri to 2-2 ola entaxei. Meta kapaki mou stelnei minima o allos paiktis k mou leei na kleisw ton ipologisti mou giati kanw pousties k 8a me diwxoun opws ton takaro. To periergo tis ipo8esis poio einai? Oti sta epomena 4 goal pou efaga, OI PAIKTES TOUS DIAKTINIZONTAN KAI DEN EIDA KAN TA GOAL! eblepa tous paiktes tou exw apo tin perioxi kai tin epomeni stigmi imoun sti sentra me tin bala! An einai dinaton! NA KATIGOREI EMENA ENW O IDIOS KLEBEI, giati den borw alliws na exigisw autin tin katastasi!

Paidia lipamai alla an sinexisei etsi i katastasi, egw 8a apoxwrisw apo to prwta8lima...An einai na paizoume kai na mas douleuoun psilo gazi k na mas spane k ta neura, e tote den exei noima pisteuw.

manos_ps3
10-04-2008, 15:15
Benfica - Panthinaikos
2 - 2

Panathinaikos - Benfica
2 - 6

Ir8e i wra na anoixw to stoma mou(laikisti de sas xeplenei oute potamos). Sto 1o mats as poume kilisan ola omala. Sto 2o eixame to exis fainomeno. Mexri to 2-2 ola entaxei. Meta kapaki mou stelnei minima o allos paiktis k mou leei na kleisw ton ipologisti mou giati kanw pousties k 8a me diwxoun opws ton takaro. To periergo tis ipo8esis poio einai? Oti sta epomena 4 goal pou efaga, OI PAIKTES TOUS DIAKTINIZONTAN KAI DEN EIDA KAN TA GOAL! eblepa tous paiktes tou exw apo tin perioxi kai tin epomeni stigmi imoun sti sentra me tin bala! An einai dinaton! NA KATIGOREI EMENA ENW O IDIOS KLEBEI, giati den borw alliws na exigisw autin tin katastasi!

Paidia lipamai alla an sinexisei etsi i katastasi, egw 8a apoxwrisw apo to prwta8lima...An einai na paizoume kai na mas douleuoun psilo gazi k na mas spane k ta neura, e tote den exei noima pisteuw.

Κώστα, μάλλον δεν έχεις καταλάβει για τί άτομο αναφέρεσαι. Έχω παίξει 4 πρωταθλήματα στο φόρουμ και ποτέ δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα να μου πει κάποιος ότι κλέβω.
Ρώτα όποιον θέλεις. Εγώ ούτε κάνω πουστιές ούτε χρησιμοποιώ αθέμητα μέσα για να πάρω μια νίκη. Η δικιά σου σύνδεση είχε το πρόβλημα και γι αυτό σου είπα αυτά που σου είπα!!!

msnes7
10-04-2008, 15:21
Τα ίδια έπαθα και εγώ χτες mano.Δεν μπορώ να πω ότι ήταν άδικο το αποτέλεσμα όμως άσχετα αν άλλα έκανα και άλλα έβλεπα.Μάλλον ο κώστας έχει κακή σύνδεση.Εγώ έχασα από το mano 4-1 δεν υπήρχε πρόβλημα στο παιχνίδι παρά σπασίματα στην κίνηση που όμως δεν το καθιστούν unplayable.Τι να πεις αν δεν λένε και οι 2 ότι ήταν ευχάριστο το game τότε το αποτέλεσμα δεν είναι δίκαιο όποιος και αν νικήσει.Το πρωί έπαιξα με τον bouzk και ήταν τα καλύτερα ματς από άποψης lag μαζί με αυτά του jorqe

ProEvo
10-04-2008, 15:22
Benfica - Panthinaikos
2 - 2

Panathinaikos - Benfica
2 - 6

Ir8e i wra na anoixw to stoma mou(laikisti de sas xeplenei oute potamos). Sto 1o mats as poume kilisan ola omala. Sto 2o eixame to exis fainomeno. Mexri to 2-2 ola entaxei. Meta kapaki mou stelnei minima o allos paiktis k mou leei na kleisw ton ipologisti mou giati kanw pousties k 8a me diwxoun opws ton takaro. To periergo tis ipo8esis poio einai? Oti sta epomena 4 goal pou efaga, OI PAIKTES TOUS DIAKTINIZONTAN KAI DEN EIDA KAN TA GOAL! eblepa tous paiktes tou exw apo tin perioxi kai tin epomeni stigmi imoun sti sentra me tin bala! An einai dinaton! NA KATIGOREI EMENA ENW O IDIOS KLEBEI, giati den borw alliws na exigisw autin tin katastasi!

Paidia lipamai alla an sinexisei etsi i katastasi, egw 8a apoxwrisw apo to prwta8lima...An einai na paizoume kai na mas douleuoun psilo gazi k na mas spane k ta neura, e tote den exei noima pisteuw.


Κώστα, μάλλον δεν έχεις καταλάβει για τί άτομο αναφέρεσαι. Έχω παίξει 4 πρωταθλήματα στο φόρουμ και ποτέ δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα να μου πει κάποιος ότι κλέβω.
Ρώτα όποιον θέλεις. Εγώ ούτε κάνω πουστιές ούτε χρησιμοποιώ αθέμητα μέσα για να πάρω μια νίκη. Η δικιά σου σύνδεση είχε το πρόβλημα και γι αυτό σου είπα αυτά που σου είπα!!!



Προειδοποίηση προς όλους. Τελευταία φορά που ακούω δικαιολογίες, έχασα λόγω lag που δημιούργησε ο αντίπαλος κτλ. Όταν βλέπετε ότι στη σύνδεση γίνονται μαλακίες, αρχίζουν να ανεβοκαταβαίνουν οι μπάρες και τα γνωστά καλούδια ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΑΤΕ. ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


Ούτε δικαστής είμαι, ούτε έχω σκοπό να γίνω. Αν κάποιοι δε καταλαβαίνετε ότι παίζουμε μόνο για την καύλα μας, τότε λυπάμαι πραγματικά. 0-3 στο 30' κέρδιζα χθες σε ματς και το ξαναξεκίνησα από την αρχή με δικιά μου πρωτοβουλία και έφαγα σκατά γιατί ήρθα Χ όταν ξανάπαιξα. Τι να κάνω τώρα? Να κατεβάσω Θεούς και Δαίμονες ή να πάω στο CAS? Όσο πιο γρήγορα καταλάβετε όλοι το λόγο που παίζουμε, τόσο καλύτερα θα είναι.
Ευχαριστώ.

gavrosdr
10-04-2008, 15:23
proevo συγχωρεσε με για το οφ τοπικ, μιας που δεν συμμετεχω στο πρωταθλημα αλλα το cas ειναι αναρμοδιο για την περιπτωση σου...:frog:

Kostas_GR
10-04-2008, 15:31
1on: Den me noiazei kai na exeis paixei 100 prwta8limata, oi diaktinismoi eginan apo ESENA oxi apo emena, opote i dikia mou sindesi den exei kammia douleia.
2on: H sindesi mou opws exw pei einai 24mbit, ta ports k ta sxetika ola anoixta, ston ipologisti pou moirazw ti sindesi ola pane t e l e i a, opote i sindesi mou einai mia xara.
3on: Simfwnw apolita re ProEvo pws paizoume gia tin kabla mas kai egw me auto to skopo bika. Omws iparxoun kapoia oria. Kaneis to malaka, alla mexri ena simeio, meta sou spane ta neura.

Gia na min to kourazoume to 8ema kai gia na teleiwnei to 8ema kai epeidi egw apo kati tetoies katastaseis xenerwnw apisteuta, 8elw na apoxwrisw apo to prwta8lima. Etsi k alliws 3 agwnes exw paixei opote as balete kapoion apo tous epilaxontes na doun kai autoi ti glika tou online! Kali sinexeia!

msnes7
10-04-2008, 15:33
Κάτσε βρε κώστα πως είναι δυνατόν να έχεις 24αρα εγώ 8αρα και να βγάζει 2 σε σένα και 3 σε μένα???????

manos_ps3
10-04-2008, 15:39
1on: Den me noiazei kai na exeis paixei 100 prwta8limata, oi diaktinismoi eginan apo ESENA oxi apo emena, opote i dikia mou sindesi den exei kammia douleia.
2on: H sindesi mou opws exw pei einai 24mbit, ta ports k ta sxetika ola anoixta, ston ipologisti pou moirazw ti sindesi ola pane t e l e i a, opote i sindesi mou einai mia xara.
3on: Simfwnw apolita re ProEvo pws paizoume gia tin kabla mas kai egw me auto to skopo bika. Omws iparxoun kapoia oria. Kaneis to malaka, alla mexri ena simeio, meta sou spane ta neura.

Gia na min to kourazoume to 8ema kai gia na teleiwnei to 8ema kai epeidi egw apo kati tetoies katastaseis xenerwnw apisteuta, 8elw na apoxwrisw apo to prwta8lima. Etsi k alliws 3 agwnes exw paixei opote as balete kapoion apo tous epilaxontes na doun kai autoi ti glika tou online! Kali sinexeia!


Φιλαράκι, ίσα ίσα που αποδεικνύεις ότι δεν παίζεις για την κάβλα σου. Μόλις έκανες την πρώτη σου ήττα σου φταίνε όλα. Εχθές που κέρδισες με LAG τον msnes7, δεν έδειξες την ίδια ευαισθησία...

Αν έχεις κόμπλεξ και δεν ξέρεις να χάνεις, τότε καλύτερα για σένα να μην ξαναπαίξεις...

Και όπως αναφέρεις, έκανες τον μαλάκα μέχρι το σημείο που νίκαγες. Τότε δεν είχε πρόβλημα η σύνδεση;;;;;;;
Μόλις έφαγες την εξάρα σου φταίξαν όλα, ε;

ε, τότε... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ !!!

ProEvo
10-04-2008, 15:43
Τέλος το θέμα και αρκετά με τα offtopic. Για τη θέση του Kosta θα ενημερωθεί ο alfie32. Ευχαριστώ.

Kostas_GR
10-04-2008, 16:12
Φιλαράκι, ίσα ίσα που αποδεικνύεις ότι δεν παίζεις για την κάβλα σου. Μόλις έκανες την πρώτη σου ήττα σου φταίνε όλα. Εχθές που κέρδισες με LAG τον msnes7, δεν έδειξες την ίδια ευαισθησία...

Αν έχεις κόμπλεξ και δεν ξέρεις να χάνεις, τότε καλύτερα για σένα να μην ξαναπαίξεις...

Και όπως αναφέρεις, έκανες τον μαλάκα μέχρι το σημείο που νίκαγες. Τότε δεν είχε πρόβλημα η σύνδεση;;;;;;;
Μόλις έφαγες την εξάρα σου φταίξαν όλα, ε;

ε, τότε... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ !!!

Nomizeis pws mou tin eipes twra?

Sto xanalew oti paizw gia tin kabla mou kai auta pou les einai apla malakies! Den itan i prwti mou itta auti, eixa xanaxasei apo ton takaro alla tote to problima eixame k oi 2 giauato de me piasane "oi euais8isies mou" opws les. Otan omws paizeis me kapoion kai exeis mono esi to problima tote esi nomizeis oti einai dikiaio to mats? Gia auto katse ligo na xareis tora pou me kerdises estw kai etsi me pousties, giati me to pro pou xereis mono etsi boreis na me kerdiseis! Se ena mats sta isa 8a etrwges geri pswlia agori mou, giauto asto de se simferei...Allos exei to koblex edw mesa oxi egw!

Ante kai Kalo pasxa!

manos_ps3
10-04-2008, 16:17
Nomizeis pws mou tin eipes twra?

Sto xanalew oti paizw gia tin kabla mou kai auta pou les einai apla malakies! Den itan i prwti mou itta auti, eixa xanaxasei apo ton takaro alla tote to problima eixame k oi 2 giauato de me piasane "oi euais8isies mou" opws les. Otan omws paizeis me kapoion kai exeis mono esi to problima tote esi nomizeis oti einai dikiaio to mats? Gia auto katse ligo na xareis tora pou me kerdises estw kai etsi me pousties, giati me to pro pou xereis mono etsi boreis na me kerdiseis, se ena mats sta isa de 8a prolabaines na metras ta golakia pou 8a etrwges agori mou...

Ante kai Kalo pasxa!


Επίσης σου εύχομαι Καλό Πάσχα!
Α, και μήν ξεχάσεις... μήν φάς περισσότερα από 6 αυγά. Σε πειράζουν!!!



ΥΓ.
ProEvo, συγγνώμη αλλά με προκάλεσε. Εγώ το τελειώνω εδώ! Δεν αξίζει να ασχολούμαι άλλωστε!

nikon
10-04-2008, 16:20
Αυτό το pro τελικά δεν χαλάει μόνο τα drive χαλάει και τις διαθέσεις αυτών που παίζουν.It's just a game παιδιά.Το έχω ξαναπεί και θα το λέω.

ProEvo
10-04-2008, 16:23
Nomizeis pws mou tin eipes twra?

Sto xanalew oti paizw gia tin kabla mou kai auta pou les einai apla malakies! Den itan i prwti mou itta auti, eixa xanaxasei apo ton takaro alla tote to problima eixame k oi 2 giauato de me piasane "oi euais8isies mou" opws les. Otan omws paizeis me kapoion kai exeis mono esi to problima tote esi nomizeis oti einai dikiaio to mats? Gia auto katse ligo na xareis tora pou me kerdises estw kai etsi me pousties, giati me to pro pou xereis mono etsi boreis na me kerdiseis! Se ena mats sta isa 8a etrwges geri pswlia agori mou, giauto asto de se simferei...Allos exei to koblex edw mesa oxi egw!

Ante kai Kalo pasxa!

Καταρχήν πιστεύω στάνταρ θα πέσει ban εδώ. Κατά δεύτερον από το παιχνίδι έπρεπε να βγεις όταν είδες να στραβώνει από το lag. Κατά τρίτον, είχες σε όλα σου τα ματς lag άρα πρέπει να κοιτάξεις την συνδεσή σου(ιδίως με Rommel το ξέρω γιατί ήμουν παρών και το ματς είχε πολλά προβλήματα). Κατά τέταρτον τις διαφορές σας, μπορείτε να τις λύσετε με pm.

gergeo
10-04-2008, 16:24
bouzk77-gergeo
everton-east london
2-1

gergeo-bouzk77
east london-everton
2-1

touristas
10-04-2008, 16:40
roxito-touristas
middlesbrough-aston villa
1-3
poli kalos o roxito,den ton ithele

touristas-roxito
aston villa-middlesbrough
5-1
kathari niki tis villa
kali sinexeia roxito!!!

manos_ps3
10-04-2008, 17:37
roxito - Manos_GR
Middlesbrough - Benfica
2 - 4

Manos_GR - roxito
Benfica - Middlesbrough
6 - 0


kali synexeia file roxito.

muku
10-04-2008, 19:29
muku - sirios7
(Sampdoria - PSV)

4 - 0

sirios7 - muku

2 - 2

Sirios7 στο 2ο παιχνίδι άξιζες την νίκη. Και πραγματικά το γεγονός ότι έβαλες αυτογκόλ για το γκολ που έφαγα δείχνει το ήθος σου! Δεν κατάλαβα πως το έφαγα. Το replay έδειχνε ενα σουτ από τον παίχτη σου και την μπάλα στα δίχτυα.

tasioskis
10-04-2008, 20:46
tasioskis-sirios7 1-5
sirios7-tasioskis 3-3


καλη συνεχεια εισαι πολυ καλος

ProEvo
10-04-2008, 21:28
ProEvo - oddin
Ajax - Manchester City
4 - 0

oddin - ProEvo
Manchester City - Ajax
1 - 4


Το lag δυστυχώς έκανε την εμφανισή του και στα 2 ματς αλλά δε νομίζω πως έκρινε τα αποτελέσματα.
Καλή συνέχεια oddin

ProEvo
10-04-2008, 21:49
ProEvo - Maximvs
Ajax - Marseille
5 - 1

Εντελώς πλασματικό σκορ με την Μαρσειγ να στέκεται πολύ καλά και να αδικείται από το σκορ. Τελικά σουτ 9 - 11 (!!!)
Το άλλο το χρωστάμε γιατί έχω δουλίτσα.

Donald
10-04-2008, 22:51
Donald - Maximvs
Wigan - Marseille
4 - 1


Άδικη η έκταση του σκορ.


Μaximvs - Donald
Marseille - Wigan
0 - 4


8-8 τα σουτ αλλά η Wigan νομίζω έκανε πιό κλάσικες ευκαιρίες και τις εκμεταλλεύτηκε. Άντε να αρχίσουν να ρολάρουν τα αραπάκια μου!

Καλή συνέχεια Maximvs,σου εύχομαι σιγά σιγά να καθιερωθείς στο πρωτάθλημα μας και μη σε απογοητεύει το κακό ξεκίνημα!

msnes7
10-04-2008, 23:00
sirios7-msnes7 (psv-osfp)
0-0
κραυγαλέο πέναλτυ δεν έδωσε στον θρύλο ανατροπή γκαλέτι καθαρά από το τέρμα ενώ έδωσε πέναλτυ στην psv νωρίτερα το οποίο πήγε στο δοκάρι
msnes7-sirios7
2-1
κραυγαλέες ευκαρίες για οσφπ,μάλλον κακό ματς για psv
δυστυχώς δεν υπάρχει ριπλέι για το γκολ της psv στο τέλος (βγήκε ο νικοπολίδης για κεφαλιά ψαράκι αλλά η μπάλα πέρασε από πάνω του:fryingpan:)

tasioskis
10-04-2008, 23:15
maximvs-tasioskis 4-0
tasioskis-maximvs 3-2

Donald
11-04-2008, 00:13
Donald - redismagik
Wigan - Paris St. Jermain
3 - 2


11-6 τα σουτ σε έναν αγώνα που έπρεπε να κερδίσει η wigan άλλα τα κατάφερε αγχωτικά με goal στο 91.


Redismagik - Donald
Paris St. jermain - Wigan
2 -1


Απίστευτη νίκη σε ένα ματς που η wigan έπρεπε να κερδίσει άνετα. Χαμμένο πέναλτυ,2 δοκάρια και σουτ 3-10,όλα υπέρ της wigan,τι να πω...
Toυλάχιστον ήταν πολύ χορταστικά παιχνίδια,καλή συνέχεια redismagik

ProEvo
11-04-2008, 00:31
Οι πίνακες έγιναν update μέχρι το post #214

Rommel
11-04-2008, 00:49
Rommel-redismagik
Porto-PSG
5-0

redismagik-Rommel
0-3

grvagelis
11-04-2008, 00:51
1on: Den me noiazei kai na exeis paixei 100 prwta8limata, oi diaktinismoi eginan apo ESENA oxi apo emena, opote i dikia mou sindesi den exei kammia douleia.
2on: H sindesi mou opws exw pei einai 24mbit, ta ports k ta sxetika ola anoixta, ston ipologisti pou moirazw ti sindesi ola pane t e l e i a, opote i sindesi mou einai mia xara.
3on: Simfwnw apolita re ProEvo pws paizoume gia tin kabla mas kai egw me auto to skopo bika. Omws iparxoun kapoia oria. Kaneis to malaka, alla mexri ena simeio, meta sou spane ta neura.

Gia na min to kourazoume to 8ema kai gia na teleiwnei to 8ema kai epeidi egw apo kati tetoies katastaseis xenerwnw apisteuta, 8elw na apoxwrisw apo to prwta8lima. Etsi k alliws 3 agwnes exw paixei opote as balete kapoion apo tous epilaxontes na doun kai autoi ti glika tou online! Kali sinexeia!file to exo pei polles fores alla den akouei kaneis.opos ipes mirazis tin sindesi.otan paizeis to katarameno pro min mirazis tipota allo.stin anagki ase mono to ethernet toy ps3.einai toso diskolo gia olous sas?tin alli fora epeza me enan,den tha po pion,kai toy leo re si ta exis ola klista,exei apisteyto lag.kai mou lei nai,ola klista,mono to azureus exo afisi more,kai katevazo me 200 mbs kati tainioules.oso gia ton mano ego exo paiksei 3-4 fores mazi tou,kai pote den eixame provlima lag.an kai einai olympiakos,einai sostos,pisteyo ego prosopika.

Donald
11-04-2008, 01:23
Donald - Bouzk77
Wigan - Everton
8 - 0

Bouzk77 - Donald
Everton - Wigan
0 - 3


Ματς χωρίς σχόλια,καλή επιτυχία bouzk.

Να πω και εγώ ότι έχω παίξει αρκετά παιχνίδια με το Μάνο και δεν είχα ΠΟΤΕ πρόβλημα.

Maximvs
11-04-2008, 01:40
Redismagik - Maximvs
PSG - Marseille
1 - 1

Maximvs - Redismagik
Marseille - PSG
2 - 4


Oraia paixnidia..kali sinexeia Redismagik...polu kalos.

bilias13
11-04-2008, 01:54
bouzk77(everton) - bilias13(fiorentina) 0 - 2

to allo paixnidi anablithike logw tou lag!

Maximvs
11-04-2008, 02:24
Rommel - Maximvs
Porto - Marseille
3 - 4

meta apo antropi sto deutero imixrono apo 3-1

Maximvs - Rommel
Marseille - Porto
3 - 4

Me tin marseille na kiniga sto score tin Porto...kalyteros sto deutero game o Rommel.

kali synexeia!

redismagik
11-04-2008, 02:34
redismagik-bouzk77
3-1
bouzk-redmagik
3-1

kala pexnidia dikaia mirasia ponton .kali sinexeis bouzk 77

manos_ps3
11-04-2008, 11:30
oso gia ton mano ego exo paiksei 3-4 fores mazi tou,kai pote den eixame provlima lag.an kai einai olympiakos,einai sostos,pisteyo ego prosopika.




Να πω και εγώ ότι έχω παίξει αρκετά παιχνίδια με το Μάνο και δεν είχα ΠΟΤΕ πρόβλημα.






Παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Η εκτίμηση και η συμπάθεια είναι αμοιβαίες!

manos_ps3
11-04-2008, 13:08
msnes7 - Manos_GR
Olympiakos - Benfica
3 - 4

eisai poly kalos paiktis file msnes7. me esosan oi anatropes sto score pou ekana kai stous 2 agones mas.

fovera paixnidia kai ta 2, xoris katholou lag!

kali synexeia msnes7 OLYMPIAKARA

msnes7
11-04-2008, 13:51
msnes7-roxito (osfp-middlesbro)
4-4
το σκορ τα λέει όλα,γκολ ο θρύλος ισοφάριση η μιντλε
τελικές ίδιες και για τους 2!!!
roxito-msnes7
1-2
πολλές ευκαρίες για οσφπ
καλή συνέχεια roxito

manos_ps3
11-04-2008, 13:55
Manos_GR - SIRIOS7
Benfica - PSV Eindhoven
4 - 1

SIRIOS7 - Manos_GR
PSV Eindhoven - Benfica
4 - 6

KATAPLIKTIKA MATS

kali synexeia

Maximvs
11-04-2008, 14:01
Maximvs - Sirios7
marseille - PSV
3 - 2

Sirios7 - Maximvs
PSV - Marseille
4 - 0

grvagelis
11-04-2008, 15:52
grvagelis - manos_ps3 aek-benfica 3-0
manos_ps3 - grvagelis 2-3
plasmatikos o agonas tou 3-0.o filos manos eixe pio poles eykairies.me ton olympiako sinexia me kerdage,malon epeze me pio poli pathos.kali sinixea fie mano.ke fisika opos panta oute ipopsia lag.

manos_ps3
11-04-2008, 17:32
Manos_GR - emmanouil
Benfica - Torino
1 - 0

emmanouil - Manos_GR
Torino - Benfica
1 - 2


kali synexeia, alla prepei na diorthoseis to provlima me tin syndesi sou file synonomate.
den iparxei kanena provlima me lag, apla kanei aposyndeseis. (pros apofygi parexigiseon)

gergeo
11-04-2008, 17:41
gergeo-manos_gr
east london-benfica
2-1

grvagelis
11-04-2008, 17:46
grvagelis-roxito
aek - midlesborough 2-1
roxito-grvagelis
midlesbrough - aek 1-3
poloi kaloi kai theamatikoi agones,alla kati mou leei oti o filos roxito panigirize ta goal tis aek pio poli apo mena.kali sinexeia file.

ProEvo
11-04-2008, 17:47
aek - midlesborough 2-1

Παρακαλώ και τα forum ID σας στα αποτελέσματα.

grvagelis
11-04-2008, 17:49
Παρακαλώ και τα forum ID σας στα αποτελέσματα.
πατησα κατα λαθος το κουμπι,το διωρθωσα αμεσως,πωπω ποτε προλαβες και το ειδες!:tiphat::tiphat:

ProEvo
11-04-2008, 18:11
πατησα κατα λαθος το κουμπι,το διωρθωσα αμεσως,πωπω ποτε προλαβες και το ειδες!:tiphat::tiphat:

LoL φίλε! Ευχαριστώ! :)

jorgedept
11-04-2008, 18:18
Jorge Dept - Manos
Udinese - Benfica
2 -2

πολύ σκληρό παιχνίδι από τον Μάνο που πήρε μια κόκκινη ενώ έπρεπε να πάρει και άλλη μια. Ανώτερη η Udi σε αυτό το match

Manos - Jorge Dept
Benfica - Udinese
1-2

Ανώτερη η Benfica με τρελές ευκαιρίες αλλά η θεά τύχη ήταν με το μέρος της Udinese

bilias13
11-04-2008, 18:34
roxito(midlesbrough) - bilias13(fiorentina) 1 - 3

bilias13(fiorentina) - roxito(midlesbrough) 5 - 0

kala paixnidia me sxedon katholou lag!kalh synexeia roxito!

grvagelis
11-04-2008, 18:34
grvagelis - georgiosdam
aek - villareal 4-2
georgiosdam

grvagelis
11-04-2008, 18:35
grvagelis - georgiosdam
aek - villareal 4-2
georgiosdam - grvagelis
villareal - aek 4-1
oraioi agones kai oi 2,sto ektos edras ipotimisa poli ton george,kai efaga varia ita.
kali sinexia file george.

jorgedept
11-04-2008, 19:06
Jorge Dept - Sirios7
Udinese - PSV
2-2

ωραίο game με ένα πέτσινο πέναλτι υπέρ της PSV

Sirios7 - Jorge Dept
PSV - Udinese
2-1

jorgedept
11-04-2008, 19:51
Jorge Dept - georgiosdam
Udinese - Villarreal
0-4

georgiosdam - Jorge Dept
Villarreal - Udinese
2-4

ωραία games

georgiosdam
11-04-2008, 19:52
Jorge Dept - georgiosdam
Udinese - Villarreal
0-4

georgiosdam - Jorge Dept
Villarreal - Udinese
2-4

ωραία games
oraia games kai polu kolara o filos mas sorry gia to off topic

ProEvo
11-04-2008, 21:15
ProEvo - msnes7
Ajax - Olympiakos
2 - 2

msnes7 - ProEvo
Olympiakos - Ajax
3 - 4

Ματσάρες και τα 2 χωρίς ίχνος lag. Πολύ καλός παίκτης ο φίλος ο msnes.

Καλή συνέχεια!

msnes7
11-04-2008, 21:17
msnes7-georgiosdam (osfp-villareal)
4-2

georgiosdam-msnes7
3-2

Καταπληκτικά ματς κρίμα για το lag που δεν άφησε να γίνουν ακόμα πιο καταπληκτικά (ευτυχώς όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό με βάση τη μία γραμμή και κόκκινο που είχε)
Καλή συνέχεια

jorgedept
11-04-2008, 21:29
Jorge Dept - oddin
Udinese - Man City
1-5

oddin - Jorge Dept
Man City - Udinese
3-3

ωραία games και ευχαριστώ τον oddin για την 2η προσπάθεια που μου έδωσε

ProEvo
11-04-2008, 21:53
Οι πίνακες έγιναν update μέχρι το post #244

Donald
11-04-2008, 22:29
Donald - oddin
Wigan - Man. City
6 - 3


Μεγάλος μάγκας και ο φίλος oddin προηγήθηκε με κλασικό lagoal (βγαίνει να διώξει ο τερματοφύλακας μόνος του και η μπάλα περνάει κάτω από τα πόδια του) και "απάντησε" με άμεσο αυτογκολ γιά να διορθώσει την αδικία. Τον ευχαριστώ πολύ,έτσι τέτοιους μάγκες βγάζει η Νίκαια :angry::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:

jorgedept
11-04-2008, 22:42
Jorge Dept - Maximvs
Udinese - Marseille
3-4

Maximvs - Jorge Dept
Marseille - Udinese
2-3

ωραία games

καλή συνέχεια Maxim

Rommel
11-04-2008, 23:59
msnes7-Rommel
olympiakos-Porto
0-4

Rommel-Msnes7
5-1

ΥΣ:επι της ευκαιρίας θα ήθελα να δηλώσω ότι παιχνιδι με μια μπάρα δεν θα παιξω κανένα απο εδώ και πέρα και ο λόγος είναι οτι γίνεται τόσο αθλιο το παιχνίδι δεν καταλαβαίνεις τι αθλημα παιζεις πια. Το έγραψα αυτό τώρα γιατί με τον msnes7 δεν είχα το παραμικρο lag και τον ευχαριστώ για αυτό

Donald
12-04-2008, 01:25
Donald - pel.. eeee sygnomi georgiodam
Wigan - Villareal
2 - 1

Pel... eee georgiosdam - Donald
Villareal - Wigan
2 - 3


Άντε και του χρόνου να πάρουμε τους 6 βαθμούς άνετα!!! Φιλάκια από τον Heskey & ton Henri!!!

georgiosdam
12-04-2008, 01:26
i kolara sou den exei oria oute tou gogedept etsi