PDA

View Full Version : GTHD replays στο PC. Γίνεται?



gtakis
12-06-2007, 15:40
χαιρεται παιδες εχω μια απορια(πως το επαθα ε???)τι ακριβως πρεπει να κανω για να δω τα replay του gt hd στο pc?καταφερα να τα μεταφερω αλλα δεν τα παιζει με κανενα player.δεν ειναι συμβατοι οι codecs τους η ο τυπος αρχειου και δεν παιζουν?

MaRkUs_
12-06-2007, 22:40
σε τι μορφη αρχείου είναι??δεν είναι κάπιο βίντεο όπως απο τα κινιτά.....δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος μετατροπέας...κάνε ενα searce στο google....

Slay
13-06-2007, 12:22
χαιρεται παιδες εχω μια απορια(πως το επαθα ε???)τι ακριβως πρεπει να κανω για να δω τα replay του gt hd στο pc?καταφερα να τα μεταφερω αλλα δεν τα παιζει με κανενα player.δεν ειναι συμβατοι οι codecs τους η ο τυπος αρχειου και δεν παιζουν?
Δεν υπαρχει κανενας player και κανενας converter για PC για τον πολυ απλο λογο οτι τα αρχεια που σωζει σαν replay το GTHD δεν ειναι video, ειναι αρχεια που περιγραφουν την διαδρομη του αυτοκινητου μεσα στην πιστα, και το replay που βλεπεις καθε φορα γινεται realtime render απο το engine του παιχνιδιου.

MaRkUs_
13-06-2007, 12:23
οπότε η ανεβάζουμε τα save τον βίντεο:Ρ η τα τραβάμε με το κιν. κ πέρασμα στο youtube...το δεύτερο πάντος είναι καλύτερο ...εκτός αν θές τα βίντεο για να τα βλέπεις οπότε αλλάζει το θέμα

gtakis
13-06-2007, 13:07
η αληθεια ειναι οτι τα ηθελα να τα κανω convert και να τα περασω στο κινητο για να ψαρωσω κατι φιλαρακια μου!!!αλλα και να τα εχω στον υπολογιστη,τελοσπαντων θα προσπαθησω με το κινητο να δω αν λεει τιποτα..thanks!
Skyline gtr vspec II:10119pts and its not over yet!!!...

gtakis
13-06-2007, 13:16
μουφα παιδια!!!δεν φαινονται καθαρα τα γραφικα αν το το τραβηξεις με το κινητο δειχνει σαν το gt2.....και να φανταστειτε οτι εχω το nokia n73 με 3,2mp καμερα...ξενερωσα....

MaRkUs_
13-06-2007, 15:30
η αληθεια ειναι οτι τα ηθελα να τα κανω convert και να τα περασω στο κινητο για να ψαρωσω κατι φιλαρακια μου!!!αλλα και να τα εχω στον υπολογιστη,τελοσπαντων θα προσπαθησω με το κινητο να δω αν λεει τιποτα..thanks!
Skyline gtr vspec II:10119pts and its not over yet!!!...
πάει πολύ περισσότερο....2-3 χιλιάδες ακόμα άνετα!:) χρόνους κ πόντους drift κάνε post εδω http://www.ps3forums.gr/vB/showthread.php?t=246 :)

gtakis
13-06-2007, 17:41
ανετα???πως?εγω σκιστηκα να το φτασω εκει?εννοεις με τιμονιερα?

NonBorn
13-06-2007, 19:00
Για συζήτηση που αφορά το παιχνίδι χρόνους κλπ εδώ:
http://www.ps3forums.gr/vB/showthread.php?t=246