PDA

View Full Version : Pirates Of The Caribean



gtakis
11-06-2007, 16:03
λοιπον χθες βραδυ κατα τυχη το πηρα στα χερια μου γιατι αυτος που εχει το βιντεο club μολις το ειχε φερει και το ειχε δωσει σε ενα αλλο παιδι να το δοκιμασει αλλα δεν του επαιζε γιατι δεν εχει κανει update στο ps3...ετσι λοιπον το εδωσε σε εμενα για να δει αν εχει προβλημα το παιχνιδι η οντος παιζει ρολο το update.τελοσπαντων για να μην φλυαρω,ειναι πολυ καλο παιχνιδακι απο αποψη γραφικων,gameplay,story και χειρισμου,μπορω να πω μαλιστα οτι στον τομεα των γραφικων με ενθουσιασε αρκετα..(ο sporrow φαινεται πραγματικος) αξιζει πιστευω να το παρει καποιος.ακουω γνωμες.

mg1980
12-06-2007, 00:31
νομιζω,απο το demo που επαιξα στο xbox360(αν και στο ps3 θα ειναι καλυτερο)ειναι οντως ενα παιχνιδι που αξιζει και σκεφτομαι σοβαρα να το αγορασω,οσον αφορα τα τεχνικα στοιχεια και στο gameplay συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε, gtakis.μαλλον θα το αγορασω.

gtakis
12-06-2007, 00:54
ειναι οντως πολυ καλο ειδικα το στορυ και τα γραφικα,ειναι τελεια.αν το παιξεις στο ps3 σε hdtv θα παθεις πλακα,να φανταστεις εγω το επαιξα σε μια 21'' crt και οχι στην 32'' lcd hd ready που εχω....αρα καταλαβαινεις!

NIKOS
12-06-2007, 01:57
egw pou koitaksa sto gamespot paidia den pernei k thn kalyterh vathmologia! k egw to skeftomai pantos giati h alitheia games den yparxoun k oti vgei peftoume me ta moutra.an eixe 100 titlous to ps3 de nomizw na empaina sth diadikasia kan na skeftw na to agwrasw

gtakis
12-06-2007, 02:06
το πιο απλο που μπορεις να κανεις για να σιγουρευτεις αν θελεις να το αγορασεις ειναι να το νοικιασεις πρωτα...

MaRkUs_
12-06-2007, 11:16
εγώ θα το αγοράσο σαν fun του jack...όπως έκανα κ με τα υπόλοιπα.

NIKOS
12-06-2007, 12:35
sthn rodo akomh den paizei enoikiasei paixnidiwn gia ps3 ! :( eimaste ligo pisw! ara h skaw thn 70ara h perimenw na vgei kati kalytero