PDA

View Full Version : klepidas phenomenos 2 The Return



klepidas
20-03-2008, 23:49
Lopon arxisa alla ena tetoio topic mipos kai stamatisete na exete kaki entiposi gia emena...

A arxisoume...

Ti sas perazei pio poli pou xexnao na vazo piges??(pira kai arntitiko rep)

i pou as pame se fifa meria exo steilei 100 friend reqouest den pezoun mou kanoun ena kai epidi den mporo mou tin lene...e pos na min tous vriso meta otan me prosvaloun???

efag ban epeidi evrisa gia dio meres kai o allos mpainei sto forum mono gia na dei pote paizei fifa grameno sas exei san forum...voithao den voithao sto forum den nomizo oti aksizo tetoia antimetopisei...afino se esas ta simperasmata kai vevea ta arnitika rep euxaristo

NonBorn
21-03-2008, 00:02
Lopon arxisa alla ena tetoio topic mipos kai stamatisete na exete kaki entiposi gia emena...

A arxisoume...

Ti sas perazei pio poli pou xexnao na vazo piges??(pira kai arntitiko rep)

i pou as pame se fifa meria exo steilei 100 friend reqouest den pezoun mou kanoun ena kai epidi den mporo mou tin lene...e pos na min tous vriso meta otan me prosvaloun???

efag ban epeidi evrisa gia dio meres kai o allos mpainei sto forum mono gia na dei pote paizei fifa grameno sas exei san forum...voithao den voithao sto forum den nomizo oti aksizo tetoia antimetopisei...afino se esas ta simperasmata kai vevea ta arnitika rep euxaristo

Έφαγες ban προφανώς γιατί έβρισες και δεν ακολούθησες του κανόνες... Αν κάποιος άλλος δεν ακολουθήσει τους κανόνες το ίδιο θα γίνει κ με κείνον. Εγώ προσωπικά σε αυτό μπορώ να απαντήσω...

To φορουμ δεν είναι χώρος για να βριζόμαστε... Αν κάποιος σε προσβάλει του ζητάς το λόγο προσωπικά μέσω μηνύματος. Ή τον αγνοείς.. Ή κάνεις ότι άλλο θες...

Και στο κάτω κάτω αν κάποιος νομίζεις ότι με τα λεγόμενα του σε προσβάλει πες το σε κάποιον mod να δει το θέμα... Με το να βρίσεις κάποιον θα κερδίσεις κάτι? Και αυτό ισχύει για όλους!

εδώ εμένα είδες τι μου έγραψαν στο rep και γέλασα με τη ψυχή μου... Θα κάτσω να ασχοληθώ με αυτόν τον τύπο που έγραψε τέτοιο πράγμα? Δικαίωμα του να γράφει ότι θέλει κ δικαίωμα μου να τον αγνοώ και να γελάω μαζί του για το πόσο "γελοίος" μπορεί να γίνει.
Τα υπόλοιπα δε μπορώ κ ούτε θέλω να μπω στον κόπο να τα σχολιάσω.

Χαλάρωσε και κατάλαβε ότι και αυτά που σου λένε οι άλλοι δε μπορεί να είναι πάντα εκτός πραγματικότητας!


Φιλικά...

klepidas
21-03-2008, 00:06
orea apantao gelao ego mazi tou....xaxaxaxa....autos omos prin eg kano kati sximatizei kaki eikona se mena pros tous allous..legontas autos den paizei kai autos den paizei

PDS
21-03-2008, 00:11
Kλεπιδα Θα σου πω την αποψη μου για αυτο το θεμα.

Εχεις αυτο το προβλημα γιατι προσπαθεις να 'δωσεις'' πολυ περισσοτερα απ'οσα μπορεις(λογο ελλειψης εμπειριας) και ετσι ειναι λογικο να κανεις διαφορα λαθη που ναι μεν δικαιολογουνται απο το νεαρο της ηλικιας σου αλλα δεν παυουν να ειναι λαθη και μαλιστα επαναλαμβανομενα.

Εγω στην θεση σου αν συναναστρεφομουν με μεγαλυτερα σε ηλικια ατομα θα προσπαθουσα πρωτα να παρατηρησω,να μαθω και μετα να επιχειρησω τοσα πολλα.

Ειναι απολυτα λογικο να κανεις λαθη και να νομιζεις οτι σε αδικουν.Απλα περιορισε τις δραστηριοτητες σου σε πραγματα που γνωριζεις καλυτερα και ετσι σιγα σιγα με τον καιρο θα μπορεις να κανεις τα παντα σωστα:)

klepidas
21-03-2008, 00:14
re pedia den eipa oti eimai sostos se ola.....ama sximatisei o allos kaki eikona gia mena Auto den allazei katalaveteto.....

personGR
21-03-2008, 00:18
re pedia den eipa oti eimai sostos se ola.....ama sximatisei o allos kaki eikona gia mena Auto den allazei katalaveteto.....

Άμα δεν μπορεί να αλλάξει, τότε ο ένας και μοναδικός υπεύθυνος είσαι ...εσύ.

klepidas
21-03-2008, 00:20
gia pes esi ti tha ekanes sti thesi mou???kai kathe allou idoun "exipnakias" tha ekane kala post..tha postare filadia apo eklisia ti?na to kano ama einai

personGR
21-03-2008, 00:24
gia pes esi ti tha ekanes sti thesi mou???kai kathe allou idoun "exipnakias" tha ekane kala post..tha postare filadia apo eklisia ti?na to kano ama einai

Πρώτα απ'όλα ηρέμισε γιατί δεν είσαι σε θέση να παίζεις τον καημένο και τον νευριασμένο.Δεύτερον δε σου λέω τι θα έκανα στη θέση σου (χαρακίρι), γιατί θα γίνω ο κακός της παρέας...
Τρίτον άμα θες να επανορθώσεις, ρώτα τον Non τι θα κάνεις, δεν ωφείλεις σε μένα κάτι

klepidas
21-03-2008, 00:25
oute ston non nomizo oti ofeilo kati oti itan tou to exo dosei kapoios allon exei to provlima mazi mou

greekteo
21-03-2008, 00:26
Για να σχηματισει ο αλλος κακη εικονα για σενα πρεπει να του δωσεις το δικαιωμα. Γι αυτο κοιτα να διορθωσεις τα λαθη που κανεις εσυ και ολα τα υπολοιπα θα διορθωθουν αυτοματα ;)

personGR
21-03-2008, 00:27
oute ston non nomizo oti ofeilo kati oti itan tou to exo dosei kapoios allon exei to provlima mazi mou

Πάντως σε διαβεβαιώ πως ο Θεός δε σου χρωστάει κάτι...:wave::wave::wave:

klepidas
21-03-2008, 00:27
orea tha stamatiso na nikao me 4ares sto fifa gt tous neuriazo me mena to proto vima to kataferno

personGR
21-03-2008, 00:31
orea tha stamatiso na nikao me 4ares sto fifa gt tous neuriazo me mena to proto vima to kataferno

Καληνύχτα σας...

Dragonpaul
21-03-2008, 00:40
Βρε παιδια, ενταξει, αφηστε τον ησυχο, πλεον. Σημερα διαβασα και τα δυο threads και πηρα μια εικονα. Ο ανθρωπος-που ομολογουμενως δεν επραξε σωστα-εχει παραδεχτει οτι εκανε λαθος απο την αρχη του πρωτου thread και παρολαυτα του τη λετε συνεχως. Ειμαι σιγουρος οτι αισθανεται πολυ ασχημα και ας μην το παραδεχεται ολοκληρωτικα. Αυτη τη στιγμη αισθανεται μονος του εναντιον ολων. Ελατε, give him a break... Ειδικα εαν ειναι και μικρος, οπως διαβαζω, ε, καταλαβαινετε...
Ειμαι κοντα σας λιγο καιρο μονο και παρα το γεγονος αυτο, εχω καταλαβει την τεραστια συνεισφορα του Nonborn στο forum και καταλαβαινω ποσο τον πειραξε αυτο. (Αν και non-τελειως φιλικα-θεωρω ενα pm καλυτερη λυση.)
Το παιδι θα πρεπει να εχει καταναλωσει απειρες ανθρωποωρες στη δημιουργια και βελτιστοποιηση αυτου του forum που ολοι απολαμβανουμε σημερα.
Αλλα, ενταξει, αφηστε τον klep ησυχο. Δε νομιζω να επαναλαβει κατι τετοιο.

conn-a
21-03-2008, 00:42
gia pes esi ti tha ekanes sti thesi mou???kai kathe allou idoun "exipnakias" tha ekane kala post..tha postare filadia apo eklisia ti?na to kano ama einai

κλεπιδα κατα τη γνωμη μου μιας και δεν ξερω πολυ καλα την κατασταση απλως θελω να σου πω οτι για να σχηματισει καποιος κακη εντυπωση πρεπει να χεις βαλει και εσυ το χερακι σου γιαυτο φροντισε να διορθωσεις την κατασταση και σταματα να κλαψουριζεις απο δω και απο κει σιγουρα αντιμετωπιζοντας την κατασταση με νευρα και ραθυμα δεν λυνεται το προβλημα που κατα τη γνωμη σου υπαρχει γινε πιο διαλλακτικος και μην τα παιρνεις με τη μια ασε που μπορει να ειναι και εντυπωση σου οτι καποιοι ειναι κατα σου τεσπα προσπαθησε να διορθωσεις την κατασταση και θα δεις οτι θα περνας καλα με την υπολοιπη τρελοπαρεα του forum!!αυτα απο μενα την Τενια Μακρη:rofl:!:frog:
ααα και φιλικα ολα τα παραπανω:frog::frog:

Dragonpaul
21-03-2008, 00:46
konstantina, εσυ δεν βλεπεις prison break τετοια ωρα? :rofl:
Sorry για το off-topic αλλα δεν αντεξα...

conn-a
21-03-2008, 00:49
konstantina, εσυ δεν βλεπεις prison break τετοια ωρα? :rofl:
Sorry για το off-topic αλλα δεν αντεξα...
βλεπω βλεπω για 83η φορα:rofl::rofl: το κειμενακι το γραψα στις διαφημισεις!!!και το ποσταρα πριν λιγο καμμεεεεενη!οκ mods the offtopic is closed τωρα:hide::frog:

SeLanmere
21-03-2008, 01:00
klepida zeis !
Esy mas odigeis!!

Katana
21-03-2008, 01:10
Από τη μικρή συνολική εικόνα που έχω για τον Κλεπίδα, φαίνεται ότι είναι ένα παιδί μικρό σε ηλικία, με καλα στοιχεία στον χαρακτήρα του, αλλά που βιάζεται να κάνει πολλά πράγματα και γρήγορα, κάτι το οποίο είναι ασύμβατο.

Το ότι άνοιξε το τόπικ εγώ το εκλαμβάνω ως πράξη καλής θέλησης και τον τιμά, αλλά πρέπει αφενός να μάθει να ακούει μεγαλύτερους και ωριμότερους και αφετέρου να είναι πιο προσεκτικός σε όλες του τις κινήσεις.

Θετικό rep από μένα γιατί μου άρεσε ως κίνηση το ότι παραδέχεται κάποια πράγματα.

tasioskis
21-03-2008, 01:17
αν και εχω χασει το εργο και απο μενα +rep.

greekteo
21-03-2008, 01:30
Αφου δινετε free reps δωστε και σε μενα... Δεν εχω προβλημα :p

BillyFlo81
21-03-2008, 02:23
orea tha stamatiso na nikao me 4ares sto fifa gt tous neuriazo me mena to proto vima to kataferno


Klep, ενα πραγμα που θα σε βοηθησει στην συνεχεια, ειναι να μη βαζεις ολα τα παιδια στην ιδια μοιρα.Υπηρχαν και ατομα που σε στηριξαν μες στο Thread.Μη κρατας μονο τα αρνητικα της υποθεσης...!Αντιμετωπισε καποιες καταστασεις με περισσοτερη ψυχραιμια....!
Οσο γι αυτο που λες παραπανω....και στο αντιστοιχο πρωταθλημα του pes καποιοι ριχνουν 8αρες στους αλλους, αλλα δεν ισχυριζονται οτι ισχυριζεσαι εσυ!

Μια φιλικη συμβουλη και απο μενα....!

SeLanmere
21-03-2008, 03:15
και στο αντιστοιχο πρωταθλημα του pes καποιοι ριχνουν 8αρες στους αλλους

M'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι!:D

modecris
21-03-2008, 03:51
βλεπω βλεπω για 83η φορα:rofl::rofl: το κειμενακι το γραψα στις διαφημισεις!!!και το ποσταρα πριν λιγο καμμεεεεενη!οκ mods the offtopic is closed τωρα:hide::frog:
Έτσι εξηγείται το ότι έγραψες 109 λέξεις χωρίς ούτε ένα κόμμα ή τελεία... Κόντεψα να σκάσω διαβάζοντάς το ;)
Όσο για τον Κλεπίδα,και μόνο που έχει λιγότερα από τα μισά μου χρόνια εγώ του δίνω πολλά ελαφρυντικά.Πρέπει όμως και εσύ φιλαράκι να ακούς τους άλλους και να μαθαίνεις από αυτά.Για κανέναν άλλο λόγο παρά μόνο λόγο έλλειψης εμπειρίας.
Εγώ θα σου δώσω + rep όταν δω ότι (τουλάχιστον) το προσπαθείς.

Slay
21-03-2008, 09:26
Όσο για τον Κλεπίδα,και μόνο που έχει λιγότερα από τα μισά μου χρόνια εγώ του δίνω πολλά ελαφρυντικά.
oλοι του δινουμε ελαφρυντικα, και ας μην το βλεπει, για παραδειγμα για το βρισιδι εφαγε μονο 2 μερες ban και παραπονιεται, ενω ξεχναει οτι ο ALEO για το ιδιο παραπτωμα ειχε φαει 5 μερες.

SeLanmere
24-03-2008, 20:32
kai ego eixa faei parapano,

ante

teddy
24-03-2008, 20:50
την καινουργια υπογραφη του,την ειδατε???