PDA

View Full Version : Hot Shots: Everybodys Golf



FurionMike
20-03-2008, 00:40
Release date eixe anakinothei gia 18 Martiou.
Anarwtiemai an kapios to exei parei to full game hdh sta xeria tou poso ekane kai na pei tis entypwshs tou. Sthn ellada den exw dei na yparxei se magazi pros to paron.:fooddance7:

Braveheart1980
20-03-2008, 01:58
Nαι και εγω απορω που δεν το ειδα
Φαινεται καλο
Θα ηθελα να δω εντυπωσεις απο καποιον που το εχει πληρες στα χερια του!

pinakas
28-03-2008, 13:23
Καλημέρα, σημερα κυκλοφορει στην ευρωπη. Το ειδατε σε κανένα κατάστημα για να το αγορασω?

mootsChios
03-04-2008, 02:31
Και εγω ενδιαφερομαι για αυτο το παιχνιδι, αλλα δεν το εχω δει πουθενα. Και το μαγαζι απο το οποιο αγοραζω ειναι ενημερωμενο, παντα εχει τα παιχνιδια 2-3 μερες πριν πρωτοκυκλοφορησουν. Αλλα αυτο το συγκεκριμενο ειναι αφαντο. Και νομιζω οτι ηταν να βγει πρωτα ευρωπη και μετα αμερικη. Τεσπα

blizard
03-04-2008, 06:47
Περίεργο παιδιά, στην Ευρώπη υπάρχει παντού αλλά στην Ελλάδα δεν το έχουν φέρει, και είναι καλό παιχνιδάκι.

Εδώ από Αγγλία, 42 ευρώ έρχεται μαζί με μεταφορικά.
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/productpage.asp?productcode=PX0279

pinakas
29-04-2008, 23:14
Λοιπόν, παρέλαβα το παιχνιδάκι πρίν 10 μέρες απο play.

Τελικά είναι πολύ πιο καλό απο ότι περίμενα. Το offline του είναι αρκετά δύσκολο μετά απο μερικά levels, αλλά εκεί που τα σπάει είναι στο online.

Πριν λίγες μέρες βάλαν μέσω patch ορισμένα game modes για το οnline που είναι φοβερά.

Μπορείς να παίξεις με τρείς τρόπους

1. Μπαίνοντας στο lobby και κλείνοντας ένα τούρνουα μαζί με μέχρι 50 άλλους. Το κακό είναι ότι πρέπει να περιμένεις την προκαθορισμένη ώρα για να παίξεις και ενώ περιμένεις στο lobby βλέπεις τους άλλους παίκτες σε (μορφή home) και μπορείς να τους γράψεις μηνύματα,να παίξετε μπάλα κλπ

2. Παίζοντας custom game με άλλους παίκτες 2- 16

3. (Αυτό μπήκε με το patch):
Μπορείς να παίξεις με έναν μόνο αντίπαλο που τον παρακολουθείς την ώρα που κάνει τα χτυπήματα και να του γράφεις μηνύματα. το ίδιο κάνει και σε εσένα. Το καλό με αυτό το mode είναι το βλέπεις και μαθαίνεις απο παίκτες μς ανώτερο level.

** Στα άλλα modes παίζεις παράλληλα με τους άλλους, τους βλέπεις και αυτούς αχνά αλλά συγχρόνως.

Παιδιά είναι πολύ όμορφο ξεκούραστο παιχνίδι και κρίμα που δεν το έχουν φέρει ακόμα.

mootsChios
01-05-2008, 16:59
Το παιχνιδι αυτο, απλα τα σπαει. Ειναι ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει στο ps3. Εχει το καλυτερο lobby system απο οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι, κατι σαν μινι Home.
Τα γραφικα ειναι απιστευτα και οι χαρακτηρες εχουν πολυ πλακα. Οντως στο offline του δυσκολευει απο ενα σημειο και μετα. As πουμε εγω ειμαι τωρα semi-pro και εχω ανοιξει τις ευρωπαικες πιστες αλλα εχουν βαλει κατι καστρα μες την μεση και αν δεν ξερεις το μπαλακι παει και χτυπαει πανω στα τειχη.
Οσο αφορα το online εκει και αν δυσκολευουν τα πραγματα. Καποια ατομα τελειωνουν τον αγωνα με -11 χτυπηματα ας πουμε και εγω παιζοντας οσο καλυτερα μπορουσα (οντας noob ακομα) με -2 αντε -3 και ημουν τελευταιος.
Επισης στο offline mode οσο παιζεις ανοιγεις νεες πιστες, καινουριους χαρακτηρες και διαφορα πραγματακια για το avatar σου στο lobby.
Oπως και online οπου αν τερματιζεις καλα παιρνεις ποντους και ανεβαινεις κατηγορια. Εχει 3 κατηγοριες: thn G3, thn G2 kai thn G1. Και αναλογως τι κατηγορια εισαι εχεις και διαφορετικο χρωμα ονομα στο lobby.
Tελος παντων εχει απειρα πραγματα το παιχνιδι και μου ερχονται ολα μαζεμενα και μπορει να μπερδεψω καποιους, αλλα σε τελικες γραμμες το παιχνιδι ειναι αψογο απο οποια πλευρα και να το πιασεις.
Η βλακεια ειναι οτι λογω της GTA φρενιτιδας, πολυς κοσμος θα προσπερασει ενα αληθινο διαμαντι, που καθε κατοχος ps3 θα πρεπει να εχει στην συλλογη του

FurionMike
01-05-2008, 18:04
Egw to agorasa thn prwth mera pou bghke sthn ellada. Sumfwno einai ena PRAGMATIKA WRAIO game!
Exei afnono Single Player mode pou sunexws xeklidwneis pramata opote theleis na paizeis sunexeia k to Online tou einai apla uperoxo. Einai ena paixnidi pou prepei na exeis sthn sulogh sou k as mhn to paizeis poromena.

mootsChios
06-05-2008, 00:52
Να μαζευομαστε σιγα σιγα, αυτοι που εχουμε το παιχνιδι και να κανουμε κανα τουρνουα να γουσταρουμε