PDA

View Full Version : Fifa Online League II (New!!!)



Pages : 1 2 3 [4] 5

SSPATRANS300
05-04-2008, 14:22
paidia kai ego simfono na vgei o americanos parolo poy ton ferame emeis\

milios
05-04-2008, 14:37
mitsos 17, bfmarvog και bladeκάτι πότε θα τελειώσουμε μαζί?

BillyFlo81
06-04-2008, 18:14
Οποιος ειναι μεσα για ματς, ας ποσταρει....!

Chill
06-04-2008, 18:23
Μπαίνω εγώ τώρα να αναμετρηθούμε :D.

Βάλε το eye of the tiger να παίζει απαλά ο σάκος του box ε ε έρχεται :D

BillyFlo81
06-04-2008, 18:43
Μπαίνω εγώ τώρα να αναμετρηθούμε :D.

Βάλε το eye of the tiger να παίζει απαλά ο σάκος του box ε ε έρχεται :D



Χαχα!
Θα ικετευεις για συγχωρεση!
Δε θα δειξω καθολου ελεος!:angry:

Οχι ρε παμε, χαλαρα....!:)

BillyFlo81
06-04-2008, 19:06
Που σαι Chill?????:confused:
Σου κανω Ινvite, που σαι φιλε?
Δε νομιζω να το μετανοιωσες....!:angry:

Chill
06-04-2008, 19:12
Μέσα είμαι. Και εγώ το ίδιο ....σου κάνω invites και μου λέει πως είσαι απασχολημένος με άλλο παίχτη. Άσε που τώρα σε βλέπω offline......πάμε άλλη μια να δούμε και αν πάλι τίποτα χέστο

BillyFlo81
06-04-2008, 19:50
Ωραιος ρε μαν!
Δεν εισαι πλεον σακος του μποξ...!
Σε λιγο καιρο πιστευω πως θα γινεις καλυτερος και επιθετικα!
Καλη συνεχεια Chill!!

Chill
06-04-2008, 20:11
Thanx :).

Βασικά όπως είδες αναπτύσσομαι επιθετικά από τις γραμμές του πλαγίου άουτ. Σε περίπτωση που κοπώ, παίρνω πλάγιο άουτ και συνεχίζω την........επέλαση :P. Σε εσένα δεν πιάνουν αυτά όμως lol. Anyway το παλεύω καθημερινά το παιχνιδάκι και προσπαθώ όσο μπορώ δεδομένου ότι το έπιασα και ένα 5μηνο μετά από εσάς. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΩΣ ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D θα το πάρω από την πρώτη μέρα, μιας και έχω πωρωθεί άσχημα με το fifa. Εννοείται πως έχω προπαραγγείλει και το euro από το play.com και ελπίζω να αναμετρηθούμε και εκεί.

Blessed, mitsos όποτε μπορείτε να αναμετρηθούμε να τελειώσω και εγώ τα ματσάκια.

Α και κάτι τελευταίο. Άκουγες τίποτα από την eye camera? Ξέρω ότι δουλεύει με το fifa αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να την βάλω εγώ να λειτουργεί στο game.

Καλή συνέχεια στα playoffs.

BillyFlo81
06-04-2008, 20:32
Thanx :).

Βασικά όπως είδες αναπτύσσομαι επιθετικά από τις γραμμές του πλαγίου άουτ. Σε περίπτωση που κοπώ, παίρνω πλάγιο άουτ και συνεχίζω την........επέλαση :P. Σε εσένα δεν πιάνουν αυτά όμως lol. Anyway το παλεύω καθημερινά το παιχνιδάκι και προσπαθώ όσο μπορώ δεδομένου ότι το έπιασα και ένα 5μηνο μετά από εσάς. ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΜΩΣ ΤΡΕΜΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D θα το πάρω από την πρώτη μέρα, μιας και έχω πωρωθεί άσχημα με το fifa. Εννοείται πως έχω προπαραγγείλει και το euro από το play.com και ελπίζω να αναμετρηθούμε και εκεί.

Blessed, mitsos όποτε μπορείτε να αναμετρηθούμε να τελειώσω και εγώ τα ματσάκια.

Α και κάτι τελευταίο. Άκουγες τίποτα από την eye camera? Ξέρω ότι δουλεύει με το fifa αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να την βάλω εγώ να λειτουργεί στο game.



Καλή συνέχεια στα playoffs.


Εννοειται πως θα λιωσουμε και στο euro!:angry:Θα σε κανω add, να παιζουμε κανα ματσακι!
Το παιχνιδι εχει απιστευτες κινησεις.....(ειδες την πασα με τον ωμο και την συγκρουση στον αερα τον δυο παικτων στον πρωτο αγωνα???)!Το fifa 09 πιστευω πως θα τα σπαει!

Εχω συνδεσει το Ps3 με home cinema και εβαλα λιγο ενταση στα ηχεια για να πορωθω :angry:, αλλα η καμερα σου εβγαζε ενα βουητο και αναγκαστηκα να το χαμηλωσω...!Δε ξερω
αν εχεις κατι στα υπ οψιν σου....!

Chill
06-04-2008, 20:48
Μόλις την πήρα την κάμερα και δεν έχω ψαχτεί. Με ένα φίλο μαλακιζόμασταν κλασσικά :D μπροστά στην tv και όλα ήταν μια χαρά και σε ήχο και σε όλα. Το έγραψα δηλαδή με το eye create και το τσέκαρα.

Κατά τα άλλα παίζω με headset για να μην ακούγεται ο ήχος από την tv αλλά μόνο εγώ. Μένω σε κεντρικό δρόμο και γίνεται της πόπης δεν ξέρω αν φταίει αυτό. Άσε που έχω και όλο το σπίτι ανοιχτό και έξω γίνεται πανικός από τον αέρα. Ίσως φταίει αυτό δεν ξέρω :/.

BillyFlo81
06-04-2008, 20:53
Μόλις την πήρα την κάμερα και δεν έχω ψαχτεί. Με ένα φίλο μαλακιζόμασταν κλασσικά :D μπροστά στην tv και όλα ήταν μια χαρά και σε ήχο και σε όλα. Το έγραψα δηλαδή με το eye create και το τσέκαρα.

Κατά τα άλλα παίζω με headset για να μην ακούγεται ο ήχος από την tv αλλά μόνο εγώ. Μένω σε κεντρικό δρόμο και γίνεται της πόπης δεν ξέρω αν φταίει αυτό. Άσε που έχω και όλο το σπίτι ανοιχτό και έξω γίνεται πανικός από τον αέρα. Ίσως φταίει αυτό δεν ξέρω :/.


Οντως, ακουγα κατι κορνες!Ισως να χεις δικιο.....παιζει να ναι ο αερας αυτο το βουητο
που ακουγα!Με γεια παντως....!:)

ALTAIR-46
07-04-2008, 02:49
:notsay::Thud:file bfmarvog exo stili tin bathmologia ston salazar.den tha ithela na bgi kapiosapo tin liga ala apo tin arxi exoyme bali kapious oroys gia ayto to protathlima kai oloi simfonisame.den thelo na pareksigitho ala nimizo oti kati prepei na gini me blasseblde kai ton byzantin night.entaksi,ego etixe kai epeksa kai me toys dyo ala pola pedia exoyn parapona ao aytoys(px.otan ine online den dexonta ta invites ap kanenan)des to se parakalo giati oi perissoteri ine etimoi gia ta playoffs.

Chill
07-04-2008, 03:40
Ναι αλλά άμα φύγουν θα είμαι τελευταίος :P. Λυπήσου με βρε altair :D.

Και btw επιτέλους μετά από το 0% wins και 40 - αν δεν κάνω λάθος - συνεχόμενες ήττες έφτασα τα ranked matches σε 50% wins και ανεβαίνω. Έχω ξεσκιστεί να παίζω, το παλεύω πια το αναθεματισμένο και είμαι happy!!!!!!!!!!!!

Άντε να τελειώνουμε με αυτό να πάμε στο επόμενο.

Α και να τσακιστείτε να πάρετε όλοι το euro08 έτσι :P

teo737
07-04-2008, 04:38
geia sas paidia.prwto mou post.kalo mina se olous.mporw na sas rwtisw an mporw na paizw me ellines online fifa?exete kapoio prwtathlima?ti prepei na kanw geia na simetexw kai egw?

ALTAIR-46
07-04-2008, 12:39
geia sas paidia.prwto mou post.kalo mina se olous.mporw na sas rwtisw an mporw na paizw me ellines online fifa?exete kapoio prwtathlima?ti prepei na kanw geia na simetexw kai egw?
gia soy teo kalos irthes.mporis na pezis online me elines,poli paa sa lobbies sto my coyntri1.oso gia to an mporis na simetasxis sto protathlimatora den ginete,eimaste peripoy stin fai ton playoffs.min anisixis omos se ligo kairo tha ksekinisoyme pisteyo kainoyrgio,ipomoni.pio enai to psnid soy?:wave:

teo737
07-04-2008, 18:11
eimai o skrat737!!! sigoura coyntri1? oxi country1?

SalazarTheGreek
07-04-2008, 19:02
FIFA 08 ONLINE LEAGUE II

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ:

ονομα -> Νίκες - Ήττες - Ισοπαλίες - Βαθμοί

1)Αltair-46 -> 28 - 5 - 5 - 89

2)Takislemon -> 23 - 5 - 5 - 74

3)markos69 -> 20 - 3 - 5 - 65

4)Sspartans -> 17 - 15 - 6 - 57

5)Lazargr76 - > 13 - 13 - 10 -49

6)ngiatras -> 8 - 11 - 13 - 37

7)Bfmarvog -> 10 - 9 - 6 - 36

8)gigos -> 10 - 19 - 5 - 35

9)milios-> 8 - 16 - 7 - 31

10)ekptotos-> 8 - 18 - 4 - 28

11)Mitsos17 -> 5 - 12 - 5 - 20

12)G.Chillman -> 1 - 20 - 9 - 12

13)Byzan.Knight -> 3 - 4 - 3 - 12

14)Blesseblade -> 3 - 7 - 2 -11

ngiatras
07-04-2008, 19:08
Σφαγή,σφαγή θα γίνει....

lak100
07-04-2008, 23:24
?? ?????? ??????? ????
________
RSC (http://www.toyota-wiki.com/wiki/Toyota_RSC)

Chill
08-04-2008, 00:20
Μitsos σε εμένα χρωστάς σίγουρα. Απότι βλέπω στην βαθμολογία δεν πας για playoffs όπως και εγώ οπότε αν αργήσουμε να αναμετρηθούμε το αφήνουμε...... Έτσι κι αλλιώς το ματς μας διαδικαστικού χαρακτήρα είναι δεν επηρεάζουν τίποτα :D. Αν μπορείς αύριο ωστόσο κάποια στιγμή να αναμετρηθούμε κανένα πρόβλημα. Ευκαιρία είναι να γνωριστούμε "παιχτικά" και για την επόμενη λίγκα.

BillyFlo81
08-04-2008, 00:30
σε ποιους χρωσταω ματς

Εχεις και με μενα 3 ματσακια! Milios, πρεπει να κανονισουμε και μεις! Φωτια εχει παρει η λιγκα για μια θεση στα playoffs!!!

lak100
08-04-2008, 00:40
?itsos ?? ????? ??????? ???????. ????? ????? ???? ?????????? ??? ??? ??? playoffs ???? ??? ??? ????? ?? ????????? ?? ????????????? ?? ????????...... ???? ?? ?????? ?? ???? ??? ????????????? ????????? ????? ??? ?????????? ?????? :D. ?? ??????? ????? ?????? ?????? ?????? ?? ????????????? ?????? ????????. ???????? ????? ?? ??????????? "????????" ??? ??? ??? ??????? ?????. ???????? ????? ???? ??? 6 ?? ?????????
________
Vaporite Vaporizer (http://vaporizerinfo.com/)

Chill
08-04-2008, 00:45
Πιστεύω πως θα είμαι σπίτι οπότε κατά πάσα πιθανότητα ναι.

milios
08-04-2008, 00:55
lak100 mazi exoume 2 matsakia akoma. tha mpo tin ora pou ipes mpas kai ta kanoume

BFmarvog elpizo na agonistoume sintoma metaksi mas. Simera pali prologue epezes ap oti eida:rant: Protine pote thes na to kanonisoume


Blassedblade osa invite kai na sou kano den apantas. Protine pote thes na kanoume ta matsakia mas

Ekptotos
08-04-2008, 00:58
mitsos17 kai emeis den exoume peksei :p

ALTAIR-46
08-04-2008, 03:58
lak100 mazi exoume 2 matsakia akoma. tha mpo tin ora pou ipes mpas kai ta kanoume

BFmarvog elpizo na agonistoume sintoma metaksi mas. Simera pali prologue epezes ap oti eida:rant: Protine pote thes na to kanonisoume


Blassedblade osa invite kai na sou kano den apantas. Protine pote thes na kanoume ta matsakia mas
file millio exoyn kanei pola pedia parapona gia ton bleseblade,to exo anaferi kaise poigoyeno post.ora na isxisoyn oi kanones tis ligas.oti pei o diorganotis tis ligas.file bfmarvog desto se parakalo

BillyFlo81
08-04-2008, 12:17
Ενταξει παιδια, τα πραπανω ατομα θα βγουν σημερα το βραδυ!!!Το ολο κακο της υποθεσης, ειναι οτι καποια ατομα πηραν βαθμους απο τα παιδια που θα βγουν...!Δε πειραζει...την επομενη φορα, θα τα παμε καλυτερα πιστευω! Milio και lak100 σημερα μετα τις 10 θα ειμαι μεσα!Οποιος μπορει, να μπει να παιξουμε!Sorry Milio, αλλα αγορασα την G25.....!!!!! Δε χανομαστε εμεις, θα βρεθουμε να δωσουμε τα ματς αυτη τη βδομαδα!Παμε και οι υπολοιποι να τελιωνουμε για να ξεκινισουμε Playoffs αν γινεται το Σαββατοκυριακο.....!

ALTAIR-46
08-04-2008, 13:13
Ενταξει παιδια, τα πραπανω ατομα θα βγουν σημερα το βραδυ!!!Το ολο κακο της υποθεσης, ειναι οτι καποια ατομα πηραν βαθμους απο τα παιδια που θα βγουν...!Δε πειραζει...την επομενη φορα, θα τα παμε καλυτερα πιστευω! Milio και lak100 σημερα μετα τις 10 θα ειμαι μεσα!Οποιος μπορει, να μπει να παιξουμε!Sorry Milio, αλλα αγορασα την G25.....!!!!! Δε χανομαστε εμεις, θα βρεθουμε να δωσουμε τα ματς αυτη τη βδομαδα!Παμε και οι υπολοιποι να τελιωνουμε για να ξεκινισουμε Playoffs αν γινεται το Σαββατοκυριακο.....!
an den kano lathos opios apoxorisi apo tin liga xanont ayomatos ola ta apotelesata poy exei pski me ton opiodipote.den iparxi thema kapios poy exei peksi me toys apoxorisantes na exei perisoteroys bathmoys:wave:

ngiatras
08-04-2008, 13:27
an den kano lathos opios apoxorisi apo tin liga xanont ayomatos ola ta apotelesata poy exei pski me ton opiodipote.den iparxi thema kapios poy exei peksi me toys apoxorisantes na exei perisoteroys bathmoys:wave:

Σωστός ο Αltair,έτσι είναι.

milios
08-04-2008, 15:28
offtopic


Sorry Milio, αλλα αγορασα την G25.....!!!!!

Τυχερέ :Thud::Thud::Thud:εγώ με την driving force pro το παλεύω μιας και τσιγκουνεύτηκα :banghead: ...

takislemon
08-04-2008, 18:14
Exo na kano mia protasi: Apo ti stigmi pou 8a vgoune o Byzantine kai o Blessedblade 8a meinoun 12 atoma sti liga,etsi?Ti 8a legate ta playoffs na ginoun kai me tous 12?!!!!!Einai krima na meinoun 4 paidia ap'ekso!Vevaia de milame pleon gia playoffs alla gia ena mikro prota8limataki akoma!!!Bfmarvog skepsou to kai as poune kai oi ipolipoi gnomes...

Chill
08-04-2008, 18:32
Όχι ρε συ δεν λέει έτσι. Ποιος ο λόγος της λίγκας αν είναι να συμμετάσχουν όλοι στα playoffs? Μια χαρά είναι όπως είναι.

Chill
08-04-2008, 19:47
Mitso κάνε accept βρεεεεεεεεεεεε :D!!!!!!!!!!

SSPATRANS300
08-04-2008, 20:42
pantos ego den exo provlima me th protash toy takhs lemon

apo thn allh omos exei kai thn agonia toy

ngiatras
08-04-2008, 21:59
Mέσα και γώ ,παρέα ξεκινήσαμε ,παρέα να το τελείωσουμε.Νο problem.

LAZAGR76
08-04-2008, 22:19
οτι θελετε και απο μενα παιδες:angry: απλα να το τελιωνουμε :)

Chill
09-04-2008, 08:15
Αν θέλετε να συμμετάσχουν και οι 12 υπάρχει λύση, εγώ είμαι κατά αλλά σε περίπτωση που αποφασιστεί η συμμετοχή όλων ιδού ο τρόπος.

- Οι τέσσερις πρώτοι περνάνε κατευθείαν στα προημιτελικά.
- Οι υπόλοιποι 8 παίζουν μεταξύ τους. 5ος-12ος , 6ος -11ος, 7ος - 10ος, 8ος - 9ος

Επίσης αυτό που προτείνω μιας και παίζουμε ποδόσφαιρο και όχι μπάσκετ να μείνουμε σε 2 ματς. Να δοθούν 2 αγώνες καθένας στην έδρα του κάθε παίχτη και να μετρήσουμε τα goals, ως εντός έδρας, εκτός έδρας κτλπ και να δούμε ποιος τελικά προχωράει. Πιστεύω ότι έτσι είναι καλύτερο μιας και θα πρέπει να στήσουμε τις ομάδες μας διαφορετικά σε κάθε ματσάκι και όσο να ναι προσωπική άποψη είναι πολύ πιο ενδιαφέρον.

LAZAGR76
09-04-2008, 09:31
Αν θέλετε να συμμετάσχουν και οι 12 υπάρχει λύση, εγώ είμαι κατά αλλά σε περίπτωση που αποφασιστεί η συμμετοχή όλων ιδού ο τρόπος.

- Οι τέσσερις πρώτοι περνάνε κατευθείαν στα προημιτελικά.
- Οι υπόλοιποι 8 παίζουν μεταξύ τους. 5ος-12ος , 6ος -11ος, 7ος - 10ος, 8ος - 9ος

Επίσης αυτό που προτείνω μιας και παίζουμε ποδόσφαιρο και όχι μπάσκετ να μείνουμε σε 2 ματς. Να δοθούν 2 αγώνες καθένας στην έδρα του κάθε παίχτη και να μετρήσουμε τα goals, ως εντός έδρας, εκτός έδρας κτλπ και να δούμε ποιος τελικά προχωράει. Πιστεύω ότι έτσι είναι καλύτερο μιας και θα πρέπει να στήσουμε τις ομάδες μας διαφορετικά σε κάθε ματσάκι και όσο να ναι προσωπική άποψη είναι πολύ πιο ενδιαφέρον.


εισαι σε καλο δρομο:angry:καλη ιδεα chill :)

Ekptotos
09-04-2008, 12:21
Ό,τι πεί η Ε.Π.Ο :p

SpartanGR
09-04-2008, 12:25
Αντε ρε παιδια τελιωνετε τα ματσακια σας για να δηλωσω και εγω στο καινουργιο! Περιμενω πως και πως. :)

ALTAIR-46
09-04-2008, 13:07
Αν θέλετε να συμμετάσχουν και οι 12 υπάρχει λύση, εγώ είμαι κατά αλλά σε περίπτωση που αποφασιστεί η συμμετοχή όλων ιδού ο τρόπος.

- Οι τέσσερις πρώτοι περνάνε κατευθείαν στα προημιτελικά.
- Οι υπόλοιποι 8 παίζουν μεταξύ τους. 5ος-12ος , 6ος -11ος, 7ος - 10ος, 8ος - 9ος

Επίσης αυτό που προτείνω μιας και παίζουμε ποδόσφαιρο και όχι μπάσκετ να μείνουμε σε 2 ματς. Να δοθούν 2 αγώνες καθένας στην έδρα του κάθε παίχτη και να μετρήσουμε τα goals, ως εντός έδρας, εκτός έδρας κτλπ και να δούμε ποιος τελικά προχωράει. Πιστεύω ότι έτσι είναι καλύτερο μιας και θα πρέπει να στήσουμε τις ομάδες μας διαφορετικά σε κάθε ματσάκι και όσο να ναι προσωπική άποψη είναι πολύ πιο ενδιαφέρον.
poli kali idea file moy:1appl::1appl:an eina na symetexoy oloi sta playoffs,simfono kai ego oti 2 mats einai kaliteraapla na diefkrinisoyme me pion nikiti apo ta zeygaria 5-12os,6-11os,7-10os,8-9os tha peksoyn oi 4 proti poy pernan aytomata sta proimitelika.kalo tha einai na kseroyme apo tora:wave:

LAZAGR76
09-04-2008, 15:58
Αντε ρε παιδια τελιωνετε τα ματσακια σας για να δηλωσω και εγω στο καινουργιο! Περιμενω πως και πως. :)

περιμενε θα ρθη και η σειρα σου:rofl:

milios
09-04-2008, 15:59
chill έγραψες, ζωγράφισες, αφιέρωσες ... Πολύ καλή ιδέα

Προτείνω οι 4 που θα προκύψουν από τους 8 τελευταίους να πάρουν τις θέσεις 5,6,7,8 ανάλογα με τη βαθμολογία τους στην "κανονική σεζόν" του πρωταθλήματος

Η παραπάνω τεχνική μπορεί να ακολουθηθεί και στις επόμενες φάσεις των playoffs μέχρι και τον τελικό. Με αυτό τον τρόπο οι νίκες των πρώτων στην κανονική σεζόν δεν πάνε χαμένες, διότι θεωρητικά θα παίζουν πάντα με υποδεέστερο αντίπαλο.

BillyFlo81
09-04-2008, 21:23
Οτι θελετε παιδια, κανενα προβλημα και απο μενα...!Αλλα πιστευω πως ειναι λιγο δυσκολο να παιξουμε 2 ματς με εντος και εκτος εδρας γκολ, για το λογο που σε περιπτωση που πρεπει να προχωρησει το ματς σε παραταση για να βγει ο νικητης, τοτε τι πρεπει να γινει?Να παιζεται και τριτο ματς? Περα απ αυτη τη περιπτωση, πιστευω οτι μπορει να δημιουργηθει μπερδεμα...πχ αν δε μπορουν να συνδεθουν δυο χρηστες(πολλες φορες συμβαινει αυτο), δε θα κραταμε σκορ, ποιος θα ναι ο γηπεδουχος και σε ποια ματς...ελπιζω να καταλαβαινετε τις δυσκολιες που προκειται να αντιμετωπισουμε...!Γι αυτο πρωτεινα να διεξαχθουν 3 ματς οπως στο μπασκετ!!!Τωρα, αν βρεθει λυση για ολα αυτα, οκ....!Απο μενα τονιζω, δε παιζει προβλημα!!!!!

markos69
09-04-2008, 21:43
ena mats , o nikitis proxora aplo , to kaname kipelo sto telos anti protathlima

Ekptotos
09-04-2008, 23:04
Stin ousia kupelo einai, oxi protathlima :p den exo dei protathlima me ethnikes akomi :)
btw kati prepei na ginei me ta atoma pou sinexizoun na mi paizoun.

LAZAGR76
09-04-2008, 23:36
BFmarvog (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=402) αγορινα μου (να σε καλοπιασο μπας και μας ακουσεις αυτη την φορα :rofl:) ρε συ σβυσε τον αμερικανο και τον αλλον που δεν παιζει να τελιωνουμε:1appl:

Chill
10-04-2008, 00:09
Στα προημιτελικά κάλλιστα μπορεί να γίνει κλήρωση. Έχω ps eye camera ψοφάω να την κάνω χαχα. Γιατί μπορεί skill να μην έχω στο soccer (ακόμα) αλλά ΦΩΤΟΓΕΝΕΙΑ ΕΧΩ ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :P. Γκρουπ των ισχυρών οι 1-4, γκρουπ των ανίσχυρων όσοι προκριθούν από την πρώτη elimination phase.


Anyway εγώ πρότεινα διπλά ματς γιατί πιστεύω έχει περισσότερο ενδιαφέρον. Σε περίπτωση δυο ματς με το ίδιο σκορ μπορούμε να καταφύγουμε στην λύση του τρίτου για να λυθούν οι διαφορές.

Mitso17 αποφάσισε ώρα και μέρα μόνο εσύ μου μένεις. Χτες σου έκανα άπειρα invites αλλά στο κλάσιμο με είχες :P. Σήμερα δεν μπήκα μόλις ήρθα σπίτι. Αν είναι το κανονίζουμε αύριο αν μπορείς απλά κοίτα να είσαι συνεπείς. Αγγλία έχεις εξάλλου κόιτα λοιπόν να είσαι ΕΓΓΛΕΖΟΣ στο ραντεβού που θα δόσουμε :D.

BillyFlo81
10-04-2008, 23:24
Milio, lak100 και ngiatra, αν μπορουμε να τελειωσουμε τα ματς που μας απεμειναν το Σαββατοκυριακο που μας ερχεται...!Και σε οσους ακομα εχουν απομεινει αγωνες, καλυτερα να τους δωσουν και αυτοι μες στο προσεχες Σαββατοκυριακο, γιατι ορισμενα ατομα εχουν τελειωσει τις υποχρεωσεις τους ηδη πολυ καιρο πριν.Ας ζοριστουμε λιγο και οι υπολοιποι για να τελιωσει το πρωταθλημα.Ευχαριστω!!!!!

milios
11-04-2008, 00:43
ok θα προσπαθήσω το ΠΣΚ να τελειώνω.

SSPATRANS300
11-04-2008, 17:01
:1appl:marese ayto poy eipe o filos o niatras/osoi miname mesa eimaste kali foyrnia kai afoy to arxisame oloi as to sinexisoyme oloi

lak100
12-04-2008, 10:24
Milio, lak100 ??? ngiatra, ?? ???????? ?? ??????????? ?? ???? ??? ??? ????????? ?? ?????????????? ??? ??? ???????...!??? ?? ????? ????? ????? ????????? ??????, ???????? ?? ???? ?????? ??? ????? ??? ??? ???????? ??????????????, ????? ???????? ????? ????? ????????? ??? ??????????? ???? ??? ???? ????? ????.?? ?????????? ???? ??? ?? ????????? ??? ?? ???????? ?? ??????????.?????????!!!!! ???? ??? ?? ?????????
________
Brunette dildo (http://www.fucktube.com/categories/419/dildo/videos/1)

BillyFlo81
12-04-2008, 13:04
ποτε θες να παιξουμε?

Σημερα το απογευματακι θα μαι μεσα και αυριο μετα το μεσημερι...!Αρκει να χεις ελευθερο χρονο και συ...!Ελπιζω να σε βολευουν αυτες οι ωρες, να τελειωνουμε...!:)

milios
12-04-2008, 13:43
bfmarvog μόνο μαζί σου δεν έχω παίξει. Θα μπω και εγώ το απογευματάκι να τελειώνουμε. Τα λέμε στο γήπεδο !!!

BillyFlo81
12-04-2008, 14:03
Τα λέμε στο γήπεδο !!!

Οκ φιλε Milio, θα σε δω εκει!:angry:

ALTAIR-46
12-04-2008, 15:13
ante na telionoyme pedia.playoffs ole.neo:exoyme isobathmia stin liga pros to paron

ALTAIR-46
12-04-2008, 15:25
:1appl:kai mia enimerosi gia enapominanta mats poy exoyn kapia pedi:markos69 5 mats akoma.........ngiatras 1 mats............bfmarvog 8 mats.............millios 3 mats............ekptotos 4 mats........gigo_s 3 mats.............mitsos17 9 mats..........g.chillman 3 mats.........oloi oi aloi exoyn teliosi:wave::1appl::1appl:

gigis
12-04-2008, 16:31
ekptotos pota 8a mpoume na teliosoume ta mats???volevi apogevma?

Ekptotos
12-04-2008, 16:34
gigis τα παιχνίδια μας τα έχουμε τελειώσει :)
1 με markos69 έχω και 3 με τον mitsos17. Πείτε μου πότε σας βολεύει να κανονίσουμε :)

gigis
12-04-2008, 16:39
ekptotos sosta exis dikio me ton marko mou exoun mini games...aftos kseri kanis an 8a vgi apo tin liga?

ALTAIR-46
12-04-2008, 16:45
ekptotos sosta exis dikio me ton marko mou exoun mini games...aftos kseri kanis an 8a vgi apo tin liga?
o markus_gr exei figi.o markos 69 einai mesa o opiosden nomizo na bgi

ALTAIR-46
12-04-2008, 16:46
o markus_gr exei figi.o markos 69 einai mesa o opiosden nomizo na bgi
sorry(nomizo oti den tha vgi )ithela na grapso

ALTAIR-46
12-04-2008, 16:50
ekptotos sosta exis dikio me ton marko mou exoun mini games...aftos kseri kanis an 8a vgi apo tin liga?
esy gia pion les?

gigis
12-04-2008, 16:54
markos 69 afton exw 3 mats

markos69
12-04-2008, 18:40
giati na vgo? apla pes pote tha ise mesa na peksoume

BillyFlo81
12-04-2008, 19:03
Milio, μπαινω να παιξω λιγο gt!Αν ειναι να μπεις, στειλε message στο Psn να το δω, για να μπω και γω στο Fifa!Το ιδιο ισχυει και με τους υπολοιπους!Ας στειλουν μυνημα ειτε στο psn, ειτε απο δω μεσα!

milios
12-04-2008, 20:00
bfmarvog είμαι μέσα και σε περιμένω

ALTAIR-46
12-04-2008, 20:08
giati na vgo? apla pes pote tha ise mesa na peksoume
den eipa na bgis,to diorthosa kiolas.diabaze kalitera

ALTAIR-46
12-04-2008, 20:21
bfmarvog o millios einai online,se perimeni

BillyFlo81
12-04-2008, 20:59
Μπαινω....>!!!!!!!!!

BillyFlo81
12-04-2008, 21:42
Ντερμπυ απ τα παλια!Ωραια ματσακια εγιναν...Το τελευταιο γκολ, πρεπει να το βαλες με πολυ μισος :P Πρεπει να συνδεσω και γω κανα μικροφωνο να τα λεμε...! Καλη συνεχεια φιλε!!!

milios
12-04-2008, 21:43
πολύ ωραία επιθετικά ματσάκια φίλε. Μπροστά είσαι φωτιά.

milios
12-04-2008, 22:01
...Το τελευταιο γκολ, πρεπει να το βαλες με πολυ μισος :P

:rofl::rofl::rofl: καλά με άκουγες??? Πρέπει να προσέχω άλλη φορά τη λέω ...:rofl:

LAZAGR76
13-04-2008, 14:37
:rofl::rofl::rofl: καλά με άκουγες??? Πρέπει να προσέχω άλλη φορά τη λέω ...:rofl:


TH ελεγες ρε συ:rofl::rofl:

Ekptotos
13-04-2008, 14:39
Πάλι καλά που δεν έχω headset αλλιώς θα ακούγατε πολλά "καντήλια" :p

milios
13-04-2008, 19:21
TH ελεγες ρε συ:rofl::rofl:

Που χάθηκες βρε εσύ; :frog: Καιρό έχουμε να σε δούμε

Όσο για την ερώτηση ξέρεις ... Τα γνωστά φίλαθλα, καλοπροαίρετα και κόσμια πάνω από όλα επίθετα ...

LAZAGR76
13-04-2008, 22:04
Που χάθηκες βρε εσύ; :frog: Καιρό έχουμε να σε δούμε

Όσο για την ερώτηση ξέρεις ... Τα γνωστά φίλαθλα, καλοπροαίρετα και κόσμια πάνω από όλα επίθετα ...


:angry:περιμενο να τελιωσουν ολοι για να παιξουμε τα playoff :fryingpan:ελα για κανα be a pro με αλταιρ και σπαρταν:frog:

ALTAIR-46
14-04-2008, 03:35
ti tha gini telika me ta playofs?pos tha pextoun?file bfmarvog,ginan kapies protasis,ipirksan kapies diafonies,kapioi simfonisan kai kapioi oxi kai epidi eisai o diorganotis tis ligas,den tis protasis olon kai kitakse pos tha ginoun ta playoff.enoite pos oti xriastis eimaste mazi soy oloi.thelo na pistevo oti to erxomeno 3mero tha exoyme playoffs.pame pedia na telionoyme,kanoniste ta matsakia sas.telioni oi sezon,pame oloi na sxediasoyme ta plana kai tis metagrafes tis neas periodoy..........:rofl::frog::giggle::fryingpan:: wave:

LAZAGR76
14-04-2008, 09:23
ti tha gini telika me ta playofs?pos tha pextoun?file bfmarvog,ginan kapies protasis,ipirksan kapies diafonies,kapioi simfonisan kai kapioi oxi kai epidi eisai o diorganotis tis ligas,den tis protasis olon kai kitakse pos tha ginoun ta playoff.enoite pos oti xriastis eimaste mazi soy oloi.thelo na pistevo oti to erxomeno 3mero tha exoyme playoffs.pame pedia na telionoyme,kanoniste ta matsakia sas.telioni oi sezon,pame oloi na sxediasoyme ta plana kai tis metagrafes tis neas periodoy..........:rofl::frog::giggle::fryingpan:: wave:


δικιο εχει ο altair46 ειχαμε πει οσοι ειναι να μπουν να τελιωσουν σχετικα γρηγορα τους αγωνες και ολοι συμφονισαν τωρα μερηκοι περιμενουν και 3 βδομαδες γιατι τελιωσαν τους αγωνες και αλοι ακομα χρωστανε:rant:και γω θελω ναδω τη θα κανω με τις μεταγραφες μου και να δω την ομαδα μου λιγο :rofl::rofl:ΤΕΛΙΩΛΕΙ Η ΣΕΖΟΝ ANTE τελιωνετεεεεεε:fryingpan:

Chill
15-04-2008, 04:47
Αφού δεν βρισκόμαστε βρε Laza. Εδώ και πόσες μέρες ψάχνω τον mitsos αλλά........Ας πάρει τις τρεις νίκες στα χαρτιά - είναι και της μόδας lawlllllllll - να ησυχάσω από αυτό. Άντε και τα μεγάλα κεφάλια αποφασίστε τι θα γίνει με τα playoffs.

Εγώ έχω κλείσει altair-46 στην ομάδα μου, θα σας πάω βεντούζα του χρόνου :D!!!!!!!!!!!!

LAZAGR76
15-04-2008, 09:05
Αφού δεν βρισκόμαστε βρε Laza. Εδώ και πόσες μέρες ψάχνω τον mitsos αλλά........Ας πάρει τις τρεις νίκες στα χαρτιά - είναι και της μόδας lawlllllllll - να ησυχάσω από αυτό. Άντε και τα μεγάλα κεφάλια αποφασίστε τι θα γίνει με τα playoffs.

Εγώ έχω κλείσει altair-46 στην ομάδα μου, θα σας πάω βεντούζα του χρόνου :D!!!!!!!!!!!!


και εγω τον εψαχνα πολυ τον mitso :fryingpan:μην ξανακουσω για αγωνες στα χαρτια θα το πω στην ΕΠΟ (bfmarvog):rofl: τoν altair :confused:ολα καλα αλλα να ξερε και φιφα θα ταν καλητερα:rofl:

milios
15-04-2008, 09:43
:rofl: τoν altair :confused:ολα καλα αλλα να ξερε και φιφα θα ταν καλητερα:rofl:

Μην το αγχώνεις το παλικάρι (altair). Προσπαθεί, μαθαίνει ακόμα και με την βοήθεια μας είναι πιστεύω σε καλό δρόμο :tongue::bgrin2::angry:

BillyFlo81
15-04-2008, 12:28
Στο δικο μου το πρωταθλημα δε θα παρει κανεις ματς στα χαρτια....!:p
Επειδη δε βλεπω να προχωραει τελευταια το πρωταθλημα(φαγαμε τον γαιδαρο και κολησαμε στην ουρα...), Lak100, μπες αν μπορεις ρε φιλε να τελειωνουμε σημερα και με μενα και με
τον Chill...!Μου μενουν τα ματς με τον lak100 και ενα με τον ngiatra(που πιστευω πως θα
το δωσουμε σημερα....)!
Επειδη ολοι οι υπολοιποι περιμενετε εμας τους τρεις, προτεινω αν δε ολοκληρωσουμε τα ματς σημερα, απο αυριο να ξεκινησουμε τα playoffs με τη βαθμολογια ως εχει...!Τι να κανω...ας μεινω στην ιδια θεση(θυσιαζω το ονομα και την ιστορια της ομαδας μου για το καλο του πρωταθληματος:angry:)!
Επεισης προτεινω να διεξαχθουν τα playoffs με την εξης διαδικασια:
-Θα μπαινουμε στο Mycountry στα lobbies για να δωσουμε τους αγωνες!
-Οι παικτες μεταξυ τους θα πρεπει να δωσουν τα ματς οπωσδηπποτε μεσα σε ενα
χρονικο σημειο που θα ορισουμε εμεις πχ απο 17 Απριλιου εως και 20 θα πρεπει απο δω μεσα, να κανονισουμε τους αγωνες που θα δωσουμε...!Αυτος που δε θα εμφανιστει στο
Forum για να κανονισει με τον αντιπαλο ποτε θα δωσουν τα ματς μεταξυ τους, αυτοματως θα αποκλεισεται...!Πρεπει να κρατησουμε λιγη σκληρη σταση για να τελειωσουμε:angry:!
-Η ομαδα που θα φτασει πρωτη στις 2 νικες, περναει στον επομενο γυρο....!Πιστευω ο πιο ξεκαθαρος τροπος για να τελειωσουν χωρις παρατραγουδα τα ματς....!Σε περιπτωση ισοπαλιας, το ματς θα πηγαινει παραταση και πεναλτι για να βγει ο νικητης της αναμετρησης...!
Αυτα ειχα να προτεινω, ακουω τις γνωμες σας....!Επεισης να ορισουμε και ημερομηνιες!!!!!:)

SSPATRANS300
15-04-2008, 15:52
ego eimai mesa sth protash
kalo me akoygetai

ngiatras
15-04-2008, 16:00
Bf,θα το παιξουμε το ματσακι;

BillyFlo81
15-04-2008, 16:13
Bf,θα το παιξουμε το ματσακι;


Παμε???????

ngiatras
15-04-2008, 16:29
Παμε???????



Αστο αφήσουμε για το βράδυ,δεν μας 8ελει μου φαινεται.

lak100
15-04-2008, 21:44
???? ??? ??????????? ??? Laza. ??? ??? ????? ????? ????? ??? mitsos ????........?? ????? ??? ????? ????? ??? ?????? - ????? ??? ??? ????? lawlllllllll - ?? ??????? ??? ????. ???? ??? ?? ?????? ??????? ?????????? ?? ?? ????? ?? ?? playoffs.

??? ??? ??????? altair-46 ???? ????? ???, ?? ??? ??? ???????? ??? ?????? :D!!!!!!!!!!!! ??? ???? ??? ?? ?????????
________
Roll blunts (http://howtorollablunt.net/)

LAZAGR76
15-04-2008, 23:14
Στο δικο μου το πρωταθλημα δε θα παρει κανεις ματς στα χαρτια....!:p
Επειδη δε βλεπω να προχωραει τελευταια το πρωταθλημα(φαγαμε τον γαιδαρο και κολησαμε στην ουρα...), Lak100, μπες αν μπορεις ρε φιλε να τελειωνουμε σημερα και με μενα και με
τον Chill...!Μου μενουν τα ματς με τον lak100 και ενα με τον ngiatra(που πιστευω πως θα
το δωσουμε σημερα....)!
Επειδη ολοι οι υπολοιποι περιμενετε εμας τους τρεις, προτεινω αν δε ολοκληρωσουμε τα ματς σημερα, απο αυριο να ξεκινησουμε τα playoffs με τη βαθμολογια ως εχει...!Τι να κανω...ας μεινω στην ιδια θεση(θυσιαζω το ονομα και την ιστορια της ομαδας μου για το καλο του πρωταθληματος:angry:)!
Επεισης προτεινω να διεξαχθουν τα playoffs με την εξης διαδικασια:
-Θα μπαινουμε στο Mycountry στα lobbies για να δωσουμε τους αγωνες!
-Οι παικτες μεταξυ τους θα πρεπει να δωσουν τα ματς οπωσδηπποτε μεσα σε ενα
χρονικο σημειο που θα ορισουμε εμεις πχ απο 17 Απριλιου εως και 20 θα πρεπει απο δω μεσα, να κανονισουμε τους αγωνες που θα δωσουμε...!Αυτος που δε θα εμφανιστει στο
Forum για να κανονισει με τον αντιπαλο ποτε θα δωσουν τα ματς μεταξυ τους, αυτοματως θα αποκλεισεται...!Πρεπει να κρατησουμε λιγη σκληρη σταση για να τελειωσουμε:angry:!
-Η ομαδα που θα φτασει πρωτη στις 2 νικες, περναει στον επομενο γυρο....!Πιστευω ο πιο ξεκαθαρος τροπος για να τελειωσουν χωρις παρατραγουδα τα ματς....!Σε περιπτωση ισοπαλιας, το ματς θα πηγαινει παραταση και πεναλτι για να βγει ο νικητης της αναμετρησης...!
Αυτα ειχα να προτεινω, ακουω τις γνωμες σας....!Επεισης να ορισουμε και ημερομηνιες!!!!!:)


συμφονω απολητα σε ολα αντε να τελιωνουμε παιδια :1appl:

Ekptotos
15-04-2008, 23:43
gia na teliosoume prepei na mas afisei kai o server.
epitelous brethikame me ton lak1, ksekinisame 1 mats, mas petakse, meta apo polles prospathies kataferame na to ksanpaiksoume kai meta apo auto to mats kai 34213457954 apotuximenes prospathies bgika gia na mh spaso kai to 2o mou sixaxis :p

SpartanGR
15-04-2008, 23:52
Αντε ρε παιδια τελειωνετε επιτελους. Αληθεια τωρα που βγηκε το UEFA Euro 2008 θα συνεχισουμε με το FIFA?

LAZAGR76
16-04-2008, 09:09
Αντε ρε παιδια τελειωνετε επιτελους. Αληθεια τωρα που βγηκε το UEFA Euro 2008 θα συνεχισουμε με το FIFA?


ενοιτε οτι οι πιο πολη θα συνεχισουμε με το φιφα:)

milios
16-04-2008, 10:14
offtopic

Καλά βρε john στον ύπνο σου μας βλέπεις κάθε βράδυ και ποστάρεις 8 η ώρα κάθε πρωί;

takislemon
16-04-2008, 11:01
Paides o SpartanGR einai poli kalos kai sigoura 8a anevasei ton antagonismo kai to epipedo tis epomenis ligas!!!Ton petixa kata tixi se ena ranked match..Ante Spartan No 2 (gia na min ksexniomaste, etsi leo!!!!!) na ksekinisoume kainouria liga na se doume!

ALTAIR-46
16-04-2008, 13:06
ok,kanena problia kai apo emena gia ta playoffs an kai san arxarios poy eimai tha xriasto na ntoparisto kai pano apo ola tha xriasto episis tin magiki kathodigisi toy OTOLAZAGRMILLIOSREXAGEL,xoris ton koouts den mporo.........o giannis file milio einai o kokoras toy forum,gi auto einai panta proinos.pedia stin epomeni liga tha exoume esokomatiki maxi gia tis thermopiles me tous dyo spartan.pios tha bgi o pragmatikos leonidas?psifiste kai kerdiste apoklistiki sinentefksi me ton EFIALTH.bfmarvog file moy bgale ta zevgaria ton playoffs sto forum gia na kanonisoume ta games

LAZAGR76
16-04-2008, 15:39
ok,kanena problia kai apo emena gia ta playoffs an kai san arxarios poy eimai tha xriasto na ntoparisto kai pano apo ola tha xriasto episis tin magiki kathodigisi toy OTOLAZAGRMILLIOSREXAGEL,xoris ton koouts den mporo.........o giannis file milio einai o kokoras toy forum,gi auto einai panta proinos.pedia stin epomeni liga tha exoume esokomatiki maxi gia tis thermopiles me tous dyo spartan.pios tha bgi o pragmatikos leonidas?psifiste kai kerdiste apoklistiki sinentefksi me ton EFIALTH.bfmarvog file moy bgale ta zevgaria ton playoffs sto forum gia na kanonisoume ta games


κανε και συ κανενα μωρο να σε δω τη ωρα θα ξυπνας:rant::rofl:

ALTAIR-46
16-04-2008, 16:12
κανε και συ κανενα μωρο να σε δω τη ωρα θα ξυπνας:rant::rofl:
gia soy tzonieeeeee:wave::wave::rofl::fryingpan::tiphat:

SpartanGR
16-04-2008, 19:49
Paides o SpartanGR einai poli kalos kai sigoura 8a anevasei ton antagonismo kai to epipedo tis epomenis ligas!!!Ton petixa kata tixi se ena ranked match..Ante Spartan No 2 (gia na min ksexniomaste, etsi leo!!!!!) na ksekinisoume kainouria liga na se doume!

Euxaristw takis perimeno pws kai pws na arxisei to kainourgio. Ston agwna mas eisoun apextos kai sou aksize h nikh me xilia.

takislemon
17-04-2008, 21:50
:1appl:Ena megalo bravo stin EA!!!:1appl:Den ksero an to proseksate alla pleon opoios vgainei(disconnect) apo to paixnidi xanei automata me 3-0 kai xreonetai niki ston allo!Epitelous gia na stamatisoun merikoi merikoi me ta disconnect tous.Kalitera na ksereis na xaneis para auto to xali...Ama 8eloun as vgenoun tora

LAZAGR76
17-04-2008, 22:18
:1appl:Ena megalo bravo stin EA!!!:1appl:Den ksero an to proseksate alla pleon opoios vgainei(disconnect) apo to paixnidi xanei automata me 3-0 kai xreonetai niki ston allo!Epitelous gia na stamatisoun merikoi merikoi me ta disconnect tous.Kalitera na ksereis na xaneis para auto to xali...Ama 8eloun as vgenoun tora


παντα γινοτανε αυτο τακη αν βγης στο δευτερο ημιχρονο:)

BillyFlo81
18-04-2008, 00:21
lak100, μπες ρε φιλε να το τελειωνουμε αυριο, ή μεθαυριο ....!
Σαββατο απογευμα πιθανοτατα θα βγουν τα ζευγαρια για να ξεκινησουν τα Playoffs...!
Παιδες, ετοιμαστειτε σιγα σιγα...!!!

milios
18-04-2008, 01:58
Αν αρχίσουμε Σάββατο ενημερώνω ότι θα λείπω. Ο αντίπαλος που θα μου τύχει αν συμμετέχουμε τελικά όλοι στα playoffs ας με περιμένει μέχρι τη Δευτέρα.

BillyFlo81
18-04-2008, 02:08
Αν αρχίσουμε Σάββατο ενημερώνω ότι θα λείπω. Ο αντίπαλος που θα μου τύχει αν συμμετέχουμε τελικά όλοι στα playoffs ας με περιμένει μέχρι τη Δευτέρα.

Τρεις μερες προθεσμια θα δινεται για να τελιωνουν 2 αντιπαλοι τα ματς μεταξυ τους!Πιστευω πως αυτο το χρονικο περιθωριο, αρκει!!!!!
Ασ το ξεκινησουμε Κυριακη τοτε για να χουμε περιθωριο και να μη αγχωσουμε καποιους
Σαββατιατικα...!(Οσοι βγουν να μη το ξενυκτησουν.....ερχεται βαρυ προγραμμα!:angry:)

LAZAGR76
18-04-2008, 16:36
Αν αρχίσουμε Σάββατο ενημερώνω ότι θα λείπω. Ο αντίπαλος που θα μου τύχει αν συμμετέχουμε τελικά όλοι στα playoffs ας με περιμένει μέχρι τη Δευτέρα.

θελω να σηκοσω το τιμημενο δεν μπορω δεν μπορω να περιμενοοοοοοοο:rofl::rofl:

ALTAIR-46
18-04-2008, 17:11
an o antipalos moy mpori kai simera den exo problima oste na ginoyn ta matsakia mas simera.bfmarvog bgale ta zeygaria kai opioi mporoun as peksoun kai simera

gigis
18-04-2008, 17:35
ALTAIR exw xasi episodia ti ginete?? 8a mpo stis 5:30 na milisoume me mic an mporis na me enimerosis

ALTAIR-46
18-04-2008, 19:28
ALTAIR exw xasi episodia ti ginete?? 8a mpo stis 5:30 na milisoume me mic an mporis na me enimerosis
pane stin selida 42.exei bgali ena post o bfmarvog gia to pos tha dieksaxthoyn ta playoffs.to vradaki se enimerono an thes me chat apo ps3 gigo:wave:

ngiatras
18-04-2008, 20:13
Altair γιατι στην λένε πιο πάνω ,περνάς περίοδο ντεφορμαρίσματος; :).

LAZAGR76
18-04-2008, 22:42
Altair γιατι στην λένε πιο πάνω ,περνάς περίοδο ντεφορμαρίσματος; :).


πλακα τον κανουμε Νικο τον που..η δεν μπορουμε να τον παρουμε παιχνιδη:1appl::rofl:

LAZAGR76
19-04-2008, 01:15
πλακα τον κανουμε Νικο τον που..η δεν μπορουμε να τον παρουμε παιχνιδη:1appl::rofl:



μετα απο 429 παιχνιδια τον πειρα ενα σημερα:rofl::rofl::rofl:(τον altair46)

SSPATRANS300
19-04-2008, 15:54
are tzoyfieeeee :)

LAZAGR76
19-04-2008, 18:07
are tzoyfieeeee :)


εσυ μην μιλας ξεχασα ποτε με νικησες τελευτεα φορα:fryingpan::rofl:

BillyFlo81
20-04-2008, 13:08
Ξεκινησε απο σημερα η διαδικασια των Playoffs!
Μπορειτε να ενημερωνεστε απο το πρωτο post του Thread για την διεξαγωγη της τελικης φασης!Καλη επιτυχια!!!!!

Altair, σε ευχαριστω για τη βοηθεια φιλε μου!:)
Chill..........!Το πηρες το euro?????:angry:


Mitsos17, παιζουμε μαζι!Αν μπεις μεχρι τις 2 το μεσημερι ή το βραδακι,
στειλε κανα Invite(διαφορετικα απο αυριο)!

SSPATRANS300
20-04-2008, 13:29
kalhmera se olys

gordon eimai mesa >opote theleiseiskalese me sto my country

kali epitixia se oloys

lak100
20-04-2008, 13:38
???????? ??? ?????? ? ?????????? ??? Playoffs!
???????? ?? ???????????? ??? ?? ????? post ??? Thread ??? ??? ????????? ??? ??????? ?????!???? ????????!!!!!

Altair, ?? ????????? ??? ?? ??????? ???? ???!:)
Chill..........!?? ????? ?? euro?????:angry:


Mitsos17, ???????? ????!?? ????? ????? ??? 2 ?? ???????? ? ?? ???????,
?????? ???? Invite(??????????? ??? ?????)! ??????? ?????
________
BONDAGE FEMALE (http://www.fucktube.com/categories/381/female/videos/1)

ALTAIR-46
20-04-2008, 13:38
:fooddance7:pedia kalimera ka apo emena,kanoniste ta rantebou sas gia ta matsakia.plyoffs begin.mia paraklisi mono,na grafete ta apotelesmata ton trion agonon sas sto forum gia na kilisi oi oloi diadikasia kanonika:wave::1appl::1appl::1appl::1appl:

BillyFlo81
20-04-2008, 13:44
παζουμε τωρα?


Μπαινω φιλε μου!!!!!

Ekptotos
20-04-2008, 14:09
Οπότε, milios πες μου πότε μπορείς για να κανονίσουμε τα ματσακια μας.

BillyFlo81
20-04-2008, 14:10
SOS
Μη ξεκινησει κανεις με τα Playoffs!Παιζουμε με τον lak100 τα τελευταια παιχνιδια και η βαθμολογια εχει τροποποιηθει....!
Ελπιζω να υπαξει κατανοηση....!:angry:

BillyFlo81
20-04-2008, 14:41
Lak100, χλωμο το βλεπω για να δωσουμε σημερα ολα τα ματς(για την ιστορια εχει κανει απο 20 invites o καθενας μας και παρολα αυτα δεν εχουμε καταφερει να συνδεθουμε)!
Η league κλειδωνει και ξεκινανε τα playoffs!!!!!Βασει τη τελικη βαθμολογια, ορισμενα ζευγαρια, εχουν τροποποιηθει.Ριξτε παλι μια ματια στο πρωτο Post!Ευχαριστω!!!!!

Ekptotos
20-04-2008, 14:50
Χμμ. δηλάδη παίζουμε μαζί marvog? Να σου τα δώσω τα ματς χωρίς να παίξουμε για να μην χαλάσουν τα στατιστικά μου? Αμαν και πώς έκανα να τα ανεβάσω :p

ALTAIR-46
20-04-2008, 15:04
Χμμ. δηλάδη παίζουμε μαζί marvog? Να σου τα δώσω τα ματς χωρίς να παίξουμε για να μην χαλάσουν τα στατιστικά μου? Αμαν και πώς έκανα να τα ανεβάσω :p
pedia gia na min xalasoyn orismenon ta sttatistika otan tha kali kapios ton pexti poy ine gia ta matsakia toys iparxi epilogi unraked(diladi xoris bathmologia)episis na bazete kai ton xrono sta 5 lepta giati otan ginete unraked mionete sta tria lepta

ngiatras
20-04-2008, 15:14
Gigo ούτε κανονισμένο να το είχαμε.

llllllooooooooollllllll.

BillyFlo81
20-04-2008, 15:15
Χμμ. δηλάδη παίζουμε μαζί marvog? Να σου τα δώσω τα ματς χωρίς να παίξουμε για να μην χαλάσουν τα στατιστικά μου? Αμαν και πώς έκανα να τα ανεβάσω :p

:rofl:
Ρε ξεκολα, μην εισαι τοσο απαισιοδοξος!!!!!Ειμαι ντεφορμε το τελευταιο καιρο!:angry:
Θα παιξουμε unranked οπως ειπε και ο Altair!Μην ανυσηχεις γι αυτο.....(ή μαλλον, μη το
θετεις ως δικαιολογια...:angry:)
Θα βγω εξω τωρα και το βραδακι θα μαι μεσα παλι...!Αν ειναι θα τα πουμε το βραδυ, ηδαλως απο αυριο!:)

LAZAGR76
20-04-2008, 15:20
αντε καλη επιτιχια σε ολους:1appl:

markos69
20-04-2008, 15:27
pedia ego exo agglia gia my country pos tha peksoume? de mporoume na kanoume create match ke na kanis invite ton allon? i den exi tetio option sto ps3?

Ekptotos
20-04-2008, 15:32
markos69 πολύ απλά μπορείς με το άτομο που θα είναι να παίξετε να κάνετε ένα room ή ακόμη πιό απλά να μπείτε στο europe lobby

Chill
20-04-2008, 15:39
SS μπήκα αλλά απουσίαζες. Επειδή σήμερα έχει και μπαλίτσα και θα πάω γήπεδο δεν ξέρω αν προλάβω να παίξουμε μετά.

BF το euro το πήρα απλά δεν μου έχει έρθει ακόμα :P. Αύριο θα το έχω πιστεύω.

ALTAIR-46
20-04-2008, 17:52
pedia ego exo agglia gia my country pos tha peksoume? de mporoume na kanoume create match ke na kanis invite ton allon? i den exi tetio option sto ps3?
opios einai na pezi me markos69 as sinenooynte meso toy forum oste na briskonte sta lobbies sto my countri1 giati o markos exei aggliki simea ston logariasmo toy psnet.gia akomi mia fora tha sas parakaleso na grafete a apotelesmata ton 3 agonon sas sto forum..........PAMEEEEEEEEEEEE :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:: 1appl:kali epitixia se oloysssssssssssssssssssssssssss:wave::wave:

milios
21-04-2008, 01:31
mitsos17-lak100 πότε λες να κάνουμε τους αγώνες μας; Εγώ από δευτέρα απογευματάκι προς βραδάκι είμαι διαθέσιμος.

Chill
21-04-2008, 09:44
SS αν γίνεται σήμερα απογευματάκι - βράδυ να αναμετρηθούμε. Αύριο κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μπορώ να παίξω :/. Αν τα καταφέρουμε σήμερα καλώς αλλιώς περνάς στην επόμενη φάση στα χαρτιά :D (μην σε χαλάει κάποιοι άλλοι παίρνουν ολόκληρα πρωταθλήματα έτσι lol).

SSPATRANS300
21-04-2008, 11:32
tha eimai mesa to apogeymataki.

tha perimeno file moy

LAZAGR76
21-04-2008, 16:13
SS αν γίνεται σήμερα απογευματάκι - βράδυ να αναμετρηθούμε. Αύριο κατά πάσα πιθανότητα δεν θα μπορώ να παίξω :/. Αν τα καταφέρουμε σήμερα καλώς αλλιώς περνάς στην επόμενη φάση στα χαρτιά :D (μην σε χαλάει κάποιοι άλλοι παίρνουν ολόκληρα πρωταθλήματα έτσι lol).

:rofl:σε πια ομαδα αναφερεσε chil?:giggle:

Chill
21-04-2008, 16:32
Στην γονυπετίσσα και πεοθηλάζουσα ομάδα του 4-0 με έμβλημα τον δαφνοστεφανομένο gay έφηβο :rofl:.

ALTAIR-46
21-04-2008, 17:10
ngiatras kai gigo_s epeksan exthes to bradi.nikitis me 2 nikes o ngiatras o opios pernai stin epomeni fasi.pedia kanoniste ta matsakia sas,i prothesmia einai mexri aurio to bradi

SSPATRANS300
21-04-2008, 18:36
gordon ti ora tha eisai mesa ?

LAZAGR76
21-04-2008, 18:42
ngiatras kai gigo_s epeksan exthes to bradi.nikitis me 2 nikes o ngiatras o opios pernai stin epomeni fasi.pedia kanoniste ta matsakia sas,i prothesmia einai mexri aurio to bradi


πιος εισαι ρε bill ο τριανταφυλοπουλος :rofl:ουτε οι ιδιοι προλαβαν ν ποσταρουν:rofl:
LEO τελιωνε σε περιμνουμε:fryingpan:

ALTAIR-46
21-04-2008, 19:01
ipomoni gianni,tearti proi bgenoyn ta zeygaria ton proimitelikon

ALTAIR-46
21-04-2008, 19:16
akom ena zeygari molis teliose ta matsakiatoys.nikitis ton agonon sspartans300-g.chillman o sspartans300 me dyo nikes o opios pernai stin epomeni fasi.ta skor 3-0 kai 1-0

SSPATRANS300
21-04-2008, 19:22
:fryingpan::fryingpan:giannakiiiiiiii erxomaiiiiii

milios
21-04-2008, 19:45
mitsos17 περιμένω απάντηση. Πότε ???

ALTAIR-46
21-04-2008, 20:04
mitsos17 περιμένω απάντηση. Πότε ???
milio exo to msn toy mitsos17.molis milisame kai mpeni tora na peksete.pante sto europe 1 giati o mitsos17 exei agliki simea

milios
21-04-2008, 20:19
ok altair Μπαινω

μιτσο ελα europe2 γιατί στο 1 γινεται χαμος

SSPATRANS300
21-04-2008, 20:28
milio sto my country den einai kanenas

milios
21-04-2008, 21:31
Ύστερα από επίπονη προσπάθεια η Αργεντινή δηλώνει παρών στην επόμενη φάση των playoffs αφού κατάφερε να επικρατήσει στο πρώτο ματς με 1-0 της Αγγλίας στην κανονική διάρκεια του αγώνα σε ένα παιχνίδι γενικά μοιρασμένο και χωρίς πολλές φάσεις.

Σε καμία περίπτωση όμως ο επαναληπτικός δεν θύμισε τον πρώτο αγώνα. Στην κανονική διάρκεια του αγώνα το φτωχό 1-1 δεν μαρτυρά την πληθώρα των ευκαιριών που χάθηκε εκατέρωθεν. Με την έναρξη της παράτασης ο γουρούνεϊ πήγε να φέρει τα πάνω κάτω σκοράροντας και δίνοντας το προβάδισμα στην Αγγλία αλλά ο μέσι δεν είχε πει την τελευταία του κουβέντα. Ύστερα από μία υποδειγματική κάθετη πάσα βρήκε τον τεβεζ αφύλακτο, ο οποίος δεν άφησε την ευκαιρεία να πάει χαμένη και ισοφάρισε σε 2-2.

Στη διαδικασία των πέναλτι χρειάστηκε να φτάσουμε μέχρι να εκτελέσουν και οι τερματοφύλακες. Εκεί ο πιο ψύχραιμος Αργεντίνος βρήκε δίκτυα ενώ έπιασε σωτήρια και το πέναλτι του συναδέλφου του.

Περισσότερα νέα από την ομάδα της Αργεντινής στην επόμενη φάση ...

(Καλά κάνω για σχολιαστής ο ...............)

ALTAIR-46
21-04-2008, 21:34
akoma ena mats eftas sto telos toy.mpravo emiliodiakogianio,perases stin epomeni fasi.den sou leo me pion tha anametrithis sta proimitelika gia na se kratiso se agonia:1appl::wave:

ALTAIR-46
21-04-2008, 21:38
ena akoma zeygari emine na peksi gia na oloklirothi oi proti fasi ton playofs.ayto einai namesa se bfmarvog-ekpttos.

SSPATRANS300
21-04-2008, 21:40
milio posa theleis na ertheis sth dikia moy efimerida?

mazi me to themo vevea :)

milios
21-04-2008, 21:42
akoma ena mats eftas sto telos toy.mpravo emiliodiakogianio,perases stin epomeni fasi.den sou leo me pion tha anametrithis sta proimitelika gia na se kratiso se agonia:1appl::wave:

Μην μας τα κάνεις αυτά ρε Altair. Αν ξέρεις κάτι πες το τώρα:rant:. Ο emiliodiakogianio πρέπει να μελετήσει την ιστορία των ομάδων για το σχολιασμό του.

ALTAIR-46
21-04-2008, 21:47
Μην μας τα κάνεις αυτά ρε Altair. Αν ξέρεις κάτι πες το τώρα:rant:. Ο emiliodiakogianio πρέπει να μελετήσει την ιστορία των ομάδων για το σχολιασμό του.
to mono poy mporo napo einai oti tha einai ena apistefto mats me poles eykeries....xaxaxaxaxaxa:rofl::frog:

milios
21-04-2008, 22:01
??????????????????? akoma tipota

ALTAIR-46
21-04-2008, 22:17
??????????????????? akoma tipota
tin kseris kala tin istoria ton omadon....xaxaxaxa:rofl:ipomoni mexri tin tetarti ektos kai an teliosi noritera to teleyte zeyari ta mats tha ta bgalo amesos

LAZAGR76
21-04-2008, 22:43
:fryingpan::fryingpan:giannakiiiiiiii erxomaiiiiii


:fryingpan::fryingpan:ελα περιμενωωωω:angry:

ngiatras
21-04-2008, 22:43
Mετά από 2 αγωνιώδης ματς :

ngiatras - Gigis : 0 - 0 (πεν. 3 -2 )
gigis - ngiatras : 2 - 3 (καν.αγων. 2 - 2 )

Μραβο Gigo , ημουν λίγο πιο τυχερός.

Chill
21-04-2008, 22:47
akom ena zeygari molis teliose ta matsakiatoys.nikitis ton agonon sspartans300-g.chillman o sspartans300 me dyo nikes o opios pernai stin epomeni fasi.ta skor 3-0 kai 1-0

Καταθέτω ΕΝΣΤΑΣΗ για τις αναμετρήσεις μου με τον SS. Ο σκύλος που γάβγιζε από το μικρόφωνο του και μου αποσπούσε την προσοχή δεν έχει μπλε κάρτα και δεν είναι δηλωμένος στην ps3league :rofl:. Ενώ είχα αγώνα εναντίων του SSpartans300 και μόνο βρέθηκα να παίζω ενάντια στον SSpartans300 and dog....... :giggle:Στο δεύτερο αγώνα και ενώ ο Luka Toni έφευγε μόνος απέναντι στον Coupet ακούστηκε ένα "γαβ γαβ" το οποίο τρομοκράτησε τον παίκτη μου με αποτέλεσμα να κάνει σουτ αλα ανατολάκη, στις μπεκάτσες δηλαδή. Επίσης στην φάση του γκολ που δέχτηκα στο 93' και το οποίο έκρινε τον αγώνα υπέρ του SS ο ίδιος σκύλος έκανε "αρφ αρφ γαβ" με αποτέλεσμα ο oddo να παραπατήσει και να αποτύχει να ανακόψει τον Herny. ΑΠΑΙΤΩ από τον BF να μηδενίσει τον SS και να μου δώσει την πρόκριση. Αν δεν δικαιωθώ θα καταφύγω στο CAS της ΕΑ όπου ο πέλεκυς θα είναι βαρύς και θα ξεφτιλιστεί η διοργάνωση του ps3forums.

PS.Έξω οι σκύλοι από την λίγκα :rofl:.

LAZAGR76
21-04-2008, 22:51
Καταθέτω ΕΝΣΤΑΣΗ για τις αναμετρήσεις μου με τον SS. Ο σκύλος που γάβγιζε από το μικρόφωνο του και μου αποσπούσε την προσοχή δεν έχει μπλε κάρτα και δεν είναι δηλωμένος στην ps3league :rofl:. Ενώ είχα αγώνα εναντίων του SSpartans300 και μόνο βρέθηκα να παίζω ενάντια στον SSpartans300 and dog....... :giggle:Στο δεύτερο αγώνα και ενώ ο Luka Toni έφευγε μόνος απέναντι στον Coupet ακούστηκε ένα "γαβ γαβ" το οποίο τρομοκράτησε τον παίκτη μου με αποτέλεσμα να κάνει σουτ αλα ανατολάκη, στις μπεκάτσες δηλαδή. Επίσης στην φάση του γκολ που δέχτηκα στο 93' και το οποίο έκρινε τον αγώνα υπέρ του SS ο ίδιος σκύλος έκανε "αρφ αρφ γαβ" με αποτέλεσμα ο oddo να παραπατήσει και να αποτύχει να ανακόψει τον Herny. ΑΠΑΙΤΩ από τον BF να μηδενίσει τον SS και να μου δώσει την πρόκριση. Αν δεν δικαιωθώ θα καταφύγω στο CAS της ΕΑ όπου ο πέλεκυς θα είναι βαρύς και θα ξεφτιλιστεί η διοργάνωση του ps3forums.

PS.Έξω οι σκύλοι από την λίγκα :rofl:.


:1appl::1appl:συμφονω chil:rofl:

ALTAIR-46
21-04-2008, 23:01
Καταθέτω ΕΝΣΤΑΣΗ για τις αναμετρήσεις μου με τον SS. Ο σκύλος που γάβγιζε από το μικρόφωνο του και μου αποσπούσε την προσοχή δεν έχει μπλε κάρτα και δεν είναι δηλωμένος στην ps3league :rofl:. Ενώ είχα αγώνα εναντίων του SSpartans300 και μόνο βρέθηκα να παίζω ενάντια στον SSpartans300 and dog....... :giggle:Στο δεύτερο αγώνα και ενώ ο Luka Toni έφευγε μόνος απέναντι στον Coupet ακούστηκε ένα "γαβ γαβ" το οποίο τρομοκράτησε τον παίκτη μου με αποτέλεσμα να κάνει σουτ αλα ανατολάκη, στις μπεκάτσες δηλαδή. Επίσης στην φάση του γκολ που δέχτηκα στο 93' και το οποίο έκρινε τον αγώνα υπέρ του SS ο ίδιος σκύλος έκανε "αρφ αρφ γαβ" με αποτέλεσμα ο oddo να παραπατήσει και να αποτύχει να ανακόψει τον Herny. ΑΠΑΙΤΩ από τον BF να μηδενίσει τον SS και να μου δώσει την πρόκριση. Αν δεν δικαιωθώ θα καταφύγω στο CAS της ΕΑ όπου ο πέλεκυς θα είναι βαρύς και θα ξεφτιλιστεί η διοργάνωση του ps3forums.

PS.Έξω οι σκύλοι από την λίγκα :rofl:.
dilono apo tora oti ston epomeno agona pou tha doso tha balo fimotro ston diko moy skilo oste na min iparksi kanena problma eksoterikon ixon ntoparismatos:frog::rofl::rofl:

lak100
21-04-2008, 23:05
?????? ??? ??????? ?????????? ? ????????? ??????? ????? ???? ??????? ???? ??? playoffs ???? ???????? ?? ??????????? ??? ????? ???? ?? 1-0 ??? ??????? ???? ???????? ???????? ??? ????? ?? ??? ???????? ?????? ?????????? ??? ????? ?????? ??????.

?? ????? ????????? ???? ? ????????????? ??? ?????? ??? ????? ?????. ???? ???????? ???????? ??? ????? ?? ????? 1-1 ??? ??????? ??? ??????? ??? ????????? ??? ?????? ??????????. ?? ??? ?????? ??? ????????? ? ????????? ???? ?? ????? ?? ???? ???? ??????????? ??? ???????? ?? ?????????? ???? ?????? ???? ? ???? ??? ???? ??? ??? ????????? ??? ????????. ?????? ??? ??? ????????????? ?????? ???? ????? ??? ????? ????????, ? ?????? ??? ????? ??? ????????? ?? ???? ?????? ??? ????????? ?? 2-2.

??? ?????????? ??? ??????? ?????????? ?? ???????? ????? ?? ?????????? ??? ?? ??????????????. ???? ? ??? ????????? ?????????? ????? ?????? ??? ?????? ??????? ??? ?? ??????? ??? ?????????? ???.

??????????? ??? ??? ??? ????? ??? ?????????? ???? ??????? ???? ...

(???? ???? ??? ?????????? ? ...............) ? ????? milios ?????? ?????? ???? ??????? ????. ??? ?? ???? ??? ??? ?? ?? ????? ??? ?? games ???? ??? ????? ????????. ?????? ??? ? ?????? ??? ??? ?????? ????? ???? ????? ???????????????:angry: ?? games ???? ??? ??? ??????? ????? ????? ??????? ??? ????????? ??? ?? ??????? goal. ?????? ?? ??? ???? ??? ??????? ?????????? ??? ?? ???? ?? ??????:bgrin2:
________
Anal Xxx (http://www.fucktube.com/categories/2/anal/videos/1)

SSPATRANS300
21-04-2008, 23:09
sto epomeno protathlhma tha ton diloso kai ayton

tha to kanoyme skiladiko

lak100
21-04-2008, 23:10
?????? ??? ???? ??? ????. ????? ????? ?? ???????? ???? ??????? 5 ???????? 5. ?????????? ?? ??? ?? ????? ?????? ?? ?????? ??? ?????????. ?? ???? ?????? ?????. ????? ????? ???? ? ??? ??? ???? ??? ????? ??? ?? ???????? ???????????
________
Vermont Marijuana Dispensaries (http://vermont.dispensaries.org/)

ALTAIR-46
21-04-2008, 23:12
pedia tha ebgaza apo tora sto forum ta zeygaria tis deyteris fasi ton playofs ala prepi na perimenoyme na oloklirothoyn kai ta 3 mats toy teleyteoy zeygarioy tis protis fasis metaksi bfmarvog-ekptotos...kanoniste pedia..mia mera emine

Ekptotos
22-04-2008, 02:15
BFmarvog πες μου όποτε μπορείς να παίξουμε τα ματς να τελειώνουμε κι εμείς. Αν δεν τύχει να βρεθούμε πέρνα στην επόμενη φάση εσυ, δεν έχω πρόβλημα :)

LAZAGR76
22-04-2008, 09:17
BFmarvog πες μου όποτε μπορείς να παίξουμε τα ματς να τελειώνουμε κι εμείς. Αν δεν τύχει να βρεθούμε πέρνα στην επόμενη φάση εσυ, δεν έχω πρόβλημα :)


ποσα εδωσες ρε marvog παλη:confused::rofl:σουπερλιγκ το καταντησαμε:rofl:

ALTAIR-46
23-04-2008, 18:24
pedia kalispera,epieloys meta apo dyo meres mporesame kai sindethikame sto forum.oi proti fasi ton pleyofs sxedon oloklirithike.i prothesmia gia ta mats exei liksi.meni mono na dieykrinisti pio atomo apo to zeygari bfmarvog-ekptotos tha perasi stin epomeni fasi pragma to opio to afino na to eksetasi o diorganotis tis ligas.bgazo ta zeygaria ton proimitelikon apo simera tetarti kai mexri tin paraskeyi to brdi an ine dinaton na ginoyn ta mats(katanoito oti kapioi tha lipoun to sk opote an einai dinaton as teliosoun mexri paraskeyi alios tha iparksi mia mikri paratasi)
ta zeygaria ton proimitelikon:
sspartans300-lazagr
ngiatras-markos69
millios-altair_46
file takilemon opios apo to zeygari bfmarvog-ekptotos perasi pezis mazi toy stin fasi ton proimitelikon
oi kanones paramenoun oi idioi:3 mats nikitis to atomo me 2 nikes
KALI EPITIXIA SE OLOYS...PAMEEEEEEEEEEE:1appl::1appl::1appl::1appl: :wave:

ALTAIR-46
23-04-2008, 18:27
emillio...areyou rady???????????

BillyFlo81
24-04-2008, 23:31
Γεια σας και απο μενα...!Ο λογος που χαθηκα ηταν οτι δε μπορουσα να μπω στα forums μεχρι τωρα...!Αυτο δεν ειναι δικαιολογια που δε φροντισα να δωσω τα ματς με τον ekptoto
(Chill δωσε βαση στα παρακατω απο ενα φιλαθλο του Ολυμπιακου:angry:), οποτε βασει των κανονισμων που θεσαμε για την διεξαγωγη των Playoffs, θα πρεπει εγω να αποκλειστω απο
τον επομενο γυρο, εστω και αν δε μπορουσα να συνδεθω να ενημερωσω(ποιος με σαμποταρισε??? :angry:)!Ο ekptotos εχει ενημερωσει στο Forums, οποτε περναει στον επομενο γυρο!!!!!:)
Ευχομαι καλη συνεχεια σε οσους προκριθηκαν στον επομενο γυρο και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που ελαβαν μερος σε αυτη τη λιγκα!Ευχαριστω για την ανταποκριση, τον συμβιβασμο και την κατανωηση οσων μικροπροβληματων δημιουργηθηκαν στην πορεια! Προσωπικα κατελειξα πως σαν συνολο μπορουμε να πετυχουμε σπουδαια πραγματα!:)


Altair, λογω εορτων δωσε προθεσμια στους παικτες τουλαχιστον μιας βδομαδας!
Θα συνεχιζω να ενημερωνω το πρωτο post, κανονικα και θα παρακολουθω την εξεληξη του πρωταθληματος(οποτε φροντιστε να μας ενημερωνετε και μας που δεν συνεχιζουμε στον επομενο γυρο)!
Ελπιζω να καταφερουμε να φτιαξουμε καμια λιγκα και για το euro 2008(chill σε περιμενω να δω τι εμαθες!:angry:)!

markos69
25-04-2008, 00:25
oute ego mporousa na mpo ti diaolo egine? mou lege oti den exo access


ngiatra pesmou ora pou mpenis na vrethoume edo sto chat na sinnenoithoume

markos69
25-04-2008, 00:26
oute ego mporousa na mpo gia 3 meres ti diaolo egine? mou lege oti den exo access


ngiatra pesmou ora pou mpenis na vrethoume edo sto chat na sinnenoithoume

ALTAIR-46
25-04-2008, 02:41
takilemon pezis telika me ekptoto sta proimitelika,enoite file bfmarvog pos tha iparksi paratasi logo pasxa.na enimeroso episis oti exoun gini kai 2 agones ton proimitelikon.autoi einai oi eksi---spartans300-lazagr ta skor 2-0,...2-0 uper toy spartans300 o opios pernaei sta imitelika..to deytero zeugari pouepekse ine ayto metaksi altair46-millios kai ta skor einai 0-1...3-0....1-0.nikitis altair me dyo nikes o opios pernaei sta imitelika.

Chill
25-04-2008, 05:26
Γεια σας και απο μενα...!Ο λογος που χαθηκα ηταν οτι δε μπορουσα να μπω στα forums μεχρι τωρα...!Αυτο δεν ειναι δικαιολογια που δε φροντισα να δωσω τα ματς με τον ekptoto
(Chill δωσε βαση στα παρακατω απο ενα φιλαθλο του Ολυμπιακου:angry:), οποτε βασει των κανονισμων που θεσαμε για την διεξαγωγη των Playoffs, θα πρεπει εγω να αποκλειστω απο
τον επομενο γυρο, εστω και αν δε μπορουσα να συνδεθω να ενημερωσω(ποιος με σαμποταρισε??? :angry:)!Ο ekptotos εχει ενημερωσει στο Forums, οποτε περναει στον επομενο γυρο!!!!!:)
Ευχομαι καλη συνεχεια σε οσους προκριθηκαν στον επομενο γυρο και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που ελαβαν μερος σε αυτη τη λιγκα!Ευχαριστω για την ανταποκριση, τον συμβιβασμο και την κατανωηση οσων μικροπροβληματων δημιουργηθηκαν στην πορεια! Προσωπικα κατελειξα πως σαν συνολο μπορουμε να πετυχουμε σπουδαια πραγματα!:)


Altair, λογω εορτων δωσε προθεσμια στους παικτες τουλαχιστον μιας βδομαδας!
Θα συνεχιζω να ενημερωνω το πρωτο post, κανονικα και θα παρακολουθω την εξεληξη του πρωταθληματος(οποτε φροντιστε να μας ενημερωνετε και μας που δεν συνεχιζουμε στον επομενο γυρο)!
Ελπιζω να καταφερουμε να φτιαξουμε καμια λιγκα και για το euro 2008(chill σε περιμενω να δω τι εμαθες!:angry:)!

Έχεις ακολουθήσει τη λάθος ομάδα κρίνοντας από τα όσα γράφεις. Οφείλεις στο εαυτό σου να αλλάξεις. Βαπτίζουμε ελευθέρα στο ΟΑΚΑ νέους ΑΕΚτζίδες. Σε περιμένουμε :angry:.

Στο euro προπονούμαι γερά, άντε να αναμετρηθούμε να δούμε τι ψάρια πιάνουμε. Και σιγά σιγά να ξεκινάνε οι διαδικασίες για νέα λίγκα και στο euro (3 είμαστε μέχρι ώρας νομίζω) και στο fifa.

SSPATRANS300
25-04-2008, 12:22
kalimera se ola ta paidia

eyxomai kali anastash ygeia kai eytixia<na perasete kala oloi>kai kali epistrofh giati exoyme kai agones :)

Ekptotos
25-04-2008, 14:26
Γεια σας και απο μενα...!Ο λογος που χαθηκα ηταν οτι δε μπορουσα να μπω στα forums μεχρι τωρα...!Αυτο δεν ειναι δικαιολογια που δε φροντισα να δωσω τα ματς με τον ekptoto
(Chill δωσε βαση στα παρακατω απο ενα φιλαθλο του Ολυμπιακου:angry:), οποτε βασει των κανονισμων που θεσαμε για την διεξαγωγη των Playoffs, θα πρεπει εγω να αποκλειστω απο
τον επομενο γυρο, εστω και αν δε μπορουσα να συνδεθω να ενημερωσω(ποιος με σαμποταρισε??? :angry:)!Ο ekptotos εχει ενημερωσει στο Forums, οποτε περναει στον επομενο γυρο!!!!!:)
...

Όπως είπα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και θα μπορούσες αν θέλεις να περάσεις εσύ.
Από ΄κει και πέρα, εφόσον πρέπει να συνεχιστεί η λίγκα και αυτός που περνάει είμαι εγώ, περιμένω να μου πεί ο takislemon πότε θέλει και μπορεί να παίξουμε τα παιχνίδια μας.

Καλή ανάσταση και καλό πάσχα να έχουμε όλοι μας. Προσεχτικά την κυριακή, μη φάτε πολύ και σκάσετε απο το πολύ φαγητό :p

takislemon
25-04-2008, 14:40
File ekptote opos kai oi perissoteroi vriskomai makria apo to agapimeno mou ps3 gia diakopoules ktl ktl. Opote ta matchakia 8a ginoun apo triti kai meta. OK?

Ekptotos
25-04-2008, 14:42
Ok, np. Όπως κι εγώ δεν μπορώ να ασχοληθώ καθώς έχει έρθει η γυναίκα για πάσχα και δεν λέει να την παρατήσω και να παίζω playstation :p

takislemon
25-04-2008, 14:53
Mia dieukrinisi akoma..Den katalavaino giati stis enimeroseis tis protis selidas eimai deuteros stin katataksi kai epomenos paizo me to nikiti tou Bfmarvog-Ekptotos eno stin katataksi tis ligas sto fifa eimai protos kai 8a eprepe na paizo me milios-mitsos?

markos69
25-04-2008, 14:53
ngiatra esi pote mporis na ise online?

ngiatras
25-04-2008, 15:51
ngiatra esi pote mporis na ise online?


Aπό τετάρτη.

ALTAIR-46
25-04-2008, 16:20
Mia dieukrinisi akoma..Den katalavaino giati stis enimeroseis tis protis selidas eimai deuteros stin katataksi kai epomenos paizo me to nikiti tou Bfmarvog-Ekptotos eno stin katataksi tis ligas sto fifa eimai protos kai 8a eprepe na paizo me milios-mitsos?

file takislemon eixa kani mia niki kai moy tin eixe xreosi me itta prostethike kai exoyme isobathmia alla logo perisoteron gol yper moy perasa protos,an thes to alazoume,kanena problima

takislemon
25-04-2008, 20:29
OK dekto,apla i8ela na dieukriniso to 8ema.8umamai se paliotero post pou milises gia isova8mia kai gia goal alla den iksera oti milages gia emas.Swstos, autos me ta perissotera goal einai protos stin isova8mia!Ase kai pou metaksi mas exeis perissoteres nikes epomenos kai pali proigeisai!

LAZAGR76
25-04-2008, 23:08
καλη ανασταση σε ολους τους φιφοβιους παιδια

ALTAIR-46
26-04-2008, 00:57
OK dekto,apla i8ela na dieukriniso to 8ema.8umamai se paliotero post pou milises gia isova8mia kai gia goal alla den iksera oti milages gia emas.Swstos, autos me ta perissotera goal einai protos stin isova8mia!Ase kai pou metaksi mas exeis perissoteres nikes epomenos kai pali proigeisai!

ok file moy,na kses oti apo tin meria moy den tithete thema,signomi ki olas eprepe na enimeroso apo tin arxi.pantos kala ekanes kai to aneferes...kalo pasxa kai kali anastasi se oloys

gigis
29-04-2008, 15:49
xronia polla se olous me ygeia xara kai lefta...kai kati akoma ade re palikaria na teliosete tin palia liga na arxisoume kati kenourio kai organomeno...

leone
30-04-2008, 11:55
παιδια το πρωταθλημα εχει τελειωσει?? απο ποτε μπορω να παρω και γω μερος ??

Ekptotos
30-04-2008, 12:43
leone τελειώνει σε μερικές μέρες. Έχουμε κάποια ματς ακόμη.

Καιρός να τελειώνουμε παιδιά. Takislemon περιμένω να μου πεις πότε μπορείς για να παίξουμε τα ματσάκια μας και να περάΣΕΙΣ στον επόμενο γύρο :p

leone
30-04-2008, 13:54
ωραια.... για να παρω και γω μερος.

markos69
30-04-2008, 15:21
giatra pes ora pou tha ise online na mpo ke ego thanks

ngiatras
30-04-2008, 15:47
giatra pes ora pou tha ise online na mpo ke ego thanks

Kατα τις 8 αν μπορεις αλλιώς μετά το ματς.

takislemon
30-04-2008, 16:25
File Ekptote 8a epistrepso sti vasi mou aurio to vradaki.Gia ora de mporo na po sigoura alla an de mporesoume aurio sigoura tin paraskeui,OK?Pantos an exo vgei ektos diorias dekto na sinexiseis esi.

markos69
30-04-2008, 16:45
egine re tha mpo i ora 8 , mpes sto chatbox edo na sinneonoithoume

Ekptotos
30-04-2008, 17:27
File Ekptote 8a epistrepso sti vasi mou aurio to vradaki.Gia ora de mporo na po sigoura alla an de mporesoume aurio sigoura tin paraskeui,OK?Pantos an exo vgei ektos diorias dekto na sinexiseis esi.

NP. εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα και πάλι στο να περάσεις εσύ. Το έχω ξαναπεί :p Για την ώρα το βλέπουμε όταν θα μπορείς να μπείς :)

ALTAIR-46
30-04-2008, 17:35
den exei perasi kamia prothesmia paidi,min anisixite.apla ipirkse mia mikri paratasi logo pasxa kai ton gnoston problimaton toy forum.an mporite kante kai oi ipolipoi ta mats mexri tin paraskevi oste to sabatikuriako na exoyme ta imitelika kai fisika ton mikro kai ton megalo teliko.prospathiste to pedia oste apo deytera na arxisoyme neo protathlima,iparxoyn kai kainoyrgia atoma poy theloun na simetasxoyn se ayto

ALTAIR-46
30-04-2008, 17:46
min ksexasete na grapsete ta apotelesmata ton agonon sas.pame pedia,idi ena zeygari ton imitelikon einai etimo

ALTAIR-46
30-04-2008, 17:52
[QUOTE=leone;63453]ωραια.... για να παρω και γω μ ερος.[/QUOTipomoni file moy.pistevo apo deytera na arxisoyme kenoyrgio

ngiatras
30-04-2008, 22:59
egine re tha mpo i ora 8 , mpes sto chatbox edo na sinneonoithoume

Markos δεν μπορεσα στις 8 ,αν μπορεσεις μετα το ματς να βρεθουμε europe#2 αλλιώς από αυριο όποτε μπορεις.

markos69
01-05-2008, 01:25
mesa ime se perimeno

ngiatras
01-05-2008, 01:36
mesa ime se perimeno

Σου εστειλα pm.

markos69
01-05-2008, 12:26
markos69 - ngiatras 3-0

ngiatras - markos69 0-0 (0-0) 5-6 penalty

poli kalo match to deftero pou fenotan opios evaze goal tha tou mene alla de ta katafere kanis apo tous dio mas

ngiatras
01-05-2008, 15:50
markos69 - ngiatras 3-0

ngiatras - markos69 0-0 (0-0) 5-6 penalty

poli kalo match to deftero pou fenotan opios evaze goal tha tou mene alla de ta katafere kanis apo tous dio mas

Συμφώνω για το 2ο ματς ,πολυ καλο ,στο πρώτο ήμουν παρών-απων.Καλή συνέχεια και ο καλύτερος να σηκώσει την κούπα.

ALTAIR-46
01-05-2008, 20:57
markos69 sinxaritiria,pernas stin epomeni fasi i opia einai ton imitelikon.ipomoni na teliosi kai to zevgari ekptotos-takislemon oste ayrio na bgalo ta zevgaria ton imitelikon.ekptotoskai takislemon sepiostadiobriskeste,pote einai na peksete?

Ekptotos
02-05-2008, 11:24
Περιμένω μήνυμα για το πότε θα επιστρέψει ο takislemon :)
Ξαναλέω ότι σε περίπτωση που δεν μπορέσω να μπώ, δεν υπάρχει πρόβλημα στο να περάσει ο takis :)

takislemon
02-05-2008, 16:44
Φιλε Εκπτοτε σημερα αν μπορεις και εσυ να κανουμε τα ματς. Επειδη δεν εχω Ελληνικο λογ. αλλα Αγγλικο θα μπω κατα τις 6 και θα φτιαξω δωματιο με ονομα PS3FORUMS. Αν μπορεις μπες εκεινη την ωρα ή αλλιως ενημερωσε με για τι ωρα μπορεισ.

ALTAIR-46
02-05-2008, 19:58
ekptotos-takislemon pezoun tora ta matsakiatoys.se ligo tha anainoso ta zeygaria ton imitelikon

Ekptotos
02-05-2008, 20:18
Όπως θα διαπίστωσες τακις, άργησα να δώ το μήνυμά σου γι΄αυτό και μπήκα 7 παρά :p
Anyway, έχασα και στα 2 ματς, 2-3 και 1-2 αντίστοιχα. Ότι μπορούσα έκανα, με σύμμαχο το lag (δεν κλαίγομαι) μιας και η 1024 γραμμή που έχω, είναι αρκετή ναι μεν, αλλά όταν έχεις και 2 λαπτοπ στο ίντερνετ, δεν φτάνει ούτε για ζήτω :p
Συγχαρητήρια τάκαρε, δυστυχώς ΔΕΝ σε έιχα :p

ALTAIR-46
02-05-2008, 20:20
molis teliose kai to teleyteo zeygari ton proimitelikon metaksi ekptotos-takis lemon.stin epomeni fasi,ayti ton imitelikon pernaei o takislemon me dyo nikes yper toy.ta skor 2-3 kai 1-2.sinxaritiria.ekptote sou efxome stin epomeni liga na pas akoma kalitera.
oson afora ta zevgaria ton imitelikon ayta einai ta eksis::
sspartans300-altair_46
takislemon-markos69
oi kanones paramenoun oi idioi,3 mats,nikitisto atomo me 2 nikes.
an mporite a teliosoyme ta imitelika,ton mikro kai ton megalo teliko mesa so sabatokyriako oste apo ebdomada na ksekinisoyme kenourgia liga
KALI EPITYXIA

takislemon
02-05-2008, 21:53
Bravo re ekptote, sigxaritiria kai se sena!:1appl:exeis veltio8ei poli apo tin teleutea fora pou paiksame...kamia sxesi.Zoristika poli gia na nikisw(fainetai kai apo to skor!!).Kali epitixia sta epomena tournoua!!!

markos69
03-05-2008, 16:00
taki pote ke ti ora tha ise mesa?

SSPATRANS300
03-05-2008, 19:58
bill emeis pote tha ta kanoyme ta mats?

takislemon
03-05-2008, 21:41
Markos ego mexri 10 kai misi 8a eimai mesa simera.An mporeis pes mou.

ALTAIR-46
04-05-2008, 00:32
simera teliosame toys agones mas me ton sspartans300 sti fasi ton imitelikon.ston teliko pernaei o altair_46 me 2 nikes yper.ta skor3-0 kai 2-0.sspartans300 ston mikro teliko tha antimetopisis ton itimeno toy zevgarioy markos69-takislemon.markos pote tha mporesis na peksi file?..na ipenthimiso episis oti o mikros kai o megalos telikos tha einai 1 mats.markos- takislemon an mporite na peksete avrio tha ine kalitera oste na teliosoyme ola ta mats

markos69
04-05-2008, 04:49
taki pes gia tin kiriaki pote tha ise mesa na vrethoume ke tha prospathiso na mbo tin ora pou tha ise mesa

takislemon
05-05-2008, 10:46
Sorry markos alla tin Kiriaki eleipa oli mera.Mporeis kapoia wra simera?

markos69
05-05-2008, 12:57
ne apla pes esi ora giati de mpeno sigkekrimenes ores, ke tha mpo opote mporis

takislemon
05-05-2008, 16:34
Markos an mporeis mpes kata tis 5 misi 8a exo ftiaksei room me to onoma ps3forums, an mporeis apantise mou mexri tis 5

markos69
05-05-2008, 17:04
ok tha mpo

leone
05-05-2008, 20:28
αντε παιδια για να μπει και νεο αιμα στο πρωταθλημα :p

ALTAIR-46
05-05-2008, 20:31
markos 69 o takislemon einai online,mpes na peksete

takislemon
05-05-2008, 20:45
Markos sigxaritiria!Poli kala match.Apisteuti amina re paidaki mou, me ta xilia zoria na ftaso stin perioxi sou.Paides teleiosa me markos69 1o match Exasa 2-0 sto 2o nikisa 3-2 kai sto trito nikisa me 1-0. OPotes Altair sou'rxomai!!!!Alla oxi simera,ok?

markos69
05-05-2008, 21:08
heheh thanks kontepsa na spaso ton sisaxis mou otan to vales sto 95' !!!! kali epitixia ke stous dio

ALTAIR-46
05-05-2008, 21:10
ok takislemon,grapse pote thes na peksoyme i stile minima sto ps3.markos69-sspartans300 pezete ston mikro teliko.takislemon -altair ston megalo.ligo sintoma mono gia na arxisoymekainoyrgia liga

ALTAIR-46
05-05-2008, 21:13
heheh thanks kontepsa na spaso ton sisaxis mou otan to vales sto 95' !!!! kali epitixia ke stous dio

efxaristoyme markos.elpizo na eisai kai stin kainoyrgia liga .makari na einai oloi paron,iparxoyn kai kainoyrgia atoma poy theloun na paroun meros

leone
05-05-2008, 21:28
,iparxoyn kai kainoyrgia atoma poy theloun na paroun meros :angry::angry:

ALTAIR-46
05-05-2008, 21:59
pedia katopin sinenoiseos me bfmarvog apofasisame na ksekinisoyme kenoyrgia liga.tha to doyme kalitera tin paraskevi kai tha sas anakinosoyme ta peretero.exete to noy sas,na eistai etimoi.opios theli na protini kati gi auto dekto.tha dextoyme otidipote protasis kai apopsis ginoun gia mia akomi kaliteri kai isxiroteri liga...EFXARISTOYME

markos69
05-05-2008, 22:08
altair de ksero an exi to minima pou tou stila o marvog prin kero gia kenourgia league , ego protino na ginounte ta paixnidia opos to kaname tora me ta lobby gia na min exoume provlimata me ta disconnections , ke otan iparxi afto to provlima na pezete to paixnidi apo eki pou emine i ta lepta pou minan. ke na kratame vathmologia sto excel, episis tha itan kalitera ta mats na ine 5 lepta ke na pezoume 2 fores o enas ton allon,

milios
05-05-2008, 23:50
Παίδες αναλαμβάνω άμα θέλετε να δημιουργήσω και να ανεβάσω σελίδα στο net που θα κρατάει τα αποτελέσματα των μεταξύ μας αγώνων καθώς και τη βαθμολογία. Στην προσπάθεια αυτή όμως θα χρειαστώ και την βοήθεια σας ώστε κάποιος να κρατά και να με εφοδιάζει με αυτό το αρχείο Excel κάθε δύο τρεις μέρες, ώστε να ανανεώνω την σελίδα.

Πως σας φαίνεται σαν ιδέα?

ALTAIR-46
06-05-2008, 00:37
Παίδες αναλαμβάνω άμα θέλετε να δημιουργήσω και να ανεβάσω σελίδα στο net που θα κρατάει τα αποτελέσματα των μεταξύ μας αγώνων καθώς και τη βαθμολογία. Στην προσπάθεια αυτή όμως θα χρειαστώ και την βοήθεια σας ώστε κάποιος να κρατά και να με εφοδιάζει με αυτό το αρχείο Excel κάθε δύο τρεις μέρες, ώστε να ανανεώνω την σελίδα.

Πως σας φαίνεται σαν ιδέα?

kali idea to excel fenete,an kai den gnorizo ti akribos ine auto.gia na gini ayto tha prepi na enimeronoyme amesos ta skor ton pexnidion amesos meta tin liksi ton agonon.tha simfoniso ki ego me ton markos69 sto na pezoyme 2 mats me ton kathena,entos kai ektos edras.kalo episis kai oi sinantisis sta lobbies oste na min exoyme problimata.an telika millio isxisi ayto me to excel thaprepi episis na exi ektos apo bathmologia kai skor na leei kai pioi exoyn teliosi ta 2 mats kai me pion oste na min mperdevomaste

leone
06-05-2008, 00:51
ναι μου ακουγετε και εμενα πολυ καλο αυτο. να κραταει δλδ βαθμολογια, σκορ και να σου λεει και με ποιους εχεις παιξει ωστε να μην μπαιρδευεσαι.

ALTAIR-46
06-05-2008, 01:52
ena alo thema poy tha prepi na diefkrinisoyme einai to orio ton pexnidion poy tha kanei o kathe pextis.leme na mpi ena orio pexnidion tin evdomada(PX....5-6-7 agones)oste na kilaei grigora to protathlima kai na min kathisteroyme.opios den tha to tiri tha apobalete apo tin liga i tha midenizete kai tha sinexizi me ta enapominanta mats.ksero einai ligo baris aytos o kanonas ala ipirxan sto parelthon atoma kai piasan tzampa thesis stin liga.as di o kathenas posa mats ipologizi na kani vdomadiatika kai to sizitame

leone
06-05-2008, 01:59
6 την βδομαδα ειναι καλα. γιατι ειναι 2 την μερα.
και καλο ειναι διπλα στο ονομα του καθενος να μπει και πια ωρα μπορει να μπαινει ωστε και ο αλλος να ξερει τι ωρα να μπει η αν μπορει να του στελνει μνμ.

Chill
06-05-2008, 11:05
pedia katopin sinenoiseos me bfmarvog apofasisame na ksekinisoyme kenoyrgia liga.tha to doyme kalitera tin paraskevi kai tha sas anakinosoyme ta peretero.exete to noy sas,na eistai etimoi.opios theli na protini kati gi auto dekto.tha dextoyme otidipote protasis kai apopsis ginoun gia mia akomi kaliteri kai isxiroteri liga...EFXARISTOYME


Άντε με το καλό να ξεκινήσει η νέα λίγκα.

Και να φτιάξουμε και μια παράλληλη για το euro2008 βρε παιδιά. BF, SS, Mr Aleo, Εγώ είναι αυτοί που το έχουμε σίγουρα ας ξεκινήσουμε μια λίστα και για το euro (ελπίζω να μην το έχει ο altair γιατί θα μας πηγαίνει βεντούζα σε δυο μέτωπα χαχα πλακίτσα :P).

I LIEK FIFA/EURO2008 :1appl:

gigis
06-05-2008, 18:11
ALTAIR ade kane koumanto na gini i liga pio kali apo tin ali fora PERIMENOUME!!!!

ALTAIR-46
06-05-2008, 19:41
molis teliose kai o megalos telikos tis ligas metaksi ALTAIR_46(portugal)-Takislemon(greece).nikitis kai protathlitis o ALTAIR_46 me telik skor toy agona 2-1.poli kalos telikos me tria dokaria kai sxetika kaes fasis.sinxaritiria file takislemon.o telikos bebea egine kai me toys dyo pextes na exoyn akoystika kai na sxoliazoyn live ta simbanta toy agona.pistebo stin epomeni liga na exoyn oi perisoteroi.oson afora tin kainoyrgia liga,einai sta skaria,etoimazete.an thelete na protinete kati,efxaristos tha parthoyn ipopsin oles oi gnomes.sinxaritiria episis se oloys gia tin omali dieksagogi tis ligas:1appl::1appl::1appl::tiphat::wave::1appl::1a ppl::1appl::fooddance7:

takislemon
06-05-2008, 19:49
Sigxaritiria kai online file Altair!!!!:1appl:Kalo match me perissoteres eukairies apo pleuras Portugal(3 i 4 dokaria!).Isoun anoteros kai aksizes ti niki.Distixos i istoria den epanalif8ike(vlepe euro 2004!!!!!).Kai pali polla bravo ston Altair kai tora pame gia alla!


P.S.:to na paizeis me akoustikakia leei!!!

milios
06-05-2008, 20:56
Συγχαρητήρια Altair και από μένα:1appl:

Η σελίδα που λέω να δημιουργήσω σκέφτομαι να κρατάει τους μεταξύ μας αγώνες, καθώς και την συνολική βαθμολογία. Μόλις έφτιαξα κάτι πρόχειρο στο Excel στο οποίο ενημερώνοντας μόνο τα μεταξύ μας παιχνιδάκια ενημερώνει ένα πίνακα συνολικής βαθμολογίας για κάθε παίχτη. Στην τελική μορφή αυτό που θα βλέπετε εσείς στο νετ θα είναι όπως περίπου στο παρακάτω site

http://wakakaka7.blogspot.com/2008/04/fifa-2008-league-season-5.html

ALTAIR-46
06-05-2008, 21:10
Συγχαρητήρια Altair και από μένα:1appl:

Η σελίδα που λέω να δημιουργήσω σκέφτομαι να κρατάει τους μεταξύ μας αγώνες, καθώς και την συνολική βαθμολογία. Μόλις έφτιαξα κάτι πρόχειρο στο Excel στο οποίο ενημερώνοντας μόνο τα μεταξύ μας παιχνιδάκια ενημερώνει ένα πίνακα συνολικής βαθμολογίας για κάθε παίχτη. Στην τελική μορφή αυτό που θα βλέπετε εσείς στο νετ θα είναι όπως περίπου στο παρακάτω site

http://wakakaka7.blogspot.com/2008/04/fifa-2008-league-season-5.html
efxaristo emilio:1appl:poli kali selida,molis tin ida.apla na grapsoyme se aytin pioi exoun peksi kai me pioys.tha to kanoyme etsi kai mallon tha to analabis esy otan arxisi oi kainoyrgia liga.apla ne enimeronoyme amesos toforum gia ola ta skor kai mats.ego prosopika tha se kratao enimero.enoite pos otan arxisi i liga tha ksanakanoume mia geniki enimerosi gia to ti tha prepi na kanei o kathenas mazi me toys oroys tis ligas:1appl::1appl::wave::fooddance7::1appl::1appl :

ngiatras
06-05-2008, 21:20
[quote=ALTAIR-46;65403]molis teliose kai o megalos telikos tis ligas metaksi ALTAIR_46(portugal)-Takislemon(greece).nikitis kai protathlitis o ALTAIR_46 me telik skor toy agona 2-1.poli kalos telikos me tria dokaria kai sxetika kaes fasis.sinxaritiria file takislemon.o telikos bebea egine kai me toys dyo pextes na exoyn akoystika kai na sxoliazoyn live ta simbanta toy agona.pistebo stin epomeni liga na exoyn oi perisoteroi.oson afora tin kainoyrgia liga,einai sta skaria,etoimazete.an thelete na protinete kati,efxaristos tha parthoyn ipopsin oles oi gnomes.sinxaritiria episis se oloys gia tin omali dieksagogi tis





Συνχαρητήρια Αltair,είσαι άξιος πρωταθλητής.

ngiatras
06-05-2008, 21:22
Συγχαρητήρια Altair και από μένα:1appl:

Η σελίδα που λέω να δημιουργήσω σκέφτομαι να κρατάει τους μεταξύ μας αγώνες, καθώς και την συνολική βαθμολογία. Μόλις έφτιαξα κάτι πρόχειρο στο Excel στο οποίο ενημερώνοντας μόνο τα μεταξύ μας παιχνιδάκια ενημερώνει ένα πίνακα συνολικής βαθμολογίας για κάθε παίχτη. Στην τελική μορφή αυτό που θα βλέπετε εσείς στο νετ θα είναι όπως περίπου στο παρακάτω site

http://wakakaka7.blogspot.com/2008/04/fifa-2008-league-season-5.html



Τι ωραία πράματα είναι αυτά millio, blog για την λιγκα!!!!Μάγεψες.

leone
07-05-2008, 00:26
Συνχαρητήρια Αltair.... Να'τος Να'τος ο πρωταθλητης :p

αντε να ξεκινησουμε καινουργια leagua τωρα, πολυ καλη η σελιδα για να κραταει τα αποτελεσματα.

milios
07-05-2008, 01:21
Altair εννοείται ότι θα αναφέρει ποιος έχει παίξει με ποιον. Για να προχωρήσω όμως θα χρειαστώ τα ονόματα και τις ομάδες των συμμετεχόντων. Γι΄αυτό πρέπει να δώσεις μάλλον το σύνθημα για deadlines συμμετοχών και δηλώσεων, τι ομάδες θα μπορούμε να διαλέξουμε κτλ. Μόλις μου ετοιμάσεις αυτά, την επόμενη μέρα το blogακι θα είναι στον αέρα

ALTAIR-46
07-05-2008, 03:20
Altair εννοείται ότι θα αναφέρει ποιος έχει παίξει με ποιον. Για να προχωρήσω όμως θα χρειαστώ τα ονόματα και τις ομάδες των συμμετεχόντων. Γι΄αυτό πρέπει να δώσεις μάλλον το σύνθημα για deadlines συμμετοχών και δηλώσεων, τι ομάδες θα μπορούμε να διαλέξουμε κτλ. Μόλις μου ετοιμάσεις αυτά, την επόμενη μέρα το blogακι θα είναι στον αέρα

tha prepi na perimenis mexri tin paraskevi to bradi gia ayta poy zitas.tote tha mpi o bfmarvog na kanoniso mazi toy oles tis leptomeries tis ligas,tha soy elega apo tora ala ipame na to kanoyme mazi.paraskevi kata tis 22.00 pistevo na eimaste etoimi...oson afora tin kainoyrgia liga EXO na protino ta eksis-prota apo ola an simfonisoyn kai oloi bebea,tha elega na min iparxi paratasi oste i isopalia na mirazi apo enan bathmo.se periptosi isopalias stin kanoniki diarkia toy agona tha kanoyme quit kai den tha iparxi paratasi kai penalti.prosoxi omos ta pexnidia na einai unranked oste na min epireazonte ta ststistika olon mas.episis leo na min iparksoyn playoffs.

ALTAIR-46
07-05-2008, 03:33
thelete na to kanoyme me club teams?:please2:

Chill
07-05-2008, 03:58
GZ altair για τον τίτλο :1appl:, με διαφορά ο καλύτερος αντίπαλος που έχω συναντήσει και στο forum αλλά και σε όλα τα online μου παιχνίδια.

Η Πορτογαλία μόνο στο fifa 2008 μπορεί να κερδίσει την Ελλάδα πάντως :rofl:...........οι κύριοι της ΕΑ να μην μιλάνε για simulation γιατί αν ήταν ο takislemon έπρεπε να κέρδιζε από τα αποδυτήρια lol.

Ναι altair εννοείται με club teams αυτή τη φορά μιας και με εθνικές πιστεύω ότι αργά ή γρήγορα θα οργανωθούμε στο euro2008.

Ο σάκος του box δηλώνει παρών και θέτει τον πήχη υψηλά αυτή τη φορά. Θα δώσω τα πάντα για να κατακτήσω τουλάχιστον την προ τελευταία θέση :giggle:. Σας προειδοποίησα να είστε έτοιμοι :P!!!!!

leone
07-05-2008, 12:14
thelete na to kanoyme me club teams?:please2:

καλυτερα με clubs, εχουμε περισσοτερες επιλογες νομιζω.
με εθνικες παιζατε ?

καλο αυτο με την ισοπαλια παντος

Ekptotos
07-05-2008, 12:42
Προτιμότερο με clubs παίδες. Να το κάνουμε όπως λέγαμε στην αρχή αυτού του πρωταθλήματος, δηλαδή ομάδες μέχρι 4 αστέρια ή οποιεσδήποτε εκτός από M.U και Barcelona.

ALTAIR-46
07-05-2008, 13:44
pistebo oti oi perisoteri tha theloyn me club teams.simfono me toys parapano sto na afisoyme ektos ligas m.united kai barcelona.as perimenome tis gnomes kai ton ipolipon kai blepoyme.
tora as kano mia geniki anafora gia to ti theloyme na isxisi stin kainoyrgia liga:
1:5minutes.2 mats me kathe antipalo.sinantisi sta lobbies i se room ps3forums.
2:club teams.
3:oxi playoffs.
4:excell(millios)bathmologia,skor kai pioi exoun peksi me pioys(se yto prepi n boithisoyme oloi grafontas ta apotelesmata sto forum ste na enimeronete amesos i selida.
5:thema dissconect:se periptsi poy gini ayto,tha ksanaginete o agonas pezontas kanonikaapo to simio poy diekopiki m to idio skor.
6:m.united,barcelona ektos ligas?(perienoume perisoteres gnomes ia ayto)
7:oxi paratasi,oste i isopalia na moirazi apo enan bathmo?..kai gia ayto perimenoume perisoteres gnomes.
8:posoys agnes tha exoume san orio tin ebdomama oste na kilaei grigora i liga?
9:se periptosi poy kapios den tha tiri to orio ton evdomadiatikon agonon exo na protino dyo pragmata.i tha apobalete apo tin liga i tha midenizete bathmologika kai tha sinexizi me ta enapominanta mats.
10:unranked mats oste na min xalane ta statistika ton pexton.
kai mia diefkrinisi gia to thema tis isopalias:se periptosi poy isxisi ayto,opios apo toys dyo pextes kanei quit den xreonete kaneis me itta i me niki gia ton logo oti ta mats th ta kanoume unranked.opote den tithete thema na xalasou ta statistikamas.
otidipote alo exete na protinete,poli efxaristos na to akoysoyme

SSPATRANS300
07-05-2008, 13:54
:1appl:sinxaritiria kai apo emena altair

oti proteinei i pleiopsifia tha eimai mesa kai ego

millio zografises pali:1appl:

leone
07-05-2008, 13:58
εγω συμφωνω με ολα αυτα που λες!!!! τωρα αν καποιος δε μπορει να παιξει τους αγωνες, λεω να χανει τους συγκεκριμενους βαθμους και να τους περνει ο αντιπαλος του.

(εκτος αμα μπορει να κερδισει στα χαρτια :p )

markos69
07-05-2008, 14:53
1. i isopalia enoite enas vathmos oxi paratasis ke tetia afou protathlima pezoume

2. enoite oxi playoff
3. na tethi xroniki periodos gia ola ta paixnidia diladi an imaste 10 atoma ta 18 paixnidia pezonte to pio poli se 3 vdomades,

4. tha tan kalo afto me 3-4 paixnidia ti vdomada alla mpori kapios na mi mpori mia vdomada ke na mpori na peksi ola ta paixnidia mesa se mia vdomada, giafto pistevo na afisoume afto ke otan telioni i sinoliki periodos diladi oi 3 evdomades paradigma gia to protathlima opios exi kato apo to 70% ton agonon tou na midenizete outos oste i vathmologia na ine olokliromeni ke na mi dikeoute simmetoxi sto epomeno

gigis
07-05-2008, 17:29
aksios altair... kai kala einai na ginonte 3 mats kai oxi 2...kai kalitera club teams...

milios
07-05-2008, 18:45
Λοιπόν, για ρίξτε μια ματιά στο http://miliosp.blogspot.com/ .
Εδώ λέω να γράφουμε τις βαθμολογίες ,για να μην χανόμαστε.

Υ.Γ. Έβαλα μόνο αυτούς που έχουν δηλώσει ήδη ότι θα πάρουν μέρος, χωρίς όμως τις ομάδες ακόμα.