PDA

View Full Version : h gyneka mou ,egw kai oi 300 spartiates!



ALEO
12-03-2008, 13:22
ti allo tha doun ta matia mou re fousti!!!

http://www.moviemaze.de/media/trailer/3786,meine-frau-die-spartaner-und-ich.html

patiste stin agliki simea gia to trailer

antreasM77
12-03-2008, 13:28
tin tainia tin eida,einai stil scary movie,estiazetai kirios stous 300,arketo gelio,exei kai 2-3 psilomalakies gia tous spartiates.Sigoura oxi gia cinema,to internet einai filos sas/.../Meet The Spartans legetai

greekteo
12-03-2008, 16:24
Meet The Spartans : Παρα πολυ γελιο, γι αυτο και ειναι γελοια ταινια :p

MaRkUs_
12-03-2008, 22:43
την έχω δεί εδώ και 2 μήνο....για πολύ γελοία ταινία μιλάμε!!!!πολύ γέλιο!!!ίδιος όταν είδα τον χοντρό!!!χαχαχαχαχα

skyrios
12-03-2008, 23:52
ki paei kairos ap otan tin eida...itan ligo:badpc:
dn leei:innocent:



:P

ps4
13-03-2008, 01:18
εχει γελιο αλλα οχι πολυ. γελασα σε καποιες φασεις ειδικα με τον λεωνιδα............:rofl:

αν εχεις να σκοτωσεις 1 ωρα που δεν ξερεις τι να κανεις καλο ειναι, παρακατω τιποτα.........

Dikakom
13-03-2008, 12:16
Η ταινία καταντάει εντελώς γελοία σε κάποια σημεία αλλά βγάζει πάρα πάρα πολύ γέλιο!!Το καλό είναι ότι εταιρία παραγωγής της ταινίας είναι η ίδια με τους 300(ονόματα δεν λέμε χεχεχε) και είναι πιστότατη η απεικόνιση...!:wave:Βλέπεται πολύ ευχάριστα!
Α δυστυχώς είναι πολύ σύντομη...1 ωρίτσα μόνο!

conn-a
30-03-2008, 00:22
η ταινια ειναι γελοια αλλα αυτος ειναι ακριβως ο λογος που προκαλει γελιο ειδικα αν δεν εχεις τιποτα να κανεις περνας μια ωρα παρα πολυ ευχαριστα κατα τα αλλα δεν λεει και παααααρα πολλα!!

greekteo
30-03-2008, 00:29
αμα εχεις και παρεα ειναι οτι πρεπει αυτη η ταινια.. Παντως μου εκανε εντυπωση οτι καθε δευτερολεπτο ολο και καποιος γελαγε εκει μεσα :p

conn-a
30-03-2008, 00:31
αμα εχεις και παρεα ειναι οτι πρεπει αυτη η ταινια.. Παντως μου εκανε εντυπωση οτι καθε δευτερολεπτο ολο και καποιος γελαγε εκει μεσα :p
ειδικα αν εχεις εμενα για παρεα ειναι τελεια χαχα:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

conn-a
30-03-2008, 05:02
και μιας και μου δημιουργηθηκε απορια η ταινια σε ελληνικη μεταφραση λεγεται σπαρτιατες για κλαματα η η γυναικα μου εγω και οι 300 σπαρτιατες??

badboyfriend
30-03-2008, 05:06
Σπαρτιάτες για κλάματα είναι η μετάφραση του τίτλου στα ελληνικά. Ο ALEO τη μετέφρασε από τον γερμανίκο τίτλο.

greekteo
30-03-2008, 13:03
Εγω δεν μπορω να καταλαβω απο το "Meet thε spartans" πηγαν στο "η γυναικα μου εγω και οι 300 σπαρτιατες'" και απο κει στο "Σπαρτιατες για κλαμματα"..

redismagik
04-04-2008, 12:47
moufa ,tsampa xronos,ilthia tenia.

Ekptotos
07-04-2008, 00:27
h tainia ta spaei se sxesi me kati alles moufies paromiou eidous pou kukloforoun (blepe Epic movie).
osoi den thn eidate, froniste na to kanete. Mhn ksexnate oti protagonisth h Carmen Electra (thea :p)

Chill
13-04-2008, 05:23
Μακράν η χειρότερη ταινία που έχω δει φέτος και σίγουρα μια από τις χειρότερες που έχω δει ποτέ. Αν συνυπολογίσω δε ότι σήμερα είδα και το "there will be blood" μπορώ να πω ότι το σημερινό Σαββάτο είναι το χειρότερο κινηματογραφικό Σαββάτο της ζωής μου. Ελπίζω την επόμενη βδομάδα να κάνω καλύτερες επιλογές.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ MEET THE SPARTANS
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ THERE WILL BE BLOOD

U HAVE BEEN WARNED!!!!!!!!!!!!!!!!!!

desperate_gamer
13-04-2008, 17:30
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ THERE WILL BE BLOOD

:banghead::banghead::banghead: :rant::rant:

R U KIDDIN' ME??? Το There Will Be Blood τα έσπαγε κανονικά!!

Τρομερές ερμηνείες και φοβερά μυνήματα. Σίγουρα δεν σου άρεσε γιατί ήταν αργό στην εξέλιξή του, αλλά είναι ιδανικότατη ταινία για μια ωραία συζήτηση και για να σε κάνει να σκεφτείς κάποια πράγματα... Μην θέλουμε όλο μπαμ-μπουμ και εφέ!

Chill
13-04-2008, 17:50
Το there will be blood με έκανε desperate_watcher ax0a0x0a. Μακράν η χειρότερη ταινία που είδα. Στο meet the spartans έβαλα 2 στο imdb στο there will be blood 1!!!!!!!!! Κάθε άλλο παρά επιφανειακός είμαι ως θεατής απλά η ταινία ήταν χείριστη. Θες ταινία που να μην τελειώσει στο δίωρο? Δες το gone baby gone.......Αυτή ΝΑΙ ήταν ταινιάρα!!!!!!!

Ερμηνείες? Ο Billy the Butcher πετρελαιάς!!!!!! Το έχουμε ξαναδεί το έργο :P. Υπόθεση? Hell no. Συζήτηση? Μόνο για κράξιμο.

desperate_gamer
14-04-2008, 19:08
Το Gone Baby Gone το έχω δει κι αυτό. Με τα Affleck-άκια. Πολύ καλό κι αυτό δεν αντιλέγω, θέτει κι αυτό κάποια ζητήματα. Αλλά το There Will Be Blood εμένα με άγγιξε πιό πολύ. Και δεν είναι μόνο αν θα βρουν πετρέλαιο και αν θα το κρατήσουν. Αυτά τα ξέρεις.

Το θέμα της ταινίας ήταν να δεις τις ψυχολογικές μεταπτώσεις, τις σχέσεις του με τους άλλους ανθρώπους κτλ κτλ. Ναι ίσως να ταίριαζε περισσότερο σε κάποιο μάθημα λογοτεχνίας στο σχολείο, παρά ως ταινία για σινεμά. Αλλά εμένα μου αρέσουν κάτι τέτοια, γι' αυτό και με ξετρέλανε και το Blood (ακόμα και με τους αργούς ρυθμούς του).