PDA

View Full Version : Καινούργιος με psp slim n lite(Help me!!)



klepidas
08-03-2008, 15:31
Παιδια οπως καποιοι μαθατε πηρα ενα νεο psp ι αξιζει να κανο update και να εχο αυτα που δινει η sony η downgrade(που δεν ηερω πως εχω εκδοση 3.71)?

Giannis
08-03-2008, 15:53
εγώ λέω update επειδή τώρα έβαλε και live messenger

NonBorn
08-03-2008, 16:23
Παιδια οπως καποιοι μαθατε πηρα ενα νεο psp ι αξιζει να κανο update και να εχο αυτα που δινει η sony η downgrade(που δεν ηερω πως εχω εκδοση 3.71)?

Ρε Κώστα ρώτησες στο άλλο thread... Έπρεπε να ανοίξεις κι άλλο???!! Και custom firmware να βάλεις δε χάνεις τίποτα απ τις υπηρεσίες που προσφέρει η Sony...

Akolov
09-03-2008, 00:24
Downgrade χωρίς δεύτερη σκέψη .

Πρέπει και εγώ να το κάνω σε ένα slim ενός φίλου , ο δε χαζούλης , είχε το psp μου 3 εις μήνες , και ενώ είχε αγοράσει slim αντί να κάνει pandora κτλ κτλ , συνέχιζε να παίζει από το δικό μου....ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ?? μετά από μία βδομάδα που του το πήρα , να μου ζητάει να του κάνω downgrade . :pppbbbttt:

ΠΡΟΣΟΧΗ = ΟΠΟΙΟΣ θέλει downgrade , να μου πει αν θέλει , να μαζευτούμε μία μέρα (Νότια είμαστε και οι δύο) να το κάνουμε με το φίλο μου μία φορά , με ένα laptop , μαζί με καφεδάκι !!

klepidas
09-03-2008, 10:33
ego eimai patra file ase pou eimai kai mikros pos tha to kanoume?

Katana
09-03-2008, 21:25
Downgrade χωρίς δεύτερη σκέψη .

Πρέπει και εγώ να το κάνω σε ένα slim ενός φίλου , ο δε χαζούλης , είχε το psp μου 3 εις μήνες , και ενώ είχε αγοράσει slim αντί να κάνει pandora κτλ κτλ , συνέχιζε να παίζει από το δικό μου....ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ?? μετά από μία βδομάδα που του το πήρα , να μου ζητάει να του κάνω downgrade . :pppbbbttt:

ΠΡΟΣΟΧΗ = ΟΠΟΙΟΣ θέλει downgrade , να μου πει αν θέλει , να μαζευτούμε μία μέρα (Νότια είμαστε και οι δύο) να το κάνουμε με το φίλο μου μία φορά , με ένα laptop , μαζί με καφεδάκι !!


Νασο, το κανονιζουμε οποτε θες!Θελω και εγω downgrade.Σου κερναω καφεδακι! :D

music_lover
10-03-2008, 21:20
να του περάσεις custom firmware 390 m33 v2

εγώ αυτό έχω,πρόβλημα ουδέν