PDA

View Full Version : Προβλημα με s.nes emulator



geogoku
06-03-2008, 05:30
μολις εβαλα ενα s.nes emulator αλλα οταν παιζω καποιο game το τρεχει λες και ειναι slow motion.μπορει να με βοηθησει καποιος???υπαρχουν καποιες ρυθμισεις?

MaRkUs_
06-03-2008, 05:44
ταχύτητα cpu του psp???ίσος φταίνε και μερικά games...σε μερικά εμένα παρουσίαζε προβλήματα με κολλήματα...

geogoku
06-03-2008, 05:48
ταχύτητα cpu του psp???ίσος φταίνε και μερικά games...σε μερικά εμένα παρουσίαζε προβλήματα με κολλήματα...

εννοεις στις ρυθμισεις?μου φαινεται 300 εχει απο μονο του.μηπως εχω παλιο emulator?
δοκιμασα donkey kong kai ενα αλλο αλλα κολλαγαν κ τα δυο.κατσε να δοκιμασω αλλο παιχνιδι.εχω το fat psp

MaRkUs_
06-03-2008, 05:54
εννοεις στις ρυθμισεις?μου φαινεται 300 εχει απο μονο του.μηπως εχω παλιο emulator?
δοκιμασα donkey kong kai ενα αλλο αλλα κολλαγαν κ τα δυο.κατσε να δοκιμασω αλλο παιχνιδι.εχω το fat psp

και εγώ το phat έχω....δεν θυμαίμε τι ρυθμίσεις είχα κάνει....δοκίμασε να μειώσεις και την ταχύτητα ....σε μερικά προγράμματα ας πούμε θέλει μικρότερι απο το φουλ του Psp....ποτέ δεν ξέρεις...θα το ελένξω αύριο με τους emulators....σήμερα είχα κολήση με το Ir Shell :P

geogoku
06-03-2008, 06:01
και εγώ το phat έχω....δεν θυμαίμε τι ρυθμίσεις είχα κάνει....δοκίμασε να μειώσεις και την ταχύτητα ....σε μερικά προγράμματα ας πούμε θέλει μικρότερι απο το φουλ του Psp....ποτέ δεν ξέρεις...θα το ελένξω αύριο με τους emulators....σήμερα είχα κολήση με το Ir Shell :P

κοιτα τωρα ξαναπαιξα και ολα επαιζαν κομπλε.τι να πω....Ιr shell?

MaRkUs_
06-03-2008, 15:50
yeap ενα πρόγραμμα ειναι...μετατρέπει το psp σε remote για tv και πολλα άλλα:Ρ

geogoku
06-03-2008, 21:05
yeap ενα πρόγραμμα ειναι...μετατρέπει το psp σε remote για tv και πολλα άλλα:Ρ

θα το ψαξω...

MaRkUs_
06-03-2008, 21:53
θα το ψαξω...

επίσης υπάρχουν και προγράμματα για live streaming μέσω νετ.

geogoku
07-03-2008, 23:59
επίσης υπάρχουν και προγράμματα για live streaming μέσω νετ.

καλο γιατι μαλλον το σοπκαστ μου κανει μαλακιουλες...οτι πρεπει για μπαλιτσα...