PDA

View Full Version : Αγαπημένα όπλα στο COD4 & Perks



Nightwolf
05-03-2008, 16:12
Ποία είναι τα αγαπημένα σας όπλα άραγε στο COD4?? Αναφέρεται τα 2 καλύτερα σας όπλα.
Εμένα για παράδειγμα είναι τα G3 Και Μ4 και αγαπημένα Perks flash x 3, Overkill, & Deep Impact, Περιμένω τα δικά σας.
Αν σας αρεσε το thread δώστε και λίγο rep.

hohlitos
06-03-2008, 00:10
πολυ ωραιο το thread σου οντως .
τα 2 αγαπημενα μου οπλα που ειναι διαθεσιμα εχοντας φτασει 29lvl μεχρι στιγμης ειναι :
1) light machine gun -) RPD
2) και το assult rifle -) M4 Carbine
τα αγαπημενα μου perks ειναι:
1) glaymore x2 ή Grid για το RPD
2) double tap
3) steady aim

jorgedept
06-03-2008, 00:42
ΑΚ47
Grenade Launcher
Extreme Condition

Souvlakos Comrade

seven77
06-03-2008, 17:14
RPD
claymore

Akolov
06-03-2008, 17:52
NICE !!!!

1)P90 + silencer (ή mp5 μετά από prestige)
Bomb Squad , Extra Damage , Dead Silence

2)M4 + red dot
RPGx2 (<---- ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ KILLS:tongue:)
Sonic Boom
Steady Aim

3)το καλό shotgun (σε χρυσή έκδοση , θυμάμαι είχα κ@λο'ι'δρώσει να την βγάλω:notsay:)
Claymorex2
Faster Reload
Dead Silence

Nightwolf
06-03-2008, 18:36
Χμμ.. Αρχίζει και γίνεται ενδιαφέρων εγώ είμαι level 39 και δεν τα έχω κάποια perks και όπλα :ohthedrama: . αλλά έχω παίξει μόνο μια μέρα :blush:.

mootsChios
06-03-2008, 22:16
Θα σας πω τα αγαπημενα μου οπλα, βεβαια ειναι αγαπημενα αν εχω τουλαχιστον 3 πρασινες γραμμουλες. Γιατι τελευταια με την κοκκινη γραμμουλα ο,τι και να'χεις δεν παιζει ρολο. Σημερα με μια κοκκινη γραμμουλα, αδειασα ενα ολοκληρο RPD σε εναν 2 μετρα μακρια μου και περιττο να πω οτι ηταν λες και ειμασταν στο matrix, δεν τον πετυχε καμια σφαιρα. Τεσπα ειμαι στο 7ο prestige lvl 43 και μπορω να πω οτι σε καθε prestige ανακαλυπτω και ενα αλλο αγαπημενο οπλο. Ας πουμε απο'κει που δεν ακουμπουσα το MP5, τωρα θα το παρω σιγουρα και θα κανω ολα τα challenges του (οπως και σε καθε αλλο οπλο, εκτος καραμπινων και sniper. Αυτα θα τα κανω οταν με το καλο γινω χρυσοσταυριτης) Για να μην πολυλογω αγαπημενο οπλο ειναι το RPD με Grip και τελευταια γουσταρω πολυ και το G36C με κοκκινη κουκκιδα. Απο perks γουσταρω Stopping Power, Deep Impact, 3x Grenades, Claymores. Sorry για την πολυλογια αλλα οταν με ενδιαφερει ενα θεμα, ξεχναω να σταματαω.

Akolov
07-03-2008, 01:02
Πολυλογία 10 γραμμές ???? ΧΑΧΑΧΑ !!!

Που να έγραφα για το GMC εγώ.....δεν θα μου φτάνανε 100 σελίδες !!!!!!:wave:

Επίσης , πολύ καλό το STEADY AIM !!! Τρομαχτiκά καλύτερος στόχος , ξέρετε mp5 και p90 fire χωρίς zoom !!

klepidas
07-03-2008, 01:10
m21 me 2 claymores rulez

nikon
07-03-2008, 09:39
Όπλο Ρ90+silencer φυσικά, τα άλλα είναι για τα challenges τους μόνο μπροστά σ'αυτό, τώρα για perks το καθένα έχει την "χάρη" του.

Nightwolf
07-03-2008, 16:29
Επίσης , πολύ καλό το STEADY AIM !!!
Άραγε μπορείς να κάνεις συρτές βολές με το steady aim :confused: ?

mootsChios
07-03-2008, 16:38
Πολυλογία 10 γραμμές ???? ΧΑΧΑΧΑ !!!

Που να έγραφα για το GMC εγώ.....δεν θα μου φτάνανε 100 σελίδες !!!!!!:wave:

Επίσης , πολύ καλό το STEADY AIM !!! Τρομαχτiκά καλύτερος στόχος , ξέρετε mp5 και p90 fire χωρίς zoom !!
Επειδη το μυαλο μου εχει κολλησει και δεν μπορω να σκεφτω τι εστι GMC?
Επισης το Steady Aim ειναι καλο και με το AK-74 (το μικρο καλασνικοφακι)

kapellakis
08-03-2008, 00:47
P90 & M4
απο perks εξαρταται τι παιζεις..αμα παιζεις m4-p90-G3 καλο ειναι το steady aim-bullet penetration-2x special grenades(εγω αυτο χρησιμοποιω, καλο ειναι & το 2xRPG)
αν παιζεις sniper claymore-iron lugs-bale kati akoma...:)

skyrios
08-03-2008, 01:25
nomizo oti prota 8a ta kseklidoso ola kai meta 8a po:P
eimai arxarios akoma...
hehe

Nightwolf
08-03-2008, 03:03
skyrios ενώ σε έχω κάνει add, ποτέ δεν σε βλέπω μέσα, και εγώ μήν νομίζεις ότι παίζω συνέχεια, δεν πολύ προλαβαίνω με την δουλεία και το τεί, αλλά όποτε θα σε βλέπω μέσα θα σε κάνω invite.

skyrios
08-03-2008, 09:46
skyrios ενώ σε έχω κάνει add, ποτέ δεν σε βλέπω μέσα, και εγώ μήν νομίζεις ότι παίζω συνέχεια, δεν πολύ προλαβαίνω με την δουλεία και το τεί, αλλά όποτε θα σε βλέπω μέσα θα σε κάνω invite.


oraia man!:p

GedoGt
18-03-2008, 16:16
Domination - Headquarters
M4 + Red Dot
3 X grenades
stopping power
extreme condition (martydrom, last stand)

Search & Destroy
P90 + silence
Claymores
Radar Jam
Steady aim (extreme condition)

bjorg
24-03-2008, 17:32
Παιδιά, να ρωτήσω κατι; Το prestige mode έχει κανένα νόημα; Γιατί το έχω τερματίσει μερικές φορές μέχρι τώρα αλλά απλά για να έχω ενδιαφέρον στο παιχνίδι μου. Κερδίζω κάτι από όλο αυτό ή απλά XP;

Σχετικά με τα όπλα τώρα, κάθε φορά που το τερματίζω και το ξαναξεκινώ βρίσκω και κάποιο άλλο να μου τραβήξει την προσοχή. Σταθερή αξία πάντως είναι το RPD + Grip.

Nightwolf
26-03-2008, 02:30
για αυτό θα πρέπει να ρωτήσεις κάποιον απο τους Experts του παιχνιδιού. ΠΧ Akolov:tiphat:

WolfRathmA
26-03-2008, 02:44
Παιδιά, να ρωτήσω κατι; Το prestige mode έχει κανένα νόημα; Γιατί το έχω τερματίσει μερικές φορές μέχρι τώρα αλλά απλά για να έχω ενδιαφέρον στο παιχνίδι μου. Κερδίζω κάτι από όλο αυτό ή απλά XP;

Σχετικά με τα όπλα τώρα, κάθε φορά που το τερματίζω και το ξαναξεκινώ βρίσκω και κάποιο άλλο να μου τραβήξει την προσοχή. Σταθερή αξία πάντως είναι το RPD + Grip.

To prestige mode ειναι μονο απλα για xp. Σβηνει φυσικα ολα τα perks και τα chalenges και ξεκινας παλι απο την αρχη. Απλα αλλαζει το rank μονο, το εικονιδιο.

Akolov
27-03-2008, 23:32
για αυτό θα πρέπει να ρωτήσεις κάποιον απο τους Experts του παιχνιδιού. ΠΧ Akolov:tiphat:

XAXAXA !! Να στε καλά ! Έχουμε περάσει ωραίες εποχές είναι η αλήθεια ! Ωστόσο πλέον , υπάρχουν και άλλοι πολύ καλύτεροι από μένα και ΛΥΠΑΜΑΙ που έχασα την θρυλική στιγμή που ο GioGreece έγινε Χρυσός Σταυρός ! Take care guys ! Γιάννη είσαι ο επόμενος !!:tongue: