PDA

View Full Version : Nα την φλασάρω??



geodlord7
02-03-2008, 19:17
Παιδια αυτες τις μερες δεν ξερω τι να κανω!Το πηρα το xbox360 τελικα αλλα δεν εχω αποφασισει τι να κανω.Να την φλασαρω ή όχι??

Πλεονεκτημα:
Θα κατεβαζω οποτε το θελω σε 1:30 ωριτσα οποιο παιχνιδακι θελω, θα το καιω σε δισκακι και αμεσως θα το παιζω.

Μειονεκτημα:
Πιθανως θα μου κοπει στο μελλον το live.

Απο οτι ειδα το live δεν λεει και πολλα.Απλα αυτο που δεν θελω ειναι να μην μπορω να παιζω online τα παιχνιδια.(οπως το επικειμενο R6 vegas 2)

Εσεις τι λετε?

klepidas
02-03-2008, 19:26
ego sou leo xalara na to flasareis alla to r6 vegas 2 einai paixnidi kathara gia konsla tis sony ara ekei tha leei pio poli to online flasarisma kai kathe vradi tha apo sindeeis to kalodio ethernet pou einai sindedemeno me to 360 gia na min fas ban auta

jimbrav
02-03-2008, 20:20
Παιδια αυτες τις μερες δεν ξερω τι να κανω!Το πηρα το xbox360 τελικα αλλα δεν εχω αποφασισει τι να κανω.Να την φλασαρω ή όχι??

Πλεονεκτημα:
Θα κατεβαζω οποτε το θελω σε 1:30 ωριτσα οποιο παιχνιδακι θελω, θα το καιω σε δισκακι και αμεσως θα το παιζω.

Μειονεκτημα:
Πιθανως θα μου κοπει στο μελλον το live.

Απο οτι ειδα το live δεν λεει και πολλα.Απλα αυτο που δεν θελω ειναι να μην μπορω να παιζω online τα παιχνιδια.(οπως το επικειμενο R6 vegas 2)

Εσεις τι λετε?

εαν δεν σε ενδιαφέρει το live και η εγγύηση προχώρα στο φλασαρισμα...:)

Chill
03-03-2008, 00:40
Εφόσον είσαι και κάτοχος ps3 ναι να την φλασάρεις. Θα μπορείς να παίζεις ανέξοδα τα single player στο 360 σου και αν σε ενδιαφέρει κανένα παιχνίδι για multi το παίρνεις στο ps3.

Τώρα αν χάνεται η εγγύηση με φλασάρισμα - πολλοί λένε πως πλέον δεν χάνετε - δεν ξέρω. Μιας και το 360 αργά ή γρήγορα θα τα φτύσει λόγω της "άριστης" ποιότητας κατασκευής.

LAZAGR76
03-03-2008, 01:38
και γω και τα δυο τα χω και το 360 τοχο για παιχνιδια που δεν θελω να δωσο 70ευρο να τα παρω και ετσι τοχο φλασαρι και το εχω offline

konstantinos
03-03-2008, 13:32
Κ εγω παω να την φλασαρω την δικια μου πανε 2 χρονια που την εχω την εχω στειλει κ για σερβις φυσικα.ο λογος που θα την φλασαρω ειναι γιατι δεν παιζω πια παιζω μονο με το ps3.

georgios
03-03-2008, 14:44
ine siguro oti tha ginis ban an tin flasharis. prosfata egine ke enas filos mu. tha xasis ola ta updates tis konsolas ke ton pexnidion

tha vgun pexnidares opos gran theft auto ke fable. ke den tha boris na paris ta expansion tus.

perne ta kala pexnidia mono ke ta ipolipa nikiaze ta i agoraze ta metaxirismena

Dikakom
03-03-2008, 17:32
Να το φλασάρεις και με τις ευχές μου...ειδικά αν έχεις και PS3 μην το σκέφτεσαι καθόλου...ξεκίνα το ξεβίδωμα:bgrin2:

geodlord7
03-03-2008, 17:34
ine siguro oti tha ginis ban an tin flasharis. prosfata egine ke enas filos mu. tha xasis ola ta updates tis konsolas ke ton pexnidion

tha vgun pexnidares opos gran theft auto ke fable. ke den tha boris na paris ta expansion tus.

perne ta kala pexnidia mono ke ta ipolipa nikiaze ta i agoraze ta metaxirismena


το εχω πει!δεν μαρεσει η ιδεα του μεταχειρισμενου!!!προτιμω να τα αγοραζω!!

Και το dvd club μου δεν νοικιαζει xbox games:rant:

Jargon
11-03-2008, 01:47
το εχω πει!δεν μαρεσει η ιδεα του μεταχειρισμενου!!!προτιμω να τα αγοραζω!!

Και το dvd club μου δεν νοικιαζει xbox games:rant:


ε τότε άνοιξε την πορτοφόλα σου και πλέρωνε που λένε!!! Αφού δεν σου αρέσει η ιδέα του μεταχειρισμενου τι σου αρέσει στην κόπια? Μήπως έιναι σαν καινούρια?

Παιχνίδια είναι κοινώς ψηφιακά σκουπίδια της εποχής μας και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο στην οθόνη για όλα (καινούρια, μεταχειρισμένα, κόπιες).

Να μου πεις ότι βαρέσαι να συναντιέσαι κτλ για να πάρεις το μεταχειρισμένο το καταλαβαινω βέβαια..

nikon
11-03-2008, 08:58
......Παιχνίδια είναι κοινώς ψηφιακά σκουπίδια της εποχής μας........

:confused:
To ακούσαμε και αυτό.



.....και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο στην οθόνη για όλα (καινούρια, μεταχειρισμένα, κόπιες).....
Στην οθόνη μπορεί να είναι το ίδιο αλλά για το drive που διαβάζει δεν είναι καθόλου το ίδιο ένα original με μια κόπια.

NonBorn
11-03-2008, 11:13
Παιχνίδια είναι κοινώς ψηφιακά σκουπίδια της εποχής μας και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο στην οθόνη για όλα (καινούρια, μεταχειρισμένα, κόπιες).

Αν είναι ποτέ δυνατόν... :banghead::banghead::fryingpan::fryingpan:

greekteo
11-03-2008, 16:02
Παιχνίδια είναι κοινώς ψηφιακά σκουπίδια της εποχής μας και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο στην οθόνη για όλα (καινούρια, μεταχειρισμένα, κόπιες).

Σκεφτομαστε πριν γραψουμε κατι ;)

SQP_GR
11-03-2008, 16:09
Pistevw Na Min Tin Agorase Akomi Giati Epese I Timi Sta 200

modecris
12-03-2008, 04:45
Τώρα που το σκέφτομαι,καλή φάση τα ψηφιακά σκουπίδια.Πατάς ένα delete και καθάρισες(ή μήπως χρειάζεσαι και ψηφιακό φαράσι?).

WolfRathmA
12-03-2008, 04:46
Τώρα που το σκέφτομαι,καλή φάση τα ψηφιακά σκουπίδια.Πατάς ένα delete και καθάρισες(ή μήπως χρειάζεσαι και ψηφιακό φαράσι?).

hhhmmm???? Δε καταλαβα :S

modecris
12-03-2008, 05:01
hhhmmm???? Δε καταλαβα :S
Μήπως πάτησες το delete; lol

panelix
18-03-2008, 13:05
hhhmmm???? Δε καταλαβα :S
Den xreiazontai kadoi kai skoupidiarides den tha iparxoun apergies ktl ktl apla patas delete kai eksafanizontai :P

Jargon
21-03-2008, 00:40
Σκεφτομαστε πριν γραψουμε κατι ;)

Ε αυτό ακριβώς λέω, δεν είπα ότι δεν μου αρέσουν αλλά μην τρελαθούμε κιόλας δεν είναι και καμιά τέχνη (ακόμα τουλάχιστον).

Είναι το FAST FOOD της διασκέδασης, νόστιμα μεν αλλά χωρίς θρεπτική αξία (πνευματική σε αυτή την περίπτωση).

Proevofan
21-03-2008, 00:50
ego thn exo flasharei edo k ena xrono k mexri stigmhs eimai tyxeros..den exo faei ban...pantos aksizei..ego live de paizo..de me siginei.. exo liosei polla games..k exo pei oti mou arsei arketa na to perno sto ps3..

redismagik
03-04-2008, 01:06
kane oti theleis,skepsou prin omos.....