PDA

View Full Version : 2o Πρωτάθλημα Pro Evolution για... σκληροπηρυνικούς!



Pages : [1] 2

ProEvo
25-02-2008, 12:26
Παίρνω την πρωτοβουλία για τη συνέχιση αυτού του πρωταθλήματος με τις αλλαγές που ψηφίστηκαν στο poll για το καινούργιο. Η λογική είναι ότι ήταν απόλυτα επιτυχημένο με 80% ολοκληρωσή του εντός 15 ημερών, συνεχείς ανανεώσεις κάθε 3-4 μέρες πινάκων βαθμολογίας και σκορ, άψογη συννενόηση μεταξύ των παιδιών που το απαρτίζουν κτλ

Αποτελέσματα και βαθμολογίες θα ποστάρονται από μένα στην πρώτη σελίδα αυτού του thread (για να μη γεμίζουμε το κόσμο με thread και κάνουμε τη ζωή των mod δύσκολη). Στα post δεν υπάρχει πρόβλημα να ποστάρει ο καθένας ότι θέλει (αποτελέσματα - σχόλια - γνώμες - στοιχεία αγώνων κτλ). Σε αυτή τη πρώτη σελίδα θα ανακοινωθεί το πλήρες πρόγραμμα και εκεί θα γίνεται από μένα άμεσα η ενημέρωση των αποτελεσμάτων και των βαθμολογιών.
Οι συμμετοχές μπορούν να είναι μέχρι 18. (Όσα ήταν και τα votes στο poll)
Ξεκινάμε 01/03/2008 και το πρωτάθλημα ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ αυστηρά 04/04/08
Ο κάθε παίκτης επιλέγει μια ομάδα που να μην έχει επιλεχθεί από κανέναν άλλον, και εκτός από αυτές που βρίσκονται στο spoiler παρακάτω.
Επειδή έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας με τα 50 πρωταθλήματα και τα πάντα μοιάζουν άδικα, η σειρά προτεραιότητας στην επιλογή ομάδων θα γίνει με βάση την Αλφαβητική Σειρά ονομάτων των συμμετεχόντων (Forum ID). Από εκεί και πέρα σε κάθε σεζόν θα γίνεται βάση της βαθμολογικής κατάταξης. (Ξέρω ότι για την αλφαβητική σειρά θα υπάρξουν αντιδράσεις αλλά από όσους σκέφτηκα ήταν ο πιο δίκαιος...άδικος τρόπος)
Όλα τα παιχνίδια θα γίνονται με τους παίκτες στο πράσινο.
Σε κανένα παιχνίδι δε μετράει παράταση.
Αν υπάρχει πρόβλημα lag, βγαίνουμε από το παιχνίδι και συνεχίζουμε από εκεί που το αφήσαμε και με το σκορ εκεί που ήταν.
Όλα τα παιχνίδια είναι 10λεπτα.
Κάθε εβδομάδα ο κάθε συμμετέχοντας (εκτός αν υπάρχει σοβαρός λόγος όπως απουσία κτλ) υποχρεούται να παίζει τουλάχιστον 6 αγώνες!! Αν όχι αποκλείεται αυτομάτως και οι αγώνες του αφαιρούνται.
Από αυτή την αγωνιστική περίοδο προστίθενται οι στήλες Pro Of Fame (Πρωταθλητές και κυπελλούχοι) και Pro Of Shame (υτοί που τα παρατάνε ή έχουν μικρότερη από 60% συμμετοχή - μετά από επίσημη πρόταση του Τουρίστα,λίγο παραλαγμένη). *Η πρόταση ήταν για τους τελευταίους, αλλά ο τελευταίος δεν έχει λόγο να ντρέπεται...αυτός που τα παρατάει έχει...:yes:.Παρακαλώ να ποστάρουν μόνο όσοι έχουν τη διάθεση να παίξουν το 100% των αγώνων τους!

Στο spoiler βρίσκονται οι ομάδες που αποκλείονται

Arsenal, Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Newcastle, Totenham, Olympique Lyonnais, Real Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla, Atletico Madrid, Zaragoza, AC Milan, Inter, Juventus, Roma, Bayern Munich



Περιμένω για αρχή τις συμμετοχές σας, μέχρι και τις 02/03/08. Τότε θα ανακοινωθεί η λίστα με αλφαβητική σειρά και θα αρχίσουν να μπαίνουν οι επιλογές ομάδων με edit πάνω στο post συμμετοχής σας μέχρι τις 10/03/08.Οποιαδήποτε απορία ή πρόταση, είμαι έτοιμος να την συζητήσω.

Ευχαριστώ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (με αλφαβητική σειρά)

bilias13 -> PANATHINAIKOS PRO ID : bilias13

Carpe_Diem_Rj -> AJAX PRO ID : Carpe_Diem_Rj

donald -> WEST HAM PRO ID : donald

gavrosdr -> VILLAREAL PRO ID : gavrosdr

georgiosdam -> MARSEILLE PRO ID : georgiodam

gergeo -> MANCHESTER CITY PRO ID : ageorg2005

Jorgedept -> GETAFE PRO ID : Jorge_Dept

manos_gr -> WIGAN ATHLETIC (LANCASHIRE ATHLETIC) PRO ID : manos_gr

oddin -> BENFICA PRO ID : oddin64

peristeri13 -> PORTO PRO ID : peristeri13

ProEvo -> PSV EINTHOVEN PRO ID : ProEvo13

roxito -> MIDLESBROUGH (TEESSIDE) PRO ID : stergio26
Sirios7 -> PORTSMOUTH (POMPY) PRO ID : sirios7
takaros7 -> EVERTON (MERSEYSIDE BLUE) PRO ID : takaros7

tasioskis -> FENERBAHCE PRO ID : tasioskis

touristas -> UDINESE PRO ID : touristas


ΑΓΩΝΕΣ
http://img149.imageshack.us/img149/6091/scoreboardpro2kd0.png




(http://imageshack.us)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
http://img164.imageshack.us/img164/619/pro2ai0.png




(http://imageshack.us)


Επιλαχόντες (για την περίπτωση που έχουμε ακυρώσεις συμμετοχών)
grvagelis
redismagic
EmmanouiL
Rommel
bouzk77
zoom8
muku
msnes7
PRO OF FAME

Donald (Πρωταθλητής 1ου Σκληροπηρυνικού Πρωταθλήματος) Πρωταθλήματα : 1 Κύπελλα : 0

takaros7 (Πρωταθλητής 1ης περιόδου Amstel Α' Εθνικής) Πρωταθλήματα : 1 Κύπελλα : 0
manos_gr ( Πρωταθλητής 1ης περιόδου B' Kατηγορίας) Πρωταθλήματα : 1 Κύπελλα : 0
PRO OF SHAME

markos69 (Aποσύρθηκε μετά από 2,5 αγώνες λόγο lag - Αχ ρε konami τι μας κάνεις)
Tsiou (Αποσύρθηκε μετά από 2 αγώνες)
SeLanmere (Κουρασμένοι οι παίκτες από τα ποτά και τα ξενύχτια, δεν άντεξαν να κυνηγούν 2 στόχους. Έτσι αποφάσισαν να ρίξουν όλο το βάρος στο Κύπελλο :p)
kotsos(Αποσύρθηκε μετά από 9 αγώνες)

SIRIOS7
25-02-2008, 13:14
ego eimai mesa, apla tha lipw diakopes apo 29/2-10/3.an uparxei provlima na me enhmerwsete ty.

gavrosdr
25-02-2008, 13:17
και γω θελω να δηλωσω συμμετοχη, αλλα ενδεχεται να λειψω για 1-2 βδομαδες αρχες του μαρτη...τωρα αν δεν υπαρχει προβλημα η βρεθει μια λυση ειμαι μεσα!

ProEvo
25-02-2008, 13:17
ego eimai mesa, apla tha lipw diakopes apo 29/2-10/3.an uparxei provlima na me enhmerwsete ty.

Κανένα πρόβλημα!! Με ένα pm στείλε μου 4-5 επιλογές κατα σειρά προτεραιότητας για να σου δηλώσω την ομάδα σου ανάλογα με αυτές που θα έχουν μείνει όταν έρθει η σειρά σου να δηλώσεις (γιατί λογικά θα λείπεις τότε). :)

Tsiou
25-02-2008, 13:35
Μέσα κ εγώ! :bgrin2:

takaros7
25-02-2008, 14:50
mesa kai ego

bilias13
25-02-2008, 15:01
mesa kai egw!

manos_ps3
25-02-2008, 15:07
Μέσα κι εγώ!!!

gergeo
25-02-2008, 15:43
kai egw mesa..:)

oddin
25-02-2008, 15:49
Μέσα και εγώ.

gergeo
25-02-2008, 15:51
ti ennoeis me auto"Οι βαθμοί που έχουν κερδιθεί στη συνοπτική βαθμολογία για τους συμμετέχοντες της πρώτης σεζόν μετράνε κανονικά."....

ProEvo
25-02-2008, 15:54
ti ennoeis me auto"Οι βαθμοί που έχουν κερδιθεί στη συνοπτική βαθμολογία για τους συμμετέχοντες της πρώτης σεζόν μετράνε κανονικά."....

Αν δεις στο πίνακα της βαθμολογίας στο thread για το σκληροπηρυνικό, δεξιά με μπλε γραμματοσειρά υπάρχει μια βαθμολογία που πάει ανάλογα με την κατάταξη. Αυτή δεν επηρεάζει σε τίποτα την τρέχουσα βαθμολογία του κάθε πρωταθλήματος, αλλά δείνει μια γενική εικόνα του κάθε παίκτη σε βάθος χρόνου για τη συμμετοχή του, αλλά επίσης κρατάει και το ενδιαφέρον αμείωτο για αρκετές θέσεις και όχι μόνο για τους πρώτους. :)

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=1952

Δες και εδώ post #57

http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=1952&page=6

Ελπίζω να σε κάλυψα :)

georgiosdam
25-02-2008, 16:39
μπορω να μπω και εγω;;;

ProEvo
25-02-2008, 16:41
μπορω να μπω και εγω;;;

φίλε εσύ είχες πει και στο πρώτο να μπεις αλλά δε σε ξαναείδαμε! Αν δηλώσουν όλα τα παιδιά που ήταν ήδη τυπικοί στα προηγούμενα και μείνουν θέσεις, και εσύ φυσικά εξακολουθείς να θες, ευχαρίστως! :)

georgiosdam
25-02-2008, 17:04
φίλε εσύ είχες πει και στο πρώτο να μπεις αλλά δε σε ξαναείδαμε! Αν δηλώσουν όλα τα παιδιά που ήταν ήδη τυπικοί στα προηγούμενα και μείνουν θέσεις, και εσύ φυσικά εξακολουθείς να θες, ευχαρίστως! :)
ναι ρε φιλε εχεις δικιο δεν πηρα χαμπαρι οτι θα ξεκινουσε τοσο γρηγορα και οταν το ειδα ηταν πολυ αργα!!! παντως στο αλλο πρωταθλημα β εθνικη οι συμμετοχες μου ηταν 100%! δε θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση αλλα θα ηθελα να συμμετασχω και εγω εδω γιατι βλεπω να υπαρχει μια σοβαροτητα και να γινονται ολοι οι αγωνες, δεν υπαρχει κυνηγι για να πααιξεις τα ματσακια σου!! Αν υπαρχει θεση θα ηθελα να συμμετασχω και εγω!!

ProEvo
25-02-2008, 17:11
ναι ρε φιλε εχεις δικιο δεν πηρα χαμπαρι οτι θα ξεκινουσε τοσο γρηγορα και οταν το ειδα ηταν πολυ αργα!!! παντως στο αλλο πρωταθλημα β εθνικη οι συμμετοχες μου ηταν 100%! δε θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση αλλα θα ηθελα να συμμετασχω και εγω εδω γιατι βλεπω να υπαρχει μια σοβαροτητα και να γινονται ολοι οι αγωνες, δεν υπαρχει κυνηγι για να πααιξεις τα ματσακια σου!! Αν υπαρχει θεση θα ηθελα να συμμετασχω και εγω!!

Οκ, είσαι μέσα. Διάβασε στο πρώτο post κανόνες κτλ και ρίχνε καμιά ματιά στο thread για νεότερες εξελίξεις ;)

roxito
25-02-2008, 17:45
mesa kai ego

georgiosdam
25-02-2008, 18:25
τοτε ειμαι μεσα και γω georgiosdam ειναι ολα τα id και ομαδεσ μαρσειγ ή παναθηναικος ή μπενφικα

manos_ps3
25-02-2008, 18:29
τοτε ειμαι μεσα και γω georgiosdam ειναι ολα τα id και ομαδεσ μαρσειγ ή παναθηναικος ή μπενφικα

Φίλε, αν διαβάσεις το πρώτο post στους κανόνες, θα δεις ότι πρέπει να περιμένεις την σειρά σου για να διαλέξεις ομάδα. όχι από τώρα.

Πήγαινε να το διαβάσεις...

markos69
25-02-2008, 19:03
Mesa ke ego omades pote pernoume

takaros7
25-02-2008, 19:12
Παιδια , ο αδερφος του τακαρου ειμαι ο georgebabar,πριν μια βδομαδα τελειωσα την εξεταστικη για αυτο δεν επαιξα τους αγωνες.δεν το ειχα σκεφτει οταν δηλωσα.λοιπον, αν οταν δηλωσουν αυτοι που εχουν προτεραιοτητα, και υπαρχει ακομα θεση στο πρωταθλημα θα θελα να συμμετασχω.Τα λεμε.

ProEvo
25-02-2008, 20:06
τοτε ειμαι μεσα και γω georgiosdam ειναι ολα τα id και ομαδεσ μαρσειγ ή παναθηναικος ή μπενφικα


Mesa ke ego omades pote pernoume

Παιδιά συγνώμη αλλά έχω γράψει ολόκληρο κατεβατό στην πρώτη σελίδα που μου πήρε κάμποση ώρα. Για ποιόν αλήθεια το έγραψα? Γιατί δεν περνάτε μια βολτίτσα να το διαβάσετε? Ευχαρίστως να λύσω οποιαδήποτε απορία σας αλλά να στέκει!!! Διαβάστε πρώτα τους κανόνες ρε σεις. Please!!! :(


Φίλε, αν διαβάσεις το πρώτο post στους κανόνες, θα δεις ότι πρέπει να περιμένεις την σειρά σου για να διαλέξεις ομάδα. όχι από τώρα.

Πήγαινε να το διαβάσεις...

Ευχαριστώ Μάνο :tiphat:

Carpe_Diem_Rj
25-02-2008, 21:16
Παιδια ειμαι και εγω μεσα για το πρωταθλημα αν υπαρχει θεση ....ειχα κανει vote και εγω νομιζω....το id μου ειναι Carpe_Diem_Rj

Πρεπει να δηλωσω ποιες ομαδες θελω τωρα?

ProEvo
25-02-2008, 21:31
Παιδια ειμαι και εγω μεσα για το πρωταθλημα αν υπαρχει θεση ....ειχα κανει vote και εγω νομιζω....το id μου ειναι Carpe_Diem_Rj

Πρεπει να δηλωσω ποιες ομαδες θελω τωρα?

Στο πρώτο post θα βρεις όλες τις πληροφορίες που θες σχετικά με το πρωτάθλημα. Διαβασέ τες μαζί με τους κανόνες και όποια απορία έχεις τη συζητάμε. Καλώς ήρθες.

touristas
25-02-2008, 22:24
aporo giati de me exeis valei mesa akoma.MESAAAA

SeLanmere
26-02-2008, 14:31
Επισης να προσθεσω οτι αυτή η ψηφοφορια αφορα το επισημο τουρνουα του ps3forums.gr.


Ρε ProEvo παλι δυο πρωταθλήματα θα έχουμε?

ProEvo
26-02-2008, 14:35
Ρε ProEvo παλι δυο πρωταθλήματα θα έχουμε?

Γιατί 2???:confused: Μίλησα και με τον Nonborn! Αυτό το ένα θα είναι. Έχω προσθέσει ακριβώς τις αλλαγές που είχαμε συζητήσει αν δεις (μια ομάδα ο καθένας και 4 ακόμα αποκλεισμοί ομάδων). Από 12 έκανα 18 τις συμμετοχές, όσα και τα votes στο poll, για να μην αφήσουμε κόσμο απ έξω. Το προηγούμενο πήγε από ροή και οργάνωση κατά κοινή ομολογία άψογα. Ποιός ο λόγος να σταματήσει? Που είναι το πρόβλημα? Να σε βάλω στη λίστα?

tasioskis
26-02-2008, 16:18
προλαβαινω και εγω να μπω??

ProEvo
26-02-2008, 16:23
Μας μένει μια συμμετοχή. Ξεκινάμε τις επιλογές ομάδων σιγά σιγά. Με Pm θα ενημερώνεστε όλοι για να μην υπάρξει κανένα μπέρδεμα. Ευχαριστώ.

tasioskis
26-02-2008, 16:24
αρα ειμαι μεσα

tasioskis
26-02-2008, 16:25
αρα ειμαι μεσα.

SeLanmere
26-02-2008, 18:10
manos:fryingpan:

oddin
26-02-2008, 18:20
ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΝΤΟΜΠΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑΡΑΤΑ ΩΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ.

ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΣ ΡΕ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ :pppbbbttt::pppbbbttt::pppbbbttt:
Δεν νομίζω οτι σε ένα φόρουμ,σαν και αυτό,πρέπει να έχουμε τέτοιες διαφωνίες,και συμπεριφορές.
Κανονίζουμε να παίξουμε και όχι να μαλώσουμε,ούτε να μιλήσουμε άσχημα.
Πρέπει οι γνώμες ολών να ακούγονται,να επεξεργάζονται,και φυσικά,αν η γνώμη μας δεν συμβαδίζει με όλους να το δεχόμαστε,και να μην κάνουμε σαν παιδιά.

manos_ps3
26-02-2008, 18:25
Δεν νομίζω οτι σε ένα φόρουμ,σαν και αυτό,πρέπει να έχουμε τέτοιες διαφωνίες,και συμπεριφορές.
Κανονίζουμε να παίξουμε και όχι να μαλώσουμε,ούτε να μιλήσουμε άσχημα.
Πρέπει οι γνώμες ολών να ακούγονται,να επεξεργάζονται,και φυσικά,αν η γνώμη μας δεν συμβαδίζει με όλους να το δεχόμαστε,και να μην κάνουμε σαν παιδιά.

Φίλε, oddin συγγνώμη για το ξέσπασμά μου, αλλά δεν ξέρεις τί συμβαίνει στο shoutbox εδώ κι ένα δίωρο περίπου.

oddin
26-02-2008, 18:34
Φίλε, oddin συγγνώμη για το ξέσπασμά μου, αλλά δεν ξέρεις τί συμβαίνει στο shoutbox εδώ κι ένα δίωρο περίπου.
Αυτο είναι αλήθεια,δεν έχω δει δυστηχώς τι έχει γίνει.

ProEvo
27-02-2008, 13:58
Οι συμμετοχές για το πρωτάθλημα έκλεισαν. Είμαστε σε διαδικασία επιλογής ομάδων. Όποιος είναι να επιλέξει ενημερώνεται με pm από εμένα. Όποιος ενδιαφέρεται να δηλώσει συμμετοχή για το επόμενο αλλά και να μπει στους επιλαχόντες του τρέχωντος ας με ενημερώσει με ένα pm. Ευχαριστώ πολύ.
Επίσης, για όσους από τους συμμετέχοντες δεν το γνωρίζουν, το πρώτο post γίνεται συχνά-πυκνά update με νεότερα που αφορούν το πρωτάθλημα, όπως επιλογές ομάδων, κάποιες αλλαγές σε κανονισμούς, οι πίνακες βαθμολογιών και αποτελεσμάτων που θα μπουν αργότερα κτλ. Καλό είναι να το επισκέπτεστε και να ενημερώνεστε.
Από σήμερα έχουμε και το PRO OF FAME επειδή καμιά προσπάθεια κανενός δεν πρέπει να πηγαίνει χαμένη. Συγχαρητήρια λοιπόν στους πρωταθλητές μας. Αναμένουμε και αυτόν του 1ου σκληροπηρυνικού κύριοι takaros7 ή donald :p

peristeri13
27-02-2008, 14:50
File Pro Evo Ginetai Na Eimai Kai Ego Enas Apo Tous Epilaxontes???

ProEvo
27-02-2008, 14:53
File Pro Evo Ginetai Na Eimai Kai Ego Enas Apo Tous Epilaxontes???

Αρκεί να μην μας ξαναχαθείς σαν το προηγούμενο :p. Γιατί δε σε είδα και πολύ "ενεργό" :)
Σε βάζω τώρα.

peristeri13
27-02-2008, 14:55
Ok File Thanks Kai Sorry Gia To Proigoumeno Protathlimataki Alla Etyxe Kati Sobaro Kai Den Eixa Poli Elefthero Xrono.tora Ola Ok Eimai Mesa.

grvagelis
27-02-2008, 18:09
τι θα γινει ρε παιδια ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι.θελω και εγω να παρω μερος.γιατι δεν το χωριζετε σε κατηγοριες για να υπαρχουν πιο πολλες συμετοχες?βαλτε και μενα μεσα με αεκαρα αεκαρα

ProEvo
27-02-2008, 18:27
τι θα γινει ρε παιδια ολο οι ιδιοι και οι ιδιοι.θελω και εγω να παρω μερος.γιατι δεν το χωριζετε σε κατηγοριες για να υπαρχουν πιο πολλες συμετοχες?βαλτε και μενα μεσα με αεκαρα αεκαρα

Καταρχην, δεν είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι. Είναι οι ίδιοι 11 (που αποδεδειγμένα παίζουν) και 7 καινούργιοι που ελπίζω να παίξουν γιατί αλλιώς θα μπουν άλλοι στη θέση τους. Κατά 2ον πριν ένα μήνα ήταν σε κατηγορίες το τουρνουά και το αποτέλεσμα ήταν το εξής. 60 αρχικές συμμετοχές περίπου που χωρίστηκαν σε ομίλους. 30 απέμειναν και χωρίστηκαν σε 2 κατηγορίες. 14 από αυτούς έπαιξαν τα παιχνίδια τους. Με τίποτα δε θέλω να καταλήξουμε στα ίδια. Ελπίζω να σε κάλυψα. Κατά 3ον, σε ψάχνω 3 μέρες να κάνεις ένα login γιατί θυμόμουν ότι είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον. Χθες μάλιστα το ανέφερα σε συζήτηση με τους Mano και Takaro. Μπορούν να με επιβεβαιώσουν αν θέλουν. Αυτά είναι τα γεγονότα. Σε βάζω στους επιλαχόντες, αν υπάρξουν ακυρώσεις, αλλιώς στο επόμενο, που αν αποκτηθούν σταθερές βάσεις από αυτό, πράγματι, θα υπάρξουν κατηγορίες. Σε ευχαριστώ πολύ. Φιλικά.

grvagelis
27-02-2008, 19:32
ναι ξερω φιλε μου,απλα ετυχε να λειψω.στους επιλαχοντες θα υπαρξουν play-off η θα μπουν αριθμητικα?πιστευω οτι οταν θα ξεχωρισουν τα παιδια που παιζουν τα ματς τους αποδεδειγμενα το συστημα με ομιλους θα ειναι πιο ενδιαφερον.α,και αν μπορεις βαλε την αεκ διπλα στην συμετοχη μου με μεγαλα γραμματα.ευχαριστω.

ProEvo
27-02-2008, 19:36
ναι ξερω φιλε μου,απλα ετυχε να λειψω.στους επιλαχοντες θα υπαρξουν play-off η θα μπουν αριθμητικα?πιστευω οτι οταν θα ξεχωρισουν τα παιδια που παιζουν τα ματς τους αποδεδειγμενα το συστημα με ομιλους θα ειναι πιο ενδιαφερον.α,και αν μπορεις βαλε την αεκ διπλα στην συμετοχη μου με μεγαλα γραμματα.ευχαριστω.

Ο καθένας παίρνει διαφορετικές ομάδες. Άρα ελπίζω να μη ζητήσει κανείς ΑΕΚ. Όταν φτάσει η στιγμή να μπεις θα κάνω προσπάθεια να την πάρεις εσύ ;)

Donald
27-02-2008, 22:08
Όπως και ο μέγας Steve Harris!! West Ham Up the Irons!!!!

ProEvo
27-02-2008, 22:09
Όπως και ο μέγας Steve Harris!! West Ham Up the Irons!!!!

Γύρνα να παίξεις τα ματς σου στο 1ο σκληροπηρυνικό να δούμε αν θα μπείς στο Iron Of Fame...εχμ Pro Of Fame :bgrin2:

Donald
27-02-2008, 22:11
Καλά αλλά να κάνουμε καμιά προπονησούλα πρώτα,σκουριάσαμε τόσες μέρες,μη χάσουμε και τον τίτλο άδικα :angry:

markos69
28-02-2008, 16:25
west midland village

markos69
28-02-2008, 16:25
ntaksi re esi molis to proseksa to svisa

ProEvo
28-02-2008, 16:28
ntaksi re esi molis to proseksa to svisa

Οκ! Έσβησα και εγώ το δικό μου. Thanks :)

Carpe_Diem_Rj
28-02-2008, 21:05
υπαρχει καποιο επαθλο για το νικητη?

gavrosdr
28-02-2008, 21:39
κοιτα το σιγουρο ειναι οτι θα ειναι στο pes hall of fame του ps3forums.gr...:bgrin2::frog:

ProEvo
28-02-2008, 22:59
υπαρχει καποιο επαθλο για το νικητη?

Σαν τι θα ήθελες δηλαδή??? Ένα βράδυ σε στριπ-σόου με τα έξοδα πληρωμένα από τους υπόλοιπους συμμετέχοντες ίσως?? :giggle:

Λοιπόν, η εκτίμηση των υπολοίπων φτάνει...και μια θέση στο Pro Of Fame φυσικά ;)

Carpe_Diem_Rj
28-02-2008, 23:21
Το Pro Of Fame τι ειναι ?

ProEvo
28-02-2008, 23:23
Το Pro Of Fame τι ειναι ?

πήγαινε στο πρώτο post και θα το δεις. απλά εκεί θα μπαίνουν οι πρωταθλητές και οι κυπελούχοι φυσικά. :)

georgiosdam
28-02-2008, 23:25
Το Pro Of Fame τι ειναι ? το κουραδοκαστρο ισως το ξερεις;;;;;; φιλε απλα εχεις το σεβασμο και το τιτλο του πρωταθλητη στο ps3-forum!!!!!!!!

gergeo
29-02-2008, 15:12
paidia mporw na allaxw omada?

ProEvo
29-02-2008, 15:56
Περιμένουμε και τον Tsiou ( last but non least) και είμαστε έτοιμοι να ξεκινήσουμε.


Επίσημη έναρξη του πρωταθλήματος 01/03/08 (επειδή μαζευτήκαμε πολύ γρήγορα) και επίσημη λήξη 10/04/08 (αυστηρά - ότι παιχτεί...παίχτηκε)
Από αυτή την αγωνιστική περίοδο προστίθενται οι στήλες Pro Of Fame (Πρωταθλητές και κυπελλούχοι) και Pro Of Shame (Αυτοί που τα παρατάνε ή έχουν μικρότερη από 60% συμμετοχή - μετά από επίσημη πρόταση του Τουρίστα,λίγο παραλαγμένη). *Η πρόταση ήταν για τους τελευταίους, αλλά ο τελευταίος δεν έχει λόγο να ντρέπεται...αυτός που τα παρατάει έχει...:yes:
Ο SIRIOS7 θα απουσιάζει για 10 μέρες! Άρα για αυτόν δεν ισχύει το 6 αγώνες την εβδομάδα...Για εμάς τους υπόλοιπους ισχύει αυστηρά...

Tsiou
29-02-2008, 19:17
R.C.D. Espanyol για μένα.
Τι να κάνω που είμαι τελευταίος, πιστεύω στο επόμενο θα διαλέξω πρώτος... :innocent:
Α και 7/3-10/3 θα λείπω.

ProEvo
29-02-2008, 20:06
R.C.D. Espanyol για μένα.
Τι να κάνω που είμαι τελευταίος, πιστεύω στο επόμενο θα διαλέξω πρώτος... :innocent:
Α και 7/3-10/3 θα λείπω.

Ευχαριστώ φίλε :)

Παικταράδες μου είμαστε έτοιμοι! Απόσυρση στα ξενοδοχεία και από αύριο ξεκινάμε :1appl:

roxito
29-02-2008, 21:22
ego apo 31/3 eos 11/4 tha loipo.opote prepei na trekso ligo ta mats.pos tha paizoume akrivos? opos to palio me ektos kai entos

ProEvo
29-02-2008, 21:33
ego apo 31/3 eos 11/4 tha loipo.opote prepei na trekso ligo ta mats.pos tha paizoume akrivos? opos to palio me ektos kai entos

Τι εννοείς όπως το παλιό? Εντός και εκτός, ναι αλλά με μια ομάδα που έχει επιλέξει ο καθένας.

roxito
29-02-2008, 21:34
ok katalava.

georgiosdam
29-02-2008, 23:23
μπορουμε αν ερθουμε σε συνεννοηση με τους συμμετεχοντες να ξεκινησουμε και απο σημερα;;;

touristas
01-03-2008, 01:04
exo tin timi na anakoinoso ta prota apotelesmata tou 2ou skliropirinikou protathlimatos

Touristas-takaros
Udinese-Everton
3-3
deinos ektelestis o takaros,an kai i udinese proigithike 2-0 entelei den antekse stin eustoxia tis everton

Takaros-Touristas
Everton-Udinese
3-2
auti ti fora i everton proigithike 2-0,isofarise 2-2 i udinese alla distixos me tin eustoxia tou takarou den mporo na ta valo
ta sout itan 8 i udinese,3 i Everton.paradinomai,ti na po re takare,ama de mporo na se kerdiso oute tora.se perimeno sto kipello gia ekdikisi.kali sinexeia filaraki

Carpe_Diem_Rj
01-03-2008, 01:20
Ο Sirios7 και ο gergeo με αυτα τα ID οταν πας να τους κανω add leei οτι δεν ειναι registered....

takaros7
01-03-2008, 01:29
roxito takaros7 1- 7 takaros7 roxito 6-1

takaros7
01-03-2008, 01:30
georgiosdam takaros7 6-1 takaros7 georgiosdam 4-2

takaros7
01-03-2008, 01:45
georgebabar takaros7 0-4 takaros7 georgebabar 5-1

ProEvo
01-03-2008, 01:48
Ο Sirios7 και ο gergeo με αυτα τα ID οταν πας να τους κανω add leei οτι δεν ειναι registered....

Του Sirios7 το psn id είναι Sirios ενώ του gergeo είναι ageorg2005 :)

takaros7
01-03-2008, 04:01
markos69 takaros7 1 - 4 takaros7 markos69 3- 1

ProEvo
01-03-2008, 11:30
Roxito - ProEvo
Middlesbrough - PSV Einthoven
2 - 1

Με ένα γκολ στο 92' πλήρωσε την επιπολαιοτητά της στο τελείωμα των φάσεων η PSV. Πολλά χαμένα τετ α τετ και 7 - 12 τα σουτ. 1-0 στο 39', 1-1 στο 62', 2-1 στο 92' από εκτέλεση κόρνερ.

ProEvo - Roxito
PSV Einthoven - Middlesbrough
3 - 1

Πολύ πιο ισοροππημένο ματς από το προηγούμενο, 8 - 8 τα σουτ αλλά αυτή τη φορά οι παίχτες της PSV ήταν πιο αποτελεσματικοί. 1-0 στο 15', 2-0 στο 53', 2-1 στο 70', 3-1 στο 74'

Καλή συνέχεια roxito!!

Carpe_Diem_Rj
01-03-2008, 11:52
Carpe_Diem_Rj - Oddin64 1-0
Aja x- Benfica

0-0 στο ημιχρονο

Oddin64 - Carpe_Diem_Rj 2-1
Benfica - Ajax
Προηγηθηκε ο Carpe 1-0 αλλα μετα πληρωσε την λαθος τακτικη ...

ProEvo
01-03-2008, 12:41
Oddin - ProEvo
Benfica - PSV Einthoven
1 - 2

Ξεκίνησε με πολύ γρήγορο ρυθμό για την PSV το ματς. 0-1 στο 9', 0-2 στο 15'. Απάντησε με πέναλτυ στο 23' η Benfica και αυτό έμελε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα. Σουτ 5-9.

ProEvo - Oddin
PSV Einthoven - Benfica
5 - 3

Ματς διαφήμιση του ποδοσφαίρου! 1-0 στο 10', 1-1 στο 11', 1-2 στο 23', 2-2 στο 27', 3-2 στο 36', στο 40' μένει η Benfica με 10' και τα πράγμα τα δείχνουν να απλουστεύουν για την PSV. Αλλά στο 65'...3-3! Πάλι η PSV έχει γρήγορη απάντηση γιατί αλλιώς τα πράγματα θα γίνονταν δύσκολα και στο 68' 4-3! Το τελικό 5-3 από τρομερό σουτ του De Jong στο 84'

Καλή συνέχεια oddin!!!

gavrosdr
01-03-2008, 12:46
takaros7-gavrosdr
everton-villareal
2-4

gavrosdr-takaros7
villareal-everton
2-3

ProEvo
01-03-2008, 12:48
gavrosdr-takaros7
villareal-everton
2-1 (H συνδεση του αντιπαλου χαθηκε στο 35 και ενω το σκορ ηταν 2-1. Τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?)

Το πάτε το ματς ξανά μέχρι το 35' (κάντε με αυτογκόλ πχ το 2-1) και συνεχίζετε από εκεί

oddin
01-03-2008, 12:53
Oddin - ProEvo
Benfica - PSV Einthoven
1 - 2

Ξεκίνησε με πολύ γρήγορο ρυθμό για την PSV το ματς. 0-1 στο 9', 0-2 στο 15'. Απάντησε με πέναλτυ στο 23' η Benfica και αυτό έμελε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα. Σουτ 5-9.

ProEvo - Oddin
PSV Einthoven - Benfica
5 - 3

Ματς διαφήμιση του ποδοσφαίρου! 1-0 στο 10', 1-1 στο 11', 1-2 στο 23', 2-2 στο 27', 3-2 στο 36', στο 40' μένει η Benfica με 10' και τα πράγμα τα δείχνουν να απλουστεύουν για την PSV. Αλλά στο 65'...3-3! Πάλι η PSV έχει γρήγορη απάντηση γιατί αλλιώς τα πράγματα θα γίνονταν δύσκολα και στο 68' 4-3! Το τελικό 5-3 από τρομερό σουτ του De Jong στο 84'

Καλή συνέχεια oddin!!!
Καλή συνέχεια!:)

Carpe_Diem_Rj
01-03-2008, 13:19
Carpe_Diem_Rj - gavrosdr 2-2
Ajax - Villareal

0-2 στο ημιχρονο.

Τον επαναληπτικο καποια αλλη στιγμη γιατι πρεπει να φυγω...

gavrosdr
01-03-2008, 13:19
με προλαβες!

tasioskis
01-03-2008, 13:19
150000 ευρω και αυτος που θα κατακτησει και το κυπελο αλλα τοσα.

ο δευτερος 100000 ευρω

και ο τριτος τιποτα.


νομιζω ειναι οτι πιο δικαιο.

Edit:

παιδια επειδη δεν θυμαμαι ποιους ακριβως εχω στο friend list μου καντε με add, karatasos einai to psn id μου.

oddin
01-03-2008, 13:37
oddin - takaros7
0 - 4
takaros7 - oddin
5 - 2

touristas
01-03-2008, 14:05
Touristas-gavrosdr
4-3
siglonistiko paignidi,ena ena empainan ta goal,pio tixeri i udinese tou tourista sto telos

Gavrosdr-touristas
0-4
ena PARA poli adiko apotelesma gia ton gavrosdr pou itan eksisou kalos me ton tourista alla plirose tin astoxia ton paikton tou.
kali sinexeia gavrosdr

gavrosdr
01-03-2008, 14:06
ευχαριστω, αν και στο δευτερο ματς ησουν καλυτερος...τπτ δεν μου εβγαινε...αφου εβαλα και αυτογκολ χωρις να το καταλαβω!

roxito
01-03-2008, 14:36
roxito-oddin 3-0
oddin-roxito 0-3

kali sunexeia file

gavrosdr
01-03-2008, 15:22
oddin-gavrosdr
benfica-villareal
3-3

gavrosdr-oddin
villareal-benfica
4-0

καλη συνεχεια!

takaros7
01-03-2008, 15:23
takaros7 ageorg2005 2 - 0
ageorg - takaros7 1 -2

gergeo
01-03-2008, 15:46
to deutero mats einai 1-2 kai oxi 0-1..na to prosexete..
Ara:
gergeo-takaros7 1-2
kai
takaros7-gergeo 2-0

gergeo
01-03-2008, 15:47
gergeo-oddin64 3-2
oddin64-gergeo 3-7

ProEvo
01-03-2008, 17:44
Ο markos69 αποσύρθηκε λόγω lag και θα κοσμεί το Pro Of Shame :p.

Περιμένουμε τον αντικαταστάτη του από τους επιλαχόντες... Έχει ήδη ενημερωθεί ο jorgedept

takaros7
01-03-2008, 18:26
takaros7 tsiou 2 - 1

tsiou takaros7 2 - 5

ProEvo
01-03-2008, 19:10
georgebabar - ProEvo
Fiorentina - PSV Einthoven
1 - 0

ProEvo - georgebabar
PSV Einthoven - Fiorentina
6 - 3

Δύο εντελώς διαφορετικά ματς. Στο δεύτερο η PSV έμεινε από το 65' με 10' και ενώ το σκορ ήταν 5-2.

ProEvo
01-03-2008, 21:03
Στη θέση του markos69, έχουμε τον jorgedept με την Getafe :1appl::1appl:

jorgedept
01-03-2008, 21:04
γιουπηηη :P

Pro να σε παίξω τώρα; lol

touristas
01-03-2008, 21:06
Στη θέση του markos69, έχουμε τον jorgedept με την Getafe :1appl::1appl:

isa isa na mou parei tin omada itan telika o Markos.re gamoto

Maximvs
01-03-2008, 21:10
υπαρχει καμια κενη θεση παιδια???

ProEvo
01-03-2008, 21:11
υπαρχει καμια κενη θεση παιδια???

Φίλε δυστυχώς όχι. Στο επόμενο :(
Αν θες όμως σε βάζω στο κύπελλο! Αν ναι δες στο πρώτο post τις ομάδες που έχουν πάρει τα παιδιά, επέλεξε μια διαφορετική και στείλε μου με pm :)

touristas
01-03-2008, 22:00
jorgedept-touristas
Getafe-Udinese
1-5
aneu sxoliou to apotelesma kathos o filos emeine me 10 apo to 15o lepto

touristas-jorgedept
Udinese-Getafe
2-0
arketo lag stin arxi,iremo paignidi pantos xoris polles siginiseis

kali sinexeia file mou

kai gia osous kafrous iparxoun na toniso oti emeis exoume epipedo kirie mou!!!

jorgedept
01-03-2008, 22:05
θα συμφωνήσω με τα σχόλια, καλή συνέχεια κ σε εσένα!

georgiosdam
01-03-2008, 22:32
πολυ fair plaly ρε παιδια καλη συνεχεια και μαλακιες!!
που ειναι το επιπεδο του ελληνα ρεεεεεε;;;
να πατωσεις μωρη κουφαλα και τετοια!!!! ΞΕΝΕΡΩΤΟΙ!!!!!!


tasioskis-georgiosdam
1-7
(στο 80 περιπουκολλησε το ps3 μου τι κανουμε;;; συνεχιζουμε η παω στο επομενο ματσακι;;;)

roxito
01-03-2008, 22:47
matsares ginontai

jorgedept
01-03-2008, 22:48
roxito - Jorge Dept
Teesside - Getafe
0-1
Δίκεα νίκη της Getafe που έπαιξε άριστο ποδόσφαιρο


Jorge Dept - roxito
Getafe - Teesside
1-3
ψιλό άδικη ήττα της Getafe εντός έδρας, αλλά τη να κάνουμε τα έχει αυτά η μπάλα


*ΕDIT μέχρι να τα γράψω όλα αυτά εγώ ποσταρε κ ο φίλος :P

oddin
01-03-2008, 23:02
tasioskis - oddin
fener - benfica
1 - 5

oddin - tasioskis
benfica - fener
1 - 4

touristas
01-03-2008, 23:20
georgiosdam-touristas
Marseille-Udinese
1-1
elafros kalitera i marseille apeilise kirios me makrina sout.sxetika eukola irthe to 1-1

touristas-georgiosdam
Udinese-Marseille
6-1
no comments.apoliti kiriarxia tis Udinese

kali sinexeia file mou georgiosdam
na min ksexaso oti to monadiko goal tou agapitou georgiosdam itan autogoal pou petixe o paneksipnos amintikos mou dioxnontas tin mpala stin plati tou goalkeeper mou.!!!!!!!!mpravo georgiosdam!

georgiosdam
01-03-2008, 23:24
georgiosdam-touristas
Marseille-Udinese
1-1
elafros kalitera i marseille apeilise kirios me makrina sout.sxetika eukola irthe to 1-1

touristas-georgiosdam
Udinese-Marseille
6-1
no comments.apoliti kiriarxia tis Udinese

kali sinexeia file mou georgiosdam ΨΕΥΤΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!! Που να πατωσεις ρε παλιοπου..... πελατακο ξερεις εσυ:giggle::giggle::giggle:



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl :

oddin
01-03-2008, 23:24
tasioskis - oddin
fener - benfica
1 - 5

oddin - tasioskis
benfica - fener
1 - 4
Nα πω ακόμα οτι στο 2ο παιχνίδι,μια που έβλεπες την μπάλα στο κέντρο και μία στα δίχτυα μου..:wave: τρομερό το Lag.
Να πω ενα μπράβο στον tasioskis,που ενώ είχε κερδίσει το παιχνίδι,προς τιμήν του,μου ζήτησε να ξαναγίνει το παιχνίδι λόγω του lag.Φυσικα δεν θα γίνει το αποτέλεσμα μετράει,αλλα η κίνηση του απο μόνη της αξίζει.:)

jorgedept
01-03-2008, 23:49
Jorge - Takaros
Getafe - Everton
0-6
μπήκα κ εγώ στον μακρύ κατάλογο του τακαρου....αιτία ήττας το πάρα πολύ lag και η αστοχία τον παικτών μου

Takaros - Jorge
everton - Getafe
6-3
πάλι αρκετό lag που μπορώ να πω ότι χωρίς αυτό ίσως να είχα κερδίσει! τι να κάνουμε όμως τα έχει αυτά η μπάλα!

καλή συνέχεια τακαρε

takaros7
02-03-2008, 00:44
tasioskis takaros7 1 - 5

takaros7 tasioskis 5 - 2

ProEvo
02-03-2008, 01:25
Τα αποτελέσματα έγιναν update μέχρι το post #106

touristas
02-03-2008, 02:40
Roxito-touristas
Middlesbrough-Udinese
1-4

touristas-roxito
Udinese-Midlesbrough
1-3
mpravo sou re si,pragmatika epaikses poli orea sto deutero,eidika amina.kali sinexeia sou euxomai

ProEvo
02-03-2008, 02:42
georgiosdam - ProEvo
Marseille - PSV Einthoven
3 - 2

ProEvo - georgiosdam
PSV Einthoven - Marseille
4 - 2

Ματσάρες και τα 2 χωρίς καθόλου lag! Τρομερά ματσάκια!!!!!!!!

manos_ps3
02-03-2008, 05:37
Manos_GR - takaros7
Wigan Athletic - Everton
4 - 3


takaros7 - Manos_GR
Everton - Wigan Athletic
3 - 0

ProEvo
02-03-2008, 13:10
Παιδιά θα έχουμε μια ακύρωση από το πρωτάθλημα για την οποία θα πάρω προσωπικά την ευθύνη. Αυτή θα είναι του georgebabar. Ο λόγος είναι ότι δε θέλω να δημιουργούνται υποψίες και σύνεφα πάνω από το πρωτάθλημα. Και πιστεύω καταλαβαίνετε όλοι τι εννοώ (για διπλές συμμετοχές κτλ). Εκτός αυτού ο συγκεκριμένος δεν είναι καν μέλος του forum με αποτέλεσμα να υπάρχουν προβλήματα στη συννενόηση κτλ. Τέλος στη γραμμή αυτή παρατηρείται πολλές φορές ξαφνικό lag σε κρίσιμα συμεία των αγώνων (είμαι και ο ίδιος 2 φορές παθόν σε προκριματικά και Α' Εθνική, άσχετο που είχα κάνει νίκες, αφου είχα βγει και είχαν συνεχιστεί οι αγώνες). Υπάρχουν και από άλλους αντίστοιχα παραδείγματα. Ελπίζω να μην ακούγεται δικτακτορικό σαν απόφαση αλλά θεωρώ ότι είναι για το καλό του πρωταθλήματος. Ευχαριστώ.

Θα περιμένουμε τον επόμενο τώρα που είναι ο kotsos και μου είχε πει ότι από αύριο θα έχει κανονικά γραμμή. Ευχαριστώ.

takaros7
02-03-2008, 13:48
carpe-diem-gr takaros7 1 - 4

takaros7 carpe-diem-gr 7 - 0

Carpe_Diem_Rj
02-03-2008, 14:20
Carpe_Diem_Rj - Manos_GR 1-1
Ajax - Wigan Athletic

Manos_GR - Carpe_Diem-Rj 4-0
Wigan Athletic - Ajax

gergeo
02-03-2008, 14:59
proevo auto pou les pio panw mou exe tuxei kai me emena me kapoia paidia apo edw mesa..dld enw to mats pigainei mia xara(3 prasines mpares)xafnika i sundesi ginete xalia(1 me kamia mpara)..kai edw erxete to fovero,xafnika pali kai enw exei gurisei to mats meta to 80' xanaepanerxonte ws ek thavmatos oi 3 mpares(fusika den prolavainw na gurisw to mats):banghead:..kala,auto pws sumvainei?o allos paizei kanonika kai xalaei tin diki mou sundesi?me poion tropo?

manos_ps3
02-03-2008, 15:28
Manos_GR - Jorgedept
Wigan Athletic - Getafe
1 - 1


Jorgedept - Manos_GR
Getafe - Wigan Athletic
2 - 3

jorgedept
02-03-2008, 15:28
manos_gr - Jorge_Dept
Wigan - Getafe
1-1
Δίκαιη ισοπαλία με τις 2 ομάδες να παίζουν χωρίς "φόβο κ πάθος" :P

Jorge_Dept - manos_gr
Getafe - Wigan
2-3

Ωραίο game με πολλές φάσης από την Getafe 9/6 και με πολύ κατοχή μπάλας, όλο αυτό όμως δεν κατάφερε να την κάνει να πάρει την νίκη διότι πλήρωσε το αντίτιμο της αστοχίας τον παικτών της

jorgedept
02-03-2008, 15:29
hehehe με πρόλαβες Μάνο, εγώ έβαλα κ μια ψιλό περιγραφή :P

ProEvo
02-03-2008, 15:31
proevo auto pou les pio panw mou exe tuxei kai me emena me kapoia paidia apo edw mesa..dld enw to mats pigainei mia xara(3 prasines mpares)xafnika i sundesi ginete xalia(1 me kamia mpara)..kai edw erxete to fovero,xafnika pali kai enw exei gurisei to mats meta to 80' xanaepanerxonte ws ek thavmatos oi 3 mpares(fusika den prolavainw na gurisw to mats):banghead:..kala,auto pws sumvainei?o allos paizei kanonika kai xalaei tin diki mou sundesi?me poion tropo?

Αν ο άλλος ανοίξει υπολογιστή και αρχίσει να κατεβάζει torrents πχ λογικό είναι να κρεμάει εντελώς η γραμμή του, να παρουσιάζει αστάθεια (3 μπάρες,1, καμία συνεχόμενα) και αυτό μεταφράζεται σε τρελό lag!

gergeo
02-03-2008, 15:32
o allos exi lag i mono egw?

ProEvo
02-03-2008, 15:33
o allos exi lag i mono egw?

Δεν το ξέρω σίγουρα αλλά ίσως μόνο εμείς...

jorgedept
02-03-2008, 15:34
Αν ο άλλος ανοίξει υπολογιστή και αρχίσει να κατεβάζει torrents πχ λογικό είναι να κρεμάει εντελώς η γραμμή του, να παρουσιάζει αστάθεια (3 μπάρες,1, καμία συνεχόμενα) και αυτό μεταφράζεται σε τρελό lag!

το είχα πεί και πιο παλιά αυτό στον Nonborn ότι όταν παίζουν 2 άτομο κ ο πρώτος αρχίσει να κατεβάζει torrent ή κατι άλλο τότε δεν έχει lag αυτός αλλά ο αντίπαλος του ;)

επειδή έτσι είναι οι server της Konami :)

να είστε πολύ προσεχτικοί όταν παίζετε με κάποιον ;)

gergeo
02-03-2008, 17:26
gergeo-Carpe_Diem_Rj
2-1
Carpe_Diem_Rj -gergeo
2-3

georgiosdam
02-03-2008, 19:24
Παιδιά θα έχουμε μια ακύρωση από το πρωτάθλημα για την οποία θα πάρω προσωπικά την ευθύνη. Αυτή θα είναι του georgebabar. Ο λόγος είναι ότι δε θέλω να δημιουργούνται υποψίες και σύνεφα πάνω από το πρωτάθλημα. Και πιστεύω καταλαβαίνετε όλοι τι εννοώ (για διπλές συμμετοχές κτλ). Εκτός αυτού ο συγκεκριμένος δεν είναι καν μέλος του forum με αποτέλεσμα να υπάρχουν προβλήματα στη συννενόηση κτλ. Τέλος στη γραμμή αυτή παρατηρείται πολλές φορές ξαφνικό lag σε κρίσιμα συμεία των αγώνων (είμαι και ο ίδιος 2 φορές παθόν σε προκριματικά και Α' Εθνική, άσχετο που είχα κάνει νίκες, αφου είχα βγει και είχαν συνεχιστεί οι αγώνες). Υπάρχουν και από άλλους αντίστοιχα παραδείγματα. Ελπίζω να μην ακούγεται δικτακτορικό σαν απόφαση αλλά θεωρώ ότι είναι για το καλό του πρωταθλήματος. Ευχαριστώ.

Θα περιμένουμε τον επόμενο τώρα που είναι ο kotsos και μου είχε πει ότι από αύριο θα έχει κανονικά γραμμή. Ευχαριστώ. Θα συμφωνησω και για μενα ειναι δικαιη η αποφαση σου αλλα απο την αλλη σιγα μωρε τι εγινε!!!!!! Θα μπορουσε καλλιστα να μην πει καν οτι ειναι αδερφος του και να συμμετασχει κανονικα!!! Πανω απ'ολα για να διασκεδασουμε παιζουμε και οχι για να παρουμε το κυπελλακι αν ερθει καλως να ερθει αλλα πανω απ'ολα γελιο και συγκινησεις!!!! ενοχλητικο για μενα ηταν το lag του και οχι οτι ειναι αδερφος του συγκεκριμενου παιδιου!!!! Παντως βλεπω οτι η παραγκα δουλευει και εδω!!! θα ηθελα να προτεινω οτι πριν ξεκινησει καποιος αγωνας καλο ηταν να κανουν και οι δυο reset to modem-router ωστε για λιγοτερο lag!!! αν μπορουσες να το περναγες και στους κανονες του πρωταθληματος καλο θα ητανε!!!

tasioskis
02-03-2008, 19:42
Θα συμφωνησω και για μενα ειναι δικαιη η αποφαση σου αλλα απο την αλλη σιγα μωρε τι εγινε!!!!!! Θα μπορουσε καλλιστα να μην πει καν οτι ειναι αδερφος του και να συμμετασχει κανονικα!!! Πανω απ'ολα για να διασκεδασουμε παιζουμε και οχι για να παρουμε το κυπελλακι αν ερθει καλως να ερθει αλλα πανω απ'ολα γελιο και συγκινησεις!!!! ενοχλητικο για μενα ηταν το lag του και οχι οτι ειναι αδερφος του συγκεκριμενου παιδιου!!!! Παντως βλεπω οτι η παραγκα δουλευει και εδω!!! θα ηθελα να προτεινω οτι πριν ξεκινησει καποιος αγωνας καλο ηταν να κανουν και οι δυο reset to modem-router ωστε για λιγοτερο lag!!! αν μπορουσες να το περναγες και στους κανονες του πρωταθληματος καλο θα ητανε!!!


αυτο με το ρουτερ δεν το ηξερα...

Tsiou
03-03-2008, 10:56
θα ηθελα να προτεινω οτι πριν ξεκινησει καποιος αγωνας καλο ηταν να κανουν και οι δυο reset to modem-router ωστε για λιγοτερο lag!!!

Δε στέκει αυτό φίλε...

ProEvo
03-03-2008, 14:25
Από αύριο στη λίγκα σαν 18η συμμετοχή, θα είναι και ο kotsos με ομάδα την Real Betis. Καλά παιχνίδια!

jorgedept
03-03-2008, 16:59
θα ηθελα να προτεινω οτι πριν ξεκινησει καποιος αγωνας καλο ηταν να κανουν και οι δυο reset to modem-router ωστε για λιγοτερο lag!!!


το ίδιο lag θα έχει ο αγώνας! το μόνο που είναι σίγουρο είναι αυτό που είπα παραπάνω...αν δεν κάνω λάθος, το έχουν αναφέρει κ στο Evo-Web

ProEvo
03-03-2008, 17:03
Παιδιά, αν είναι εύκολο, τέτοιες συζητήσεις, στο thread για το Pro Evolution που υπάρχει. Εδώ καλό είναι να το κρατήσουμε για τα σκορ και για σχόλια που αφορούν το πρωτάθλημα, γιατί αλλιώς και εγώ που ψάχνω να βρω τα αποτελέσματα αλλά και όσοι ψάχνουμε πληροφορίες, θα χάσουμε τα αυγά και τα πασχάλια.

gavrosdr
03-03-2008, 17:29
manos_GR-gavrosdr
wigan-villareal
1-3

gavrosdr-manos_GR
villareal-wigan
4-3

To δευτερο παιχνιδι ειχε 4 κοκκινες για τον μανο!?!?!

ProEvo
03-03-2008, 17:50
Είχαμε την αποχώρηση και του Tsiou...
Ελπίζω τώρα αυτοί που βιάστηκαν να με κατηγορήσουν γιατί δεν κάνω κατηγορίες και γιατί να μείνουν τόσα παιδιά απ έξω, να καταλαβαίνουν τι ήθελα να αποφύγω...3 αποχωρήσεις και ένας αγνοούμενος σε 3 μέρες δεν είναι και λίγο...Θα είχαμε γίνει ήδη μπάχαλο και η Β' θα συνέχιζε με 7 συμμετοχές...Τέλος πάντων, πάνω από όλα μετράει η συμμετοχή και όχι το χάος, ούτε ο αριθμός συμμετοχών, ούτε τίποτα.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΗΛΩΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ. Τι να το κάνω να έχουμε 30 συμμετοχές και να παίζουν οι ίδιοι 15;;; Ας παίζουν εξαρχής αυτοί οι 15 για να κάνουν κάτι σταθερό, με συνέχεια και αντοχή στο χρόνο.

Ωραία, τέρμα το παραλήρημα μου:p. Στη Θέση του Tsiou θα έχουμε τον peristeri13 με την PORTO. Και αυτό επειδή είναι αρχή ακόμα. Αν συνεχίσουν οι αποχωρήσεις, πολύ απλά θα συνεχίσουμε οι υπόλοιποι. :)

gavrosdr
03-03-2008, 17:52
να υποθεσω οτι ειναι η σειρα του να μπει στο hall of shame?:angry::frog:

bilias13
03-03-2008, 18:39
carpe_diem_rj(ajax) - bilias13(panathinaikos) 1 - 3

bilias13(panathinaikos) -carpe_diem_rj(ajax) 2 - 0

oddin
03-03-2008, 19:05
Manosgr - oddin
2 - 2
Mάνο το παιχνίδι σου ήταν το λιγότερο αντιαθλητικό,για να μην πω απαράδεκτο....έμεινες με 9 παίχτες,και όποτε έβγαινα μόνος μου,μου έκανες τακλιν απο πίσω....

oddin - manosgr
1 - 3

gavrosdr
03-03-2008, 19:14
Carpe_Diem-gavrosdr
0-1

Πολυ καλος ο αντιπαλος που ηταν ατυχος με ενα δοκαρι!

Carpe_Diem_Rj
03-03-2008, 19:36
Gavrosdr-Carpe_Diem_Rj 1-0

O allos agwnas pou phge isopalia htan Carpe-Gavros

ProEvo
03-03-2008, 19:41
Gavrosdr-Carpe_Diem_Rj 1-0

O allos agwnas pou phge isopalia htan Carpe-Gavros

Σωστός, το έλεγξα και εγώ ;)

takaros7
03-03-2008, 19:50
bilias13 - takaros7 1 - 4

takaros7 - bilias 13 3 - 1

takaros7
03-03-2008, 19:51
takaros7 - peristeri 13 10 -1 peristeri13 takaros 7 2-8

georgiosdam
03-03-2008, 20:08
Carpe_Diem_rj- georgiosdam
ajax - marseille
0-3

georgiosdam
03-03-2008, 21:53
georgiosdam - Carpe_Diem_Rj
marseille - ajax
2-1

gavrosdr
03-03-2008, 21:59
βαζω τα αποτελεσματα τωρα για να μην ξεχασω:

jorgedept-gavrosdr
1-3

gavrosdr-jorgedept
γραψτε λαθος...ξεκινα απο την αρχη!(φυσικα εγω θα νικησω!!!λολ :D)

georgiosdam-gavrosdr
1-3

gavrosdr-georgiosdam
5-1

georgiosdam
03-03-2008, 22:49
πολυ ευκολα με καθαρισε με δύο νικες 1-3 και 5-1!!! ο καλυτερος αντιπαλος που εχω παιξει μεχρι τωρα!!!! εννοειται μιλαω για τον k...gavro!!! :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:: 1appl:

gavrosdr
03-03-2008, 22:50
ρε μηπως φταιει το λαγκ? πες μου αμα ειναι.

gavrosdr
03-03-2008, 22:51
πολυ ευκολα με καθαρισε με δύο νικες 1-3 και 5-1!!! ο καλυτερος αντιπαλος που εχω παιξει μεχρι τωρα!!!! εννοειται μιλαω για τον k...gavro!!! :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:: 1appl:

τα παιρνω πισω τα καλα μου λογια!!!!:angry::frog::bgrin2:

georgiosdam
03-03-2008, 22:52
ρε μηπως φταιει το λαγκ? πες μου αμα ειναι. se exo sta upopsi mou na ksanapaiksoume molis teleiosei to protathlima!! gia to lag entaksei den trexei kai tipota... h anoterothta soy paiktika htan arketh gia na me peisei oti den ftaei mono to lag poy exasa!!!!

gavrosdr
03-03-2008, 22:54
να ξαναπαιξουμε εννοειται...παντως αντικειμενικα τωρα δεν ειμαι δα και κατι τρομερο...απλως σημερα εχω ξεκολωθει...νομιζω μονο νικες σημερα...για αυτο οσοι θελετε παιζουμε τωρα που με θελει...χαχαχα :d

touristas
03-03-2008, 23:25
carpe diem-touristas
Ajax-Udinese
3-4

touristas-carpe diem
Udinese-Ajax
3-3
kali sinexeia

Tsiou
03-03-2008, 23:58
Παιδιά sorry για την αποχώρηση μου αλλά θα λείψω για αρκετό διάστημα λόγω δουλειάς. Καλή συνέχεια σε όλους και ελπίζω στο επόμενο να τα καταφέρω...:prayer:

ProEvo
04-03-2008, 00:59
Οι πίνακες εντός 5' θα έχουν γίνει update στο πρώτο post.
Συμπερασματικά :
ο takaros7 βρίσκεται ήδη πολύ κοντά στον τίτλο
Οι έδρες των jorgedept και tasioskis είναι οι πιο "φιλόξενες" στην κατηγορία :p
Ο carpe_diem_jr είναι ο πιο καλός φιλοξενούμενος :)
Ο gavrosdr είναι ο εθνικός μας ήρωας γιατί εκπόρθησε την έδρα του takarou με εκείνο το μαγικό 2-4:1appl:
Μη σας τύχει να παίξετε με τον takaro7 γιατί θα φάτε καλά :hungry:
Αν σας χτυπήσουν την πόρτα ο touristas και ο gavrosdr μην τους ανοίξετε...έρχονται για το διπλό :hide:Το ποσοστό ολοκλήρωσης των παιχνιδιών για τους περισσότερους είναι απλά ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ μέσα στις 3 μέρες του τουρνουά! Συγχαρητήρια! :1appl::1appl:
Η μάχη για τις θέσεις 2-10 που οδηγούν σε βαθμούς κατάταξης είναι συγκλονιστική!

Κύριοι SeLanmere και donald καλό είναι να ξεκινάτε σιγά σιγά! Μέχρι το Σάββατο πρέπει να έχετε συμπληρώσει 6 ματς :) Για να σας βλέπω στο γήπεδο!!!

touristas
04-03-2008, 03:10
Touristas-bilias 13
Udinese-Panathinaikos
2-0

meta apo poliori diakopi logo eisvolis filathlon ston agonistiko xoro kai eno to skor itan 1-0 ena siglonistiko paignidi opou o pao stathike ekseretika kala,i italiki omada epikratise me 2-0

to deutero paignidi anavlithike logo kairikon sinthikon kai tha paiktei prosexos

kotsos
04-03-2008, 14:14
loipon epitelous to evala online to ps3 opote opoios 8elei matsaki 8a eimai sto shoutbox xD

ProEvo
04-03-2008, 14:52
Στο πρώτο post, το spoiler των συμμετοχών, έγινε update με τα Pro ID's των συμμετεχόντων για να είναι πιο εύκολο να αλληλοβρισκόμαστε μέσα στο Pro.

gergeo
04-03-2008, 15:18
proevo exw paixei 6 agwnes kai oxi 5,enw exw 12 vathmous kai oxi 9..allaxe to :please2:


o agwnas pou xexases..:)
oddin64-gergeo
3-7

gergeo
04-03-2008, 15:36
proevo ti tha eleges na mpainan play-off apo tin 1h mexri tin 4h thesi gia ton titlo?(diploi agwnes me plewnektima ston 1o kai ton 2o)..tha itan pio sunarpastiko kai endiaferon..

xwris parexigisi proteinw ta parapanw..ama thelete kalws alliws den peirazei..:)

ProEvo
04-03-2008, 15:38
proevo ti tha eleges na mpainan play-off apo tin 1h mexri tin 4h thesi gia ton titlo?(diploi agwnes me plewnektima ston 1o kai ton 2o)..tha itan pio sunarpastiko kai endiaferon..

xwris parexigisi proteinw ta parapanw..ama thelete kalws alliws den peirazei..:)

Προσωπικά είμαι εντελώς κατά των Play-Off...Και στην Ελλάδα που μπήκαν, μου την δίνουν. Δεν προσφέρουν κάτι κατά τη γνώμη μου και είναι καθαρά για εισπρακτικούς λόγους. Και δυστυχώς εμείς δεν κόβουμε εισιτήρια :rofl:

touristas
04-03-2008, 16:02
touristas-kotsos
Udinese-betis
2-1

Kotsos-touristas
Betis-Udinese
2-3
poli kalos adipalos o kotsos.kali sinexeia kotso!

Touristas-Selanmere
Udinese-Palermo
2-0

Selanmere-touristas
Palermo-Udinese
3-4

poli orea paignidia,kali sinexeia ston filo mou ton selanmere

roxito
04-03-2008, 17:21
roxito-georgiosdam 2-1
georgiosdam-roxito 4-0

touristas
04-03-2008, 17:29
Manos GR-Touristas
Wigan Athletic-Udinese
4-3
poli kalos o manos.kai me lag me kerdise.mpravo

Touristas-Manos GR
udinese-wigan athletic
1-2

adikiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.olo exana eukairies kai tsoup goal i wigan.

Gergeo-touristas
Manchester City-udinese
4-3
proigithike me 10 paiktes i udinese 3-2 alla sto 72 emeine me ennia(dikaia) kai 4-3 to score

touristas-gergeo
udinese-manchester city
2-0
den anisixise i udinese
kali sinexeia gergeo

Touristas-oddin
Udinese-Benfica
3-3
dokari i benfica sto 90 na parei ti niki se ena isoropimeno paignidi

Oddin-touristas
Benfica-Udinese
2-4
poli kaliteri i udinese pire mia dikaii niki
kali sinexeia sto filo oddin

gergeo
04-03-2008, 19:29
georgiosdam-gergeo
4-4
gergeo-georgiosdam
2-3

manos_gr-gergeo
3-0
gergeo-manos_gr
0-4

gergeo-kotsos7
6-1
epete to 2o mats entos tis evdomadas..

peristeri13
04-03-2008, 19:54
mages simera
manos gr-peristeri13
manos gr peristeri 13
lancashire athletic-porto
1-2
file mano kali epitixia

georgiosdam
04-03-2008, 20:27
oddin-georgiosdam
benfica- marseille
2-4

georgiosdam-oddin
marseille- benfica
4- 1

ProEvo
04-03-2008, 21:03
ProEvo - takaros7
PSV Einthoven - Everton
2 - 4

takaros7 - ProEvo
Everton - PSV Einthoven
2 - 1

Εντάξει, τι να πω... Εκτός από καλός ο takaros, είναι λες και η konami δουλεύει γι αυτόν. Αποκορύφωμα της τύχης του στο 80' του δεύτερου μας και στο 2-1 βγαίνει σε θέση βολής ο Kone και ξαφνικά λαγκάρει, κάνει στην άκρη και η μπάλα πάει κυρία στους αμυντικούς της Έβερτον. Ε, ήμαρτον :badpc::banghead:

ProEvo
04-03-2008, 21:47
ProEvo - SeLanmere
PSV Einthoven - Palermo
3 - 2

SeLanmere - ProEvo
Palermo - PSV Einthoven
2 - 0

touristas
04-03-2008, 22:02
touristas-tasioskis
Udinese-Fenerbachtse
3-0
poli lag.LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGG
to deutero den paixtike gia profaneis logous

takaros7
04-03-2008, 22:40
takaros7 - selanmere 6 - 4

roxito
04-03-2008, 22:46
roxito-manos_gr 1-2
manos_gr-roxito 1-2

kotsos
04-03-2008, 23:25
kotsos7-takaros7 3-2
takaros7-kotsos7 1-1

epitelous nikisa kai enan antipalo...polu kalos pantws o takaros gl sthn sunexeia file

georgiosdam
04-03-2008, 23:45
georgiosdam-kotsos7
2-0
διεκοπη στο ημιχρονο λογω εισβολης φιλαθλων της αντιπαλης ομαδας!!! πολλα επεισοδια και πολυ lag!!!!!!!!

touristas
04-03-2008, 23:52
kotsos7-takaros7 3-2
takaros7-kotsos7 1-1

epitelous nikisa kai enan antipalo...polu kalos pantws o takaros gl sthn sunexeia file
signomi gia to offtopic.

lotso nikises adipalo alla ti adipalo.euge.to eixa katalavei oti eisai paiktoura

touristas
05-03-2008, 02:36
Bilias-touristas
Panathinaikos-Udinese
2-2
an kai i udinese isofaristike sto 90.Par ola auta o bilias itan para poli kalos,ena logo parapano oti exei kai ton PAO.
bilia kali sinexeia

bilias13
05-03-2008, 03:18
manos_gr(wigan) - bilias13(panathinaikos) 2 - 4

to deutero paixnidi anablithike logw akatalitothtas tou ghpedou!

manos_ps3
05-03-2008, 12:58
Χθεσινά αποτελέσματα

georgiosdam - Manos_GR
Marseille - Wigan
1 - 1


Manos_GR - georgiosdam
Wigan - Marseille
3 - 2

tasioskis
05-03-2008, 14:59
touristas-tasioskis
Udinese-Fenerbachtse
3-0
poli lag.LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGG
to deutero den paixtike gia profaneis logous


συγνωμη αλλα 4 γκολ μου εβαλες.

εισαι πολυ καλος και μαλιστα πολυ τυχερος μετα απο 20 λεπτα γεννησε η αφερφη μου:wave:

ALEO
05-03-2008, 15:04
na tin herese taso

agori koritsi?

touristas
05-03-2008, 16:43
Peristeri13-touristas
Porto-Udinese
3-5

Touristas-Peristeri13
1-3
sout 11 i udinese,3 i porto.................................no comments

bilias13
05-03-2008, 18:29
bilias13(pasnathinaikos) - gergeo(man c) 1 - 1

gergeo(man c) - bilias13(panathinaikos) 1 - 3

gergeo
05-03-2008, 19:15
gergeo-peristeri13
3-3

peristeri13-gergeo
1-2

gergeo-jorgedept
2-0

jorgedept
05-03-2008, 19:15
Jorge_Dept - ageorg2005
Getafe - Man City (nomizo)
0-2

ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς γίνετε να εμφανίζετε το lag μόνο όταν έχω την μπάλα εγώ δια μαγείας....άγνωστε οι βουλέ της Konami

*EDIT : gergeo σε εμένα παίζαμε και τώρα είναι να παίξουμε εντός της δικιάς σου έδρας

gergeo
05-03-2008, 19:18
kai egw eixa lag..as ta na pane..:banghead:gi'auto den paixame to 2o,tha eixe poli lag(1 mpara kai kamia)

touristas
05-03-2008, 19:21
Tasioskis-touristas
Fenerbachtse-Udinese
1-4
kai pali poli lag.den to efxaristithika.kali sinexeia taso

jorgedept
05-03-2008, 21:17
jorgedept - tasioskis 1-2
ωραίο game, αλλά ήττα λόγου lag

tasioskis - jorgedept 3-0
απίστευτο lag

roxito
05-03-2008, 21:55
roxito-tasioskis 2-2
tasioskis-roxito 1-4

ProEvo
06-03-2008, 01:17
Παιδιά ο donald έχει πρόβλημα με τη γραμμή του. Ούτε καν τηλέφωνο δεν έχει σπίτι γι αυτό δε μπαίνει στο forum. Έχει δηλώσει ήδη το πρόβλημα και στον ΟΤΕ.
Κατα τ' άλλα τρελό lag βλέπω,ε? Τι να πω, από το κακό στο χειρότερο πάει η konami.

bilias13
06-03-2008, 02:14
roxito(midlesbrough) - bilias13(panathinaikos) 0 - 4

bilias13(panathinaikos) - roxito(midlesbrough) 2 - 2

poly lag edika sto deutero paaixnidi!

peristeri13
06-03-2008, 16:46
Manos gr-peristeri13
wigan athletic-porto
1-2


periseri13-roxito
porto-teeside
4-2

roxito-peristeri13
teeside-porto
3-2

kotsos
06-03-2008, 18:44
kotsos - tasioskis
4 - 2

tasioskis - kotsos
1 - 1

kalh sunexeia file

georgiosdam
06-03-2008, 19:00
georgiosdam-tasioskis
marseille- fener
4-1

gergeo
06-03-2008, 19:20
kotsos7-gergeo
1-3

tasioskis-gergeo
0-2

gergeo-tasiosis
5-1

SeLanmere
06-03-2008, 19:46
SeLanmere - roxito 2 - 1
roxito - SeLanmere 1 - 3

touristas
06-03-2008, 22:26
Touristas-proevo
Udinese-PSV
1-2
eno to score itan 1-0 iper tis udinese o termatofilakas kani mia anoiti alla dikaii kokkini kai allazei ardin tis issoropies sto 25.aotelesma ta gnosta

Proevo-touristas
PSV-Udinese
3-4
megali mahi alla dikaii nomizo i teliki epikratisi para tin terastia xameni eukairia tis psv sto telos
kali sinexeia proevo

georgiosdam
07-03-2008, 17:35
georgiosdam-peristeri13
marseille -porto
3-1


peristeri13-georgiosdam
porto-marseille
3-2

gergeo
07-03-2008, 18:07
gergeo-roxito
5-2

roxito-gergeo
1-1
atimo lag..se duo periptwseis pou itan na kanw to 0-2,lagare kai exasa to goal:banghead:(genika den eixe lag sta 4 paixnidia me ton roxito)..sto 88' o filos roxito se antepithesi petyxe ena wraio goal kai etsi urthame isopalia..:)
Kalu sunexeia roxito!!:)

gavrosdr
07-03-2008, 18:48
roxito-gavrosdr
3-1
gavrosdr-roxito
1-3

οταν η μπαλα ειναι π...ανα και δε θελει να μπει...
προσεξτε τον roxito...αντεπιθεσεις φωτια!!!καλη συνεχεια.

peristeri-gavrosdr
1-2

gavrosdr-peristeri
3-2

touristas
07-03-2008, 20:33
Donald-Touristas
West ham-Udinese
2-2
proigithike 2-0 i west ham alla me epiki adepithesi i udinese isofarise.kaliteri pantos sinolika i west ham

touristas-donald
Udinese-West ham
3-1
3-0 sto 20 i udinese.sto 30 menei me 10,apovoli termatofilaka kai penalty.3-1 meioni i west ham ki apo kei kai pera eixame mia sinexi piesi mexri to 90 apo west ham.eutixos anteksame.

kali sinexeia re si donald.eisai paiktoura.kai kali tixi sta ipolipa paignidia sou sto skliropiriniko 1

ProEvo
07-03-2008, 20:41
tasioskis - ProEvo
Fenerbahce - PSV Einthoven
1 - 9

ProEvo - tasioskis
PSV Einthoven - Fenerbahce
7 - 5

To δεύτερο ήταν ματσάρα με τη Φενέρ να παίρνει κόκκινη από το 35', να μένει πίσω 5-1 αλλά να επανέρχεται με 5-4 και μετά τα γκολ να πηγαίνουν εναλλάξ 6-4, 6-5, 7-5. Τα σουτ 17-8. Για το πρώτο τι να πω; Δε λέω κάτι :p

Καλή συνέχεια φίλε tasioski! Και στα έλεγα...όχι με Fener στο επόμενο :)

gavrosdr
07-03-2008, 21:38
proevo-gavrosdr
3-0

gavrosdr-proevo
1-2(αδικια!!!!!!!! α ρε τουριστα με την γκαντεμια σου!:banghead::bgrin2:)

gavrosdr-tasioskis
5-0
tasioskis-gavrosdr
1-3

tasioskis με λιγη εξασκηση στην αμυνα θα γινεις πολυ καλος!

Carpe_Diem_Rj
07-03-2008, 22:24
γεια σας. επειδη εκανα αναβαθμιοση στη γραμμη μου απο 1 σε 24 εχω καποιο προβληματακι.την αλλη εβδομαδα να μπορεσω να παιξω τους υπολοιπους αγωνες.
τα λεμε!

tasioskis
07-03-2008, 22:26
gavrosdr-tasioskis
5-0

tasioskis-gavrosdr
1-3

για μενα καθολου lag,ενας πολυ καλος αντιπαλος, το αστειο ειναι οτι με ρωτησε αν εχω lag και ειναι προς τιμη του που μου ειπε να ξαναπαιξουμε,αλλα εγω παντα ετσι ειμαι,τρωω πολλα, αλλα ευχαριστιεμαι να παιζω,καλη συνεχεια φιλάρακο.

ProEvo
08-03-2008, 01:25
proevo-gavrosdr
3-0

gavrosdr-proevo
1-2(αδικια!!!!!!!! α ρε τουριστα με την γκαντεμια σου!:banghead::bgrin2:)


Αντίστροφα τα έγραψες. Τα σωστά είναι :

gavrosdr - ProEvo
Villareal - PSV Einthoven
0 - 3

ProEvo - gavrosdr
PSV Einthoven - Villareal
2 - 1

ProEvo
08-03-2008, 01:37
Οι βαθμολογίες ανανεώθηκαν μέχρι το post #200

gergeo
08-03-2008, 13:50
proevo xexases na prostheseis tin entos edras niki mou epi tou jorgedept(2-0)..ara exw 43 vathmous se 24 mats..:)
To apotelesma einai sto post #177..

ProEvo
09-03-2008, 04:40
Jorge_Dept - ageorg2005
Getafe - Man City (nomizo)
0-2

ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς γίνετε να εμφανίζετε το lag μόνο όταν έχω την μπάλα εγώ δια μαγείας....άγνωστε οι βουλέ της Konami

*EDIT : gergeo σε εμένα παίζαμε και τώρα είναι να παίξουμε εντός της δικιάς σου έδρας


proevo xexases na prostheseis tin entos edras niki mou epi tou jorgedept(2-0)..ara exw 43 vathmous se 24 mats..:)
To apotelesma einai sto post #177..


Δεν τη ξέχασα. Πρόσθεσα τη διόρθωση του jorgedept. Τελικά τι από τα 2 ισχύει???

jorgedept
09-03-2008, 12:02
το δικό μου ισχύει επειδή παίζαμε σε εμένα, το 2ο game δεν το κάναμε επειδή είχε lag :S

ProEvo
09-03-2008, 13:11
peristeri13 takaros 7 2-8

Για να το θυμηθώ :)

jorgedept
09-03-2008, 14:09
Jorge Dept - Pro Evo
Getafe - PSV
1-5

Pro Evo - Jorge Dept
PSV - Getafe
4-1

tasioskis
10-03-2008, 21:46
tasioskis-peristeri13
1 - 4
peristeri 13-tasioskis
2 - 1

πολυ καλος παικτης

καλη συνεχεια να εχεις...

peristeri13
11-03-2008, 15:37
peristeri13-manos gr
porto-lanchaire athletic
2- 1

jorgedept
11-03-2008, 18:20
Jorgedept - georgiosdam
Getafe - Marseille
0-0

Υπέροχο match, με πολλές ευκαιρίες και για τις δυο ομάδες, αλλά χωρίς να βάλει κάποια το πολυπόθητο goal

georgiosdam - jorgedept
Marseille - Getafe
3-3

από τα καλύτερα match που έχω παίξει, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2 και λίγο πριν την λήξει 3-3

jorgedept
11-03-2008, 19:08
gergeo - jorgedept
Man City - Getafe
3-2

με πολύ lag και με 2 autogoal....

jorgedept
11-03-2008, 19:54
jorgedept - oddin64
Getafe - Benfica
4-0

oddin64 - jorgedept
benfica - getafe
2-2

gergeo
11-03-2008, 22:43
proevo-gergeo
3-2

gergeo-proevo
1-2

teleiws adika apotelesmata..ligo to lag(ligo alla logw autou dexteka 1 goal sto prwto mats kai allo ena sto 2o mats)kai arketa oi apisteutes eukairies pou exasa eidika sto 2o mats kathwrisan ta 2 apotelesmata..
Pantws proevo eisai poli kalos paixtis..

gavrosdr
11-03-2008, 22:53
gavrosdr-jorjedept
2-3

georgiosdam
12-03-2008, 12:11
georgiosdam-bilias13
marseille-panathinaikos
1-1


bilias13-georgiosdam
panathinaikos-marseille
3-0

φοβερη η παναθα.......

georgiosdam
12-03-2008, 20:48
georgiosdam-kotsos7
marseille-real betis
5-1

ProEvo
13-03-2008, 01:33
ProEvo - bilias13
PSV Einthoven - Panathinaikos
7 - 3

Στο 70' ξεκίνησε ένα απίστευτο lag και ενώ το σκορ ήταν στο 5-2. Σίγουρα το σκορ δεν αντικατοπτρίζει τη διαφορά δυναμικότητας των αντιπάλων. Πάντως η PSV είχε σταθεί καλύτερα από το 1ο μέρος που προηγήθηκε 1-0 με σουτ 7-4. Στο β το ματς έγινε 1-1, μέσα σε 5' 4-1, 4-2, 5-2 και μετά δε παιζόταν μπάλα. Γκολ έβαζε ο πιο τυχερός. Τελικά σουτ 15-8.

ProEvo
13-03-2008, 20:56
ProEvo - Sirios7
PSV Einthoven - Portsmouth
6 - 1

Sirios7 - ProEvo
Portsmouth - PSV Einthoven
2 - 5

Δίκαιες οι 2 νίκες για την PSV αλλά μάλλον αντίστροφα τα σκορ. Το 1ο ήταν πιο κλειστό ματς με σουτ 8-8, ενώ στο 2ο τα σουτ ήταν 4-16 υπέρ της PSV.

Καλή συνέχεια στον φίλο Sirio!!!

takaros7
13-03-2008, 21:38
takaros 7 sirios7 5-0 sirios7 takaros7 0 - 3

ProEvo
13-03-2008, 21:58
Οι βαθμολογίες γίνονται update μέχρι το post #218
παρακαλούνται οι εξής να συντομεύουν με τα παιχνίδια τους.
Kotsos (3 ματς)
SeLanmere (5 ματς)
Donald (10 ματς)μέχρι το σάββατο το βράδυ πρέπει να έχουν φτάσει τα 12. αλλιώς υπάρχει αποβολή τους από το πρωτάθλημα.

Ευχαριστώ.

roxito
13-03-2008, 22:18
sirios-roxito 1-4
roxito-sirios 4-2

SeLanmere
14-03-2008, 01:26
jorgedept SeLanmere 1 - 4
SeLanmere jorgedept 2 - 0


SeLanmere takaros7 1 - 2

manos_ps3
14-03-2008, 19:26
Donald - Manos_GR
West Ham - Wigan
2 - 3

Manos_GR - Donald
Wigan - West Ham
3 - 3


Καλή συνέχεια φίλε Donald.

SIRIOS7
14-03-2008, 20:39
peristeri -sirios7
3-1
sirios7-peristeri
1-0

SIRIOS7
14-03-2008, 20:40
sirios7-oddin
3-1
oddin-sirios7
2-3

SIRIOS7
14-03-2008, 20:41
lathos sorry
sirios7-oddin
1-3

SeLanmere
14-03-2008, 23:09
SeLanmere georgiosdam 4 - 8
georgiosdam SeLanmere 2 - 1

de me nikise o gergiosdam , o cisse me nikise:p

A kai na ksereis ProEvo sto leo apo tora oti de tha paro meros sto epomeno protathlima epeidi ksekinisa ptyxiaki kai de tha xo internet kai dyo vdomades to pasxa

opote rota an mporei na analavei kapoios allos thn B ethniki se periptwsi pou dhmiourgithei giati tha argo na anaeono tis vathmologies

georgiosdam
15-03-2008, 00:36
SeLanmere georgiosdam 4 - 8
georgiosdam SeLanmere 2 - 1

de me nikise o gergiosdam , o cisse me nikise:p

A kai na ksereis ProEvo sto leo apo tora oti de tha paro meros sto epomeno protathlima epeidi ksekinisa ptyxiaki kai de tha xo internet kai dyo vdomades to pasxa

opote rota an mporei na analavei kapoios allos thn B ethniki se periptwsi pou dhmiourgithei giati tha argo na anaeono tis vathmologies
kalo ptyxio o cisse eimai!!!!!!

georgiosdam
15-03-2008, 13:16
georgiosdam-sirios
6-3
sirios - georgiosdam
2-3

ProEvo
15-03-2008, 13:27
Donald - ProEvo
West Ham - PSV Einthoven
1 - 1

Η ισοφάριση ήρθε στο 89' για την PSV. Απόλυτα δίκαιο αποτέλεσμα με σουτ 6-8 για τους φιλοξενούμενους.

ProEvo - Donald
PSV Einthoven - West Ham
4 - 5

Με την ατυχία δε μπορεί να τα βάλει κανείς. 13-8 τα σουτ, δοκάρι και ευκαιρίες για την PSV αλλά τι να κάνουμε. Με κάποιους αντιπάλους δεν έχουμε άστρο. :p

Καλή συνέχεια Donald παικταρά! Άντε και με την κούπα στο 1ο να μπεις στο Pro Of Fame :)

Sel ok, διάβασα το post σου. Σε περιμένουμε στο παραεπόμενο. Όσο για την B μην ανησυχείς, δεν πρόκειται να γίνει. :p

SIRIOS7
15-03-2008, 16:55
sirios7-manos
1-4
manos-sirios7
1-2
me polu lag sto telos kai ligi tuxh kerdisa
kali sunexeia mano

ProEvo
15-03-2008, 17:25
ProEvo - peristeri13
PSV Einthoven - Porto
3 - 1

Ματς κλειστό με την Πόρτο να κρατάει πολύ μπάλα. Η νίκη δίκαιη πάντως με την PSV να είναι πιο αποτελεσματική. Τα σουτ 7-4.

peristeri13 - ProEvo
Porto - PSV Einthoven
0 - 4

Πολύ καλό ματς για την PSV που δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον αντίπαλο. Τα τελικά σουτ 2-14.

Καλή συνέχεια φίλε peristeri13!!!

tasioskis
16-03-2008, 13:21
bilias 13
carpe diem
donald
manos gr
selanmere
sirios 7

αυτοι μου εμειναν για να τελιωσω... μερικους τους ειχα στο friend list μου αλλα τωρα δεν εχω κανεναν... αν θελετε καντε με add για να παιξουμε... μετα της 5...tasioskis1 psn id...

tasioskis
16-03-2008, 20:19
(donald) 5 (tasioskis) 2
(tasioskis) 0 (donald) 8

τι να πω.... μαλλον φαιει που δεν εχω παγιο οτε...

touristas
17-03-2008, 19:00
touristas-sirios7
Udinese-portsmouth
1-1
12-5 ta sout,1-1 to score.alli mia fora


sirios 7-touristas
Portsmouth-udinese
2-1
to paignidi paixtike sta isa,fisika exas.edo den mporo na kerdiso otan eimai kaliteros,tora tha kerdiza?

ade geia.ego teliosa kai pira ton poulo
kali sinexeia sirie

Carpe_Diem_Rj
17-03-2008, 19:03
gergeo ποιο ειναι το psn id σου?

jorgedept
17-03-2008, 19:34
Donald - Jorge Dept
West Ham - Getafe
4-1

Jorge Dept - Donald
Getafe - West Ham
4-2

πολύ ωραία games με σχεδόν 0 lag

Carpe_Diem_Rj
17-03-2008, 19:54
MIDLESBROUGH Ajax 1-1

stergio26 Carpe_Diem_Rj

Ajax MIDLESBROUGH 2-1

Carpe_Diem_Rj stergio26

redismagik
17-03-2008, 19:56
ti simenei lag

gavrosdr
17-03-2008, 20:00
sirios-gavrosdr
1-3
gavrosdr-sirios
0-0

Carpe_Diem_Rj
17-03-2008, 20:00
lag καθυστεριση

redismagik
17-03-2008, 20:01
thanks apo ena asxeto.... lololo

ProEvo
17-03-2008, 21:18
Σε λίγο θα γίνουν update οι βαθμολογίες. Συγχαρητήρια στον tourista που έχει ήδη ολοκληρώσει τους αγώνες του, όπως και στα περισσότερα παιδιά που έχουν φανεί πολύ συνεπείς. Η μάχη για πολλές θέσεις συνεχίζεται αλλά το Πρωτάθλημα έχει πάει στο μεγάλο φαβορί (μέλος του ps3forums.gr με 8 χαρακτήρες...ποιός να ναι, ποιός να ναι???)

Στον kotso έχω στείλει και pm και ενώ μπαίνει στο forum δεν έχει απαντήσει. Να δούμε μέχρι την Τετάρτη, αλλιώς θα βγει και θα διαγραφούν οι αγώνες του.

edit : Οι βαθμολογίες έγιναν update μέχρι το post #241

grvagelis
17-03-2008, 23:28
και την θεση του κοτσου θα την παρω εγω και η αεκαρα σωστα??

Donald
18-03-2008, 05:35
bilias13 - Donald
Panathinaikos - West Ham
3 - 3

Donald - Bilias13
West Ham - Panathinaikos
3 - 1


Χορταστικά παιχνίδια,με μηδενικό lag,απόλαυση! Τι να πω,το παληκάρι τιμάει την ομαδάρα μας,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ παίχτης,ίσως ο καλύτερος στη δημιουργία φάσεων, κάνει παιχνίδι που δείχνει φοβερό ποδοσφαιρικό μυαλό. Αδικείται με αυτή την ομάδα,με μία καλύτερη θα μπορούσε να χτυπήσει πρωτάθλημα. Τα αποτελέμστα τον αδικούν.

Μπράβο παιχταρά μου :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:

ProEvo
18-03-2008, 10:51
και την θεση του κοτσου θα την παρω εγω και η αεκαρα σωστα??

O kotsos με ενημέρωσε ότι έχει πρόβλημα με τη γραμμή του και θα τον περιμένουμε μια εβδομάδα ακόμη. Αντικατάσταση δε θα γίνει γιατί έχουμε φτάσει σχεδόν στο τέλος πια. Αλλά πλησιάζει η στιγμή που θα ξεκινήσει το καινούριο, στο οποίο είσαι ήδη μέσα ;)




bilias13 - Donald
Panathinaikos - West Ham
3 - 3

Donald - Bilias13
West Ham - Panathinaikos
3 - 1


Χορταστικά παιχνίδια,με μηδενικό lag,απόλαυση! Τι να πω,το παληκάρι τιμάει την ομαδάρα μας,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ παίχτης,ίσως ο καλύτερος στη δημιουργία φάσεων, κάνει παιχνίδι που δείχνει φοβερό ποδοσφαιρικό μυαλό. Αδικείται με αυτή την ομάδα,με μία καλύτερη θα μπορούσε να χτυπήσει πρωτάθλημα. Τα αποτελέμστα τον αδικούν.

Μπράβο παιχταρά μου :1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:




Συμφωνώ απόλυτα. Είναι ο πιο καλός αντίπαλος που έχω παίξει και ας έχει αρκετά πιο αδύναμη ομάδα! Τέτοια πίεση σε ματς δεν έχω νιώσει. Respect στο παιδί και +rep από μένα για το τρόπο που παίζει pro.

Carpe_Diem_Rj
18-03-2008, 11:36
Για το νεο και εγω μεσα.....

ProEvo
18-03-2008, 11:39
Για το νεο και εγω μεσα.....

Carpe δεν ξεκίνησαν οι συμμετοχές. Θα είσαστε όλοι του τρέχοντος μέσα :)

ProEvo
18-03-2008, 12:36
Είχαμε ένα θεματάκι σήμερα που ξέφυγε από τα όρια του θεμιτού από το πρωτάθλημα. Για αρχή θα προσπεραστεί με ένα απλό Pro Of Shame. Ελπίζω να μην υπάρξει συνέχεια.
Και κάτι ακόμα. Δε νομίζω να χρειάζεται εγώ να πω ότι αν το παιχνίδι κολλάει (δε μιλάμε για απλό lag, μιλάμε να κολλάει) δε γίνεται να μετράει οτιδήποτε κάνει ο ένας παίκτης από τους 2 που συνεχίζει να παίζει. Εκτός αν υπάρχει επιθυμία για νίκη με οποιονδήποτε τρόπο.

Carpe_Diem_Rj
18-03-2008, 13:22
Πως γινετε να κολαει μονο στον ενα? Τι εννοεισ να κολαει αλλα οχι lag?

ProEvo
18-03-2008, 13:54
Πως γινετε να κολαει μονο στον ενα? Τι εννοεισ να κολαει αλλα οχι lag?

και εγώ δεν το ήξερα μέχρι που μου έτυχε 2 φορές με το Μάνο. Κολλάει τελείως, μπαίνει σε αναμονή το παιχνίδι αλλά στην οθόνη συνεχίζεται μια κάποια κίνηση. Πολύ περίεργη κατάσταση.

manos_ps3
18-03-2008, 13:57
Pro, κι εγώ το ίδιο ακριβώς είχα. Πλήρης ακινησία σε αναμονή...

Δέν ξέρω τι διάολο έγινε. Πάντως επειδή με ρώτησες το pc μου ήταν κλειστό.
Κι εμένα πρώτη φορά μου έτυχε τέτοιο πράγμα... Ελπίζω να μήν ξανασυμβεί, γιατί είναι το απόλυτο ξενέρωμα.