PDA

View Full Version : Τυχερός ή σταματησαν τα ban απο την Μicrosoft?



klepidas
24-02-2008, 18:40
Pedia eimai edo kai ena trimino me to 360 mou mpeno kanonika sto live katevazo kai pezo online paixnidia me flasarismeni konsola kai akoma na fao ban!!!!!

Ti ginte ego eimai ala tixeros kai i microsoft me simpathei i stamatise to ban logo xasimo opadon?

**na toniso oti to flasara se magazi pou to flasaran alloi treis filoi mou pou autoi exoun faei ban:fryingpan::fryingpan:

MaRkUs_
24-02-2008, 21:04
κάτι άκουσα ότι τα σταμάτησαν...και ένας γνωστός μου παίζει με flash xbox και δεν τον έχουν κάνει ban

LAZAGR76
24-02-2008, 21:09
τα μπαν ερχονται φουρνιες φουρνιες οταν αρχισουν παλι πρεπει να σε πολυ τυχερος για να μην το φας

MaRkUs_
24-02-2008, 21:11
τα μπαν ερχονται φουρνιες φουρνιες οταν αρχισουν παλι πρεπει να σε πολυ τυχερος για να μην το φας

αλήθεια αν σε κάνουν ban δεν μπορείς να το κάνεις να παίζει πάλη online με κάποιο τρόπο???π.χ αλλαγή πλακέτας

LAZAGR76
24-02-2008, 21:12
αλήθεια αν σε κάνουν ban δεν μπορείς να το κάνεις να παίζει πάλη online με κάποιο τρόπο???π.χ αλλαγή πλακέτας


μονο με αλαγη κονσολας:giggle:2 φιλοι μου εφαγαν και δεν μπορεσαν να κανουν τιποτα:)

MaRkUs_
24-02-2008, 21:14
μονο με αλαγη κονσολας:giggle:2 φιλοι μου εφαγαν και δεν μπορεσαν να κανουν τιποτα:)

κλάστικα κίολας....εγώ μπαναρισμένη κονσόλα θα πάρω:Ρ χαχαχα ούτος η άλος στο τέλος στον κάδο θα πάει μάλλων:Ρ

LAZAGR76
24-02-2008, 21:17
κλάστικα κίολας....εγώ μπαναρισμένη κονσόλα θα πάρω:Ρ χαχαχα ούτος η άλος στο τέλος στον κάδο θα πάει μάλλων:Ρ


κοιτα αν φας μπαν το μονο που χανεις ειναι το xboxlive κατα τα αλλα παιζει κανονικα η κονσολα

klepidas
24-02-2008, 21:19
iparxei kai allo tropos na mpeis live me banarismeni konsola alla den to leo logo kanonon forum

LAZAGR76
24-02-2008, 21:20
iparxei kai allo tropos na mpeis live me banarismeni konsola alla den to leo logo kanonon forum
ελα ρε πεστο μεταξη μας ειμαστε:giggle:παντος δεν νομιζω νανε τοσο ευκολο:notsay:

klepidas
24-02-2008, 21:21
xboxconnect legete kai einai geloio

LAZAGR76
24-02-2008, 21:23
xboxconnect legete kai einai geloio


οκ δεν εχω ξανακουση κατι

MaRkUs_
24-02-2008, 21:30
τότε μην σε νοίαζει αν σε μπανάρουν ρε κλεπίδα:Ρ
εγώ να δοκιμάζω παιχνίδια πρίν τα πάρω στο ps3 το θέλω...μην μαζεύω την σάρα και την μάρα:Ρ

LAZAGR76
24-02-2008, 21:33
τότε μην σε νοίαζει αν σε μπανάρουν ρε κλεπίδα:Ρ
εγώ να δοκιμάζω παιχνίδια πρίν τα πάρω στο ps3 το θέλω...μην μαζεύω την σάρα και την μάρα:Ρ
και γω ετσι κανο βλεπω τα παντα σχεδον που με ενδιαφερουν εκει αν το γουσταρο πολυ και μου αρεση το online του το αγοραζω στο 3:)

WolfRathmA
25-02-2008, 01:18
Μπορεις να κανεις αυτο που ειπε ο Markus. Αλλαγη πλακετας απο αλλο xbox το οποιο φυσικα δεν εχει φαει ban.

modecris
25-02-2008, 01:50
Πολύ ύποπτο μου φαίνεται αυτό που λέτε μερικοί "πήρα xbox για να δοκιμάζω τα games μέσω του θείου και όσα μου αρέσουν τα παίρνω στην καλή κονσόλα (ps3)"...Θα μπορούσατε απλά να δείτε το demo.Μήπως (λέω εγώ τώρα) είναι άλλοι οι λόγοι;

Πχ εσύ,LAZAGR76,ποια από τα ps3 παιχνίδια της υπογραφής σου δοκίμασες πρώτα στο 360;Μόνο το fifa;

x KapaGR x
25-02-2008, 02:48
Ρε παιδια τι αλλαγη κονσολας και πρασινα αλογα;

Το πας σε ενα γνωστο μαγαζακι στην αθηνα και σου αλλαζει motherboard,η οποια κοστιζει 60 ευρο.

Αυτο ειναι ολο.

MaRkUs_
25-02-2008, 04:11
Πολύ ύποπτο μου φαίνεται αυτό που λέτε μερικοί "πήρα xbox για να δοκιμάζω τα games μέσω του θείου και όσα μου αρέσουν τα παίρνω στην καλή κονσόλα (ps3)"...Θα μπορούσατε απλά να δείτε το demo.Μήπως (λέω εγώ τώρα) είναι άλλοι οι λόγοι;

Πχ εσύ,LAZAGR76,ποια από τα ps3 παιχνίδια της υπογραφής σου δοκίμασες πρώτα στο 360;Μόνο το fifa;

εγώ πάντος είπα οτι θα πάρω μπαναρισμένο xbox και δεν με απασχολή ούτε online ούτε τπτ....λεφτά στην Μ$ δεν δίνο ούτε ένα λεπτό...προτιμό να πάρω το wii αν είναι να σπάω λίγο πλάκα

SPOWN
25-02-2008, 09:13
Markus μεγαλο λαθος, μην μου πεις οτι εισαι καλυμενος με αυτο που ονομαζεται psn live! Γιατι live δεν ειναι, dead nai μπορεις να το πεις προς το παρων!

MaRkUs_
25-02-2008, 15:31
Markus μεγαλο λαθος, μην μου πεις οτι εισαι καλυμενος με αυτο που ονομαζεται psn live! Γιατι live δεν ειναι, dead nai μπορεις να το πεις προς το παρων!

ναι είμαι ....αφού έχω φίλους που παίζω μια χαρα εκεί μέσα είμαι καλυμένος...archievments και τέτοιες λαλακίες δεν με πολυ απασχολούν!!!αυτά είναι για καίλες!!! εγώ να διασκεδάζω θέλω και μέχρι στιγμής το psn μου το παρέχει αυτό! δεν είναι η ζωή μου το online....λες και έιχαται online κονσόλες πριν ! άιντε

Jargon
28-02-2008, 22:36
Κι εγώ έχω το XBOX 360 Elite και το PS3 και τελικά το flashara αλλά έχω Blaster και μπορώ να το αλλάζω το firmware σε original όποτε θέλω. Δεν ξερω όμως και πάλι τι γινεται και αν θα φάω ban - όχι οτι με νοιάζει ιδιαίτερα μιας κι έχω και το PS3 αλλά είναι ειρωνία να έχουμε και τα δύο και για online να λέμε πάμε στο PS3 ποθ το Online είναι χειρότερο. Από την άλλη και εμένα οι φίλοι μου (όσοι παίζουν δηλαδή) PS3 έχουν (αυτό το Blu Ray!!) οπότε... τι να κά νω να παίζω στο live me ασχετους βαριέμαι. Σιγά το πολύ που παίζω δηλαδή πια.

geodlord7
29-02-2008, 00:11
Eγω ακομα σκεφτομαι αν θα φλασαρω το xbox μου ή οχι γιατι δεν θελω να χασω το live.Eιναι πολυ καλο.Για πειτε!?Να την φλασαρω?

Chris14_GR
29-02-2008, 00:25
Eγω ακομα σκεφτομαι αν θα φλασαρω το xbox μου ή οχι γιατι δεν θελω να χασω το live.Eιναι πολυ καλο.Για πειτε!?Να την φλασαρω?

ΟΧΙ ! Η καλύτερη λύση για την αντιμετώπιση του προβλήματος (ακριβά παιχνίδια) είναι να αγοράζεις μεταχειρησμένα παιχνίδια και όταν τα βαρεθείς να τα πουλάς:)

geodlord7
29-02-2008, 13:18
Mε τιποτα μεταχειρισμενα φιλε.δεν ειμαι αυτης της νοοτροπιας.προτιμω να δινω 70 ευρω παρα μεταχειρισμενα.

konstantinos
29-02-2008, 19:24
Εγω παλι θα το φλασαρω γιατι δεν παιζω πια με το 360.Μονο ps3 οποτε ας μην παει χαμενο να παιζω διαφορα παιχνιδια που δεν θα αγορασω.

Jargon
29-02-2008, 22:32
Eγω ακομα σκεφτομαι αν θα φλασαρω το xbox μου ή οχι γιατι δεν θελω να χασω το live.Eιναι πολυ καλο.Για πειτε!?Να την φλασαρω?


Μόλις είδα ότι μπορώ να κατεβάζω 700GB το μήνα από usenet το flashara χωρίς σκέψη. Στο κάτω κάτω πάρε και ένα XBOX Arcade για Live - πάλι συμφέρει.

NonBorn
01-03-2008, 11:48
"αφού κλέβεις που κλέβεις, κάντο με διακριτικότητα..."