PDA

View Full Version : Δευτερο PS3 για Folding Home...Tο θεωρειτε υπερβολή;



SpartanGR
21-02-2008, 14:05
Βρηκα ενα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ασπρο PS3/Japan στα 330€ σε μαγαζι της αθηνας και δε μπορεσα να αντισταθω. Το αγορασα!
Εχω ηδη το μαυρο και σκεφτομαι τωρα αυτο να το εχω μονιμα για folding. Το θεωρειτε υπερβολη;
O πασιγνωστος spown με βριζει ηδη.

Katana
21-02-2008, 14:13
καθετι που καλυπτει τις αναγκες σου και εχεις τη δυνατοτητα να το αγορασεις, δεν το θεωρω υπερβολη.ασε που ειναι για καλο σκοπο και μπορεις κιολας σε ενα απο τα 2 να κανεις ''πειραματα'' οταν βγουν τα πρωτα τσιπακια κτλ.

Tek_Killa
21-02-2008, 14:15
άσπρα κοράκια... μαύρα κοράκια... :ρ ως γκατζετάκιας θα σου πω, καλά έκανες... :)

mmaker
21-02-2008, 14:17
Όλοι μας αγοράζουμε από κάτι,απλά για να ικανοποιήσουμε το "εγώ" μας.
Αυτό που έκανες όμως φίλε μου,για μένα είναι καλή πράξη!
Αν το καλοσκεφτούμε έδωσες αυτά τα χρήματα για να βοηθήσεις στις έρευνες! :1appl:

Tek_Killa
21-02-2008, 14:18
Πάντως και με ένα τη φορά που έχω εγώ, έχω κάνει πολύ.... δίπλωμα στο σπίτι (folding @ home), αφού κάθε λίγο το τυλίγω με το προστατευτικό για να το πάω στο service... :P

Katana
21-02-2008, 14:20
Πάντως και με ένα τη φορά που έχω εγώ, έχω κάνει πολύ.... δίπλωμα στο σπίτι (folding @ home), αφού κάθε λίγο το τυλίγω με το προστατευτικό για να το πάω στο service... :P

Χαχα, καταλαβαινεις οτι για εσενα η M$ εχει εκδοσει restraining order.Αν πας στα κεντρικα τους, θα εμφανιστουν κοκκινα λαμπακια σε ολα τα 360!:rofl::rofl::rofl::)

SpartanGR
21-02-2008, 14:23
Όλοι μας αγοράζουμε από κάτι,απλά για να ικανοποιήσουμε το "εγώ" μας.
Αυτό που έκανες όμως φίλε μου,για μένα είναι καλή πράξη!
Αν το καλοσκεφτούμε έδωσες αυτά τα χρήματα για να βοηθήσεις στις έρευνες! :1appl:

Πιστεψτε με παιδια το εκανα μετα απο ευχαριστιες ενος παιδιου στα αγγλικα PS3 forum που πασχει απο ανιατη αρρωστια. Ευχαριστει λεει ολους εμας που χρισημοποιουμε το folding και αν δεν βρεθει καποια θεραπεια στη διαρκεια της ζηως του, τουλαχιστον να βρεθει για τα παιδια του.

Πιστευω οτι ειναι αν οχι η μοναδικη, τουλαχιστον απο τις λιγες φορες που πιανουν τοπο τα χρηματα μου

Tek_Killa
21-02-2008, 14:25
Χαχα, καταλαβαινεις οτι για εσενα η M$ εχει εκδοσει restraining order.Αν πας στα κεντρικα τους, θα εμφανιστουν κοκκινα λαμπακια σε ολα τα 360!:rofl::rofl::rofl::)

λολ.. που να δεις τι τραβάω με τα αναθεματισμένα τα macintosh που έχω στο γραφείο, που υποτίθεται και πως είναι σκυλιά... Περνάω απο μπροστά τους και κολλάνε! Μάλλον εκπέμπω αρνητικά κύματα! :Ρ

Katana
21-02-2008, 14:32
λολ.. που να δεις τι τραβάω με τα αναθεματισμένα τα macintosh που έχω στο γραφείο, που υποτίθεται και πως είναι σκυλιά... Περνάω απο μπροστά τους και κολλάνε! Μάλλον εκπέμπω αρνητικά κύματα! :Ρ

Χαχα, εχεις δει καθολου Heroes?Μηπως εισαι ενας απο αυτους?:frog:



Πιστεψτε με παιδια το εκανα μετα απο ευχαριστιες ενος παιδιου στα αγγλικα PS3 forum που πασχει απο ανιατη αρρωστια. Ευχαριστει λεει ολους εμας που χρισημοποιουμε το folding και αν δεν βρεθει καποια θεραπεια στη διαρκεια της ζηως του, τουλαχιστον να βρεθει για τα παιδια του.

Πιστευω οτι ειναι αν οχι η μοναδικη, τουλαχιστον απο τις λιγες φορες που πιανουν τοπο τα χρηματα μου


Σοβαρα φιλε μου?Ανατριχιαστικο...Ηδη νιωθω πολυ ασχημα που δεν κανω και εγω folding...Αλλα εκει που το εχω ρε παιδια το PS3, θα καει...:(:(:(

modecris
21-02-2008, 14:36
Βρηκα ενα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ασπρο PS3/Japan στα 330€ σε μαγαζι της αθηνας και δε μπορεσα να αντισταθω. Το αγορασα!
Εχω ηδη το μαυρο και σκεφτομαι τωρα αυτο να το εχω μονιμα για folding. Το θεωρειτε υπερβολη;
O πασιγνωστος spown με βριζει ηδη.

Το θεωρώ,όχι μόνο υπερβολή αλλά ΥΠΕΡΒΟΛΗ....

Θα μπορούσες να το χαρίσεις σε κάποιον που δεν έχει.:fryingpan:

Tek_Killa
21-02-2008, 14:38
Χαχα, εχεις δει καθολου Heroes?Μηπως εισαι ενας απο αυτους?:frog:

έχω βρεί τι φταίει! :Ρ Το επίθετό μου! ;)

nikon
21-02-2008, 14:42
Πιστεψτε με παιδια το εκανα μετα απο ευχαριστιες ενος παιδιου στα αγγλικα PS3 forum που πασχει απο ανιατη αρρωστια. Ευχαριστει λεει ολους εμας που χρισημοποιουμε το folding και αν δεν βρεθει καποια θεραπεια στη διαρκεια της ζηως του, τουλαχιστον να βρεθει για τα παιδια του.

Πιστευω οτι ειναι αν οχι η μοναδικη, τουλαχιστον απο τις λιγες φορες που πιανουν τοπο τα χρηματα μου

Σε πιστεύουμε αλλά το να το κάνεις και να ανοίγεις ολόκληρο thread για να το πεις μου θυμίζει τους πολιτικούς που πάνε επίσκεψη στα νοσοκομεία για να δουν τους άρρωστους από κοντά και από πίσω τους έχουν 10 κάμερες να τους τραβάνε για να τους δούμε.
Αυτό το κάνεις γιατί το θέλεις και όχι για να το μάθουν όλοι.

Φιλικά:tiphat:

SPOWN
21-02-2008, 14:53
Spartangr μαλλον εσυ πασχεις απο ανιατη αρρωστια και βαριας μορφης!!!

SpartanGR
21-02-2008, 15:07
Φιλε nikon69 καμμια σχεση. Ηθελα απλα να μοιραστω με τα παιδια εδω κατι καλο. Αυτο μονο.

Οσο για σενα spown αγορι μου εισαι ανιατη αρρωστια απο μονος σου και οι moderators σαν καλοι γιατροι που ειναι ελπιζω να κανουν κατι με τη περιπτωση σου.

tasioskis
21-02-2008, 15:27
ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ απο μενα και καλα εκανες και το εγραψες,ανεξαρτητα απο τους πολιτικους που κερδιζουν κατι,εσυ μονο να χασεις τα λεφτα που εδωσες απο την κονσολα μα και τα λεφτα που θα δινεις στην δ.ε.η.
οσο για τον spown αστον να κανει την δουλεια του.

mpak7...
21-02-2008, 15:32
καλα εκανες! δικα σου ειναι τα λεφτα οτι γουσταρεις κανεις!!

Valkyre
21-02-2008, 16:31
το βρισκω λιγο περιεργο για να ειμαι ειλικρινεις , αλλα ακριβως επειδη το χρησιμοποιεις για πολυ καλο σκοπο εγω απλα σου βγαζω το καπελο.

Πραγματικα , ηθελα να στο πω και μεσω PS3 message, σε παραδεχομαι , γιατι πολλοι απο εμας (κι εγω μεσα) δεν δινουμε πολυ σημασια στο folding home -τουλαχιστον οχι τοση οση θα επρεπε- και ειναι κατι που βοηθαει την ανθρωποτητα.Δεν μπορω να μην το αναγνωρισω και να μην το χειροκροτησω!Εισαι υποδειγμα gamer και ανθρωπου.

Εννοειται οτι σου αξιζει +rep. :D

SpartanGR
21-02-2008, 18:14
Φιλε Valkyre ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. Ουτε και εγω εδινα τη πρεπουσα σημασια στο Folding Home μεχρι που διαβασα τα λογια ενος αρρωστου ανθρωπου.

Δεν εχω να πω τιποτα αλλο. Ευχαριστω ολους.

teddy
21-02-2008, 18:51
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται καποιος να βριζει τον ιδιο του τον εαυτο...:rofl:
παντως συγχαρητηρια πιο πολυ που καταφερες να βρεις ασπρο jap/ps3 σε ελληνικο καταστημα...

TopGunZ
21-02-2008, 20:03
καλά εδώ μερικοί ηλίθιοι το παίζανε οικολόγοι και κατηγορούσανε όσους κάνουν φόλντινγκ γιατί λέει το ρεύμα που καίγανε ευθυνόταν για παραπάνω μόλυνση!!!

μπράβο αγόρι μου! και εγώ θέλω να πάρω ένα για τη δουλειά (ναι σκοτώνομαι το ξέρω, πολλές ώρες ρε παιδιά), και αυτό με το άσπρο ιαπωνικό είναι καλή φάση.

urquattros
21-02-2008, 20:26
μπραβο σου φιλε spartanGR για την δευτερη κονσολα.
το αν χρεωνεσαι με ρευμα η τα λεφτα που εδωσες
που καποιοι τα λενε χαμενα.... τι να πω εσυ ξερεις
καλυτερα!!!
δεν τα πηρες απο κανενος την τσεπη,,,,,,
απλως ενα καλο πας να κανεις..
+1 rep και απο μενα!!!!

skyrios
21-02-2008, 20:37
....molis me ekanes na ais8an8o poli asxima pou dn exo valei akomi folding...
bravo pou pires kainourio ps3 gia auti ti douleia, tora 8a "foldaro" kai go parea!

SpartanGR
21-02-2008, 21:15
μπραβο σου φιλε spartanGR για την δευτερη κονσολα.
το αν χρεωνεσαι με ρευμα η τα λεφτα που εδωσες
που καποιοι τα λενε χαμενα.... τι να πω εσυ ξερεις
καλυτερα!!!
δεν τα πηρες απο κανενος την τσεπη,,,,,,
απλως ενα καλο πας να κανεις..
+1 rep και απο μενα!!!!

Eυχαριστω φιλε urquattros να σε καλα. Παιδια ο σκοπος του posting που εκανα ηταν το folding και οχι για το μπραβο η να κανω επιδειξη. Δεν ειναι gimmick η ενα ασημαντο feature. Oποιος μπορει να βοηθησει κανοντας folding λιγες ωρες παραπανω η να παρει δευτερη κονσολα αν μπορει προσφερει κατι καλο.

Αυτο, και λυπαμαι πολυ που καπιοι βρηκαν ευκαιρια να βγαλουν χολη.

SpartanGR
21-02-2008, 21:17
....molis me ekanes na ais8an8o poli asxima pou dn exo valei akomi folding...
bravo pou pires kainourio ps3 gia auti ti douleia, tora 8a "foldaro" kai go parea!

Skyrios οτι μπορει ο καθενας. Ευχαριστω.

SpartanGR
21-02-2008, 21:24
καλά εδώ μερικοί ηλίθιοι το παίζανε οικολόγοι και κατηγορούσανε όσους κάνουν φόλντινγκ γιατί λέει το ρεύμα που καίγανε ευθυνόταν για παραπάνω μόλυνση!!!

μπράβο αγόρι μου! και εγώ θέλω να πάρω ένα για τη δουλειά (ναι σκοτώνομαι το ξέρω, πολλές ώρες ρε παιδιά), και αυτό με το άσπρο ιαπωνικό είναι καλή φάση.

Ειναι οντως πανεμορφο φιλε TopGunZ. Αν το αποφασισεις παντος ειμαι στη διαθεση σου να να βοηθησω. Ισως το μαγαζι που το πηρα να εχει κι αλλο.

acerocks
21-02-2008, 21:40
Θέλω και εγώ να σου πώ ενα μπράβο για το σκοπό που το πήρες.


Αλήθεια τι διαφορές έχουν τα japan άσπρα απο τα δικά μας τα ευρωπαικά μαύρα?

SpartanGR
21-02-2008, 22:01
Θέλω και εγώ να σου πώ ενα μπράβο για το σκοπό που το πήρες.


Αλήθεια τι διαφορές έχουν τα japan άσπρα απο τα δικά μας τα ευρωπαικά μαύρα?

Ευχαριστω φιλε μου. Δεν υπαρχουν φιλε μου ειναι ακριβως ιδια με τα δικα μας αντιστοιχα 40GB. Κατι μικροδιαφορες στο XMB διαπιστωσα. Βασικα δε προλαβα να την εξερευνησω πληρως. Το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να αντιγραψω τον λογαριασμο μου και να αρχισω folding.

patso
21-02-2008, 22:32
υπερκαταναλωτισμος στο Full!
Δηλαδη αλλο ενα proccessing unit θα σωσει τον κοσμο;
Καλη σαν κινηση το folding αλλα οχι κ να περνουμε κονσολες εξτρα γι αυτο το σκοπο. Ειναι καπως υπερβολικο!
Απο το πως να καταπολεμησουν τις χρονιες ασθενειες, που δεν χρειαζεσαι μονο μαθηματικους υπολογισμους κ εξισωσεις, αλλα εργαστηριακα πειραματα για ετη επι ετων!
Ας καταπολεμησουν τη φτωχια λοιπον πρωτα απο την οποια εξαρταται αμεσα το βιοτικο επιπεδο καθ ενος κ οι συνθικεσ διαβιωσης-επιβιωσης!
Θελεις να κανεις κατι καλο;
Δωστα στη UNICEF, με 20 ευρω το μηνα γινεσαι αναδοχος σε καποιο κακομοιρο παιδακι που του στερουνται τα αυτονοητα!
Μη τσιμπατε σε αγαθοεργα παραμυθια οπου πισω τους κρυβεται ενα καλο marketing εκμεταλευσης.
Εαν ηταν να σωθει ο κοσμος απο ενα folding@home τοτε θα το ειχαμε στον υπολογιστη μας ολοι, σαν patch με τα windows! Θα το τρεχαμε ολοι μα ολοι μας!
Δεν εχω ακουσει ποτε ενα software να λυσει τετοια σοβαρα προβληματα γιατι θα βαζαμε τις ζωες μας σε autorun μετα.
Φιλικα κ μη με παρεξηγησεις!

SpartanGR
21-02-2008, 22:43
υπερκαταναλωτισμος στο Full!
Δηλαδη αλλο ενα proccessing unit θα σωσει τον κοσμο;
Καλη σαν κινηση το folding αλλα οχι κ να περνουμε κονσολες εξτρα γι αυτο το σκοπο. Ειναι καπως υπερβολικο!
Απο το πως να καταπολεμησουν τις χρονιες ασθενειες, που δεν χρειαζεσαι μονο μαθηματικους υπολογισμους κ εξισωσεις, αλλα εργαστηριακα πειραματα για ετη επι ετων!
Ας καταπολεμησουν τη φτωχια λοιπον πρωτα απο την οποια εξαρταται αμεσα το βιοτικο επιπεδο καθ ενος κ οι συνθικεσ διαβιωσης-επιβιωσης!
Θελεις να κανεις κατι καλο;
Δωστα στη UNICEF, με 20 ευρω το μηνα γινεσαι αναδοχος σε καποιο κακομοιρο παιδακι που του στερουνται τα αυτονοητα!
Μη τσιμπατε σε αγαθοεργα παραμυθια οπου πισω τους κρυβεται ενα καλο marketing εκμεταλευσης.
Εαν ηταν να σωθει ο κοσμος απο ενα folding@home τοτε θα το ειχαμε στον υπολογιστη μας ολοι, σαν patch με τα windows! Θα το τρεχαμε ολοι μα ολοι μας!
Δεν εχω ακουσει ποτε ενα software να λυσει τετοια σοβαρα προβληματα γιατι θα βαζαμε τις ζωες μας σε autorun μετα.
Φιλικα κ μη με παρεξηγησεις!

Εννοειται πως δε σε παρεξηγω φιλε μου. Εχω δωσει και unisef και στους ζητιανους στο δρομο και στα παιδακια στα φαναρια. Και με αυτους παλι οι περισσοτεροι απο εμας δεν ειναι καχυποπτοι?
Ομως επειδη με υποθεσεις και σεναρια συνομωσιας βρισκουμε πατημα για να απεχουμε, γνωμη μου ειναι να δινουμε οπου μπορουμε. Μια φορα καλα με τον εαυτο μας θα ειμαστε :)

Και οσον αφορα το Folding@Home ποτε δε ξερεις.

mmaker
22-02-2008, 11:37
υπερκαταναλωτισμος στο Full!
Δηλαδη αλλο ενα proccessing unit θα σωσει τον κοσμο;
Καλη σαν κινηση το folding αλλα οχι κ να περνουμε κονσολες εξτρα γι αυτο το σκοπο. Ειναι καπως υπερβολικο!
Απο το πως να καταπολεμησουν τις χρονιες ασθενειες, που δεν χρειαζεσαι μονο μαθηματικους υπολογισμους κ εξισωσεις, αλλα εργαστηριακα πειραματα για ετη επι ετων!
Ας καταπολεμησουν τη φτωχια λοιπον πρωτα απο την οποια εξαρταται αμεσα το βιοτικο επιπεδο καθ ενος κ οι συνθικεσ διαβιωσης-επιβιωσης!
Θελεις να κανεις κατι καλο;
Δωστα στη UNICEF, με 20 ευρω το μηνα γινεσαι αναδοχος σε καποιο κακομοιρο παιδακι που του στερουνται τα αυτονοητα!
Μη τσιμπατε σε αγαθοεργα παραμυθια οπου πισω τους κρυβεται ενα καλο marketing εκμεταλευσης.
Εαν ηταν να σωθει ο κοσμος απο ενα folding@home τοτε θα το ειχαμε στον υπολογιστη μας ολοι, σαν patch με τα windows! Θα το τρεχαμε ολοι μα ολοι μας!
Δεν εχω ακουσει ποτε ενα software να λυσει τετοια σοβαρα προβληματα γιατι θα βαζαμε τις ζωες μας σε autorun μετα.
Φιλικα κ μη με παρεξηγησεις!
Αδελφέ,με αυτή την λογική δουλεύουμε όλοι και γι αυτό δεν πάμε μπροστά!
Ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και θεωρεί ότι δεν θα λυθούν τα προβλήματα του κόσμου από αυτόν και μόνο...
Αυτό που για κάποιον είναι σωστή σκέψη,για άλλον είναι λάθος.
Επινοεί μονίμως συνομωσίες και προβλήματα,για να δικαιολογήσει τον ωχαδελφισμό του.
Εντάξει,υπάρχουν απατεώνες και κομπιναδόροι,αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε ακέραια και να προσπαθούμε να τους ξεχωρίζουμε απ το πλήθος,και όχι να τους βάζουμε όλους στο ίδιο τσουβάλι,μόνο και μόνο επειδή δεν θέλουμε ή δεν έχουμε τον χρόνο να ασχοληθούμε...
Η καταπολέμηση της φτώχειας φίλε μου, δεν πρόκειται να γίνει απ τους πλούσιους!
Εμείς πρέπει να κουνήσουμε το δακτυλάκι μας για να κερδίσουμε αυτά που θέλουμε, και όχι να περιμένουμε να αλλάξει ο κόσμος έτσι ξαφνικά!
Δεν θα επεκταθώ παραπάνω,(μην το γυρίσουμε και σε πολιτικά που δεν μας ενδιαφέρουν)
και φυσικά δεν μιλάω προσωπικά ή για να προσβάλλω κανέναν.
Απλά διερύνοντας τις σκέψεις μας,θα μπορέσουμε να δούμε πιο μακρυά...

jimbrav
22-02-2008, 13:43
ρε με τα λεφτά μου κάνω ότι γουστάρω....
bravo SpartanGR (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=78) καλά έκανες :1appl::1appl:

Sasori
22-02-2008, 14:00
SpartanGR προσωπικά το θεωρώ λίγο υπερβολή να πάρεις καινούργια κονσόλα μόνο για folding αλλά σε συγχαίρω :tiphat: γιατί το κάνεις από καλή πρόθεση και όχι απλά καταναλωτική...

Εγώ πάντως θα έπαιρνα το άσπρο PS3 καθαρά για συλλεκτικούς λόγους:blush:!

SPOWN
22-02-2008, 14:20
Patso, ο πιο λογικος. Γνωστης της πραγματικοτητας!

Giannis
22-02-2008, 14:28
ρε παιδιά άμα ήταν να βρίσκουν λύσει έτσι με το να γίνετε folding τότε θα αγόραζαν τα πανεπιστήμια αλλα και το ίδιο το stanford καμια 200aria ps3 και θα τα έβαζαν να foldaroun αλλα αυτό δεν το έχουν κάνει και το πιο πιθανό είναι να είναι marketistiko... αλλα μπορεί να είναι καλο το folding.... αλλα ποτε δεν ξέρεις...

panelix
22-02-2008, 14:45
ma exoun lab me ps3 sto standford pou foldaroun mera nixta...

Giannis
22-02-2008, 14:49
etsi lene...alla mporei kai na exoun......alla ama itan etsi tha eixan parapola kai oxi mono aftoi alla kai polo alli prokimenoun na broun liseis gia tis asthenies....mallon kati bromai se oli tin istoria.....exo tis amfibolies mou

tasioskis
22-02-2008, 14:54
οντως παιδια τελικα το folding ειναι μια μεγαλη απατη απο τις εταιριες ηλεκτροδοτησης για να μας παιρνουν τα λεφτα...εγω απο τωρα σταματω να foldaro... ειρωνικα το λεω,ποτε δεν θα σταματησω να foldaro...

Giannis
22-02-2008, 14:58
εγώ στο ps3 εγώ κάνει πάνω από 60 wu και έχω σταματήσει να κάνω γιατί νομίζω ότι καταπονείται πολύ η κοσνολα...και εχώ βάλει το pc να κάνει folding συνεχεια μιας και το έχω συνεχεια ανοιχτό να κάνει κάτι όταν κάθεται...

Giannis
22-02-2008, 15:05
επόμενος φιλε μου δεν ξέρω αν έκανες καλά και πήρες δεύτερη μονο για folding...αλλα έκανες καλά που την πήρες γιατί εμφανισιακά είναι μούρλια αλλα άμα έχεις και δεύτερη t.v όταν έρχεται κάνας φίλος σου να παίζεται lan και να μην κάνει split screen

SpartanGR
22-02-2008, 16:26
επόμενος φιλε μου δεν ξέρω αν έκανες καλά και πήρες δεύτερη μονο για folding...αλλα έκανες καλά που την πήρες γιατί εμφανισιακά είναι μούρλια αλλα άμα έχεις και δεύτερη t.v όταν έρχεται κάνας φίλος σου να παίζεται lan και να μην κάνει split screen

Τι να πω ρε παιδια μου κανετε τη καρδια περιβολι με αυτα που λετε. Εγω ειλικρινα τη πηρα για να εξυπηρετησει ενα καλο πιστευο σκοπο.Ειμαι αισιοδοξος για το project και καλοπιστος οσον αφορα τις προθεσεις του.

Τωρα αν φτιαxτηκε για να μας τα περνουν οι εταιριες ηλεκτροδοτησης οπως εγραψε ενας φιλος πριν, επιλεγω να πιστεψω πως δεν ειναι ετσι.

Φιλε Gianni η κονσολα ειναι οντως πραγματικα πανεμορφη. Το ασπρο τελικα λεει παρα πολυ, ειδικα στο PS3 ;)

Akolov
22-02-2008, 16:41
Φιλε Gianni η κονσολα ειναι οντως πραγματικα πανεμορφη. Το ασπρο τελικα λεει παρα πολυ, ειδικα στο PS3 ;)

Και το dual shock , το οποίο ΠΑΡΑΞΕΝΟ , αλλά δεν βρωμίζει !! Το μαύρο sixaxis βρώμιζε περισσότερο...τεσπά !

Παιδιά , και εγώ δεν foldάρω , εδώ και καιρό...γιατί πιστεύω ότι το ps3 καταπονείται πολύ και ότι εφόσον δεν δουλεύω δεν μπορώ να καταχράζομαι τα λεφτά της οικογένειας μου...βλέπε πανύψηλους λογαριασμούς Δ.Ε.Η. . Πάντως την βοήθεια την δίνω με το τρόπο μου , σε άλλα πράγματα...

SpartanGR
22-02-2008, 16:54
Και το dual shock , το οποίο ΠΑΡΑΞΕΝΟ , αλλά δεν βρωμίζει !! Το μαύρο sixaxis βρώμιζε περισσότερο...τεσπά !

Παιδιά , και εγώ δεν foldάρω , εδώ και καιρό...γιατί πιστεύω ότι το ps3 καταπονείται πολύ και ότι εφόσον δεν δουλεύω δεν μπορώ να καταχράζομαι τα λεφτά της οικογένειας μου...βλέπε πανύψηλους λογαριασμούς Δ.Ε.Η. . Πάντως την βοήθεια την δίνω με το τρόπο μου , σε άλλα πράγματα...

Nαι φιλε akolov οπως μπορει ο καθενας. Διαβαζω παιδια που αναφερεστε στη δεη συνεχεια. Ποσο επιβαρυντικο ειναι πια το folding@home?

Giannis
22-02-2008, 18:01
to ps3 exei katanalosei 200watt otan foldarei eno ena pc exei parapano katanalosei otan kathete xoris na kanei oute folding oute tipota...epomenos fantastite otan pezete games meta pc posi perisoteri katanalosi exoune apo to ps3.....

Slay
22-02-2008, 18:16
to ps3 exei katanalosei 200watt otan foldarei
το εχω μετρησει και ειναι στα 160-165W μολις ενεργοποιηθει ο screensaver (να μην δουλευει η GPU δηλαδη)


Τωρα αν φτιαxτηκε για να μας τα περνουν οι εταιριες ηλεκτροδοτησης οπως εγραψε ενας φιλος πριν, επιλεγω να πιστεψω πως δεν ειναι ετσι.

καλα σοβαρα πιστεψες αυτο που εγραψε ο Νο4 της ομαδας μας?
http://folding.extremeoverclocking.com/user_list.php?s=&t=57313

tasioskis
22-02-2008, 18:36
παιδια 1000 συγνωμη για το προηγουμενο ποστ μου,ειρωνικα το ελεγα,για καποιους που ελεγαν οτι το folding ειναι για σκοπους marketing,και παλι συγνωμη για την παρεξηγηση... ποτε μα ποτε δεν σκοπευω να παρατησω το folding γιατι μονο με αυτο μπορω να κανω κατι και εγω για την ανθρωποτητα...

SpartanGR
22-02-2008, 21:59
παιδια 1000 συγνωμη για το προηγουμενο ποστ μου,ειρωνικα το ελεγα,για καποιους που ελεγαν οτι το folding ειναι για σκοπους marketing,και παλι συγνωμη για την παρεξηγηση... ποτε μα ποτε δεν σκοπευω να παρατησω το folding γιατι μονο με αυτο μπορω να κανω κατι και εγω για την ανθρωποτητα...

Αντε ρε tasioskis και πηγε η καρδια μας στη κουλουρη!! οταν το εγραψες και εγω το ιδιο με τον Slay σκεφτηκα. Πως τα παραταει δηλαδη μετα απο τοσο folding.
Παραλιγο να γινεις η Warner Bros του Folding@Home :) αν οντως τα παραταγες σιγουρα θα ακολουθουσαν και αλλοι.

tasioskis
22-02-2008, 23:03
μα ειστε καλα δεν το παραταω με τιποτα τωρα που εχω και το blizard απο κατω μου...χαχαχαχαχα. αντε περιμενουμε και εσενα στην 5αδα,και φυσικα και ολους τους αλλους.

SpartanGR
22-02-2008, 23:08
μα ειστε καλα δεν το παραταω με τιποτα τωρα που εχω και το blizard απο κατω μου...χαχαχαχαχα. αντε περιμενουμε και εσενα στην 5αδα,και φυσικα και ολους τους αλλους.

Ευχαριστω :) αντε να ανεβαινει η ομαδα μας σε υψηλοτερες θεσεις!!!

SPOWN
23-02-2008, 10:29
Ο Selanmere σε ποιον αναφερεται !!!
Οτι να ναι, τετοιες συμπεριφορες δεν επιτρεπονται.
Spartan μην μασας αγορι μου σε ζιλευουν, GO FOR FOLDING!
Eπισης λεω να βαλεις και την 60αρα να foldari , αφου ολη την ωρα στο fifa 08 eisai kai παιζεις xboxlive, bludragon , lost odyssey και τα υπολοιπα 360 games...Λοιπον 2 κονσολες folding και διπλο το παγκοσμοιο καλο!

TopGunZ
23-02-2008, 10:45
Τι ήταν αυτό τώρα από τον Σελανμερ? Σίγουρα το έγραψε αυτός και δεν έγινε καμιά μπινιά? Γιατί το συγκεκριμένο παραείναι χοντρό, θέλω να πιστεύω (πρακτικά το γνωρίζω) ότι η πλειοψηφία των αριστερών είναι πολύ πιο σοβαροί από αυτό που είδαμε και τέτοια φαινόμενα περιορίζονται μόνο σε καταληψιολάγνους φοιτητοπατέρες και ορισμένους λαικιστές πολιτικούς.

Όσο για το φίλο Πάτσο, είναι προτιμότερο να βλέπουμε τι μπορούμε να κάνουμε οι ίδιοι και όχι να υποδεικνύουμε στους άλλους. Ο Σπάρταν ξεκαθάρισε ότι λυπάται αν φάνηκε πως το ανέφερε από επίδειξη. Επίσης το όλο θέμα με τις θεωρίες συνομωσίας, είναι σα να λες πως η Unicef κάνει εμπόριο βρεφών! Έχεις πάει Αφρική για να δεις τι πραγματικά γίνεται και ξέρεις? Απλά ελπίζεις και βασίζεσαι στην εναπομείνουσα ανθρωπιά του κόσμου! Τώρα αν κάποιος δε θέλει να καταπονεί την κονσόλα ή έχει διαπιστώσει άυξηση των λογαριασμών ώστε να μην μπορεί να ανταπεξέλθει δεν είναι σε καμιά περίπτωση κατακριτέος, ο καθένας κάνει ότι μπορεί, τουλάχιστον να είμαστε ειλικρινείς!

SpartanGR
23-02-2008, 13:32
De Ftaiei Kanenas Allos Alla O Pateras Sou Pou Sou Dinei Lefta San To Malaka Gia Na Katapolemas Esy Thn Agamia Sou Paliomalaka Lefta Kefalaiouxe Tou Kerata Kwloneodhmokrath Tou Kerata

Επεσες σε ολα εξω SeLanmere. Αλλα απο αυτα που γραφεις φαινεται ποιος εχει στερηση :)

ALEO
23-02-2008, 13:57
SPARTAN edaksi ehis 2 ps3 gia folding mas topes mas toksanapes ,gemizeis ta post sou me ta idia ke ta idia ai se varethika pes tipota pio hrisimo

SpartanGR
23-02-2008, 15:24
μαλλον δεν μπαινεις συχνα και φαινεται.

ALEO
23-02-2008, 15:30
pou den beno?sto forum?lol


itan halasmeno to pc ,eftege ke to EYE lolllll

SpartanGR
23-02-2008, 15:33
pou den beno?sto forum?lol

kita aristera ligo posts :)

ohi alla gia tin parti sou mikre efage kapios BAN ok?

Τα πολλα post που εχεις δεν σημαινει οτι διαβαζεις κιολας. Εχω γραψει αρκετα αλλα ενδιαφεροντα. Μαλλον δεν εχεις με τι αλλο να ασχοληθεις.

Αν εφαγε ειναι μαλλον επειδη του αξιζε. Εγω δεν μπαναρω. Τωρα εσυ αν δεν σου αρεσει καποιο post απλα μην ασχολησε. Μη καθεσε να βριζεις και να κοροιδευεις

ALEO
23-02-2008, 15:34
den se evrisa oute se koroidepsa
ipa apla ti gnomi mou ,mallon den gnoristikame akoma ,ine tou haraktira mou

i sizitisi telioni edo

filika

SpartanGR
23-02-2008, 15:39
den se evrisa oute se koroidepsa
ipa apla ti gnomi mou ,mallon den gnoristikame akoma ,ine tou haraktira mou

i sizitisi telioni edo

filika

Ναι καθολου ηταν πολυ φιλικο αυτο που εγραψες με βαθος και επιχειρηματα. Τελος παντων ας μη δωσουμε συνεχεια οπως ειπες.

Σου ευχομαι καλη συνεχεια

SPOWN
23-02-2008, 16:24
Spartan apo ta 53 post pou exeis kanei, Ta misa einai gia tin amfibolia sou panw sto ps3 kai ta alla misa oti pires deuteri konsola gia folding....Ti xrisimo exeis grapsei allo! Apla mia erwtisi kanw!

touristas
23-02-2008, 16:37
den katalavaino giati asxoleiste me ahdies?siga min exei parei kanis 2i konsola gia folding.katheste kai ta pisteuete oti katevi sto kefali tou kathenos kai dinete aksia..........ti na po re seis,ti na po

tasioskis
23-02-2008, 18:55
μπραβο ωραιο το καταντησατε το thread, τι να πω.... γειασου ρε θοδωρη μας ελειψες τοσο καιρο... λιγοι εδω μεσα ξερουν τον χαρακτηρα σου... ρε φιλε τουριστα εσυ πως εισαι σιγουρος οτι δεν εχει 2 για folding????

respect στον αλεο

SpartanGR
24-02-2008, 03:04
Spartan apo ta 53 post pou exeis kanei, Ta misa einai gia tin amfibolia sou panw sto ps3 kai ta alla misa oti pires deuteri konsola gia folding....Ti xrisimo exeis grapsei allo! Apla mia erwtisi kanw!

Βρε καλως τον Spown. Αντε και μας ελειψες. Τι εγινε κλαφτηκες στον Slay να σε ξεμπαναρει παλι;

Αυτο τουλαχιστον το κανεις καλα. Eσυ το μονο που κανεις ειναι να τρολλαρεις να βριζεις τη Sony, το PS3 και τον Κutaragi λες και εχεις πετυχει στη ζωη σου εσυ τιποτα αξιολογο.

Αληθεια πες μου ποτε υπολογιζεις να σε μπαναρουν παλι γιατι μπηκες στο "παιζω στοιχημα" του οπαπ. Αντε να πιασουμε κανα φραγκο να παρουμε και αλλα ps3 για folding

TopGunZ
24-02-2008, 03:17
τι απόδοση να πιάνει μωρέ? 1.001?

SpartanGR
24-02-2008, 03:25
τι απόδοση να πιάνει μωρέ? 1.001?

Εσυ τι λες δε ξερω..για ριξε καμμια ιδεα :)

astymagos
24-02-2008, 09:23
Ενταξει πηρα ενα ps3 να παιζω offline..ενα ps3 να παιζω online..ενα ps3 για folding..και ενα να ακουμπαω τα ποδια μου οταν παιζω με τα αλλα τρια ..μηπως ειναι υπερβολη το τεταρτο ps3 μου?? :)