PDA

View Full Version : δημοσκοπηση για το πρωταθλημα



SeLanmere
20-02-2008, 12:06
το πρωταθλημα πλησιαζει στο τελος του και ηρθε η ωρα να αποφασισουμε για την μορφή του επόμενου πρωταθλήματος

Δικαιωμα ψηφου εχουν Μονο οσι εχουν παρει μερος και εχουν παιξει τους αγωνες τους στα δυο τρεχοντα πρωταθλήματα και πιο συγκεκριμενα οι:
SIRIOS7,georgiosdam,oddin,manos ps3,bouzk77,ps3user,tasioskis,peristeri13,blizard,
gergeo,SeLanmere,takaros7,MONK21,ProEvo,jimmy15,Do nald,georgebabar,bilias13,
touristas,lak100,roxito,gavrosdr

Epiloges:


Το πρωταθλημα παραμενει ως εχει
Το πρωταθλημα παιρνει την ακριβή μορφή του σκληροπυρηνικου πρωταθληματος
Το πρωταθλημα ακολουθει την προταση του manos ps3
Το πρωταθλημα γινεται οπως το σκληροπυρηνικο αλλα με επιπλεον αποκλεισμο των Atletico Mad.,Tottenham,Zaragosa,Newcastle και επιλογη της ομαδας περιοριζεται στην μια εντος και εκτος διαφορετική για τον καθενα ομαδα(σ'αυτην την περιπτωση η σειρα επιλογης θα γινει συμφωνα με την καταταξη στο επισημο ps3forums.gr championship)


ΨΗΦΙΣΤΕ!!

Επισης να προσθεσω οτι αυτή η ψηφοφορια αφορα το επισημο τουρνουα του ps3forums.gr.

Τουρνουα με διαφορετικους κανονισμους μπορουν να διοργανωθουν παραλληλα με αυτο, οχι ομως να το αντικαταστησουν.

Καλο θα ειναι αν υπαρχει τετοια προθεση να ενημερωνονται οι mods πριν μια τετοια κινηση.

Με το τελος της ψηφοφοριας θα δημιουργηθει νεο thread για εκ νεου δηλωση συμμετοχων και των ομαδων συμφωνα με τη σειρα καταταξης στο επισημο πρωταθλημα πρωτα σε Α και μετα σε Β εθνικη κατηγορια.

ProEvo
20-02-2008, 12:17
εγώ ψήφισα την επιλογή νο 4. άλλωστε στο είχα πει ήδη ότι θα γίνονταν αυτές οι αλλαγές...;)

MONK-21
20-02-2008, 12:51
ακομα δεν θα ψηφισα θελω ομως να καταλαβετε οτι δεν φταιαν ουτε οι κανονες ουτε η οργανωση αλλα οτι δεν υπηρχε συμετοχη!!! εχω βαρεθει να ψαχνω αντιπαλο για παιχνιδι αν δεν υπηρχε αυτο δεν θα ψαχνομαστε για αλλο πρωταλημα

oddin
20-02-2008, 13:01
θα ψηφίσω και εγώ την 4η επιλογή,ας το δοκιμάσουνε να δούμε πως πάει.

takaros7
20-02-2008, 14:57
ego perno marseille se ayto to protalhima

SeLanmere
20-02-2008, 16:25
takaros7 εφοσον βγηκες πρωταθλητης οποια απο τις επιτρεπομενες ομαδες θες θα παρεις αλλα λεει εδω πουθενα για επιλογη ομαδας?

οταν τελειωσουν η ψηφοφορια και τα πρωταθληματα θα γινει αντιστοιχο thread για επιλογή ομαδων και νεα μελη.

georgiosdam
21-02-2008, 15:29
ουτε εμενα με απασχολει πως θα ειναι το νεο πρωταθλημα.... οι συμμετοχες με απασχολουν και το κυνηγι των συμμετοχοντων... οπως και να ειναι χαβαλες θα υπαρχει,ειτε με μπαρτσα ειτε με ασπρα χωματα γκολ θα μπαινουν, λιγοτερα μεν αλλα θα μπανουν. συνηθως παιρνουμε μια καλη ομαδα και μαθαινουμε πανω σε αυτη τα ατου της τις αδυναμιες της και προσαρμοζουμε οσο να 'ναι το τροπο παιχνιδιου μασ πανω σε αυτη την ομαδα!!!! αν εχω αδικο διορθωστε με...

georgiosdam
21-02-2008, 15:32
ψηφιζω λευκο!!!!!! γιατι δεν εχει αυτην την επιλογη;;;;;;;;

Donald
23-02-2008, 22:27
έλεος ρε παιδιά έλεος. 10 άτομα είμαστε που παίζουμε και το έχουμε ζαλίσει το θέμα. εμένα με βλέπω τελικά να μη συμμετέχω σε κανένα,το χέσαμε το θέμα. βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος. το θέμα είναι να γίνονται τα παιχνίδια και να είναι ευχαριστημένοι όλοι. πιστεύω πώς έτσι έγινε στο σκληροπηρυνικό που θεωρώ πώς παίρνει άριστα και δε χρειάζεται καμία αλλαγή. δεν μπορώ να πω περισσότερα αυτή τη στιγμή. θα πω την αποψή και την απόφαση μου όταν επιστρέψω.

touristas
23-02-2008, 22:35
giati re si?mia omada kai telos.ti pio realistiko?

tasioskis
23-02-2008, 23:35
και εγω το 4 το καλο,αντε να δουμε γιατι με τις καλες ομαδες ετρωγα 7-8 γκολ,για να δουμε με τις αλλες ομαδες ποσα θα φαω...

SeLanmere
26-02-2008, 17:54
dimoskopisi telos

diloste simmetoxi gia to kainourio protathlima