PDA

View Full Version : Παναθηναικος



lak100
11-02-2008, 19:37
εδω θα λεμε τα παντα για την αγαπημενη μας ομαδα αποψεις προβληματισμους και γενικα χαλαρη κουβεντουλα. μια ερωτηση το ματς με την ρειντζερς το δειχνει κανενα καναλι?

peristeri13
11-02-2008, 19:39
nai filarako to deixnei o antena tin tetarti 22.oo.tha tous allaxoume ta fota,swsta??

lak100
11-02-2008, 20:18
nai filarako to deixnei o antena tin tetarti 22.oo.tha tous allaxoume ta fota,swsta??σε ευχαριστω για την απαντηση. μακαρι να τους παιξουμε καλα εγω πιστευω οτι τους εχουμε αν ημαστε σοβαροι

NIKOS
11-02-2008, 20:26
eee...nomizw exei ginei kapoio lathos!
h agapahmenh mas omada einai o THRYLOS!!!

PDS
11-02-2008, 20:27
eee...nomizw exei ginei kapoio lathos!
h agapahmenh mas omada einai o THRYLOS!!!

troll:angry:
:rofl::rofl:

blizard
11-02-2008, 20:31
eee...nomizw exei ginei kapoio lathos!
h agapahmenh mas omada einai o THRYLOS!!!
Ολοι την αγαπάμε αυτή την ομάδα και μας έχει δώσει μεγάλες χαρές, αλλά όχι φέτος παιδιά ... από του χρόνου που θα συνεχίσει τις 7αρες στη Ευρώπη θα γράφουμε για αυτην :)

klepidas
11-02-2008, 20:42
εδω θα λεμε τα παντα για την αγαπημενη μας ομαδα

Tin pia????:fryingpan::fryingpan::fryingpan::rofl::rof l::fryingpan:oreo thema kraxte tous

GedoGt
11-02-2008, 21:11
Ολοι την αγαπάμε αυτή την ομάδα και μας έχει δώσει μεγάλες χαρές, αλλά όχι φέτος παιδιά ... από του χρόνου που θα συνεχίσει τις 7αρες στη Ευρώπη θα γράφουμε για αυτην :)

Επειδή βλέπω ότι ασχολείσαι με τα στατιστικά,
μήπως ξέρεις ποια ομάδα έχει δεχτεί συνολικά τα περισσότερα γκολ στην φάση των ομίλων , 17 το σύνολο.

ΔΕΚΑΕΠΤΑ (17) σε 6 αγώνες.
Είναι πραγματικά κατόρθωμα, θέλει μεγάλη προσπάθεια να γίνεις τόσο ρεζίλι.
Γιατί εφτά έχουν φάει πολλοί , υπάρχουν και άλλοι που έχουν φάει και 8.
Αλλά συνολικά 17 μόνο μία.

Σου δίνω και μία βοήθεια, φοράει πράσινα και τα τελευταία 11 χρόνια έχει πάρει 2 ναι 2 ολόκληρους τίτλους στην χώρα της.
Αγαπημένος αριθμός το ΤΕΣΣΕΡΑ (4).

blizard
11-02-2008, 21:38
Γιατί εφτά έχουν φάει πολλοί , υπάρχουν και άλλοι που έχουν φάει και 8.
Με 7 μόνο μία υπάρχει, και παρότι φέτος τους πέρασε με 8 η Τούρκικη, του χρόνου είμαι σίγουρος ότι θα επιστρέψουν δυναμικά και θα μας προσφέρουν νέα ρεκόρ.

msnes7
11-02-2008, 22:04
Ποτέ δεν είναι αργά παναθηναικοί...Άλλωστε είστε τυχεροί που δεν συμμετέχετε στα 2 τελευταία chl γιατί είχατε πάρει επικίνδυνη φόρα 5-0,5-0,5-1........

PDS
11-02-2008, 22:08
Ποτέ δεν είναι αργά παναθηναικοί...Άλλωστε είστε τυχεροί που δεν συμμετέχετε στα 2 τελευταία chl γιατί είχατε πάρει επικίνδυνη φόρα 5-0,5-0,5-1........

Eνταξει μετα απο τοσα χρονια επιτυχιες (αποτελεσματα εννοω) λογικο ειναι 1-2 χρονιες να μην πηγαινει καλα η ομαδα.Σε αντιθεση με τον Ολυμπ. που μετα απο τοσα χρονια αποτυχιες..ε τι διαολο μια χρονια θα τα παει καλα.:).

tasioskis
11-02-2008, 22:27
Eνταξει μετα απο τοσα χρονια επιτυχιες (αποτελεσματα εννοω) λογικο ειναι 1-2 χρονιες να μην πηγαινει καλα η ομαδα.Σε αντιθεση με τον Ολυμπ. που μετα απο τοσα χρονια αποτυχιες..ε τι διαολο μια χρονια θα τα παει καλα.:).


ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια,αντε τωρα ασχοληθειτε και λιγο με την ομαδα σας και την διοικηση σας,παντως πολυ κακο που δεν θα γινει τελικα αυτη η εταιρια που ειπε ο τζιγκερ για να δινει οποιος θελει λεφτα και να παιρνετε πρωτοκλασατους παιχτες ειχα 20 ευρω στην ακρη θα τα εβαζα και εγω να σας βοηθησω αλλα δεν ετυχε...δεν πειραζει θα τα επενδυσω στο psn...:giggle:

kostasb13
11-02-2008, 23:04
Το ερωτημα φιλοι μας γαυρακια ειναι αν την επομενη φορα θα κερδισετε την Καλαμαρια. Αν παντως δεν τους κερδισετε και παλι, no worries, το παιχνιδι θα επαναληφθει ξανα μεχρι να τους κερδισετε. Κανατε και εφεση σημερα γιατι η αποφαση δεν ηταν δικαιη...βγειτε στους δρομους με τον Λεβαδειακο για να βρειτε το δικιο σας!:giggle::rofl:

tasioskis
11-02-2008, 23:11
xaxaxaxaxa οντως πετυχημενο αστειακι,καλυτερα εφεσεις παρα να φιαχνουμε αντικειμενικα dvd τα οποια ξερουμε οτι θα τα φαμε στο κεφαλι στο μελλον...

υ.γ. την λεξη αντικειμενικα βαλτε την σε πολλα εισαγωγικα γιατι εγω δεν ξερω πως...

mpak7...
12-02-2008, 07:00
Ολοι την αγαπάμε αυτή την ομάδα και μας έχει δώσει μεγάλες χαρές, αλλά όχι φέτος παιδιά ... από του χρόνου που θα συνεχίσει τις 7αρες στη Ευρώπη θα γράφουμε για αυτην :)

Πανε αυτα που ξερατε! απο την στιγμη που εσπασε η καταρα...μονο επιτυχιες θα εχει ο ολυμπιακος στην ευρωπα..και αυτο γιατι ειναι η μονη ελληνικη ομαδα που κανει σοβαρη δουλεια!! εδω θα ημαστε, και θα το δειτε!!!

nikon
12-02-2008, 08:59
Παιδιά και εγώ γαύρος είμαι αλλά το thread ανοίχτηκε από παναθηναικούς για παναθηναικούς αν αρχίσουμε να γράφουμε και εμείς θα το κάνουμε καφενείο των φιλάθλων και τέτοιο thread υπάρχει.Ας αφήσουμε τα παιδιά να πουν τα δικά τους.
Φιλικά:tiphat:

mpak7...
12-02-2008, 09:31
Παιδιά και εγώ γαύρος είμαι αλλά το thread ανοίχτηκε από παναθηναικούς για παναθηναικούς αν αρχίσουμε να γράφουμε και εμείς θα το κάνουμε καφενείο των φιλάθλων και τέτοιο thread υπάρχει.Ας αφήσουμε τα παιδιά να πουν τα δικά τους.
Φιλικά:tiphat:

Βεβαια. αλλα οσο γινετε αναφορα στον ολυμπιακο...εχουμε δικαιωμα να απανταμε.

ProEvo
12-02-2008, 11:15
επιτέλους έχουμε κάτι απτό και για το γήπεδο. σε 2 μήνες ξεκινάνε τα έργα από τη στιγμή που επιτέλους και με καθυστέρηση 2 ετών υπεγράφει η σύμβαση με την εταιρεία που θα αναλάβει την κατασκευή του. θα είναι μια κίνηση που θα δώσει ώθηση στο σύλλογο. αν και με την παρούσα διοίκηση πάντα από κάτω θα μαστε, όσο εμείς θα χάνουμε στα γήπεδα και ο αντιπαλός μας θα κερδίζει έξω από αυτά.

GedoGt
12-02-2008, 12:10
Με 7 μόνο μία υπάρχει, και παρότι φέτος τους πέρασε με 8 η Τούρκικη, του χρόνου είμαι σίγουρος ότι θα επιστρέψουν δυναμικά και θα μας προσφέρουν νέα ρεκόρ.


Είδες που δεν τα ξέρεις καλά.
Υπάρχει και άλλη ομάδα που έχει δεχτεί 7 τέρματα.
Επίσης η "Τούρκικη" (Μπεσίκτας, για να μαθαίνεις) είναι η μοναδική που έχει φάει 8?
Για ψάξε λίγο.
Επίσης γιατί χρησιμοποιείς την φράση "Του χρόνου"?
Αν δεν γνωρίζεις να σε ενημέρωσω ότι ο Ολυμπιακός ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ στο Champions League στην φάση των "16".
Άνετος να είναι ο καναπές σου και θα χορτάσεις μπάλα.

Μπορεί να μην ξέρετε τι σχήμα έχει η μπάλα αλλά άποψη για την Ευρωπαική παρουσία του Ολυμπιακού έχετε.

Υ.Γ
Στην ερώτηση μου δεν απάντησες, αν και σε βοήθησα.

Υ.Γ 2
Και για να μην παρεξηγηθώ από το ύφος μου, γιατί ο γραπτός λόγος εύκολα παρερμηνεύεται.
Για ποδόσφαιρο μιλάμε, άρα η κουβέντα είναι χαλαρή στα όρια της πλάκας και του χαβαλέ.
Έτσι έχει πιο πολύ γούστο. ;)

ProEvo
12-02-2008, 12:12
Είδες που δεν τα ξέρεις καλά.
Υπάρχει και άλλη ομάδα που έχει δεχτεί 7 τέρματα.
Επίσης η "Τούρκικη" (Μπεσίκτας, για να μαθαίνεις) είναι η μοναδική που έχει φάει 8?
Για ψάξε λίγο.

Μπορεί να μην ξέρετε τι σχήμα έχει η μπάλα αλλά άποψη για την Ευρωπαική παρουσία του Ολυμπιακού έχετε.

Υ.Γ
Στην ερώτηση μου δεν απάντησες, αν και σε βοήθησα.

8 αν θυμάμαι καλά έχει φάει και η Λα Κορούνια από την Παρί σεν Ζερμέν. Αλλά είχε βάλει και 3. Ή μήπως από τη Μονακό? πάντως θυμάμαι ότι και η Παρί έχει βάλει 7 σε κάποια αλλά όχι 7-0. 7-0 έχει έρθει και το Άρσεναλ - Σλάβια Πράγας.

urquattros
12-02-2008, 12:12
σωστος ο Gedogt ετσι πες τα.............:1appl::1appl::1appl::1appl:

GedoGt
12-02-2008, 12:22
Από την Μονακό.

mpak7...
12-02-2008, 12:37
να αυτος ο καναπες ειναι πολυ ανετος..:bgrin2:

ProEvo
12-02-2008, 13:12
να αυτος ο καναπες ειναι πολυ ανετος..:bgrin2:

Αυτόν χρησιμοποιούσες τόσα χρόνια? :rofl::rofl:

mpak7...
12-02-2008, 13:16
Αυτόν χρησιμοποιούσες τόσα χρόνια? :rofl::rofl:

Οχι αυτο ειναι για της πρασινες κοτουλες..δεν ειδες τα αυγα που εχει απανω..:rofl:

ProEvo
12-02-2008, 13:18
Οχι αυτο ειναι για της πρασινες κοτουλες..δεν ειδες τα αυγα που εχει απανω..:rofl:

Γιατί, για τις κόκκινες έχει αυγά δεινοσαύρου??? Sorry, δεν το πρόσεξα!!!

Donald
12-02-2008, 13:37
Ε όχι να μας λένε και τα γαυράκια για 5άρες,δηλαδή έλεος,λίγη τσίπα δεν έχετε πάνω σας? Εκτός αν είστε τόσο άμπαλοι που νομίζετε ότι είναι το ίδιο να τρως 5 από τη Μπαρτσελόνα και το ίδιο να τρως 5 από τους ψαράδες της Ροζενμποργκ.
Καλά θα μιλήσετε και για καναπέ? Μάλλον ξεχάσατε ότι όταν εμείς κάναμε πορείες εσείς παίζατε με τα Τρίκαλα (που ο πρόεδρος τους δήλωνε: θέλω να πω ένα δημόσιο ευχαριστώ στο Σωκράτη Κόκκαλη),την Κέρκυρα,το Αιγάλεω και τα λοιπά παραρτήματα,ενώ εμείς έστω και στα χάλια μας πάλι Ευρώπη παίζουμε αν το ξεχάσατε.
Επίσης να σας θυμίσω επειδή τώρα μας έχετε πρήξει, ότι όταν κάναμε εμεις τις πορείες,το 99,9 τις εκατό των γαύρων έλεγε : Πορείες κάνουν μόνο οι συνταξιούχοι,εμείς θέλουμε κούπες,ουγκ.
Τεσπά,αρκετά με τους ακατονόμαστους,ας αφιερώσουμε ένα σύνθημα στην ΠΑΝΑΘΑ μας!

ΟΕΕΕΕΕ αιώνια πιστός,δε γίνεται αλλιώς,100 χρόνια ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Και ένα συνθηματάκι αφιερωμένο στην ΙΣΤΟΡΙΑ της παντελονάτης ομάδας,την ομάδα της λεβεντιάς και της Πειραιώτικης μαγκιάς:
ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΠΑΡΤΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ

GedoGt
12-02-2008, 13:40
Αυτόν χρησιμοποιούσες τόσα χρόνια? :rofl::rofl:

Καλό :)

mpak7...
12-02-2008, 13:44
Ε όχι να μας λένε και τα γαυράκια για 5άρες,δηλαδή έλεος,λίγη τσίπα δεν έχετε πάνω σας? Εκτός αν είστε τόσο άμπαλοι που νομίζετε ότι είναι το ίδιο να τρως 5 από τη Μπαρτσελόνα και το ίδιο να τρως 5 από τους ψαράδες της Ροζενμποργκ.
Καλά θα μιλήσετε και για καναπέ? Μάλλον ξεχάσατε ότι όταν εμείς κάναμε πορείες εσείς παίζατε με τα Τρίκαλα (που ο πρόεδρος τους δήλωνε: θέλω να πω ένα δημόσιο ευχαριστώ στο Σωκράτη Κόκκαλη),τον Ιωνικό,το Αιγάλεω και τα λοιπά παραρτήματα,ενώ εμείς έστω και στα χάλια μας πάλι Ευρώπη παίζουμε αν το ξεχάσατε.
Επίσης να σας θυμίσω επειδή τώρα μας έχετε πρήξει, ότι όταν κάναμε εμεις τις πορείες,το 99,9 τις εκατό των γαύρων έλεγε : Πορείες κάνουν μόνο οι συνταξιούχοι,εμείς θέλουμε κούπες,ουγκ.
Τεσπά,αρκετά με τους ακατονόμαστους,ας αφιερώσουμε ένα σύνθημα στην ΠΑΝΑΘΑ μας!

ΟΕΕΕΕΕ αιώνια πιστός,δε γίνεται αλλιώς,100 χρόνια ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Και ένα συνθηματάκι αφιερωμένο στην ΙΣΤΟΡΙΑ της παντελονάτης ομάδας,την ομάδα της λεβεντιάς και της Πειραιώτικης μαγκιάς:
ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΠΑΡΤΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ

Για δες λιγο εδω ... YouTube - OLYMPIAKOS-PAO 4-0 GOALS and newspapers
μιλατε κιολας.

ProEvo
12-02-2008, 13:44
Λοιπόν, ένα πράγμα έχω να πω από αυτό το thread. Ολυμπιακός χωρίς Παναθηναϊκό και τούμπαλιν δεν υπάρχει. Έφτιαξε το thread ένας Παναθηναϊκός να μιλάμε για τον ΠΑΟ και τσουπ, νάτοι οι Ολυμπιακοί και το ίδιο θα γινόταν και στην αντίστροφη περίπτωση!!χαχαχαχαχα

msnes7
12-02-2008, 14:36
τουλάχιστον ο κόκκαλης έχει ένα όραμα να κατακτήσει κάτι στην ευρώπη.ο πρόεδρος σας έχει?
σχετικά με τα βαριά σκορ αν σου κάτσει άσχημα η βραδιά τρως και 10.στο 5-0 με μπάρτσα πόσο έπρεπε να λήξει που είχει γυρίσει το γήπεδο (μιλάμε για 15 κλασσικές φάσεις-όποιος έχει αμφιβολία ας ψάξει το ματς να το ξαναδεί)?υπάρχουν και περιπτώσεις που μπαίνουν όλα βλέπε 7-0.μάλιστα το αξέχαστο ματς είχε σχεδόν την ίδια μορφή με το μπάγερν-άρης φέτος.μεγάλη ευκαρία στην αρχή για την ελληνική ομάδα και μετά κατάρρευση

blizard
12-02-2008, 15:51
Είδες που δεν τα ξέρεις καλά.
Υπάρχει και άλλη ομάδα που έχει δεχτεί 7 τέρματα.
Επίσης η "Τούρκικη" (Μπεσίκτας, για να μαθαίνεις) είναι η μοναδική που έχει φάει 8?
Mε 7-0 υπάρχει μόνο μία ... και με 8-0 μόνο μία.
Και δεν με νοιάζει ποιά είναι, αλλά ξέρω ότι οι Τούρκοι μας έφαγαν το ρεκόρ ... όλη η Ελλάδα είναι μαζί με τον Ολυμπιακό , πιστέυω ότι μπορούμε να το ξαναπάρουμε :)

Tek_Killa
12-02-2008, 16:14
[quote=msnes7;39033]τουλάχιστον ο κόκκαλης έχει ένα όραμα να κατακτήσει κάτι στην ευρώπη... quote]

με τον ομαδα και μόνο που έχει ο Kόκκαλος αποκλείεται ever να κατακτήσει κάτι στην ευρώπη. Εκτός και αν αρχίσει και πανευρωπαικά να γεμίζει τσέπες διαιτητών... :D

mpak7...
12-02-2008, 16:20
ο Koκκαλος:rofl:

msnes7
12-02-2008, 18:34
ναι όπως η ρεάλ.........
δεν πειράζει ας πιστέυουν και ελάχιστοι,σημασία έχει να μη σε δουλεύουν.άλλωστε όταν δεν μπορείς να κάνεις κάτι το βλέπεις από την αρχή ακόμα και αν ο πρόεδρος λέει άλλα.εσάς σας δουλεύει 25 χρόνια τώρα θα βάλετε μυαλό.............
και να πω το σημαντικότερο που κανείς ποτέ δεν είπε.ο παο πέταξε στον κάλαθο των αχρήστων το μοναδικό πλεονέκτημα να μπαίνεις στο 2ο γκρουπ δυναμικότητας.αν μετρήσουμε ότι τις 2 τελευταίες χρονίες δεν συμμετέχει συν τις τελευταίες κακές χρονιές που είχε τότε επειδή υπολογίζεται η τελευταία πενταετία θα είναι σύντομα στο 4ο γκρουπ και συνάμα σάκος του μποξ για τα μεγαθήρια.μακάρι να έχετε ακόμα την ίδια άμυνα τότε.........

lak100
12-02-2008, 23:14
παιδια το ξεφτυλισαμε το θεμα ελεος να πατε αλου να βγαλετε την χολη σας.αυριο υπαρχει ενα κρισιμο ματς με ρειντζερς ακουω αποψεις παρακαλω να μην ξεφυγουμε

touristas
12-02-2008, 23:17
kali omada i rangers alla thelo na xo empistosini stin europaiki aura tou panathinaikou.kai min gelasei kanis me tin aura giati tha ton parei kai tha ton sikosi......plaka kano.sovara,tha metrisi to eidiko varos tou pao alla den tha einai eukola ta pramata

GedoGt
13-02-2008, 00:38
kali omada i rangers alla thelo na xo empistosini stin europaiki aura tou panathinaikou.kai min gelasei kanis me tin aura giati tha ton parei kai tha ton sikosi......plaka kano.sovara,tha metrisi to eidiko varos tou pao alla den tha einai eukola ta pramata

Ποια Ευρωπαική αύρα ρε Τουρίστα θα μας τρελλάνεις?

Ρίξε μια ματιά στα αποτελέσματα των τελευταίων 5 χρόνων, απο σφαλιάρα σε σφαλιάρα και από διασυρμό σε διασυρμό.

Ακόμα δεν έχει στεγνώσει το "αίμα" από την ΤΕΣΣΑΡΑ και μου λές για αύρες, ανατρίχιασα...

Μου θυμίζεται κάτι παππούδες που ζούνε με τις αναμνήσεις τους.

"ΕΝΑΣ ΗΡΩΑΣ ΜΕ ΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ"

Και για να μην βγαίνω εκτός θέματος, εδώ δεν μπορείτε να κερδίσετε την Βέροια , την Καλαμαριά την κερδίσατε με πέναλτι για όσκαρ του Καραγκούνη, από εμάς ΤΕΣΣΕΡΑ (4) και θέλεται και πρόκριση...

Τι να πω...άντε καλή επιτυχία.

touristas
13-02-2008, 01:40
kala re si,pou zeis?tolmas kai anafereis tin kalamaria?eeeeeeeeeeeeleos pia.kane kania efesi mpas kai pareis to protathlima kai asta auta tagaurika pou ksereis.ante pia~!!

eipa den tha meksanasinxisi gauros kai krima kiolas giati teleutaia ipostirizo ton olympiako stin europi alla ti na po!prospathoume na poume dio kouventes kai petagesai na peis tin ma........kia sou.

mpak7...
13-02-2008, 03:45
παιδια το ποδοσφαιρο ειναι μαγαζι που βγαζει λεφτα! θα ηταν κοροιδο ο κοκαλος να μην κανει ενσταση ειναι καλος επιχειρηματια.. η νομιζετε οτι αμα ηταν αλλη ομαδα δεν θα εκανε ενσταση..δεν βλεπετε σε τι καιρο ζουμε.. παει ρομπερτο δασων πεθανε!!

touristas
13-02-2008, 04:30
den exeis kai adko file mou.telos panton......

Akolov
13-02-2008, 06:13
παει ρομπερτο δασων πεθανε!!

Σωστό ! Εγώ βλέπω την Ρέιντζερς να κερδίζει πάντως .

GedoGt
13-02-2008, 13:01
Tourista, επείδη απολαμβάνω τέτοιου είδους συζητήσεις, αν μπορείς γράφε Ελληνικά γιατί με τα greeklish μου βγήκαν τα μάτια.

touristas
13-02-2008, 13:15
afou meno sto London re si gedogt,gi auto grafo greeklish!!!!axa kako eeee?

gepe13
13-02-2008, 13:24
αν χασει η ΠΡΑΣΙΝΗ αρμαδα σημερα να σας καει το ps3 και να χασετε και την εγγυηση :) και καντε ενσταση μετα στην sony αρουραιοι
ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ

pictorino
13-02-2008, 13:41
α ρε τζίγκερ!!τίποτε άλλο δεν μπορώ να πω.έχεις κάνει μάγκες τους άφαντους.το μόνο ευχάριστο στον ποδοσφαιρικό παναθηναϊκό τον τελευταίο καιρό είναι ότι κάτι σαλεύει σχετικά με το γηπεδικό.όχι τίποτ' άλλο αλλά με μηδενικά έσοδα τη στιγμή που οι άλλοι βγάζουν 40+++++εκ. γιούρος τη χρονιά, παραμετράει. όσο για σήμερα τι να πω, δεν έχω δει καθόλου τη ρέϊντζερς φέτος και δεν ξέρω τι να περιμένω.μην ξεχνάμε και την ομάδα μας στο μπάσκετ που θα δώσει τη δική της μάχη, καλή επιτυχία.και φυσικά μπράβο στα παιδιά του βόλλεϊ για χτες!!

mpak7...
13-02-2008, 16:53
αν χασει η ΠΡΑΣΙΝΗ αρμαδα σημερα να σας καει το ps3 και να χασετε και την εγγυηση :) και καντε ενσταση μετα στην sony αρουραιοι
ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ

Ρε κατσε καλα που θα μας πει και αρουραιους..φλωρακο!

gepe13
13-02-2008, 21:42
Ρε κατσε καλα που θα μας πει και αρουραιους..φλωρακο!

φιλε μου ακουσες το ονομα σου και σε εθιξα ? γιατι εγω δεν αναφερθηκα σε ονοματα...

gepe13
13-02-2008, 21:47
e-bqat56kyg

touristas
13-02-2008, 21:53
oreo video.tha anapsoun ta aimata tora omos gepe

gepe13
13-02-2008, 21:56
oreo video.tha anapsoun ta aimata tora omos gepe

εχεις δικιο αλλα το τοπικ ανοιξε απο παναθηναικους για παναθηναικους ;)

takaros7
13-02-2008, 21:56
tesseraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ProEvo
13-02-2008, 21:57
Παιδιά το thread είναι του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ!!!!!!!!! Δεν είναι ΠΑΟ vs ΟΣΦΠ! Ήμαρτον πια! Ας μιλάμε μόνο για την ομάδα μας!

ProEvo
13-02-2008, 21:58
tesseraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Για τα ευρωπαϊκά μας στο μπάσκετ λες έ? Κρίμα που φέτος θα αναγκαστείς να λες πεντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...

touristas
13-02-2008, 21:59
pes ta re sofe proevo!!!xronia perimename na vrethei kapoios san esena!xaxaxaaxaxaxaxa

takaros7
13-02-2008, 22:00
:)tesseraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaagkolakia pou roufixate

mpak7...
13-02-2008, 22:00
Οχι ρε γαμωτο... τι μου εκανες τωρα, δεν θα μπορω να κοιμηθω το βραδυ..μπουχαχαχαχ:rofl:

παιδια τις τεσσαρας....:bgrin2:

gepe13
13-02-2008, 22:05
εγω αν ετρωγα 7 δεν θα κοιμομουν ποτε ......

mpak7...
13-02-2008, 22:05
oreo video.tha anapsoun ta aimata tora omos gepe

Ε σιγα μην αναψουν τα αιματα... αμα μας τα βαζατε εσεις τα γκολακια .. μπορει και να αναβαν..αλλα εσεις μια ζωη απο μας την τρωτε και δεν μπορειτε να μας την λετε... οταν τρωτε. 1 2 3 4 .. :rofl:

takaros7
13-02-2008, 22:06
:hide:tessara kathe xrono

mpak7...
13-02-2008, 22:06
εγω αν ετρωγα 7 δεν θα κοιμομουν ποτε ......

Εγω αμα ημουν φλωρος... θα αυτοκτονουσα!!!.:bgrin2:

PDS
13-02-2008, 22:12
Ρε γαυρακια αντε ασχοληθειτε με τιποτα αλλο και μην χαλατε το τοπικ της παναθας:angry:

gepe13
13-02-2008, 22:12
Εγω αμα ημουν φλωρος... θα αυτοκτονουσα!!!.:bgrin2:

ζεις ακομα ?

mpak7...
13-02-2008, 22:19
Αντε εγω σας αφηνω...πολυ τραβηξε η πλακα.. αααα θα επανελθω ομως αμα χασετε σημερα χεχεχεχε:bgrin2:

GedoGt
13-02-2008, 22:36
Αν σας αφήσουμε να τα λέτε μόνοι σας θα ξενερώσετε, δεν θα έχει νόημα.

Gepe ωραίο το video άλλωστε όλοι με επιλεκτική μνήμη στο ποδόσφαιρο για την 7άρα λένε, τι άλλο να πουν άλλωστε αφού τα τελευταία χρόνια η πελατειακή μας σχέση έχει γίνει καλύτερη από ποτέ.

Είμαι 32 χρονών και έχω μάθει να μιλάω με τα δικά μου @@.
Εμείς σας γλεντάμε σαν ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ και δεν γινόμαστε την μία Ιταλοί την άλλη Ισπανοί κ.τ.λ

Από αιώνιοι δεύτεροι έχει καταντήσει αιώνιοι τρίτοι μέχρι και το αεκάκι σας έχει περάσει.
Στην Λεωφόρο δεν πατάει ψυχή.
Θέλετε να μιλήσατε και για Ευρώπη, τα ξεχάσατε τα έκτροπα στην Πάτρα με τον Μπάκε?
Τα πενταετές πλάνα τα ξέχασες?
Τα 16 γκολ που δεχτήκατε σε 6 άγωνες, ΡΕΚΟΡ για το Champions League τα ξεχάσατε?
Να στα θυμήσω Ευρωπαίε μου
ΜΠΑΡΤΣΑ - ΠΑΟ 5-0 (ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ 15)
ΒΕΡΝΤΕΡ - ΠΑΟ 5-1
ΟΥΤΙΝΕΖΕ - ΠΑΟ 3-0
ΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΑ 0-0
ΠΑΟ - ΒΕΡΝΤΕΡ 2-1
ΠΑΟ - ΟΥΤΙΝΕΖΕ 1-2

ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ, Ο ΕΥΡΩΠΕΝΤΑΡΑΣ

Σας ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ με ΤΕΣΣΕΡΑ (4) γκολ πάλι, είμαστε στις 16 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης και εσύ μου λες για την 7αρα που έφαγα πριν 5 χρόνια σχεδόν και μάλιστα από άλλη ομάδα.

Ξέρουμε και οι 2 ότι κατά βάθος θα ήθελες πολύ να είχες φάει και εσύ 7 αν ήταν να πάρεις κάνα τίτλο η να μας ρίξεις καμιά τεσσάρα.
Υπομονή μπορεί κάποτε να αλλάξουν τα πράγματα πελάτη μου, μέχρι τότε ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

Υ.Γ
Θέλω πραγματικά να περάσετε την Rangers γιατί θα παίξετε με την Βέρντερ , ναι αυτή την πεθαμένη που της ρίξαμε 3 μέσα έξω.

tasioskis
13-02-2008, 22:48
Αν σας αφήσουμε να τα λέτε μόνοι σας θα ξενερώσετε, δεν θα έχει νόημα.

Gepe ωραίο το video άλλωστε όλοι με επιλεκτική στο ποδόσφαιρο για την 7άρα λένε, τι άλλο να πουν άλλωστε αφού τα τελευταία χρόνια η πελατειακή μας σχέση έχει γίνει καλύτερη από ποτέ.

Είμαι 32 χρονών και έχω μάθει να μιλάω με τα δικά μου @@.
Εμείς σας γλεντάμε σαν ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ και δεν γινόμαστε την μία Ιταλοί την άλλη Ισπανοί κ.τ.λ

Από αιώνιοι δεύτεροι έχει καταντήσει αιώνιοι τρίτοι μέχρι και το αεκάκι σας έχει περάσει.
Στην Λεωφόρο δεν πατάει ψυχή.
Θέλετε να μιλήσατε και για Ευρώπη, τα ξεχάσατε τα έκτροπα στην Πάτρα με τον Μπάκε?
Τα πενταετές πλάνα τα ξέχασες?
Τα 16 γκολ που δεχτήκατε σε 6 άγωνες, ΡΕΚΟΡ για το Champions League τα ξεχάσατε?
Να στα θυμήσω Ευρωπαίε μου
ΜΠΑΡΤΣΑ - ΠΑΟ 5-0 (ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ 15)
ΒΕΡΝΤΕΡ - ΠΑΟ 5-1
ΟΥΤΙΝΕΖΕ - ΠΑΟ 3-0
ΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΑ 0-0
ΠΑΟ - ΒΕΡΝΤΕΡ 2-1
ΠΑΟ - ΟΥΤΙΝΕΖΕ 1-2

ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ, Ο ΕΥΡΩΠΕΝΤΑΡΑΣ

Σας ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ με ΤΕΣΣΕΡΑ (4) γκολ πάλι, είμαστε στις 16 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης και εσύ μου λες για την 7αρα που έφαγα πριν 5 χρόνια σχεδόν και μάλιστα από άλλη ομάδα.

Ξέρουμε και οι 2 ότι κατά βάθος θα ήθελες πολύ να είχες φάει και εσύ 7 αν ήταν να πάρεις κάνα τίτλο η να μας ρίξεις καμιά τεσσάρα.
Υπομονή μπορεί κάποτε να αλλάξουν τα πράγματα πελάτη μου, μέχρι τότε ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

Υ.Γ
Θέλω πραγματικά να περάσετε την Rangers γιατί θα παίξετε με την Βέρντερ , ναι αυτή την πεθαμένη που της ρίξαμε 3 μέσα έξω.


μπραβο ρε φιλε εγραψες....




γιατι ρε παιδια μας διωχνεται απο το thread...ειναι ντροπη....

mpak7...
13-02-2008, 22:53
Αν σας αφήσουμε να τα λέτε μόνοι σας θα ξενερώσετε, δεν θα έχει νόημα.

Gepe ωραίο το video άλλωστε όλοι με επιλεκτική στο ποδόσφαιρο για την 7άρα λένε, τι άλλο να πουν άλλωστε αφού τα τελευταία χρόνια η πελατειακή μας σχέση έχει γίνει καλύτερη από ποτέ.

Είμαι 32 χρονών και έχω μάθει να μιλάω με τα δικά μου @@.
Εμείς σας γλεντάμε σαν ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ και δεν γινόμαστε την μία Ιταλοί την άλλη Ισπανοί κ.τ.λ

Από αιώνιοι δεύτεροι έχει καταντήσει αιώνιοι τρίτοι μέχρι και το αεκάκι σας έχει περάσει.
Στην Λεωφόρο δεν πατάει ψυχή.
Θέλετε να μιλήσατε και για Ευρώπη, τα ξεχάσατε τα έκτροπα στην Πάτρα με τον Μπάκε?
Τα πενταετές πλάνα τα ξέχασες?
Τα 16 γκολ που δεχτήκατε σε 6 άγωνες, ΡΕΚΟΡ για το Champions League τα ξεχάσατε?
Να στα θυμήσω Ευρωπαίε μου
ΜΠΑΡΤΣΑ - ΠΑΟ 5-0 (ΗΣΟΥΝ ΓΙΑ 15)
ΒΕΡΝΤΕΡ - ΠΑΟ 5-1
ΟΥΤΙΝΕΖΕ - ΠΑΟ 3-0
ΠΑΟ - ΜΠΑΡΤΣΑ 0-0
ΠΑΟ - ΒΕΡΝΤΕΡ 2-1
ΠΑΟ - ΟΥΤΙΝΕΖΕ 1-2

ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ, Ο ΕΥΡΩΠΕΝΤΑΡΑΣ

Σας ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ με ΤΕΣΣΕΡΑ (4) γκολ πάλι, είμαστε στις 16 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης και εσύ μου λες για την 7αρα που έφαγα πριν 5 χρόνια σχεδόν και μάλιστα από άλλη ομάδα.

Ξέρουμε και οι 2 ότι κατά βάθος θα ήθελες πολύ να είχες φάει και εσύ 7 αν ήταν να πάρεις κάνα τίτλο η να μας ρίξεις καμιά τεσσάρα.
Υπομονή μπορεί κάποτε να αλλάξουν τα πράγματα πελάτη μου, μέχρι τότε ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ.

Υ.Γ
Θέλω πραγματικά να περάσετε την Rangers γιατί θα παίξετε με την Βέρντερ , ναι αυτή την πεθαμένη που της ρίξαμε 3 μέσα έξω.



:1appl:

touristas
13-02-2008, 22:55
to skeftosoun poli ora gia na to steileis auto?ti na po?eleos piaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gepe13
13-02-2008, 22:56
http://img291.imageshack.us/img291/5051/stolosmt4.jpg

PDS
13-02-2008, 22:57
H απαντηση ειναι αυτην που ειχα γραψει σε προηγουμενο ποστ.

Eνταξει μετα απο τοσα χρονια επιτυχιες (αποτελεσματα εννοω) λογικο ειναι 1-2 χρονιες να μην πηγαινει καλα η ομαδα.Σε αντιθεση με τον Ολυμπ. που μετα απο τοσα χρονια αποτυχιες..ε τι διαολο μια χρονια θα τα παει καλα.:).

Επιπλεον εκεινες τις χρονιες που φαγαμε 5αρες παιζαμε με ομαδες που θελανε βαθμους και οχι με ομαδα που κατεβηκε για προπονηση βαζοντας τα 3τα(juve).
Παρ'ολα αυτα ειδε...φως και μπηκε...εριξε την 7αρα και μετα αφου ειδαν και οι βασικοι βροχη απο γκολ μπηκαν και αυτοι να διασκεδασουν λιγο και να ανεβασουν τα στατιστικα τους:angry::angry::angry:
:giggle::giggle::giggle:

touristas
13-02-2008, 22:57
axaxaxaxaxaxaxa.to piasa to iponooumeno

gepe13
13-02-2008, 22:58
Ο κύριος Κόκκαλης για μία ακόμη φορά απέδειξε ότι τα χρήματα δεν κάνουν τον άνθρωπο. Και είναι σίγουρο ότι για μία ακόμη φορά η «παιδική χαρά» της Πλατείας Αλεξάνδρας τον οδήγησε σε άλλο ένα ολίσθημα. Κάτι που δεν έχει συμβεί στις άλλες επιχειρήσεις του γιατί απλά έχει τους καλύτερους επαγγελματίες. Το αντίθετο στον Ολυμπιακό «προσέλαβε» τους ανεπάγγελτους φίλους του κ. Πέτρου Κόκκαλη. Το αποτέλεσμα είναι γνωστό.
Ο κ. Κόκκαλης επαναλαμβάνει διαρκώς ότι είναι ο σωτήρας του Ολυμπιακού. Ναι είναι αλήθεια αλλά επειδή ο Θρύλος είναι τόσο τεράστιος το μόνο που χρειαζόταν ήταν κάποιον με χρήματα. Τον οποιοδήποτε εκτός των άφραγκων τύπου Σαλιαρέλη των απατεώνων τύπου Κοσκωτά. Και τι έκανε ο κ. Κόκκαλης; Μεσολάβησε να γίνει η ρύθμιση χρεών (κάτι που έχουν καταφέρει και οι άφραγκοι ή οι – δεν θέλω να βάλω χρήματα – «σωτήρες» των ομάδων της Θεσσαλονίκης και επένδυσε χρήματα από τις εταιρείες του (Intracom, Panafon {τότε} κ.α.), ποσά τα οποία φυσικά και ΕΚΠΙΠΤΟΥΝ από τον ισολογισμό τους. Μπράβο κύριε Κόκκαλη, συγχαρητήρια και ευχαριστούμε. Μα αν δεν με απατά η μνήμη μου μιλάμε για 15 χρόνια πριν!!!
ο

Ο μύθος των "μελών"...
Όλα αυτά τα χρόνια τι κέρδισε ο Ολυμπιακός; Πρωταθλήματα πολλά και δόξα μεγαλύτερη. Σωστό. Φυσικά για την Ευρώπη δεν μιλάω αλλά το θέμα μας δεν είναι ποδοσφαιρικό. Είναι ηθικό, πνευματικό και εθνικό. Είναι ηθικό γιατί η αυλή του κ. Κόκκαλη είχε πάρα πολλά «λουλούδια». Και Μητρόπουλους είχε και Τσουκαλάδες είχε και Μπέους και ότι πιο αντιδεοντολογικό για το χώρο του ποδοσφαίρου. Ήταν η συνταγή των κ. Βαρδινογιαννέων που κάτι ξέρουν παραπάνω για βούρκο. Και πέτυχε ξανά. Και έκανε τον Ολυμπιακό φορέα αντιπνεύματος γιατί καλλιέργησε τη βία, τη μη ήττα και την ψευτοιδέα του ανίκητου.
Φυσικά και η Γιουβέντους και πολλοί άλλοι δεν είχαν τη σχετική σύμφωνη άποψη. Και έφτασε να κάνει τον Ολυμπιακό φορέα δυσφήμισης του Ελληνικού ποδοσφαίρου στο εξωτερικό με όλες τις περιπτώσεις Καρεμπέ, Τζιοβάνι και τώρα Ριβάλντο αλλά και με όλη την κοινωνία των χούλιγκαν και των ναρκομανών οπαδών που χάρισαν σε όλη την υφήλιο σκηνές απείρου κάλλους (βλέπε Νέα Σμύρνη ή τελευταία Παιανία).
Την ίδια στιγμή η αυλή του κ. Κόκκαλη επεχείρησε τη φίμωση και την αλλοίωση των οπαδών του Ολυμπιακού. Δημιούργησε το μύθο των «μελών» για να δημιουργήσει – έτσι νόμιζε – ένα στρατό που δεν θα ήταν μισθοφόροι αλλά θα πλήρωναν και από πάνω. Μίλησε για την υπεραξία των φιλάθλων του Ολυμπιακού και στο εγχείρημα των «μελών» είχαμε για «ηγέτες» είτε άτομα που γελοιοποιούνται σε κάθε εκπομπή της Ανίτας Πάνια (ναι ο χαζούλης μουστακαλής από τα Μέγαρα ήταν στην κεντρική επιτροπή για τα μέλη!!!) είτε άτομα του κοινού ποινικού δικαίου (ναι φτάσαμε στο σημείο μέλος της ΠΑΕ να εγκαλείται από τη δικαιοσύνη ως κοινός εγκληματίας).
Φυσικά είχαμε και τον διδάκτορα των Ολυμπιακών επιστημών και Πρόεδρο των απανταχού την Γαία ΠΕΦΟ κ. Μπαρμπή (ναι είναι απαραίτητες οι καρικατούρες) ή κάθε άλλο φίλο βουλευτή τύπου Ανδρουλάκη, που θυμούνται τον Ολυμπιακό όταν έχουν κάμερα ή μικρόφωνο μπροστά τους.

Οι βρώμικοι αλητήριοι...
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα; Να γαλουχηθούν νέες γενιές που δεν έχουν το δικαίωμα να δουν τον Ολυμπιακό τους. Γιατί αυτό είναι το δικαίωμα των βρώμικων αλητήριων που δυσφημούν αγνούς πρωτεργάτες του συνδεσμικού κινήματος του Ολυμπιακού. Γιατί αυτό είναι το δικαίωμα των μελών που πρέπει να δώσουν 60 ευρώ «καπάρο» για να δουν την ομάδα. Και τι μένει για τους υπόλοιπους; Μα η τηλεόραση, για να ανεβαίνει η αξία της συμφωνίας με τα κανάλια και τα κινητά που σε προτρέπουν να προβλέψεις το αποτέλεσμα του αγώνα για να κερδίσεις ένα αυτόγραφο του Πέτρου Κόκκαλη.
Σε ευχαριστούμε κύριε Κόκκαλη, σωτήρα της ομάδας μας. Πήρες τον Ολυμπιακό των 75.000 εισιτηρίων με τη Λάρισα αν και 7ος στη βαθμολογία και τον έκανες κλειστό club ελεγχόμενων φιλάθλων. Οι ίδιοι και οι ίδιοι που έφτασαν στο σημείο να γνωρίζει ο ένας τον άλλο με το μικρό όνομα. Γιατί όλοι εμείς γαλουχηθήκαμε με το ανέκδοτο: «ήσουν στο γήπεδο; Και πως δεν σε είδα…» Και πώς να σε δω φίλε μου όταν τόσος λαός πλημμύριζε τα στάδια για το Θρύλο;
ο
Τα οικονομικά και οι μετοχές...
Αλλά ας μιλήσουμε οικονομικά:
1. Ποιοι είναι οι χορηγοί του Ολυμπιακού; Μα φυσικά εταιρείες συμφερόντων του κ. Κόκκαλη.
2. Σε ποιον ανήκει το Καραϊσκάκη; Και φυσικά όχι στον Ολυμπιακό πόσο μάλλον στο λαό του. Ανήκει στην οικογένεια Κόκκαλη ή εταιρικά λέγε με «Καραϊσκάκη Α.Ε.».
3. Σε ποιόν ανήκει η «Θρύλος Α.Ε.»; Βλέπε απάντηση στην ερώτηση 2.
Άρα έχασες κύριε Κόκκαλη; Φυσικά όχι γιατί όλη αυτή η επιστροφή χρημάτων είναι μία μορφή «τοκογλυφίας». Έδωσες 1 και λαμβάνεις 1.000. Γιατί θα βάλουμε και:
i. Την άνοδο του image. Ποιος ήξερε τον κ. Κόκκαλη έως ότου ανέλαβε τον Ολυμπιακό; Μάλλον οι πέριξ της πλατείας Κολωνακίου.
ii. Τον πολιτικό ελιγμό. Κάτω τα χέρια από τον Κόκκαλη κύριε Σημίτη, Καραμανλή κλπ κλπ φωνάζουν οι αγανακτισμένοι μισθοφόροι των εξεδρών.

Το τέρας...
Και έθρεψες ένα τέρας κύριε Κόκκαλη. Αυτό που τώρα θα σε γιουχαΐσει. Και το αστείο της υπόθεσης είναι ότι θα έχει και δίκιο. Γιατί ο Ριβάλντο είναι η κορυφή του παγόβουνου. Και εσύ δεν θέλεις στην ομάδα ανθρώπους όπως ο Ρίμπο. Θες αιώνια παιδάκια στυλ Τζόρτζεβιτς που θα πουν «yes master» όταν θα τους ανακοινώσεις ότι θα πάρουν τα μισά.
- Να ξεχάσουμε γιατί έφυγε ο Τουρέ; Μα γιατί είχε βαρεθεί να ξεφτιλίζεται στο ελληνικό προξενείο της Νιγηρίας, όπου έτρεχε γιατί η χώρα του δεν έχει ελληνική παρουσία.
- Τα ίδια δεν τράβηξε ο Ριβάλντο; Έφερε όλη την οικογένειά του για την αγάπη του για τον Ολυμπιακό. Αλλά πρέπει τα παιδιά του να τα σηκώσει το Αλλοδαπών και να τα στείλει πίσω στη Βραζιλία. Ω, τι εξευτελισμός…
- Τα ίδια δεν είχαμε και με τον Έβανς στο μπάσκετ; Και φυσικά έφυγε το παλικάρι γιατί στις ΗΠΑ δεν είχε μάθει ότι στη ζωή πρέπει να έχεις λαμβάνειν. Βλέπεις οι ηλίθιοι του NBA όταν πάει πρώτη του μήνα ή όταν έρχεται η ημερομηνία της δόσης συμβολαίου πληρώνουν στην ώρα τους (και χαλάνε την αγορά ε;).
- Να ξεχάσουμε πώς έφυγαν τόσοι και τόσοι από το Θρύλο επί των ημερών σας; Σαν το σκυλί στ’ αμπέλι τους πετάξατε.
ο
Η οικογένεια Anieli...
Τι να τα κάνω τα πρωταθλήματα; Ο Ολυμπιακός είναι ιδέα! Είναι υπεράνω χρημάτων. Βλέπω τη Γιουβέντους να παίζει στη Β’ Εθνική και ανατριχιάζω. Και αν ένα λαμόγιο τους έστειλε εκεί η διοίκηση δεν είπε τίποτα. Mea culpa και πληρώνω, είπε κ. Κόκκαλη. Γιατί η οικογένεια Anieli είχε τη δύναμη να ακυρώσει κάθε ποινή. Δεν το έκανε και ξέρεις γιατί; Για να μην θρέψει το τέρας.
Εσύ τι θα έκανες στη θέση του Anieli κ. Κόκκαλη;
Εάν είσαι ο σωτήρας κύριε Κόκκαλη τότε απέδειξε το. Δημοσίευσε να μάθει ο κόσμος:
1.Τους ισολογισμούς της ΠΑΕ Ολυμπιακό των τελευταίων 17 χρόνων (ελλειμματικοί).
2.Τους ισολογισμούς της Θρύλος Α.Ε. και της Καραϊσκάκη Α.Ε.
3.Το μετοχολόγιο της Θρύλος Α.Ε. και της Καραϊσκάκη Α.Ε.

ProEvo
13-02-2008, 23:01
Το γα....με το thread! Μπράβο σε όλους...:1appl::1appl:

mpak7...
13-02-2008, 23:01
H απαντηση ειναι αυτην που ειχα γραψει σε προηγουμενο ποστ.


Επιπλεον εκεινες τις χρονιες που φαγαμε 5αρες παιζαμε με ομαδες που θελανε βαθμους και οχι με ομαδα που κατεβηκε για προπονηση βαζοντας τα 3τα(juve).
Παρ'ολα αυτα ειδε...φως και μπηκε...εριξε την 7αρα και μετα αφου ειδαν και οι βασικοι βροχη απο γκολ μπηκαν και αυτοι να διασκεδασουν λιγο και να ανεβασουν τα στατιστικα τους:angry::angry::angry:
:giggle::giggle::giggle:

Πια επιτυχια ρε φιλε.. μια εκτος εδρα νικη εχεις στο τσαμπιονς λιγκ ..:rofl:

PDS
13-02-2008, 23:02
Πια επιτυχια ρε φιλε.. μια εκτος εδρα νικη εχεις στο τσαμπιονς λιγκ ..:rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


να σαι καλα γελασα.:rofl::rofl::rofl:

Εβγαλε η μυγα κωλο δεν λενε?

SeLanmere
13-02-2008, 23:03
skaste arxise to mats

touristas
13-02-2008, 23:04
etsi.skasmos

mpak7...
13-02-2008, 23:06
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


να σαι καλα γελασα.:rofl::rofl::rofl:

Εβγαλε η μυγα κωλο δεν λενε?

Δυο εχουμε! ακομα και εκει την φαγατε! μπουχαχαχα:rofl:

GedoGt
13-02-2008, 23:09
Το γα....με το thread! Μπράβο σε όλους...:1appl::1appl:

Τώρα το φτιάξαμε :)

LOL

touristas
13-02-2008, 23:11
gia na teleionoume thimisou porto,amvourgo,salke,ajax,rangers.autes einai oi ektos edras tou pao sto champions league.ante asxetoi

Δυο εχουμε! ακομα και εκει την φαγατε! μπουχαχαχα:rofl:

ProEvo
13-02-2008, 23:13
gia na teleionoume thimisou porto,amvourgo,salke,ajax,rangers.autes einai oi ektos edras tou pao sto champions league.ante asxetoi

Σπάρτα πράγας

mpak7...
13-02-2008, 23:13
gia na teleionoume thimisou porto,amvourgo,salke,ajax,rangers.autes einai oi ektos edras tou pao sto champions league.ante asxetoi

χαχαχαχαχαχ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

touristas
13-02-2008, 23:13
ontos,pente.fadasou,ti mas leei tora o kathe asxetos

mpak7...
13-02-2008, 23:14
[quote=touristas;39479]ontos,pente.fadasou,ti mas leei tora o kathe asxetos[/quote

:bunny_4::bunny_4::bunny_4::bunny_4: :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

touristas
13-02-2008, 23:16
emena einai polles kai tis ksexnao.esena meta apo 12 xronia exeis dio kai einai kai prosfates.tha tis thimasai gia alla deka xronia giati de tha kanis alles.stamata tora giati se varethika.

mpak7...
13-02-2008, 23:18
:bgrin2::bgrin2::bgrin2:

jorgedept
13-02-2008, 23:24
ωραίο ποστ gepe! +rep

mpak7...
13-02-2008, 23:25
mpak voulwse re ilithie pou tha mas ntropiasete pali me thn chelsea

:bunny_4::bunny_4::bunny_4: λαγουδακια :rofl:

mpak7...
13-02-2008, 23:33
:bgrin2::bgrin2::bgrin2:......:rofl:

SeLanmere
13-02-2008, 23:34
mpravo twra oloi oi vazeloi klaime pou mas to edeikses ayto

GedoGt
13-02-2008, 23:35
:bgrin2::bgrin2::bgrin2:......:rofl:

MOYXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

mpak7...
13-02-2008, 23:36
mpravo twra oloi oi vazeloi klaime pou mas to edeikses ayto

Για να λεγονται τα πραματα οπως ειναι.. οχι οπως θελετε!!

SeLanmere
13-02-2008, 23:43
http://www.imageshack.gr/files/5w0ly1v2byopbd0qklir.png (http://www.imageshack.gr/view.php?file=5w0ly1v2byopbd0qklir.png)

To Maresca sou leei tipota?

mpak7...
13-02-2008, 23:48
http://www.imageshack.gr/files/5w0ly1v2byopbd0qklir.png (http://www.imageshack.gr/view.php?file=5w0ly1v2byopbd0qklir.png)

To Maresca sou leei tipota?

Tα 6 που εφαγες απο ομαδουλα το ειδες...:rofl: τι να μας πειτε.

gepe13
14-02-2008, 00:14
http://www.greenwebfans.com/files/images/thumb.w374/842.jpg

mpak7...
14-02-2008, 00:19
http://www.greenwebfans.com/files/images/thumb.w374/842.jpg

Πω.... οτι νανε. :Thud:θα σου εβαζα ενα βιντεο τωρα με το παπαδοπουλο ..αλλα και τι να λεει..περσινα ξινα σταφυλια ....παιδακια τις τεσσαρας.:bgrin2:

GedoGt
14-02-2008, 00:30
ε όχι και να μιλάτε για την χούντα.

gepe13
14-02-2008, 00:33
ντοκουμεντα φιλε μου και οχι πληρωμενες συνεντευξεις του παπαχελα μετα απο 30 χρονια ....απο την πεινασμενη χηρα

mpak7...
14-02-2008, 00:34
ε όχι και να μιλάτε για την χούντα.

Θα εβαζα αυτο το βιντεο με τον παπαδοπουλο, αλλα πρεπει να ασχοληθω για να το βρω, και βαριεμαι πολυ να ψαχνω τωρα.

tasioskis
14-02-2008, 00:35
ε!!!!!!! μην το παρακανουμε το ξεφτηλισαμε...τουριστα και mpak πιστευω μη δωσετε και κανα σημειο για να πλακωθειτε μην φτασουμε ως εκει...sel αποστομοτικη η απαντηση σου μπραβο...mpak εχει το forum απο καιρο ενα βιντεο που μιλα η δεσποινα παπαδοπουλου.

PDS
14-02-2008, 00:36
Kοιτα αυτα για την χουντα τα πιστευουν ανθρωποι με Iq<=του τσουκαλα.:)

SeLanmere
14-02-2008, 00:36
se ligo tha mas poun kai edw polytexneio

mpak7...
14-02-2008, 00:37
ντοκουμεντα φιλε μου και οχι πληρωμενες συνεντευξεις του παπαχελα μετα απο 30 χρονια ....απο την πεινασμενη χηρα

Τελικα εσυ πονεσες πολυ ε ? μπουχαχαχαχαχα... στανταρ με την 6αρα, δεν το ηξερες ε? και το θεμα ειναι οτι δεν ειναι γιουβεν.. ειναι μια ομαδουλα που δεν την ξερει ουτε η μανα της.:rofl:

tasioskis
14-02-2008, 00:38
Kοιτα αυτα για την χουντα τα πιστευουν ανθρωποι με Iq<=του τσουκαλα.:)


ευχαριστω πολυ pds:(

PDS
14-02-2008, 00:39
ευχαριστω πολυ pds:(

Η αποψη μου ειναι,χωρις να θελω να πω για καποιον προσωπικα.

mpak7...
14-02-2008, 00:40
ε!!!!!!! μην το παρακανουμε το ξεφτηλισαμε...τουριστα και mpak πιστευω μη δωσετε και κανα σημειο για να πλακωθειτε μην φτασουμε ως εκει...sel αποστομοτικη η απαντηση σου μπραβο...mpak εχει το forum απο καιρο ενα βιντεο που μιλα η δεσποινα παπαδοπουλου.

Ναι αυτο θα εβαζα..τλσπ.. εγω το σταματω αυτο, γιατι καταντησε γελιο!!

GedoGt
14-02-2008, 01:30
Εδώ πολυτεχνείο.

NonBorn
14-02-2008, 23:03
η θα σταματήσουν οι χαρακτηρισμοί τώρα, ή θα αναγκαστώ να πράξω διαφορετικά. και από τις 2 πλευρές, δε θα ανεχτώ να συνεχιστεί αυτό το πράγμα... δε τιμά κανέναν!

Donald
14-02-2008, 23:24
Βρε συ nonborn άκουσες χούντα και μπήκες? Δε λέγανε γιά σένα :angry:

Πλάκα σου κάνω,καλά κάνεις και παρεμβαίνεις γτ θα ξεφύγει τελείως το θέμα.

gepe13
15-02-2008, 10:43
Τελικα εσυ πονεσες πολυ ε ? μπουχαχαχαχαχα... στανταρ με την 6αρα, δεν το ηξερες ε? και το θεμα ειναι οτι δεν ειναι γιουβεν.. ειναι μια ομαδουλα που δεν την ξερει ουτε η μανα της.:rofl:

επειδη εισαι μικρος σε ηλικια σε συγχωρω για το υφος ....αλλα εγω ξερω την ιστορια μας και δεν μου δινει ο μπαμπας την μιση αληθεια ....για ποσταρε και του ευρωπεου θρυλου την ιστορια

vs Austrian Opposition

1982/83 Cup Winners Cup AUSTRIA WIEN Παναθηναϊκός 2-0
1982/83 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός AUSTRIA WIEN 2-1 (Anastasiadis, Charalampidis)
1999/00 UEFA Cup GRAZER Παναθηναϊκός 2-1 (Igor Sipniewski)
1999/00 UEFA Cup Παναθηναϊκός GRAZER 1-0 (Carl Heinz Pflipsen)
2000/01 Champions League STOURM GRAZ Παναθηναϊκός 2-0
2000/01 Champions League Παναθηναϊκός STOURM GRAZ 1-2 (Yannis Goumas)

vs Belgian Opposition

1968/69 UEFA CUP DARING BRUSSELS Παναθηναϊκός 2-1 (Gonios)
1968/69 UEFA CUP Παναθηναϊκός DARING BRUSSELS 2-0 (Rokidis, Frantzis)
1977/78 Champions Cup CLUB BRUGGE Παναθηναϊκός 2-0
1977/78 Champions Cup Παναθηναϊκός CLUB BRUGGE 1-0 (Gonios)
1987/88 UEFA CUP Παναθηναϊκός CLUB BRUGGE 2-2 (Dimitris Saravakos, Kostas Antoniou)
1987/88 UEFA CUP CLUB BRUGGE Παναθηναϊκός 1-0
1991/92 Champions League ANDERLECHT Παναθηναϊκός 0-0
1991/92 Champions League Παναθηναϊκός ANDERLECHT 0-0
1994/95 Cup Winners Cup CLUB BRUGGE Παναθηναϊκός 1-0
1994/95 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός CLUB BRUGGE 0-0
2002/03 UEFA CUP Panathinaikos ANDERLECHT 3-0 (2 Emmanuel Olisadebe, Nikos Liberopoulos)
2002/03 UEFA CUP ANDERLECHT Panathinaikos 2-0

vs Bulgarian opposition

1972/73 Champions Cup CSKA SOFIA Παναθηναϊκός 2-1(Veron)
1972/73 Champions Cup Παναθηναϊκός CSKA SOFIA 0-2*
1988/89 Cup Winners Cup SHREDETS Παναθηναϊκός 2-0
1988/89 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός SHREDETS 0-1
1994/95 Cup Winners Cup PIRIN Παναθηναϊκός 0-2 (Nioplias, Alexoudis)
1994/95 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός PIRIN 6-1 (3 Warzycha, 2 Alexoudis, Borelli)
2002/03 UEFA Cup LITEX LOVEC Panathinaikos 0-1 (own goal)
2002/03 UEFA Cup Panathinaikos LITEX LOVEC 2-1** (2 Krystof Warzycha)

vs opposition from the Czech Republic

1960/61 Champions Cup HRADEC Παναθηναϊκός 1-0
1960/61 Champions Cup Παναθηναϊκός HRADEC 0-0
2001/02 Champions League SLAVIA PRAHA Παναθηναϊκός 1-2 (Nikos Liberopoulos, Giorgos Karagounis)
2001/02 Champions League Παναθηναϊκός SLAVIA PRAHA 1-0 (Angelos Basinas)
2001/02 Champions League SPARTA PRAHA Παναθηναϊκός 0-2 (Nikos Liberopoulos, Michalis Konstantinou)
2001/02 Champions League Παναθηναϊκός SPARTA PRAHA 2-1 ( 2 Michalis Konstantinou)
2002/03 UEFA CUP SLOVAN LIBEREC Panathinaikos 2-2 (Angelos Basinas, Emmanuel Olisadebe)
2002/03 UEFA CUP Panathinaikos SLOVAN LIBEREC 1-0 (Takis Fyssas)

vs Cypriot oppositions

1988/89 Cup Winners Cup OMONIA NICOSIA Panathinaikos 0-1 (Mavridis)
1988/89 Cup Winners Cup Panathinaikos OMONIA NICOSIA 2-0 (Chr. Dimopoulos, Klaus Nielsen)

vs Danish Opposition

1995/96 Champions League AALBORG Παναθηναϊκός 2-1***** (Krystof Warzycha)
1995/96 Champions League Παναθηναϊκός AALBORG 2-1***** (Alexis Alexoudis, Giorgos S. Georgiadis)

vs English Opposition

1970/71 Champions Cup EVERTON Παναθηναϊκός 1-1 (Antonis Antoniadis)
1970/71 Champions Cup Παναθηναϊκός EVERTON 0-0
1981/82 UEFA CUP ARSENAL Παναθηναϊκός 1-0
1981/82 UEFA CUP Παναθηναϊκός ARSENAL 0-2
1984/85 Champions Cup LIVERPOOL Παναθηναϊκός 4-0
1984/85 Champions Cup Παναθηναϊκός LIVERPOOL 0-1
1998/99 Champions League ARSENAL Παναθηναϊκός 2-1 (Mauro Da Silva)
1998/99 Champions League Παναθηναϊκός ΑRSENAL 1-3 (Igor Sipniewski)
2000/01 Champions League MANCHESTER UTD Παναθηναϊκός 3-1 (Giorgos Karagounis)
2000/01 Champions League Παναθηναϊκός MANCHESTER UTD 1-1 (Yurkas Seitaridis)
2001/02 Champions League Παναθηναϊκός ARSENAL 1-0 (Giorgos Karagounis)
2001/02 Champions League ARSENAL Παναθηναϊκός 2-1 (Emmanuel Olisadebe)
2003/04 Champions League MANCHESTER UNITED Panathinaikos 5-0
2003/04 Champions League Panathinaikos MANCHESTER UNITED 0-1
2004/05 Chmapions League Panathinaikos ARSENAL 2-2 (Ezequiel Gonzalez, Emmanuel Olisadebe)
2004/05 Champions League ARSENAL Panathinaikos 1-1 (Loukas Vyntra)

vs French Opposition

1987/88 UEFA CUP Παναθηναϊκός AUXERRE 2-0 (Vaggelis Vlachos, Own goal)
1987/88 UEFA CUP AUXERRE Παναθηναϊκός 3-2 (Dimitris Saravakos, Christos Vasiliou)
1995/96 Champions League Παναθηναϊκός NANTES 3-1 (2 Krystof Warzycha, Giorgos H Georgiadis)
1995/96 Champions League NANTES Παναθηναϊκός 0-0
1998/99 Champions League LENS Παναθηναϊκός 1-0
1998/99 Champions League Παναθηναϊκός LENS 1-0 (Leonidas Vokolos)
2003/04 UEFA CUP AUXERRE Panathinaikos 0-0
2003/04 UEFA CUP Panathinaikos Auxerre 0-1

vs German Opposition

1964/65 Champions Cup Παναθηναϊκός KOLN 1-1 (***)
1964/65 Champions Cup KOLN Παναθηναϊκός 2-1 (Komianidis)
1967/68 Cup Winners Cup BAYERN MUNCHEN Παναθηναϊκός 5-0
1967/68 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός BAYERN MUNCHEN 1-2 (Kalaitzidis)
1969/70 Champions Cup FORVERTS Παναθηναϊκός 2-0
1969/70 Champions Cup Παναθηναϊκός FORVERTS 1-1 (Antoniadis)
1975/76 Cup Winners Cup Pαναθηναϊκός ZWICKAU 0-0
1975/76 Cup Winners Cup ZWICKAU Παναθηναϊκός 2-0
1993/94 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός BAYER LEVERKUSEN 1-4 (Warzycha)
1993/94 Cup Winners Cup BAYER LEVERKUSEN Παναθηναϊκός 1-2 (Dimitris Saravakos, Giorgos H. Georgiadis)
2000/01 Champions League HAMBURGER Παναθηναϊκός 0-1 (Giorgos Nassiopoulos)
2000/01 Champions League Παναθηναϊκός HAMBURGER 0-0
2001/02 Champions League SCHALKE Παναθηναϊκός 0-2 (Goran Vlaovic, Angelos Basinas)
2001/02 Champions League Παναθηναϊκός SCHALKE 2-0 (Emmanuel Olisadebe, Michalis Konstantinou)
2003/04 Champions League VFB STUTTGART Panathinaikos 2-0
2003/04 Champions League Panathinaikos VFB STUTTGART 1-3 (Michalis Konstantinou)
2005/06 Champions League Panathinaikos WERDER BREMEN 2-1 (E. Gonzalez, V Mantzios)
2005/06 Champions League WERDER BREMEN Panathinaikos 5-1 (N Morris)

vs opposition from Hungary

1965/66 Champions Cup Παναθηναϊκός FERENCVAROS 1-3 (Domazos)
1965/66 Champions Cup FERENCVAROS Παναθηναϊκός 0-0
1987/88 UEFA CUP HONVED Παναθηναϊκός 5-2 (2 Dimitris Saravakos)
1987/88 UEFA CUP Παναθηναϊκός HONVED 5-1 (2 Vaggelis Vlachos, Kostas Antoniou, Kostas Mavridis, Kostas Batsinilas)

vs opposition from Iceland

1991/92 Champions Cup FRAM Παναθηναϊκός 2-2 (2 Louis Christodoulou)
1991/92 Champions Cup Παναθηναϊκός FRΑΜ 0-0

vs opposition from the Republic of Ireland

1993/94 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός SHELBOURNE 3-0 (Donis, Warzycha, Saravakos)
1993/94 Cup Winners Cup SHELBOURNE Παναθηναϊκός 1-2 (GH Georgiadis, Saravakos)

vs opposition from Italy

1961/62 Champions Cup Παναθηναϊκός JUVENTUS 1-1(Papaemanouil)
1961/62 Champions Cup JUVENTUS Παναθηναϊκός 2-1(Holevas)
1980/81 UEFA CUP JUVENTUS Παναθηναϊκός 4-0
1980/81 UEFA CUP Παναθηναϊκός JUVENTUS 4-2 (o.g, Andreuchi, Livathinos, Delikaris)
1985/86 UEFA CUP ΤΟRΙΝΟ Παναθηναϊκός 2-1 (Dimitris Saravakos)
1985/86 UEFA CUP Παναθηναϊκός ΤΟRΙΝΟ 1-1 (Dimitris Saravakos)
1987/88 UEFA CUP Παναθηναϊκός JUVENTUS 1-0 (Dimitris Saravakos)
1987/88 UEFA CUP JUVENTUS Παναθηναϊκός 3-2 (Dimitris Saravakos, Christos Dimopoulos)
1991/92 Champions League Παναθηναϊκός SAMDORIA 0-0
1991/92 Champions League SAMDORIA Παναθηναϊκός 1-1 (Spiros Maragos)
1992/93 Κύπελλο UEFA Παναθηναϊκός JUVENTUS 0-1
1992/93 Κύπελλο UEFA JUVENTUS Παναθηναϊκός 0-0
2000/01 Champions League JUVENTUS Παναθηναϊκός 2-1 (Yiannis Goumas)
2000/01 Champions League Παναθηναϊκός JUVENTUS 3-1 (Paolo Sousa, Angelos Basinas, Krystof Warzycha)
2005/06 Champions League UDINESE CALCIO 3 Panathinaikos 0
2005/06 Champions League Panathinaikos 1 UDINESE CALCIO 2 (Charalampides)


vs opposition from Luxemborg

1970/71 Champions Cup JEUNESSE ESCH Παναθηναϊκός 1-2 (Antonis Antoniadis, Kostas Eleftherakis)
1970/71 Champions Cup Παναθηναϊκός JEUNESSE ESCH 5-0 (4 Antonis Antoniadis, Kosta Eleftherakis)

vs opposition from Malta

1977/78 Champions Cup FLORIANA LA VALETTA Panathinaikos 1-1 (Aslanidis)
1977/78 Champions Cup Panathinaikos FLORIANA LA VALETTA 4-0 (2 Antoniadis, Alvarez, Gonios)
1965/66 Champions Cup Panathinaikos SLIEMA WANDERERS 4-1 (Sakelaridis, Domazos, Loukanidis, Kamaras)
1965/66 Champions Cup SLIEMA WANDERERS Panathinaikos 1-0

vs opposition from Poland

1962/63 Champions Cup Παναθηναϊκός POLONIA BITOM 1-4 (Panakis)
1962/63 Champions Cup POLONIΑ BITOM Παναθηναϊκός 2-1 (Theofanis)
1990/91 Champions Cup LECH POZNAN Παναθηναϊκός 3-0
1990/91 Champions Cup Παναθηναϊκός LECH POZNAN 1-2 (Saravakos)
1995/96 Champions League LEGIA WARSZAW Παναθηναϊκός 0-0
1995/96 Champions League Παναθηναϊκός LEGIA WARSZAW 3-0 (2 Krystof Warzycha, Juan Jose Borelli)
1996/97 UEFA Cup Παναθηναϊκός LEGIA WARSAW 4-2 (2 Liberopoulos, Alexoudis, GH Georgiadis)
1996/97 UEFA Cup LEGIA WARSAW Παναθηναϊκός 2-0
2000/01 Champions League POLONIA Warsaw Παναθηναϊκός 2-2 (Fyssas, Warzycha)
2000/01 Champions League Παναθηναϊκός POLONIA Warsaw 2-1 (Liberopoulos, Pflipsen)
2005/06 Champions League Wisla Krakow 3 Panathinakos 1 (Olisadebe)
2005/06 Champions League Panathinaikos 4 Wisla Krakow 1 (Morris, Olisadebe, Papadopoulos, Kotsios) AET.

vs opposition from the Netherlands

1970/71 Champions Cup FINAL Παναθηναϊκός AJAX 0-2
1984/85 Champions Cup FEYENOORD Παναθηναϊκός 0-0
1984/85 Champions Cup Παναθηναϊκός FEYENOORD 2-1 (Kostas Mavridis, Juan Ramon Rocha)
1995/96 Champions League AJAX Παναθηναϊκός 0-1 (Krystof Warzycha)
1995/96 Champions League Παναθηναϊκός AJAX 0-3
2004/05 Champions League PSV Eindhoven Panathinaikos 1-0
2004/05 Champions League Panathinaikos PSV Eindhoven 4-1 (2 Marcus Munch, Dimitris Papadopoulos, Lucian Sanmartean)

vs opposition from Northern Ireland

1964/65 Champions Cup GLENTORAN Παναθηναϊκός 2-2(Giannakopoulos, ***)
1964/65 Champions Cup Παναθηναϊκός GLENTORAN 3-2(2 Takis Loukanidis, ***)
1984/85 Champions Cup Παναθηναϊκός LINFIELD 2-1(Charalambidis, Tarasis)
1984/85 Champions Cup LINFIELD Παναθηναϊκός 3-3(Saravakos, Antoniou, Rocha

vs opposition from Norway

1996/97 Champions League Παναθηναϊκός ROSENBORG 1-0 (Krystof Warzycha)
1996/97 Champions League ROSENBORG Παναθηναϊκός 3-0***
2004/05 Champions League Panathinaikos ROSENBORG 2-1 (2 Ezequiel Gonzalez)
2004/05 Champions League ROSENBORG Panathinaikos 2-2 (Michalis Konstantinou, Rudolph Skacel)

vs opposition from Portugal

1995/96 Champions League PORTO Παναθηναϊκός 0-1 (Dimitris Markos)
1995/96 Champions League Παναθηναϊκός PORTO 0-0
2001/02 Champions League Παναθηναϊκός PORTO 0-0
2001/02 Champions League PORTO Παναθηναϊκός 2-1 (Joonas Kolkka)
2002/03 UEFA CUP PORTO Panathinaikos 0-1 (Emmanuel Olisadebe)
2002/03 UEFA CUP Panathinaikos PORTO 0-2****

vs Romanian opposition

1978/79 UEFA CUP ARGES PITESTI Παναθηναϊκός 3-0
1978/79 UEFA CUP Παναθηναϊκός ARGES PITESTI 1-2 (Gonios)
1989/90 Cup Winners Cup Παναθηναϊκός DINAMO BUCURESTI 0-2
1989/90 Cup Winners Cup DINAMO BUCURESTI Παναθηναϊκός 6-1 (Samaras)
1992/93 UEFA CUP ELECTROPUTERE Παναθηναϊκός 0-6 (3 Warzycha, Kalatzis, Fratzeskos, Maragos)
1992/93 UEFA CUP Παναθηναϊκός ELECTROPUTERE 4-0 (Warzycha, Saravakos, Kalatzis, Fratzeskos)
1998/99 Champions League STEAUA BUCURESTI Παναθηναϊκός 2-2 (Aljosa Asanovic, Nikos Liberopoulos)
1998/99 Champions League Παναθηναϊκός STEAUA BUCURESTI 6-3 (o.g, Liberopoulos, Warzycha 2, Asanovic, Milojevic)

vs Scottish Opposition

2003/04 Champions League Panathinaikos 1 GLASGOW RANGERS 1 (Pantelis Konstantinidis)
2003/04 Champions League GLASGOW RANGERS 1 Panathinaikos 3 (Raimondas Zutautas, Angelos Basinas, Michalis Konstantinou)

vs Slovakian Opposition

1970/71 Champions Cup Παναθηναϊκός SLOVAN BRATISLAVA 3-0( Mimis Domazos, Antonis Antoniadis, Deligiannis)
1970/71 Champions Cup SLOVAN BRATISLAVA Παναθηναϊκός 2-1 (Antonis Antoniadis)

vs Slovenian opposition

1999/2000 UEFA CUP ΝOVA GORICA Παναθηναϊκός 0-1 (Liberopoulos)
1999/2000 UEFA CUP Παναθηναϊκός NOVA GORICA 2-0 (Nasiopoulos, Sigurdson)

vs Serbian Opposition

1970/71 Champions Cup CRVENA ZVEZDA Παναθηναϊκός 4-1 (Aristidis Kamaras)
1970/71 Champions Cup Παναθηναϊκός CRVENA ZVEZDA 3-0 (2 Antonis Antoniadis, Aristidis Kamaras)
1973/74 UEFA CUP Παναθηναϊκός BEOGRAD 1-2 (Antoniadis)
1973/74 UEFA CUP BEOGRAD Παναθηναϊκός 0-1 (De Melo)
1986/87 Champions Cup CRVENA ZVEZDA Παναθηναϊκός 3-0
1986/87 Champions Cup Παναθηναϊκός CRVENA ZVEZDA 2-1 (Dimitris Saravakos, Christos Dimopoulos)
1991/92 Champions League Παναθηναϊκός CRVENA ZVEZDA 0-2
1991/92 Champions League CRVENA ZVEZDA Παναθηναϊκός 1-0

georgiosdam
15-02-2008, 11:20
Ρε κατσε καλα που θα μας πει και αρουραιους..φλωρακο!
hooligan των spray ηρεμησε και ξαναβαλε το κρανος σου.... κοκοκοοκοκοκοκοκο

mpak7...
15-02-2008, 15:30
σσσσσσσσ δεν κανει να μιλατε, φρεσκια ειναι ακομα η τεσσαρα...ντροπη!:bgrin2:

georgiosdam
15-02-2008, 16:30
σσσσσσσσ δεν κανει να μιλατε, φρεσκια ειναι ακομα η τεσσαρα...ντροπη!:bgrin2: ρε ντροπη του αθλητισμου... μιλας εσυ για ντροπες;;; τα πρωταθληματα παιρνονται στα γηπεδα και οχι στα χαρτια!!!!! και συ αντι να ντρεπεσαι καμαρωνεις.... ΝΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!! ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ...
Υ.Γ.:κυριακη εχουμε και το μπασκετακι μην κρυφτεις σε κανα λαγουμι παλι...

geodlord7
15-02-2008, 16:51
Eσεις ειστε οι λαγοι:rofl:

geodlord7
15-02-2008, 16:54
Kαι κατι ακομα!!Δειτε αυτο!!


http://youtube.com/watch?v=grDlhG1c688

mpak7...
15-02-2008, 17:03
Kαι κατι ακομα!!Δειτε αυτο!!


http://youtube.com/watch?v=grDlhG1c688

xaxaxa:rofl:


οσο για τα :bunny_4::bunny_4::bunny_4: σσσσσσσσσσσ ντροπη.. εκτιθεστε!

ProEvo
15-02-2008, 17:07
μα είναι δυνατόν? έξω θα χιονίσει μεθαύριο!!!!! :tiphat:

mpak7...
15-02-2008, 17:10
Kαι κατι ακομα!!Δειτε αυτο!!


http://youtube.com/watch?v=grDlhG1c688

Φοβερο το βιντεακι..δεν το ειχα ξαναδει!

georgiosdam
15-02-2008, 17:46
Eσεις ειστε οι λαγοι:rofl:
τι θελατε στην υμητου ειχε κυνηγι του λαγου... σας κυνηγησαμε παντου μα πινατε ολοι σας redbull. τα ποδια σας βγαλαν φτερα και τρεχατε μεσ'τα στενα κ...γαυροι ειστε λαγοι θα σας γαμ... μια ζωη! και ποσα αλλα να θημηθω μεσα στο παλε τρεχατε παλι (τοτε με την 30αρα) κορυδαλος- νικαια πατησια φαληρο ειστε τοσο λαγοι που δεν σας προλαβαινουμε.
υπαλληλακο το βγαλες και αποψε το μεροκαματακι ετσι;;;;; δε σε χαλασε....

geodlord7
15-02-2008, 18:10
δεν καταλαβα τιποτα απο αυτα που ειπες και ειδικα το τελευταιο??υπαληλακο??

georgiosdam
15-02-2008, 18:43
δεν καταλαβα τιποτα απο αυτα που ειπες και ειδικα το τελευταιο??υπαληλακο??
αποδειξεις ειναι για το ποιοι ειναι λαγοι και ποιοι ετρεχαν και που... μαλλον δε σε εχουν ενημερωσει σωστα..... οσο για το υπαλληλακο σορρυ εσυ μαλλον ανηκεις στουσ γυφτους!!!! (χαχαχαχαχαχα) γυφτοι γυφτοι υπαλληλοι και γυφτοι!!!! καπου εδω το κοβω οχι γιατι δε με συμφερει αλλα το βρισκω ακυρο σε forum για ps3 να μαλλωνουμε για αλλα θεματα!!! γιατι αλλωστε υπαρχουν τα γηπεδα;;;:fryingpan::fryingpan::fryingpan: τα λεμε την κυριακη πελατακο.... :giggle::giggle::giggle:μεχρι τοτε καλα να περνας!!! υπαλληλος= θυρα Λ7

mpak7...
15-02-2008, 18:59
αποδειξεις ειναι για το ποιοι ειναι λαγοι και ποιοι ετρεχαν και που... μαλλον δε σε εχουν ενημερωσει σωστα..... οσο για το υπαλληλακο σορρυ εσυ μαλλον ανηκεις στουσ γυφτους!!!! (χαχαχαχαχαχα) γυφτοι γυφτοι υπαλ εισαιληλοι και γυφτοι!!!! καπου εδω το κοβω οχι γιατι δε με συμφερει αλλα το βρισκω ακυρο σε forum για ps3 να μαλλωνουμε για αλλα θεματα!!! γιατι αλλωστε υπαρχουν τα γηπεδα;;;:fryingpan::fryingpan::fryingpan: τα λεμε την κυριακη πελατακο.... :giggle::giggle::giggle:μεχρι τοτε καλα να περνας!!! υπαλληλος= θυρα Λ7

Πως φαινεται οτι σας εχει τρελανει ο ολυμπιακος.. εχετε ξεφυγει τελειως..αλλα ενα σου λεω.. μια ζωη θα την τρωτε..παρτε το χαμπαρι... ρεεε παιδια της τεσσαρας.
και γυφτος εισαι..αλλα πιο πολυ εισαι φλωρος,,οπως ολοι οι βαζελοι!! αυτο δεν το αλλαζει κανενας ..το λεει ιστορια, ειναι πια δεδομενο! φλωρακια!! εχετε κανει πλουσια ολα τα φαρμακια..δεν εχετε αφησει βαζελινη για βαζελινη.


σσσσσσσσσσσσσσσσ τεσσερα!!!

modecris
15-02-2008, 19:18
ωραία κουβέντα έχετε.ελπίζω να μην σπουδάζετε κάτι με το οποίο να διακυβεύετε το μέλλον του γιου μου.
αλλιώς να σηκωθώ να φύγω απ`την ελλάδα.

ProEvo
15-02-2008, 19:25
Μπορείτε να καταλάβετε επιτέλους ότι το έχετε ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ το θέμα? Απορώ που δεν έχει επέμβει ακόμα κανένας mod...

georgiosdam
15-02-2008, 19:28
Πως φαινεται οτι σας εχει τρελανει ο ολυμπιακος.. εχετε ξεφυγει τελειως..αλλα ενα σου λεω.. μια ζωη θα την τρωτε..παρτε το χαμπαρι... ρεεε παιδια της τεσσαρας.
και γυφτος εισαι..αλλα πιο πολυ εισαι φλωρος,,οπως ολοι οι βαζελοι!! αυτο δεν το αλλαζει κανενας ..το λεει ιστορια, ειναι πια δεδομενο! φλωρακια!! εχετε κανει πλουσια ολα τα φαρμακια..δεν εχετε αφησει βαζελινη για βαζελινη.


σσσσσσσσσσσσσσσσ τεσσερα!!!
ρε mpak7 η μηπως back7 (καλα θα περασουμε)!!!!! το ποιος ειναι φλωρος και ποιος φοραει παντελονια το εχουμε αποδειξει πολλες φορες!!! αλλα μαλλον με τα ψεματα που σας λενε ο κο-τακης και κο-κρατης τα χετε μπερδεψει!! φιλε μου απογονε ...... μεχρι και στο γκετο εχετε φαει καρπαζιες:giggle::giggle::giggle::giggle::rofl::ro fl::rofl::rofl: μηχανακια παρατημενα, μυτες ανοιγμενες, παππουτσια καμμενα απο τρεξιμο που να στα λεω.... πολυ γελιο.... σε λιγο ανοιγουμε αντιπροσωπεια με μηχανακια... θα διναμε και δωρο τα κρανη αλλα δεν σας προλαβαινουμε μερικες φορες ειστε πολυ γρηγοροι!!!! ρουφιανοι της πολης...

nikon
15-02-2008, 19:29
Μια σύσταση που έκανε ο NonBorn μάλλον από την μια μπήκε και από την άλλη βγήκε.Κάτι άλλο πρέπει να κάνει και σίγουρα θα το κάνει γιατί το γ!@#$$# το θέμα.

mpak7...
15-02-2008, 19:32
δικιο εχετε.
εγω εγραφα για το χαβαλε και για την πλακα ..αλλα διαβαζα καποιους χαρακτηρισμους οπως γυφτο αρουραιοι γαμιετ οθρυλος και πειραιας .γιατι? δεν το χοντριναμε εμεις αλλα καποια λαγουδακια. τι να πεις η στερησει τοσα χρονια αυτα δημιουργει!

georgiosdam
15-02-2008, 19:32
εγω εδω τελειωνω δεν ασχολουμαι πλεον με απογονους.... και σταματω γιατι μπορει να παρακολουθουν και μικρα παιδια που δεν χρειαζεται ουτε να μαθαινουν ουτε να ασχολουνται με αυτα τα πραγματα.

modecris
15-02-2008, 19:32
http://img133.imageshack.us/img133/5467/eko20in20die20fresseyv6.gif

mpak7...
15-02-2008, 19:35
ρε mpak7 η μηπως back7 (καλα θα περασουμε)!!!!! το ποιος ειναι φλωρος και ποιος φοραει παντελονια το εχουμε αποδειξει πολλες φορες!!! αλλα μαλλον με τα ψεματα που σας λενε ο κο-τακης και κο-κρατης τα χετε μπερδεψει!! φιλε μου απογονε ...... μεχρι και στο γκετο εχετε φαει καρπαζιες:giggle::giggle::giggle::giggle::rofl::ro fl::rofl::rofl: μηχανακια παρατημενα, μυτες ανοιγμενες, παππουτσια καμμενα απο τρεξιμο που να στα λεω.... πολυ γελιο.... σε λιγο ανοιγουμε αντιπροσωπεια με μηχανακια... θα διναμε και δωρο τα κρανη αλλα δεν σας προλαβαινουμε μερικες φορες ειστε πολυ γρηγοροι!!!! ρουφιανοι της πολης...

Εσενα αυτα σου φαινονται αστεια ρε αμορφωτε!

pictorino
16-02-2008, 02:55
απλα και καθαρά:γαύροι...ντροπή των οπαδών.το μόνο που έχουν να κάνουν να προσπαθούν να διαστρευλώσουν την ιστορία του πιο ένδοξου ελληνικού συλλόγου.χαρακτηριστικό:διγλωσσία ανάλογα με το τι μας συμφέρει..

NonBorn
16-02-2008, 02:58
Είστε επιοικώς απαράδεκτοι!!

Closed