PDA

View Full Version : Πρωτάθλημα Pro Evolution για... σκληροπηρυνικούς! (2 αγώνες για την ολοκλήρωση του)



ProEvo
07-02-2008, 17:03
Λέω να διοργανώσουμε ένα μίνι πρωταθληματάκι Pro Evolution για όλους εμάς που καταρχήν ασχολούμαστε όλοι και στο κανονικό και επίσημο Πρωτάθλημα, αλλά βαρεθήκαμε να ξέρουμε ότι θα παίξουμε κάθε ματς με αντίπαλο τη Barcelona και τη Manchester.

Η λογική είναι να αφαιρέσουμε καμιά 15αριά πρωτοκλασάτες ομάδες και να επιλέξουμε από τις υπόλοιπες. 2 ομάδες ο κάθε συμμετέχοντας ανάμεσα τις οποίες θα έχει τη δυνατότητα να επιλέγει όποια θέλει ανάλογα το κάθε ματς.

Αποτελέσματα και βαθμολογίες θα ποστάρονται από μένα στην πρώτη σελίδα αυτού του thread (για να μη γεμίζουμε το κόσμο με thread και κάνουμε τη ζωή των mod δύσκολη). Στα post δεν υπάρχει πρόβλημα να ποστάρει ο καθένας ότι θέλει (αποτελέσματα - σχόλια - γνώμες - στοιχεία αγώνων κτλ). Σε αυτή τη πρώτη σελίδα θα ανακοινωθεί το πλήρες πρόγραμμα και εκεί θα γίνεται από μένα άμεσα η ενημέρωση των αποτελεσμάτων και των βαθμολογιών.

Το πρωτάθλημα θα γίνει ευέλικτο με καμιά 10αριά ομάδες, έτσι για τον χαβαλέ μας και για κάτι το διαφορετικό.

Περιμένω ανταπόκριση ειδικά από τους παρακάτω...

touristas, donald, selanmere, jorgedept, takaros7, tasioskis, iak100 όπως και φυσικά από τα καινούργια παιδιά της Β που ήδη έχουν δείξει συνεπέστατοι απέναντι στο πρωτάθλημα τους. (Συγμώμη προκαταβολικά αν έχω ξεχάσει κάποιον από τους συνεπείς).

Παρακαλώ να ποστάρουν μόνο όσοι έχουν τη διάθεση να παίξουν το 100% των αγώνων τους!

Πείτε γνώμη και δηλώστε συμμετοχή. Στόχος είναι σε μια εβδομάδα περίπου να έχουμε ξεκινήσει.

Στο spoiler βρίσκονται οι ομάδες που αποκλείονται

Arsenal, Chelsea, Manchester Utd, Liverpool, Olympique Lyonnais, Real Madrid, Valencia, Barcelona, Sevilla ,Roma, AC Milan, Inter, Juventus, Bayern Munich

Στα post των συμμετοχών σας με ένα edit προσθέστε τις ΔΥΟ ομάδες (όπως και τα PRO ID σας) με τις οποίες θα συμμετάσχετε! Να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε ίδιες επιλογές. Σε περίπτωση ομοίων επιλογών θα ζητηθεί από κάποιους να αλλάξουν τη μία από τις δύο :fryingpan:(μη βαράτε).

Επειδή οι ομάδες είναι αυτές που είναι και καλοί πάγκοι στις πιο πολλές δεν υπάρχουν προτιμότερο είναι όλα τα ματς να γίνονται με τους παίκτες στο πράσινο και όχι random

Ευχαριστώ

Οι συμμετοχές και οι ομάδες! Ξεκινάμε!




http://img213.imageshack.us/img213/7650/69373002qk4.png (http://imageshack.us)


Σημείωση :
O Selanmere θα παίξει όλους τους αγώνες με τη Mallorca. Ελπίζω να μην ακολουθήσουν το παράδειγμα και άλλοι...:)
O Manos_GR θα παίξει όλα τα παιχνίδια του με τον Olympiacos (Είναι διεθνές τουρνουά γι αυτό και τα Αγγλικά) :giggle:
Ο iak100 αποχώρησε από το τουρνουά και τη θέση του πήρε ο bilias13.
O bilias13 παίζει όλα τα παιχνίδια του με τον Παναθηναϊκό

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΓΩΝΩΝ
http://img125.imageshack.us/img125/8287/scoreboarddg9.png (http://imageshack.us)








ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
http://img181.imageshack.us/img181/2311/60728513hz8.png
(http://imageshack.us)

SeLanmere
07-02-2008, 17:18
μεσα μεσα!!!

και που ξερεις μπορει να γινει και το κανονικο πρωταθλημα ετσι...;)

PRO ID:SeLanmere
1η ΟΜΑΔΑ:RCD Mallorca
2η ΟΜΑΔΑ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Εγω παντως λεω να εξαιρεθουν Newcastle Tottenham, Atletico Madrid, kai Saragosa και γενικα να παιρνει ο καθενας οτι μικρή ομαδα υποστηριζει.

Ας μην κανουμε και αυτο το τουρνουα ανταγωνιστικο

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ

touristas
07-02-2008, 17:28
ennoeitai mesa,ti les tora,gia tottenham me vlepo ektos ki an thelete pio asxetes opote pali mesa eimai.zito o erithros asteras

takaros7
07-02-2008, 17:30
kai go mesa

roxito
07-02-2008, 17:54
mesa kai ego

ProEvo
07-02-2008, 17:56
mesa kai ego

Φίλε roxito είχες δηλώσει και στο επίσημο αλλά δεν είχες συμμετάσχει. θεωρείς ότι εδώ θα συμμετέχεις σίγουρα?

SIRIOS7
07-02-2008, 18:07
paidia kai ego mesa eimai alla peripou sto telos tou mina tha fugw gia deka meres

manos_ps3
07-02-2008, 18:25
Παιδιά, υπολογίστε κι εμένα!

1η ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2η ομάδα: RIVER PLATE

gavrosdr
07-02-2008, 18:27
και γω μεσα ειμαι...ποσες μερες θα διαρκεσει περιπου?ααα και μια αλλη ερωτηση επειδη ειμαι νεος σε αυτα-το πρωταθλημα θα διεξαγεται μεσω του network του παιχνιδιου οπως παιζουμε δηλαδη και με αλλους ασχετους?

Λοιπον τα στοιχεια μου για το πρωταθλημα ειναι:

PES 2008: gavrosdr
1η ομαδα: ΑJAX
2η ομαδα: VILLAREAL

ProEvo
07-02-2008, 19:53
και γω μεσα ειμαι...ποσες μερες θα διαρκεσει περιπου?ααα και μια αλλη ερωτηση επειδη ειμαι νεος σε αυτα-το πρωταθλημα θα διεξαγεται μεσω του network του παιχνιδιου οπως παιζουμε δηλαδη και με αλλους ασχετους?

πλάνο για συγκεκριμένες μέρες δεν υπάρχει. θέτουμε σαν ορίζοντα τον ένα μήνα. απλά επειδή δε σε έχω δει αν συμμετάσχεις σε κάποιο άλλο πρωτάθλημα σε παρακαλώ επιβεβαιωσέ μου ότι θα παίξεις σίγουρα και θα ασχοληθείς με το θέμα. Τα ματς θα γίνονται μέσα από το network του Pes. θα κάνεις εσύ ή ο αντιπαλός σου ένα room και θα τον καλείς με το PES ID του όπως αυτό θα έχει γραφτεί εδώ, στο πρώτο post.

gavrosdr
08-02-2008, 19:17
ααα, οκ καταλαβα...ναι η αληθεια ειναι οτι δεν εχω συμμετασχει σε αλλο τουρνουα γιατι ειμαι καινουριος, λογικα θα μπορω απλως θα υπαρχει καποιο συγκεκριμενο ωραριο και ετσι? για να ξερω πως θα κανονιζω το προγραμμα για να μη χασω κανα αγωνα...ευχαριστω και σορρυ αν κουρασα! :d

denni77
08-02-2008, 19:31
signomi epidi me endiaferi na rotiso kati?eho hasi episodia?to network ehi ftiaxi toso poli oste na boroume na pezoume telia?

lak100
08-02-2008, 19:33
???? ??? ??? ??????
________
R 51/3 (http://www.bmw-tech.org/wiki/BMW_R_51/3)

georgiosdam
08-02-2008, 19:47
eimai kai go edo

ProEvo
09-02-2008, 11:31
signomi epidi me endiaferi na rotiso kati?eho hasi episodia?to network ehi ftiaxi toso poli oste na boroume na pezoume telia?

Απλά, το lag από κανόνας έχει γίνει εξαίρεση ;)

ProEvo
09-02-2008, 11:32
ααα, οκ καταλαβα...ναι η αληθεια ειναι οτι δεν εχω συμμετασχει σε αλλο τουρνουα γιατι ειμαι καινουριος, λογικα θα μπορω απλως θα υπαρχει καποιο συγκεκριμενο ωραριο και ετσι? για να ξερω πως θα κανονιζω το προγραμμα για να μη χασω κανα αγωνα...ευχαριστω και σορρυ αν κουρασα! :d

Δεν υπάρχει συγκεκριμένο ωράριο. Θα κανονίζεις με τα παιδιά να παίξεις τα ματσάκια σου είτε μέσω του Forum, είτε μέσω του PSN όποτε εξυπηρετεί και τους δύο. :)

Στο πρώτο post έγινε update με τις ομάδες που αποκλείονται. Στα post των συμμετοχών σας με ένα edit, δηλώστε τις 2 ομάδες που θέλετε. Να προσπαθήσουμε να αποφύγουμε ίδιες επιλογές. Σε περίπτωση ομοίων επιλογών θα ζητηθεί από κάποιους να αλλάξουν τη μία από τις δύο :fryingpan:(μη βαράτε).

peristeri13
09-02-2008, 12:18
paidia balte me kai emena mesa.tha einai gamato.re paidia pou eipame oti tha kanoume edit ta stoixeia mas,se pio post???


ps id= peristeri13
galatasaray-Atletico Madrid

roxito
09-02-2008, 13:03
nai file moy aplos eixa mia metakomisi tora ola ok.sorry gia palia

ProEvo
09-02-2008, 13:42
paidia balte me kai emena mesa.tha einai gamato.re paidia pou eipame oti tha kanoume edit ta stoixeia mas,se pio post???

αν δεν είχες δηλώσει συμμετοχή ήδη τότε στο παραπάνω post σου ;)

Donald
09-02-2008, 13:45
Λείπει ο Μάρτης από τη σαρακοστή? Λοιπόν:
Pro Id: Donald

1η ομάδα : Newcastle Utd.
2η ομάδα : Marseille

ProEvo
09-02-2008, 14:05
παιδιά είμαστε κομπλέ από συμμετοχές. κλείσαμε. δηλώστε τις ομάδες σας όσοι έχετε δηλώσει συμμετοχή όπως περιέγραψα παραπάνω αλλά και στο πρώτο post .

SIRIOS7
09-02-2008, 14:53
pro id sirios7
1 team saragosa
2 team olumpiakos

roxito
09-02-2008, 16:01
pro id:stergios26
1st team:atletiko
2nd team:aek

lak100
09-02-2008, 16:49
sevillia
panathinaikos
________
Erect Clit (http://www.fucktube.com/video/32422/check-out-this-girl-s-fully-erect-clit)

touristas
10-02-2008, 00:31
pro id touristas
manchester city
fenerbachtse

takaros7
10-02-2008, 01:36
proid takaros7 tottenam saragosa

SIRIOS7
11-02-2008, 11:52
pote arxizei?

ProEvo
11-02-2008, 12:47
pote arxizei?

Άμεσα. Θα κάτσω σήμερα να συγκεντρώσω τις ομάδες, θα κάνουμε κάποιες αλλάγες (με την κατανόηση κάποιων παιδιών) γιατί υπάρχουν δηλώσεις για ίδιες και ξεκινάμε.

ProEvo
11-02-2008, 13:28
Παιδιά στόχος ήταν να φτιάξουμε κάτι διαφορετικό για να μην παίζουμε με τις ίδιες ομάδες. 4 έχουν δηλώσει Ατλέτικο, 2 Τότεναμ, 2 Νιούκαστλ, 2 Άγιαξ και 2 Σαραγόσα. Προσωπικά δεν έχω καν επιλέξει ομάδα γιατί περιμένω να πάρω ότι απομείνει. Υπάρχουν τουλάχιστον 20 ακόμα ομάδες που μπορεί να επιλέξει κάποιος. Για να μην πω εγώ άλλαξε εσύ ή άλλαξε εσύ περιμένω να δω τις καινούργιες ομάδες που θα επιλέξετε κάποιοι...(παρακαλώ με ένα edit αντικαταστήστε την παλιά επιλογή σας και εγώ θα ξαναψάξω το thread να δω τις αλλαγές). Ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ. georgiosdam δεν έχω δει ακόμα την επιλογή σου σε ομάδες.

Υ.Γ. Τα παιχνίδια, για να μην νιώθει και κανείς αδικημένος από πρώτη-δεύτερη επιλογή λέω να τα πάμε τα εντός με την πρώτη, τα εκτός με την δεύτερη! Νομίζω, η ποικιλία σε όλο της το μεγαλείο...:)

Λοιπόν παιδάκια να προτείνω εγώ. Ο donald άλλαξε ήδη την Ατλέτικο που είχε πάρει σαν Β άρα κρατάει την πρώτη του. Παρακαλώ τον peristeri13 να αλλάξει τη Newcastle και ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ την ATLETICO MADRID. Roxito και IAK100 να αλλάξουν please και οι 2 την ATLETICO και τέλος ο TAKAROS να αλλάξει τη ZARAGOZA και ο touristas την TOTENHAM.
Νομίζω ότι εφόσων θα παίξουμε ΚΑΙ με τις 2 ομάδες η όποια αδικία θα εξαλειφθεί. Ευχαριστώ και πάλι για την κατανόηση. Απλά να γίνει με όση περισσότερη ποικιλιά γίνεται.

Ομάδες που έχουν επιλεχθεί ήδη είναι οι εξής:
Mallorca
Panathinaikos
Totenham
Zaragoza
Atletiko Madrid
AEK
Olympiakos
Ajax
Villareal
Newcastle
Marseille
Manchester City
River Plate
Galatasaray
Paris Saint Germain
Everton
Porto
Espanyol

Οι αλλαγές είναι οι εξής:

donald Atletico Madrid σε Marseille
manos_gr Ajax σε River Plate
peristeri13 Newcastle σε Galatasaray
takaros7 Zaragoza σε Everton
touristas Totenham σε Paris Saint Germain
Roxito Atletico Madrid σε Porto
Iak100 Atletico Madrid σε Espanyol

jorgedept
11-02-2008, 13:31
ήμουν σίγουρος για αυτό και δεν πείρα μέρος, αλλά και επειδή τελικά έχω και πρόβλημα με τον Isp μου!

takaros7
11-02-2008, 18:36
OK bale mou tote

Everton
Totenham

urquattros
11-02-2008, 18:51
proevo δυστηχως δεν θα λαβω μερος για δυο λογους.
1ος.. ειναι οτι δεν εχω ιντερνετ εδω και μια βδομαδα και δεν γνωριζω ποτε θα συνδεθει απο otenet &
2ος.. ειναι οτι ολοι εχετε παρει την δικια μου ομαδα TOTTENHAM..

απο μενα καλο πρωταθλημα!!!

SeLanmere
12-02-2008, 03:49
ProEvo αφου μπηκαμε στην διαδικασια να αλαζουμε ομαδες οσοι εχουν ιδιες νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο να διαλεξει μια ο καθενας διαφορετικη απο τους αλλους και να αφησουμε εντελως τις εκτος εδρας γιατι πολυ απλα δε θα χρειαστουν

Και αν γινετε να αποκλειστουν και οι Newcastle, Tottenham, Atletico Madrid, και Saragosa νομιζω οτι το πρωταθλημα θα γινει καλυτερο.

touristas
12-02-2008, 03:58
simfono apolitos me selanmere

ProEvo
12-02-2008, 11:28
ProEvo αφου μπηκαμε στην διαδικασια να αλαζουμε ομαδες οσοι εχουν ιδιες νομιζω οτι θα ηταν καλυτερο να διαλεξει μια ο καθενας διαφορετικη απο τους αλλους και να αφησουμε εντελως τις εκτος εδρας γιατι πολυ απλα δε θα χρειαστουν

Και αν γινετε να αποκλειστουν και οι Newcastle, Tottenham, Atletico Madrid, και Saragosa νομιζω οτι το πρωταθλημα θα γινει καλυτερο.


simfono apolitos me selanmere

Παιδιά θα γίνουμε μπάχαλο. Κάποιοι μπορεί να έχουν υπολογίσει να παίξουν τα εντός έτσι και τα εκτός γιουβέτσι. Περιμένω από IAK100 και ROXITO ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ATLETICO και ξεκινάμε (βλ. post #29).

roxito
12-02-2008, 16:24
vale mou tin totenham

roxito
12-02-2008, 21:45
Porto

ProEvo
13-02-2008, 15:58
Λοιπόν παιδιά ολοκληρώθηκαν οι συμμετοχές και οι δηλώσεις ομάδων. Το βράδυ στο 1ο post θα μπει ο πίνακας με συμμετοχές και ομάδες. Μη ξεχνάτε ότι τα εντός θα τα παίζουμε με την πρώτη ομάδα μας και τα εκτός με τη δεύτερη. Ωφείλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που έπρεπε να αλλάξουν ομάδα, για την συνεργασία τους.

SeLanmere
13-02-2008, 19:28
εγω ολους τους αγωνες με την mallorca θα τους παιξω

touristas
13-02-2008, 20:27
allagi ti teleutaias stigmis.thelo fenerbachtse anti PSG deuteri omada

ProEvo
13-02-2008, 22:45
Έγινε update το πρώτο post με τον πίνακα συμμετοχών. Ξεκινάμε λοιπόν! Καλά παιχνίδια!

manos_ps3
13-02-2008, 22:53
Φίλε, ProEvo, κι εγώ θα ήθελα να παίξω όλους τους αγώνες μου με τον Ολυμπιακό. :prayer:

ProEvo
13-02-2008, 22:55
Φίλε, ProEvo, κι εγώ θα ήθελα να παίξω όλους τους αγώνες μου με τον Ολυμπιακό. :prayer:

Τώρα τι να σου πω? όχι? Θα είναι άδικο. οκ λοιπόν.

manos_ps3
13-02-2008, 22:57
Ευχαριστώ πολύ ProEvo. Παρακαλώ διόρθωσέ το στον πίνακα, προς αποφυγή παρεξηγήσεων με τα υπόλοιπα παιδιά.

Ευχαριστώ και πάλι, και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

touristas
14-02-2008, 14:34
prota apotelesmata
Touristas-Takaros7
Manchester City-Tottenham
0-2

Takaros7-touristas
Everton-Fenerbachtse
3-0
gia tin istoris ta sout itan 8-5 iper tis fener.adiko apotelesma.pantos takare prepei na paradexto oti otan ta vriskis skoura paizis kai poli kali amina.mpravo,kali sinexeia!

Touristas-donald
Manchester City-Mareseille
2-3
sto 90

donald-touristas
Newcastle-Fenerbachtse
0-0
nomizo proti fora erxetai paignidi 0-0
den mporousa na paro oute mia kefalia.i newcastle eixe tin iperoxi alla oxi kai tis toso megales faseis.aksize sigoura omos ti niki
kali sinexeia donald

Touristas-gavrosdr
Manchester City-Ajax
2-0

gavrosdr-touristas
Villareal-fenerbachtse
1-0
kali sinexeia,nomizo vevea pos epaikses anapoda tis omades sou.prosekse to me ton epomeno

gavrosdr
14-02-2008, 16:54
σορρυ ρε το καταλαβα...δε θα ξαναγινει αυτο με τις ομαδες...

gavrosdr-donald
Ajax-Marseille
1-1

donald-gavrosdr
Newcastle-Villareal
3-3

gavrosdr-takaros7
ajax tottenham
2-6

takaros7-gavrosdr
everton-villareal
4-2

Αντε καλη συνεχεια!

roxito
14-02-2008, 18:38
re paides ti ora ginontai ta mats peripou.mpika alla den vrika kanenan

ProEvo
14-02-2008, 18:41
re paides ti ora ginontai ta mats peripou.mpika alla den vrika kanenan

Εδώ http://www.ps3forums.gr/vb/showthread.php?t=2041

ή με PM στα άλλα παιδιά θα κανονίζεις τους αγώνες σου. Δεν υπάρχουν συγκεκριμένες ώρες.

SIRIOS7
14-02-2008, 18:42
paidia sory ego to sabato tha mporw na paixw. to ps id einai sirios

takaros7
14-02-2008, 18:43
peristeri13galatasaray takaros7 tottenham 1-5
takaros7 everton peristeri13 atletico madrid 3-2

Donald
14-02-2008, 19:31
Donald - takaros7
Newcastle - Tottenham
6-1

takaros7 - Donald
Everton - Marseille
1 - 3


Ναι ναι τα αποτελέσματα είναι όπως τα διαβάσατε,δεν είναι ανάποδα!! Έδωσαν απαντήσεις οι ομάδες μέσα στο γήπεδο και το πρωτάθλημα πήρε φωτιά!!!

takaros7
14-02-2008, 20:17
stergios25 porto takaros7totthenham 1-4
takaros7 everton stergios25 aek 5-0

roxito
14-02-2008, 20:59
stergios26 porto Donald marseylle 2-1
Donald newcastle stergios26 AEK 5-0

Donald
14-02-2008, 21:31
Donald - iak100
Newcatle - Panathinaikos
7-1


Με πόνο καρδιάς έβαζα τα γκολ στην Πανάθα :(


iak100 - Donald
Espanyol - Marseille
1 - 3


Ένα μάλλον μονόπλευρο ματς με τα σουτ να είναι 3-13 και τη μαρσεϊγ να έχει δοκάρι και φοβερές ευκαιρίες,ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο. Το παιχνίδι σημάδεψε η φάση στην οποία σκοράρει ο Σισέ ο διαιτητής όμως ακυρώνει το γκολ και δίνει πέναλτυ!!!! Το οποίο φυσικά έχασε ο Σισέ,0 στα 2 έχει σήμερα....


Συνολικά 2 πολύ σημαντικές νίκες απέναντι σε έναν διαπιστωμένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ παίχτη που σίγουρα θα ανέβει στα επόμενα ματς.


Με τον roxito τώρα το πρώτο παιχνίδι ήταν πολύ δυνατό και θα μπορούσαν να κερδίσουν και οι δύο ομάδες. Η άξια νίκη της΄Πόρτο σημαδεύτηκε από μία φάση στην οποία ο Σισέ έχει περάσει και τον τερματοφύλακα και δέχεται κλάδεμα εν ψυχρώ ενώ ετοιμάζεται να πλασάρει στην κενή εστία... Ο διαιτητής δίνει το φάουλ όμως δε βγάζει ούτε καν κίτρινη κάρτα!!!!


Το δεύτερο ματς δεν επιδέχεται κριτικής καθώς η διαφορά δυναμικότητας των ομάδων ήταν σαφής, ο Μορέτο γλύτωσε την ΑΕΚ από πολύ πιό βαρύ σκορ αν και η Αεκ δικαιούται τουλάχιστον ένα γκολ αφού δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες!


υ.γ. Proevo εσύ ζήτησες περιγραφές :frog:

υ.γ.2 Το πρωτάθλημα φαίνεται να τα σπάει,επιτέλους παίζουμε!!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά γιά την συμμετοχή και στον Proevo ειδικά γιά τη διοργάνωση και την ιδέα! ΈΤσι όπως πάνε τα πράγματα βλέπω μόνο το σκληροπηρυνικό πρωτάθλημα να γίνεται θεσμός :angry:

Donald
15-02-2008, 02:50
Manos_Gr - Donald
Olympiakos - Marseille
1 - 2


Δυνατό ματς. Ο Ολυμπιακός αφού άντεξε τον καταιγισμό της Μαρσεϊγ στο Πρώτο ημίχρονο και μετά το δεύτερο δοκάρι της Μαρσεϊγ ισορρόπισε το παιχνίδι και έκανε τη Γαλλική ομάδα να καρδιοχτυπήσει όμως στο 80 ενεφανίσθει ο Άγιος Τζιμπρίλ γιά να δώσει τη μεγάλη νίκη στην ομάδα της Μασσαλίας. Σουτ 6-9 υπέρ της Μαρσεϊγ.


Donald - Manos_Gr
Newcastle - Olympiacos
6 - 1


To 3-1 που διαμορφώθηκε στο ημίχρονο είναι πέρα για πέρα μαγική εικόνα καθώς ο Ολυμπιακός ήταν η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο με σουτ 4-5 υπέρ του. ΣΤο δεύτερο ημίχρον υπήρχε μόνο μία ομάδα στο γήπεδο καθώς ο Ολυμπιακός απογοητεύτηκε ενώ οι παίχτες της Newcastle δικαιολόγησαν επιτέλους το όνομα τους. 12 - 6 τελικά τα σουτ υπέρ της Newcastle,κανείς δεν μπορεί να προβλέψει όμως τι θα γινόταν αν ο Ολυμπιακός δεν ήταν τόσο άτυχος στο πρώτο ημίχρονο.

Συγχαρητήρια στο Μάνο που αδικείται από την ποιότητα της ομάδας που διάλεξε! Μάνο σου εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία γιατί μου φαίνεσαι από τα καλύτερα παιδιά που έχω γνωρίσει εδώ!

manos_ps3
15-02-2008, 02:51
Οι πρώτοι μου αγώνες σε αυτό το πρωτάθλημα:


manos_ps3 - donald
Manos_GR - donald13
Olympiakos - Marseille
1 - 2

http://www.imageshack.gr/files/7n2m3pdz0tiysoxltf0q.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=7n2m3pdz0tiysoxltf0q.jpg)



donald - manos_ps3
donald13 - Manos_GR
Newcastle - Olympiakos
6 - 1

http://www.imageshack.gr/files/og0hl9vtxdy2zwkc0e7c.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=og0hl9vtxdy2zwkc0e7c.jpg)



Φίλε μου donald συγχαρητήρια. Είσαι ΦΟΒΕΡΟΣ παίκτης.
Καλή συνέχεια!

ProEvo
15-02-2008, 11:57
Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έγιναν update μέχρι το post #56 στο πρώτο post . Πάμε πολύ καλά μέχρι στιγμής. Άντε να μπω και εγώ από σήμερα το απόγευμα.

Έχω και μια ιδέα να σας παραθέσω. Θα φτιάξω και έναν τελευταίο πίνακα στον οποίο μετά το τέλος κάθε πρωταθλήματος θα παίρνουμε κάποιους βαθμούς ανάλογα την τελική μας θέση. Έτσι λοιπόν οι θέσεις από 1-8 θα πριμοδοτούνται ως εξής. 1ος 12,2ος 9, 3ος 7, 4ος 5, 5ος 4, 6ος 3, 7ος 2, 8ος 1. Αυτό θα κρατάει αμείωτο το ενδιαφέρον του Πρωτθλήματος για ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ. Επίσης μια αποτυχία στο πρώτο πρωτάθλημα ή μια κακή επιλογή ομάδας θα μπορεί να διορθωθει στα επόμενα, καθώς όπως καταλαβαίνετε αυτός ο πίνακας θα πηγαίνει αθροιστικά με τις χρονιές. Από την επόμενη ανανέωση στο πίνακα βαθμολογίας θα προστεθεί στο τέλος μια στήλη με αυτούς τους βαθμούς τη δεδομένη στιγμή. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων αυτή η βαθμολογία ΔΕΝ έχει να κάνει με τους βαθμους κάθε πρωταθλήματος ξεχωριστά. Θα είναι απλά ένα δείγμα τις ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ μας επίδοσης με την πάροδο των πρωταθλημάτων. πχ έστω ο Takaros7 βγει 1ος σε αυτο το πρωτάθλημα και 3ος στο επόμενο. Τότε σε αυτόν τον γενικό πίνακα θα έχει 12+7=19 βαθμούς! Ελπίζω να είναι κατανοητό.
Το πρωτάθλημα θα παίζεται με 12 ομάδες ΤΟ ΠΟΛΥ. Τώρα είμαστε 11. Όταν βγαίνει κάποιος και δε θέλει να συμμετέχει, αυτός που θα μπαίνει στη θέση του, θα παίρνει και τους γενικούς βαθμούς του που ανέφερα παραπάνω. Ελπίζω να ακούγεται ενδιαφέρον. Περιμένω τη γνώμη σας.
Επίσης στο επόμενο πρωτάθλημα θα γίνει αποδεκτή και η γνώμη του Selanmere για κάποιους ακόμα αποκλεισμούς 2-3 ομάδων όπως τις είχε ποστάρει στο post #2.

Υ.Γ1 Please μη διπλοποστάρετε τα αποτελέσματα :(
Υ.Γ2 Donald ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!:)
Υ.Γ3 Παιδιά ευχαριστώ όλους σας για τη συμμετοχή και για το πόσο συνεργαστήκατε στις επιλογές των ομάδων.:1appl::1appl:

roxito
15-02-2008, 17:39
stergios26-manos_gr
porto-olympiakos 2-3
manos_gr-stergios26
osfp-aek 2-1

Μπράβο ΜΑΝΟ.Είσαι πολυ καλός.ΜΑΤΣΑΡΕΣ ΓΙΝΑΝΕ

Donald
15-02-2008, 18:31
Donald - Selanmere
Newcastle - Mallorca
5 - 0

Selanmere - Donald
Mallorca - Marseille
1 - 4

takaros7
15-02-2008, 18:36
manos_GR olympiakos takaros7 tottenam 1-6 takaros7 everton manos_GR olympiakos 7-1

SeLanmere
15-02-2008, 19:05
selanmere - roxito 3 - 2
roxito - selanmere 0 - 3

manos_ps3
15-02-2008, 19:53
manos_ps3 - peristeri13
Manos_GR - peristeri13
Olympiakos - Atletico Madrid
6 - 2


Donald και Τakaros7 απλά ΑΠΑΙΚΤΟΙ...

Φίλε roxito, πραγματικά φοβεροί αγώνες. Είσαι πολύ καλός, καλή συνέχεια!

takaros7
15-02-2008, 21:07
takaros7 everton proevo13 fiorentina 2 -3

proevo13 west ham takaros7 tottenam 1-2

ProEvo
15-02-2008, 22:55
ProEvo - Selanmere
West Ham - Mallorca
3 - 1

Εύκολη επικράτηση για τη West Ham σε ένα παιχνίδι που είχε το πάνω χέρι. Προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο. Στο 65' απάντησε η Mallorca μειώνοντας σε 2-1 αλλά στην αμέσως επόμενη επίθεση έγινε το 3-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Selanmere - ProEvo
Mallorca - Fiorentina
2 - 4

Φουριόζα μπήκε η Μαγιόρκα στο μάτς και 1-0 στο 3'. Απάντηση της Φιορεντίνα με 3 μεγάλες ευκαιρείες αλλά το 1-1 έγινε τελικά με καθαρό πέναλτυ με την έναρξη του 2ου μέρους. Μεγάλη ευκαιρεία χαμένη αμέσως μετά για τη Μαγιόρκα με τη μπάλα να σταματάει σε αμυντικό λίγο πριν τη γραμμή του τέρματος. Νέο πέναλτυ, αμφισβητούμενο αυτή τη φορά μετά από μπάχαλο στην μεγάλη περιοχή, ψύχραιμος ο Mutu και...1-2! Ούτε 5' δεν πέρασαν, αντεπίθεση για τους Βιόλα, πτώση του Mutu στη γωνία της μεγάλης περιοχής και μαντέψτε...ΠΕΝΑΛΤΥ!!! Mutu είναι αυτός και...1-3! Αμέσως μετά το 1-4 με κοντινή κεφαλιά του Pazzini και 2-4 λίγο πριν τη λήξη για τη Μαγιόρκα με τον συνήθη ύποπτο, τον Webo! Τελικά σουτ 5-9 για την Φιορεντίνα.

touristas
16-02-2008, 02:36
Touristas-Manos GR
Manchester city-Olympiakos
1-0
soreia xamenon eukairion apo pleuras Manchester,to apotelesma tha mporouse na itan megalitero

Manos GR-Touristas
Olympiakos-Fenerbactse
2-2
o olympiakos proigithike 2-0 alla atixise na dextei goal se dio apo tis 4 eukairies pou pragmatopoiise i kaki gia alli mia fora fener.safos anoteros o olympiakos s auto to paignidi aksize ti niki alla sto podosfairo distixos i eutixos de kerdizei panta o kaliteros

kali sinexeia mano!!!

gavrosdr
16-02-2008, 13:48
gavrosdr-sirios7
ajax-olympiakos
3-2

sirios7-gavrosdr
zaragoza-villareal
4-5

πολυ καλος ο αντιπαλος και αν δεν ειχα παρει 3(!!!) πεναλτυ στο δευτερο παιχνιδι το αποτελεσμα θα ηταν μαλλον διαφορετικο.

ProEvo
16-02-2008, 13:50
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες έγιναν update μέχρι και το post #65! Δυστυχώς δεν πρόλαβα τα ματσάκια των παιδιών απο πάνω :(

gavrosdr
16-02-2008, 13:50
δεν πειραζει, next time!

ProEvo
16-02-2008, 14:41
ProEvo - gavrosdr
West Ham - Villareal
2 - 1

Δυνατό ξεκίνημα για τη Γουέστ Χαμ και 2 γκολ πριν το μισάωρο για το 2-0. Μετά αλλάζει εντελώς το ματς, μόνο μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο. Ευτυχώς άργησε η μείωση του σκορ (2-1 στο 66') και παρ'ολη την πίεση της Villareal, αυτό έμελε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα.

gavrosdr - ProEvo
Ajax - Fiorentina
2 - 2

Τεράστιο ντέρμπυ! Πάνω κάτω η μπάλα συνέχεια! 1-0 στις αρχές με πέναλτυ και 1-1 λίγο αργότερα με 2ο πέναλτυ στο ματς. 2-1 ξανά ο Άγιαξ μπροστά και εκεί που όλα έδειχναν χαμένα μετά την κόκκινη της Φιορεντίνα στο 75' ήρθε σαν απο μηχανής θεός ο Pazzini στο 86' και έφερε το ματς στα ίσια!

Φοβερά ματς! Καλή συνέχεια φίλε!

gavrosdr
16-02-2008, 14:42
επισης, με προλαβες στα σκορ!

ProEvo
16-02-2008, 14:52
Παιδιά κάτι ακόμα. Επειδή οι ομάδες είναι αυτές που είναι και καλοί πάγκοι στις πιο πολλές δεν υπάρχουν προτιμότερο είναι όλα τα ματς να γίνονται με τους παίκτες στο πράσινο και όχι random. Θα το ποστάρω σαν κανόνα και στο πρώτο Post.

bilias13
16-02-2008, 15:02
kalispera paidia .prolabainw na parw meros twra?omada:1:panathinaikos.2:aston villa

ProEvo
16-02-2008, 15:05
kalispera paidia .prolabainw na parw meros twra?omada:1:panathinaikos.2:aston villa

Φίλε μου για αυτό είχαν κλείσει οι συμμετοχές αλλά ευχαρίστως στο επόμενο. Κρατάω από τώρα τη συμμετοχή σου για τη μια ομάδα που απομένει μέχρι να συμπληρώσουμε 12 και μιλάμε με το που θα τελειώσει αυτό. Σε ευχαριστώ :)

ProEvo
16-02-2008, 16:15
ProEvo - Sirios7
West Ham - Olympiakos
7 - 1

Παιδιά τα σουτ ήταν 12-12. Τι άλλο να πούμε? Εντελώς άδικο αποτέλεσμα.

Sirios7 - ProEvo
Zaragoza - Fiorentina
1 - 1

Μεγάλο derby στο οποίο προηγήθηκε από το 2' η Σαραγόσα. Χάθηκαν κάποιες ευκαρίες εκατέροθεν μέχρι τελικά στο 75' περίπου ο Adrian Mutu να λυτρώσει τους βιόλα και να δώσει το βαθμό τις ισοπαλίας.

Καλή συνέχεια φίλε!

Donald
16-02-2008, 17:02
Donald - Sirios7
Newcastle - Olympiacos
5 - 1


Sirios7 - Donald
Zaragosa - Marseille
1 - 7


Μη σας ξεγελάνε τα σκορ το ξέρει το άθλημα ο Sirios,απλώς δεν του έκατσαν τα παιχνίδια. Το πρώτο μάλλον δεν αντέχει κριτικής,στο 2ο μετά το 2ο γκολ της Marseille που ήταν τυχερό η Σαραγόσα απογοητεύτηκε και το σκορ πήρε διαστάσεις. Αξιοσημείωτο το χαμμένο πέναλτυ του Τζιμπριλ που μετρά ήδη 0 στα 3.

Καλή επιτυχία SIrios7 και εύχομαι να παραμείνεις και εσύ μέλος αυτού του πρωταθλήματος για πολλές σεζόν! Καλός και συνεπής παίχτης :1appl::1appl::1appl:

Donald
16-02-2008, 19:06
Donald - Proevo
Newcastle - Fiorentina
7 - 1

Proevo - Donald
West Ham - Marseille
1 - 4


2 σκορ που δεν απεικονίζουν την πραγματική αξία των αντιπάλων αλλά φαίνεται αυτό το πρωτάθλημα με θέλει! Στο πρώτο παιχνίδι η Newcastle είναι σαφέστατα καλύτερη όμως η έκταση του σκορ αδικεί τη Fiorentina. Στο δεύτερο παιχνίδι θα μπορούσαν να νικήσουν και οι 2 ομάδες. Στο πρώτο μέρος το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο με τη Marseille na έχει 2 δοκάρια και να προηγείται στο σκορ,ενώ και η Γουστ Χαμ έχασε σημαντικές ευκαιρίες.
ΣΤα πρώτα 30 λεπτά του δευτέρου μέρους η Γουεστ Χαμ είχε καθολική υπεροχή όμως όταν έκανε το λάθος να ισοφαρίσει η Marseille απάντησε αμέσως με το 1-2. Η υπεροχή εξακολούθησε να ανήκει στη Γουέστ Χαμ όμως η Marseille χτύπησε με φαρμακερές αντεπιθέσεις και έκανε το 1-3 και κάπου εκεί στο 75 το παιχνίδι τελείωσε με τη Γουεστ Χαμ να καταρρέει ψυχολογικά. Στο 88 ήρθε το πιό όμορφο γκολ του αγώνα με μαγική ομαδική προσπάθεια.

Εύχομαι στο φίλο μου τον Proevo τα καλύτερα και το ξέρει,είναι σίγουρο πως στα επόμενα πρωταθλήματα θα στεφθεί πρωταθλητής,μόνο λίγη τύχη του λείπει!

2 αγώνες ακόμη απέναντι στο περίστερι γιά να σηκώσουμε την κούπα! Γιά να δουμε αν η πρώτη σεζόν επιφυλάσει και άλλες εκπλήξεις... Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα και θα τα ξαναπούμε σε 2 βδομάδες γτ από αύριο θα είμαι Θεσσαλονική!

Τα λέμε εν ευθέτω χρόνο παίδες,μέχρι τότε πιείτε μπάφους και παίξτε προ!!!

ProEvo
16-02-2008, 21:42
ProEvo - Roxito
West Ham - AEK
5 - 1

Roxito - ProEvo
Porto - Fiorentina
1 - 2

Καμιά σχέση το δεύτερο ματς με το πρώτο (ο Μορέτο σκότωσε την ΑΕΚ). Πολύ καλή η Πόρτο, και μάλλον την αδικεί το τελικό αποτέλεσμα. Ωφείλω να ομολογήσω ότι ευχαριστήθηκα πολύ τα 2 ματς. Ο roxito είναι από τα παιδιά που παίζουν με τη μπάλα κάτω και παίζει με πολύ ποδοσφαιρικό μυαλό. Σίγουρα τον αδικεί η θέση του. Καλή συνέχεια φίλε!

ProEvo
17-02-2008, 17:47
Είχαμε την αποχώρηση του iak100. Τα 4 παιχνίδια που είχε παίξει θα σβηστούν από τη βαθμολογία. Αν υπάρχει αντικαταστάτης μέχρι και την Τρίτη τότε θα μπει στη θέση του και θα παίξει κανονικά όλα τα παιχνίδια (ήδη ο bilias13 που είχε εκδηλώσει ενδιαφέρον με προηγούμενο post του, έχει ενημερωθεί). Αν όχι τότε θα τελειώσουμε 10 αυτό το πρωτάθλημα με 2 συμμετοχές να μένουν ανοικτές για το επόμενο. Αν θέλει και κάποιος άλλος μπορεί να δηλώσει συμμετοχή για τη θέση του iak100. Ευχαριστώ! :)

Υ.Γ. Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έγιναν update μέχρι το post #78

takaros7
17-02-2008, 19:02
takaros7 everton 6
sirios7 olympiakos 2


sirios7 zaragosa 1
takaros7 totthenham 4

touristas
17-02-2008, 23:17
touristas-sirios7Manchester City-Olympiakos
4-2

Sirios7-touristas
5-4
apisteuto lag.to 5o goal to efaga eno evaza ego goal ksafnika vrethike i mpala sti diki mou perioxi tet a tet kai fisika to efaga.den ksero an eixes kai si lag file sirios.telos panton omos
kali sinexeia sou euxomai

grvagelis
18-02-2008, 13:35
πλάνο για συγκεκριμένες μέρες δεν υπάρχει. θέτουμε σαν ορίζοντα τον ένα μήνα. απλά επειδή δε σε έχω δει αν συμμετάσχεις σε κάποιο άλλο πρωτάθλημα σε παρακαλώ επιβεβαιωσέ μου ότι θα παίξεις σίγουρα και θα ασχοληθείς με το θέμα. Τα ματς θα γίνονται μέσα από το network του Pes. θα κάνεις εσύ ή ο αντιπαλός σου ένα room και θα τον καλείς με το PES ID του όπως αυτό θα έχει γραφτεί εδώ, στο πρώτο post.εγω θα προτεινα να γινει και ενα εξτρα πρωταθλημα,για εκεινους που δεν λαμβανουν μερος στο κανονικο πρωταθλήμα..και θα προτεινα επισης να γινοταν ενα ελληνικο..δηλαδη μονο μεταξυ αεκ,ολυμπιακος,παο,και εθνικη ελλαδος..εγω μεσα ειμαι παντως.
psn id: grvagelis

touristas
18-02-2008, 17:12
Touristas-roxito
Manchester City-AEK
3-3

roxito-touristas
Porto-Fenerbachtse
2-1
kali sinexeia

SeLanmere
18-02-2008, 18:46
SeLanmere touristas 3 - 2
touristas SeLanmere 1 - 6

SIRIOS7
18-02-2008, 20:05
roxito-sirios7
porto-olumpiakos
3-5

SIRIOS7
18-02-2008, 20:06
sirios7-roxito
saragosa-aek
1-0

roxito
18-02-2008, 23:45
gavrosdr-roxito 1-1 ajax-aek
roxito-gavrosdr 3-1.porto-villareal
kalh synexeia file.

ProEvo
19-02-2008, 14:15
Οι βαθμολογίες έγιναν update μέχρι το post #86. Προσωπικά θεωρώ το συγκεκριμένο πρωτάθλημα απόλυτα επιτυχημένο. Μέσα σε μια εβδομάδα έχει ήδη παικτεί πάνω από το 70% των αγώνων. Για μένα ξεπέρασε κάθε προσδοκία.Δεν έχει κριθεί ακόμα ούτε ο τίτλος και φυσικά ούτε οι υπόλοιπες θέσεις της κατάταξης.

ProEvo
19-02-2008, 15:59
ProEvo - peristeri13
West Ham - Atletico Madrid
0 - 0

Μοιρασμένο παιχνίδι με 4-4 σουτ. Γενικά πολύ σφικτό ματς και δίκαιο αποτέλεσμα.

perister13 - ProEvo
Galatasaray - Fiorentina
1 - 3

Ανώτερη η Φιορεντίνα προηγήθηκε 0-2 για να μειώσει η Γαλατά στο 55' και να χάσει 2 ανεπανάληπτα τετ α τετ να ισοφαρίσει το ματς. Τελικά ο Mutu με κεφαλιά στο 75' λύτρωσε τους Βιόλα για το τελικό 1-3. Σουτ 3-11.

ProEvo
19-02-2008, 16:33
Τη θέση του iak100 που αποχώρησε πήρε ο bilias13 με ομάδες Παναθηναϊκό και Αστον Βίλα όπως φαίνεται και στο πρώτο post. Κάντε τον add και παίξτε τα παιχνίδια σας. Ευχαριστώ.

ProEvo
19-02-2008, 18:06
ProEvo - Manos_GR
West Ham - Olympiacos
1 - 3

4-4 τα σουτ. Μοιρασμένο το ματς αλλά αυτό το τουρνουά δε μου πάει. Η ευστοχία των αντιπάλων αγγίζει το 100%...

Manos_GR - ProEvo
Olympiacos - Fiorentina
3 - 2

2-0 sto 10' και μετά κυνήγι για την Φιορεντίνα. 2-2 στο 65' και 2' μετά το lag κάνει το θαύμα του. Κλέψιμο για τον αμυντικό της φιορεντίνα, η μπάλα κυλάει στο κόρνερ και ξαφνικά εμφανίζεται στα πόδια του Λούα Λούα που κάνει το 3-2...Ε, μετά, ανθρωποι είμαστε, νεύρα έχουμε, καμία αντίδραση για τους Βιόλα.

Πολύ ωραίος παίκτης ο Μάνος. Πολύ σφικτή άμυνα, κάτω η μπάλα, γενικά ΑΞΙΟΣ!

gavrosdr
19-02-2008, 19:04
gavrosdr-manos_GR
ajax-olympiakos
4-1

manos_GR-gavrosdr
olympiakos-villareal
1-3

καλη συνεχεια φιλε εισαι πολυ καλος!

manos_ps3
19-02-2008, 19:33
Sirios7, έπρεπε να πάρεις τον Ολυμπιακό. Ήσουν εκτός έδρας, γιατί πήρες Σαραγόσα;

manos_ps3
19-02-2008, 20:21
sirios7 - manos_ps3
sirios7 - Manos_GR
Zaragoza - Olympiakos
1 - 6

SeLanmere
20-02-2008, 18:31
selanmere takaros 2 - 3
takaros selanmere 3 - 0

bilias13
20-02-2008, 19:16
takaros7(everton) - bilias13(panathinaikos) 3 - 5

bilias13(panathinaikos) - takaros7(totenham) 2 - 2

SeLanmere
20-02-2008, 19:21
selanmere - manos 2 - 5
manos selanmere 2 - 0

bilias13
20-02-2008, 20:08
roxito(porto) - bilias13(panathinaikos) 0 - 5

bilias13(panathinaikos) - roxito(aek) 5 - 1

SIRIOS7
21-02-2008, 13:58
Manos-sirios7
Olumpiakos-zaragosa
3-5

manos_ps3
21-02-2008, 15:17
Manos-sirios7
Olumpiakos-zaragosa
3-5

Φίλε μου, καλησπέρα.

Δεν θεωρώ ότι πρέπει να μετρήσει αυτό το παιχνίδι, γιατί στα εκτός έδρας παιχνίδια σου πρέπει να παίζεις με Ολυμπιακό. Εσύ έπαιξες με Σαραγόσα που είναι η πρώτη σου επιλογή. Κανονικά ο αγώνας έπρεπε να είναι Ολυμπιακός - Ολυμπιακός.

ProEvo
21-02-2008, 15:22
Manos-sirios7
Olumpiakos-zaragosa
3-5


Φίλε μου, καλησπέρα.

Δεν θεωρώ ότι πρέπει να μετρήσει αυτό το παιχνίδι, γιατί στα εκτός έδρας παιχνίδια σου πρέπει να παίζεις με Ολυμπιακό. Εσύ έπαιξες με Σαραγόσα που είναι η πρώτη σου επιλογή. Κανονικά ο αγώνας έπρεπε να είναι Ολυμπιακός - Ολυμπιακός.

Μάνο καλώς έκανε και χρησιμοποίησε 2 φορές τη Σαραγόσα γιατί σύμφωνα και με τους κανόνες της Α' και Β' εθνικής δεν παίζουμε με αντιπάλους ίδιες ομάδες. Και από τη στιγμή που εσύ επέλεξες να τα παίζεις όλα με Ολυμπιακό, καλώς, ο Sirios, χρησιμοποίησε και στα 2 ματς την 2η του ομάδα.

manos_ps3
21-02-2008, 15:28
Μάνο καλώς έκανε και χρησιμοποίησε 2 φορές τη Σαραγόσα γιατί σύμφωνα και με τους κανόνες της Α' και Β' εθνικής δεν παίζουμε με αντιπάλους ίδιες ομάδες. Και από τη στιγμή που εσύ επέλεξες να τα παίζεις όλα με Ολυμπιακό, καλώς, ο Sirios, χρησιμοποίησε και στα 2 ματς την 2η του ομάδα.

Τότε εντάξει. Sorry sirios7, δεν είχα υπόψην μου τον κανόνα αυτό.
Οπότε ProEvo, μέτρησέ το κανονικά το αποτέλεσμα 3-5.

roxito
21-02-2008, 17:22
roxito-peristeri13
porto-atletico 4-4

peristeri13-roxito
galata-aek 0-1.

htan o teleutaios mou agonas gia auto to tournoua.

manos_ps3
21-02-2008, 18:05
manos_ps3 - bilias13
Manos_GR - bilias13
Olympiakos - Panathinaikos
1 - 0


bilias13 - manos_ps3
bilias13 - Manos_GR
Panathinaikos - Olympiakos
3 - 0

bilias13
21-02-2008, 18:06
manos_ps3(olympiakos) - bilias13(panathinaikos) 1 - 0

bilias13(panathinaikos) - manos_ps3(olympiakos) 3 - 0

manos_ps3
21-02-2008, 18:15
μπορεί να ανανεωθεί η βαθμολογία, παρακαλώ; έχει μείνει πολύ πίσω.

ευχαριστώ.

ProEvo
21-02-2008, 21:45
Οι πίνακες ανανεώθηκαν μέχρι το post #105

SIRIOS7
22-02-2008, 11:10
geia sou proevo den egrapses stin vathmologia to 3-5 pou kerdisa to mano.ty:)

ProEvo
22-02-2008, 11:27
geia sou proevo den egrapses stin vathmologia to 3-5 pou kerdisa to mano.ty:)

Ωχ, ναι! Το έβαλα στον πίνακα αλλά το ξέχασα στη βαθμολογία. Χίλια συγνώμη! :( Θα το φτιάξω στην επόμενη ανανέωση!

ProEvo
23-02-2008, 00:59
touristas - ProEvo
Manchester City - Fiorentina
1 - 3

ProEvo - touristas
West Ham - Fenerbahce
5 - 1

touristas
23-02-2008, 03:32
Touristas-Bilias13
Manchester City- Panathinaikos
4-2

Bilias13-Touristas
Panathinaikos-Fenerbachtse
3-0

bilias13
25-02-2008, 18:37
sirios7(zaragoza) - bilias13(panathinaikos) 1 - 5

bilias13(panathinaikos) -sirios7(olympiakos) 4 - 0

ProEvo
25-02-2008, 20:35
Οι πίνακες έγιναν update μέχρι και το post #111

SIRIOS7
26-02-2008, 16:17
sirios7-peristeri13
1-5
peristeri13-sirios7
1-1

ProEvo
04-03-2008, 01:57
ProEvo - Bilias13
West Ham - Panathinaikos
2 - 4

bilias13 - ProEvo
Panathinaikos - Fiorentina
4 - 2

Απλά παικταράς!!!:1appl::1appl:

Donald
18-03-2008, 05:30
Donald - Bilias13
Newcastle- Panathinaikos
5- 3

bilias13 - Donald
Panathinaikos - Marseille
1 - 2

Καταπληκτικός παίχτης τι να πω,νίκες με δόση τύχης. Πάντως έστω και καθυστερημένα θέλουμε μία ισοπαλία και το σηκώσαμε... Περισσότερα σχόλια για τον μπίλια στο άλλο ποστ.

υ.γ. bilias13 αν κάνω κάποιο λάθος στα αποτελέσματα διόρθωσε με γτ ήταν αργά και ίσως να μην τα θυμάμαι ακριβώς.

ProEvo
28-03-2008, 20:04
Για να τελειώνουμε και να κλείσει απιτέλους το thread αφαιρέθηκαν τα ματς του peristeri13 επειδή χάθηκε γενικότερα (ανάλογη διαδικασία βάση του poll θα γίνει και στο 2ο Πρωτάθλημα). Ο τίτλος πάει στον Donald κάτι που ήταν έτσι και αλλιώς αναμενώμενο και άξιο βάση της συνολικής του απόδοσης. Σαμπάνιες, συναυλίες και Pro Of Fame φυσικά!!!!

touristas
28-03-2008, 22:01
sinxaritiria sto donald gia ton titlo.euge!!!