PDA

View Full Version : Ti σκέφτεσαι τώρα; Θές να μας πείς;;;



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

kyriakos7
30-01-2008, 02:45
Οτι πρεπει να αρχισω το διαβασμα,γιατι το εχω παραχεσει..:hide:

NonBorn
30-01-2008, 02:48
Οτι πρεπει να αρχισω το διαβασμα,γιατι το εχω παραχεσει..:hide:

Same here..... :(:(:(

ΥΓ: Ωραίο θέμα :D

WolfRathmA
30-01-2008, 03:06
δουλευω σαν το σκυλο καθε βραδυ και ξενυχταω!!! :(

DarkUSS
30-01-2008, 04:25
Same here..... :(:(:(

ΥΓ: Ωραίο θέμα :D

Φοβάμαι πως κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Το θέμα είναι πότε η σκέψη θα γίνει πράξη επιτέλους. :giggle:

SeLanmere
30-01-2008, 05:41
Τι ωραία που τελείωσε η εξεταστική μου!!!:frog:

TopGunZ
30-01-2008, 10:50
Ότι ξεκίνησε τέλεια η εξεταστική ου γιατί από το πουθενά μάλλον πέρασα ένα από τα δυσκολότερα μαθήματα της σχολής!!!

Ότι έχω ακόμα αρκετή δουλειά για να στήσω το σύστημα διαχείρισης ποιότητας της καινούριας μας επιχείρησης!!!

Ότι μετά και το Pursuit Force Extreme Justice το PSP πραγματικά έχει κερδίσει τα λεφτά του!!!

Ότι το Pixel Junk Monster θα με κάνει να σπάσω κανά χειριστήριο.

Ότι πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι λιγότερα πράγματα ταυτόχρονα γιατί θα εκραγεί ο εγκέφαλός μου...

(... και πότε έρχεται το DMC4....)

Katana
30-01-2008, 10:51
ο,τι ζηλευω τον απο πανω!:rofl:

tasioskis
30-01-2008, 10:51
το οτι δουλευω σε μια ξενη χωρα για το τιποτα τελικα...:(

TopGunZ
30-01-2008, 10:55
ο,τι ζηλευω τον απο πανω!:rofl:

Για ποιο από όλα? :hide:

Katana
30-01-2008, 10:57
Xαχα, Jim, πηγαινε στον SeLanmere (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=202) και καναμε ποστ ταυτοχρονα!

TopGunZ
30-01-2008, 11:19
α ναι, χαχαχαχα, κι εγώ τα ίδια, μόλις χθες ξεκίνησα....

stratisd
30-01-2008, 12:45
πρίν αγοράσω το Ps3 μου φαινόντουσαν λίγα τα παιχνίδια του, τώρα μου φαίνεται λίγος ο χρόνος που έχω για να παίξω τα παιχνίδια αυτά.

modecris
30-01-2008, 15:20
εγώ σκέφτομαι πόσο μ@λακία είναι,επειδή κάποιος δεν είδε το φλας μου,εγώ τώρα να είμαι με το πόδι τούμπανο με ρήξη συνδέσμων και ελπίζω χωρίς ζημιά στον μηνίσκο.

stratisd
30-01-2008, 15:22
περαστικά φιλαράκι και εγώ μηχανή έχω και ξέρω...

TopGunZ
30-01-2008, 15:27
ωχ, περαστικά ρε φίλε, απλή κάκωση συνδέσμων έπαθα λόγω χονδροπάθειας πριν δύο χρόνια στο δεξί γόνατο, οπότε φαντάζομαι πως είναι!

nikon
30-01-2008, 15:28
Σκέφτομαι πότε θα πάει 4 να την κοπανήσω από την δουλειά και να πάω να πάρω όπλα μπαλάσκες για να αρχίσω CoD4..................... Υ.Γ.:Modecris περαστικά και σιδερένιος από κάποιον που έχει πάθει ρήξη συνδέσμου (από το μπάσκετ) και ξέρει πως είναι.

modecris
30-01-2008, 15:29
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά.

tasioskis
30-01-2008, 15:51
modecris περαστικα...

DarkAvengerGR
30-01-2008, 16:04
περαστικά κι από μένα.

το Cod 4 και πότε θα τελειώσει η δουλειά μου για να "καθαρίσω" μερικούς σκέφτομαι κι εγώ.

desperate_gamer
30-01-2008, 16:12
Όταν είδα το τίτλο του θρεντ, σκεφτόμουν τι να γράψω, αλλά όταν είδα το ποστ του TopGunZ σκεφτόμουν αν αυτό το Pursuit Force είναι ένα παιχνιδάκι με έναν δικηγόρο που είναι σαν σούπερ ήρωας και ότι το θέλω κι εγώ αυτό το παιχνιδάκι κι ας μην έχω ιδέα τι είναι. (και ας μην έχω καν PSP! :P).

NonBorn
30-01-2008, 16:21
εγώ σκέφτομαι πόσο μ@λακία είναι,επειδή κάποιος δεν είδε το φλας μου,εγώ τώρα να είμαι με το πόδι τούμπανο με ρήξη συνδέσμων και ελπίζω χωρίς ζημιά στον μηνίσκο.

Περαστικά φίλε!! :( Εύχομαι γρήγορη ανάρωση και χωρίς κάτι σοβαρό!Τώρα για το μαλάκα που οδήγαγε τι να πεις... Ό,τι και να πεις θα ναι λίγο! Και πάλι περαστικά σου φίλε !!

ALEO
30-01-2008, 16:25
perastika ke siderenios ksana

PDS
30-01-2008, 16:28
Περαστικα σου modecris!

kapellakis
30-01-2008, 20:23
περαστικα σου φιλε μου!

kyriakos7
30-01-2008, 20:33
Περαστικα

X-NEC
30-01-2008, 20:38
περαστικά και από μένα.

modecris
30-01-2008, 22:11
ευχαριστώ και πάλι.

μακάρι ποτέ να μην κάνετε και εσείς τέτοιες σκέψεις.

MaRkUs_
31-01-2008, 11:10
περαστικά...
εγώ σκέφτομαι πάλη πότε θα μου έρθει το άτιμο το Tytn 2!!!:(:(:(
:p:p:p:p:p

Katana
31-01-2008, 11:12
Περαστικα και απο εμενα.

Σκεφτομαι οτι βαριεμαι παλι να διαβασω και οτι ανυπομονω να ερθει ο Sir Drake στο PS3 μου!

ps4
31-01-2008, 14:58
Περαστικα φιλε modecris και απο μενα. Σιδερενιος.

teddy
31-01-2008, 17:35
modecris περαστικς!!!

σκεφτομαι οτι ειχα να μπω στο φορουμ 10 μερες(γμτ την 4νετ!!!),και απο την αγωνια μου για αυτα που εχασα,πηρα 4 κιλα!!!

kyriakos7
03-02-2008, 16:44
Σκεφτομαι να αρχισω διαβασμα :rofl::rofl::rofl:

personGR
03-02-2008, 17:20
Ότι αν δε δουλέψει το Winternals Administrator Pak, θα γίνει χαμός που έχασα για δεύτερη φορά τις εικόνες της sister...:( :(

Akolov
03-02-2008, 17:34
Εγώ σκέφτομαι αυτά....

Λίγα λόγια για την αγάπη
Γράφτηκε στις 29-06-2007 16:51 από τον gexrag.

“…Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις.

Για να συμβούν τα παραπάνω, δηλαδή για να μην υποπέσεις ξανά στα ίδια σφάλματα, χρειάζεται ο σχετικός πνευματικός αγώνας. Μόνο με αγώνα του πνεύματος, δηλαδή έχοντας στο νου σου συνεχώς, να μην στεναχωρείς (γενικώς) τα αγαπημένα σου πρόσωπα, καταφέρνεις τελικά και ανεβάζεις κατά πολύ το επίπεδο αγάπης.

Η αληθινή αγάπη λοιπόν κατά την γνώμη μου, είναι αυτή που ξέρει να συγχωρεί. Αυτή που ξέρει να δίνει και όχι να παίρνει. Η αληθινή αγάπη δεν χαρακτηρίζεται από ιδιοτέλεια.

Όταν υπάρχει ιδιοτέλεια, καταλήγει να είναι μια αγάπη που γίνεται ιδιοκτησία κάποιου και όταν αυτή χαθεί, αυτός ο κάποιος χάνει τη γη κάτω από τα πόδια του. Χαρακτηριστικό παράδειγμα που τεκμηριώνει την παραπάνω άποψη είναι η ζήλια. Η ζήλια δημιουργεί μια αγάπη υπό μορφή χρησικτησίας. Ζηλεύει κάποιος που φοβάται μην χάσει τον άνθρωπο που αγαπά, και με τα καμώματα ζηλοτυπίας, καταφέρνει και δημιουργεί τις συνθήκες εκείνες, που θα οδηγήσουν μαθηματικά στην απώλεια της αγάπης. Όταν μάλιστα υπάρχει και ο εγωισμός, τότε τα πράγματα γίνονται δυσκολότερα. Η αληθινή αγάπη, με την ζήλια και τον εγωισμό δεν συμβαδίζουν.

Η αληθινή αγάπη δεν πληγώνει ούτε πληγώνεται. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να πληγώσει τον άλλο προσφέροντας του αγάπη. Αν κάποιος πληγωθεί από την προσφορά αγάπης του άλλου, αυτό θα συμβεί γιατί δεν είναι σε θέση να δεχθεί μια τέτοια αγάπη. Απ’ την άλλη, όταν κάποιος αγαπά αληθινά, δεν πληγώνεται. Θέλει πάντα το καλύτερο για τα αγαπημένα του πρόσωπα και σέβεται κάθε τους επιθυμία. Αν αυτό συμβαίνει σε όλους, τότε η αληθινή αγάπη οδηγεί σε μια αρμονικότατη συμβίωση μεταξύ συζύγων, οικογενειών, φίλων ,συναδέλφων και κάθε μορφής συμβιούντων.

Εδώ κάπου πρέπει να διευκρινίσω την διαφορά της αληθινής αγάπης από τον έρωτα. Είναι πολλοί που από άγνοια νομίζουν ότι ο έρωτας είναι κάτι διαφορετικό. Ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης. Ανάμεσα στα δύο φύλα τον άνδρα και την γυναίκα αναπτύσσεται μια έλξη που καμιά σχέση δεν έχει με τον έρωτα. Αυτό είναι που μπερδεύει όσους δεν έχουν μελετήσει σωστά το φαινόμενο. Η έλξη αυτή έχει σχέση με τις ορμόνες του κάθε φύλου, αλλά υπάρχει και κάτι ακόμα που ορισμένοι αγνοούν. Αυτό είναι η συμβατότητα ανάμεσα στις ψυχές. Υπάρχουν κάποιες ψυχές, που απωθούν η μια την άλλη, αλλά αυτό σε καμιά περίπτωση δεν εμποδίζει την ανάπτυξη μιας πολύ δυνατής φιλίας. Η φιλία, είναι και αυτή μια μορφή αγάπης. Εγώ προσωπικά, θεωρώ πως είναι πιο ορθό να μιλάει κανείς, για αληθινή αγάπη παρά για έρωτα. Αν ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης, τότε και η αληθινή αγάπη, είναι η πιο σωστή μορφή αγάπης. Όταν συνδυάζονται και τα δύο, τότε το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Τότε δημιουργούνται εκείνες οι συνθήκες, που η αγάπη γίνεται αιώνια. Αυτό, γιατί οι σύζυγοι χωρίζουν μόνο για το χρονικό διάστημα, που ο ένας βρίσκεται σε κατάσταση ύπνου και ο άλλος στη θνητή ζωή. Υπάρχουν ζευγάρια, που όταν η μια ψυχή φύγει για την άλλη ζωή, η άλλη δεν αντέχει την θλίψη και φεύγει και η δεύτερη, σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είναι ψυχές δηλαδή που ακόμα και ο θάνατος δεν μπορεί να τις χωρίσει. Θα βρουν τρόπο και θα συναντηθούν και πάλι.

Είμαι απόλυτα πεπεισμένος, ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν ταιριάζουν. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να συμβιώσουν. Για να συμβιώσουν οι άνθρωποι, απαιτείται διαρκής συμβιβασμός. Στην περίπτωση των ζευγαριών, είναι αρκετό να θέλει πάντα ο ένας, ότι θέλει και ο άλλος. Όταν συμβαίνει αυτό σε ζευγάρι, τότε πρόκειται για ψυχές που είναι γεννημένες η μία για την άλλη.

Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις… ”

Stavtag
03-02-2008, 17:44
Εγώ σκέφτομαι αυτά....

Λίγα λόγια για την αγάπη
Γράφτηκε στις 29-06-2007 16:51 από τον gexrag.

“…Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις.

Για να συμβούν τα παραπάνω, δηλαδή για να μην υποπέσεις ξανά στα ίδια σφάλματα, χρειάζεται ο σχετικός πνευματικός αγώνας. Μόνο με αγώνα του πνεύματος, δηλαδή έχοντας στο νου σου συνεχώς, να μην στεναχωρείς (γενικώς) τα αγαπημένα σου πρόσωπα, καταφέρνεις τελικά και ανεβάζεις κατά πολύ το επίπεδο αγάπης.

Η αληθινή αγάπη λοιπόν κατά την γνώμη μου, είναι αυτή που ξέρει να συγχωρεί. Αυτή που ξέρει να δίνει και όχι να παίρνει. Η αληθινή αγάπη δεν χαρακτηρίζεται από ιδιοτέλεια.

Όταν υπάρχει ιδιοτέλεια, καταλήγει να είναι μια αγάπη που γίνεται ιδιοκτησία κάποιου και όταν αυτή χαθεί, αυτός ο κάποιος χάνει τη γη κάτω από τα πόδια του. Χαρακτηριστικό παράδειγμα που τεκμηριώνει την παραπάνω άποψη είναι η ζήλια. Η ζήλια δημιουργεί μια αγάπη υπό μορφή χρησικτησίας. Ζηλεύει κάποιος που φοβάται μην χάσει τον άνθρωπο που αγαπά, και με τα καμώματα ζηλοτυπίας, καταφέρνει και δημιουργεί τις συνθήκες εκείνες, που θα οδηγήσουν μαθηματικά στην απώλεια της αγάπης. Όταν μάλιστα υπάρχει και ο εγωισμός, τότε τα πράγματα γίνονται δυσκολότερα. Η αληθινή αγάπη, με την ζήλια και τον εγωισμό δεν συμβαδίζουν.

Η αληθινή αγάπη δεν πληγώνει ούτε πληγώνεται. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να πληγώσει τον άλλο προσφέροντας του αγάπη. Αν κάποιος πληγωθεί από την προσφορά αγάπης του άλλου, αυτό θα συμβεί γιατί δεν είναι σε θέση να δεχθεί μια τέτοια αγάπη. Απ’ την άλλη, όταν κάποιος αγαπά αληθινά, δεν πληγώνεται. Θέλει πάντα το καλύτερο για τα αγαπημένα του πρόσωπα και σέβεται κάθε τους επιθυμία. Αν αυτό συμβαίνει σε όλους, τότε η αληθινή αγάπη οδηγεί σε μια αρμονικότατη συμβίωση μεταξύ συζύγων, οικογενειών, φίλων ,συναδέλφων και κάθε μορφής συμβιούντων.

Εδώ κάπου πρέπει να διευκρινίσω την διαφορά της αληθινής αγάπης από τον έρωτα. Είναι πολλοί που από άγνοια νομίζουν ότι ο έρωτας είναι κάτι διαφορετικό. Ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης. Ανάμεσα στα δύο φύλα τον άνδρα και την γυναίκα αναπτύσσεται μια έλξη που καμιά σχέση δεν έχει με τον έρωτα. Αυτό είναι που μπερδεύει όσους δεν έχουν μελετήσει σωστά το φαινόμενο. Η έλξη αυτή έχει σχέση με τις ορμόνες του κάθε φύλου, αλλά υπάρχει και κάτι ακόμα που ορισμένοι αγνοούν. Αυτό είναι η συμβατότητα ανάμεσα στις ψυχές. Υπάρχουν κάποιες ψυχές, που απωθούν η μια την άλλη, αλλά αυτό σε καμιά περίπτωση δεν εμποδίζει την ανάπτυξη μιας πολύ δυνατής φιλίας. Η φιλία, είναι και αυτή μια μορφή αγάπης. Εγώ προσωπικά, θεωρώ πως είναι πιο ορθό να μιλάει κανείς, για αληθινή αγάπη παρά για έρωτα. Αν ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης, τότε και η αληθινή αγάπη, είναι η πιο σωστή μορφή αγάπης. Όταν συνδυάζονται και τα δύο, τότε το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Τότε δημιουργούνται εκείνες οι συνθήκες, που η αγάπη γίνεται αιώνια. Αυτό, γιατί οι σύζυγοι χωρίζουν μόνο για το χρονικό διάστημα, που ο ένας βρίσκεται σε κατάσταση ύπνου και ο άλλος στη θνητή ζωή. Υπάρχουν ζευγάρια, που όταν η μια ψυχή φύγει για την άλλη ζωή, η άλλη δεν αντέχει την θλίψη και φεύγει και η δεύτερη, σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είναι ψυχές δηλαδή που ακόμα και ο θάνατος δεν μπορεί να τις χωρίσει. Θα βρουν τρόπο και θα συναντηθούν και πάλι.

Είμαι απόλυτα πεπεισμένος, ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν ταιριάζουν. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να συμβιώσουν. Για να συμβιώσουν οι άνθρωποι, απαιτείται διαρκής συμβιβασμός. Στην περίπτωση των ζευγαριών, είναι αρκετό να θέλει πάντα ο ένας, ότι θέλει και ο άλλος. Όταν συμβαίνει αυτό σε ζευγάρι, τότε πρόκειται για ψυχές που είναι γεννημένες η μία για την άλλη.

Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις… ”

:1appl::bowdown:

Σαν ένας άγνωστος θα πω ότι πρέπει να είσαι πολύ ερωτευμένος για να μπορέσεις να πετύχεις όσα αναφέρονται σε αυτό το αριστουργηματικό κομμάτι! Και αν το πετύχεις πραγματικά είναι ευτυχησμένη η κοπέλα που έχεις δίπλα σου.

Σαν buddy έχω να πω...:ohthedrama::frog: και μεις αγαπήσαμε αλλά δεν κάναμε έτσι...:bgrin2:

conn-a
03-02-2008, 17:59
Εγώ σκέφτομαι αυτά....

Λίγα λόγια για την αγάπη
Γράφτηκε στις 29-06-2007 16:51 από τον gexrag.

“…Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις.

Για να συμβούν τα παραπάνω, δηλαδή για να μην υποπέσεις ξανά στα ίδια σφάλματα, χρειάζεται ο σχετικός πνευματικός αγώνας. Μόνο με αγώνα του πνεύματος, δηλαδή έχοντας στο νου σου συνεχώς, να μην στεναχωρείς (γενικώς) τα αγαπημένα σου πρόσωπα, καταφέρνεις τελικά και ανεβάζεις κατά πολύ το επίπεδο αγάπης.

Η αληθινή αγάπη λοιπόν κατά την γνώμη μου, είναι αυτή που ξέρει να συγχωρεί. Αυτή που ξέρει να δίνει και όχι να παίρνει. Η αληθινή αγάπη δεν χαρακτηρίζεται από ιδιοτέλεια.

Όταν υπάρχει ιδιοτέλεια, καταλήγει να είναι μια αγάπη που γίνεται ιδιοκτησία κάποιου και όταν αυτή χαθεί, αυτός ο κάποιος χάνει τη γη κάτω από τα πόδια του. Χαρακτηριστικό παράδειγμα που τεκμηριώνει την παραπάνω άποψη είναι η ζήλια. Η ζήλια δημιουργεί μια αγάπη υπό μορφή χρησικτησίας. Ζηλεύει κάποιος που φοβάται μην χάσει τον άνθρωπο που αγαπά, και με τα καμώματα ζηλοτυπίας, καταφέρνει και δημιουργεί τις συνθήκες εκείνες, που θα οδηγήσουν μαθηματικά στην απώλεια της αγάπης. Όταν μάλιστα υπάρχει και ο εγωισμός, τότε τα πράγματα γίνονται δυσκολότερα. Η αληθινή αγάπη, με την ζήλια και τον εγωισμό δεν συμβαδίζουν.

Η αληθινή αγάπη δεν πληγώνει ούτε πληγώνεται. Δεν είναι δυνατόν κάποιος να πληγώσει τον άλλο προσφέροντας του αγάπη. Αν κάποιος πληγωθεί από την προσφορά αγάπης του άλλου, αυτό θα συμβεί γιατί δεν είναι σε θέση να δεχθεί μια τέτοια αγάπη. Απ’ την άλλη, όταν κάποιος αγαπά αληθινά, δεν πληγώνεται. Θέλει πάντα το καλύτερο για τα αγαπημένα του πρόσωπα και σέβεται κάθε τους επιθυμία. Αν αυτό συμβαίνει σε όλους, τότε η αληθινή αγάπη οδηγεί σε μια αρμονικότατη συμβίωση μεταξύ συζύγων, οικογενειών, φίλων ,συναδέλφων και κάθε μορφής συμβιούντων.

Εδώ κάπου πρέπει να διευκρινίσω την διαφορά της αληθινής αγάπης από τον έρωτα. Είναι πολλοί που από άγνοια νομίζουν ότι ο έρωτας είναι κάτι διαφορετικό. Ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης. Ανάμεσα στα δύο φύλα τον άνδρα και την γυναίκα αναπτύσσεται μια έλξη που καμιά σχέση δεν έχει με τον έρωτα. Αυτό είναι που μπερδεύει όσους δεν έχουν μελετήσει σωστά το φαινόμενο. Η έλξη αυτή έχει σχέση με τις ορμόνες του κάθε φύλου, αλλά υπάρχει και κάτι ακόμα που ορισμένοι αγνοούν. Αυτό είναι η συμβατότητα ανάμεσα στις ψυχές. Υπάρχουν κάποιες ψυχές, που απωθούν η μια την άλλη, αλλά αυτό σε καμιά περίπτωση δεν εμποδίζει την ανάπτυξη μιας πολύ δυνατής φιλίας. Η φιλία, είναι και αυτή μια μορφή αγάπης. Εγώ προσωπικά, θεωρώ πως είναι πιο ορθό να μιλάει κανείς, για αληθινή αγάπη παρά για έρωτα. Αν ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης, τότε και η αληθινή αγάπη, είναι η πιο σωστή μορφή αγάπης. Όταν συνδυάζονται και τα δύο, τότε το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό. Τότε δημιουργούνται εκείνες οι συνθήκες, που η αγάπη γίνεται αιώνια. Αυτό, γιατί οι σύζυγοι χωρίζουν μόνο για το χρονικό διάστημα, που ο ένας βρίσκεται σε κατάσταση ύπνου και ο άλλος στη θνητή ζωή. Υπάρχουν ζευγάρια, που όταν η μια ψυχή φύγει για την άλλη ζωή, η άλλη δεν αντέχει την θλίψη και φεύγει και η δεύτερη, σε σύντομο χρονικό διάστημα. Είναι ψυχές δηλαδή που ακόμα και ο θάνατος δεν μπορεί να τις χωρίσει. Θα βρουν τρόπο και θα συναντηθούν και πάλι.

Είμαι απόλυτα πεπεισμένος, ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν ταιριάζουν. Υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να συμβιώσουν. Για να συμβιώσουν οι άνθρωποι, απαιτείται διαρκής συμβιβασμός. Στην περίπτωση των ζευγαριών, είναι αρκετό να θέλει πάντα ο ένας, ότι θέλει και ο άλλος. Όταν συμβαίνει αυτό σε ζευγάρι, τότε πρόκειται για ψυχές που είναι γεννημένες η μία για την άλλη.

Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις… ”


:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:με τη σειρά μου κι εγω απλα υποκλίνομαι:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bo wdown::bowdown:

greekteo
03-02-2008, 17:59
Πραγμaτικα αυτα που γραφεις λιγοι τα πιστευουν , και ακομα πιο λιγοι τα τηρουν.... Εγω συμπεραινω οτι καποιος εδω ειναι πολυ ερωτευμενος και η κοπελα την οποια εχει ερωτευτει πολυ μα πολυ τυχερη :):):)

NonBorn
03-02-2008, 18:04
Γενικά διαφωνώ σχεδόν κάθετα με οτιδήποτε διάβασα πιο πάνω Νάσο. Δε ξέρω πως γίνεται να πιστεύει κάποιος όλα αυτά όταν έχει ερωτευτεί και αγαπήσει πολύ!

- Η αληθινή αγάπη δεν πληγώνει ούτε πληγώνεται.
Η αληθινή αγάπη είναι αυτή που ακόμα και στο πιο ασήμαντο θα σε πληγώσει περισσότερο από ότιδήποτε άλλο στη ζωή σου όμως...

- Ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης.
Η αγάπη είναι πολύ διαφορετική από τον έρωτα! Η αγάπη είναι σίγουρα πολύ πιο δυνατή από τον έρωτα. Έρωτας μπορεί να υπάρχει πριν την αγάπη, μπορεί να υπάρχει χωρίς την αγάπη και παρα μα παρα πολύ σπάνια υπάρχει μετά την αγάπη. Η αγάπη μπορεί να μείνει, να υπάρχει, αλλά ο έρωτας να φύγει... Ρώτησε τον μπαμπά και τη μαμά σου, και τους γονείς των φίλων σου, και του γνωστούς σου και θα καταλάβεις τι εννοώ...

- Είμαι απόλυτα πεπεισμένος, ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν ταιριάζουν.
Υπάρχουν άνθρωποι που δε ταιριάζουν... Πάρε για παράδειγμα εμένα με το Spown... :rofl::rofl::rofl:



Δεν έχει σημασία ποιον έχεις πληγώσει, αν έμαθες να μην ξαναπληγώσεις. Δεν έχει σημασία τι λάθη έχεις κάνει, αν δεν τα ξανακάνεις… ”

Μερικές φορές όχι μόνο έχει σημασία ποιον πληγώνεις αλλά και από ποιον πληγώνεσαι... Και δεν είναι αν μπορείς ή όχι να το συγχωρέσεις ή να σε συγχωρέσουν, γιατί όταν αγαπάς ή είσαι ερωτευμένος σίγουρα μπορείς να συγχωρέσεις τον άλλον που έχεις απέναντι σου. Αλλά μερικά πράγματα είναι ικανά να σπάσουν ή να ραγίσουν αυτό που έχεις μέσα σου...

Και προφανώς έχουν σημασία τα λάθη που κάνεις... Τα λάθη που κάνεις, σε προσδιορίζουν, σε κάνουν να προχωρήσεις ή σε αφήνουν στάσιμο, σε κάνουν καλύτερο ή χειρότερο ή ότι άλλο. Τα λάθη σου σε κάνουν πιο δυνατό όταν δε τα ξανακάνεις... Ή πιο αδύναμο αν δεν μπορείς να τα αναγνωρίσεις και να τα παραδεχτείς!

Αν θες να ξεπεράσεις τον εαυτό σου, διδάξου απ' τα λάθη σου, γιατί τα λάθη σου είσαι εσύ!! By Κώστας.... ;)


EDIT:

Προφανώς θα με αντιπαθήσουν πολύ με αυτό το μήνυμα από ότι το κόβω (έρε τι θα ακούσω από τη Ντίνα...) αλλάμερικά πράγματα πρέπει να πονέσεις πολύ για να τα συνειδητοποιήσεις...

Και για να μη πέσετε και με φάτε, ο καθένας έχει τα βιώματα που τον προσδιορίζουν και του διαμορφώνουν σκέψη και συνείδηση! :)

Akolov
03-02-2008, 18:42
- Η αληθινή αγάπη δεν πληγώνει ούτε πληγώνεται.

Η αληθινή αγάπη είναι αυτή που ακόμα και στο πιο ασήμαντο θα σε πληγώσει περισσότερο από ότιδήποτε άλλο στη ζωή σου όμως...



Η αληθινή αγάπη καταλαβαίνει και συγχωρεί ακόμη και το μεγαλύτερο λάθος! Υπάρχουν αμέτρητα παραδείγματα στη λογοτεχνία αλλά και στη ζωή...






- Ο έρωτας είναι η πιο δυνατή μορφή αγάπης.

Η αγάπη είναι πολύ διαφορετική από τον έρωτα! Η αγάπη Aσίγουρα πολύ πιο δυνατή από τον έρωτα. Έρωτας μπορεί να υπάρχει πριν την αγάπη, μπορεί να υπάρχει χωρίς την αγάπη και παρα μα παρα πολύ σπάνια υπάρχει μετά την αγάπη. Η αγάπη μπορεί να μείνει, να υπάρχει, αλλά ο έρωτας να φύγει... Ρώτησε τον μπαμπά και τη μαμά σου, και τους γονείς των φίλων σου, και του γνωστούς σου και θα καταλάβεις τι εννοώ...





Την αγάπη τη νιώθεις όταν χάνεις κάποιον που αγαπάς και καταλαβαίνεις ότι όσα έζησες μαζί και όσα ένιωθες μαζί του δεν ήταν απλά ένα φευγαλέο συναίσθημα. Ήταν ο έρωτας, που μέσα σε όσα έχεις περάσει πυρακτόνεται σε και γίνεται ένα συναίσθημα παντοτινής αγάπης. Δεν μπορείς να ξέρεις αν αγαπάς κάποιον, δεν μπορείς να το εξηγήσεις, το νιώθεις μόνο όταν ο κόσμος χαθεί κάτω από τα πόδια σου. Ο έρωτας είναι αυτός που σε κάνει να θέλεις να ξυπνάς το πρωί δίπλα στον άνθρωπό σου, να θέλεις να μυρίσεις τα μαλλιά του, να νιώσεις το άγγιγμα του, να φιλήσεις τα χείλη του. Ο έρωτας ίσως να μην είναι η ισχυρότερη μορφή αγάπης, αλλά είναι το συναίσθημα που μπορείς να εκφράσεις, κάνοντας τον άνθρωπό σου, τον πιo ευτυχησμένο στη γη.






- Είμαι απόλυτα πεπεισμένος, ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι που δεν ταιριάζουν.

Υπάρχουν άνθρωποι που δε ταιριάζουν... Πάρε για παράδειγμα εμένα με το Spown...



Κάτω από τις κατάλληλες συνθήκες και η Αντζελίνα Ζολί μπορεί να με παντρευόταν...;)






Μερικές φορές όχι μόνο έχει σημασία ποιον πληγώνεις αλλά και από ποιον πληγώνεσαι... Και δεν είναι αν μπορείς ή όχι να το συγχωρέσεις ή να σε συγχωρέσουν, γιατί όταν αγαπάς ή είσαι ερωτευμένος σίγουρα μπορείς να συγχωρέσεις τον άλλον που έχεις απέναντι σου. Αλλά μερικά πράγματα είναι ικανά να σπάσουν ή να ραγίσουν αυτό που έχεις μέσα σου...



Αν και τα λες λιγάκι μπερδεμένα...απάντηση: βλ. αληθινή αγάπη.






Και προφανώς έχουν σημασία τα λάθη που κάνεις... Τα λάθη που κάνεις, σε προσδιορίζουν, σε κάνουν να προχωρήσεις ή σε αφήνουν στάσιμο, σε κάνουν καλύτερο ή χειρότερο ή ότι άλλο. Τα λάθη σου σε κάνουν πιο δυνατό όταν δε τα ξανακάνεις... Ή πιο αδύναμο αν δεν μπορείς να τα αναγνωρίσεις και να τα παραδεχτείς!



Δεν είναι τα λάθη σου που σε κάνουν πιο δυνατό, είναι η δύναμη να τα παραδεχτείς και να υποστείς τις συνέπειες. Η δύναμη που θα πάρεις θα σε οδηγήσει στο να μη τα επαναλάβεις και να γίνεις καλύτερος.






Αν θες να ξεπεράσεις τον εαυτό σου, διδάξου απ' τα λάθη σου, γιατί τα λάθη σου είσαι εσύ!! By Κώστας....



Τα λάθη σου είναι οι λάθος επιλογές σου, ή η αφέλεια σου. Η διδαχή που παίρνεις από τα λάθη σου είσαι εσύ....By Νασος






EDIT:

Προφανώς θα με αντιπαθήσουν πολύ με αυτό το μήνυμα από ότι το κόβω (έρε τι θα ακούσω από τη Ντίνα...) αλλά μερικά πράγματα πρέπει να πονέσεις πολύ για να τα συνειδητοποιήσεις...



Και για να μη πέσετε και με φάτε, ο καθένας έχει τα βιώματα που τον προσδιορίζουν και του διαμορφώνουν σκέψη και συνείδηση!



Πραγματικά όταν κάποιος προσπαθεί να επηρεάσει συμπεριφορές και να προκαλέσει καταστάσεις γίνεται αντιπαθητικός έως και γλοιώδης θα μπορούσα να πω! Οι εμπειρίες που έχει ο καθένας στη ζωή σίγουρα του διαμορφώνουν το χαρακτήρα, αλλά δεν είναι πάντα καλό αυτό... Για παράδειγμα, άλλο να πηγαίνεις με 20 γυναίκες και άλλο να περνάς όλη σου τη ζωή με τη μόνη γυναίκα που σε κάνει να τρέμεις με ένα της βλέμμα.

nikon
03-02-2008, 18:47
......Η αληθινή αγάπη είναι αυτή που ακόμα και στο πιο ασήμαντο θα σε πληγώσει περισσότερο από ότιδήποτε άλλο στη ζωή σου όμως...
......... ο καθένας έχει τα βιώματα που τον προσδιορίζουν και του διαμορφώνουν σκέψη και συνείδηση! :)
:1appl:
Ακριβώς έτσι είναι.

Και μια συμβουλή από κάποιον που έπαθε και έμαθε:
Δώστε αγάπη σ'αυτούς που ξέρετε ότι όσα χρόνια και αν περάσουν θα σας δίνουν αγάπη χωρίς να σας ζητάνε κάποιο αντάλλαγμα και όχι σ'αυτούς που σας δίνουν αγάπη μόνο όταν τους δίνεται αγάπη.

conn-a
03-02-2008, 18:51
EDIT:

Προφανώς θα με αντιπαθήσουν πολύ με αυτό το μήνυμα από ότι το κόβω (έρε τι θα ακούσω από τη Ντίνα...) αλλάμερικά πράγματα πρέπει να πονέσεις πολύ για να τα συνειδητοποιήσεις...

δεν εχεις να ακουσεις τιποτα απο μενα τις υπολοιπες 20 να φοβασαι:frog::frog:

jorgedept
03-02-2008, 18:54
shemale attack :P

Stavtag
03-02-2008, 18:57
Δώστε αγάπη σ'αυτούς που ξέρετε ότι όσα χρόνια και αν περάσουν θα σας δίνουν αγάπη χωρίς να σας ζητάνε κάποιο αντάλλαγμα και όχι σ'αυτούς που σας δίνουν αγάπη μόνο όταν τους δίνεται αγάπη.

Αυτή η unconditional αγάπη είναι ουσιαστικά αυτή που μετράει και αυτή που δεν σβήνει ποτέ. Αυτή έχει σημασία, και όποιος τη βρεί είναι πραγματικά ευτυχησμένος... Τρομερό το Post σου nikon69. Μακάρι να μπορούσαμε όλοι να το κρατήσουμε μέσα μας...

jorgedept
03-02-2008, 18:58
Love Is A Noob

Stavtag
03-02-2008, 19:00
Love is in the thread...

NonBorn
03-02-2008, 19:04
:1appl:
Ακριβώς έτσι είναι.

Και μια συμβουλή από κάποιον που έπαθε και έμαθε:
Δώστε αγάπη σ'αυτούς που ξέρετε ότι όσα χρόνια και αν περάσουν θα σας δίνουν αγάπη χωρίς να σας ζητάνε κάποιο αντάλλαγμα και όχι σ'αυτούς που σας δίνουν αγάπη μόνο όταν τους δίνεται αγάπη.

Να χειροκροτήσω και εγώ... Μ' αρέσει αυτή η συζήτηση αλλά θα προτιμούσα να την κάνω σε ένα cafe :p


EDIT:

Προφανώς θα με αντιπαθήσουν πολύ με αυτό το μήνυμα από ότι το κόβω (έρε τι θα ακούσω από τη Ντίνα...) αλλάμερικά πράγματα πρέπει να πονέσεις πολύ για να τα συνειδητοποιήσεις...

δεν εχεις να ακουσεις τιποτα απο μενα τις υπολοιπες 20 να φοβασαι:frog::frog:

Φήμες φήμες, μη τους ακούς... :hide::hide:


shemale attack :P

Άστα αστα jorge... HELP ME!!!

jorgedept
03-02-2008, 19:07
ακόμα δεν κατάλαβα...αλλά κλαιν μαιν

desperate_gamer
03-02-2008, 22:04
Τα λάθη σου είναι οι λάθος επιλογές σου, ή η αφέλεια σου. Η διδαχή που παίρνεις από τα λάθη σου είσαι εσύ....By Νασος

Απ' όλα αυτά, αυτό μου άρεσε πάνω απ' όλα. Αυτό πιστεύω κι εγώ. :1appl:

tasioskis
03-02-2008, 22:44
βλεπω το καναμε αρλεκιν....
φιλε νασο πολυ σωστα και πολυ σοφα αυτα που λες....

DrAvEnStOrM
03-02-2008, 22:49
ti skeytomai???Th kopela pou me servire kafe to apogeyma.pw pw ti manouli

NonBorn
03-02-2008, 22:54
ti skeytomai???Th kopela pou me servire kafe to apogeyma.pw pw ti manouli

Δώσε περισσότερες πληροφορίες... Που σε ποιο καφέ κλπ κλπ... :D :D

Katana
03-02-2008, 23:23
αμα μας πει που, παει η κοπελα, πεταξε!:rofl::rofl::rofl:

personGR
04-02-2008, 01:08
Ότι τελικά ότι και να λέγεται για το nod32 για μένα κορυφή θα είναι πάντα το Spyware Doctor των Pc tools....Αφού με φορμαρισμένο δίσκο χωρίς antivirus κόλλησα και εγώ δεν ξέρω πόσους ιούς/trojans/spywares/adwares, με έβγαλε ασπρόπρόσωπο για άλλη μια φορά...

Akolov
04-02-2008, 01:13
Ότι τελικά ότι και να λέγεται για το nod32 για μένα κορυφή θα είναι πάντα το Spyware Doctor των Pc tools....Αφού με φορμαρισμένο δίσκο χωρίς antivirus κόλλησα και εγώ δεν ξέρω πόσους ιούς/trojans/spywares/adwares, με έβγαλε ασπρόπρόσωπο για άλλη μια φορά...


Συμφωνώ ΚΑΘΕΤΑ ! μόνο αυτό έχω τίποτα άλλο !

panelix
04-02-2008, 01:22
na prostheso orizontia kai diagonios...

sickness_
04-02-2008, 02:02
αυτην την στιγμη σκεφτομε πως εχω παρατησει τελειως εδω το φορουμ και το αποθυμησα!
περαστικα modecris.
καλησπερα και καλη χρονια απο μενα, εχουμε να τα πουμε τοσο καιρο ;p

TERRORZONE
04-02-2008, 05:15
Sκεφτομε 2 βυζαρες που χαμουρεψα το καλοκαιρι στη χαλκιδικι με μεγαλη ροζ ρογα και μαλλον θα παιξω ενα μπουμπουκατο και μπορει και ενα ελικοπτερακι!!!

NonBorn
11-03-2008, 03:21
ότι μερικές φορές οι λέξεις είναι πολύ "μικρές"...

Proevofan
11-03-2008, 04:03
oti de to pisteyo pos kapoios anoikse tetoio thread...k oti ayrio exei champions league...

Nightwolf
11-03-2008, 10:22
εγώ σκέφτομαι την κοπέλα που γνώρισα εχθές το βράδυ στο μαγαζί που δουλεύω.

Valkyre
11-03-2008, 14:58
Σκεφτομαι οτι συντομα θα οδηγησω μια ferrari f430!! (αληθινη οχι αστεια...ουτε στο gran turismo :D )

NonBorn
11-03-2008, 19:58
Σκεφτομαι οτι συντομα θα οδηγησω μια fearrari f430!! (αληθινη οχι αστεια...ουτε στο gran turismo :D )

Θέλω και εγώ.....!!!!!!!! Απλά να μαι δίπλα σου!!!!

Valkyre
11-03-2008, 20:03
Θέλω και εγώ.....!!!!!!!! Απλά να μαι δίπλα σου!!!!

εκλεισε!:angry:

teddy
11-03-2008, 20:05
κριμα ρε γμτ και ειναι διθεσια η φεραρι...

NonBorn
11-03-2008, 20:08
εκλεισε!:angry:

Μη τάξεις σε τρελό και σε μικρό... Και μάλλον είμαι κ τα 2 ... :rofl::rofl::rofl:

tasioskis
11-03-2008, 20:15
να σας πω την αληθεια τις βαρεθηκα τις κωλοferrari...λεω να αλλαξω πλευρο οταν κοιμαμαι μπας και δω κανα αλλο αυτοκινητακι.

Valkyre
11-03-2008, 20:28
να σας πω την αληθεια τις βαρεθηκα τις κωλοferrari...λεω να αλλαξω πλευρο οταν κοιμαμαι μπας και δω κανα αλλο αυτοκινητακι.

proteino pagani zonda! ;)

Katana
11-03-2008, 21:11
Σκεφτομαι οτι συντομα θα οδηγησω μια ferrari f430!! (αληθινη οχι αστεια...ουτε στο gran turismo :D )

Αυτα ειναι!Εγω ουτε καν εχω κατορθωσει να μπω σε Ferrari...:tiphat:

kapellakis
17-03-2008, 20:51
σκεφτομαι τι τρελες 8α κανω οταν παρει επιτελους ο απογονος του Senna το πρωτα8λημα f1 2008!:bgrin2:

SalazarTheGreek
17-03-2008, 21:08
σκεφτομαι,ποτε θα προλαβω να γραψω 3 εκθεσεις,να κανω επαναληψη στις ακολουθιες,να κανω αλλες 15 ασκησεις Φυσικη Κατεύθυνσης:banghead::banghead:....και ολα αυτα για σημερα:fryingpan:
Κλεινω,αν θελω να προλαβω:angry:

Katana
17-03-2008, 21:14
Θέλω να δείρω τον εξυπνάκια του i.load. :)

personGR
17-03-2008, 22:42
Ότι το κρεβατάκι μου τώρα, έτσι όπως είναι ξέστρωτο και με περιμένει, είναι πολύ ελκυστικό μετά από μια κουραστική μέρα....

LAZAGR76
17-03-2008, 22:57
παλη ο ολυμπιακος πρωτος ρε γμτ.

gavrosdr
18-03-2008, 02:03
να δω πως θα παω στη σχολη αυριο που εχουν απεργια μετρο, ηλεκτρικος...(η μηπως να μην παω?:confused::bgrin2:)

WolfRathmA
18-03-2008, 02:51
Ειμαι στη δουλεια! Και θελω να παω σπιτι να παιξω COD4!!! AXAXAXA!!! :p

WolfRathmA
18-03-2008, 02:52
A! Και κατι αλλο... ΘΡΥΛΕΕΕΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!! LOL :p

Chill
18-03-2008, 05:39
Ότι θέλω 500 δολάρια για να πάρω αυτό το "μωρό" http://www.epicweapons.com/products/frostmourne/ :/

Mods να ανοίξω ένα topic για δωρεές στους "ανώνυμους warcraftholics" :P?

WolfRathmA
18-03-2008, 06:19
Ότι θέλω 500 δολάρια για να πάρω αυτό το "μωρό" http://www.epicweapons.com/products/frostmourne/ :/

Mods να ανοίξω ένα topic για δωρεές στους "ανώνυμους warcraftholics" :P?

ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! ΘΕΙΚΟ!!! ΠΡΩΤΟ!!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ!!!
:1appl:

Chill
18-03-2008, 14:30
Frostmourne Hungers wolf :P

Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι θα βγει σε περιορισμένο αριθμό αλλιώς κάποια στιγμή στάνταρ θα το χτύπαγα :/. Τι να πω ελπίζω να υπάρχει όταν μπορώ να διαθέσω το ποσό.......

gtakis
22-03-2008, 22:56
Οτι όλοι εσείς έχετε adsl και παίζετε online μεταξύ σας και εγώ εδώ και τόσο καιρό περιμένω,περιμένω,περιμένω and keep waiting.....κλαψ κλαψ κλαψ.....

LAZAGR76
22-03-2008, 22:58
γαμο τον παναθηναικο μου μεσα :badpc:

redismagik
22-03-2008, 23:01
pote tha paro to sony 3 piso apo to servis.kai pos tha kano ekpliksi stin gineka mou giata 11 xronia gnorimias.

pictorino
22-03-2008, 23:03
εγώ θα σ'αγαπώ και μη σε νοιάζει...

redismagik
22-03-2008, 23:06
Ότι θέλω 500 δολάρια για να πάρω αυτό το "μωρό" http://www.epicweapons.com/products/frostmourne/ :/

Mods να ανοίξω ένα topic για δωρεές στους "ανώνυμους warcraftholics" :P?
re chill ti na to kameis ayto to pramma?i ektos an eise sirial killer.....lolololo:rofl::rofl::rofl:

Chill
23-03-2008, 01:39
Δεν είμαι serial killer, είμαι serial slayer orc/goblin/undead/troll/dragon και λοιπών πλασμάτων από του rpg κόσμους:D.

Χώρια που κάποια στιγμή θέλω να πάω στο goth festival στο Leipzig και θέλω να είμαι παράνοιααααα :P.

NonBorn
23-03-2008, 02:33
Ότι σε αυτή τη χώρα δε θα πάμε ποτέ μπροστά... Κωστίκας & Γιωργίκας ... :p

tasioskis
23-03-2008, 12:05
Ότι σε αυτή τη χώρα δε θα πάμε ποτέ μπροστά... Κωστίκας & Γιωργίκας ... :p


για να σε κανω να λυπηθεις περισσοτερο,πηγαινε 20 χρονακια πισω. και αντι να βαλεις τα ονοματα τους,βαλε τα επιθετα τους,για πες μου τωρα πως γινεται να παμε μπροστα?????:fryingpan:

lak100
23-03-2008, 23:28
???? ????????? ?? ????? ?? ???? ? ??? ????? ??? ??????? :fryingpan: ???? ???? ?? ?????? ??? ???????? ???? ??? ????? ??? ?????? ????:(:(
________
UNIVERSAL HEALTH WAREHOUSE (http://uhwh.com/)

teddy
24-03-2008, 17:18
ποσο πολυ θελω να παραμεινει ο μητσου και ο τζιγγερ στον παναθηναϊκο...
ολυμπιακος ειμαι...

touristas
27-03-2008, 04:36
varemaraaaaaaaaaaa..........

WolfRathmA
27-03-2008, 04:40
varemaraaaaaaaaaaa..........

+1:frog:

NonBorn
27-03-2008, 22:59
Δεν μου φτάνει ο χρόνος... Δε γίνεται να εφεύρουμε + 4 ώρες για να βάλουμε στη μέρα??? Και να χρειαζόμαστε 5 ώρες ύπνο λιγότερο τη μέρα????

NonBorn
28-03-2008, 00:32
Δεν χρειάζεται προφανώς να γράψω με ποια θέλω να περνάω τις παραπάνω ώρες της ημέρας.... :blush:

tasioskis
28-03-2008, 00:36
Δεν χρειάζεται προφανώς να γράψω με ποιον θέλω να περνάω τις παραπάνω ώρες της ημέρας.... :blush:



κωστα μου δεν εχω κανενα προβλημα ,το ξερω οτι θα ζηλεψουν πολλοι,αλλα....

WolfRathmA
28-03-2008, 06:23
Δεν χρειάζεται προφανώς να γράψω με ποια θέλω να περνάω τις παραπάνω ώρες της ημέρας.... :blush:

E.. Σε λιγο θα χωρισεις και μετα θα εισαι εδω ολη μερα παλι :rofl::rofl::rofl::rofl: :frog:

modecris
28-03-2008, 14:33
Πως μπήκανε ψύλλοι στ`αυτιά μου με την Natasha...

redismagik
28-03-2008, 23:59
exo na kano mia agora oikopedou kai kapou me kollaei i poleodomia,kai de xero telika ti tha ginei....

touristas
29-03-2008, 00:00
skeftomai oti aurio douleuo proi proi kai ksenerono........

ProEvo
29-03-2008, 00:07
Σκέφτομαι ότι στο La Tortura η Shakira είναι απίθανη. Ουφ. Πάλι ερωτεύτηκα.

redismagik
29-03-2008, 00:09
Σκέφτομαι ότι στο La Tortura η Shakira είναι απίθανη. Ουφ. Πάλι ερωτεύτηκα.
molis skeftika oti den exeis kamia tixi......!!:rofl:

ProEvo
29-03-2008, 00:09
molis skeftika oti den exeis kamia tixi......!!:rofl:

LoL :rofl::rofl:

tasioskis
29-03-2008, 01:33
Πως μπήκανε ψύλλοι στ`αυτιά μου με την Natasha...


χαχαχαχαχ, να με προσεχεις γιατι αυριο θα ειναι αργα,αυριο θα ειναι αργα,ματια μου γλυκα δεν την αντεχεις....(την NATASHA)

σκέφτομαι οτι το μυαλο του modecris ειναι ειναι ενα μονίμως ανοιχτό αερόστατο.:1appl::1appl::1appl:

NonBorn
30-03-2008, 23:42
Ότι είμαι πολύ τυχερός που την γνώρισα και μπήκε στη ζωή μου...

personGR
30-03-2008, 23:49
Ότι είμαι πολύ τυχερός που την γνώρισα και μπήκε στη ζωή μου...

Για την F2007 δε μιλάς?

(πες μου ότι μάντεψα σωστά!)

tasioskis
30-03-2008, 23:49
Ότι είμαι πολύ τυχερός που την γνώρισα και μπήκε στη ζωή μου...


ρε κωστα χαίρομαι για σενα,αλλα το τελευταιο καιρο με τα ποστ σου, θα παθουμε διαβητη...

NonBorn
30-03-2008, 23:51
Για την F2007 δε μιλάς?

(πες μου ότι μάντεψα σωστά!)

Η F2007 είναι περαστική ήδη βγήκε F2008 :p Ελπίζω να μην είναι περαστική και αυτή στην οποία αναφέρομαι! ;)

I'm in love, πειράζει ? :p

personGR
30-03-2008, 23:53
I'm in love, πειράζει ? :p

I see...
Περαστικά τότε... :p

litanies
30-03-2008, 23:57
weekend is over....

ps4
31-03-2008, 00:09
Σκεφτομαι αν η τυπισσα που παιζει στο transformers the movie την φιλη του πρωταγωνιστη, ειναι αληθινη ή special effects.

Ημαρτον............

kapellakis
31-03-2008, 20:56
σκεφτομαι ποσο ατυχος ειμαι που ειμαι Ελληνας...

conn-a
31-03-2008, 20:59
σκεφτομαι ποσο ατυχος ειμαι που ειμαι Ελληνας...
γιατι το λες αυτο αν επιτρεπεται???:confused::confused:
για ποιο απο ολα δηλαδη??:rofl::rofl:

NonBorn
31-03-2008, 21:00
Ότι με πήρανε χαμπάρι :p (Τάσο :rofl::rofl::rofl:)

touristas
31-03-2008, 21:00
de skeftomai,de thelo na skeftomai tipota,mou prokalei kourasi..............

urquattros
31-03-2008, 21:00
giati ntrepese pou eisai ellinas?

tasioskis
31-03-2008, 21:01
Ότι με πήρανε χαμπάρι :p (Τάσο :rofl::rofl::rofl:)


σου δινω το λογο μου στο μαυσωλειο του λενιν φιλε μου,αν εχω πει κατι εγω να μου κοπει η γλωσ.... ουπς....

conn-a
31-03-2008, 21:03
οτι η ηλιθια εσβησα την υπογραφη μου απο το πισι και τωρα καποιος ονοματα δεν λεμε(τεο) θα κατσει να την ξανακανει απο την αρχη:hide::hide:τεο θεεεεε:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:

Dragonpaul
31-03-2008, 21:03
Οτι δεν αντεχω το 4-0!!!! Ουτε το πρωταθλημα δε ξερω αν θα διωξει τους εφιαλτες..... Και απο ποιον? Απο το αεκακι.:rant:

conn-a
31-03-2008, 21:04
σου δινω το λογο μου στο μαυσωλειο του λενιν φιλε μου
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: τι λες παλι ρε συντροφε??χαχαχαχαχααχα

tasioskis
31-03-2008, 21:05
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: τι λες παλι ρε συντροφε??χαχαχαχαχααχα


τι γελας καλε!!!? δινει πιο πολυ κυρος ετσι...

kapellakis
31-03-2008, 21:05
+
γιατι το λες αυτο αν επιτρεπεται???:confused::confused:
για ποιο απο ολα δηλαδη??:rofl::rofl:
lol κατι δικα μου...
1ον: η ωραια μας χωρα..δεν εχει πιστα F1 !!!(αισχος!)
2ον:ηθελα να γινω πιλοτος f1 & οντας πολιτης της χωρας μας η πιθανοτητες στενευουν σημαντικα..αρα το ονειρο μου..γιοκ:(:(:(
3ον: φτιαξτε καμια πιστα ρεεεεε:bgrin2:

κατα τα αλλα συμπαθω πολυ την ιστορια της και θαυμαζω τους αρχαιους + γενναιους πολεμιστες μας που αγωνιστικαν για την ελευθερια μας:1appl:
αυτα....

kapellakis
31-03-2008, 21:09
giati ntrepese pou eisai ellinas?
δεν ντρεπομαι..απλα αισθανομαι ατυχος:(

conn-a
31-03-2008, 21:09
+
lol κατι δικα μου...
1ον: η ωραια μας χωρα..δεν εχει πιστα F1 !!!(αισχος!)
2ον:ηθελα να γινω πιλοτος f1 & οντας πολιτης της χωρας μας η πιθανοτητες στενευουν σημαντικα..αρα το ονειρο μου..γιοκ:(:(:(
3ον: φτιαξτε καμια πιστα ρεεεεε:bgrin2:

φοβουνται για τον ανερχομενο σουμι(για μενα λεω μην ψαχνεστε!!!):rofl::rofl::rofl:


κατα τα αλλα συμπαθω πολυ την ιστορια της και θαυμαζω τους αρχαιους + γενναιους πολεμιστες μας που αγωνιστικαν για την ελευθερια μας:1appl:
αυτα....
:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:: Thud::Thud:

greekteo
31-03-2008, 21:32
δεν ντρεπομαι..απλα αισθανομαι ατυχος:(

Κοιτα το πολυ πολυ πας εξωτερικο και ετσι εχεις την ιστορια της Ελλαδας στην πλατη σου και την δυνατοτητα να ικανοποιησεις το ονειρο σου :p

kapellakis
31-03-2008, 21:34
Κοιτα το πολυ πολυ πας εξωτερικο και ετσι εχεις την ιστορια της Ελλαδας στην πλατη σου και την δυνατοτητα να ικανοποιησεις το ονειρο σου :p
το σκεφτηκα αλλα τωρα ειναι αργα...:( πολυ αργα:(:(

tasioskis
31-03-2008, 21:34
οτι εδω και μηνες εχω χασει 18 κιλα,αλλα παλι σκεφτομαι το φαι....

conn-a
31-03-2008, 21:36
το σκεφτηκα αλλα τωρα ειναι αργα...:( πολυ αργα:(:(
ποτε δεν ειναι αργα για να πραγματοποιησεις τα ονειρα σου(πω πω τι λεω η ποιητρια?:rofl::rofl:)

redismagik
31-03-2008, 21:43
kala re pou.. mou 4 apo tin aek?

kapellakis
31-03-2008, 21:45
ποτε δεν ειναι αργα για να πραγματοποιησεις τα ονειρα σου(πω πω τι λεω η ποιητρια?:rofl::rofl:)
λες? εχω ακομα καιρο? Hami σου'ρχομαι!!!:rofl:

greekteo
31-03-2008, 21:46
το σκεφτηκα αλλα τωρα ειναι αργα...:( πολυ αργα:(:(

Τι αργα καλε?? 17 εισαι εσυ... Εχεις χροοοοονιααα :p

kapellakis
31-03-2008, 21:52
Τι αργα καλε?? 17 εισαι εσυ... Εχεις χροοοοονιααα :p
....και ζαμανια:rofl:

john
02-04-2008, 00:53
skeftomoyn oti polli mauro exei i photo pano-pano sto forum mas
mipos deksia na ebene kati apo Resistance 2:blush::tongue::hide:

NonBorn
05-04-2008, 19:01
Ότι δε πρέπει να βγαίνεις στο δρόμο με τέτοια βροχή γιατί οι μισοί Έλληνες έχουν πάρει δίπλωμα από το παράθυρο... Μη μιλήσω για τις Ελληνίδες....

Angelina
05-04-2008, 19:03
Ότι πρέπει πάντα να είσαι χαρούμενος για να κάνεις και τους άλλους χαρούμενους ....

modecris
07-04-2008, 04:12
Συνάντησα μια Gallardo σήμερα αλλά ο φούστης ήταν τυχερός...
μόλις είχα βγει απ`τα pits (= γεμάτος από καύσιμα) και μου ξέφυγε...

Proevofan
07-04-2008, 04:15
Ότι δε πρέπει να βγαίνεις στο δρόμο με τέτοια βροχή γιατί οι μισοί Έλληνες έχουν πάρει δίπλωμα από το παράθυρο... Μη μιλήσω για τις Ελληνίδες....


ouuuuuuuuuuuuuuuuuu...opos tha ekanan k ta maimoudakia tou themou! :P

NonBorn
07-04-2008, 22:48
Ότι κάποιος πρέπει να ξεαγχωθεί που δίνει γαλλικά την άλλη Κυριακή!!

Valkyre
07-04-2008, 22:56
η κοτα εκανε το αυγο , ή το αυγο την κοτα?

redismagik
07-04-2008, 22:57
den me paei tipota simera....

Angelina
07-04-2008, 23:09
Θα έρθω να συμφωνήσω με κάποιον που το είπε νωρίτερα ..... Γίνεται να προστεθούν λίγες ώρες ακόμα στο 24ώρο ?!?! Βεβαια εγώ τις θέλω για άλλο λόγο.... Δεν προλαβαίνω με τίποτα όλες μου τις υποχρεώσεις .... Και μιας και περισσότερες ώρες δεν μπορώ να βρω, μήπως να μειώσω τις υποχρεώσεις μου και να τους γράψω όλους ..... κάπου που δεν έχω .... ?!? Ιδού η απορία ...... :confused::confused::confused::confused::confused: :confused:
:prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

Valkyre
07-04-2008, 23:13
Θα έρθω να συμφωνήσω με κάποιον που το είπε νωρίτερα ..... Γίνεται να προστεθούν λίγες ώρες ακόμα στο 24ώρο ?!?! Βεβαια εγώ τις θέλω για άλλο λόγο.... Δεν προλαβαίνω με τίποτα όλες μου τις υποχρεώσεις .... Και μιας και περισσότερες ώρες δεν μπορώ να βρω, μήπως να μειώσω τις υποχρεώσεις μου και να τους γράψω όλους ..... κάπου που δεν έχω .... ?!? Ιδού η απορία ...... :confused::confused::confused::confused::confused: :confused:
:prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

Να κρατησεις τις ισσορροπιες αφου εξηγησεις την κατασταση σου στους ανθρωπους αυτους.Εαν σε αγαπουν και ενδιαφερονται για εσενα θα καταλαβουν , αν οχι τοτε θα καταλαβεις εσυ ποιος αξιζει για εσενα και ποιος οχι.

tasioskis
07-04-2008, 23:17
Να κρατησεις τις ισσορροπιες αφου εξηγησεις την κατασταση σου στους ανθρωπους αυτους.Εαν σε αγαπουν και ενδιαφερονται για εσενα θα καταλαβουν , αν οχι τοτε θα καταλαβεις εσυ ποιος αξιζει για εσενα και ποιος οχι.


ρε φιλε οτι και να πεις εσυ,ειναι νομος....:1appl::1appl::1appl::1appl:

alestr9s
07-04-2008, 23:36
Να πάρω καλτσόνε ΜΕ ή ΧΩΡΙΣ μπέικον...?

redismagik
08-04-2008, 00:04
opa mi xalas tin psixi sou...

kapellakis
14-04-2008, 12:07
σκεφτομαι τον αδικο χαμο του Ayrton Senna και καταλαβαινω ποσο αδικη ειναι η ζωη:(

jammin
14-04-2008, 12:10
σκεφτομαι να σηκωσω τον κωλο μου και να παω να κανω επιτελους adsl συνδεση για το σπιτι, για να κανουμε καλη παρεα ή μαλλον να μπω και εγω στην καλη παρεα

Akolov
15-04-2008, 23:55
Θα έρθω να συμφωνήσω με κάποιον που το είπε νωρίτερα ..... Γίνεται να προστεθούν λίγες ώρες ακόμα στο 24ώρο ?!?! Βεβαια εγώ τις θέλω για άλλο λόγο.... Δεν προλαβαίνω με τίποτα όλες μου τις υποχρεώσεις .... Και μιας και περισσότερες ώρες δεν μπορώ να βρω, μήπως να μειώσω τις υποχρεώσεις μου και να τους γράψω όλους ..... κάπου που δεν έχω .... ?!? Ιδού η απορία ...... :confused::confused::confused::confused::confused: :confused:
:prayer::prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

Κόψε λίγο το surfing.Κόψε λίγο το msn .Κόψε λίγο το ps3forum.Κόψε λίγο τα ψέματα με τους γονείς σου και τράβα μείνε ραφήνα αν γουστάρεις τόσο.Κόψε λίγο τις βολτόυλες στα παλιά μας μέρη , βλέπουν και γνωστοί και δεν θες να ξέρεις τι λένε , αλλά την διάθεση σου δεν θα στην χαλάσω εγώ .Κόψε τα πολλά τηλεφωνήματα.Κόψε το χορό και ξεκίνα κάτι με περισσότερη σωματική άσκηση , χάνεις και τα περιττά ;-).Κόψε λίγες ώρες από τον ύπνο σου . Μάθε το ξυπνητήρι μόλις κουδουνίσει να είσαι όρθια χωρίς πολλά πολλά .Κόψε το βάψιμο , παρόλο που ακόμα δεν πρόλαβες να αισθανθείς πως είναι να είσαι single (ΧΑΝΕΙΣ χαχαχα !!!), σίγουρα έχεις αρχίσει την σπάτουλα και το αλέυρι , τσάμπα χρόνος , για όποιον θέλει το προσωπό σου να το φιλάει και να τον αγγίζει.Κόψε το τσιγάρο , ποιος ξέρει οι αδύναμοι χαρακτήρες το αρχίζουν ακόμα και στα 22 ;ΡΝα παίρνεις το αμάξι μέχρι τον άγιο δημήτριο και μετά metro για την σχολή . Είναι πιο γρήγορο , αποδεδειγμένο . θύμησου όχι πέμπτη έχει λαική :-)!Τώρα αν τα κάνεις ή όχι , δεν ξέρω δεν με αφορά .Αρχίδια πάντως στην ζωή σου δεν είχες και ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ . Aloha....

personGR
16-04-2008, 00:04
Οτί το Last Night μοιάζει περισσότερο με το 18 παρά με το Play, πράγμα που με εκνευρίζει(cd του moby είναι όλα αυτά)

Ότι έχω να κάνω μια άσκηση στα Αρχαία και το τετράδιο το άφησα κάτω από το θρανίο.

Το Πάσχα να βάλω τα λεφτά στην τράπεζα ή να πάρω το Haze?

Ότι την Πέμπτη γράφω Χημεία και δεν έχω ανοίξει βιβλίο.

Ότι επιτέλους ήρθε η δισκογραφία των Diorama να καούμε λίγο.

Οτί πρέπει να μπει μια τάξη στο δωμάτιο μου γιατί θυμίζει Κόσσοβο.

Ότι αύριο έρχεται η αδερφή μου και δε θα μπορώ να βάζω μουσική των [:SITD:] μετά τα μεσάνυχτα.

Ότι θέλω να πάω σινεμά, αλλά δεν ξέρω ποια ταινία να δω.

Ότι βαριέμαι να κάνω Update το ps3..

Έχω και άλλες σκέψεις αλλά βαριέμαι να τις γράψω...

NonBorn
16-04-2008, 22:14
Ότι είμαστε πολύ μικροί μπροστά στη φύση... Και τα προβλήματα μας ή αυτά που μας δημιουργούν ή δημιουργούμε ή μας απασχολούν πολλές φορές είναι μηδαμινά μπροστά σε άλλα που απλά δεν έτυχαν σε μας...

Υγεία σε όλους, πάνω απ όλα παιδιά! Τετρημένο αλλά έχει τόσο μεγάλη αξία... Τη μεγαλύτερη...

Angelina
16-04-2008, 22:49
Ότι ώρες-ώρες ασχολούμαστε και μας ενοχλούν κάτι πράγματα τόσο ανούσια που πραγματικά σε δύσκολες ώρες, όπως τώρα, ούτε καν τα σκέφτεσαι .... και αν τα σκεφτείς απλά γελάς και σου φαίνονται αληθινά αστεία!!!!

Υγεία πάνω από όλα και τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα.... Ας κάτσουμε για μια στιγμή να το σκεφτούμε αυτό και ας του δώσουμε την αξία που πρέπει ....

kyriakos7
20-04-2008, 18:22
Ωρα για γηπεδο... :wave:

conn-a
20-04-2008, 18:50
επηρεασμενη απο το ποστ του περσον εχω να πω οτι πρεπει να διαβασω λατινικα ολη την υλη γιατι δεν με βλεπω καλα του χρονου οτι πρεπει να διαβασω ολοκληρο δημοσθενη στα αρχαια και οτι 4 μαιου και 11 δινω προφ και δεν ξερω την τυφλα μου:banghead::banghead::banghead:
Υ.Γ:περσον υπαρχουν και χειροτερα!!!:(:(:(
επισης αναρωτιεμαι-σκεφτομαι κιολας για το ποτε θα ερθει ο γουεντ στην Ελλαδα:blush::frog:

greekteo
20-04-2008, 22:37
επισης αναρωτιεμαι-σκεφτομαι κιολας για το ποτε θα ερθει ο γουεντ στην Ελλαδα:blush::frog:



Α δεν το μαθες?? Θα ερθει Ελλαδα και θα παει Μυκονο να συναντησει απο κοντα τον Γαλατη και τον Μαρκελλο Νυχτα prive :p

conn-a
20-04-2008, 22:44
Α δεν το μαθες?? Θα ερθει Ελλαδα και θα παει Μυκονο να συναντησει απο κοντα τον Γαλατη και τον Μαρκελλο Νυχτα prive :p
και τι φοβασαι μηπως σου φαει ο νυκτας και ο γαλατης το γκομενο?:hide:ντροπηηη σου που προσπαθεις να διαβαλλεις εστω και στο ελαχιστο την αρρενωποτητα του γουεντακου!!:frog:

greekteo
20-04-2008, 22:51
και τι φοβασαι μηπως σου φαει ο νυκτας και ο γαλατης το γκομενο?:hide:ντροπηηη σου που προσπαθεις να διαβαλλεις εστω και στο ελαχιστο την αρρενωποτητα του γουεντακου!!:frog:

εγω ειμαι ανωμαλος και μου αρεσουν οι γυναικες ειπαμε :p


Να ναι καλα ο Desperate_Gamer για την φωτο
http://www.imageshack.gr/files/nmx735g3ipvcd2z2sjsm.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=nmx735g3ipvcd2z2sjsm.jpg)

conn-a
20-04-2008, 23:00
εγω ειμαι ανωμαλος και μου αρεσουν οι γυναικες ειπαμε :p


Να ναι καλα ο Desperate_Gamer για την φωτο
http://www.imageshack.gr/files/nmx735g3ipvcd2z2sjsm.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=nmx735g3ipvcd2z2sjsm.jpg)
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι βρε αντε ασχολεισου με την γκαρνερ που αντι για το αλιας επρεπε να την βαλουν να παιξει στο αλιεν να της ερθει ο ρολος γαντι ντροπη α ρε θεε μιλλερ τι σου λενε και σενα!!
http://www.imageshack.gr/files/jkse5hhj7mozk9hlv7zy_thumb.jpg

NonBorn
20-04-2008, 23:23
Ότι οι βάζελοι πρέπει να αρχίσουν τα ηρεμιστικά για να αντέξουν κ άλλο τον πρόεδρο τους... :p

modecris
23-04-2008, 17:33
Ότι χειρότερα και από τους server της konami κατάντησε το forum...όλο down είναι.

NonBorn
25-04-2008, 00:39
Ότι χειρότερα και από τους server της konami κατάντησε το forum...όλο down είναι.

:rofl::rofl::rofl::rofl:

Κορυφαία και η υπογραφή...!! :D

Doctor GR
25-04-2008, 15:06
εγώ σκέφτομαι ότι είναι γ@μ@ πάσχα το φετινό.. αφού είμαστε καλά, δεν υπάρχει άλλο πρόβλημα

modecris
25-04-2008, 15:09
Πρόσεχε ρε φίλε...

Akolov
25-04-2008, 15:13
Συμβαίνουν δυστυχώς...Όλα μέσα στο πρόγραμμα , τίποτα δεν είναι ροζ στο κόσμο τούτο , καλή επισκευή , αφού δεν έχει πειράξει μοτέρ , μην σκας , θα σου έρθουν από αλλού τα καλά,ο τροχός γυρίζει ! Φάε λίγο κοκορέτσι και για μένα :) !

Doctor GR
25-04-2008, 15:31
εγώ προσέχω ..κάποιες άλλες δεν προσέχουν και περνάνε με κόκκινο.. όσο που λές δεν έχει πειράξει το μοτερ, αν ανοίξεις το καπό θα δείς ότι είναι όλο μέσα..(καλα μπρος δεν παίρνει εννοείται) ενώ και το τιμόνι έσπασε και κάνει γύρω γύρω όλοι :P λολ

Valkyre
25-04-2008, 15:37
σιδερα ειναι φιλε μου , φτιαχνονται.Την υγεια μας να εχουμε.Το ξερω οτι ξενερωσες και στεναχωριεσαι , αλλα αφου εισαι εσυ καλα μη σκας! ;)

Doctor GR
25-04-2008, 15:49
μπα εντάξει είμαι. Βλέπω την φωτογραφία και γελάω :)

tasioskis
26-04-2008, 00:54
ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι το mega chanel στην διαφήμιση των ''αθλιων'' του ουγκο
εβαλε το still loving you των scorpions... που κολαει....?????

conn-a
26-04-2008, 00:57
εγω σκεφτομαι οτι θα ηθελα να μου κανει δωρο μια λαμπαδα καποιος με ps3 πανω που θα δινει μαζι και gt5 ζηταω πολλα?μηπως επρεπε να το βαλω στο θρεντ με τις τρελες επιθυμιες??:frog:

tasioskis
26-04-2008, 01:04
εγω σκεφτομαι οτι θα ηθελα να μου κανει δωρο μια λαμπαδα καποιος με ps3 πανω που θα δινει μαζι και gt5 ζηταω πολλα?μηπως επρεπε να το βαλω στο θρεντ με τις τρελες επιθυμιες??:frog:


ηλιθια εχασες την ευκαιρια σου.... για κανε μια βολτα στο thread gt στο pc... διαβασε να δεις τι εγραψε ο κωστας...

Valkyre
26-04-2008, 01:22
Κωσταντινα για εσενα μονο αγορασα μια λαμπαδα μουρλια!

Εριξα λιγο κερι στο ξυρισμενο κεφαλι του Went εβαλα φυτιλακι και του εβαλα μια μεγαλη κορδελλα γυρω γυρω!Ειναι η λαμπαδα σου!

Το μονο που χρειαζεται ειναι να τον "αναψεις"!! :D

(αν τα καταφερεις να τον αναψεις δηλαδη γιατι εχει "περιεργα" γουστα τουτος και "φυσαει" τωρα τελευταια!Γι αυτο βαλε ενα "κυπελλακι" γυρω του!) :D :D

conn-a
26-04-2008, 01:37
Κωσταντινα για εσενα μονο αγορασα μια λαμπαδα μουρλια!

Εριξα λιγο κερι στο ξυρισμενο κεφαλι του Went εβαλα φυτιλακι και του εβαλα μια μεγαλη κορδελλα γυρω γυρω!Ειναι η λαμπαδα σου!

Το μονο που χρειαζεται ειναι να τον "αναψεις"!! :D

(αν τα καταφερεις να τον αναψεις δηλαδη γιατι εχει "περιεργα" γουστα τουτος και "φυσαει" τωρα τελευταια!Γι αυτο βαλε ενα "κυπελλακι" γυρω του!) :D :D
:rofl::rofl: thanks για το δωρο θα τον παρω!!με την κυριολεκτικη εννοια παντα!!προστυχοιιιι

conn-a
30-04-2008, 02:26
σκεφτομαι οτι καλα ηταν το πασχα με τις διακοπουλες μας και τις μασαμπουκες μας:frog:αλλα τωρα αρχιζουν παλι τα σχολεια φροντιστηρια ΑΓΓΛΙΚΑ και ποιος παει παλι γαμωτο:banghead::banghead::banghead::banghead::ban ghead:

greekteo
30-04-2008, 02:32
σκεφτομαι οτι καλα ηταν το πασχα με τις διακοπουλες μας και τις μασαμπουκες μας:frog:αλλα τωρα αρχιζουν παλι τα σχολεια φροντιστηρια ΑΓΓΛΙΚΑ και ποιος παει παλι γαμωτο:banghead::banghead::banghead::banghead::ban ghead:

Εγω σκεφτομαι πως ειναι δυνατον η Ντινα να σκεφτεται :rofl::rofl::rofl: Of course kidding.. Αγαπαμε conn-a και φυσικα φορουμ χωρις conn-a δεν γινεται :p

conn-a
30-04-2008, 02:34
Εγω σκεφτομαι πως ειναι δυνατον η Ντινα να σκεφτεται :rofl::rofl::rofl: Of course kidding.. Αγαπαμε conn-a και φυσικα φορουμ χωρις conn-a δεν γινεται :p
κριμα και σκεφτομουν να σου δωσω το στικ για το gt5 κριμα κριμα:frog::frog::frog:

greekteo
30-04-2008, 02:36
κριμα και σκεφτομουν να σου δωσω το στικ για το gt5 κριμα κριμα:frog::frog::frog:

Ξερετε τι σκεφτομαι τωρα?? Οτι η conn-a ειναι η πιο ομορφη, ταλαντουχα, εξυπνη κοπελα στον κοσμο



> με καποιες εξαιρεσεις βεβαια που την ξεπερνανε <
:p:p:p

conn-a
30-04-2008, 02:36
Ξερετε τι σκεφτομαι τωρα?? Οτι η conn-a ειναι η πιο ομορφη, ταλαντουχα, εξυπνη κοπελα στον κοσμο με καποιες εξαιρεσεις βεβαια που την ξεπερνανε :p
αστο δεν το σωνεις επειδη απλα λες την αληθεια:rofl::rofl::rofl::rofl:

Valkyre
30-04-2008, 03:28
ignore ignore ignore! :D :D

leone
05-05-2008, 20:40
σκεφτομαι ποσο ωραια θα ηταν να ειχα λεφτα να παρω μια full hd 46",,,,,,,ετσι για να παιζω και γω ....... αχχχχχχχχ

Akolov
06-05-2008, 21:24
Να κερδισει ο Massa στην ΤΟΥΡΚΙΑ !

touristas
07-05-2008, 02:18
σκεφτομαι ποσο ωραια θα ηταν να ειχα λεφτα να παρω μια full hd 46",,,,,,,ετσι για να παιζω και γω ....... αχχχχχχχχ
an den exeis hd pare mia 19ra gia to domatio kai kali einai.na tin exeis kai apoklistikotita na mi sta prizoun manades,paterades,aderfes, gomenes ktl

leone
07-05-2008, 02:46
an den exeis hd pare mia 19ra gia to domatio kai kali einai.na tin exeis kai apoklistikotita na mi sta prizoun manades,paterades,aderfes, gomenes ktl
26" βασικα σκεφτομαι αλλα πιο μετα οχι τωρα ...

jammin
07-05-2008, 11:31
:( σκεφτομαι οτι την Παρασκευη θα φυγω για μια εβδομαδα και θα μου λειψει και η παρεα μας εδω και το gta :(

leone
07-05-2008, 11:58
:( σκεφτομαι οτι την Παρασκευη θα φυγω για μια εβδομαδα και θα μου λειψει και η παρεα μας εδω και το gta :(
που θα πας αν επιτρεπεται ?

nikon
07-05-2008, 16:10
....είχα πάρει Tekken και Bowling και πριν προλάβω να παίξω ξεκίνησα GTAIV θέλω να πάρω τους χάρτες στο CoD4 και σε λίγο θα βγει το Wipeout........ πω πωωωωω αγχώθηκα........:Thud:

a40ntistos
07-05-2008, 20:15
Οτι το βράδυ στις 23:00 θα βγούνε οι παίχτες της ομάδας μου και θα αναγκαστούν να χειροκροτήσουνε τους αιώνια μισητούς και σιχαμένους...
Τέτοια μέρα να μην ξαναπεράσει ποτέ...

Valkyre
07-05-2008, 20:48
Oτι χρειαζομαι καινουργια σινεμπλοκ που να αντεχουν...

gavrosdr
07-05-2008, 21:26
οτι αυριο το πρωι δεν εχω τιποτα να κανω επιτελους και το ωραιο μου κρεβατακι θα με ανεχτει ως το μεσημερι...

Chill
08-05-2008, 00:36
Την Γιάννα Αγγελοπούλου..........Έλεος ερχόμενος τώρα στο σπίτι μου και περνώντας έξω από την Χαλυβουργική μου πετάχτηκε ένα πετραδάκι στο παρ μπριζ και μου έκανε σημάδι. Δεν είναι μεγάλο αλλά μου χαλάει τη μόστρα το κέρατο μου μέσα........Αν δεν με καλύψει η ασφάλεια πρέπει να σκάσω κερατιάτικα. Και αν προσθέσουμε και την μεμβράνη που πρέπει να ξαναπεράσω στο τζάμι ένα 250άρι θα μου φύγει στην ξεφτίλα. Ευτυχώς που ήμουν με το Citroen γιατί αν είχα την μπέμπα και μου τύχαινε καμιά τέτοια μαλακία θα μπούκαρα στην Χαλυψ και θα τα έκανα γυαλιά καρφιά :fryingpan:.

jammin
09-05-2008, 19:55
που θα πας αν επιτρεπεται ?
λογω δουλειων δεν μπηκα καθολου 2 μερες τωρα και για αυτο δεν απαντησα...
Αθηνα για δουλειες. Ειμαι απο Β. Ελλαδα.
Ευτυχως πηρα τελικα μαζι μου το laptop και ετσι θα τα λεμε εδω. Απλα δεν θα παιζω gta

Ειπαμε ευτυχως θα εχω εσας!!!:yay:

leone
09-05-2008, 19:57
Αποτοξινοση απο το gta :p

jammin
09-05-2008, 20:00
Oτι χρειαζομαι καινουργια σινεμπλοκ που να αντεχουν...
δικε μου... πλακα με κανεις!!!
Χθες αφησα και το δικο μου αυτοκινητο στο συνεργειο για σινεμπλοκ:tiphat:

jammin
09-05-2008, 20:02
Αποτοξινοση απο το gta :p
νου πω δεν εχεις και αδικο!!!:badpc::badpc::badpc:

jammin
09-05-2008, 20:03
να σου πω ηθελα να γραψω...
οτι να 'ναι!!!

Ας το ενωσει καποιος sorry

Valkyre
09-05-2008, 20:03
δικε μου... πλακα με κανεις!!!
Χθες αφησα και το δικο μου αυτοκινητο στο συνεργειο για σινεμπλοκ:tiphat:

Δεν μου το ελεγες να σου δωσω και το δικο μου? :D

Giannis
09-05-2008, 20:18
.....................................Η ζωή είναι ωραία και σκατά μαζί....................................

teddy
09-05-2008, 21:12
μεγαλη απατη ο μπουρμπουληθρας και τα αλλα συναφη αυτοματα πλυντηρια αυτοκινητων...
ναι το ξερω οτι εκανα βλακεια που το πηγα εκει,αλλα βιαζομουν τρελα...
το επλυνα λοιπον,και το αποτελεσμα ηταν,απλα να φυγουν οι πολλες λασπες απο πανω...

οξωωωωωωωωωω.....

Akolov
11-05-2008, 19:55
Σκεφτομαι πως σημερα εδωσα το προφ , και ολα πηγαν πολυ καλα ;-)

Στρατο Γιωργο Γιαννη Φωτη Τζεο Παναγιωτη ... συγχωρεστε με που δεν ηρθα μαζι σας χτες :-(

jammin
11-05-2008, 19:59
Σκεφτομαι πως σημερα εδωσα το προφ , και ολα πηγαν πολυ καλα ;-)

Στρατο Γιωργο Γιαννη Φωτη Τζεο Παναγιωτη ... συγχωρεστε με που δεν ηρθα μαζι σας χτες :-(
:1appl:μπραβο και καλα αποτελεσματα!!!:wave:

Akolov
12-05-2008, 04:12
Σε ευχαριστω πολυ πολυ jammin !

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΡΩΤΩ ΠΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΥΚΟΝΟ διακοπες πενθημερη με τις σχολες τωρα αυτον τον μηνα ?

g21ath
12-05-2008, 11:59
Μπραβο Νασουλη ειμασταν ολοι σιγουροι οτι θα τα πας καλα ,αντε και εις ανωτερα,μας ελειψες ρε μπαγασα το Σαββατο περασαμε φανταστικα και θα το ξανακανουμε.
Το κορυφαιο της βραδιας, εκει που καθομαστε και τα λεμε στο cafe περναει απο πανω ενα ελικοπτερο, και ακουμε τον θεο ZEUSGREECE
''ποιος μ@λ@κ@ς καλεσε ελικοπτερο?:rofl::rofl:

Akolov
12-05-2008, 12:34
Βρισκομαι ενα λεπτο πριν φυγω για την σχολη και ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ !!!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!!!!!!
Γιατι ρε γαμωτο να μην ειμαι εκει......βεβαια θα ξαναβγουμε οπως το εχουμε κανει τοσες φορες , αλλα ηθελα να ειμαι την πρωτη φορα που θα γνωριζομασταν οι μισοι με τους αλλους μισους !!!


Οσο για την ατακα του γιαννη , ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ! Οσο θυμαμαι τα μπινελικια στα prive που εφερνα ελικοπτερα ΤΟΣΟ περισσοτερο σκαω στα γελια !!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!!

CU το βραδυ μεσα !

modecris
15-05-2008, 14:08
...βρε λες τελικά...όλα τα στοιχεία αυτό δείχνουν...από βδομάδα θα ξέρω σίγουρα...

Valkyre
15-05-2008, 14:43
...βρε λες τελικά...όλα τα στοιχεία αυτό δείχνουν...από βδομάδα θα ξέρω σίγουρα...


τι εννοεις?Για κανε ενα explain βρε απιστευτε modecris! :D

leone
15-05-2008, 14:47
σκεφτομαι να βαλω φωτια στους servers της EA γιατι δε μπορω να παιξω με τπτ fifa.....

greekteo
15-05-2008, 18:48
σκεφτομαι να βαλω φωτια στους servers της EA γιατι δε μπορω να παιξω με τπτ fifa.....

xaxaxax αν θες στειλτους δωρο ενα Xbox 360 :rofl:

modecris
15-05-2008, 19:02
Valkyre,άκυρο το προηγούμενο post οπότε τί να εξηγώ τώρα...;)

leone στο 360 νομίζω πως δεν υπάρχει πρόβλημα με το online του fifa,μήπως πρέπει να αναθεωρήσεις την υπογραφή σου; :)

tasioskis
15-05-2008, 19:49
Valkyre,άκυρο το προηγούμενο post οπότε τί να εξηγώ τώρα...

κριμα ρε γαμωτο που ειναι ακυρο....και ηθελα να σου κανω προταση..... την αλλη φορα ομως....

modecris
15-05-2008, 19:56
κριμα ρε γαμωτο που ειναι ακυρο....και ηθελα να σου κανω προταση..... την αλλη φορα ομως....
Ok,next time ;)

leone
16-05-2008, 00:08
xaxaxax αν θες στειλτους δωρο ενα Xbox 360 :rofl:

οχι και ασχιμη ιδεα χαχαχαχ

jammin
16-05-2008, 00:26
αντε και απο αυριο back home!!!

nikon
16-05-2008, 14:08
Ότι κάποιες μόλις καλοκαιριάσει λίγο κάνουν πολύ επικίνδυνη την οδήγηση στους δρόμους μ'αυτά που (δεν) φοράνε.:frog:;)

greekteo
16-05-2008, 16:28
σκεφτομαι οτι εχω να διαβασω 15 μαθηματα για να τα δoσω εξετασεις. Πολλα ειναι αλλα ενταξει μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει :p Αυτος και αλλος ενας χρονος :D

X-NEC
16-05-2008, 16:40
Καλο διάβασμα Greekteo σε σένα και στην conn-a!:bgrin2:
Υπομονή και καλο κουράγιο!:bgrin2:
Και μην σκέφτεστε το καλοκαίρι από τώρα!!! :D

leone
16-05-2008, 16:43
σκεφτομαι οτι εχω να διαβασω 15 μαθηματα για να τα δoσω εξετασεις. Πολλα ειναι αλλα ενταξει μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει :p Αυτος και αλλος ενας χρονος :D

καλη επιτυχεια ρε φιλε :):)

Akolov
16-05-2008, 20:02
Καλη επιτυχια σε σας ολους παιδια !

Και εγω πρεπει τωρα Μυκονο να γεμισω μπαταριες....γιατι μετα εχω δυσκολη εξεταστικη....:oops::innocent:

leone
16-05-2008, 23:20
αυτη τη στιγμη σκεφτομαι οτι θα ηθελα ενα δωματιο σαν του WolfRathmA (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=84) :p :p

greekteo
16-05-2008, 23:21
ευχαριστω πολυ παιδια :D:D

Υ.Γ υπαρχουν πολλοι καλοι λογοι για να σκεφτομαι τον ερχομο του καλοκαιριου :)

geodlord7
16-05-2008, 23:22
αυτη τη στιγμη σκεφτομαι οτι θα ηθελα ενα δωματιο σαν του WolfRathmA (http://www.ps3forums.gr/vb/member.php?u=84) :p :p

Aκριβως το ιδιο:jiggy:

Και επισης οτι δεν θα δω τα 3 τελευταια επεισοδια lost λογω εξετασεων και θα τα δω μετα τις εξετασεις μαζεμενα....:notsay:

leone
16-05-2008, 23:23
Aκριβως το ιδιο:jiggy:

:bgrin2::bgrin2::bgrin2:

NonBorn
16-05-2008, 23:49
Tι σκληρό να βάλω στον Mac Pro που πρόκειται να πάρω στο τέλος του μήνα κατά πάσα πιθανότητα... Έχετε καμιά ιδέα?? :p

Giannis
16-05-2008, 23:55
250gb 7200rpm 16mb/8mb buffer kai tha eise comple!!!

geodlord7
17-05-2008, 17:34
4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....

Τα ΠοΛλΑ θΡηΣκΕυΤιΚα Με ΒαΡεΣαΝ σΤο ΚεΦαΛι....4 8 15 16 23 42....

Valkyre
17-05-2008, 18:08
kai to poly Lost! :D

modecris
17-05-2008, 20:53
4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....4 8 15 16 23 42....

Τα ΠοΛλΑ θΡηΣκΕυΤιΚα Με ΒαΡεΣαΝ σΤο ΚεΦαΛι....4 8 15 16 23 42....
Εντάξει με το λόττο,πες μας τώρα και το τζόκερ :p

geodlord7
17-05-2008, 20:56
Εντάξει με το λόττο,πες μας τώρα και το τζόκερ :p

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


(εγω και σε λοττο και σε τζοκερ τους εχω παιξει:hide::hide::hide::hide::hide::hide::hide:)

conn-a
17-05-2008, 20:58
σκεφτομαι οτι εχω να διαβασω 15 μαθηματα για να τα δoσω εξετασεις. Πολλα ειναι αλλα ενταξει μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει :p Αυτος και αλλος ενας χρονος :D
τι να πω κι εγω που εχω 16?:banghead:

personGR
17-05-2008, 21:01
τι να πω κι εγω που εχω 16?:banghead:

Εγώ έχω 12 τι κερδίζω? :frog::frog:
Αρχαία την Τετάρτη, αύριο διαγώνισμα Άλγεβρα, αλλά δεν έχω ανοίξει βιβλίο κλασσικά :angry::angry::angry:

geodlord7
17-05-2008, 21:02
Εγώ έχω 12 τι κερδίζω? :frog::frog:
Αρχαία την Τετάρτη, αύριο διαγώνισμα Άλγεβρα, αλλά δεν έχω ανοίξει βιβλίο κλασσικά :angry::angry::angry:


:confused::confused::confused::confused::confused:

personGR
17-05-2008, 21:04
:confused::confused::confused::confused::confused:

Φροντιστήριο...:innocent::innocent::innocent:

geodlord7
17-05-2008, 21:06
Φροντιστήριο...:innocent::innocent::innocent:

Aαα πες το ετσι:p

conn-a
17-05-2008, 21:15
Εγώ έχω 12 τι κερδίζω? :frog::frog:
Αρχαία την Τετάρτη, αύριο διαγώνισμα Άλγεβρα, αλλά δεν έχω ανοίξει βιβλίο κλασσικά :angry::angry::angry:
4 μερες ξυσιματος!!!κι εγω με αρχαια ξεκιναω και κατευθυνσης ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ:banghead::banghead::banghead::banghead:: banghead::banghead::banghead::banghead::banghead:

greekteo
17-05-2008, 21:17
Εγω ξεκιναω φυσικα με φυσικη κατευθυνσης! Ωραιος ο ηλεκτρομαγνητισμος. Τα αερια λιγο μς χαλαγαν αλλα οκ, τωρα τα συνηθησα και πορωθηκα :p

NonBorn
18-05-2008, 01:30
Εγω ξεκιναω φυσικα με φυσικη κατευθυνσης! Ωραιος ο ηλεκτρομαγνητισμος. Τα αερια λιγο μς χαλαγαν αλλα οκ, τωρα τα συνηθησα και πορωθηκα :p

Φυσική Β λυκείου: νόμοι αερίων, ισοθερμες ισόχωρες κλπ, ηλ/κη επαγωγή έχουν πολύ ψωμί και πολύ πλάκα... Καλή τύχη αύριο...

greekteo
18-05-2008, 03:01
thanks man , να σαι καλα :D

kyriakos7
19-05-2008, 21:54
Σκεφτομαι οτι αν ειχα μπροστα μου αυτον που ειχε την ιδεα της δημιουργιας των εξεταστικων περιοδων θα τον εσπαγα στο ξυλο :fryingpan:
Μα ποσο ανωμαλια μπορει να υπαρχει στον κοσμο...

Σκεφτομαι επισης τι διαφορες να εχει η λιμιτιντ με την μη-λιμιτιντ βερσιον του MGS4 και αν αξιζουν τα +30 ζεστα γιουρα...

Valkyre
19-05-2008, 21:58
Παω για μπανιο

tasioskis
19-05-2008, 22:14
γυρησα απο χαλκιδα....αλλα τελικα τα προβληματα δεν λυθηκαν...τον αυγουστο παλι....

g21ath
21-05-2008, 17:53
ΤΑ ΒΥΖΟΜΠΟΥΤΑ ΤΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ:blush:

NonBorn
27-05-2008, 08:50
To MAC OSX τελικά δε σου παίρνει περισσότερο από 1 βδομάδα να το συνηθίσεις!! Και φαίνεται απλά μαγικό σε έναν χρήστη windows ή linux όπως εγώ πόσο εύκολα κάνεις μερικά πράγματα στο OSX!! Είναι δυνατόν να κάνεις ένα απλό delete για uninstall?? Πραγματικά απορώ τόσα χρόνια που ζούσα...

redismagik
27-05-2008, 08:56
ego skeftome ti mporei na eine to MAC OSX????? lololol gamo tin asxetosini mou gamo.....!

TopGunZ
27-05-2008, 14:06
ego skeftome ti mporei na eine to MAC OSX????? lololol gamo tin asxetosini mou gamo.....!

Ta Windows τα ξέρεις φαντάζομαι. Ε, φαντάσου να δουλεύανε κι όλας.

Τι σκέφτομαι....πως θα μαζέψω λεφτά να πάω ξανά στη Μαδρίτη...α ρε Σοφάκι από το Μπραζίλ...

kyriakos7
09-06-2008, 12:49
Οτι ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που δεν σιχαινομαι την ζωη μου που θα παω να δωσω μαθημα και αντιθετα ανυπομονω :ohthedrama:

modecris
14-06-2008, 19:03
Που να χάθηκε ο blizard;
Λέτε να πήρε 360 ?!!?...:notsay:

kyriakos7
14-06-2008, 21:22
Οτι πρεπει να διαβασω αλλα σκεφτομαι διαφορα και μεσα σε αυτα και το MGS4 :S

touristas
15-06-2008, 03:33
Auti ti stigmi skeftomai poso tixeros eimai os ellinas pou ezisa na dfo tin ethniki omada podosfairou mas na sikonei to Euro.Den peirazei re palikaria xalali sas(Ama sikosoume kai to moudial ego aposiromai apo ta egosmia)

jammin
15-06-2008, 03:35
σκεφτομαι... να παω αυριο για μπανιο ή οχι??

greekteo
15-06-2008, 03:43
Σκεφτομαι οτι εχω να δωσω ενα ακομα μαθημα για εξετασεις και μετα αρχιζουν διακοπουλες!!!!! Επιτελους ελευθερια να χορτασω εξοδο και παιχνιδι :D:D Μετα παλι διαβασμα.. ακολουθει η Γ'Λυκειου...

touristas
15-06-2008, 03:48
likeio?ti les tora.milame diladi gia 11 xronia piso!!!!!!!!!!!!!pano apo dekaetia diladi

NonBorn
15-06-2008, 15:12
Ότι πρέπει να διαβάσω.... Και ότι δε θα ακουμπήσω το MGS4 μέχρι τις 21 Ιουλίου που τελειώνω τις εξετάσεις... Ότι και να πω είναι λίγο... Πραγματικά τόση ξενέρα δεν θυμάμαι να χω ξαναφάει... Ούτε με χυλόπιτα...

Tek_Killa
15-06-2008, 15:37
Σκέφτομαι πως πρέπει να σταματήσω να είμαι γραφίστας και να βρω μια απλή δουλειά 8ωρο 5ήμερο. Βαρέθηκα να δουλεω ΠΣΚΔ σερί χωρίς ύπνο με μακάκες δημοσιογράφους...για 1000 ευρώ το μήνα. Θέλω να δουλεύω για να ζω και όχι να ζώ για να δουλεύω... Κι ας πληρώνομαι λίγο λιγότερο...

kyriakos7
15-06-2008, 17:42
Ότι πρέπει να διαβάσω.... Και ότι δε θα ακουμπήσω το MGS4 μέχρι τις 21 Ιουλίου που τελειώνω τις εξετάσεις... Ότι και να πω είναι λίγο... Πραγματικά τόση ξενέρα δεν θυμάμαι να χω ξαναφάει... Ούτε με χυλόπιτα...

Tο ιδιο ακριβως αισθανομαι και εγω.

:hide: :banghead: :fryingpan:

modecris
16-06-2008, 04:51
Κάποιος πρέπει να απολυθεί...