PDA

View Full Version : Ti σκέφτεσαι τώρα; Θές να μας πείς;;;



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

nikon
28-08-2010, 16:34
Δημήτρη να είχε 150-200 ευρώ να το καταλάβω αλλά 660 είχαμε δώσει οπότε δεν υπάρχει δικαιολογία......αν δεν είχε ποιότητα κατασκευής (που τελικά δεν είχε) τι πληρώσαμε τόσο;;;

dimitrisasp
28-08-2010, 17:01
100 σελιδες thread.. Σκεφτομαστε πολυ τελικα!!! :P :P

fotaras
29-08-2010, 04:02
http://www.moillusions.com/wp-content/uploads/2010/04/bSgDo.jpg


WTF??????

ParanoidGR
29-08-2010, 04:40
http://a.imageshack.us/img816/9753/bsgdo.jpg

The F@c& is this!!!!!!@

dimitrisasp
29-08-2010, 15:57
^^ XAXAXAXA!!! ΘΕΙΚΟ!!!!

fotaras
29-08-2010, 18:00
andrew RS τι διαολο?????εγω την εβαλα την εικονα γιατι ο λαβυρινθος "κουνιεται" αν παιζεις λιγο τα ματια σου.γυρω γυρω απο εκει που εστιαζεις με τα ματια βλεπεις να "κουνιεται" ο λαβυρινθος.σαν οφθαλμαπατη και καλα!!τι διαολο δεν συμβαινει αυτο σε εσας?παντως εισαι κορυφη που εκατσες και το ελυσες!+rep!!

dimitrisasp
29-08-2010, 18:47
andrew RS τι διαολο?????εγω την εβαλα την εικονα γιατι ο λαβυρινθος "κουνιεται" αν παιζεις λιγο τα ματια σου.γυρω γυρω απο εκει που εστιαζεις με τα ματια βλεπεις να "κουνιεται" ο λαβυρινθος.σαν οφθαλμαπατη και καλα!!τι διαολο δεν συμβαινει αυτο σε εσας?παντως εισαι κορυφη που εκατσες και το ελυσες!+rep!!

Ναι ειναι απιστευτο! Γι αυτο ειπα οτι ειναι θεικο! Το στειλα σε 2 φιλους ηδη!

ParanoidGR
29-08-2010, 19:33
andrew RS τι διαολο?????εγω την εβαλα την εικονα γιατι ο λαβυρινθος "κουνιεται" αν παιζεις λιγο τα ματια σου.γυρω γυρω απο εκει που εστιαζεις με τα ματια βλεπεις να "κουνιεται" ο λαβυρινθος.σαν οφθαλμαπατη και καλα!!τι διαολο δεν συμβαινει αυτο σε εσας?παντως εισαι κορυφη που εκατσες και το ελυσες!+rep!!

χα χα χα. τα πιο κούφα εγώ τα κάνω

fotaras
29-08-2010, 23:50
αφιερωμενο στον dimitrisasp και στον andrew RS!!για να δουμε αυτο θα το βρειτε?καντε κλικ στην εικονα να την δειτε σε full size και εστιαστε στο κειμενο.βοηθαει αρκετα να θολωσετε λιγο την οραση σας καθως θα κοιταζετε την εικονα!!!
EDIT : καντε δεξι κλικ και πατηστε προβολη εικονας.Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ 3D!!!!
EDIT 2:οριστε και το link για να την δειτε ολοκληρη.http://www.brainboggling.com/wp-content/uploads/2008/04/magic-eye-text-optical-illusion.gif

http://www.brainboggling.com/wp-content/uploads/2008/04/magic-eye-text-optical-illusion.gif

dimitrisasp
30-08-2010, 01:10
Εχω Mac και δεν μπορω να το ανοιξω ετσι αλλα εκανα λιγο ζουμ και νομιζω οτι 3Dιαζει λιγο
ε? Καλο! :P

fotaras
30-08-2010, 01:35
Εχω Mac και δεν μπορω να το ανοιξω ετσι αλλα εκανα λιγο ζουμ και νομιζω οτι 3Dιαζει λιγο
ε? Καλο! :P
εκανα edit στο post και εβαλα και το link της εικονας.οποτε μπες να την δεις κανονικα.το οτι 3Dιαζει λιγο 3Dιαζει.το "εφφε" απο το 3D το ειδες?για αυτο την εβαλα την συγκεκριμενη.δεν μπορω να πω παραπανω...

Dragonpaul
30-08-2010, 01:42
Eγω το ειδα. Καμια επανασταση. Αυτο ονομαζεται στερεογραμμα και "παιζει" παρα πολλα χρονια. Αν γκουγκλαρετε "Στερεογραμματα" θα βρειτε πολλα διασκεδαστικα αποτελεσματα. Χρειαζετε πολυ εξασκηση και συνηθεια για να μπορεσετε να δειτε τις "τρισδιαστατες" εικονες.

fotaras
30-08-2010, 01:53
Eγω το ειδα. Καμια επανασταση. Αυτο ονομαζεται στερεογραμμα και "παιζει" παρα πολλα χρονια. Αν γκουγκλαρετε "Σταρεογραμματα" θα βρειτε πολλα διασκεδαστικα αποτελεσματα. Χρειαζετε πολυ εξασκηση και συνηθεια για να μπορεσετε να δειτε τις "τρισδιαστατες" εικονες.
ε δεν ηξερα πως λεγεται.εκει που το βρηκα και εγω αυτος που το σχολιαζε στα αγγλικα ελεγε οτι ειναι ψευτο 3D effect για αυτο και εγω εγραψα για το 3D!αμεσως να πεσεις να με φας:modecris::modecris::modecris::modecris::modecr is:

Zeichef
30-08-2010, 01:56
Εγω δεν καταλαβαινω τιποτα ουτε 3D ουτε τιποτα σε αυτο το κειμενο....

fotaras
30-08-2010, 02:03
Εγω δεν καταλαβαινω τιποτα ουτε 3D ουτε τιποτα σε αυτο το κειμενο....
μην καθεσαι να το διαβασεις δεν εχει νοημα.θολωσε την οραση σου αστο λιγο να σε "απορροφησει" και μετα ψιλοκουνησε λιγο το κεφαλι αριστερα δεξια(οχι τα ματια)για να δεις αυτο το εφφε αλλα και αυτο που ειναι κρυμενο...

Dragonpaul
30-08-2010, 02:04
ε δεν ηξερα πως λεγεται.εκει που το βρηκα και εγω αυτος που το σχολιαζε στα αγγλικα ελεγε οτι ειναι ψευτο 3D effect για αυτο και εγω εγραψα για το 3D!αμεσως να πεσεις να με φας:modecris::modecris::modecris::modecris::modecr is:

Χα χα... Όχι βρε, δε στο είπα για να στην πω. Αλίμονο...


Εγω δεν καταλαβαινω τιποτα ουτε 3D ουτε τιποτα σε αυτο το κειμενο....

Θέλει λίγο προσπάθεια. Η αλήθεια είναι πως η φωτογραφία με το κείμενο που ανέβασε ο συμφορουμιτης παραπάνω, δεν είναι και το πιο εύκολο παράδειγμα. Πάντως, αν βρεις ένα κανονικό στερεογραμμα, το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό.

ParanoidGR
30-08-2010, 02:34
είναι πολλά στρουμφάκια που κρατιούνται από το χέρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tssssa take it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dimitrisasp
30-08-2010, 02:45
^^ Δεν βλεπω τιποτα.. μαλλον φταιει το οτι δεν μπορω να δω την εικονα full screen

teo737
30-08-2010, 02:49
Prospathise to ligo kai tha deis oti ontws exei plaka......

Dragonpaul
30-08-2010, 02:52
^^ Δεν βλεπω τιποτα.. μαλλον φταιει το οτι δεν μπορω να δω την εικονα full screen

Δεν είναι αυτό. Απλά θέλει εξάσκηση και όπως είπα και πιο πάνω, αυτή η εικόνα δεν είναι και ο,τι καλύτερο για να ξεκινήσεις με τα στερεογραμματα. Θα σου έβαζα ένα καλό για να δεις, αλλά γράφω από το κινητό και δε βολεύει.

fotaras
30-08-2010, 02:54
είναι πολλά στρουμφάκια που κρατιούνται από το χέρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tssssa take it!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειδες εσυ στρουμφακια πολλα να κρατιουνται απο το χερι στην εικονα?αμα ειναι να παω σε οφθαλμιατρο!!WTF????

^^ Δεν βλεπω τιποτα.. μαλλον φταιει το οτι δεν μπορω να δω την εικονα full screen
ουτε εγω την βλεπω σε full screen.δεν ξερω τι να σου πω εγω το ειδα στο πρωτο λεπτο.αμα καταφερεις και το δεις ομως πιστευω οτι θα λιωσεις απο τα γελια μετα απο τοση προσπαθεια...αφου "βλεπεις" αυτο το ψευτο 3D δεν ειναι τιποτα κουνα και λιγο τα ματια γυρω γυρω σιγα σιγα και θα το δεις...δεν ειναι και τιποτα ιδαιτερο δεν εχει καποια κρυφη εικονα π.χ. ουτε στρουμφακια εχει!!

fotaras
30-08-2010, 03:00
σε αυτην την εικονα μπορεις να δεις τον καρχαρια???????
http://img110.imageshack.us/img110/9996/stereogramtutrandomdotsez7.png
http://img110.imageshack.us/img110/9996/stereogramtutrandomdotsez7.png

modecris
30-08-2010, 03:28
Εγώ και σε αυτή αλλά και στην προηγούμενη βλέπω αστέρια,διάφορα αστέρια και σε διάφορα χρώματα. Στην τελευταία δε,είμαι σίγουρος πως είδα και για λίγο της Παναγιάς τα μάτια..

Αλλά θέλει και προετοιμασία,ε; εγώ πχ έχω πιει 5 πράσινες,2 άμστελ (κερασμένες) ,4 σφηνάκια,έχω φάει 3 σουβλάκια κοτόπουλο (χωρίς πιπεριά),λίγη σαλάτα και μια πίτα γύρο απ όλα..ενώ η όραση μου διακόπτετε ανά διαστήματα λόγο του λόξυγκα. 100% επιτυχία! lol

άμα πήγαινα και στον Μάγκα στο πανηγύρι του άνω καστριτσίου θα έβλεπα και άλλα...!

ParanoidGR
30-08-2010, 05:57
ειδες εσυ στρουμφακια πολλα να κρατιουνται απο το χερι στην εικονα?αμα ειναι να παω σε οφθαλμιατρο!!WTF????

μάλλον χρειάζεσαι οφθαλμιατρο, τώρα αν δεν είναι στρουμφάκια είναι ανθρωπάκια εκεί κόλλησες εσύ. σε πληροφορώ ότι έχω διπλωμα πιλότου και επίσης το ειδα μονο με ένα μάτι.

ParanoidGR
30-08-2010, 05:59
http://stereogram.pblogs.gr/files/83380-koyn.jpg

Dragonpaul
30-08-2010, 08:16
Ενας λαγός!!!!!

fotaras
30-08-2010, 13:55
μάλλον χρειάζεσαι οφθαλμιατρο, τώρα αν δεν είναι στρουμφάκια είναι ανθρωπάκια εκεί κόλλησες εσύ. σε πληροφορώ ότι έχω διπλωμα πιλότου και επίσης το ειδα μονο με ένα μάτι.
εγω ουτε ανθρωπακια βλεπω ουτε στρουμφακια ουτε μπαρμπαδελακια.διπλωμα πιλοτου δεν εχω αλλα ουτε και μυωπια.το μονο που βλεπω ειναι ενα πολυ μικρο κειμενο που δεν το βλεπεις αν δεν "δεις" την εικονα με τον τροπο που πρεπει..:a014gth::a014gth::a014gth::a014gth:

Zeichef
30-08-2010, 15:16
Ρε παιδια εχω 20/20 οπτικη οξυτητα και παω για Ικαρων αλλα λαγο και παπαστρουμφ δεν βλεπω τι διαολο

Λετε να φταιει που εχω λιιιγο αστιγματισμο? 0.50

ParanoidGR
30-08-2010, 18:29
εγω ουτε ανθρωπακια βλεπω ουτε στρουμφακια ουτε μπαρμπαδελακια.διπλωμα πιλοτου δεν εχω αλλα ουτε και μυωπια.το μονο που βλεπω ειναι ενα πολυ μικρο κειμενο που δεν το βλεπεις αν δεν "δεις" την εικονα με τον τροπο που πρεπει..:a014gth::a014gth::a014gth::a014gth:

χα χα χα με έκανες και γέλασα. πως τα λες έτσι ωραία. το κείμενο δημιουργεί τρισδιάστατη εικόνα. εγώ αυτό ειδα τι να σου πω τώρα στρουμφάκια βλέπω.

dimitrisasp
30-08-2010, 18:31
Πωω ειπες Ικαρων τωρα και μου θυμισες το διαβασμα.. Εγω παλι προσπαθν τα τελευταια
λεπτα αλλα τιποτα.. Να νιωσω ασχημα?? :P Σαν τον λαβυρινθο δεν εχει..

WolfRathmA
31-08-2010, 03:12
Ψαχνω εναν καλο χναθοχειρουργο... ξερει κανεις κανεναν;

dimitrisasp
31-08-2010, 12:50
Τι επαθες?

WolfRathmA
31-08-2010, 12:54
Μεγαλη ιστορια. 2 φορες εχω κανει επεμβαση στη ριζα ενος δοντιου (απο το ουλο) και οι δυο εχουν αποτυχη... 5 χρονια τωρα ταλαιπορουμαι με αυτο το θεμα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

dimitrisasp
31-08-2010, 13:54
Πωω ζορι ρε φιλε.. Υπομονη..

fotaras
31-08-2010, 16:51
Ρε παιδια εχω 20/20 οπτικη οξυτητα και παω για Ικαρων αλλα λαγο και παπαστρουμφ δεν βλεπω τι διαολο

Λετε να φταιει που εχω λιιιγο αστιγματισμο? 0.50
και μυωπια να ειχες θα το εβλεπες αρκει να εβρισκες τον τροπο.δεν εχει σχεση αυτο.θολωσε την οραση σου και προσπαθησε να δεις οχι ακριβως πανω στην εικονα αλλα πισω απο αυτη.παιξε και λιγο τα ματια σου γυρω γυρω(καθως θα βλεπεις την εικονα θολη)και θα το δεις το μικρο κειμενο,τον καρχαρια και τον λαγο(με την σειρα που εχουν ποσταριστει στο φορουμ).


χα χα χα με έκανες και γέλασα. πως τα λες έτσι ωραία. το κείμενο δημιουργεί τρισδιάστατη εικόνα. εγώ αυτό ειδα τι να σου πω τώρα στρουμφάκια βλέπω.
εισαι γιγαντας δικε μου!!πως βλεπεις το μπαρμπαδελακι δεν μπορω να καταλαβω.εν τω μεταξυ διαβασα σε ενα φορουμ οτι οι μονοφθαλμοι ειναι αδυνατο να δουν αυτες τις εικονες.το λεω γιατι εγραψες πιο πανω οτι το ειδες και με ενα ματι...εγω βλεπω να "ξεχωριζει" ενα κειμενο και εσυ ενα μπαρμπαδελακι!!!κανεις αλλος μπορει να μας πει τι βλεπει στην πρωτη εικονα με τις πολλες λεξεις?(χαααα και να απαντησει κανενας οτι βλεπει κορκοδειλο!!!!!)

Πωω ειπες Ικαρων τωρα και μου θυμισες το διαβασμα.. Εγω παλι προσπαθν τα τελευταια
λεπτα αλλα τιποτα.. Να νιωσω ασχημα?? :P Σαν τον λαβυρινθο δεν εχει..
σιγα να μην πεσεις και σε καταθλιψη επειδη δεν μπορεις να δεις την εικονα!και το οτι δεν μπορεις να την δεις δεν σημαινει κατι,απλα θελει τροπο.στην δευτερη εικονα που ποσταρα τον καρχαρια που ειναι ακριβως στην μεση τον βλεπεις που "ξεχωριζει"?αυτη ειναι σχετικα ευκολη.για δοκιμασε σε αυτην.(μη μου πεις οτι αντι για καρχαρια βλεπεις κανα δρακουμελ??μην απαντησεις καν!!!)
βρηκα και μερικες αλλες εικονες που ηταν "κινουμενες" αλλα οχι λαβυρινθος.αν τις ξαναβρω θα τις ποσταρω.μηπως να τα βαζαμε ολα σε κανα thread?

dimitrisasp
02-09-2010, 02:37
Τα λεμε σε κανα μηνα παιδες.. Παω για εξεταστικη!

fotaras
02-09-2010, 02:49
Τα λεμε σε κανα μηνα παιδες.. Παω για εξεταστικη!
καλη επιτυχια.φροντισε να γραψεις καλα και θα σου βρω ενα σκασμο φωτογραφιες με κινουμενους λαβυρινθους να σου δωσω μολις γυρισεις με το καλο!!!!:e080:(ασχετο αλλα πολυ γελιο αυτο το emoticon!!)

teddy
03-09-2010, 21:31
σκεφτομουν ποιο παιχνιδι θα κοντραρει το GT5 τον νοεμβριο οταν ανεβει το topic " Most Wanted Game Of The Month. Ποιό (1) game θα αγοράσω αυτό το μήνα;(Νοέμβριος) "

για την ακριβεια,ποιο αλλο παιχνιδι θα παρει εστω και 1 ψηφο???

criter
04-09-2010, 12:41
^^ Το Call of Duty:Black Ops ειναι επισης μια πολυ αναμενομενη κυκλοφορια για πολλους και βγαινει τον Νοεμβριο, δεν νομιζω ομως να κοντραρει το GT5 σε ψηφους.

Ezio
04-09-2010, 14:41
σκεφτομουν ποιο παιχνιδι θα κοντραρει το GT5 τον νοεμβριο οταν ανεβει το topic " Most Wanted Game Of The Month. Ποιό (1) game θα αγοράσω αυτό το μήνα;(Νοέμβριος) "

για την ακριβεια,ποιο αλλο παιχνιδι θα παρει εστω και 1 ψηφο???

Το assassin's creed brotherhood, καθώς εγώ αυτό περιμένω. Περιμένω και το gt5, αλλά όχι τόσο όσο το brotherhood.

ParanoidGR
05-09-2010, 00:38
το gt5 είναι μοναδικό. δεν μπορεί να το κοντράρει κανένα παιχνίδι .

Zeichef
05-09-2010, 01:34
^^ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ! Εγω δεν μπορω να πω πως ειμαι Ο enthusiast με τα αυτοκινητα αλλα ασχολουμαι ολιγον, racing ομως δεν παιζω καθολου γιατι μου φαινονται βαρετα........

ParanoidGR
05-09-2010, 02:28
^^ so do i! gt5 και nfs:hp ειναι must όμως.

God-Ectis
05-09-2010, 19:33
anarotieme giati vgike to shoutbox hmmm......

Zeichef
05-09-2010, 21:18
^^Το ειχα ξεχασει αυτο... oh well βαριεμαι να ψαχνω στο thread με τα παραπονα που ειναι 1000 σελιδες να βρω ποιος εκανε μλκια παλι και βγηκε...

Giannis7
06-09-2010, 00:09
Είχε βγει λόγο Ε3, αλλά τελικά βγήκε τελείως γιατί σερνόταν το forum.

AriStos13
06-09-2010, 09:11
''χρονια'' προσπαθω αυτο που ''χρονια'' αποφευγεις!!!!

enstikto
06-09-2010, 10:37
Εγώ πάντος ΔΕΝ θα ψηφίσω GT5! I hate racing games!
Μάλλον προς ασσασίνο θα πάω για τον Νοέμβρη!

plakas
06-09-2010, 13:56
κουραστηκα!!!!!!!

να βλεπω και να διαβαζω αηδιες

litanies
06-09-2010, 20:31
εκλογές σε 2 μήνες και στο σταθμό αρχίσανε η πρώτες επισκέψεις.... και που είσαι ακόμα...ειδικά όσο θα πλησιάζει ο καιρός....

AriStos13
06-09-2010, 21:56
κουραστηκα!!!!!!!

να βλεπω και να διαβαζω αηδιες
εε δεν σε υποχρεωνει κανενας να τα διαβαζεις...:a030:

WolfRathmA
07-09-2010, 05:59
Επαιζα σημερα το βραδι CoD:MW2... ημουν απο οτι φαινεται host. Αρκετοι ηταν μεσα Ελληνες... Anyway.. Δεν ηξερα κανεναν. Ακριβως απεναντι απο το σπιτι μου, εχω εναν νεαρο (δε ξερω τι ηλικία εχει, ειναι παντρεμενος/αρραβωνιασμενος νομιζω παντως) ο οποιος καθε μερα που τον ακουω καθεται και παιζει. Εκτος απο τα *μπαμ* *μπουμ* κτλ που ακουγονται, τσαντιζεται τοσο πολυ που συνεχεια φωναζει για οτιδηποτε. "Ειμαι παιχταρας ρε, το ειδατε;" "Τι lag ειναι αυτο δε μπορω να παιξω σημερα γα** το στ****** μου" κτλ. Καταλαβατε :P
Δεν ηξερα πραγματικα τι επαιζε... μεχρι σημερα!

Οπως επαιζα λοιπον... με φωναζει ο ξαδερφος μου σε αλλο lobby για να μπω. Μολις ειχε ξεκινησει το match by the way... Παταω εκεινη την ωρα το accept απο το invite και εγινε πανικος... Ακουω τον απεναντι να στριγκλιζει και να φωναζει. "ΟΧΙΙΙΙ, γαμ*το κερατο μου με τους host" "γαμω το !@#$%Ρ#%!@$!" και δε χρειαζεται να το συνεχισω...

Επαιζε CoD:MW2!! Στο Playstation 3! XAXAXA! Και επειδη εχει συνεχεια bluetooth και μιλαει με καποιους, εγω νομιζω στην αρχη οτι ειχε Xbox. XAXAXAXAX!!! Μιλαμε πέθανα στα γελια με το ολο σκηνικο!

Ειναι μηπως κανεις απο εδω μεσα; LOL :P

Desmond
07-09-2010, 19:49
^^Εντάξει!Αποκλείεται τέτοιο σκηνικό!Ψέμματα λες!:a050:

Ψάχνω μεταφορικό μέσο για επιστροφή από θεσσαλονίκη για αθήνα το σάββατο βράδυ και μετά.2 άτομα.

Ezio
07-09-2010, 22:55
Εμένα δεν μου έχει συμβεί τόσο απίστευτο σκηνικό όσο αυτό του Αποστόλη, αλλά μια μέρα ο αδερφός μου έπαιζε online cod4 και ήταν στην ίδια ομάδα ο redismagik.

Valkyre
08-09-2010, 11:14
Με την ιστορια του Λυκου, που βασικο θεμα της ειναι η συμπτωσεις που μπορει να συμβουν καμμια φορα θα σας περιγραψω μια δικη μου.

Πιτσιρικας ημουν πολυ κωλοπαιδακι! :D :D Καθετα στον δρομο του σπιτιου μου καθε παρασκευη εχουμε λαικη αγορα. Προφανως πολλοι ανθρωποι περνανε με τα ψωνια τους απο το στενο μου για να πανε ή να για να γυρισουν απο την αγορα.

Καθε παρασκευη λοιπον παιρναμε μαζι με τον ξαδελφο μου μια ντουζια αυγα και πηγαιναμε στην ταρατσα του σπιτιου μας και.... αρχιζαμε τον πολεμο στους ανυποψιαστους περαστικους.

(ναι ειμασταν πολυ καφροι, δεν υπαρχει δικαιολογια, ηταν η εποχη της γαιδουριας και της αταξιας στο φουλ!)

Το συστημα αυτο επικραττουσε για πολυ καιρο. Μια λοιπον παρασκευη που εχουμε παει απανω και περιμενουμε "στοχο", βλεπω εγω μια κυρια να κουβαλαει μια μεγαλη χαρτινη σακουλα με τα δυο της χερια, τοσο μεγαλη σακουλα που εκρυβε το προσωπο της.

- Αυτην αυτην!!! Ριχ'της αυτης!!

Τραβα λοιπον μια ο ξαδερφος και η εν λογω κυρια τρωει το αυγο λιγο πανω απο το δεξι αυτι, τρομαζει, πεφτει κατω και οοοοοοτι ειχε μεσα η σακουλα χυνεται στο δρομο, γαλατα, τυρια, σαλαμια....κωλος γινανε ολα.

Ξαφνικα ειδαμε το προσωπο της.... ηταν η Γιαγια μας... λολ...

Αλητες φωναζε αλητες γκαριζε για να ανακαλυψει ποιος την εκανε, αλλα ματαια...
Αστυνομια θα φερω! Κακο χρονο να'χετε κλπ κλπ κλπ διαολοστελματα με γευση Κωστανταρα απο ελληνικη ταινια του 1950-60!

το μεσημερι στο τραπεζι που καθομασταν για φαγητο ολοι ειχε ριξει (χωρις να το ξερει φυσικα οτι ειμασταν εμεις) τετοιο φουστριλικι που πραγματικα δεν ξερω πως κρατηθηκαμε να μην πεσουμε κατω απο τα γελια!!

Επικες φασεις... :P

Desmond
10-09-2010, 19:41
Kάθησα να φάω στην Τσιμισκή.Τέτοια παρέλαση μπάτσων, ούτε σε κατεχόμενη χώρα!Μέτρησα σε μια ώρα 12 κλούβες!LOL!ΔΙΑΣ, δελτάδες, περιπολικά και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις, ήταν πραγματικά αμέτρητες.Θα κάνουν επίδειξη δύναμης αύριο για να δείξουν οτι όντως το ΜΠΑΤΣΟΚ είναι εδώ!

Giannis7
11-09-2010, 01:06
Γ!#@%$&^%& την Μπενφίκα...

jimbour
11-09-2010, 01:44
Γ!#@%$&^%& την Μπενφίκα...

και εσυ διπλο την ειχες...

εγω εχασα και την σαλκε οβερ οποτε δεν εριξα τετοια καντηλια...
xD

INDIGO
11-09-2010, 02:18
να κοιμηθει κανεις η να μην κοιμηθει?

Ezio
12-09-2010, 20:19
Αρχίζει αύριο η νέα σχολική χρονιά. Να δούμε πως θα είναι φέτος.

Zeichef
13-09-2010, 00:01
Για μερικους απο μας δυστυχως εχει αρχισει απο τον 15αυγουστο... :(
Anyway καλη επιτυχια να εχουμε ολοι τον Μαιο-Ιουνιου του '11, καλο κουραγιο!!

ParanoidGR
13-09-2010, 02:33
Τι θα γίνει μα αυτό το gran τουρισμό 5 . θα έρθει;

WolfRathmA
13-09-2010, 04:21
^^Εντάξει!Αποκλείεται τέτοιο σκηνικό!Ψέμματα λες!:a050:



Δε σου κανω πλακα! Ουτε και εγω δε το πιστευω! LOL!

Μιλαμε ο τυπος ειναι καμενος σου λεω... Παιζει παρα πολυ. Συνεχεια δηλαδη...

Αναρωτιέμαι ρε γμτ... Ετσι θα καταντήσω και εγω οταν παντρευτώ; LOL :a010bg:
Δε νομιζω... Anyway...

Απλα στο CoD υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να παιξεις με Ελληνες γιατι κανει matchmaking με το Ping. Οποτε το λιγοτερο ping που βρησκει ειναι με τους Ελληνες. Καθε φορα που παιζω αποκλειεται να μην ειναι και ενας Ελληνας μεσα! Χεχε...:a050:

Terastios
13-09-2010, 10:41
Δε σου κανω πλακα! Ουτε και εγω δε το πιστευω! LOL!

Μιλαμε ο τυπος ειναι καμενος σου λεω... Παιζει παρα πολυ. Συνεχεια δηλαδη...

Αναρωτιέμαι ρε γμτ... Ετσι θα καταντήσω και εγω οταν παντρευτώ; LOL :a010bg:
Δε νομιζω... Anyway...

Απλα στο CoD υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να παιξεις με Ελληνες γιατι κανει matchmaking με το Ping. Οποτε το λιγοτερο ping που βρησκει ειναι με τους Ελληνες. Καθε φορα που παιζω αποκλειεται να μην ειναι και ενας Ελληνας μεσα! Χεχε...:a050:

Για κάτσε γιατί δεν κατάλαβα τη είναι όλοι οι Παντρεμένοι που παίζουνε ???
και πως θα καταντήσεις δλδ ??

sakoulias
13-09-2010, 15:01
Αυτη την στιγμη παρακολουθωντας μια συζητηση σκεφτομουν οτι μια απο τις μεγαλυτερες παγιδες που μπορει να πεσει ενας ανθρωπος ειναι να εμμενει στην αποψη του παρουσιαζοντας την ως σωστη χωρις να δεχεται καμια αμφισβητηση και αυτη ειναι μια απο τις αιτιες που δεν μας αφηνει να βελτιωθουμε σαν ατομα... Φυσικα το κανουμε ολοι, και εγω μαζι , αλλα...:a055:

Desmond
13-09-2010, 15:33
Α, ρε μπάσταρδοι ρουφιάνοι!Χιλιάδες κόσμου στις ταξικές συγκεντρώσεις στην Θεσσαλονίκη για την ΔΕΘ και ασχολείστε με την αντίδραση ενός γραφικού ακροδεξιού!Παίζετε καλά το παιχνίδι σας.Όμως θα κλαίγεστε πάλι, μέσω του Σόμπολου, όταν θα σας την πέφτει ο κόσμος τον χειμώνα τσιράκια!

modecris
13-09-2010, 21:37
Μεγαλύτερη moon-ο-παγίδα από τον μπέμπη δεν υπάρχει!! :a045fgf:

Zeichef
13-09-2010, 22:42
Οταν εισαι χαλια νομιζεις οτι σε ολα τα τραγουδια πιανεις στιχακια που ταιριαζουν στιν περιπτωση σου....

WolfRathmA
14-09-2010, 02:35
Για κάτσε γιατί δεν κατάλαβα τη είναι όλοι οι Παντρεμένοι που παίζουνε ???
και πως θα καταντήσεις δλδ ??

Zombie! LOL! :d030:

Desmond
14-09-2010, 05:30
Μεγαλύτερη moon-ο-παγίδα από τον μπέμπη δεν υπάρχει!! :a045fgf:
Μπέμπη δεν έχω, αλλά και το σκυλάκι μου μια χαρά κάνει την δουλειά του όταν το βγάζω βόλτα ή η γάτα μου στον καναπέ!Τσεκαρισμένο στο full!Lol!

Terastios
14-09-2010, 11:42
Zombie! LOL! :d030:
Πρεπει να εισαι πολυ μαμακας τελικα !:e055gf:

MoNtOyA
14-09-2010, 13:21
Παο - Barca μυρίζω πεντάρα...

modecris
14-09-2010, 14:19
Μπέμπη δεν έχω, αλλά και το σκυλάκι μου μια χαρά κάνει την δουλειά του όταν το βγάζω βόλτα ή η γάτα μου στον καναπέ!Τσεκαρισμένο στο full!Lol!

Σωστός! αλλά εγώ έχω πλεονέκτημα: μπορώ και μπαίνω απευθείας στην πηγή!! (βλ. jumbo bebe). :k020:

lool




Πρεπει να εισαι πολυ μαμακας τελικα !:e055gf:


:thumbsdown:
Όταν ο ένας κάνει πλάκα και ο άλλος τα παίρνει της μετρητής,δεν υπάρχει επαφή...

Terastios
14-09-2010, 16:32
:thumbsdown:
Όταν ο ένας κάνει πλάκα και ο άλλος τα παίρνει της μετρητής,δεν υπάρχει επαφή...[/quote]
Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)
Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?
Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα !

Chill
14-09-2010, 16:41
Μα ο Αποστόλης προφανώς και αστειευόταν.....Τόσο το emoticon όσο και το "LOL" το αποδεικνύουν περίτρανα. Λάθη από την.....διοίκηση έχουν γίνει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. Στην προκειμένη περίπτωση θεωρώ πως είσαι άδικος με τον λύκο και μάλλον ψαχνόσουν για να του την πεις.

Κατά τα λοιπά από πότε όσοι απολαμβάνουν οικογενειακής θαλπωρής είναι ρεμάλια? Ρωτάω γιατί εμένα άλλο μου έμαθαν ότι σημαίνει η συγκεκριμένη λέξη........Μια απορία κάποιου μου μένει μόνος του από τα 15 :thumbsdown:

PDS
14-09-2010, 17:11
Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,

Υπαρχουν τα pm.
Aν εχει βρισει καποιους ο wolf ας γραψουν σε pm τα παραπονα τους και ας το στειλουν στον slay.
Μεχρι τοτε ...και εγω μπορω να πω οτι θελω.


και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)

Πλακα εκανε φυσικα.Αλλα μαλλον ισχυει αυτο που λεει ο Chill παραπανω...


Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?

Πως ενεργει δλδ?Εγω 3-4 χρονια εδω δεν θυμαμαι να εχει φαει ban καποιος επειδη πει την αποψη του.Ακομα και αν ειναι λαθος αυτη.


Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Οταν λες αυτοι που μεινανε?
Γιατι εγω βλεπω αυξηση ενεργων μελων, αλλα και αριθμου καθημερινων ποστ.


Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα !

Ο καθενας εχει την αποψη του φυσικα.Αλλα μεσα απο διαλογο πιθανον αναθεωρεις για καποια πραγματα που θεωρεις δεδομενα.

Valkyre
14-09-2010, 17:21
:thumbsdown:

Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)
Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?
Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα !

Ξεχνα ολα τα αλλα... το να αποκαλεις ομως το μεγαλυτερο μερος του φορουμ "ρεμαλι" επειδη δεν ζει μονο του ειναι το λιγοτερο υποκριτικο, οταν καθεσαι και κατηγορεις τον αλλο οτι μιλαει ασχημα σε χρηστες.

Με το παραπανω σχολιο σου δεν κανεις τιποτε διαφορετικο....

chris1987
14-09-2010, 17:41
Μηνυμα προς τους mods...Βan στο μελος Terastios...Αν δεν το καταλαβατε με το παραπανω ποστ του προσβαλει ολον τον κοσμο.

enstikto
14-09-2010, 17:57
:thumbsdown:
Όταν ο ένας κάνει πλάκα και ο άλλος τα παίρνει της μετρητής,δεν υπάρχει επαφή...
Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)
Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?
Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα ![/quote]

Δημήτρη είσαι λάθος κατα τη γνώμη μου..
1. Στη συγκεκριμένη περίπτωση όντως πλάκα έκανε ο Αποστόλης και κακώς το πήρες στραβά... Πρωσοπικά επίσης δεν είχα ποτέ πρόβηλμα μαζί του οπότε όντως απορώ γιατί λες αυτά που λες για συμπεριφορά κτλ...
2. Αυτό για τα ρεμάλια πολύ άσχημο... ειδικά απο την στιγμή που λες στον άλλο ότι δεν πρέπει να τους βάζει όλους σε ένα καλούπι και να χαρακτηρίζει άσχημα το μισό φόρουμ. Εσύ με τα λόγια σου χαρακτη΄ρισες άσχημα το άλλο μισό...
3. Αν φας ban για το συγκεκριμένο post σου σαφώς και ΔΕΝ θα είναι λόγο "της δικτατορίας του slay" και της "εξουσίας του Wolf". Θα είναι απλά γιατί ο τρόπος που το έγραψες είναι απαράδεκτος για το φόρουμ...


ΥΓ. Παρ όλο που λες ότι δεν σε ενδιαφέρει η άποψη των υπολοίπων ελπίζω να καταλάβεις το λάθος σου στην συγκεκριμένη περίπτωση... Άλλο να είναι κάποιος ισχυρογνώμων με γνώμη που έχει βάση και άλλο να έχει γνώμη γιατί απλά την έχει και να μην ακούει κουβέντα..

Desmond
14-09-2010, 18:09
Μπερδεύτηκα.Εγώ που από τα 20 μένω μόνος μου αλλά δεν είμαι παντρεμένος, είμαι ρεμάλι ή όχι?:banplease:

chris1987
14-09-2010, 18:13
Μπερδεύτηκα.Εγώ που από τα 20 μένω μόνος μου αλλά δεν είμαι παντρεμένος, είμαι ρεμάλι ή όχι?:banplease:

Οχι.Eσυ εισαι ο πιο μαγκας!!! χαχα..

nikon
14-09-2010, 20:24
Μπερδεύτηκα.Εγώ που από τα 20 μένω μόνος μου αλλά δεν είμαι παντρεμένος, είμαι ρεμάλι ή όχι?:banplease:Όχι αλλά ακόμα χειρότερα......είσαι βάζελος.:makefun:

chris1987
14-09-2010, 22:03
Καλη επιτυχια στον Παναθηναικο αποψε στο δυσκολο εργο που εχει με την Μπαρτσελωνα.

Zeichef
14-09-2010, 23:54
Βαλτε λιγο mega παιδια... αλλα προσοχη ειναι ακαταλληλο για ανηλικους

ParanoidGR
15-09-2010, 03:28
:thumbsdown:
Όταν ο ένας κάνει πλάκα και ο άλλος τα παίρνει της μετρητής,δεν υπάρχει επαφή...
Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)
Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?
Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα ![/QUOTE]

από που κι ως που είναι η περισσότεροι παντρεμένη έκανε poll κάποιος;

καταλαβαίνω την αντίδραση σου με τον τρόπο που αντιληφθικες τι συζήτηση και σε δικαιολογώ από άποψη ο τι δεν γνωρίζει κανένας την ψυχολογική κατάσταση (πίεση) που βρισκόσουν την στιγμή που έγραψες το μήνυμα.



εγώ μένω με τους γονείς μου και κάνω δυο η τρις δουλειές για να κάνω ένα αξιοπρεπές γάμο. την ώρα που εγώ θα νιώθω έτοιμος και όχι επειδή κάποιος θα με αποκαλέσει "μαμακια"..διότι συζούσα με μια κοπέλα 2006-2008 και περάσαμε λίγο δύσκολα και μας λείπανε πολλά πράγματα στο σπίτι, και η πίεση ήτανε μεγάλη και δεν άντεξα άλλο την κατάσταση αυτή και τέλος. δεν νομίζω ότι επειδή είσαι παντρεμένος έχουμε διαφορα μεταξύ μας η είσαι πιο άντρας από μένα. ο ανδρισμός είναι ο λόγος και όχι η πραξη.

ίσος να αντέδρασες έτσι λόγο ότι πιέζεσαι από όλη αυτή την κατάσταση (του γάμου) και ίσιος να σε ενόχλησε που κάποιος ελεύθερος έκανε πλακα με τους παντρεμένους.

εγώ δεν ενοχλήθηκα καθόλου από τα λόγια που έγραψες γιατί είναι προσωπική σου άποψη και την σέβομαι απόλυτα χωρίς να επηρεάσει την δικη μου

το μήνυμα αυτό το έγραψα εντελώς φιλικά.

αυτά που γράφω τα γράφω για να το δεις από την γική μου ματια και μήπως σε βοηθήσω σχετικά με την κρίση σου.

Υ.Γ πιστεύω ακάθεκτα ότι ο αποστολής έκανε πλακα.

Υ.Γ οποιος έγραψε για ban είναι άκυρος

Υ.Γ όλοι έχουν δικαίωμα στο λάθος.

Υ.Γ μην κρίνεις γιατί θα κριθείς.

Υ.Γ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ
:a055: :a055: :a055:

chris1987
15-09-2010, 03:37
Δεν βλεπω καμια πλακα μονο ενα "Ατομο" που εχει εξουσια και γραφει οτι θελει οπως το θελει και στελνει και ηβριστικα μηνυματα σε χρηστες του φορουμ και γενικα κανει οτι θελει ,και στο συγκεκριμενο ποστ προσβαλει την πλειοψηφία του φορουμ (μιας και ειμαστε οι περισοτεροι παντρεμενοι και οχι ρεμαλια που μενουμε με την "μαμα κ τον μπαμπα " για να μην εχουμε εξοδα...)
Πρωσοπικα εγω τον γραφω στα @@ μυ ,και φυσικα μετα απο το ποστ μου περημενω και το ΒΑΝ του λογαριασμου μου μιας και απο Δημοκρατια εδω μεσα την εχουμε δει πως ενεργει ετσι Slay ?
Παντως μια συμβουλη προς Slay καλο θα ητανε να αλαξεις μυαλα προς την διαχειρηση του φορουμ μου που εχεις και Mods γιατη θα χασεις και αυτους που σου μείνανε .
Αυτα απο μενα το πιος συμφωνει η οχι με τα παραπανο με αφηνει αδιάφορο την γνωμη μου δεν την αλαζει κανεις απο εδω μεσα και θα δειτε οτι εχω δίκιο αμεσα ![/color]

από που κι ως που είναι η περισσότεροι παντρεμένη έκανε poll κάποιος;

καταλαβαίνω την αντίδραση σου με τον τρόπο που αντιληφθικες τι συζήτηση και σε δικαιολογώ από άποψη ο τι δεν γνωρίζει κανένας την ψυχολογική κατάσταση (πίεση) που βρισκόσουν την στιγμή που έγραψες το μήνυμα.



εγώ μένω με τους γονείς μου και κάνω δυο η τρις δουλειές για να κάνω ένα αξιοπρεπές γάμο. την ώρα που εγώ θα νιώθω έτοιμος και όχι επειδή κάποιος θα με αποκαλέσει "μαμακια"..διότι συζούσα με μια κοπέλα 2006-2008 και περάσαμε λίγο δύσκολα και μας λείπανε πολλά πράγματα στο σπίτι, και η πίεση ήτανε μεγάλη και δεν άντεξα άλλο την κατάσταση αυτή και τέλος. δεν νομίζω ότι επειδή είσαι παντρεμένος έχουμε διαφορα μεταξύ μας η είσαι πιο άντρας από μένα. ο ανδρισμός είναι ο λόγος και όχι η πραξη.

ίσος να αντέδρασες έτσι λόγο ότι πιέζεσαι από όλη αυτή την κατάσταση (του γάμου) και ίσιος να σε ενόχλησε που κάποιος ελεύθερος έκανε πλακα με τους παντρεμένους.

εγώ δεν ενοχλήθηκα καθόλου από τα λόγια που έγραψες γιατί είναι προσωπική σου άποψη και την σέβομαι απόλυτα χωρίς να επηρεάσει την δικη μου

το μήνυμα αυτό το έγραψα εντελώς φιλικά.

αυτά που γράφω τα γράφω για να το δεις από την γική μου ματια και μήπως σε βοηθήσω σχετικά με την κρίση σου.

Υ.Γ πιστεύω ακάθεκτα ότι ο αποστολής έκανε πλακα.

Υ.Γ οποιος έγραψε για ban είναι άκυρος

Υ.Γ όλοι έχουν δικαίωμα στο λάθος.

Υ.Γ μην κρίνεις γιατί θα κριθείς.

Υ.Γ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ
:a055: :a055: :a055:[/quote]

Οκ ρε φιλε...Εσυ αν σε πει καποιος "ρεμαλι" συγχωρεσε τον γιατι εκανε λαθος κ πιθανον να μην το εννοουσε!!! Εγω επιμενω στο αρχικο μου ποστ! Ηταν πολυ προσβλητικος σε ενα παιδι που εκανε πλακα κ πηρε και η μπαλα κ μεγαλο ποσοστου του φορουμ που δεν του μιλησε καν.

ParanoidGR
15-09-2010, 04:00
όλη έχουμε δικαίωμα στο λάθος
εσύ δεν έχεις δικαια σου άποψη για τον εαυτό σου περιμένεις να σου την πει κάποιος. το παραπάνω σου post είναι δικτατορικό σε παρακαλω σκέψου πριν γράψεις.

αυτή είναι η άποψη του αν θέλεις κανε διάλογο όχι επίδειξη

ParanoidGR
15-09-2010, 21:14
είναι απίστευτο τι μπορεί να κάνει κάποιος άμα του δώσουν μια στολή και λίγο εξουσία!!δεν είναι τυχαίο που είναι τόσο κομπλεξικοί αυτοί η μ@λ@κες που μας σταματάνε κάθε μέρα μα κάθε μέρα!έλεος θα ξεσπάσω και θα δείρω κανέναν και ας είναι 6 κάθε φορα! δεν αντέχετε άλλο!!!!!!!:very_evil::'(

jimspy
15-09-2010, 21:28
exei dikio o andrew ....ta ban prepei na einai h esxath''lysh'' gia na mhn po oti den xreiazonte k katholoy..... parektropes k parekshghseis einai fysiko epakoloytho na ginonte sta forum logo toy oti o graptos logos den apeikonizei panta thn diathesh k to yfos aytou poy posterei....
xalara ....

Desmond
15-09-2010, 21:29
Ψυχραιμία γείτονα.Τσάμπα το τράβηγμα για τους μ@λ@κες!Όχι τίποτε άλλο, ένας θα την πληρώσει για όλους τους κομπλεξάρες που μας τα πρήζουν!Lol!

ParanoidGR
15-09-2010, 23:03
είναι απίστευτο τι μπορεί να κάνει κάποιος άμα του δώσουν μια στολή και λίγο εξουσία!!δεν είναι τυχαίο που είναι τόσο κομπλεξικοί αυτοί η μ@λ@κες που μας σταματάνε κάθε μέρα μα κάθε μέρα!έλεος θα ξεσπάσω και θα δείρω κανέναν και ας είναι 6 κάθε φορα! δεν αντέχετε άλλο!!!!!!!:very_evil::'(

παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλα εγώ για την ομάδα Δ σας λέω, αυτό το μηνα με σταματήσανε 3 φορες μέσα στην εβδομάδα

zisisx
16-09-2010, 00:31
πειναω.......

jimspy
16-09-2010, 00:35
πειναω.......
http://www.thelosouvlakia.gr/

zisisx
16-09-2010, 00:43
μιαμιαμιαμ!!!!!!!!:thanks::thanks::thanks::thanks: :thanks:

αλλα παρηγγειλα πιτσα!!!!!!!!

ωραια σελιδα φιλος δεν την ηξερα.....

AriStos13
16-09-2010, 01:44
τελικα γιατι ειναι τοσο ανωμαλες οι γυναικες?
και πως γινεται και εγω και ο κολλητος μου να εχουμε πεσει στην ιδια περιπτωση?????

modecris
16-09-2010, 03:37
http://www.thelosouvlakia.gr/

70% ,μια χαρά!! :modecris:

jimspy
16-09-2010, 03:46
sostos......ksreis kanena kalo soyblatzidiko me 70% sthn patra na kseroume poy tha fame ama brethoume patra.....steile link

modecris
16-09-2010, 04:10
@38.266818,21.747263

Οι πρώτοι 100 που θα πούνε "κάτω ο slay,ζήτω ο modecris" έχουν κεραστεί μπύρα.

Desmond
16-09-2010, 04:26
^Aν το πω 24 φορές, θα πάρω καφάσι?:a055:

modecris
16-09-2010, 04:33
Ρε μεθυσμένε, το καφάσι έχει 20 μπύρες!! χαχαχα :a022:

Melnibonian
16-09-2010, 05:15
Δεν χαλαρώνουμε όλοι σιγά σιγά?Αν διαβάσετε τα τελευταία ποστ το θέμα καταντά τραγέλαφος.Όλα ξεκίνησαν με μια παρανόηση του Τεράστιου στο καθαρά χιουμοριστικό σχόλιο του Wolf...Αυτό ήταν.Καλό θα ήταν να του είχε στείλει ένα pm,θα το ξεκαθάριζαν και θα τελείωνε εκεί.
Chris1987 παρόλα τα ελαφρυντικά του νεαρού της ηλικίας σου,το ποιος θα γίνει ban δεν είναι δικό σου θέμα.Ειδικά για τέτοιες αστείες αφορμές.Εκτός κι αν σε έθιξαν εσένα προσωπικά.
Terastios,μλκα το γ.....σες το θέμα,10 φορές διάβασα το post του Αποστόλη,χαλάρωσε λίγο ρε συ,πότε έγραψε κάτι προσβλητικό για κόσμο για να το κάνει τώρα!
Μodecris,ο γύρος πίτα πρέπει να σου μεταδίδει σοφία και εσωτερική ισορροπία (το έγραψα χιουμοριστικά-να μην έχουμε τίποτα καινούργιο-αλλά ως προς τις αρετές το εννοώ)
Αφιερωμένο σε όλους που δεν αισθάνονται και τόσο...καθωσπρέπει τελευταία....
YouTube - ΀Ο Ξ‘Ξ•ΞœΞ‘Ξ›Ξ™.wmv

chris1987
16-09-2010, 05:56
Δεν χαλαρώνουμε όλοι σιγά σιγά?Αν διαβάσετε τα τελευταία ποστ το θέμα καταντά τραγέλαφος.Όλα ξεκίνησαν με μια παρανόηση του Τεράστιου στο καθαρά χιουμοριστικό σχόλιο του Wolf...Αυτό ήταν.Καλό θα ήταν να του είχε στείλει ένα pm,θα το ξεκαθάριζαν και θα τελείωνε εκεί.
Chris1987 παρόλα τα ελαφρυντικά του νεαρού της ηλικίας σου,το ποιος θα γίνει ban δεν είναι δικό σου θέμα.Ειδικά για τέτοιες αστείες αφορμές.Εκτός κι αν σε έθιξαν εσένα προσωπικά.
Terastios,μλκα το γ.....σες το θέμα,10 φορές διάβασα το post του Αποστόλη,χαλάρωσε λίγο ρε συ,πότε έγραψε κάτι προσβλητικό για κόσμο για να το κάνει τώρα!
Μodecris,ο γύρος πίτα πρέπει να σου μεταδίδει σοφία και εσωτερική ισορροπία (το έγραψα χιουμοριστικά-να μην έχουμε τίποτα καινούργιο-αλλά ως προς τις αρετές το εννοώ)
Αφιερωμένο σε όλους που δεν αισθάνονται και τόσο...καθωσπρέπει τελευταία....
YouTube - ΀� Α�����.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=HroJGGqoLaE)

Λοιπον παιδια..κοιταχτε να δειτε τι γινεται. Η συμπεριφορα του Τεραστιου ηταν αδικαιολογητη. Δεν μιλαμε ετσι σε ενα φορουμ οποισδηποτε κ εαν ειναι αυτος ο λογος. Δεν υπαρχουν λαθη σε τετοια πραγματα. Και ενταξει..Ας δεχτω εγω οτι εκανε λαθος..ειχε ενα προβλημα προσωπικο και ξεσπατσε ετσι..Θ α μπορουσε να στειλει ενα προσωπικο μηνυμα στον Wolf και να του ζητησει τον λογο.Παρολο βεβαια που και το παιδι εκανε καθαρη πλακα και φανηκε. Η συμπεριφορα του Τεραστιου ειχε ενα στυλ ανθρωπου που δεν ξερει να συμπεριφερεται και οτι αυτος ειναι και κανεις αλλος.
Ναι,μπορει να ημουν υπερβολικος που ειπα να γινει μπαν. Ομως πειραχτηκα πολυ γιατι με εβρισε ρεμαλι. Δηλαδη αν δεν γινονται μπαν τετοιες συμπεριφορες ποιες γινονται?? Η επομενη ασχημη συμπεριφορα ηταν να βρισει χριστοπαναγιες. Το λαθος το δικο μου πιστευω ειναι οτι ειπα δημοσια για το μπαν κ δεν το εστειλα σε μηνυμα σε καποιους απο τους mods.

@Melnibonian μιλησες για την ηλικια μου. Δηλαδη για τον τεραστιο τι πρεπει να πουμε που μιλησε ετσι που ειναι και παντρεμενος ανθρωπος??
Και ναι ειπα για μπαν γιατι πειραχτηκα προσωπικα εγω ο ιδιος.

Melnibonian
16-09-2010, 06:17
O Τεράστιος είναι ένας πραγματικός κύριος,τον έχω γνωρίσει προσωπικά,αλλά όπως βλέπεις στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτό δεν με εμπόδισε να πω ότι είχε λάθος.Από εκεί και πέρα,προσωπική άποψη θα εκφράσω,δεν μου αρέσουν οι άνθρωποι που στα προβλήματα της ζωής,μικρά ή μεγάλα,βάζουν ban!Μου αρέσουν οι άνθρωποι που συνδιαλέγονται,που βρίσκουν λύσεις,που ξέρουν να συγχωρούν,ή να υποχωρούν ανάλογα με την περίσταση.Αν ήσουν πιο τακτικός χρήστης στο forum θα μπορούσες να είχες καταλάβει το ποιόν κάποιων παιδιών και το ήθος τους!
Ένα απλό θέμα το αναγάγαμε σε βραζιλιάνικη σαπουνόπερα.Μακάρι τον τσαμπουκά αυτόν να τον έχετε κάποιοι όχι μόνο πίσω από τα πληκτρολόγια,αλλά και κάποια λεπτά μετά το shut down του PC και το κλείδωμα της εξώπορτας σας. Και το λέω αυτό,επειδή εκεί έξω δεν μπορείς να απαιτήσεις από κανέναν να κάνει ban όσους δεν γουστάρεις...

http://s5.faceinhole.com/NR/10/9/15/48fae7da91051417dc.jpg

Desmond
16-09-2010, 13:29
Μωρέ τι μας λες?Για μια ολόκληρη μέρα θα μπορούμε να βάζουμε τα ποδήλατά μας στο ΜΕΤΡΟ?WOW!Φχαριστούμε για την παραχώρηση καραγκιόζια!:a122:
@Melnibonian.Όλα είναι υποκειμενικά.Εγώ για παράδειγμα έχω εκ διαμέτρου αντίθετη άποψη.Και τι έγινε?Τίποτα απολύτως!Συμφωνώ μαζί σου οτι τελείωσε το θέμα/παρεξήγηση, αλλά ρε συ melni με τα posts σου το επαναφέρεις χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος!Συνεχίζουμε...
@modecris.Και να φανταστείς οτι δούλευα και σε κάβα!!!LOL!

Valkyre
16-09-2010, 13:44
Αφηστε το να ψοφησει παιδες , μην το τσιγκλατε αλλο...οπως ειδατε τα 2 προσωπα που ηρθαν σε αντιπαραθεση δεν εχουν δωσει συνεχεια, οποτε ας μην το κανουμε εμεις γι αυτους.

Ευχαριστω

(Modecris... επειδη ειμαι τοσο καλο παιδι με αυτα που ειπα, κερδιζω κανα σουβλακι???:) :) )

Melnibonian
16-09-2010, 14:50
Βασικά έχεις δίκιο,αλλά τα είδα σήμερα το πρωί μαζεμένα τα ποστ,γιαυτό το feeling της επαναφοράς...

chris1987
16-09-2010, 16:31
O Τεράστιος είναι ένας πραγματικός κύριος,τον έχω γνωρίσει προσωπικά,αλλά όπως βλέπεις στην συγκεκριμένη περίπτωση αυτό δεν με εμπόδισε να πω ότι είχε λάθος.Από εκεί και πέρα,προσωπική άποψη θα εκφράσω,δεν μου αρέσουν οι άνθρωποι που στα προβλήματα της ζωής,μικρά ή μεγάλα,βάζουν ban!Μου αρέσουν οι άνθρωποι που συνδιαλέγονται,που βρίσκουν λύσεις,που ξέρουν να συγχωρούν,ή να υποχωρούν ανάλογα με την περίσταση.Αν ήσουν πιο τακτικός χρήστης στο forum θα μπορούσες να είχες καταλάβει το ποιόν κάποιων παιδιών και το ήθος τους!
Ένα απλό θέμα το αναγάγαμε σε βραζιλιάνικη σαπουνόπερα.Μακάρι τον τσαμπουκά αυτόν να τον έχετε κάποιοι όχι μόνο πίσω από τα πληκτρολόγια,αλλά και κάποια λεπτά μετά το shut down του PC και το κλείδωμα της εξώπορτας σας. Και το λέω αυτό,επειδή εκεί έξω δεν μπορείς να απαιτήσεις από κανέναν να κάνει ban όσους δεν γουστάρεις...




Ειδα ποσο πραγματικος κυριος ειναι...Αν ειναι ετσι οι πραγματικοι κυριοι που σε μια πλακα βριζουν τον αλλον μαμακα κ το μισο φορουμ ρεμαλια τοτε οι κομπεξικοι πως ειναι??
Αυτο ακριβως!!! Τα ειπες ολα! Γιατι αν ημουν τακτικος δεν θα πεφτατε να με φατε ολοι επειδη ειπα να γινει BAN γιατι ολοι ξερετε οτι εχω δικιο γιατι μιλησε πολυ ασχημα ο τεραστιος. Εγινε οτι περιμενα να γινει. Υποστηριξατε ολοι τον Wolf,ειπατε δηλαδη οτι ειχε δικιο(γιατι ειχε το παιδι ενταξει),μετα τον τεραστιο ως πιο ΤΑΚΤΙΚΟΣ και εγω επειδη ειπα την γνωμη μου για την ασχημη συμπεριφορα του ειμαι ο κακος και οχι ο Τεραστιος.
Αλλα εγω εχω μαθει να λεω την γνωμη μου και οταν κανω sthut down το pc και οχι μονο πισω απο μια οθονη και αυτο δεν θα το αλλαξει κανενας!!!
Τωρα αν θελετε καντε εμενα BAN γιατι η αδικια και ο παραλογισμος σπερνουν σε αυτον τον κοσμο.

Valkyre
16-09-2010, 16:44
ξεκολληστε το θεμα εληξε. Δεν υπαρχει κακος και καλος της υποθεσης. Ο κοσμος διαβασε, ειδε και μπορει να διαμορφωσει την αποψη του για τον καθενα αναλογα με τον τροπο που εκφραζεται και γραφει. Chris δεν εισαι κακος ουτε και σε εβγαλε κανενας κακο. Απλα το πηρες πολυ πατριωτικα το ολο θεμα. Αστο να ψοφησει. Ο Τεραστιος και ο Λυκος θα λυσουν ή εχουν λυσει ηδη τις διαφορες τους.

Ο κοσμος εχει ματια και βλεπει. Ας προχωρησουμε :)

zisisx
16-09-2010, 16:52
κοιτα να δεις που παλι πειναω........η κανει πεινα η εγω ειμαι λαιμαργος:whistle:

Terastios
16-09-2010, 18:11
Καλησπερα στην κοινοτητα και απευθυνομαι σε ολους γιατη ετσι πρεπει ,
Πρωτα απολα να ευχαρηστησω τα παιδια που με τα ποστ τους παιξανε τον ρολο του ψυχολογου (andrew rs ,enstikto,klp) με βοηθησανε παρα πολυ τα λογια τους απο πολλες αποψεις.
Μετα οσο για την αδικο επιθεση στον Wolframa ,φυσικα και ητανε και το ξερω απλα εψαχνα μια αφορμη για να δω μεχρη που μπορει να φτασει ,ο λογος ειναι οτι παρασυρθηκα απο αλλο μελος για ασχημα μηνυματα προς αυτον και δυσαρεστιθηκα παρα πολλη .Επειδη εχω πολλη ανεπτηγμενο το αισθημα του δικιαιου παρασυρθηκα και τελικα αδικησα τον Wolf γιατη ουτε καν μπηκε στον κοπο να απαντηση ουτε να μου στηλει απειλητικα μηνυματα ουτε τπτ .
Πρωσοπικα του βγαζω το καπελο γιατη εγω θα ειχα αντηδρασει παρα πολλη ασχημα αν με κατηγουρουσανε ετσι χωρις να εχω κανει κατι .

Τελος γιατη σας κουρασα και το ξερω ολα αυτα τα γραφω οχι για να δικαιολογηθώ αλλα γιατη εχω καπιους φιλους εδω μεσα που πραγματηκα με ξερουνε και κανουμε παρεα και ειχανε δικιο να με βρηζουνε (Mel ..)και να με επαναφερουνε στην ταξη δεν θα ηθελα να ντρεπονται και να λενε με το Μαλ..κα που καναμε παρεα και φυσικα δεν θα ηθελα να τους χασω και ενοιειται για να δωσο το Δικιο που του αξηζει του Wolframa.

Υγ Οσο για τα παιδια που θελουνε το Βαν μου (chris1987,κλπ) ειναι λογικο να αντηδρασουνε ετσι και δεν τους κατηγορο εχετε απολυτο δικιο εγω πατνως αν ειμουνα Mod θα με ειχα κανει!

Valkyre
16-09-2010, 18:16
^^ + ρεπ απο εμενα. Ειναι ευκολο ολοι μας να κατηγορουμε, να βριζουμε να υπερασπιζομαστε με νυχια και με δοντια κατι ενω ξερουμε οτι ειμαστε λαθος. Το δυσκολο και ταυτοχρονα το πιο "αντρικιο" ειναι να αναγνωριζουμε τα λαθη μας και να βελτιωνομαστε, πραγμα που εκανε με το παραπανω μηνυμα ο φιλος Τεραστιος. Απο εμενα μπραβο :)

Αντε ας χαμογελασουμε ερχονται τρελες παιχνιδαρες και σε συνδυασμο με την χρεωκοπια της Ελλαδας μας βλεπω ολους στο δρομο χαχα :)

chris1987
16-09-2010, 18:25
Καλησπερα στην κοινοτητα και απευθυνομαι σε ολους γιατη ετσι πρεπει ,
Πρωτα απολα να ευχαρηστησω τα παιδια που με τα ποστ τους παιξανε τον ρολο του ψυχολογου (andrew rs ,enstikto,klp) με βοηθησανε παρα πολυ τα λογια τους απο πολλες αποψεις.
Μετα οσο για την αδικο επιθεση στον Wolframa ,φυσικα και ητανε και το ξερω απλα εψαχνα μια αφορμη για να δω μεχρη που μπορει να φτασει ,ο λογος ειναι οτι παρασυρθηκα απο αλλο μελος για ασχημα μηνυματα προς αυτον και δυσαρεστιθηκα παρα πολλη .Επειδη εχω πολλη ανεπτηγμενο το αισθημα του δικιαιου παρασυρθηκα και τελικα αδικησα τον Wolf γιατη ουτε καν μπηκε στον κοπο να απαντηση ουτε να μου στηλει απειλητικα μηνυματα ουτε τπτ .
Πρωσοπικα του βγαζω το καπελο γιατη εγω θα ειχα αντηδρασει παρα πολλη ασχημα αν με κατηγουρουσανε ετσι χωρις να εχω κανει κατι .

Τελος γιατη σας κουρασα και το ξερω ολα αυτα τα γραφω οχι για να δικαιολογηθώ αλλα γιατη εχω καπιους φιλους εδω μεσα που πραγματηκα με ξερουνε και κανουμε παρεα και ειχανε δικιο να με βρηζουνε (Mel ..)και να με επαναφερουνε στην ταξη δεν θα ηθελα να ντρεπονται και να λενε με το Μαλ..κα που καναμε παρεα και φυσικα δεν θα ηθελα να τους χασω και ενοιειται για να δωσο το Δικιο που του αξηζει του Wolframa.

Υγ Οσο για τα παιδια που θελουνε το Βαν μου (chris1987,κλπ) ειναι λογικο να αντηδρασουνε ετσι και δεν τους κατηγορο εχετε απολυτο δικιο εγω πατνως αν ειμουνα Mod θα με ειχα κανει!

Μετα απο αυτο το post σου λυνετε και με μενα η οποια παρεξηγηση υπηρχε. Ειναι πολυ σημαντικο που παραδεχεσαι οτι ηταν αδικη η επιθεση στον Wolf οπως και εγω παραδεχτηκα σε παραπανω ποστ οτι ημουν υπερβολικος να γραψω τουλαχιστον δημοσια για το ban. Ναι, ενοχληθηκα εκεινη την στιγμη πολυ για αυτο και μου βγηκε ετσι. Το θεμα ομως ληγει εδω απο την πλευρα μου ειδικα μετα την απαντηση σου. Μπορει καποιες φορες να μιλαω αποτομα(ισως και λογω χαρακτηρα και ηλικιας) αλλα αν ο αλλος καταλαβει το λαθος του εχω μαθει και να συγχωρω. Και δεν το παιζω "θεος" τωρα ή καποιος που συγχωρει αλλα το λεω αυτο γιατι η συμπεριφορα σου οντως με πειραξει πολυ. Και δεν παιζει ρολο ουτε η ηλικια,ουτε η κατασταση του καθενος αλλα ουτε και η ιδιοτητα του. Αυτα και απο μενα. Η παρεξηγηση λυγει εδω και απο μενα.

ParanoidGR
16-09-2010, 18:51
+ rep

απέδειξες αυτό που είσαι . ΑΝΔΡΑΣ.
επιβεβαίωσες την φράση μου ο ανδρισμός είναι ο λόγος και όχι η πράξη.

KEEP WALKING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://farm4.static.flickr.com/3038/2331070358_52db4e8416.jpg

modecris
16-09-2010, 20:34
Καλησπερα στην κοινοτητα και απευθυνομαι σε ολους γιατη ετσι πρεπει ,
Πρωτα απολα να ευχαρηστησω τα παιδια που με τα ποστ τους παιξανε τον ρολο του ψυχολογου (andrew rs ,enstikto,klp) με βοηθησανε παρα πολυ τα λογια τους απο πολλες αποψεις.
Μετα οσο για την αδικο επιθεση στον Wolframa ,φυσικα και ητανε και το ξερω απλα εψαχνα μια αφορμη για να δω μεχρη που μπορει να φτασει ,ο λογος ειναι οτι παρασυρθηκα απο αλλο μελος για ασχημα μηνυματα προς αυτον και δυσαρεστιθηκα παρα πολλη .Επειδη εχω πολλη ανεπτηγμενο το αισθημα του δικιαιου παρασυρθηκα και τελικα αδικησα τον Wolf γιατη ουτε καν μπηκε στον κοπο να απαντηση ουτε να μου στηλει απειλητικα μηνυματα ουτε τπτ .
Πρωσοπικα του βγαζω το καπελο γιατη εγω θα ειχα αντηδρασει παρα πολλη ασχημα αν με κατηγουρουσανε ετσι χωρις να εχω κανει κατι .

Τελος γιατη σας κουρασα και το ξερω ολα αυτα τα γραφω οχι για να δικαιολογηθώ αλλα γιατη εχω καπιους φιλους εδω μεσα που πραγματηκα με ξερουνε και κανουμε παρεα και ειχανε δικιο να με βρηζουνε (Mel ..)και να με επαναφερουνε στην ταξη δεν θα ηθελα να ντρεπονται και να λενε με το Μαλ..κα που καναμε παρεα και φυσικα δεν θα ηθελα να τους χασω και ενοιειται για να δωσο το Δικιο που του αξηζει του Wolframa.

Υγ Οσο για τα παιδια που θελουνε το Βαν μου (chris1987,κλπ) ειναι λογικο να αντηδρασουνε ετσι και δεν τους κατηγορο εχετε απολυτο δικιο εγω πατνως αν ειμουνα Mod θα με ειχα κανει!

Μπράβο σου τεράστιε που παραδέχθηκες το λάθος σου,τώρα αντιδράς σαν σωστός...πατέρας και παντρεμένος! :hysterical:

+rep ασφαλώς.

fotaras
16-09-2010, 21:56
γιατι οποτε καποιος μιλαει για σουβλακια μπαινει και ο modecris μεσα στην κουβεντα?γιατι αυτο το emoticon εχει το ονομα του?:modecris:
modecris εχεις σουβλατζιδικο στην Πατρα?

modecris
17-09-2010, 03:46
Για τις 2 πρώτες απορίες δεν γνωρίζω,μάλλον είναι τυχαία γεγονότα.

Στην ερώτηση σου η απάντηση είναι "ναι".

WolfRathmA
17-09-2010, 04:45
@Terastios :respect7:

Δε τρεχει τιποτα φιλε. Δεν ειχα, ουτε εχω καποιο προβλημα μαζι σου. Αν σε πειραξε που ειπα για τους παντρεμενους, συγνωμη. Αλλα καποια στιγμη θα παντρευτω και εγω! Που θα παει! :hysterical:



Αντε ας χαμογελασουμε ερχονται τρελες παιχνιδαρες και σε συνδυασμο με την χρεωκοπια της Ελλαδας μας βλεπω ολους στο δρομο χαχα :)


Παλι καλα! Δεν θα ειμαι ο μονος! Να βρουμε τουλαχιστον καμια τροφοδοσια απο τη ΔΕΗ να μπορουμε να στησουμε το PS3 και τη τηλεοραση καπου στο δρομο σε κανενα υποστεγω εστω... Θα ειμαστε με χαρτονια κατω στο δρομο και τετοια φαση! χαχαχαχα!! Να ειμαστε μαζεμενοι ομως καπου μαζι γιατι ιντερνετ μπορει να μην εχουμε. Εκτος αν βρουμε κανενα ξεκλειδωτο wi-fi. Αλλα αν δε βρουμε να κανουμε κανενα lan party και ετσι... LOL


Εδω που τα λεμε τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα! :c025:

chris1987
17-09-2010, 17:23
Εδω που τα λεμε τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα! :c025:


Και θα ερθουν ακομα πιο δυσκολα...Η κατιουσα τωρα ξεκιναει...Πλαστικες ταυτοτητες και ετσι..Καταλαβαινεται πιστευω..

Melnibonian
19-09-2010, 05:13
Πρέπει να τσιμπήσω μια μέρα τον Τεράστιο και να κατέβουμε Πάτρα να βρούμε τον Αρίστο και να πάμε για σουβλάκια και κρασί στου Emotikon και αφού πιούμε,πιούμε,πιούμε θα ξαναπιούμε.Μετά θα βγούμε για νυχτερινό περπάτημα για χώνεψη,κι αν μετά από όλο αυτό το φαγοπότι πετύχουμε και πουθενά τον Slay,θα του αφήσουμε μερικά posted (αυτά τα κίτρινα χαρτάκια) με τους χαιρετισμούς μας,λόγω του ότι το ομιλείν θα δυσχεραίνει την πέψη μας...άλλωστε το ίδιο πράμα είναι,αφού θα διαβάσει τα χαρτάκια!

Terastios
19-09-2010, 11:37
Πρέπει να τσιμπήσω μια μέρα τον Τεράστιο και να κατέβουμε Πάτρα να βρούμε τον Αρίστο και να πάμε για σουβλάκια και κρασί στου Emotikon και αφού πιούμε,πιούμε,πιούμε θα ξαναπιούμε.Μετά θα βγούμε για νυχτερινό περπάτημα για χώνεψη,κι αν μετά από όλο αυτό το φαγοπότι πετύχουμε και πουθενά τον Slay,θα του αφήσουμε μερικά posted (αυτά τα κίτρινα χαρτάκια) με τους χαιρετισμούς μας,λόγω του ότι το ομιλείν θα δυσχεραίνει την πέψη μας...άλλωστε το ίδιο πράμα είναι,αφού θα διαβάσει τα χαρτάκια!

xaxaxaxaxxaxaxaxa :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::h ysterical:

WolfRathmA
20-09-2010, 02:02
Α ρε Αράχοβα!!!

Αφιερωμένο στο Modecris!!! Ανοιξτε τα ηχεια σας πρωτα ομως!!!


:modecris::modecris::modecris:

http://arahova.com/interface.html

modecris
20-09-2010, 03:32
xaxaxa! και μετά ρωτάει ο Φώτης γιατί όταν μιλάτε για σουβλάκια μπαίνω μέσα στην κουβέντα!! lol στον melni δεν απάντησα αλλά πόσο να αντέξω;; :modecris:

the master
20-09-2010, 03:57
Παο - Barca μυρίζω πεντάρα...


γκαντεμης!:a122:

AriStos13
22-09-2010, 05:20
αυπνιεςςς και 8 παρα πρεπει να ειμαι στο μαγαζι....!

AriStos13
22-09-2010, 22:06
Πρέπει να τσιμπήσω μια μέρα τον Τεράστιο και να κατέβουμε Πάτρα να βρούμε τον Αρίστο και να πάμε για σουβλάκια και κρασί στου Emotikon και αφού πιούμε,πιούμε,πιούμε θα ξαναπιούμε.Μετά θα βγούμε για νυχτερινό περπάτημα για χώνεψη,κι αν μετά από όλο αυτό το φαγοπότι πετύχουμε και πουθενά τον Slay,θα του αφήσουμε μερικά posted (αυτά τα κίτρινα χαρτάκια) με τους χαιρετισμούς μας,λόγω του ότι το ομιλείν θα δυσχεραίνει την πέψη μας...άλλωστε το ίδιο πράμα είναι,αφού θα διαβάσει τα χαρτάκια!

το αποφασισατε τελικα??
αντε σας περιμενω..
μην το σκεφτεστε καθολου....

aladdin7
23-09-2010, 19:51
Είναι τρομερό πόσο δίκιο είχε εκείνος ο γεράκος με τα άσπρα μαλλιά, εκείνος ο "τρελλός" επιστήμονας που εξέφρασε την άποψή του σχετικά με το μέγεθος του σύμπαντος αλλά και της ανθρώπινης βλακείας.

Πάω να πιώ καφέ...όταν επιστρέψω φρόντισε το προφιλ μου να είναι γεμάτο ΑΝΩΝΥΜΑ αρνητικά rep....ξέρεις εσύ!!!!

plakas
23-09-2010, 20:33
βρε !!!!!παιδακι εισαι και ασχολησε με τα rep?και να ξερεις οτι ενα αρνητικο απο ενα μελος χ ειναι -1 οποτε σιγα τα λαχανα
αντε και για να μην :'( (γιατι ετσι το βλεπω εγω τσιμπα ενα + που ειναι 5-6 πανω)

plakas
23-09-2010, 20:35
το αποφασισατε τελικα??
αντε σας περιμενω..
μην το σκεφτεστε καθολου....


τα σουβλακια θα τα πληρωσετε δια του 3 η ο καθενας τα δικα του; γιατι δεν βλεπω να τρωτε :D

α και για :modecris: στο μοντεχριστο!!!!!

aladdin7
23-09-2010, 21:30
Μάριε λάθος το κατάλαβες. Δεν είναι το θέμα + - rep. Είναι η τσάμπα μαγκιά του ανώνυμου!

AriStos13
23-09-2010, 21:56
τα σουβλακια θα τα πληρωσετε δια του 3 η ο καθενας τα δικα του; γιατι δεν βλεπω να τρωτε :D

α και για :modecris: στο μοντεχριστο!!!!!

τα σουβλακια ειναι του οικοδεσποτη...
δηλαδη δικα μου..!!! ;)

aladdin7
23-09-2010, 22:03
Αρίστο, βάλε και μένα στα κουμάντα σου!!!

AriStos13
23-09-2010, 22:12
Αρίστο, βάλε και μένα στα κουμάντα σου!!!

οκκ περιμενω ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ τοτε..!!! ;) :)
το alpha protocol σου αρεσει?

aladdin7
24-09-2010, 00:25
Είναι μπερδεμένη υπόθεση το άτιμο!

AriStos13
24-09-2010, 00:43
Είναι μπερδεμένη υπόθεση το άτιμο!

σαν παιχνιδι ομως σου αρεσει?
μια φορα μπηκε στο δικο μου πσ3 και δεν το ξαναβαλα...

ParanoidGR
24-09-2010, 22:14
yT_Kfhxvyuk

Terastios
24-09-2010, 23:23
τα σουβλακια ειναι του οικοδεσποτη...
δηλαδη δικα μου..!!!
Αριστο τα φιλαρακια τα κερναω Εγω αμα ειναι να βγω με αμφιβόλου ποιότητας άτομα ούτε καν πάω ;)

Terastios
24-09-2010, 23:25
yT_Kfhxvyuk

Τη μας εκανες τη βιντεο ειναι αυτο ......

Dragonpaul
25-09-2010, 12:34
Καποτε μια βροχη δε με σταματαγε με τιποτα. Τωρα ειμαι καρφωμενος στο σπιτι και περιμενω να σταματησει....

Desmond
25-09-2010, 12:37
Καποτε μια βροχη δε με σταματαγε με τιποτα. Τωρα ειμαι καρφωμενος στο σπιτι και περιμενω να σταματησει....
Γεράσαμε? (μπααα!) Εμένα με έκανε να γυρίσω σπίτι!LOL!

Dragonpaul
25-09-2010, 12:56
Γεράσαμε? (μπααα!) Εμένα με έκανε να γυρίσω σπίτι!LOL!

Καθε Σαββατο πρωι, κανω μια βολτουλα στο κεντρο. Που να παω τωρα με τετοια βροχη, ρε γμτ. Λες να γερασαμε, τελικα? :tired01:

Terastios
25-09-2010, 12:58
Εμενα μου αρεσει πολυ η βροχη οχι να γυρναω εξω αλλα να την ακουω με ανοιχτα παραθυρα ,να παιζω on line uncharted2 και να τα λεω με τα φιλαρακια μου μεσο PS3 !

Dragonpaul
25-09-2010, 13:07
Εμενα μου αρεσει πολυ η βροχη οχι να γυρναω εξω αλλα να την ακουω με ανοιχτα παραθυρα ,να παιζω on line uncharted2 και να τα λεω με τα φιλαρακια μου μεσο PS3 !

Μωρε και 'μενα μ' αρεσει η βροχη. Τη λατρευω, μαλιστα. Αλλα τωρα με εχει καθηλωσει σπιτι. Ο Μουψης (ο γατος μου) καθεται και κοιμαται διπλα στο παραθυρο και γω ειμαι μπροστα στον υπολογιστη.

Dragonpaul
25-09-2010, 14:41
Βροχη ή οχι, παω να κανω καμια βολτα. Ευκαιρια να βγαλω και καμια φωτογραφια...

stel06
26-09-2010, 01:49
σκεφτομαι καμια χαζομαρα να γραψω για να γεμισω νομιμα τα 8ρεντσ και να βαλω αγγελια!!! και να παρω το πτυχιο μου συντομα και να παρω και μια γκομενα που μου κολλαει εδω περα που σπουδαζω αν και δεν κανει γιατι εχει σχεση !!!
σωωωωστοοοςςς ¨))))

ParanoidGR
26-09-2010, 02:16
lol^^ και πολύ έγραψες . για να σου κολλάει εσένα σημαίνει ότι δεν περνάει καλά με αυτό που έχει ( δεν παίρνει αυτό που θέλει)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ParanoidGR
26-09-2010, 17:29
mn_D1-kBIjA

v-tidus
27-09-2010, 15:05
Το πηρα το πτυχιοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Αντε για φανταρος τωρα το Νοεμβρη!

Terastios
27-09-2010, 15:26
Το πηρα το πτυχιοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Αντε για φανταρος τωρα το Νοεμβρη!
Μπραβο σου φιλε και ισανοτερα !:a042:

ParanoidGR
27-09-2010, 21:49
:triniti:καλά χριστούγεννα.:a045fgf:

Terastios
27-09-2010, 22:27
χμμ τη σκέφτομαι ? πιο κινητό να κρατήσω ? I phone 3g 16gb / X10 android /X1 WM 6.1

fotaras
27-09-2010, 22:33
χμμ τη σκέφτομαι ? πιο κινητό να κρατήσω ? I phone 3g 16gb / X10 android /X1 WM 6.1
πετα τα ΟΛΑ η χαρισε τα και παρε αυτο
http://www.24net.gr/wp-content/uploads/2010/09/237375.jpg


αν βρεις πουθενα να το πουλανε καινουριο πες μου και εμενα!!!:47::47:

Terastios
27-09-2010, 23:33
πετα τα ΟΛΑ η χαρισε τα και παρε αυτο
http://www.24net.gr/wp-content/uploads/2010/09/237375.jpg


αν βρεις πουθενα να το πουλανε καινουριο πες μου και εμενα!!!:47::47:
Ευχαρηστω για την προταση σου αλλα το ειχα απο τους πρωτους οταν βγηκε ,μου αρεσει να εξελίσσομε οχι να μένω στο παρελθον :computerlamp:

fotaras
27-09-2010, 23:58
Ευχαρηστω για την προταση σου αλλα το ειχα απο τους πρωτους οταν βγηκε ,μου αρεσει να εξελίσσομε οχι να μένω στο παρελθον :computerlamp:
το ιδιο και εγω το ειχα παρει τις πρωτες μερες που βγηκε και ηταν κορυφαιο!!ηταν το πρωτο μου κινητο και πραγματικα δεν ηθελα να παρω αλλο..μαλιστα ειχα παρει και δευτερο ακριβως ιδιο ενα χρονο μετα το πρωτο.το ειχα για καβατζα το δευτερο μολις θα χαλαγε το πρωτο γιατι ειναι γνωστο οτι μολις "αποσυρθουν" καποια κινητα απο την αγορα μετα δεν στα επισκευαζουν η σου ζητανε υπερογκα ποσα για τα δεδομενα μιας επισκευης-οποτε λες ας παρω αλλο καινουριο..ειχα αγορασει και 3 μπαταριες αυθεντικες και αυτες για καβατζα.2 χρονια το πρωτο κρατησε και το δευτερο εναμιση χρονο!!μου εμεινε και μια μπαταρια αχρησιμοποιητη δεν προλαβα να την βαλω!!!
και εγω δεν θελω να μενω στο παρελθον αλλα τουλαχιστον στα κινητα ειμαι της αποψης ενα καλο που να ικανοποιει πληρως τις πραγματικες ΜΟΥ αναγκες και τα πραγματικα ΜΟΥ θελω και οσο μα οσο αντεξει και ας βγουν αλλα χιλια καλυτερα..δεν με νοιαζει καθολου..πραγματικα αν δουλευαν ακομα αυτα τα κινητα ακομα αυτα θα ειχα...
οποτε στα κινητα οντως εχω μεινει πισω και δεν θελω να εξελιχθω κι'ολας!!αυτα που γραφεις μαλιστα στο πρωτο σου post για το πιο ακριβως να κρατησεις δεν ξερω κανενα απο αυτα πως ειναι!!!

ParanoidGR
28-09-2010, 01:08
x10 android

dimitrisasp
28-09-2010, 17:56
Γεια σας παιδες! μολις γυρισα απο εξεταστικη.. Ελπιζω να περασα τιποτα!

Terastios
28-09-2010, 17:59
Γεια σας παιδες! μολις γυρισα απο εξεταστικη.. Ελπιζω να περασα τιποτα!
Στο εύχομαι πραγματικά !

stel06
28-09-2010, 23:27
εγω σημερα τελιωσα με την πτυχιακη μου και πηρα 8 μου εφυγε ενα πολυ μεγαλο βαρος
3 για πτυχιο
44 και σημεραααααααααααα

fotaras
28-09-2010, 23:29
Γεια σας παιδες! μολις γυρισα απο εξεταστικη.. Ελπιζω να περασα τιποτα!
καλως τον και ας χαθηκες!!!

Ixor24
29-09-2010, 15:02
Προσοχή μην αρρωστήσετε απεργουν οι γιατροι στην Αθηνα σημερα!!!!!!!!

Desmond
29-09-2010, 15:05
Προσοχή μην αρρωστήσετε απεργουν οι γιατροι στην Αθηνα σημερα!!!!!!!!
Και ΟΛΗ η ευρώπη εκτός από τα τσουτσέκια της ΓΣΕΕ και της ΑΔΕΔΥ...

stel06
29-09-2010, 16:20
τα λευτα που κλεβουν φιλοι μου οι αχρηστοι ανθρωποι του δημοσιου ειναι παρα πολλα οποιος ειναι μικρος δεν το καταλαβαινει αλλα οταν παει στρατο και το βλεπεις μπροστα στα ματια σου λες πως να μην μας φυστικωνει μετα το κρατος με τοσα εξοδα κανει για το δημοσιο
ελεοςς πραγματικα

Terastios
29-09-2010, 17:27
Βρε παιδι απως κανετε ετσι αφου οπως ειπε ο Παγκαλος ολοι μαζι τα φαγαμε χαχαχα;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

litanies
29-09-2010, 18:14
έχουμε εύκαιρα 300+ ευρώ? ps3 died suddenly....

να ρωτήσω,βγήκαν οι νέες εκδόσεις που έλεγαν?

v-tidus
29-09-2010, 18:21
εγω σημερα τελιωσα με την πτυχιακη μου και πηρα 8 μου εφυγε ενα πολυ μεγαλο βαρος
3 για πτυχιο
44 και σημεραααααααααααα

Συγχαρητηρια!! Αντε με το καλο να τα παρεις κι αυτα να τελειωνεις!!!!!!!:a020:

the master
29-09-2010, 18:24
η κοσμοτε μας δουλευει αγρια με το "σημα καμπανα"

plakas
29-09-2010, 18:41
φτιαχνουν και οδηγους για κλεφτες οι κλεφτες χαχαχαχαχαχαχα και θα τους πουν και μπραβο τα ζωα,στα ζωα


this is κλεφτης

MajereMP44
29-09-2010, 18:45
από την πόλη έρχομαι και στην κορφή ξαναρχομαι και λέω ΟΤΙΝΑΝΑΙ με super κακία.

AriStos13
29-09-2010, 18:51
φτιαχνουν και οδηγους για κλεφτες οι κλεφτες χαχαχαχαχαχαχα και θα τους πουν και μπραβο τα ζωα,στα ζωα


this is κλεφτης


ΕΛΕΟΣ εχεις καταντησει ΓΡΑΦΙΚΟΣ ρε Μαριε...........
αφου βλεπεις οτι τα λες στον βροντο..!!!

HarrisDo
29-09-2010, 21:04
Διάβασα κάπου ότι ο συνολικός αριθμός των εν ζωή ανθρώπων αυτή την στιγμη είναι μεγαλύτερος απο τον αριθμό όλων των νεκρών..
Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτο?

KreAch3R
29-09-2010, 21:17
Διάβασα κάπου ότι ο συνολικός αριθμός των εν ζωή ανθρώπων αυτή την στιγμη είναι μεγαλύτερος απο τον αριθμό όλων των νεκρών..
Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτο?


Όλων των νεκρών; Από πότε; Ξανά σκέψου το λίγο. Είναι δυνατόν ποτέ αυτό;:D

plakas
29-09-2010, 21:22
Διάβασα κάπου ότι ο συνολικός αριθμός των εν ζωή ανθρώπων αυτή την στιγμη είναι μεγαλύτερος απο τον αριθμό όλων των νεκρών..
Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτο?

απο την λιστα που διαβασε πολλα δεν υσχιουν ;)

Zeichef
29-09-2010, 21:34
Διάβασα κάπου ότι ο συνολικός αριθμός των εν ζωή ανθρώπων αυτή την στιγμη είναι μεγαλύτερος απο τον αριθμό όλων των νεκρών..
Υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτο?

ΚΑΜΙΑ ομως!! :silly:

HarrisDo
29-09-2010, 21:49
απο την λιστα που διαβασε πολλα δεν υσχιουν ;)

Αα οκ! Αφού είσαι γνώστης και της λίστας!! :c055gfe:

jimbour
29-09-2010, 21:49
εξαρταται απο ποτε θα πάρεις οτι ξεκινησε ο πολιτισμος,
καπου ειχα διαβασει οτι αμα παρεις απο την αιγυπτο και τις πυραμιδες ,δηλαδη 5000π.χ βγαινει καπου 6 δισεκατομμυρια οι νεκροι, αν το παρεις απο homo sapiens και τον πρωτο ανθρωπο(50000πχ νομίζω) και πεις εδω βαζουμε εναν αντρα και μια γυναικα και αρχιζουν την αναπαραγωγη τοτε οι νεκροι παιζουν να ειναι και 100 δις.

HarrisDo
29-09-2010, 22:46
Mάλλον είναι ελλειπής η πρόταση..ίσως εννοεί από τον πρώτο Μετα Χριστών αιώνα!..

litanies
29-09-2010, 23:38
είχαμε thread με τις ρυθμίσεις που κάνουμε όταν έχουμε νέο ps3?

ParanoidGR
30-09-2010, 01:09
HHHMM! I NEED 15.000 EURO where can I find the money. lol

Terastios
30-09-2010, 08:47
HHHMM! I NEED 15.000 EURO where can I find the money. lol
Στη λεωφορω Ηρακλειου οπως ανεβενης αριστερα εχει 2 Alfa bank απλα εχε αναμενο το RS για να την κανεις γρηγορα :weights: χαχαχααχα :hysterical:

Desmond
30-09-2010, 14:45
Την δεύτερη, στα "3 αστέρια", την κόβω φορτωμένη με περισσότερο χρήμα!:a098:

litanies
30-09-2010, 21:05
new slim ps3 320Gb in home, move edition... -300 euros from my bank account :)

ParanoidGR
01-10-2010, 16:12
Στη λεωφορω Ηρακλειου οπως ανεβενης αριστερα εχει 2 Alfa bank απλα εχε αναμενο το RS για να την κανεις γρηγορα :weights: χαχαχααχα :hysterical:


μην γελάς καθόλου όργανονω σχέδιο είσαι μέσα;


Την δεύτερη, στα "3 αστέρια", την κόβω φορτωμένη με περισσότερο χρήμα!:a098:

και εγώ αυτήν έχω κόζαρει εδώ και μέρες.

Valkyre
01-10-2010, 17:35
κοντευει να με παρει ο υπνος!

Dragonpaul
03-10-2010, 23:51
Eιμαι πολυ απογοητευμενος....

ParanoidGR
04-10-2010, 01:44
είμαι πολύ αγχωμένος!.............:bike:......:help:......... ...

AriStos13
04-10-2010, 01:46
Στειλε ενα γραμμα μια συλλαβη, αν εχεις τον θεο σου...........!!!!!

enstikto
04-10-2010, 12:22
Άκρα του τάφου σιωπή στο φόρουμ βασιλεύει...

ParanoidGR
04-10-2010, 14:49
είμαι πολύ εξουθενωμένος τι να κάνω για αυτό.........................

Valkyre
04-10-2010, 15:09
^^ Σφιξε τα δοντια και πεισε τον εαυτο σου να συνεχισει... εγω αυτο κανω!

nikon
04-10-2010, 15:13
^^Kαι εμείς τι φταίμε και να πρέπει να παίξουμε το 26ο μονό;;;;;:a122:

Valkyre
04-10-2010, 15:34
^^ Eλα τωρα που δεν σου αρεσε....! :)

nikon
04-10-2010, 15:39
Κερδίσαμε τουλάχιστον κάτι που δεν έκανα και πολύ χθες.

Valkyre
04-10-2010, 15:44
Χαχα :) ειδες καλα εκανα λοιπον :)

dimitrisasp
04-10-2010, 16:52
Στειλε ενα γραμμα μια συλλαβη, αν εχεις τον θεο σου...........!!!!!

Ερωτας ε? :P

Valkyre
04-10-2010, 16:55
^^ και δυστυχως μονοπλευρος απο οτι φαινεται.... :(

AriStos13
04-10-2010, 18:00
Ερωτας ε? :P


^^ και δυστυχως μονοπλευρος απο οτι φαινεται.... :(

ακριβως :(

Valkyre
04-10-2010, 18:05
^^ Κουραγιο φιλε....ολοι τα περασαμε/περναμε... δυναμη ευχομαι! :)

AriStos13
04-10-2010, 18:10
^^ Κουραγιο φιλε....ολοι τα περασαμε/περναμε... δυναμη ευχομαι! :)

Ευχαριστω Val. να σαι καλα..!!!!

dimitrisasp
05-10-2010, 00:34
^^ Οντως suckαρει η φαση.. Υπομονη!

Desmond
05-10-2010, 00:51
Στειλε ενα γραμμα μια συλλαβη, αν εχεις τον θεο σου...........!!!!!
Με στεναχωρείς ρε φίλε.Ελεύθερος είσαι και θα πρέπει να σκέφτεσαι με το πέος σου.Ακούγεται κάπως φαλλοκρατικό αλλά αυτή είναι η αλήθεια και ο προορισμός μας από την φύση.Το πέος σου ποτέ δεν κάνει λάθος πότε γουστάρει και πότε όχι.Επίσης ποτέ δεν γουστάρει μόνο μία, οπότε εσύ γιατί κολλάς με μία?

Chill
05-10-2010, 01:07
Μαμω την γκαντεμια μου.το 30 ετών μπανιο μου στο 50 ετών σπίτι μου τα έφτυσε και απο μεθαύριο ξηλώνεται κ ανακαινίζεται ριζικως.πάνω που μπήκαν μαστορες να μου αλλαζουν ολα τα τζαμιά.....με βλεπω να πουλάω κανα νεφρό μιας κ το σπέρμα δεν εχει ζήτηση λολ

Τουλάχιστον απο βδομαδα θα πλατσουριζω στο πετροχτιστο μπάνιο που ονειρευόμουν χρόνια τώρα. Μια βδομαδα βέβαια μπανακι κ χοντρό εκτός έδρας.αν με πιάσει κανα τσιρλιό κανα βράδυ βέβαια να δω τι θα κάνω.......

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

ParanoidGR
05-10-2010, 01:43
ε θα πάρεις μια σακούλα από το σουπερμάρκετ και έπειτα αφού κανεις το τσίρλη θα το δέσεις και θα το πετάξεις.............................

AriStos13
05-10-2010, 02:23
^^ Οντως suckαρει η φαση.. Υπομονη!
ειναι πολυ περιεργη η ολη φαση...και suckαρει πολυ...


Με στεναχωρείς ρε φίλε.Ελεύθερος είσαι και θα πρέπει να σκέφτεσαι με το πέος σου.Ακούγεται κάπως φαλλοκρατικό αλλά αυτή είναι η αλήθεια και ο προορισμός μας από την φύση.Το πέος σου ποτέ δεν κάνει λάθος πότε γουστάρει και πότε όχι.Επίσης ποτέ δεν γουστάρει μόνο μία, οπότε εσύ γιατί κολλάς με μία?


δεν θα διαφωνησω καθολου μαζι σου...απλα η καρδια μερικες φορες ειναι πανω απο το πεος με μερικες κοπελες....!

Ixor24
05-10-2010, 02:41
αραγε να ψηνεται κανεις για group buy για κανα move?Assassins Creed:Brotherhood?Killzone3?StarWars TGU 2?

Chill
05-10-2010, 11:16
ε θα πάρεις μια σακούλα από το σουπερμάρκετ και έπειτα αφού κανεις το τσίρλη θα το δέσεις και θα το πετάξεις.............................

Αυτό να πάθω!!!!

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

AriStos13
06-10-2010, 03:54
^^ και δυστυχως μονοπλευρος απο οτι φαινεται.... :(

Τελικα Val ισως να μην ειναι και τοσο μονοπλευρος....
θα δειξει......

j.dnls
06-10-2010, 10:11
Τελικα Val ισως να μην ειναι και τοσο μονοπλευρος....
θα δειξει......

Mε τα ισως και τα δειξει, δεν κανεις προκοπη. Οταν βρεις καποια που δεν
εχει <ισως>, τοτε εισαι στο σωστο μερος.
Απο την αλλη, να κυνηγας το <ισως>, εχει και την χαρη του...

Μεχρι τοτε, εμμμ πως να το πω κομψα, φροντιζε να βρισκεις διαφορα λιμανια
να δενεις το καραβι σου

Valkyre
06-10-2010, 11:05
Τελικα Val ισως να μην ειναι και τοσο μονοπλευρος....
θα δειξει......

Ευχομαι τα καλυτερα! :)

Kane
08-10-2010, 11:21
Σκέφτομαι ότι μου άνοιξαν το αυτοκίνητο για 3η φορά μέσα σε ένα χρόνο. Καλά να πάθω αφού έχω ένα Punto μοντέλο 2002. Τέτοιο super car χτυπάει στο μάτι από μακριά.

enstikto
08-10-2010, 11:41
Σκέφτομαι ότι μου άνοιξαν το αυτοκίνητο για 3η φορά μέσα σε ένα χρόνο. Καλά να πάθω αφού έχω ένα Punto μοντέλο 2002. Τέτοιο super car χτυπάει στο μάτι από μακριά.

Δεν είμαστε καλά! Έλεος! Εντωμεταξύ έχω και ένα παιδί στη δουλειά που μένει στην περιοχή σου και του κλέψαν τελείως το αυτοκίνητο... Κάτι μου λέει ότι έχετε συμμορίτες! Πάλι καλά που στο άνοιξαν μόνο και δεν το πήραν και φύγαν... Τι σου πήραν απο μέσα;

aladdin7
08-10-2010, 11:51
Σκέφτομαι ότι μου άνοιξαν το αυτοκίνητο για 3η φορά μέσα σε ένα χρόνο. Καλά να πάθω αφού έχω ένα Punto μοντέλο 2002. Τέτοιο super car χτυπάει στο μάτι από μακριά.



Έτσι είναι. Αυτά παθαίνει όποιος έχει αμάξι που κάνει το 0-100 σε 4.3

χρόνια

Kane
08-10-2010, 11:59
Δεν είμαστε καλά! Έλεος! Εντωμεταξύ έχω και ένα παιδί στη δουλειά που μένει στην περιοχή σου και του κλέψαν τελείως το αυτοκίνητο... Κάτι μου λέει ότι έχετε συμμορίτες! Πάλι καλά που στο άνοιξαν μόνο και δεν το πήραν και φύγαν... Τι σου πήραν απο μέσα;

Στο Παγκράτι μου το άνοιξαν (την ώρα που έκανα sneak attack σε hobgoblins). Είχα ένα κερματοδέκτη που βάζω ψιλά για διόδια κλπ. Πρέπει να είχα 3-4 € σύνολο. Την προηγούμενη φορά μου είχαν πάρει το GPS. Αυτό πόνεσε λίγο :bang: Θα βάλω σημείωμα "Φίλε διαρρήκτη, δεν πας να προπονηθείς σε κάποιο άλλο;"


Έτσι είναι. Αυτά παθαίνει όποιος έχει αμάξι που κάνει το 0-100 σε 4.3

χρόνια

Είναι ζηλευτό το super car μου. Αυτό να λέγεται

stormare
08-10-2010, 12:57
σκεφτομαι τον γειτονα σουβλακι με ριγανη στα καρβουνα γιατι με ξυπνησε με 5 ωρες υπνο(και ουτε) με το κωλοτρυπανι του

ParanoidGR
08-10-2010, 18:53
σκέφτομαι να πάω να νοικιάσω κανένα game από το seven......πιο όμως....

dimitrisasp
08-10-2010, 23:27
^^ red dead ή Gow 3!

enstikto
08-10-2010, 23:42
Το red dead το αγοράζεις! Δεν το νοικιαζεις!!!! ;)

dimitrisasp
09-10-2010, 00:31
^^ Oντως ειναι για συλλογη..

WolfRathmA
09-10-2010, 09:02
Καλο σ/κ σε ολους!

Terastios
09-10-2010, 11:59
ΚΑΛΗΜΕΡΑαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ααααααααααααα

Terastios
09-10-2010, 13:32
Χειμωνιασε ?

the master
09-10-2010, 22:53
αυριο λεω να αναψω τζακι και να παιξω κιθαρα στη μανα που φαγωθηκε να με ακουσει

Ixor24
10-10-2010, 19:20
Συννεφιασμένη Κυριακή!!!!!!!!!

Terastios
10-10-2010, 19:45
Αύριο πάω για δουλειά μετα απο 4 μηνες τα συναισθήματα είναι ανάμικτα ....

ParanoidGR
11-10-2010, 01:26
καλή αρχή!!...............

jimspy
12-10-2010, 10:53
perimena k ego anypomona ton taxydromo na moy ferei to pro 2011 ....k aytos moy efere logariasmoys DEh , thlefono k pistotikh......

ParanoidGR
13-10-2010, 23:42
χα χα χα. μου έχει συμβεί άπειρες φορες .

Chill
14-10-2010, 23:44
Το πόσο γαμάτη ταπετσαρία έβαλα :d055:!

http://img716.imageshack.us/img716/5453/imag0016y.jpg (http://img716.imageshack.us/i/imag0016y.jpg/)

Ixor24
14-10-2010, 23:52
Το πόσο γαμάτη ταπετσαρία έβαλα :d055:!

http://img716.imageshack.us/img716/5453/imag0016y.jpg (http://img716.imageshack.us/i/imag0016y.jpg/)

ωραίος μαγκα πόσο πήγε το μαλι και απο που γιατι θελω και εγω να πάρω κατι ταπετσαρίες... :47: στειλε σε pm αμα υπαρχει πρόβλημα

Chill
15-10-2010, 00:03
ωραίος μαγκα πόσο πήγε το μαλι και απο που γιατι θελω και εγω να πάρω κατι ταπετσαρίες... :47: στειλε σε pm αμα υπαρχει πρόβλημα

Την πήρα από το Κουκάκι, σε ένα μαγαζί που λέγεται domo decor (domodecor.gr για περισσότερα info). Έχει απίστευτες ταπετσαρίες, απίστευτη ποιότητα, η μια καλύτερη από την άλλη, Εγώ αναγκάστηκα να παίξω με το μαύρο λόγω επίπλων οπότε είχα και περιορισμένες επιλογές αλλιώς θα χτύπαγα ένα devil κόκκινο άλλο πράμα (Επιφυλάσσομαι στο μέλλον για το play room)

Κατά τα λοιπά, έφυγαν 400 ευρώ για 6 συσκευασίες των 5,36 τετραγωνικών μέτρων, 2 τρίλιτρες κόλες και 2ρολά. Η τοποθέτηση μου πήγε 2 κατοστάρικα - από ιδιώτη καμία σχέση με το μαγαζί - γιατί το δωμάτιο είχε υγρασία και έπρεπε να ξύσει την μια μεριά με την παλιά τα ταπετσαρία (στο υπόλοιπο φορέθηκε "από πάνω"). Γενικά ωστόσο 10 με 15 ευρώ πάνε τα εργατικά για το κάθε κομμάτι.

Ixor24
15-10-2010, 00:49
Την πήρα από το Κουκάκι, σε ένα μαγαζί που λέγεται domo decor (domodecor.gr για περισσότερα info). Έχει απίστευτες ταπετσαρίες, απίστευτη ποιότητα, η μια καλύτερη από την άλλη, Εγώ αναγκάστηκα να παίξω με το μαύρο λόγω επίπλων οπότε είχα και περιορισμένες επιλογές αλλιώς θα χτύπαγα ένα devil κόκκινο άλλο πράμα (Επιφυλάσσομαι στο μέλλον για το play room)

Κατά τα λοιπά, έφυγαν 400 ευρώ για 6 συσκευασίες των 5,36 τετραγωνικών μέτρων, 2 τρίλιτρες κόλες και 2ρολά. Η τοποθέτηση μου πήγε 2 κατοστάρικα - από ιδιώτη καμία σχέση με το μαγαζί - γιατί το δωμάτιο είχε υγρασία και έπρεπε να ξύσει την μια μεριά με την παλιά τα ταπετσαρία (στο υπόλοιπο φορέθηκε "από πάνω"). Γενικά ωστόσο 10 με 15 ευρώ πάνε τα εργατικά για το κάθε κομμάτι.

ελα κουκακι? εκει μενω ! θα περασω αυριο να ριξω μια ματια! ευχαριστω!!!!

dimitrisasp
17-10-2010, 03:01
Σκεφτομαι οτι ειναι πολυ χαλια περιοδος..

plakas
17-10-2010, 11:46
ποιο παιχνιδι να ξεκινησω αλλα να το τελειωσω σημερα;

Ezio
17-10-2010, 11:53
ποιο παιχνιδι να ξεκινησω αλλα να το τελειωσω σημερα;

Αν είναι να το λιώσεις ξεκίνα κάποιο από το store. Συγκεκριμένο δεν ξέρω να σου πω. Μόνο αν θες από αυτά του ps1 πάρε το a bug's life το οποίο το έχω παίξει και είναι φοβερό. Είναι από την ομώνυμη και πάρα πολύ καλή ταινία της Pixar.

plakas
17-10-2010, 12:15
ξεχασα να πω πια παιχνιδια :D

Κane & lunch the dog day

Singularity

3d dot heroes

just cause 2

ενα απο τα παραπανω αλλα ποιο;

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ :(

Ezio
17-10-2010, 13:52
ξεχασα να πω πια παιχνιδια :D

Κane & lunch the dog day

Singularity

3d dot heroes

just cause 2

ενα απο τα παραπανω αλλα ποιο;

ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ :(

Για αγορά ή για ενοικίαση? Για τερματισμό ή απλά για να περάσει διασκεδαστικά η ώρα?

v-tidus
17-10-2010, 14:11
το ed dot game heroes μην το σκεφτεσαι καν για να το παιξεις σε μια μερα...

plakas
17-10-2010, 14:24
αυτα τα εχω ηδη απλα δεν εχω παιξει κανενα :P να διασκεδασω θα θελα!!!!


τελικα εβαλα το hawx2 να δοκιμασω και το thrumaster!!!!!δεν λεει και πολλα :(

Ezio
17-10-2010, 17:42
Για διασκέδαση βάλε το just cause 2 και βρες στο ίντερνετ όλα τα καλά σημεία του χάρτη (νησί του lost, φάλαινα στην ξηρά, όπλο που πετάει φούσκες, χιονάθρωπο, αερόστατο κ.τλ.) και τα πράγματα που μπορείς να κάνεις (ανατινάζεις στρατιωτική βάση και βλέπεις να γίνεται μπουρδ*** από τις εκρήξεις, δέσιμο αγάλματος σε αεροπλάνο και μετά καταστροφή του αγάλματος με την βοήθεια του αεροπλάνου, πέσιμο από γκρεμό και μετά πέταγμα με αλεξίπτωτο κ.τ.λ.)

Dragonpaul
17-10-2010, 20:31
Σκεφτομαι πως βαρεθηκα να διαβαζω τη λεξη "Παραρτημα" στα αθλητικα threads του forum.

ParanoidGR
17-10-2010, 21:33
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJkOx8GCAWPILv_0hluCMgFvc-LaHblr0I_Mbh8ELCLtPCy-w&t=1&usg=__LrSwxAM0kPfwYwrJNQrR7yVltFI=

Terastios
17-10-2010, 22:22
Το εκαψα το μυαλο μου εχτες καταραμενο Uncharted 2 μετα event σου 21 ωρες συνεχομενο on line gaming ...

Ixor24
17-10-2010, 22:35
Το εκαψα το μυαλο μου εχτες καταραμενο Uncharted 2 μετα event σου 21 ωρες συνεχομενο on line gaming ...

πλαααακα κανεις ε??:ddfg23::ddfg23::ddfg23:

Terastios
17-10-2010, 22:44
πλαααακα κανεις ε??:ddfg23::ddfg23::ddfg23:
οχι φιλε μου ξεκηνησα 9 00 το πρωει το Σαββατο και εκλεισα 6 00 τα ξημερωματα Κυριακης ειχε 5απλασια λεφτα χωρις οριο χρημματων αν παιζεις ξερεις την λεω αν δεν παιζεις φαντασου οτι στα καλυτερα σε ενα παιχνιδι επαιρνες με αρνητικα μπουστερς 75000 εχτες φτασαμε να παιρνουμε μεχρη και 1 000 000 ανα παιχνιδι ,και αυτο ητανε λογο οτι εκλεισε 1 χρονο το uncharted 2 απο την μερα κυκλοφοριας του

Ixor24
17-10-2010, 22:57
οχι φιλε μου ξεκηνησα 9 00 το πρωει το Σαββατο και εκλεισα 6 00 τα ξημερωματα Κυριακης ειχε 5απλασια λεφτα χωρις οριο χρημματων αν παιζεις ξερεις την λεω αν δεν παιζεις φαντασου οτι στα καλυτερα σε ενα παιχνιδι επαιρνες με αρνητικα μπουστερς 75000 εχτες φτασαμε να παιρνουμε μεχρη και 1 000 000 ανα παιχνιδι ,και αυτο ητανε λογο οτι εκλεισε 1 χρονο το uncharted 2 απο την μερα κυκλοφοριας του

πω μλκ μου, δεν παιζω αλλα θα ηθελα για τα τροπεα να εκανα μια καλη αρχη χθες...:computerlamp:

ParanoidGR
17-10-2010, 23:05
εγώ το τερμάτισα μια φορα μονο και θέλω να το ξανά αρχίσω πάλι και να πάρο και τα τρόπαια ..............

Terastios
17-10-2010, 23:23
3 φορες το τερματησα για να παρω την Πλατινα (και το ευχαριστήθηκα και τις 3 !) αλλα το on line που λεω εγω δεν εχει καμια σχεση με την πλατινα εχει βραβεια αλλα δεν υποχρεωτικα για την αποκτηση τις Πλατινας για να μην μπερδεύεστε

ParanoidGR
17-10-2010, 23:54
good for me

enstikto
18-10-2010, 01:33
Πόσο καιρό κρατάει το σκηνικό με τα 5πλάσια xp? Ή πάπαλα κιόλας;

wesker
18-10-2010, 02:20
Βροχούλα μου ακουμε, βροχούλα μου πέσε, βροχούλα μου φίλη μου.... Μ'αρέσει η βροχή....

ParanoidGR
18-10-2010, 03:01
μήπως εννοείς .................φίλοι................:look:

Terastios
18-10-2010, 12:12
Πόσο καιρό κρατάει το σκηνικό με τα 5πλάσια xp? Ή πάπαλα κιόλας;
24 ωρες ητανε παπαλα οπως το ειπες ^^