PDA

View Full Version : Exclusive God of War III



Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7

john
07-02-2009, 02:08
If you don’t know who Kratos is by now, you better take a look at your gaming priorities. The brutal star of the God of War series is back and on the PlayStation 3. Game Informer subscribers are in for one epic read as our favorite slayer of the gods finishes off what he started in the final installment of the trilogy. We’ve got ten pages of exclusive info, gorgeous art and eye-popping screenshots for in store for readers. But that’s not the only thing in the new issue - Resident Evil 5, GTA IV: The Lost & Damned, I am Alive, Prototype and Brutal Legend also make appearances. We’ve also dived into the world of 3D gaming and take a look at how video game credits have evolved. So check your mailboxes, run to the local newspaper stand or close your eyes really, really hard (pro tip: this wont work) for the new issue of Game Informer Magazine!


http://gameinformer.com/NR/rdonlyres/1D8D0BBA-F437-4AE4-B3F2-25002119AA36/17642/gi_191.jpg

http://gameinformer.com/News/Story/200902/N09.0206.1446.04721.htm

hakoo
07-02-2009, 04:34
Φοβερο cover.
Το τευχος ειναι του Μαρτιου, ποτε ακριβως κυκλοφορει ξερουμε?

dimitrisasp
05-02-2010, 02:38
Φοβερο cover.
Το τευχος ειναι του Μαρτιου, ποτε ακριβως κυκλοφορει ξερουμε?

Γυρω στις 16 Μαρτιου 2010 :giggle::giggle::giggle::giggle: Σε κανα μηνα δηλαδη! Πατ κιουτ!

hakoo
05-02-2010, 03:51
αχαχαχαχα
Το thread του GOW δυνατο παντως και με αρκετες σελιδες παρα το time skip :cool:

sakis1984
05-02-2010, 04:51
GOW for ever λεμε...παιχνιδαρα!!!

tonybsg
05-02-2010, 13:47
God of War III Ultimate Trilogy Edition (http://blog.eu.playstation.com/2010/02/05/god-of-war-iii-ultimate-trilogy-edition-box-unveiled/)

http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/4331540599_f4a5ba34b5.jpg


Contents:


God of War III (of course!)
God of War Collection (gentle reminder, this is God of War and God of War II, remastered in HD, running at 60 fps, with Trophy support, all on one Blu-ray Disc)
Extra game content downloadable via PlayStation Network (http://blog.eu.playstation.com/category/playstation-network):
God of War Combat Arena containing an exclusive environment and seven challenges to complete
Dominus character skin
Apollo character skin
Phantom of Chaos character skin
Forgotten Warrior character skin
Special audio bonus
God of War Trilogy Soundtrack – God of War I, II, and III scores from the game (3 CDs in total)
God of War: Blood and Metal EP – a heavy metal homage featuring original music inspired by God of War (downloadable via PSN)
Additional content:
Artbook
Postcards


http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/4332278550_0309d0f812.jpg

gdskate
05-02-2010, 15:13
Μαζεύω ήδη λεφτά για ν' αγοράσω το παραπάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαλάλι τα λεφτά.... :p

dimitrisasp
05-02-2010, 15:20
Παλι δεν βλεπω κατι που να αξιζει τα λεφτα της. Περα απο το collection
τα υπολοιπα extras ειναι αδιαφορα..

sakis1984
05-02-2010, 15:22
παιχνιδαρα λεμεεεε!GOW for ever!1 μηνας ακομη υπομονη παιδες!!!

Valkyre
05-02-2010, 15:37
H τιμη του παραπανω ειναι αυτη που λεγαμε 125 ευρω?Γιατι εχει αρκετο μεν πραγμα (αν το σκεφτεις 3 παιχνιδια, 3 soundtrack κλπ) αλλα και παλι δεν μπορεις να διαθεσεις ενα τετοιο ποσο αυτην την περιοδο με τοσα παιχνιδια να κυκλοφορουν μαζεμενα... :(

ParanoidGR
05-02-2010, 18:29
δηλαδή εγώ που έχω πάρει το gow collection 30 euro και μπορώ να βρω το gow 3 49 euro τι θα μου προσφέρει το πακέτο που θέλει και 45 euro επιπλέον. 49 euro έχει το "preorder" στο hmv.com.

hakoo
05-02-2010, 18:31
Ενταξει ρε παιδια, νομιζω οτι αυτη η εκδοση απευθυνεται ξεκαθαρα σε οσους δεν πηραν το collection η σε αυτους που ειναι die hard fans και συλλεκτες. Δεν υπαρχει λογος για μενα αν εχεις το collection να πας να παρεις αυτη την εκδοση.

Valkyre
05-02-2010, 18:33
δηλαδή εγώ που έχω πάρει το gow collection 30 euro και μπορώ να βρω το gow 3 49 euro τι θα μου προσφέρει το πακέτο που θέλει και 45 euro επιπλέον. 49 euro έχει το "preorder" στο hmv.com.


Λογικα μονο τα soundtrack και τα εξτρα DLC που ουτως η αλλως θα κυκλοφορησουν στο store καποια στιγμη.Α και το κουτι. :p

ParanoidGR
05-02-2010, 22:55
σύμφωνο με αυτό αλλα αξίζουν τα 45 euros μονο τα soundtrack και τα dlc. γιατί πες ότι το πουλάω το collection που έχω και αγοράσω αυτό το πακέτο. αξίζει ?.

Valkyre
05-02-2010, 22:58
New God of War III Trailer - Coming February 12


Quick reminder… some of you may recall my last post where I mentioned that a new trailer will be unveiled on February 11 on PlayStation Blog… well, it will actually be in the morning on February 12 instead. Make sure you tune in; you won’t be disappointed.

http://blog.eu.playstation.com/2010/02/05/god-of-war-iii-ultimate-trilogy-edition-box-unveiled//

Αναμεινατε στο PC σας! :D

ParanoidGR
05-02-2010, 23:11
ωραία τα λέει το sie αλλα θα το δω από κοντά όταν κυκλοφορήσει.

vasses
06-02-2010, 16:17
σύμφωνο με αυτό αλλα αξίζουν τα 45 euros μονο τα soundtrack και τα dlc. γιατί πες ότι το πουλάω το collection που έχω και αγοράσω αυτό το πακέτο. αξίζει ?.


Ειναι 63 ευρω παραπανω

gow collecton + 3 εχουν 90 δολλαρια --> 61 στο video games plus . τα soundtracks τα κατεβαζεις απο τα torrents

ParanoidGR
06-02-2010, 17:55
μα αυτό ακριβώς εννοούσα ότι η διαφορα είναι τσουχτερή

gpanathinaikos
07-02-2010, 17:50
re paidia mipws kserei kaneis ean iparei kanena demo akoma kai apo to internet san to heavy rain!

dimitrisasp
07-02-2010, 17:56
Νομιζω μεσα στον Φεβ θα βγει κατι.. Γυρω στει 12 αν δεν κανω λαθος.. Καπου
το αναφερανε τα παιδια μια-δυο σελιδες πισω!

gpanathinaikos
07-02-2010, 19:27
ma egw eida sto youtube pws stis 4 fevrouariou enas epaizedemo sto ps3 pige kiolas stin epilogh <<game>>kai elege gow3 E3 KATI TETOIA pws ginete?

Ekptotos
07-02-2010, 19:31
ma egw eida sto youtube pws stis 4 fevrouariou enas epaizedemo sto ps3 pige kiolas stin epilogh <<game>>kai elege gow3 E3 KATI TETOIA pws ginete?

Είχαν σταλεί από την Sony κάποια redeem codes με e-mail τον Νοέμβριο νομίζω.

ParanoidGR
07-02-2010, 19:31
αφού το demo "κικλοφοριδε" μαζί με το collection εδώ και καιρό.

Valkyre
07-02-2010, 19:39
Nαι λενε για ενα καινουργιο τρεηλερ :p :)

dreaming123
10-02-2010, 02:19
Eγώ μόλις σήμερα έπαιξα το demo....Εντάξει....ΚΟΛΑΣΗ!

isildur83
10-02-2010, 06:57
Αυτη την Πεμπτη θα ανεβει επιτελους το gameplay video απο την τελικη εκδοση του God of War 3!!!!!!:yay:
Δειτε και το ενημερωτικο trailer!

http://www.gametrailers.com/video/episode-303-gametrailers-tv/61734

Valkyre
10-02-2010, 10:36
^^Ομολογω οτι αυτο το τρεηλερ θα το δω!Αλλωστε η Santa Monica εχει φερθει αψογα στο θεμα σποιλερ κατα την γνωμη μου , αφου δεν εχει δειξει τιποτα παρα 1 ντεμο και καμμια 10αρια εικονες.

Οι ιδιοι μαλιστα σε interview δηλωσαν οτι δεν θελουν να αποκαλυψουν τιποτα περιγραφοντας αψογα τους λογους σποιλερ , οπως ακριβως υποστηριζω κι εγω!Οποτε ξερω οτι δεν θα κανουν χοντραδες! :D

enstikto
10-02-2010, 12:42
Άκόμα θυμάμαι το jaw dropping που έφαγα όταν είδα το πρώτο κανονικό epic trailer του gow3... Λέτε η ιστορία να επανηληφθεί; Άντε να δούμε ρε παιδιά γιατί έχω αρχίσει να έχω σύνδρομο στέρησης....

hakoo
10-02-2010, 13:15
Thanks isildur83!
Aντε να δουμε το final build επιτελους, αν υπαρχουν διαφορες θα τις ανιχνευσουμε ;)

Valkyre
10-02-2010, 20:56
Και το εν λογω επισημο νεο:

God of War 3 Trailer Tomorrow Night


Quite a few fans were disappointed when the rumored trailer for God of War 3 didn't hit the internet like it was "supposed" to a few weeks back. Dry those eyes gamers, as you can plan on seeing some footage of the upcoming Playstation 3 exclusive very soon.

How soon you may ask? How's late tomorrow night sound for you? Thanks to a tweet by Geoff Keighley, we now know that the footage will air on GTTV tomorrow night on Spike.
http://bit.ly/atC9R2 Promo for tomorrow's GTTV. God of War 3 trailer, new Splinter Cell Conviction, and yes, @thekevinbutler !
The internet will be set ablaze late tomorrow night when the footage airs for God of War 3, and if it wasn't enough already, there will be new footage for Splinter Cell: Conviction as well!

Are you excited for the footage of God of War 3 and Splinter Cell: Conviction? Be sure to let us know by leaving a comment or sounding off in our forums!

http://stickskills.com/news/729/god-of-war-3-trailer-tomorrow-night/

Valkyre
11-02-2010, 13:16
Keighley describes upcoming God of War III trailer




The latest God of War III trailer will be revealed on Thursday’s episode of GameTrailers TV. Earlier today, GameInformer’s Andy McNamara tweeted (http://twitter.com/GI_AndyMC) about watching 15 minutes worth of footage from God of War III. This led to Geoff Keighley’s twitter being flooded with questions about whether the upcoming footage will just be extended gameplay. He clarified the situation on NeoGAF (http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=19738650&postcount=3343):
A lot of people have been asking me on Twitter if we are just running an extended gameplay clip. The answer is no, this is a fully produced, Hollywood-style gameplay trailer with clips and quick glimpses of the gameplay.
The GameTrailers TV host also mentioned that the new trailer will be between 60 to 90 seconds long, which is actually pretty short. God of War III will be released on March 16th exclusively for the Playstation 3.
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-Video-Game-News-Examiner~y2010m2d11-Keighley-describes-upcoming-God-of-War-III-trailer (http://www.examiner.com/examiner/x-6894-Video-Game-News-Examiner%7Ey2010m2d11-Keighley-describes-upcoming-God-of-War-III-trailer)

Λιγες ωρες υπομονη ακομα!To τρεηλερ θα ειναι οτι πρεπει!Μικρο , χωρις να σποιλεραρει πολυ! :D

BillyFlo81
11-02-2010, 14:15
Λιγες ωρες υπομονη ακομα!To τρεηλερ θα ειναι οτι πρεπει!Μικρο , χωρις να σποιλεραρει πολυ! :D

...αρκετο για να τσιτωσει και τους εναπομειναντες κατοχους Ps3 που δεν εχουν κανει ακομα preorder!

αντε επιτελους, 1 μηνας εμεινε...!

Valkyre
11-02-2010, 16:49
Confirmed: World Exclusive God of War III review awards 9/10



Subscribers to the Official PlayStation Magazine (UK), have been treated today in being able to get their hands on reading the world exclusive review of the highly anticipated PS3 exclusive, God of War III. This follows the exclusive Heavy Rain review the magazine had in its previous issue.

Fans will certainly be in uproar however, as it has been awarded an incredibly commendable 9/10 – which however places it below the magazines review scores for other PlayStation 3 titles including 10/10 for Uncharted 2: Among Thieves, LittleBigPlanet and Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.
In concluding the review, Nathan Ditum, Reviews Editor, writes “The game is inches away from scoring 10/10, and it’s only the familiarity of the core gameplay that makes it feel less than the very, very best. But it’s definitely the biggest, and if this is the finale (and the corpes littering the stage by the end of the game suggest it might be), then God of War III gives PlayStation’s toughest hero the send-off he deserves.”
http://www.thelostgamer.com/wp-content/uploads/2010/02/GoWIII1-380x285.jpg

To read the full review, you’ll have to wait until Tuesday 16th when the magazine hits store shelves.


Για την ιστορια οι ιδιοι εδωσαν στο God of War 1 6/10 (ναι αληθεια...) και στο God of War II 9/10.

Λενε οτι ειναι καλυτερο του GOWII μακραν και ο ενας ποντος που αφαιρεσαν ειναι επειδη τα controls ειναι οπως και στα παλια παιχνιδια και εχουν αρχισει και "παλιωνουν".

Για εμενα αυτο βασικα ειναι θετικο οτι ο χειρισμος ειναι ο ιδιος με παλια, διοτι πολυ απλα ειναι ο καλυτερος χειρισμος γι αυτο και τον αντιγραφουν ολοι! :)

paulmigdos
11-02-2010, 17:07
Να σε ρωτησω το καινουριο τραιλερ ποτε 8α το βαλουν και επισης απο που θα μπορεσω να το δω???

hakoo
11-02-2010, 17:08
Δεν ξερω πως ακριβως ειναι το rating στο OPM (αν εχουν δλδ 9,5 κτλ) αλλα για να μην εβαλαν το δεκαρι κατι θα τους χαλασε. Για τα controls υπαρχουν παρομοιες ενστασεις παντως ακομα και για το ντεμο, η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσαν καποια πραγματα να ειναι πιο dynamic. Και δεν εννοω γενικα τον χειρισμο αλλα καποια πραγματα.
Για να ειμαι ειλικρινης με ξενιζει λιγο ακομα και το 9αρι, υπαρχουν τεραστιες προσδοκιες για το παιχνιδι.

Valkyre
11-02-2010, 17:11
^^ Hakoo οχι φιλε δεν βαζουν 9.5 μονο στρογγυλα νουμερα.Παντως λενε οτι απο αυτα που γραφουν μεσα μοιαζει οτι το review δειχνει πιο κοντα στο 9.5+/10 αλλα ακριβως επειδη δεν βαθμολογουν με δεκαδικα μηφια εβαλαν 9.

Ειναι αυστηροι παντως.Εμενα δεν με χαλαει το 9 ;)

nikolaszax
11-02-2010, 17:15
Δεν ξερω πως ακριβως ειναι το rating στο OPM (αν εχουν δλδ 9,5 κτλ) αλλα για να μην εβαλαν το δεκαρι κατι θα τους χαλασε. Για τα controls υπαρχουν παρομοιες ενστασεις παντως ακομα και για το ντεμο, η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσαν καποια πραγματα να ειναι πιο dynamic. Και δεν εννοω γενικα τον χειρισμο αλλα καποια πραγματα.
Για να ειμαι ειλικρινης με ξενιζει λιγο ακομα και το 9αρι, υπαρχουν τεραστιες προσδοκιες για το παιχνιδι.

Το 9 μπηκε γιατι λεει οτι το ειναι το ameplay ου ολοι ξερουμε.Ε μετα απο 3 παιχνιδια και χωρις τεραστιες αλλαγες .....καταλαβαινεις πως αφαιρεθηκε.Ενας που δεν εχει κολλημα με το same old gameplay του αβζει 10ρακι :D.

hakoo
11-02-2010, 17:19
Οκ, απο τη στιγμη που υπαρχει κατι που τους χαλασε και το δικαιολογουν καλα εκαναν και εβαλαν το 9 δεν το συζητω.
Oλα τα scans του review απο το OPM για οποιον ενδιαφερεται. Θα το διαβασω και θα ποσταρω εντυπωσεις, εννοειται θελει πολυ προσοxη γιατι μερικοι ανθρωποι δεν ξερουν τι θα πει spoiler.
http://img534.imageshack.us/g/image223.jpg/

Valkyre
11-02-2010, 17:20
^^Ναι και το τονισα αυτο oτι ηθελαν αλλαγες στον χειρισμο!Κοιταχτε εγω για να ειμαι πληρως ειλικρινεις λατρευω πραγματικα το gameplay του God of war 3 αλλα υπηρχε παντα ενα πραγμα που με χαλαγε.Το οτι δεν υπαρχει dynamic camera.

Ναι ναι ναι ξερω...αν ηπυρχε θα υπηρχαν και ολα τα προβληματα που εχουν τα περισσοτερα hack n slash με τις καμερες , βλεπε πανω κατω τα παντα!Και ναι ξερω οτι το evade και το block θα ηταν προβληματικα.

Παρολαυτα καθε φορα που παιζω το ντεμο αθελα μου κουναω τον δεξι αναλογικο μοχλο γιατι θελω να γυρισω την καμερα και να χαζεψω το τοπιο...

Περα απο αυτο να τονισω παιδια οτι το συγκεκριμενο περιοδικο ειχε δωσει στο GOWI 6/10!! lol :D

paulmigdos
11-02-2010, 17:20
Τελικα το καινουργιο τραιλερ ποτε θα παιχτει και που? Αυριο περνω PS3 με main σκοπο το GOW3 :jiggy:....Επισης ξερετε αμα κυκλοφορησει Ελλαδα η ultimate με το κουτι της πανδωρας???

Valkyre
11-02-2010, 17:25
Σημερα το βραδυ κυκλοφορει το τρεηλερ το ποτε ομβως δεν ειναι εξακριβωμενο!Για την εκδοση δεν ειμαι σιγουρος να σου απαντησω. :)

Avenger_Seraphim
11-02-2010, 17:27
Νομίζω το καινουριο τρεϊλερ θα βγει το βράδυ (αν θυμαμαι καλα απο το blog τους).

Το 9αρι το θεωρω και εγω λογικο, μιας και οταν έπαιξα το ντεμο αναφέρθηκα στο ιδιο πραμα, οτι το παιχνίδι εχει ολόιδιο χειρισμό και ίδια κομπο (most of them) στο γνωστό Blades of Chaos. Θα μου πείτε εχει νέα όπλα και νέα κομπο σε εκεινα, αλλα εμενα τα blades of chaos μ'αρεσουν περισσοτερο :Ρ

hakoo
11-02-2010, 17:28
H δυναμικη καμερα ειναι απλα the norm γι'αυτη τη γενια και αυτοματα σε ξενιζει να μην μπορεις να την χειριστεις με το right stick. Μιλαμε για εφαρμογη στο 99% των παιχνιδιων, ειναι λογικο να ειναι δυσκολο να το συνηθισει ο παικτης. Εχει μιλησει και ο Amusmen αρκετες φορες γι'αυτο λεγοντας basically αυτο που λεει ο Δημητρης, οτι ηθελαν να αποφυγουν τα γνωστα προβληματα με την καμερα γι'αυτο την κρτησαν fixed. Still, εγω πιστευω οτι θα μπορουσαν να ειχαν υιοθετησει κατι αλλο, εστω κατι semi-automatic πχ οταν βρισκεται ο παικτης εκτος battle mode να ειναι δυναμικη. Τελος παντων, οπως και να εχει το παιχνιδι ειναι top of my list και πιστευω οτι θα ειναι GOTY για το 2010.

Valkyre
11-02-2010, 17:29
^^Πρεπει να ειμαι ο μονος, και δεν κανω πλακα τωρα, που πραγματικα δεν του αρεσουν τα Blades of Chaos!

Σε ολα τα παιχνιδια φροντιζα να παιζω με αλλα οπλα ως αγαπημενα.Ιδιως το Blade of Athena απο το GOWI ηταν ολα τα λεφτα!Δως μου μια μεγαλη σπαθα και δεν θελω τιποτα αλλο! :D


Still, εγω πιστευω οτι θα μπορουσαν να ειχαν υιοθετησει κατι αλλο, εστω κατι semi-automatic πχ οταν βρισκεται ο παικτης εκτος battle mode να ειναι δυναμικη.

Φιλε εισαι απιστευτος!Αυτο ακριβως που λες για μια μεση λυση οσον αφορα την δυναμικη καμερα, ακριβως το ιδιο ειχα προτεινει κι εγω!! λολ :D :D

TopGunZ
11-02-2010, 17:31
Όντως πολλές φορές ξεχνιόμουνα στα 2 πρώτα και πήγαινα να...χειριστώ την κάμερα ενστικτωδώς με αποτέλεσμα να πέφτω από κανά γκρέμι και να κοιτάω με απορία γιατί έγινε αυτό μέχρι να ξεκολλήσει ο εγκέφαλος. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι η έλλειψη dynamic camerα ήταν ο λόγος που είχαμε τέτοιο αποτέλεσμα σε ένα μηχανάκι όπως το PS2, και μάλλον γιατί θα έχουμε και το αναμενόμενο αποτέλεσμα στο PS3.

paulmigdos
11-02-2010, 17:34
Διωρθωση στο GOW1 το blade λεγοταν Blade of Artemis

Valkyre
11-02-2010, 17:37
Ναι εχεις δικιο...για καποιο λογο ΠΑΝΤΑ το ελεγα Athena's Blade...δεν ξερω... γουσταρω μαλλον την Αθηνα απο την μυθολογια μας! :p

Avenger_Seraphim
11-02-2010, 17:39
^^Πρεπει να ειμαι ο μονος, και δεν κανω πλακα τωρα, που πραγματικα δεν του αρεσουν τα Blades of Chaos!


Τα Blades of Chaos, μ'αρεσουν επειδή υπερτερούν σε 2 πράματα: ταχύτητα και range. Μπορει σαν δυναμη να ειναι πχ στο medium, αλλα προτιμώ να εχω τα αλλα 2 features που ανέφερα. Εμφανισιακα φυσικα το Blade of Artemis ειναι πιο badass, και ειναι σουπερ-δυνατο, αλλα ειναι και αργο, οπου σε αρκετούς εχθρούς δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί καλά (για μένα τουλαχιστον):paperbag: Το
Blades of Athena ήταν στο GoW 2 Νομιζω...

Valkyre
11-02-2010, 17:45
Ναι εννοειται δεν λεω οτι τα Blades of Chaos ειναι αχρηστα, προς Θεου, βασικα τα πιο χρησιμα ειναι.Απλα εμφανησιακα κυριως με χαλανε πολυ!Αν και στο GOWIII σε υψηλη αναλυση και με το καινουργιο σχεδιο μου αρεσουν ;)

Αλλα ευχομαι να υπαρχει και ενα καλο σπαθακι γιατι οπως και να το κανουμε δεν μπορω χωρις σπαθι! :D

Και σε καποια artworks ειδα ενα φοβερο σπαθι που ελπιζω να ειναι μεσα στο GOWIII! :D

Avenger_Seraphim
11-02-2010, 17:49
In HD everything is better xD (εκτός απο την Amy Winehouse)

paksikopoima
11-02-2010, 17:51
ShUIrLDMxWs

dimitrisasp
11-02-2010, 17:55
Το εχω σιχαθει αυτο το τρειλερ...

chronohill
11-02-2010, 18:12
συγνωμηηηη..αυτο το ειδατε???
Λεει ειναι επισημη αποκλειστικοτητα...
9/10???
http://www.thelostgamer.com/2010/02/11/confirmed-world-exclusive-god-of-war-iii-review-awards-910/
http://img251.imageshack.us/img251/7540/gowiii1380x285.jpg (http://img251.imageshack.us/i/gowiii1380x285.jpg/)

Valkyre
11-02-2010, 18:43
^^ναι βρε μια σελιδα πισω αυτο συζηταμε :D

Avenger_Seraphim
11-02-2010, 18:56
ShUIrLDMxWs
πιο μεγάλο το logo την επόμενη φορα, γιατι δεν φαινοταν :fryingpan:

Ezio
11-02-2010, 19:24
Δεν δείχνει κάτι καινούργιο αυτό το trailer.

chronohill
11-02-2010, 19:53
^^ναι βρε μια σελιδα πισω αυτο συζηταμε :D
ωχχχχχ ναι Val εχεις δικιο!sorry guys!απλα υπεθεσα οτι αμα εβγαινε κατι τετοιο θα το συζητουσαμε για πολλες σελιδες!lol!παντως μ κακοφαινεται το 9.ξερω μην βαρατε δεν ειναι λιγο αλλα βλεποντας τα αλλα 10ρια και γενικα την πορεια της σειρας μ φαινεται λιγο...ειδωμεν
σοβαρα εδωσε στο GoW1 6?shocked

Slay
11-02-2010, 19:54
Δεν δείχνει κάτι καινούργιο αυτό το trailer.
απλα μαλλον καποιοι ψαχνουν απεγνωσμενα για χρηστες...

ALEO
11-02-2010, 19:59
ULTIMA EDITION 174 euro την βρηκα αλλου!
αντε να πεσει λιγο ακομα και ετοιμος ειμαι !

Ezio
11-02-2010, 20:52
Ας μάθει πρώτα η Santa Monica (αν την λένε κάπως αλλιώς πείτε μου να το διορθώσω) τι σημαίνει το "στο επόμενο παιχνίδι πρέπει να μπουν περισσότερα" και μετά παίρνει τους άριστους βαθμούς. Όχι πως το 9 είναι κακό.

Valkyre
11-02-2010, 21:08
^^Εχεις παιξει το παιχνιδι και ξμερεις τι εχει και τι δεν εχει?

Avenger_Seraphim
11-02-2010, 21:14
Το παιχνιδι αλλαξε όνομα συμφωνα με το παρακατω βιντεο :Ρ

(http://www.youtube.com/watch?v=ZXkN679BLIQ)COW 3 Gameplay of Demo


Φήμες λένε οτι αντικατέστησαν τον Κρατος με... Αγελάδα :p

greekteo
11-02-2010, 21:19
Το παιχνιδι αλλαξε όνομα συμφωνα με το παρακατω βιντεο :Ρ

(http://www.youtube.com/watch?v=ZXkN679BLIQ)COW 3 Gameplay of Demo (http://www.youtube.com/watch?v=ZXkN679BLIQ)


Φήμες λένε οτι αντικατέστησαν τον Κρατος με... Αγελάδα :p


http://img11.imageshack.us/img11/2830/dsc00141closeupofhighla.jpg (http://img11.imageshack.us/i/dsc00141closeupofhighla.jpg/)


Έχουμε και δηλώσεις από τον νέο πρωταγωνιστή της σειράς... :D

Ezio
11-02-2010, 21:22
^^Εχεις παιξει το παιχνιδι και ξμερεις τι εχει και τι δεν εχει?
Τα προηγούμενα god of war δεν είχαν τεράστιες διαφορές μεταξύ τους. Μην κοροϊδευόμαστε. Όλα όσα έχω διαβάσει για το 3 δείχνουν ότι στο 3 πάλι το ίδιο θα γίνει. Δεν γίνεται το ninja gaiden sigma να έχει τόσα όπλα και το god of war όχι. Επίσης, δεν θα ήταν κακό να υπάρχει και πανοπλία. Θα ενισχύσει την αρχαιοελληνική ιδέα.

obione
11-02-2010, 22:39
Τα προηγούμενα god of war δεν είχαν τεράστιες διαφορές μεταξύ τους. Μην κοροϊδευόμαστε. Όλα όσα έχω διαβάσει για το 3 δείχνουν ότι στο 3 πάλι το ίδιο θα γίνει. Δεν γίνεται το ninja gaiden sigma να έχει τόσα όπλα και το god of war όχι. Επίσης, δεν θα ήταν κακό να υπάρχει και πανοπλία. Θα ενισχύσει την αρχαιοελληνική ιδέα.

ginete mia xara..opws kai to oti to ninja gaiden sigma den pianei mia mpros sta gow!!!

isildur83
11-02-2010, 22:59
Που ειναι ο Kratos οεο?
Μην μας αφηνεται αλλο σε αναμενα καρβουνα,λυπηθειτε μας λιγο!!!!
Gametrailers κανε το θαυμα σου γρηγορα :bowdown:

atomsk
11-02-2010, 23:20
το βράδυ που λένε στο άρθρο..δεν εννοούν βράδυ Αμερικής; ...βάλτε 8 ώρες πίσω ...τα λέμε αύριο δηλαδή

Valkyre
12-02-2010, 00:20
Eνδιαφερουσα συνεντευξη απο τον σκηνοθετη του παιχνιδιου Stig Asmussen που συνοδευει το review του OPM:


One of the questions was about how does he feel now about the quality of the visuals in the game after seeing games like Uncharted 2 and Killzone 2 setting a new visual benchmarks:

OPM: The game been in development for three years, how does it feel when other games set new visual benchmarks?

Stig: I think we were really scared about the visuals up until E3. When we did our press release back in March, we felt pretty good about it. But then we see games that are raising the bar like Uncharted 2 obviously did and Killzone 2 I think we just need to make something that, you know, people will talk about it in the same way. It’s a different game, but we’d be happy at that point.

Also, he revealed to the magazine that Hercules (Kratos brother) will be in the game and you will battle with him in one of the many boss fights you will encounter in the game:

OPM: What are the rules for making a great boss battle?

Stig: I think the most important is the personality of the guy you are fighting comes through. Setting up the personality between Kratos and Hercules-like, Hercules is the jilted brother who feels the gods have abandoned him and made Kratos the star. It’s completely away from how you’d expect Hercules to be. And the same is true for any of our fights.

The battle with Hercules sounds Epic. Personally, I can’t wait to get my hands on the full game when it arrives next month.

:)

hakoo
12-02-2010, 03:34
Update: Jeff Rubenstein, Social Media Manager of SCEA also added the following tidbits when one person asked if the trailer contain the same footage shown behind close doors in December:
it's newer and mind-blowing-er :-D
Even what you saw looks better now. Trying to avoid hyperbole, it's it's the greatest thing my eyes have ever witnessed :-)
http://www.examiner.com/examiner/x-6894-Video-Game-News-Examiner~y2010m2d11-Keighley-describes-upcoming-God-of-War-III-trailer (http://www.examiner.com/examiner/x-6894-Video-Game-News-Examiner%7Ey2010m2d11-Keighley-describes-upcoming-God-of-War-III-trailer)

Aυτο που θα δουμε στο trailer θα ειναι πιο καινουριο απο build Δεκεμβριου που εχουν δει οι δημοσιογραφοι και προσφατα ειδαμε κι εμεις (τα scans με την Gaia). Tουλαχιστον ετσι λεει ενας Media Manager της SCEA.

atomsk
12-02-2010, 09:12
ενταξ καλό είναι ...μπορούσε να ήταν και καλύτερο :P

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-chaos-god-of-war/61814

PDS
12-02-2010, 09:28
Kαλουτσικο ναι...
Ειναι απο ps3?:tongue:

nikon
12-02-2010, 09:42
Φοβερό......λίγο ήταν :(......Βαγγέλη άσε την ειρωνεία έτσι.:pppbbbttt:

PDS
12-02-2010, 09:46
E για ps4 μου κανει τι να πω?:bgrin2:

nikon
12-02-2010, 09:48
Αααααα......νόμιζα ότι σου έκανε για 360.:blush:

PDS
12-02-2010, 09:51
Λολ βσκ ειμαι μεταξυ CGi και ps4 προς το παρον.:giggle:

tasioskis
12-02-2010, 10:04
περιμενα κατι παραπανω, τι να πω, ηταν κατι απο video clip lady gaga.

vasses
12-02-2010, 10:08
Αναμενομενα πραγματα , αμιγως επικη υπερπαραγωγη που θα ζητιεται πολλα χρονια ,με βαση τις βαθμολογιες του uncharted 2 96% που δεν λεω ειναι απολυτως δικαιες , παρακατω απο 99% θα ειναι απαραδεκτο για τετοιο παιχνιδι
Αν και παιζει σε δυσκολη χρονια μπαλα σε σχεση με το uncharted που επαιζε μονοτερμα το 2009 , θα τους παρει τα σωβρακα :tiphat:

pictorino
12-02-2010, 10:15
άντε πάλι μια νέα σύγκριση, έχεις κάποιο απωθημένο απέναντι στο uncharted 2; δεν μπορώ να το εξηγήσω, γιατί δεν κάθεσαι να απολάυσεις και τα 2 αυτά διαμάντια; επίσης σιγά, ας πάρει και 80% , σ'εμάς να αρέσει και οι βαθμολογίες είναι το λιγότερο που με νοιάζει

tasioskis
12-02-2010, 10:19
άντε πάλι μια νέα σύγκριση, έχεις κάποιο απωθημένο απέναντι στο uncharted 2; δεν μπορώ να το εξηγήσω, γιατί δεν κάθεσαι να απολάυσεις και τα 2 αυτά διαμάντια; επίσης σιγά, ας πάρει και 80% , σ'εμάς να αρέσει και οι βαθμολογίες είναι το λιγότερο που με νοιάζει


ακριβως, σε ενα παιχνιδι το τελευταιο που κοιταω ειναι τις βαθμολογιες , παντα οι βαθμολογιες κρυβουν καποια συμφεροντα απο πισω.

pictorino
12-02-2010, 10:26
κρύβουν συμφέροντα αλλά είναι και οι γνώμες κάποιοων, επειδή σε κάποιους άρεσε ή όχι ένα παιχνίδι δε σημαίνει ότι πρέπει όλοι να έχουν την ίδια γνώμη...
ο kratos είναι πολύ αγριεμένος και περιμένουμε να ξεθυμάνουμε!!

vasses
12-02-2010, 10:38
άντε πάλι μια νέα σύγκριση, έχεις κάποιο απωθημένο απέναντι στο uncharted 2; δεν μπορώ να το εξηγήσω, γιατί δεν κάθεσαι να απολάυσεις και τα 2 αυτά διαμάντια; επίσης σιγά, ας πάρει και 80% , σ'εμάς να αρέσει και οι βαθμολογίες είναι το λιγότερο που με νοιάζει

Ελληνικα ξερεις , διαβασε τι γραφω πιο πανω προσεκτικα
Συγκρισεις θα γινονται και μεταξυ κορυφαιων ,εχθρος του τελειου το τελειοτερο , ετσι για αναφερουμε στο τελος την σουμα και πιο θα βγει το καλυτερο παιχνιδι της γενιας


Προκαταλαμβανω το αποτελεσμα , ειμαι 1000% τι χαμος θα γινει εδω μεσα αν του βαλουν 90%
Ουτε εγω δινω βαση αφου ειμαι ο μεγαλυτερος αμφισβητιας των κριτικων , δεν χρειαζεται να το πω αλλωστε οι περισσοτεροι γνωριζουν το υφος μου

Valkyre
12-02-2010, 10:41
Για εμενα το απολυτο τρεηλερ!Κυριολεκτικα το απολυτο.

Λιγα πραγματα, λιγο σποιλερ, καταλληλη δοση στιγμιοτυπων που σου περιγραφουν αψογα την αισθηση του epic scale....παραπανω δεν χρειαζεται!

Ο σκοπος ειναι να παιξουμε το παιχνιδι οχι να το δουμε!Οσοι δεν εχουν πεισθει ακομα για την αγορα του, και 5 ωρες βιντεο να εδειχναν παλι δεν θα τους επειθε! :D

pictorino
12-02-2010, 10:44
Ελληνικα ξερεις , διαβασε τι γραφω πιο πανω προσεκτικα
Συγκρισεις θα γινονται και μεταξυ κορυφαιων ,εχθρος του τελειου το τελειοτερο , ετσι για αναφερουμε στο τελος την σουμα και πιο θα βγει το καλυτερο παιχνιδι της γενιας


Προκαταλαμβανω το αποτελεσμα , ειμαι 1000% τι χαμος θα γινει εδω μεσα αν του βαλουν 90%
Ουτε εγω δινω βαση αφου ειμαι ο μεγαλυτερος αμφισβητιας των κριτικων , δεν χρειαζεται να το πω αλλωστε οι περισσοτεροι γνωριζουν το υφος μου

συγκρίσεις ξέρω ότι γίνονται μεταξύ όμοιων πραγμάτων, που ανήκουν στην ίδια κατηγορία.... να συγκρίνουμε 2 διαφορετικά παιχνίδια που ανήκουν σε άλλο είδος δεν έχει νόημα

PDS
12-02-2010, 10:46
http://img716.imageshack.us/img716/8526/gow3new.gif

http://i29.tinypic.com/29p8dua.gif
:D

Valkyre
12-02-2010, 10:47
^^ Moλις βγει το Gran Turismo 5 (πρωωωτα ο Θεος) τον βλεπω να κανει συγκριση GOWIII και GT5...και επειδη θα εχουμε φτασει στο 99% (το λιγοτερο ετσι γιατι το εχουμε παιξει και ξερουμε) , ειναι λογικο να θεωρουμε οτι το GT5 παει για 100% τ-ο-υ-λ-α-χ-ι-σ-τ-ο-ν! :D

isildur83
12-02-2010, 10:47
WOW!!!!!Οτι δειχνει το trailer ειναι in-game γραφικα???Σε καποια σημεια νομιζεις οτι ειναι CGI!!!Αν τρεχει και με 60fps το παιχνιδι τοτε μιλαμε για κατι το ανεπαναληπτο!Μικρο ηταν το trailer,θελουμε κ αλλο......
:please2:

pictorino
12-02-2010, 10:50
^^ Moλις βγει το Gran Turismo 5 (πρωωωτα ο Θεος) τον βλεπω να κανει συγκριση GOWIII και GT5...και επειδη θα εχουμε φτασει στο 99% (το λιγοτερο ετσι γιατι το εχουμε παιξει και ξερουμε) , ειναι λογικο να θεωρουμε οτι το GT5 παει για 100% τ-ο-υ-λ-α-χ-ι-σ-τ-ο-ν! :D

μην το γελάς καθόλου, αυτή η σύγκριση είναι πολύ πιθανή.... σε αυτό το σημείο θα φτάσουμε...:frog:


WOW!!!!!Οτι δειχνει το trailer ειναι in-game γραφικα???Σε καποια σημεια νομιζεις οτι ειναι CGI!!!Αν τρεχει και με 60fps το παιχνιδι τοτε μιλαμε για κατι το ανεπαναληπτο!Μικρο ηταν το trailer,θελουμε κ αλλο......
:please2:

μην ανησυχείς, σε λίγο καιρό (1-2 μήνες έμειναν;) θα το έχουμε ολοκληρο στα χέρια μας

nikolaszax
12-02-2010, 11:03
Τελειο το trailer!Το ματι μου δεν προλαβαινε να δει τι γινοταν στην οθονη :tongue:.Γιγαντες σκαρφαλωναν με τον kratos πανω,πανεμορφα background με τεραστια κτιρια(σημα κατατεθεν του gow :bgrin2:),shit happening everywhere.
Το μονο που με ξινισε ειναι αυτη η χαζομουσικη.Τοσα επικα κομματια εχουν γραψει για το GOW αυτην βρηκα να βαλουν?

vasses
12-02-2010, 11:05
^^ Moλις βγει το Gran Turismo 5 (πρωωωτα ο Θεος) τον βλεπω να κανει συγκριση GOWIII και GT5...και επειδη θα εχουμε φτασει στο 99% (το λιγοτερο ετσι γιατι το εχουμε παιξει και ξερουμε) , ειναι λογικο να θεωρουμε οτι το GT5 παει για 100% τ-ο-υ-λ-α-χ-ι-σ-τ-ο-ν! :D

αφου ρε συ ακομα παιζετε το god of war collection του 2005 και σας εχουν φυγει τα σαγονια στο πατωμα , τι να πουμε για αυτο , ομοιως για το gt series που επικρατει παγκοσμια υστερια σε καθε νεο image


Aκριβως οπως τα πες 99 αυτο και 100 το gt5 τα καλυτερα παιχνδια αυτης της γενιας καποια παιχνιδια ειναι γεννημενα για κορυφη χωρις αντιπαλο , δεν νομιζω να λεω κατι παραλογο

Valkyre
12-02-2010, 11:42
^^ Προς Θεου... δεν λες τιποτα παραλογο... αλλωστε τα εχεις παιξει και τα δυο και ξερεις οτι το ενα αξιζει 99/100 και το αλλο 100/100 !!!

........λολ

Valkyre
12-02-2010, 12:21
Εικονες απο το τρεηλερ σε αρκετα καλη ποιοτητα! :D
Enjoy! :D

http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap1.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap3.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap4.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap5.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap7.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap8.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap10.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap11.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap14.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap13.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap15.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap17.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap18.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap20.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap21.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap23.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap25.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap26.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap28.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap29.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap31.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap32.jpg
http://www.indianvideogamer.com/forums/style_images/webber/img-resized.png Reduced: 62% of original size [ 1024 x 640 ] - Click to view full image
http://i741.photobucket.com/albums/xx58/krackchap/God%20of%20War%203/Snap36.jpg

MajereMP44
12-02-2010, 12:26
ΑΥΤΟ ειναι exclusive!ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!

Valkyre
12-02-2010, 12:33
και 2 καινουργια gifακια που στο τελος θα γινουν πολλα :)

http://i49.tinypic.com/29elsb4.gif

http://i91.photobucket.com/albums/k294/3D3_2006/kratospound.gif

pictorino
12-02-2010, 12:51
^^ Προς Θεου... δεν λες τιποτα παραλογο... αλλωστε τα εχεις παιξει και τα δυο και ξερεις οτι το ενα αξιζει 99/100 και το αλλο 100/100 !!!

........λολ

άλλη φορά μη βάζεις ιδέες...........:o:o

τεσπα, φοβερές οι εικόνες... μερικές μπορούν άνετα να γίνουν posters

hakoo
12-02-2010, 13:05
Kαλα, αντε γεια.
GOTY 2010

Viper
12-02-2010, 13:33
Σε HD δεν εχει βγει ακομα ε? Τι να δουμε σε αυτη την ποιοτητα:(

spartan
12-02-2010, 14:11
Παιδια επειδη περιμενω να το δω το τρειλερ μια και καλη σε hd μια ερωτηση?οση το ειδατε τα γραφικα που δειξανε ητανε real time σε ολο το τρειλερ?

hollow_83
12-02-2010, 14:14
Το παιχνιδι πραγματικα τα σπαει.

Valkyre
12-02-2010, 14:21
Παιδια επειδη περιμενω να το δω το τρειλερ μια και καλη σε hd μια ερωτηση?οση το ειδατε τα γραφικα που δειξανε ητανε real time σε ολο το τρειλερ?

yup real time ηταν ολα :)

spartan
12-02-2010, 15:03
yup real time ηταν ολα :)
Eυχαριστω πολυ:yay:

PDS
12-02-2010, 15:13
Aν πατησετε να το δειτε απο εδω σε HD και full screen,εχει αρκετα καλυτερη ποιοτητα το video.
http://blog.eu.playstation.com/2010/02/12/god-of-war-iii-new-trailer-revealed/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+SCEEBlog+(blog.eu.playstation .com)

Edit:Link για download στα 720p
http://www.godofwar.com/Index/groups...3_vengence.mp4

greekteo
12-02-2010, 15:24
Ποπο το παιχνίδι θα είναι φοβερό. Δύσκολη περίοδος αυτή που διανύουμε. Τόσα πολλά παιχνίδια, τόσα πολλά έξοδα..:ohthedrama:

spartan
12-02-2010, 15:35
Ποπο ρε παιδια τι γραφικαρες ειναι αυτες?απιστευτη λεπτομερια και τρομερα textures.
Ειδικα εκει στο τελος του τρειλερ που εναι πανω σε εναν τιτανα ειναι ολα τα λεφτα.
Κατεβαστε την εκδοση 1080p απο το τρειλερ και θα τα δειτε ολλα!!!!

dimitrisasp
12-02-2010, 15:41
Μεχρι τωρα ελεγα οτι τα Bioshock ειναι τα καλυτερα παιχνιδια απο αποψη κλιματος
διασκεδασης κλπ.. Κατι μου λεει οτι θα αλλαξει συντομα αυτο. Λες και βλεπεις εικονες
απο το PS4 ειναι. Απιθανο!

pictorino
12-02-2010, 16:09
μόλις το είδα ολόκληρο....ε π ι κ ό......
απίστευτο

PDS
12-02-2010, 16:12
http://i48.tinypic.com/2eq9ufc.png

http://i45.tinypic.com/9k6t51.png

http://i49.tinypic.com/1h4adf.png

http://i48.tinypic.com/mls8dw.png

http://i50.tinypic.com/25s4yv7.png

http://i47.tinypic.com/2rztovm.png

http://i46.tinypic.com/2pplp9l.png

http://i48.tinypic.com/2nkjrev.png

http://i48.tinypic.com/2lu41gl.png

http://i48.tinypic.com/2e1rk3c.png

Valkyre
12-02-2010, 16:19
Εκπληκτικα textures ειδικα η φωτο με το χερι και την αραχνη απο νερο ειναι απλα IMBALANCED. :D

DarkUSS
12-02-2010, 16:31
Απιστευτικό! Ώρα να ξαναπαίξω το demo. :)

pictorino
12-02-2010, 16:33
καθόλου δεν με λυπάστε:(:(
θα με αναγκάσετε να το πάρω μόλις βγει, και έλεγα να περιμένω να πέσειλίγο η τιμή και να τερματίσω τα υπόλοιπα που έχω

Asmodeus
12-02-2010, 16:40
Ρε παιδια βγηκε ντεμο στο PSN?

hakoo
12-02-2010, 16:40
Ειδα το trailer και απο το λινκ του PDS. Πολυ καλυτερη ποιοτητα απο gt, δειτε το ολοι. Πραγματικα μπορουμε να μιλαμε σαφεστατα για βελτιωση απο το demo, απο textures και μοντελα μεχρι φωτισμο και effects. Το μοντελο του Kratos ειναι ακομα καλυτερο, δυστυχως για το framerate δεν μπορω να πω κατι απο αυτο το trailer, δεν φαινεται. Αν το εχουν ανεβασει στα 40 θα ειμαι υπερ ευχαριστημενος. Αυτο που φαινοταν απο το demo, οτι δλδ υπαρχει εξαιρετικο υλικο που με λιγο polishing θα απογειωθει το εκαναν πραξη. Τι να πω, εχω μεινει με το στομα ανοιχτο. Καποιες σκηνες, συγκεκριμενα αυτη με το σφυρι και τον Talos-like villain, ειναι σχεδον unreal. Aπο το πρωτο εκεινο trailer στα spike awards με τις γκρινιες και την αμφισβητηση φτασαμε εδω.
wow, just wow.
Σε αυτο το σημειο θελω να ευχαριστησω το YLOD του ps3 μου που βρηκε την πιο καταλληλη στιγμη, η σκεψη του να εχει βγει το GOW κι εγω να μην μπορω να το παιξω με γεμιζει θερμα συναισθηματα.
:banghead:

WolfRathmA
12-02-2010, 16:43
Μολις ειδα το trailer και εχω παθει πλακα!

Πρεπει να ειναι και το καλυτερο trailer που εχει βγει EVER!!!

Αντε να περασει ο μηνας!!!

pictorino
12-02-2010, 16:43
κατάρα στο ylod
το τελικό αποτέλεσμα θα μας εκπλήξει όλους προς το ευχάριστο. άλλο να βλέπεις τα videos και άλλο να ζεις τη μάχη εκείνη τη στιγμή....

Valkyre
12-02-2010, 16:43
^^ Περαστικα φιλε μου...τι να πει κανεις γκαντεμια!

Οσο για το GOW η βελτιωση με το ντεμο ειναι χαοτικη.Δεν αναιρω αυτα που εκραζα στο ντεμο, οπως τα ασχημα textures και τα αψυχα περιβαλλοντα, εδω ομως τα πραγματα ειναι πραγματικα οχι βελτιωμενα απλα...κανουν πραγματικοτητα αυτο που ειχε πει ο David Jaffe : "looks like a painting in motion!" :D

Valkyre
12-02-2010, 16:55
Απο οτι φαινεται αρκετοι δεν πιστευουν στα φορουμς οτι το εν λογω τρεηλερ ειναι εξολοκληρου real time...lol

Αυτο οδηγησε τον Geoff Keighley να ξεκαθαρησει το τοπιο λεγοντας το αυτονοητο...


Guys there was no CG there....that's the game. And we have a ton more to show you coming soon on Spike. I'm heading over to the studio next week for a full GOW episode.

Oh, and regarding me "spoiling" you go to Third Echelon in SC....there was tons of footage in the show from Third Echelon. Hardly a spoiler.

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=19756833&postcount=3852 :D

pictorino
12-02-2010, 17:02
εμ που να το πιστέψουν........πάντως, τον τελευταίο χρόνο η κονσολάρα μας αρχίζει και δείχνει τα δόντια της στον οπτικό τομέα με την διαφορά exclusives - multiplatforms να αρχίζει να ανοίγει (τουλάχιστον) αισθητά......

Terastios
12-02-2010, 17:28
GOD OF WAR 3 αποτη ειδα κυκλοφορησε εχει 10 κοματια αποτη λεει στο σιτε.
http://www.gamex.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=29996

Valkyre
12-02-2010, 17:31
^^Αν προσεξεις ομως απο κατω λεει This item cannot be added και οτι θα κυκλοφορησει 19/3

AriStos13
12-02-2010, 17:32
λεει οτι δεν μπορεις να το βαλεις στο καλαθι σου γιατι βγαινει 19/03/2010!!!

paulmigdos
12-02-2010, 18:22
Δεν Μπορω να περιγραψω τον ενθουσιασμο μου.. Το τραιλερ γαματο μονο πραγμα ποθ με ψιλωξενισε ηταν τον σφυρι λιγο τετραγωνο αλλα πιθανον κανω λαθοσ WOW

bantas
12-02-2010, 19:07
OMFGOWIII !!!

isildur83
12-02-2010, 19:24
http://i47.tinypic.com/2im6t8y.jpg
http://i45.tinypic.com/wmbbya.jpg
http://i49.tinypic.com/34t797r.jpg
http://i48.tinypic.com/jj4j1l.jpghttp://i46.tinypic.com/zxk192.jpg

hakoo
12-02-2010, 19:34
trailer 1080p

http://www.sendspace.com/file/c8tvcx

:Thud:

PDS
12-02-2010, 19:42
trailer 1080p

http://www.sendspace.com/file/c8tvcx

:Thud:

108mb ηταν και αυτο που ποσταρα.Μηπως ηταν και εκεινο 1080p και οχι 720p οπως ειχα γραψει?:tongue:

Valkyre
12-02-2010, 19:57
οι τελευταιες εικονες ειναι πραγματικα insane... το πιο εντυπωσιακο ειναι το ποσο ρεαλιστικο ειναι το animation του νερου γυρω απο την αραχνη... απιστευτο!

PDS
12-02-2010, 20:03
http://img.photobucket.com/albums/v673/iceatcs/GOW3kratos.gif
lol

TopGunZ
12-02-2010, 20:18
Δεν είναι αράχνη, είναι ένα άλογο ουσιαστικά με "ποδάρια" αράχνης, ονόματι Leviathan, εβραικό ή μουσουλμανικό νομίζω μυθολογικό τέρας που συμβολίζει την απεραντοσύνη της δημιουργίας σε ότι αφορά τη θάλασσα και συνήθως αναπαριστάται ως φάλαινα (το αντίστοιχο της γης είναι το Behemoth και υπάρχει και ένα του ουρανού), για αυτό και έχει σχέση με το στοιχείο του νερού.

Τσάκω και ένα ενδιαφέρον βιντεάκι
http://ps3.ign.com/dor/objects/886158/god-of-war-iii/videos/gow3_leviathanmodel_020810.html

babis13
12-02-2010, 20:51
απιστευτο φαινετε το παιχνιδι σιγουρα must buy για ολους μας αντε να περασει ο καιρος....

Valkyre
12-02-2010, 21:02
http://img.photobucket.com/albums/v673/iceatcs/GOW3kratos.gif
lol

Kαρριερα στο ψαρεμα επρεπε να κανει ο ***της! :D :D

vasses
12-02-2010, 22:35
εμ που να το πιστέψουν........πάντως, τον τελευταίο χρόνο η κονσολάρα μας αρχίζει και δείχνει τα δόντια της στον οπτικό τομέα με την διαφορά exclusives - multiplatforms να αρχίζει να ανοίγει (τουλάχιστον) αισθητά......


Ayta poy elega 2 xronia piso ;) , tora to katalavete poso megali einai diafora anamesa sthn metriotita ( multiplatform) kai stin poiotita ( exclusive)

kostasb13
12-02-2010, 22:40
Μαγεια το τρειλερ. Μικρο αλλα θαυματουργο:D

Ezio
12-02-2010, 22:41
Τα multiplatform σε καμιά περίπτωση δεν είναι μέτρια. Απλά τα περισσότερα την πατάνε επειδή τα κάνουν καλύτερα στο xbox, όπως το assassin's creed 2 και φυσικά το bayonneta. Επίσης, και το halo είναι exclusive στο xbox 360 αλλά βασίζεται στο hype και όχι στην ποιότητα.

plakas
12-02-2010, 23:01
αν και εχω κωδικο του demo δεν τον βαζω καν...τωρα αν δεν το παιξω δεν μπορω να κανω σαν (τρελος)οπως βλεπω τους περισοτερους.....
Οτι θα μ αρεσει ειναι σιγουρο,το αν κανω ετσι οπως κανετε δεν ξερω :D:D:D:Dκαι ακομα δεν εχετε παιξει το παιχνιδι

παλι καλα που δεν παρακουλουθω και απλα παιζω...καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος τον Αυγουστου(κατι ξεραν οι παλιοι)


:D:D:D:D:D:D:D

Mαριος

dimitrisasp
12-02-2010, 23:09
Η τελευταια μαχη των θεων θα ειναι οποτε θα βαλουν ολα τα μεσα (βλεπε τερατα)
για να φανε τον Κρατος. Θα εχει επικες μαχες... Αυτο το τερας απο νερο ειναι ολα
τα λεφτα! Θελω Ποσειδωνα να δω!

vasses
13-02-2010, 00:58
αν και εχω κωδικο του demo δεν τον βαζω καν...τωρα αν δεν το παιξω δεν μπορω να κανω σαν (τρελος)οπως βλεπω τους περισοτερους.....
Οτι θα μ αρεσει ειναι σιγουρο,το αν κανω ετσι οπως κανετε δεν ξερω :D:D:D:Dκαι ακομα δεν εχετε παιξει το παιχνιδι

παλι καλα που δεν παρακουλουθω και απλα παιζω...καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος τον Αυγουστου(κατι ξεραν οι παλιοι)


:D:D:D:D:D:D:D

Mαριος


δεν εχει και πολλα να δεις , ουτε να καταλαβεις , βαλτο εκει να χαρεις σκοτομους

obione
13-02-2010, 00:59
kala to trailer apla kamia sxesh me to arxiko pou eixane deiksei....apla fovero...

PDS
13-02-2010, 01:12
http://i45.tinypic.com/ff1q84.jpg

http://i48.tinypic.com/11t1yc1.jpg

http://i47.tinypic.com/2vl38u8.jpg

:notsay::notsay:

vasses
13-02-2010, 01:24
Τα multiplatform σε καμιά περίπτωση δεν είναι μέτρια. Απλά τα περισσότερα την πατάνε επειδή τα κάνουν καλύτερα στο xbox, όπως το assassin's creed 2 και φυσικά το bayonneta. Επίσης, και το halo είναι exclusive στο xbox 360 αλλά βασίζεται στο hype και όχι στην ποιότητα.

οφφ τοπικ

Δεν εχει να κανει με τον πολεμο της κονσολας , αυτος εχει ηδη κριθει προ πολλου , τα multiplatform εχουν ριξει χαμηλα την ποιοτητα του Gaming , οι εταιριες καποτε σχεδιαζανε μενονομενα για καθε μηχανημα και εδιναν τον καλυτερο τους εαυτο
Τωρα φταιχνουν σωριδον εμπορικες βλακειες βλεπε cod κλπ , οι πιτσιρικαδες εφηβοι που αποτελουν το μεγαλυτερο ποσοστο χρηστων και στις 2 κονσολες (πολυ περισσοτερο στο xbox) τα αγοραζουν σωριδον , εξου και αυτες οι πωλησεις

To πρωτο θυμα των multiplatform ειναι το pc , επεσε σημαντικα η ποιοτητα των παιχνιδιων του ,θα δεις πως θα ειναι το crysis 2 για τα δεδομενα του , ομοιως το final fantasy που θα κυκλοφορησει , υπαρχουν παρα πολλα παιχνιδια αξια αναφορας (far cry 2 κλπ)

Ευτηχως που καποιες εταιριες σαν την σονυ εσωσαν αυτη τη γενια απο την απολυτη μετριοτητα , με την ποιοτητα το παιχνιδιων τους και θα το καταλαβεις ακομα περισσοτερο αφου τελιωσεις το heavy rain , gow3 Κλπ

pictorino
13-02-2010, 01:32
Τα multiplatform σε καμιά περίπτωση δεν είναι μέτρια. Απλά τα περισσότερα την πατάνε επειδή τα κάνουν καλύτερα στο xbox, όπως το assassin's creed 2 και φυσικά το bayonneta. Επίσης, και το halo είναι exclusive στο xbox 360 αλλά βασίζεται στο hype και όχι στην ποιότητα.

μπορεί να μην είναι μέτρια αλλά η διαφορά άρχισε να γίνεται αισθητή κάτι που δεν συνέβαινε πριν καιρό. το uncharted 2 ήταν μόνο η αρχή απ'ότι φαίνεται, η ψαλίδα ανοίγει...

Ezio
13-02-2010, 10:50
Ένα + είναι ότι τα exclusives στο ps3 είναι παραγωγή της Sony. Με τα λεφτά που δίνει είναι λογικό ότι κάνει τόσο ωραία παιχνίδια.

obione
13-02-2010, 12:56
Ένα + είναι ότι τα exclusives στο ps3 είναι παραγωγή της Sony. Με τα λεφτά που δίνει είναι λογικό ότι κάνει τόσο ωραία παιχνίδια.

e..as to kanei kai i microsoft...i mipws den exei to kefalaio..lol
apla dinei xrhma gia na spa apokleistikotites me apotelesma na alliwnei sto sunolo ena game...dioti kaka ta psemata kalo to 360 alla katotero apo to ps3...kai an synexisei tin politiki tis i sony kai vgalei 5-6 akoma titlous opws to hr gt kai gow...tote siga siga oloi tha fygoun apo tin metriotita...

tonybsg
15-02-2010, 15:22
Νομίζω δεν έχουμε ποστάρει και άλλη μία Collector's Edition που θα βγει, έχει ανέβει στο σουηδικό webhallen.com (http://www.webhallen.com/prod.php?id=97341) αλλά και στα game.com.au (http://www.game.com.au/god-of-war-iii-collectors-edition/playstation-3/GOW3CEPS3) και ebgames.co.nz (http://www.ebgames.co.nz/ps3/product.cfm?id=16155&refer=rightcol).


http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/large.jpg

http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/149329_detail.jpg

http://i541.photobucket.com/albums/gg362/tonypapadovic/GOWIII_CEContent_DLC.jpg


COLLECTOR’S EDITION INCLUDES:


Special Collector's Edition Packaging
God of War Postcards (Artwork subject to change)
Extra game content downloadable via PlayStation Network:

God of War Combat Arena containing an exclusive environment and seven challenges
Phantom of Chaos character skin
Dominus character skin

Dikakom
15-02-2010, 22:46
Μα δεν ειναι τυχαιο ότι τα exclusive παιχνίδια είναι τα καλυτερα και ενίοτε τα περιμένουμε πως και πως...βλέπε god of war,heavy rain,uncharted,heavenly sword,gran turismo Και αντιστοιχα gears of war,alan wake, νέο splinter cell.

Ezio
15-02-2010, 22:53
Μα δεν ειναι τυχαιο ότι τα exclusive παιχνίδια είναι τα καλυτερα και ενίοτε τα περιμένουμε πως και πως...βλέπε god of war,heavy rain,uncharted,heavenly sword,gran turismo Και αντιστοιχα gears of war,alan wake, νέο splinter cell.
Και το halo?

antonxaba
15-02-2010, 23:06
Όχι ρε tonybsg! τι μας κάνεις τώρα. Εντάξει, όλοι περιμένουμε σαν ναρκομανείς το κολοσιαίο αυτό παιχνιδάκι, είναι ανάγκη να μας πετάς και την collector's edition να μας αποτρελαίνεις!!!?? :scared:....:love:

Valkyre
16-02-2010, 11:06
God of War 3 Website Officially Up

http://www.godofwar.com/Index/

tonybsg
16-02-2010, 13:01
Όχι ρε tonybsg! τι μας κάνεις τώρα. Εντάξει, όλοι περιμένουμε σαν ναρκομανείς το κολοσιαίο αυτό παιχνιδάκι, είναι ανάγκη να μας πετάς και την collector's edition να μας αποτρελαίνεις!!!?? :scared:....:love:


Χεχε, εντάξει, η Ultimate Trilogy είναι φοβερή, αλλά και αυτή είναι πολύ ωραία (πάντα τα digipacks είναι κουλ).


God of War 3 Website Officially Up

http://www.godofwar.com/Index/

Thanx Val.
Και απ' ότι λέει, η Ultimate Trilogy Edition είναι exclusive τελικά στο game.co.uk με την διαφορά ότι στο site δεν το έχουν πια.:rant:

dimitrisasp
16-02-2010, 14:11
God of War 3 Website Officially Up

http://www.godofwar.com/Index/

Tι παραξενο, δεν εχει ελληνικα!!!

gdskate
16-02-2010, 14:18
Tι παραξενο, δεν εχει ελληνικα!!!

LoooooooooL
Πολλά ζητάς! :P

dimitrisasp
16-02-2010, 14:59
LoooooooooL
Πολλά ζητάς! :P

Tουλαχιστον το soundtrack εχει ελληνικους στιχους... :D

Valkyre
16-02-2010, 15:05
Ε καλα περιμενε κανεις να εχει ελληνικα? :D

WolfRathmA
16-02-2010, 18:10
http://farm3.static.flickr.com/2690/4331540599_ff98d273e3_o.jpg

Προσπαθω να τη βρω ρε παιδια. Οποιος δει κανενα pre order πουθενα το λεει!!

hakoo
16-02-2010, 18:31
Θα κανω pre-order την απλη εκδοση σημερα-αυριο. Παιδες το game τι μεταφορικα εχει?

plakas
16-02-2010, 19:01
πηγες λενε οτι διαφοροι (μπορει) να το εχουν τελη του τρεχωντος μηνα...οποτε αν θελετε τρεναρετε λιγο τα preorder εκτος και αν παρετε την πανδωρα

hakoo
16-02-2010, 19:06
Χμμμ... ποιοι?? :ha-ha:
Οκ αφηνω το pre-order προς το προν ουτως η αλλως εχει δρομο ακομα μεχρι την κυκλοφορια.

Valkyre
16-02-2010, 19:08
θα με βολευε θεσπεσια να το εχω τελος του μηνα! :D

plakas
16-02-2010, 19:08
οταν εχω νεοτερα θα ποσταρω Link (οπου ακους πολλα κερασια).......οποτε και εγω περιμενω αυτο το καλο νεο!!!!

Μακαρι να βγει αληθινο

tonybsg
16-02-2010, 19:52
Προσπαθω να τη βρω ρε παιδια. Οποιος δει κανενα pre order πουθενα το λεει!!

WolfRathmA δες μία εδώ (http://www.ps3forums.gr/vb/showpost.php?p=164411&postcount=1843) για τις μέχρι τώρα πληροφορίες. Αν πάρει τίποτα και σένα το μάτι σου, χτύπα. ;)

stein3x
16-02-2010, 20:06
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί παιδιά ,έχει βγει Review του God of war 3 από το official playstation magazine και του απονέμηκε 9/10 .
Το review βρήσκετε εδώ (http://e3.endless.com.cn/html/tvgame/ps3/news/2010-02/12/0225457c5f6dad029e793d.htm) μέσα από scans ~9 σελλίδων

Από τα θετικά από ότι είδα λιγάκι είναι storyline, graphics, βελτίωση στους γρύφους,το μέγεθος του παιχνιδιού, τα epic boss fights και άλλα πράγματα.Είναι στο τσακ να έπερνε 10/10 απλά λέει πως έιναι πολύ familiar οι μηχανησμοί.

fotaras
16-02-2010, 22:01
μαγκες παρακαλω να μου λυσετε μια απορια.εχω φιλο στη γερμανια ο οποιος ερχεται ελλαδα τελη μαρτιου.σκεφτομαι να παρω την ultimate trilogy του god of war 3.απο οτι διαβαζω παραπανω τα καταστηματα δεν στελνουν ελλαδα αυτην την εκδοση.οποτε λεω να του πω να μου την φερει ο ιδιος.το θεμα ομως ειναι οτι επειδη θα το παρει απο γερμανια ανησυχω μηπως εχει την γερμανικη γλωσσα.θυμαμαι στο ps1 κατι παιχνιδια που μου φερνανε απο γερμανια ηταν στα γερμανικα κ το βιβλιαρακι οδηγιων και η γλωσσα μεσα στο παιχνιδι.ξερει κανεις τιποτα για αυτο?

Valkyre
16-02-2010, 23:03
^^Δεν μπορω να διανοηθω οτι θα εχει ΜΟΝΟ την γερμανικη γλωσσα.Αποκλειεται, η Αγγλικη τουλαχιστον θα περιλαμβανεται 100%.Και για να ειμαι ειλικρινεις δεν νομιζω να εχει καμμια διαφορα το δισκακι και το υλικο του απο το δικο μας.Το βιβλιαρακι ναι πιθανον να ειναι στα γερμανικα.Αλλα το παιχνιδι θα ειναι ακριβως το ιδιο.Dont worry in my opinion! :)

skouf
16-02-2010, 23:11
Θα κανω pre-order την απλη εκδοση σημερα-αυριο. Παιδες το game τι μεταφορικα εχει?


από εδώ δεν έχει μεταφορικά
http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/6072231/God-Of-War-III/Product.html

fotaras
16-02-2010, 23:15
καλα τα λες εσυ αλλα τους φοβαμαι αυτους τους γερμανους εχουν μια μεγαλη μανια με τη μεταγλωτιση στη γλωσσα τους.μου λεει ο φιλος μου οτι και στο σινεμα σχεδον ολες τις ταινιες τις κανουν μεταγλωτιση και τις βλεπουν ετσι πιο αργα απο την ελλαδα.για το παιχνιδι παει και ερχεται αλλα και το βιβλιαρακι θα ηθελα να το ειχα στα αγγλικα που τα ξερω.γιατι με τα γερμανικα δεν εχω ιδεα.να φανταστεις ειχα βγαλει μικρος το mgs 1(ηταν ολο στα γερμανικα,οδηγιες και παιχνιδι)τρεις φορες και δεν ειχα καταλαβει τιποτα!!!πολυ αργοτερα που το ξαναπαιξα στο ps2 σε αγγλικη εκδοση επαθα μεγαλη πλακα με την ιστορια κ το εβγαλα αλλες 3 φορες!!!φοβαμαι να μην την πατησω.

plakas
16-02-2010, 23:16
μαγκες παρακαλω να μου λυσετε μια απορια.εχω φιλο στη γερμανια ο οποιος ερχεται ελλαδα τελη μαρτιου.σκεφτομαι να παρω την ultimate trilogy του god of war 3.απο οτι διαβαζω παραπανω τα καταστηματα δεν στελνουν ελλαδα αυτην την εκδοση.οποτε λεω να του πω να μου την φερει ο ιδιος.το θεμα ομως ειναι οτι επειδη θα το παρει απο γερμανια ανησυχω μηπως εχει την γερμανικη γλωσσα.θυμαμαι στο ps1 κατι παιχνιδια που μου φερνανε απο γερμανια ηταν στα γερμανικα κ το βιβλιαρακι οδηγιων και η γλωσσα μεσα στο παιχνιδι.ξερει κανεις τιποτα για αυτο?


^^Δεν μπορω να διανοηθω οτι θα εχει ΜΟΝΟ την γερμανικη γλωσσα.Αποκλειεται, η Αγγλικη τουλαχιστον θα περιλαμβανεται 100%.Και για να ειμαι ειλικρινεις δεν νομιζω να εχει καμμια διαφορα το δισκακι και το υλικο του απο το δικο μας.Το βιβλιαρακι ναι πιθανον να ειναι στα γερμανικα.Αλλα το παιχνιδι θα ειναι ακριβως το ιδιο.Dont worry in my opinion! :)


το κουτακι και ολα οσα γραφει (manual,cover)θα ειναι στα Γερμανικα

in game θα ειναι Αγγλικα


εχω το μοτοστορμ Γερμανικο και μονο in game ειναι english :scared:

fotaras
16-02-2010, 23:19
το κουτακι και ολα οσα γραφει (manual,cover)θα ειναι στα Γερμανικα

in game θα ειναι Αγγλικα


εχω το μοτοστορμ Γερμανικο και μονο in game ειναι english :scared:
ξενερωμα τρελο ρε γαμωτο.οποτε τι κανουμε τωρα??ελλαδα δεν το στελνουν τα καταστηματα του εξωτερικου,αλλον απο εξω δεν ξερω.εδω ξερουμε αν θα την φερουν αυτην την εκδοση?

nikon
17-02-2010, 09:28
God of War 3 footage onslaught next week (http://www.examiner.com/examiner/x-12218-Video-Game-Examiner%7Ey2010m2d17-God-of-War-3-footage-onslaught-next-week)


God of War 3 is nearing release, but we'll be seeing some new gameplay footage very soon. So soon, in fact, that it'll show up in just over a week. With the game still a month away from release, Sony kept a lot of the media out of public eye for many months. Seeing the first trailer since E3 2009 just last week, we'll be seeing even more footage of the game on February 25th.

Geoff Keighley posted on his Twitter (http://twitter.com/geoffkeighley) account: "Amazing day with Stig and the God of War 3 team. You'll see everything next Thurs, 2/25 on Spike. Tons of gameplay."

With a game like God of War 3, you may not want to see too much of game before playing it. We know the game looks graphically amazing, but now you must ask yourself the question of whether or not it's worth watching this new gameplay footage.

Valkyre
17-02-2010, 10:40
^^Εγω παντως δεν χρειαζεται να κανω καν την ερωτηση στον εαυτο μου!Δεν θα το δω!Καλα νεα παντως για οσους λατρευουν τα σποιλερ! :D

nikon
17-02-2010, 11:56
E καλά να δούμε λίγο καινούριο gameplay.......λίιιιιιιιιιγο όχι πολύ.

WolfRathmA
17-02-2010, 12:04
E καλά να δούμε λίγο καινούριο gameplay.......λίιιιιιιιιιγο όχι πολύ.

Να τος ο αμαρτωλός!! :muhaha:

nikon
17-02-2010, 12:21
Μ'αυτά τα ξενέρωτα emoticons δεν μπορώ να βάλω αυτό που κοκκινίζει από ντροπή.

grip
17-02-2010, 14:45
Νομίζω πως πλέον η κατασκευή του παιχνιδιού πρέπει να έχει ήδη ολοκληρωθεί.
Ότι φτιάξανε-φτιάξανε.

Valkyre
17-02-2010, 14:53
Eννοειται οτι εχουν τελειωσει!Εδω και καιρο...τωρα εχει μπει στην διαδικασια μαζικης παραγωγης! :)

pictorino
17-02-2010, 16:50
τώρα περιμένουμε να το αγοράσουμε;)
και αυτοί να δουν πόσο θα γεμίσουν τα ταμεία
άφησαν το παιχνίδι και όπου νά'ναι ξεκινούν το μέτρημα

WolfRathmA
17-02-2010, 19:46
Παραγγειλα εγω τη Ultimate Edition και ειμαι ετοιμος!! ΧΑΧΑ :P

chronohill
17-02-2010, 19:56
Παραγγειλα εγω τη Ultimate Edition και ειμαι ετοιμος!! ΧΑΧΑ :P
Απο που????τωρα καταλαβα οτι αλλαξαμε παλι χρωμα στο site...και τα 2 μαρεσουν εμενα παντως

Valkyre
17-02-2010, 20:02
^^ κατω κατω στην σελιδα στο κεντρο θα δεις την επιλογη!

enstikto
17-02-2010, 20:27
Παραγγειλα εγω τη Ultimate Edition και ειμαι ετοιμος!! ΧΑΧΑ :P

Απο που; Βγήκε σε ελληνικό μαγαζί;

chronohill
17-02-2010, 22:21
^^ κατω κατω στην σελιδα στο κεντρο θα δεις την επιλογη!
xaxaxxaxa για λιγο νομιζα οτι μου λεγες για την ultimate GoW coll!!!!!και λεω!θα μ λεει να μπω δηλαδη στην επισημη σελιδα και θαχει κατω για προπαραγγελια!!!!lol!!!!8D
Παντως τα εκανα και τα 2!και μπηκα στην επισημη σελιδα το GoW για να δω για την προπαραγγελια και εβαλα το μπλε θεμα του φορουμ μας!!!τελος καλο ολα καλα!!!!!D:

grip
18-02-2010, 00:18
Μόλις τώρα τελείωσα και το gow2 οπότε μπορώ να αρχίζω να ψάχνω για προπαραγγελία για το 3.
Κάτι φθηνό για την πιο απλή έκδοση μέχρι στιγμής?

atomsk
18-02-2010, 00:45
collector's edition = σκουπίδια tbh.. εκεί έχω καταλήξει εγώ , ειδικότερα σε κάτι τέτοιες περιόδους που κοιτάμε να εξοικονομήσουμε ευρό ακόμα και απο το φαγητό μας. Κρατήστε τα λεφτά σας και δώστε τα εκεί που πραγματικά αξίζουν γιατί σε λίγο καιρό μας βλέπω να κοιτάμε τον Kratos στην βιβλιοθήκη και ονειρευόμαστε ένα κοτόπουλο στη θέση του :p

ilias78
18-02-2010, 00:47
συμφωνω μαζι σου. δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω τοσα ευρω για ν απαρω την collector version. θα παρω απλα το game.

pictorino
18-02-2010, 00:51
πάλι μπαίνει θέμα γούστου και που θέλει να τα δώσει ο καθένας:)
εμένα πχ τελευταία μου την έχει δώσει να βάζω πλαφόν στις αγορές μου τα 25Ε/παιχνίδι, αλλιώς δεν το παίρνωD:

dimitrisasp
18-02-2010, 02:01
Και γω για απλη εκδοση παω. Γουστα ειναι δε λεω αλλα και αυτοι ετσι
πως φτιαχνουν τις εκδοσεις προσπαθουν να ψαρεψουν και κανα πελατη
με τον ψυχολογικο παραγοντα. Οτι και καλα η σουπερ ουαου εκδοση ειναι
πιο πληρης εμπειρια...

grip
18-02-2010, 02:12
Η πιο φθηνή απλά έκδοση του παιχνιδιού,είναι στο blah απ' ότι πρόλαβα να δω στις 36,95£ = περίπου 42 ευρουδάκια + 1-2 ευρώ τα μεταφορικά τους.
Max με 45 ευρώ στην πόρτα σου δηλαδή.

WolfRathmA
18-02-2010, 02:37
Απο που; Βγήκε σε ελληνικό μαγαζί;


Απο ενα φιλο μου που εχει μαγαζι. gamemania.gr ειναι ;)

enstikto
18-02-2010, 11:18
Απο ενα φιλο μου που εχει μαγαζι. gamemania.gr ειναι ;)

Thanks ρε συ αλλά μπήκα στο site και αφαντο το gow special edition...

Valkyre
18-02-2010, 16:52
God Of War III: The Best Graphics We've Ever Seen



NowGamer: The final review code is in the door and we're happy to confirm that it's true... all of it... and then some...

There’s been much speculation among followers of the game – and those who set out to damn it – whether Sony has reached the levels of visual fidelity purported in the trailers and in the many screenshots made recently available.

“Visually, this game is beyond belief.”

Developers and publishers – bless ‘em – have a sneaky habit of releasing doctored images, more often than not with resolutions quadrupling that of the final product. As games journalists we see this kind of thing all of the time; when something appears too good to be true, the stroking of chins is clearly audible.

It’s not only a massive relief then, but a revelation, that God Of War 3, previously high on our bullshot radar has just not only met, but exceeded any possible graphical expectations we previously held. The up-close detail is almost painfully sharp with the game’s engine panning back without a blip to epic-scale carnage. Quite simply breathtaking. In a purely visual context, God Of War 3 has just earned a comfortable place in our number one spot.
http://ps3.nowgamer.com/news/2548/god-of-war-3-the-best-graphics-weve-ever-seen

Μενει να το δουμε με τα ιδια μας τα ματια για να εκφρασουμε την συμφωνια/διαφωνια μας.Μαλιστα μιλανε για πρωτια με "ανεση".Εγω κραταω μικρο καλαθι μεχρι φυσικα να το βαλω στο PS3 μου... :)

hakoo
18-02-2010, 16:59
Οχι οτι εχω λογο να τους αμφισβητησω, αλλα αν δεν το δω δυσκολα το βαζω ακομα και στο ιδιο επιπεδο με το Uncharted 2. Mακαρι βεβαια να τα καταφερει η Santa Monica, αν μπορουν καποιοι να θεσουν νεα standars για την κονσολα μετα απο αυτο που ειδαμε απο την ND τοτε σιγουρα ειναι αυτοι.

vasses
18-02-2010, 17:55
Οχι οτι εχω λογο να τους αμφισβητησω, αλλα αν δεν το δω δυσκολα το βαζω ακομα και στο ιδιο επιπεδο με το Uncharted 2. Mακαρι βεβαια να τα καταφερει η Santa Monica, αν μπορουν καποιοι να θεσουν νεα standars για την κονσολα μετα απο αυτο που ειδαμε απο την ND τοτε σιγουρα ειναι αυτοι.


Γιατι εσυ πιστευεις οτι η κορυφη ειναι το uncharted2 στην αξιοποηση του hardware σε 3 χρονια κυκλοφοριοας της κονσολας μονο?
Μην ξεχνας οτι υπαρχουνε heavy rain , god of war , grand turismo και uncharted3 , τετοιες δηλωσεις ειναι ακυρο να λεγονται τοσο νωρις

hakoo
18-02-2010, 18:00
Ως συνηθως διαφωνεις για να διαφωνεις. Δεν ειπα κατι διαφορετικο ουτε οτι δεν θα γινει ποτε, απλα πρεπει να περιμενουμε να δουμε αν το καταφερει το GOW και μαλιστα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.

vasses
18-02-2010, 18:47
Ως συνηθως διαφωνεις για να διαφωνεις. Δεν ειπα κατι διαφορετικο ουτε οτι δεν θα γινει ποτε, απλα πρεπει να περιμενουμε να δουμε αν το καταφερει το GOW και μαλιστα σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.

Απο οτι δειχνουν οι εικονες και τα trailers μαλλον θα γινει , αν παρουμε την προηγουμενη γενια του playstation 2 , εφτασε στα ορια του μετα απο 6 χρονια , το 3 εχει απειρως πιο δυσκολο προγραμματισμο απο το 2.

Ακομα και το xbox360 βγαζει καλυτερα παιχνιδια απο το παρελθον

Οποτε πρεπει να περιμενουμε μια 5ετια το λιγοτερο ωστε να καταληξουμε σε ασφαλη συμπερασματα για την αξιoποιηση του hardware

Το god of war αναπτυσεται περισσοτερο χρονο , ξοδευτηκαν περισσοτερα λεφτα , κυκλοφορει 5 μηνες πιο μετα ειναι λογικο με βαση τα παραπανω να βγει καλυτερο

Ομοιως και το heavy rain που συμπληρωνει 5 χρονια , αν και αυτο φαινεται και απο το demmo αλλα και απο τις εικονες

http://media.ps3.ign.com/media/811/811232/imgs_2.html (http://media.ps3.ign.com/media/811/811232/imgs_2.html) οτι θα αφησε το uncharted πισω με χαρακτηριστικη ανεση


Εβγαλε ενα video η naughty dog με την αξοποιηση του cell και οι περισσοτεροι ψαρωσατε οτι δηθεν αξοποιησε ολη την δυναμη του μηχανηματος ,και μαλιστα μεσα σε 2 χρονια απο την κυκλοφορια του πρωτου uncharted

PDS
18-02-2010, 18:51
Eγω θα σου απανταγα παλι με αυτο

Ως συνηθως διαφωνεις για να διαφωνεις.

Αυτα που λες τα ξερουμε και δεν νομιζω οτι διαφωνει ο hakoo.Aς περιμενουμε να δουμε το GoW3...αυτο σου ειπε.

vasses
18-02-2010, 19:10
http://blogs.ign.com/SCE_GodOfWar/2010/02/08/137370/

Valkyre
18-02-2010, 19:12
God Of War III's review by PSM3


The french independant magazine gives (not the official) gives 20/20.

"Simply one of the best game of all time!"

"The intro scene of past you will remain paralyzed with pleasure to finally have been able to cross the eyes of Medusa the Gorgon. Forget the demo, you will almost pity, forget everything you saw until then, because even the great Nathan Drake (Uncharted) will falter. The god of war has hit all his power on the PS3 and after him there will be only chaos."

Score: 20/20

http://translate.google.fr/translate?js=y&prev=_t&hl=fr&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.jvn.com%2Fjeux%2Farticles%2Fgod-of-war-iii-en-test-dans-psm3.html&sl=fr&tl=en

vasses
18-02-2010, 19:36
God Of War III's review by PSM3



Score: 20/20

http://translate.google.fr/translate?js=y&prev=_t&hl=fr&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.jvn.com%2Fjeux%2Farticles%2Fgod-of-war-iii-en-test-dans-psm3.html&sl=fr&tl=en


Μπα αυτοι τα πιανουνε ειναι δικοι τους , η πιο αξιοπιστη πηγη ειναι το edge :lol:
Να δουμε τι θα βαλει παλι...

pictorino
19-02-2010, 00:15
Γιατι εσυ πιστευεις οτι η κορυφη ειναι το uncharted2 στην αξιοποηση του hardware σε 3 χρονια κυκλοφοριοας της κονσολας μονο?
Μην ξεχνας οτι υπαρχουνε heavy rain , god of war , grand turismo και uncharted3 , τετοιες δηλωσεις ειναι ακυρο να λεγονται τοσο νωρις

είναι ότι καλύτερο έχουμε δει στην κονσόλα μας και είναι το μέτρο σύγκρισης......απλά γιατί ως τώρα δεν έχει βγει καλύτερο. για μας... τώρα για σένα που έχεις παίξει hr,gow3,uncharted3 είναι άλλο θέμα

WolfRathmA
19-02-2010, 03:04
God Of War III: The Best Graphics We've Ever Seen


http://ps3.nowgamer.com/news/2548/god-of-war-3-the-best-graphics-weve-ever-seen

Μενει να το δουμε με τα ιδια μας τα ματια για να εκφρασουμε την συμφωνια/διαφωνια μας.Μαλιστα μιλανε για πρωτια με "ανεση".Εγω κραταω μικρο καλαθι μεχρι φυσικα να το βαλω στο PS3 μου... :)

Ε δε μπορω να το καταλαβω αυτο... Το Killzone 2 ηταν πραγματικα απιστευτο και λεγαμε δε θα ξαναδουμε τιποτα σαν αυτο, ηρθε μετα το Uncharted 2 ξανα-παθαμε πλακα με τα γραφικα και λεμε δε προκειται να ξαναδουμε κατι σαν αυτο... ερχετε τωρα το GoW 3 αντε παλι τα ιδια... Δε τους πιστευω :rant:

modecris
19-02-2010, 03:21
Λέτε να το μάθουμε από βδομάδα;

God of War 3 Demo landing next week? (http://www.thatgamingsite.com/id187-God-of-War-3-Demo-landing-next-week-News.html)

Φαντάζομαι πως αν βγει demo θα είναι πλέον πολύ κοντά στην τελική έκδοση.

Valkyre
19-02-2010, 03:26
Εγω δεν πιστευω οτι θα βγαλουν demo παντως!Τουλαχιστον οχι πριν την κυκλοφορια.Το ειχαν διαψευσει πριν 1-2 βδομαδες.Και δεν νομιζω να ειχαν λογο.Αλλα και παλι ποιος ξερει...μπορει να επεσε εντολη απο την Σονυ για λογους μαρκετινγκ...

hakoo
19-02-2010, 03:26
Εκτος αν εννοουν το e3 demo, να το ανεβασουν δλδ κανονικα στο PSN και οχι με codes.

WolfRathmA
19-02-2010, 03:38
Εκτος αν εννοουν το e3 demo, να το ανεβασουν δλδ κανονικα στο PSN και οχι με codes.

Ας μη το κανουν καλυτερα αυτο γιατι θα ειναι τραγικο! :P

Valkyre
19-02-2010, 03:46
Aυτο πιο πολυ θα ηταν με δυσφημιση παρα διαφημιση διοτι δεν ανταποκρινεται καθολου στην τωρινη ποιοτητα του τιτλου.θεωρω οτι θα ηταν χαζο εκ μερους τους να ανεβασουν αυτο το παλιο ντεμο, εκτος και αν το πλασαρουν με το νεο ανανεωμενο build :)

vasses
19-02-2010, 04:22
Ε δε μπορω να το καταλαβω αυτο... Το Killzone 2 ηταν πραγματικα απιστευτο και λεγαμε δε θα ξαναδουμε τιποτα σαν αυτο, ηρθε μετα το Uncharted 2 ξανα-παθαμε πλακα με τα γραφικα και λεμε δε προκειται να ξαναδουμε κατι σαν αυτο... ερχετε τωρα το GoW 3 αντε παλι τα ιδια... Δε τους πιστευω :rant:

3 xρονια στην πιατσα ειναι το play , ο πρωτος χρονος εφυγε αερας αφου ηταν στο σκοταδι απο γνωσεις προγραμματισμου, τοσο που οταν κυκλοφορουσε ειχαν προεξοφλησει την αποτυχια του πολλοι


Ουσιαστικα πηρε μπρος απο τις αρχες 2008 δηλαδη ουτε 2 χρονια καλα καλα ,ηρθε ξαφνικα η naughty dog απο το πουθενα σχεδον και το μαθε σε χρονο μηδεν 100% ? 2 παιχνιδια 3 χρονια :omg:, δεν νομιζω να εχει ξαναγινει αναλογο παραδειγμα


Χωρις να θελω να μειωσω το επιπεδο της naughty που εκανε καλη δουλεια , το play εχει δρομο ακομα

Δηλαδη τι ελεγαν οι reviewers το 2007 οταν δοκιμαζαν το god of war 2 ,μετα απο 6 χρονια κυκλοφοριας , πιστευε κανεις τους μεχρι τοτε οτι το AΔΥΝΑΜΟ σε hardware και ευκολα προγραμματισιμο ps2 δεν ειχε αξιοποιηθει? , ουτε μισος αν τους το ελεγες το 2005 η το 2006 , ελα ομως που τελικα ποτε μην λες ποτε.


Παντα να παιρνετε βαση την προισταρια και την εξελιξη του μηχανηματος μεσα στα χρονια οπως και τα μελλοντικα παιχνιδια που εχουν ανακοινωθει

Και οχι ενα επιτυχημενο παιχνιδι της σημερινης εποχης , για μενα το μονο fail της naughty dog ειναι αυτο το video που ανεβασε για την δηθεν αξιοποιηση η του cell 100% και παραπλανησε τους χρηστες , ακομα ο κοσμος βασει αυτου του video εχει επιχειρηματολογια παρα του αποτελεσματος στο παιχνιδι θα το δειτε και με το heavy rain και με το god of war που ειναι οπτικα και τα 2 πολυ πανω του uncharted

Ο μονος αρμοδιος να μιλησει περι αξιοποιησης του hardware ειναι ο ΧΡΟΝΟΣ κανενας αλλος

Valkyre
19-02-2010, 12:18
Η Νaughty Dog εκανε κατι πολυ παραπανω απο απλα "καλη δυλεια".Εκανε εξαισια δουλεια και για να ειμαι απολυτα ειλικρινεις αμφιβαλλω κατα πολυ οτι το GOWIII θα καταφερει να το ξεπερασει σε universal acclaim επιπεδο.Δεν ειναι τυχαιο οτι περισυ 8 στους 10 διαγωνισμους GOTY επελεξαν το Uncharted 2.Αυτο σπανια συμβαινει.

Φυσικα μακαρι να ειναι ολα ετσι οπως θελουμε ολοι μας να ειναι το GOWIII, αλλα εκτος αυτου, φετος ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μα πολυ πιο εντονος απο οτι περισυ.

ME2, GOWIII , GT5, Alan Wake ειναι ολα παιχνιδια που εχουν ολες τις προοπτικες και τις ιδιες ευκαιριες για να κερδισουν το GOTY.Και κατι μου λεει οτι μετα το τελευταιο βιντεο του Alan Wake, και εαν το παιχνιδι προσφερει μια αξιολογη και πρωτοτυπη ιστορια, παει με χιλια για GOTY.

chronohill
19-02-2010, 19:00
Η Νaughty Dog εκανε κατι πολυ παραπανω απο απλα "καλη δυλεια".Εκανε εξαισια δουλεια και για να ειμαι απολυτα ειλικρινεις αμφιβαλλω κατα πολυ οτι το GOWIII θα καταφερει να το ξεπερασει σε universal acclaim επιπεδο.Δεν ειναι τυχαιο οτι περισυ 8 στους 10 διαγωνισμους GOTY επελεξαν το Uncharted 2.Αυτο σπανια συμβαινει.

Φυσικα μακαρι να ειναι ολα ετσι οπως θελουμε ολοι μας να ειναι το GOWIII, αλλα εκτος αυτου, φετος ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μα πολυ πιο εντονος απο οτι περισυ.

ME2, GOWIII , GT5, Alan Wake ειναι ολα παιχνιδια που εχουν ολες τις προοπτικες και τις ιδιες ευκαιριες για να κερδισουν το GOTY.Και κατι μου λεει οτι μετα το τελευταιο βιντεο του Alan Wake, και εαν το παιχνιδι προσφερει μια αξιολογη και πρωτοτυπη ιστορια, παει με χιλια για GOTY.
Nαι και γω δεν πιστευω οτι φετος θα ειναι σε εναν ολα τα Goty.Δυσκολο..
Αχ αυτο το alan wake.χαθηκε το ρημαδι να βγαινε για μας.Ειναι το μοναδικο παιχνιδι που ζηλευω απτο xblox αν τελικα ειναι τοσο καλο οσο φαινεται...επιτελους ενα "σωστο" exclusive(για μενα ) απτην MS.
Μακαρι και το gow3 να ειναι τοσο καλο οσο φαινεται

nikolaszax
19-02-2010, 21:34
Περι sex minigame:

http://playstationlifestyle.net/2010/02/19/god-of-war-3-sex-mini-game-detailed/

The ESRB listing comments:
The game contains a sex mini-game. Players will encounter a goddess and her two hand maidens, all topless, all holding and caressing each other. If players wish to, they may join the goddess (and only the goddess) in bed. Actual sex is never depicted as the camera drifts, then fixes on the two maidens, who watch from a distance. As players respond to the on-screen prompts with button presses, the topless maidens will continue to watch, and sometimes caress. Moaning sounds from the bed can be heard throughout the sequence.
Δεν αναφερει ποια θεα αλλα νομιζω οτι ολοι ειμαστε 100% σιγουροι οτι ειναι η Αφροδιτη ;).

fotaras
19-02-2010, 22:05
Περι sex minigame:

http://playstationlifestyle.net/2010/02/19/god-of-war-3-sex-mini-game-detailed/

The ESRB listing comments:
The game contains a sex mini-game. Players will encounter a goddess and her two hand maidens, all topless, all holding and caressing each other. If players wish to, they may join the goddess (and only the goddess) in bed. Actual sex is never depicted as the camera drifts, then fixes on the two maidens, who watch from a distance. As players respond to the on-screen prompts with button presses, the topless maidens will continue to watch, and sometimes caress. Moaning sounds from the bed can be heard throughout the sequence.
Δεν αναφερει ποια θεα αλλα νομιζω οτι ολοι ειμαστε 100% σιγουροι οτι ειναι η Αφροδιτη ;).
εγω θα ηθελα πολυ να μαμησει ο kratos την αθηνα αλλα πηγε και την σκοτωσε στο δευτερο παιχνιδι!!!κριμα ρε γαμωτο!!στο πρωτο δεν τον αφηνε σε ησυχια κανε το ενα κανε το αλλο του'λεγε συνεχεια,μετα δεν τον γλυτωσε απο τις αναμνησεις του παρα τα οσα ειχε πει,επισης δεν τον αφησε κ να αυτοκτονησει τον καημενο αλλα τον εκανε θεο!!!στο δευτερο τον προδιδει στην αρχη κ ολο του ζαλιζει τα π@π@ρι@ να μην τα βαλει με τον δια.σαν το σπυρι στον κωλο ειναι αυτη η αθηνα!!!!για αυτο θα προτιμουσα να την μαμουσε στο 3 κ μετα να την καθαριζε!!!!!

chronohill
20-02-2010, 12:59
Συγνωμη παιδια αλλα να κανουμε μια τελικη συγκεντρωση δεδομενων για τις εκδοσεις που μπορουμε να εχουμε?γιατι σημερα ειδα οτι το παιχνιδι εγινε gold και τωρα ξυπνησα για να κανω το pre-order.α ρε heavy rain σε περιμενω σαν τον μεσσια!δεν σκεφτομαι αλλο game εκτος απο εσενα!τεσπα..Λοιπον.Αποτι καταλαβα η ultimate collectors εξαντληθηκε σωστα?κατι ειπε ενας φιλος εδω για μια απλη collectors αλλα στο site του παιχνιδιου δεν λεει τπτ.
οποτε να το προπαραγγειλω απο οποιοδηποτε site να τελειωνω????εχω hmv,game,blah,the hut!προτασεις???

Valkyre
20-02-2010, 13:19
God of War III goes gold


TVGB: "Just when we thought we were done with good news for today, Director of Technology at Sony Santa Monica, Christer Ericson, tweeted that, like Battlefield: Bad Company 2, God of War III reached gold status today."

Καινε τα δισκακια παιδια... ετοιμαστειτε! :D :D

vasses
20-02-2010, 13:21
Η Νaughty Dog εκανε κατι πολυ παραπανω απο απλα "καλη δυλεια".Εκανε εξαισια δουλεια και για να ειμαι απολυτα ειλικρινεις αμφιβαλλω κατα πολυ οτι το GOWIII θα καταφερει να το ξεπερασει σε universal acclaim επιπεδο.Δεν ειναι τυχαιο οτι περισυ 8 στους 10 διαγωνισμους GOTY επελεξαν το Uncharted 2.Αυτο σπανια συμβαινει.

Φυσικα μακαρι να ειναι ολα ετσι οπως θελουμε ολοι μας να ειναι το GOWIII, αλλα εκτος αυτου, φετος ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μα πολυ πιο εντονος απο οτι περισυ.

ME2, GOWIII , GT5, Alan Wake ειναι ολα παιχνιδια που εχουν ολες τις προοπτικες και τις ιδιες ευκαιριες για να κερδισουν το GOTY.Και κατι μου λεει οτι μετα το τελευταιο βιντεο του Alan Wake, και εαν το παιχνιδι προσφερει μια αξιολογη και πρωτοτυπη ιστορια, παει με χιλια για GOTY.


Το uncharted ειχε την τυχη η μαλλον την προνοητικοτητα των ιθυνωντων της naughty dog να κυκλοφορησει στην σωστη στιγμη , φυσικα κυριαρχησε τοτε και ηταν απολυτως λογικη η βαθμολογια και ως GOTY αφου επαιζε μονοτερμα

Το προηγουμενο αν καλυτερο στην κατηγορια του , περασε ολιγον ντοκου γιατι το το 2008 υπαρχαν πολλα παιχνιδια (κατα τις γνωμες των κριτικων) που συγκεντρωναν και μονοπωλουσαν τα φωτα της δημοσιοτητας

Αν παιρναμε το υποθετικο σεναριο στο να κυκλοφορουσε το among thieves τωρα η πιο μετα δεν υπηρχε περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να παρει τοσες διακρισεις ουτε καν τον τιτλο γιατι θα τον επαιρναν αλλα καλυτερα παιχνιδια οπως god of war η grand turismo ,η παιχνιδια που εχουν υπερβολικη προωθηση - hype οπως halo reach η ακομα και alan wake κλπ

Φυσικα οι κριτικοι στο να μην ριξουν τα υπολοιπα παιχνιδια η να μην κατηγορηθουν οτι βαζουν ευκολα 10 παντου θα του εβαζαν πιο φειδωλη βαθμολογια ασχετα αν την αξιζε η οχι

Ειναι μεγαλη μαγκια να κατεφερεις να κυκλοφορησεις σε μια εποχη που δεν υπαρχει ανταγωνισμος και ολα τα φωτα της δημοσιοτητας πεφτουν πανω σου

Καλο το uncharted αλλα δεν θα πεθαινουμε κιολας υπαρχουν καλυτερα παιχνιδια , οπως και η σονυ δεν εχει φτασει στο max των δυνατοτητων της στην αξιοποιηση του hardware του playstation

Izamaru
20-02-2010, 16:47
3 xρονια στην πιατσα ειναι το play , ο πρωτος χρονος εφυγε αερας αφου ηταν στο σκοταδι απο γνωσεις προγραμματισμου, τοσο που οταν κυκλοφορουσε ειχαν προεξοφλησει την αποτυχια του πολλοι


Ουσιαστικα πηρε μπρος απο τις αρχες 2008 δηλαδη ουτε 2 χρονια καλα καλα ,ηρθε ξαφνικα η naughty dog απο το πουθενα σχεδον και το μαθε σε χρονο μηδεν 100% ? 2 παιχνιδια 3 χρονια :omg:, δεν νομιζω να εχει ξαναγινει αναλογο παραδειγμα


Χωρις να θελω να μειωσω το επιπεδο της naughty που εκανε καλη δουλεια , το play εχει δρομο ακομα

Δηλαδη τι ελεγαν οι reviewers το 2007 οταν δοκιμαζαν το god of war 2 ,μετα απο 6 χρονια κυκλοφοριας , πιστευε κανεις τους μεχρι τοτε οτι το AΔΥΝΑΜΟ σε hardware και ευκολα προγραμματισιμο ps2 δεν ειχε αξιοποιηθει? , ουτε μισος αν τους το ελεγες το 2005 η το 2006 , ελα ομως που τελικα ποτε μην λες ποτε.


Παντα να παιρνετε βαση την προισταρια και την εξελιξη του μηχανηματος μεσα στα χρονια οπως και τα μελλοντικα παιχνιδια που εχουν ανακοινωθει

Και οχι ενα επιτυχημενο παιχνιδι της σημερινης εποχης , για μενα το μονο fail της naughty dog ειναι αυτο το video που ανεβασε για την δηθεν αξιοποιηση η του cell 100% και παραπλανησε τους χρηστες , ακομα ο κοσμος βασει αυτου του video εχει επιχειρηματολογια παρα του αποτελεσματος στο παιχνιδι θα το δειτε και με το heavy rain και με το god of war που ειναι οπτικα και τα 2 πολυ πανω του uncharted

Ο μονος αρμοδιος να μιλησει περι αξιοποιησης του hardware ειναι ο ΧΡΟΝΟΣ κανενας αλλος

To oτι αξιοποιει τον Cell 100% δεν σημαινει τπτ.Ισως η μηχανη τoy uncharted 2 να ειναι πιο βαρια απο την αντιστοιχη του god of war 3 το οποιο αξιοποιει το 70% του cell λεμε τωρα κ ειναι ακομα καλυτερη.Η δηλωση περι 100% ειναι αληθινη κατ εμε οχι ομως οτι δεν μπορουν να βγαλουν καλυτερα γραφικα.

Izamaru
20-02-2010, 16:49
Περι sex minigame:
.
spoiler this please χαλας την χαρα της ανακαλυψης για εμας τα λιγουρια :ha-ha:

nikolaszax
20-02-2010, 17:21
spoiler this please χαλας την χαρα της ανακαλυψης για εμας τα λιγουρια :ha-ha:
Done,δεν το ηξερα οτι και αυτο το χαρακτηριζουμε ως σποιλερ λολ.Πιστευα οτι ολοι το περιμεναμε αλλωστε λογω του god of war 1 .
Anyways σβησε αν ειναι το quote στο αρχικο μου ποστ απο το ποστ σου για να μην φαινεται.

grip
20-02-2010, 17:27
Και στο 2 υπάρχει αντίστοιχο.

modecris
21-02-2010, 15:50
35GB το GOWIII; Είμαι περίεργος να δω τί έχουν βάλει μέσα, ακόμα και το MGS αν δεν κάνω λάθος (και με τόοσα video) είναι λιγότερο.

grip
21-02-2010, 16:33
Μόνο κλειδωμένα πράματα επί πληρωμής να μην έχουν βάλει (βλ. re5) και θα με έχουν απογοητεύσει και αυτοί τότε.

ilias78
21-02-2010, 17:08
πολυ φοβαμαι πως θα το κανουν. ο τιτλος, ξερουν πως θα ποθλησει τρελα. γιατι λοιπον να μην βγαλουν και αλλα?

TopGunZ
21-02-2010, 17:49
εγω θα ηθελα πολυ να μαμησει ο kratos την αθηνα αλλα πηγε και την σκοτωσε στο δευτερο παιχνιδι!!!κριμα ρε γαμωτο!!στο πρωτο δεν τον αφηνε σε ησυχια κανε το ενα κανε το αλλο του'λεγε συνεχεια,μετα δεν τον γλυτωσε απο τις αναμνησεις του παρα τα οσα ειχε πει,επισης δεν τον αφησε κ να αυτοκτονησει τον καημενο αλλα τον εκανε θεο!!!στο δευτερο τον προδιδει στην αρχη κ ολο του ζαλιζει τα π@π@ρι@ να μην τα βαλει με τον δια.σαν το σπυρι στον κωλο ειναι αυτη η αθηνα!!!!για αυτο θα προτιμουσα να την μαμουσε στο 3 κ μετα να την καθαριζε!!!!!

Κάνεις λάθος, δεν τον προδίδει η Αθηνά στην αρχή, νομίζει πως είναι η Αθηνά, αλλά τελικά ήταν ο Δίας σε όλο το σκηνικό, εντάξει στο τέλος την έκανε την παπ@ρ@...

Valkyre
21-02-2010, 22:16
35GB το GOWIII; Είμαι περίεργος να δω τί έχουν βάλει μέσα, ακόμα και το MGS αν δεν κάνω λάθος (και με τόοσα video) είναι λιγότερο.

Ειπαν οτι θα εχει πολλα εξτρας μεσα το δισκακι με making off, κλπ κλπ δεν ξερω κι εμενα υπερβολικο μου ακουγεται!Και λιγο EPIC :D

stein3x
21-02-2010, 22:30
Ειπαν οτι θα εχει πολλα εξτρας μεσα το δισκακι με making off, κλπ κλπ δεν ξερω κι εμενα υπερβολικο μου ακουγεται!Και λιγο EPIC :D

Όσα περισσότερα Gb τόσο το καλύτερο:fantasy_dreams: ,άντε να τα γεμίζουνε σιγα σιγα τα δισκάκια.. (.βλέπε=>DLC 8-))

pictorino
21-02-2010, 22:47
για dlc δεν νομίζω, δεν είναι παιχνίδι με online για να δίνουν skins, χάρτες κλπ

Heatspreader
21-02-2010, 23:49
καλησπέρα παιδιά. εχω κωδικό για να κατεβάσω το demo αλλα δέν ξέρω απο πού. όποιος ξερει ας βοηθήσει..ευχαριστώ

Desmond
22-02-2010, 00:47
καλησπέρα παιδιά. εχω κωδικό για να κατεβάσω το demo αλλα δέν ξέρω απο πού. όποιος ξερει ας βοηθήσει..ευχαριστώ
Από το store, πάνω δεξιά, δίπλα στο cart, redeem codes.
Αν είναι από το GoW collection πρέπει να έχεις US account.

Heatspreader
22-02-2010, 03:04
Σ' ευχαριστώ, το κατεβάζω τώρα.
Ναι είναι από το Collection, μου τον έδωσε ένας φίλος.
Φαντάζομαι ότι με τον ίδιο κωδικό δεν μπορεί κάποιος να το κατεβάσει, σωστά?
Επίσης γιατί ποτέ δεν μου ήρθε μήνυμα για τον κωδικό? Στο Inbox του Playstation ή σε κάποιο Mail θα ερχόταν?

Desmond
22-02-2010, 03:10
Στο mail σου θα ερχόταν κανονικά.Έχεις τικάρει στην επιλογή στο account management, notification preferences, "yes"?

fotaras
22-02-2010, 08:11
για dlc δεν νομίζω, δεν είναι παιχνίδι με online για να δίνουν skins, χάρτες κλπ
φιλε pictorino ηδη εχουν ανακοινωσει οτι θα υπαρχει dlc για αυτο το παιχνιδι!το ειπαν σαν να μην συμβαινει τιποτα!ετσι οπως παει η δουλεια σε λιγο καιρο θα ανακοινωνουν πρωτα ενα dlc για καποιο παιχνιδι κ μετα θα ανακοινωνουν οτι θα βγει κ παιχνιδι!!!!!για την ιστορια το dlc θα περιεχει καποια εξτρα πραγματακια που θα εχει η ultimate edition.καποια κοστουμια για τον kratos και ενα mode που λεγεται combat arena.δεν θυμαμαι αν ειναι και αλλα...

Σ' ευχαριστώ, το κατεβάζω τώρα.
Ναι είναι από το Collection, μου τον έδωσε ένας φίλος.
Φαντάζομαι ότι με τον ίδιο κωδικό δεν μπορεί κάποιος να το κατεβάσει, σωστά?
Επίσης γιατί ποτέ δεν μου ήρθε μήνυμα για τον κωδικό? Στο Inbox του Playstation ή σε κάποιο Mail θα ερχόταν?
ειχε γινει μια κουβεντα για αυτο το θεμα πριν πεσει το site κ απο οτι θυμαμαι στειλανε e-mail αλλα οχι σε ολους τους χρηστες.καποιοι ειπαν η επιλογη ηταν τυχαια,καποιοι αλλοι οτι δεν ηταν τυχαια,τωρα τι ακριβως παιχτηκε δεν ξερω.εμενα προσωπικα μου ειχε ερθει τετοιο e-mail στο οποιο μεταξυ αλλων ελεγε μπλα μπλα μπλα οτι επειδη εισαστε ενας σημαντικος(????)χρηστης του ps network σας ανταμειβουμε με αυτον τον κωδικο για να κατεβασετε το demo και μπλα μπλα...!!!!!!!

Heatspreader
22-02-2010, 15:06
Στο mail σου θα ερχόταν κανονικά.Έχεις τικάρει στην επιλογή στο account management, notification preferences, "yes"?

Πως πάω εκεί?


μεταξυ αλλων ελεγε μπλα μπλα μπλα οτι επειδη εισαστε ενας σημαντικος(????)χρηστης του ps network σας ανταμειβουμε με αυτον τον κωδικο για να κατεβασετε το demo και μπλα μπλα...!!!!!!!
Έχω αγοράσει τόσο πράγμα από το PSN, που θα έπρεπε να μου κάνουν και κάνα δώρο, όχι μόνο Serial για Demo.

Φυσικά βέβαια το θέμα με το Serial και το κατέβασμα του παιχνιδιού, όπως καταλαβαίνεται, είναι θέμα Marketing και για να γίνει ακόμα περισσότερος ντόρος γύρω από τον εν λόγω τίτλο.

Παρόλα αυτά, έπαιξα το Demo και δάκρυσα από συγκίνηση και από ευχαρίστηση!
Γραφικά τέλεια, κίνηση τέλεια, Gameplay τέλειο και πολύ ωμή βία!!!
Φανταστικό παιδιά, έχει να γίνει χαμός!
Ελπίζω η Collectors Edition να μην αργήσει περισσότερο από τη κανονική, γιατί θέλω τη πρώτη.

fotaras
22-02-2010, 16:36
Έχω αγοράσει τόσο πράγμα από το PSN, που θα έπρεπε να μου κάνουν και κάνα δώρο, όχι μόνο Serial για Demo.
Ελπίζω η Collectors Edition να μην αργήσει περισσότερο από τη κανονική, γιατί θέλω τη πρώτη.
αυτο απορω και εγω γιατι μεχρι τοτε δεν ειχα αγορασει πολυ πραμα,σχεδον τιποτα δηλαδη!!ολο δωρεαν demos κατεβαζα!!πιθανον να τα στειλανε τυχαια τα e-mails στους χρηστες.
να αργησει στην ελλαδα λες?θα ερθει και εδω τελικα το ξερουμε σιγουρα αυτο?

Heatspreader
22-02-2010, 16:43
Είτε έρθει, είτε όχι, από το εξωτερικό θα το πάρω, όπως όλα τα παιχνίδια που αγοράζω.
Απλά δεν ξέρω αν,
1) Υπάρχει για Pre-Οrder η Collectors σε κάποιο ξένο κατάστημα.
2) Αν υπάρχει λόγω μεγέθους, μήπως είναι τα μεταφορικά παραπάνω.

43 Ευρώ (μαζί με τα μεταφορικά) (http://www.blahdvd.com/Games/God-of-War-III-PS3/GOW3PS3/product.htm) για έναν τόσο καλό και καινούριο τίτλο, νομίζω ότι είναι καλά.

dreamer
22-02-2010, 17:05
apo perierga ipa na do sto ebay posa paei i trilogy edition tu god of war (ayth me to pandoras box ke to gow collection), apisteftes times! (http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=god+of+war+trilogy&_sacat=See-All-Categories)

Heatspreader
22-02-2010, 17:41
Πολλά τα λεφτά.
Κάτι για 80Ευρώ θυμάμαι ότι έβγαινε η Collectors...

iblackrebellion
23-02-2010, 03:01
35GB το GOWIII; Είμαι περίεργος να δω τί έχουν βάλει μέσα, ακόμα και το MGS αν δεν κάνω λάθος (και με τόοσα video) είναι λιγότερο.

μπα στο MGS4 το ειχαν full το Blu ray
και ειχαν πει μαλιστα οτι δεν τους εφτασε lol (Dual layer 50GB)

modecris
23-02-2010, 04:11
Μου έχει κάτσει πως έτσι έλεγαν πριν βγει το παιχνίδι,όταν όμως βγήκε τελικά ήταν αρκετά λιγότερο.Εκεί γύρω στα 30gb.
Δεν θυμάται κανένας να μας πεί;

WolfRathmA
23-02-2010, 04:24
Μου έχει κάτσει πως έτσι έλεγαν πριν βγει το παιχνίδι,όταν όμως βγήκε τελικά ήταν αρκετά λιγότερο.Εκεί γύρω στα 30gb.
Δεν θυμάται κανένας να μας πεί;

Ναι ετσι εγινε, αλλα who cares? XD LOL

modecris
23-02-2010, 04:30
Όντως...και offtopic του κερατά είμαι αλλά το έφερε η κουβέντα! lol
:thisispatra:


Καινούργια νέα σχετικά με την χωρητικότητα του δισκίου (sic) μας λένε πως..


Euro version of God of War III takes up 40GB of Blu-ray space!
Tim Moss of Sony has been tweeting again and he has revealed that the Euro version of God of War III takes up at least 40GB of space and includes over 9 languages. This beats the US version by an extra 5GB.
Στις 9 γλώσσες θα συμπεριλαμβάνουν και καμιάς χρεοκοπημένης χώρας; Μπααα...

Τέλος,δεν θα έχει install το παιχνίδι.

Confirmed: No install for God of War III despite dual-layer Blu-ray (http://www.playstationuniversity.com/no-install-for-god-of-war-iii-despite-dual-layer-blu-ray-2609/)

Valkyre
23-02-2010, 10:38
Εμπρος στον δρομο που χαραξε η ND καταργοντας τα loading times και τα installs :D

Χαχα πλακα κανω καθως Santa Monica, GG , ND και Insomniac ολοι δουλευουν κοντα και ανταλλασουν τεχνογνωσια μεταξυ τους :)

Heatspreader
23-02-2010, 11:17
Στις 9 γλώσσες θα συμπεριλαμβάνουν και καμιάς χρεοκοπημένης χώρας; Μπααα...
Θεωρώ πως τα παιχνίδια μας φαίνονται λίγο χειρότερα από ότι είναι στη πραγματικότητα λόγω γλώσσας.
Βάλτε μία ταινία να δείτε με αγγλικούς υπότιτλους και μετά δείτε τη με ελληνικούς!
Κάποιος θα πει αγγλικά δεν ξέρεις? Ξέρω, αλλά δεν τα καταλαβαίνω όλα και αλλιώς είναι τέλος πάντων να διαβάζεις τη μητρική σου γλώσσα!

Απαράδεκτο για μένα στο 2010 να μην έχουν και ελληνικούς υπότιτλους τα παιχνίδια!

Valkyre
23-02-2010, 11:27
^^δεν μιλαει για υποτιτλους, αλλα για μεταγλωτιση σε 9 γλωσσες!

Heatspreader
23-02-2010, 11:29
Ναι, το κατάλαβα...
Για μεταγλώττιση δεν το κουβεντιάζω... Δεν γίνεται και όντως αν ζητάμε και κουβεντιάζουμε κάτι τέτοιο, για μεταγλώττιση στα ελληνικά, ζητάμε πολλά.

pictorino
23-02-2010, 11:43
στο σύνολο των παιχνιδιών είναι πολύ να ζητάμε ελληνική μεταγλώττιση.όμως στο συγκεκριμένο παιχνίδι "τιμητικά" θα μπορούσε να γίνει. τόσα πράγματα πήραν από την ελληνική παράδοση

Heatspreader
23-02-2010, 11:48
Θα ήταν λίγο αστείο όμως έτσι δεν είναι?
Να ακούς γνωστούς Έλληνες ηθοποιούς να μιλάνε στο παιχνίδι...
Κάτι σαν το FIFA και τον Σωτηρακόπουλο, lol...

Valkyre
23-02-2010, 11:50
^^Φαντασου ομως την ελληνικη μεταγλωτιση... συγνωμη , αλλα εγω δεν εχω δει ποτε στην ζωη μου ελληνικη μεταγλωτιση που να ειναι αξιολογη...αντε σε κανενα καρτουν κωμωδια..

Δεν θα ηθελα καν να φανταστω πως θα ηταν η ελληνικη μεταγλωτιση του GOWIII πιστευω πως θα εκλαιγα απο τα γελια! :D

Επισης παιδια, συγνωμη που θα το πω ετσι ωμα, οχι δεν μας αξιζει τιποτα.Ουτε μεταγλωτιση ουτε καν υποτιτλοι.Πρωτον η Ελλαδα ειναι μια σταλια και η αγορα αντιστοιχει στο 0,01% της παγκοσμιας (κοινως δηλαδη δεν βγαζουν ιδιαιτερα φραγκα απο εμας) και δευτερον και κυριοτερον η πειρατεια ζει και βασιλευει εδω χαμω.

Αρα οχι μονο ειμαστε μικρη αγορα, ειμαστε ταυτοχρονα και μεσα στη πειρατεια.

Σιγα λοιπον μην παει ο αλλος να οργανωσει ολοκληρη μεταγλωτιση με ηθοποιους κλπ κλπ.Ενταξει για τους υποτιτλους στο συγκεκριμενο τιμης ενεκεν συμφωνω.Αλλα τους καταλαβαινω απολυτα διοτι εχουμε βαλει κι εμεις το χερακι μας με ολη αυτην την πειρατεια.Δεν ειναι τυχαιο αλλωστε οτι η Ελλαδα ερχεται κοντα στην κορυφη της παγκοσμιας λιστας για την πειρατεια, σε αναλογια φυσικα με το μεγεθος της και την αγορα της.

pictorino
23-02-2010, 11:50
αν γινόταν καλή προσπάθεια μόνο αστείο δεν θα ήταν..!!!
edit : όσον αφορά την πειρατεία συμφωνώ αλλά όχι για το ps3 μια και δεν υπάρχει το φαινόμενο ούτε στην Ελλάδα ούτε πουθενά.

Valkyre
23-02-2010, 12:03
^^δεν εχει σημασια γι αυτους, τους τα φαγαμε με το PSone, PS2 και PSP ,οποτε σιγα μην μας κανουν την χαρη τωρα...ο μονος λογος που δεν εχει πειρατεια ειναι απλα επειδη δεν εχει σπασει.Ξερουν πολυ καλα οτι με την πρωτη ευκαιρια bye-bye! :D

Προτεινε μου εναν Ελληνα ηθοποιο που θα μπορουσε να βγαλει αυτην την ωμη φωνη που βγαζει ο ηθοποιος που κανει τον Kratos! Δεν παιζει φιλε μου! Ασε που μια μεταγλωτιση κοστιζει πολυ χρημα. :)

pictorino
23-02-2010, 12:11
^^δεν εχει σημασια γι αυτους, τους τα φαγαμε με το PSone, PS2 και PSP ,οποτε σιγα μην μας κανουν την χαρη τωρα...ο μονος λογος που δεν εχει πειρατεια ειναι απλα επειδη δεν εχει σπασει.Ξερουν πολυ καλα οτι με την πρωτη ευκαιρια bye-bye! :D

Προτεινε μου εναν Ελληνα ηθοποιο που θα μπορουσε να βγαλει αυτην την ωμη φωνη που βγαζει ο ηθοποιος που κανει τον Kratos! Δεν παιζει φιλε μου! Ασε που μια μεταγλωτιση κοστιζει πολυ χρημα. :)

δεν ξέρω αρκετούς ηθοποιούς για να προτείνω και ας μην κολλήσουμε σε αυτό, στην τελική τη φωνή την ψιλοφτιάχνεις και ψηφιακά
όταν έπαιρναν τα στοιχεία που ήθελαν από τις ελληνικές τραγωδίες κλπ κλπ δεν τους φαίνονταν αστεία τα ελληνικά, καθόλου όμως. ΚΑΙ γι'αυτούς η ελληνική παράδοση ήταν η χρυσή αγελάδα

όσον αφορά στην πειρατεία συμφωνώ εν μέρει, πρώτα απ'όλα γιατί το δεδομένο στην Ελλάδα είναι ότι πειρατεία στο ps3 ΔΕΝ υπάρχει, ας μην μιλάμε υποθετικά
από κει και πέρα ναι είμαι κατά της πειρατείας αλλά ας κάνει κάτι και η sony hellas κάτι γι'αυτό, δηλαδή η ίδια η sony....
ο άγγλος με τον διπλάσιο μισθό αγοράζει -70% από εμάς......
ναι φταίνε και οι καταστηματάρχες, στα ανάλογα θρεντς τους κράζω αλλά δεν φταίνε μόνο αυτοί, είναι η γενικότερη (ανύπαρκτη)πολιτική της sony hellas

AgentPrinny007
23-02-2010, 12:20
Προτεινε μου εναν Ελληνα ηθοποιο που θα μπορουσε να βγαλει αυτην την ωμη φωνη που βγαζει ο ηθοποιος που κανει τον Kratos!

Μα φυσικα ο Σπυρος Μπιμπιλας. Δεν βλεπω που ειναι το προβλημα :muhaha:

pictorino
23-02-2010, 12:22
μην το πηγαίνουμε εκεί, ας μείνουμε στην ουσία
και στην τελική πιο αστείο μου φαίνεται να μιλάει ο κράτος τη γλώσσας ''της κουζίνας''

plakas
23-02-2010, 12:35
ρε παιδια ο ρολος ειναι κομμενος και ραμενος στα μετρα του Γκουσκουνη...τι να κλασει ο ηδη ηθοποιος,εδω μιλαει η πειρα ...ετσι ετσι βεντουζα

dreaming123
23-02-2010, 12:44
Και μετά το τερματισμό να ξεκλειδώνει το μυστικό όπλο.....ΒΕΝΤΟΥΖΑ!

Valkyre
23-02-2010, 12:52
@ plakas

lol...εισαι αισχρος και κακασχημος αλλα φανταστηκα το σκηνικο με τον Κρατος να λεει "ετσι ετσι..βεντουζα" στον Αδη και απλα ελιωσα στα γελια! :D :D