PDA

View Full Version : Photo Mode Days Gone



Error Flynn
31-08-2019, 11:56
Το τελείωσα εχθές το βράδυ και παρόλα τα μικρά προβλήματά του μόνο μπράβο μπορώ να πω στη Bend για αυτόν
τρομερά ποιοτικό και ενδιαφέροντα τίτλο που παρέδωσε. Αυτό ήταν το παιχνίδι που πήρε τόσο χαμηλές βαθμολογίες
από τον "τύπο" και γενικά είχε από την αρχή (ποτέ δε το κατάλαβα) ένα αρνητικό vibe; Από την πολύ ενδιαφέρουσα
ιστορία, από τους χαρακτήρες που όσο προχωρούσες πραγματικά δενόσουν μαζί τους, καταλάβαινες τι έχει συμβεί
και έχουν διαμορφωθεί έτσι, τα ουσιαστικά side missions, τη χορταστικότατη αλλά μεστή διάρκειά του
(αναρωτιόμουν πότε θα τελειώσει - αλλά δε βιαζόμουν να τελειώσει ), το πολύ καλό interface, άψογος ηχητικός τομέας,
τον υποδειγματικό υποτιτλισμό μέχρι τον εκπληκτικό open world κόσμο που δημιούργησαν σε συνδυασμό με ένα δυνατό gameplay
για μένα έγραψε σαν ένα από τα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα περισσότερο μέσα στο 2019.

Τι να πω . . . ; Ας το δουν κάποια τεράστια στούντιο που παραδίδουν κάθε χρόνο ή χρόνο παρά χρόνο
τα ίδια και τα ίδια με διαφορετικό skin πως κάνεις μια ενδιαφέρουσα ιστορία χωρίς να γεμίζουν το χάρτη με ανούσια σημαδάκια
ή πως κάποιος άλλος κολοσσός πως κάνεις ένα open world παιχνίδι που να είναι fun χωρίς ανούσια γεμίσματα από επιλογές
τάχα μου δήθεν εμπλουτισμός στο game play που σαν αποτέλεσμα έχουν τα παιχνίδια τους να είναι "βαριά" και το κυριότερο όχι διασκεδαστικά.

Βέβαια το RDR 2 που παρέδωσε η RockStar παρόλο που είχε πολλά θέματα, broken hdr, broken εντελώς multi,
για μένα ένα τρομερά ανούσιο story σε αντίθεση με το αριστούργημα που ήταν το πρώτο, όλα αυτά πέρασαν στο ντούκου...

H Bend Studios που παρέδωσε ένα παιχνίδι που όντως είχε και έχει κάποια θεματάκια αλλά μπροστά στο όλο αποτέλεσμα
είναι μηδαμινά την κατακεραύνωσαν.

Ε, ας βάλω και μερικές φωτογραφίες μετά το παραλήρημά μου γιατί συν της άλλοις το παιχνίδι είναι χάρμα οφθαλμών ...

Έξαλλος είμαι . . . :p

Μέρος 1ο

11755

11756

11757

11758

11759

11760

11761

- - - Updated - - -

Μέρος 2ο

11763

11764

11765

11766

11767

11768

11769

- - - Updated - - -

Μέρος 3ο και τελευταίο

11771

11772

11773

11774

11775

11776

Dragonpaul
31-08-2019, 15:31
Νομίζω τωρα με έπεισες να το ξεκινήσω!!!!! :P

Error Flynn
31-08-2019, 18:09
Νομίζω τωρα με έπεισες να το ξεκινήσω!!!!! :P

Είσαι εσύ ένας . . .

chronohill
31-08-2019, 21:23
Φοβερές οι φωτόζ σου για άλλη μια φορά φίλε καταπληκτική δουλειά!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PDS
31-08-2019, 22:11
Νομίζω τωρα με έπεισες να το ξεκινήσω!!!!! :P

Kαι εγω το σκεφτομαι...

troll post απο τον Βασιλη σε 1..2...

Error Flynn
31-08-2019, 22:37
Φοβερές οι φωτόζ σου για άλλη μια φορά φίλε καταπληκτική δουλειά!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μερσί φίλε μου... ετοιμάζω κάτι νέο που αν κρίνω σωστά από το δεύτερο συνδετικό του nick σου και από το avatar βέβαια θα σου αρέσει ιδιαίτερα...

- - - Updated - - -


Kαι εγω το σκεφτομαι...

troll post απο τον Βασιλη σε 1..2...

Μόνο και μόνο που λες τη λέξη "σκέφτομαι" αυτό από μόνο του αποτελεί αρχικά τρολάρισμα από σένα :p:)

johnnyman25
01-09-2019, 13:11
Φίλε error Flynn.
Απίστευτες οι φωτός.
Άμα μπορείς ανεβάσετες κάπου σε φουλ ανάλυση και δώσε μας το λινκ.
Σε ευχαριστώ πολύ

May the Ps4 Pro Power be with you

Error Flynn
03-09-2019, 22:21
Φίλε error Flynn.
Απίστευτες οι φωτός.
Άμα μπορείς ανεβάσετες κάπου σε φουλ ανάλυση και δώσε μας το λινκ.
Σε ευχαριστώ πολύ

May the Ps4 Pro Power be with you

Πολυ ευχαρίστως αλλά έχω ξεμείνει από υπολογιστή και δε μπορώ να το κάνω σε αυτή τη φάση.

johnnyman25
03-09-2019, 22:25
Πολυ ευχαρίστως αλλά έχω ξεμείνει από υπολογιστή και δε μπορώ να το κάνω σε αυτή τη φάση.Οπότε μπορείς τότε φίλε μου.
Άμα έχεις Google drive μπορείς και μέσω κινητού.
Σε ευχαριστώ πολύ


May the Ps4 Pro Power be with you