PDA

View Full Version : Χαρίζονται!



Stefanos
30-01-2019, 01:04
Καλησπερα, μετα απο ενα μικρο Update στη συλλογη μου, δινω τα παρακατω (Free)

1) Dark Souls 1 + OST Japan Version PS3 (ειχα παρει την CE μονο για το υπολοιπο περιεχομενο) <δοθηκαν>
1) Dark Souls 2 + OST Japan Version PS3 (για τον ιδιο λογο) <δοθηκαν>

2) The Walking Dead: Season One X1 (πηρα την Collection)<δοθηκε>
2) The Walking Dead: Season Two X1 (για τον ιδιο λογο)<δοθηκε>

3) The Evil Within 2 Steelbook (mint) <δοθηκε>

4) Kωδικος για το παιχνιδι Unravel (το πρωτο) για Χ1<δοθηκε>

5) Kωδικος για το παιχνιδι Quantum Break PC (Steam) <δοθηκε>

jk_blue_tiger
30-01-2019, 01:45
Καλησπερα και μπραβο για την κινηση σου.
Ενδιαφερομαι για το The Evil Within Steelbook.
Βρισκομαι Ηρακλειο Κρητης, αλλα εαν θελεις το στελνεις αντικαταβολη ωστε να σου πληρωσω τα μεταφορικα.
Πρεπει να ειναι γυρω στα 4,5€ με Ελτα.
Ευχαριστω, ακομη και εαν δεν στελνεις επαρχια.

Stefanos
30-01-2019, 22:32
Καλησπερα Γιαννη, να 'σαι καλα.
Βεβαιως και στελνω, στειλε μου την διευθυνση σου (σε pm).

spartan
31-01-2019, 01:34
Θα με ενδιεφερε ο κωδικος του quantum break για το pc(steam)

Stefanos
31-01-2019, 12:03
Εχεις PM Spartan

==========

Για καποιο λογο δε με αφηνει να κανω Edit το αρχικο ποστ.
Εχουν μεινει τα Telltale και το Unravel.

spartan
31-01-2019, 16:53
Ευχαριστω πολυ τον στεφανο για των κωδικο του παιχνιδιου(δουλευει αψογα)

Mr.Dododi
31-01-2019, 19:02
Καλησπέρα φίλε! Θα με ενδιέφεραν τα Unravel, The Walking Dead: Season One X1 και The Walking Dead: Season Two X1. Είναι ακόμα διαθέσιμα;

Stefanos
31-01-2019, 20:09
Καλησπερα φιλε μου, ναι υπαρχουν ακομα αν και η αρχικη μου σκεψη ηταν να παει 5 πακετα και 5 ατομα αντιστοιχα. Παρολαυτα μπορω να σου στειλω (πρωτα) τα Telltales και αν δεν ενδιαφερθει κανενας (μεσα στο ΣΚ) σου στελνω (σε PM) και το Unravel. Στειλε μου επισης την διευθυνση σου.

Sir_Teraflop
31-01-2019, 20:35
Συγχαρητήρια για την κίνησή σου φίλε μου. Θα πρότεινα να γίνει sticky και για να την στηρίξω θα χαρίσω πράγματα τα οποία μου είναι άχρηστα εμένα μεν αλλά ίσως χρήσιμα για κάποιον άλλο φίλο:

- Xbox 360 controller

- Xbox 360 controller με battery pack (αν και δεν έχω τεστάρει αν δουλεύει το pack)

- Xbox 360 Controller for Windows. Μαύρο - ασύρματο.

- Turbo X Keyboard αδούλευτο σχεδόν. (και όμως δουλεύει!) :D


360 Games:

- EA SPORTS FIGHT NIGHT 3

- SACRED 2

- KAMEO

- FULL AUTO

- EA SPORTS FIGHT NIGHT ROUND 4

- BATTLE STATIONS PACIFIC

- NBA LIVE 06

- GEARS OF WAR

- ASSASINS CREED

- PURE/LEGO BATMAN

- PGR A.K.A. PROJECT GOTHAM RACING

- UFC 2009 UNDISPUTED

- BLOODWAKE

- HALO

- FORZA 2 MOTORSPORT.

Για τα Games του 360 θα τηρηθεί ξεκάθαρα προτεραιότητα post count/rep για να μην τα πάρει κάποιος για resell όπως καταλαβαίνετε.

Δίνω και x360 RROD edition(TM) κατόπιν συνεννόησης.

Πρώτα post εδώ και θα επικοινωνήσω εγώ με εσάς με PM.

Stefanos
31-01-2019, 21:55
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου, να 'σαι καλα. :)

Y.Γ. : Δοθηκαν ολα, σας ευχαριστω ολους και καλο Gaming.

Mr.Dododi
31-01-2019, 22:49
Δεν πρόλαβα τον Στέφανο αλλά δε πειράζει. Vengeance σου έστειλα pm. Συγχαρητήρια και στους δύο για τη κίνηση.

Stefanos
01-02-2019, 00:08
Τα Telltales τα προλαβες, στειλε μου την διευθυνση σου.

Σε ευχαριστουμε :)

Sir_Teraflop
01-02-2019, 00:36
Δεν πρόλαβα τον Στέφανο αλλά δε πειράζει. Vengeance σου έστειλα pm. Συγχαρητήρια και στους δύο για τη κίνηση.

Έχεις PM.

Ελπίζω να γίνουμε περισσότεροι - μετά από κάποιο σημείο η αγγελία δεν σου προσφέρει τίποτα περισσότερο σε χρήματα από ότι η χαρά ότι έκανες έναν συνάνθρωπο σου να αισθανθεί λίγο καλύτερα στο μπουρδέλο οικονομικά περιβάλλον που ζούμε.

/priceless

spartan
01-02-2019, 01:20
Έχεις PM.

Ελπίζω να γίνουμε περισσότεροι - μετά από κάποιο σημείο η αγγελία δεν σου προσφέρει τίποτα περισσότερο σε χρήματα από ότι η χαρά ότι έκανες έναν συνάνθρωπο σου να αισθανθεί λίγο καλύτερα στο μπουρδέλο οικονομικά περιβάλλον που ζούμε.

/priceless

Μπραβο και σε εσενα φιλε μου,για την ομορφη αυτή κινηαη σου

Stefanos
01-02-2019, 22:28
Οποιος ενδιαφερεται να μπει ως [επιλαχων] για τα Dark Souls και τα Telltales ας ποσταρει εδω η να στειλει PM, μεχρι στιγμης δεν εχω καποιο νεοτερο απο αυτους που ενδιαφερθηκαν αρχικα, τo Deadline ειναι την Δευτερα. Ευχαριστω.

FurionMike
02-02-2019, 12:50
Καλημέρα , Vengeance θα 'ηθελα το * Xbox 360 Controller for Windows. Μαύρο - ασύρματο.
μπάς κ παίξω κανα game και στο pc άνετα απο καναπε :)
Ευχαριστουμε και τους 2 σας για την κίνηση όπως κ νάχει! ++

Sir_Teraflop
02-02-2019, 17:22
Καλημέρα , Vengeance θα 'ηθελα το * Xbox 360 Controller for Windows. Μαύρο - ασύρματο.
μπάς κ παίξω κανα game και στο pc άνετα απο καναπε :)
Ευχαριστουμε και τους 2 σας για την κίνηση όπως κ νάχει! ++

Μου είχε ζητηθεί από άλλο μέλος για γνωστό του αλλά αποφάσισα να τα μοιράσω για να δοθούν σε όποιο πολλά άτομα - οπότε στο κρατάω και θα λάβει το άλλο μέλος τα games που ζήτησε. Θεωρώ είναι πιο δίκαιο έτσι.


- Xbox 360 controller for windows <δόθηκε>

- Fignt Night 3,4, Battlestations και UFC <δόθηκαν>

konstantinos
02-02-2019, 20:35
Μπράβο παιδιά για την κίνηση σας Και μπράβο στον Στέφανο είχα φοβερή συνεργασία με την παραλαβή της συλλεκτική του RE2.

Mr.Dododi
07-02-2019, 23:58
Να ευχαριστήσω τον Vengeance για τα UFC, Fight Night 3+4 και Battlestations!
Στέφανε για κάποιο λόγο είχε κολλήσει το site και δεν μπορούσα ούτε να ποσταρω αλλά ούτε και pm.
Δεν πειράζει πάντως δώσε τα games σε άλλα μέλη.
Ευχαριστώ και πάλι και τους δυο σας και 1000 μπράβο για τη κίνηση.

rookie
08-02-2019, 09:31
Παιδια και γω με την σειρά μου δίνω το Castlevania: Lords of Shadow για ps3 για οποιον το θελει....το εχω διπλό από λάθος!

Nek_Food
08-02-2019, 13:54
- Xbox 360 controller

- Xbox 360 controller με battery pack (αν και δεν έχω τεστάρει αν δουλεύει το pack)

Φίλε Vengeance 64

Αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος θα με ενδιέφεραν τα χειριστήρια του Xbox 360.
Τα extra ειριστήρια είναι πάντα χρήσιμα και τα δικά μου αρχίζουν να "χάνουν".

Ευχαριστούμε όλους σας για τις αφιλοκερδείς προσφορές σας. :ice:

rookie
08-02-2019, 14:08
Φίλε Vengeance 64

Αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος άλλος θα με ενδιέφεραν τα χειριστήρια του Xbox 360.
Τα extra ειριστήρια είναι πάντα χρήσιμα και τα δικά μου αρχίζουν να "χάνουν".

Ευχαριστούμε όλους σας για τις αφιλοκερδείς προσφορές σας. :ice:

Εχω ζητησει εγω το ενα με το battery pack...αλλα οτι πει ο "δωρητης"...χεχε

Nek_Food
08-02-2019, 14:16
Εχω ζητησει εγω το ενα με το battery pack...αλλα οτι πει ο "δωρητης"...χεχε

Δεν είδα μήνυμα στο φόρουμ και έτσι δεν ήξερα αν υπάρχει ενδιαφέρον. Να πω ότι το ένα φυσικά μου είναι υπέρ-αρκετό και δεν μου ήταν ποτέ απαραίτητο το battery pack, οπότε δεν βλέπω μεταξύ μας κάποιο πρόβλημα. ¶λλωστε γράφω στο μήνυμα μου ότι θα με ενδιέφεραν αν δεν τα είχε ζητήσει κάποιος άλλος, οπότε ο Vengeance έχει τον τελευταίο λόγο. :yes:


Από την άλλη τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσες να μου ξεπληρώσεις αυτή την ψυχική οδύνη δίνοντας μου το Castlevania: Lords of Shadow του PS3 (πάλι αν δεν το έχει ζητήσει κάποιος άλλος). :ice:

rookie
08-02-2019, 15:43
Δεν είδα μήνυμα στο φόρουμ και έτσι δεν ήξερα αν υπάρχει ενδιαφέρον. Να πω ότι το ένα φυσικά μου είναι υπέρ-αρκετό και δεν μου ήταν ποτέ απαραίτητο το battery pack, οπότε δεν βλέπω μεταξύ μας κάποιο πρόβλημα. ¶λλωστε γράφω στο μήνυμα μου ότι θα με ενδιέφεραν αν δεν τα είχε ζητήσει κάποιος άλλος, οπότε ο Vengeance έχει τον τελευταίο λόγο. :yes:


Από την άλλη τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσες να μου ξεπληρώσεις αυτή την ψυχική οδύνη δίνοντας μου το Castlevania: Lords of Shadow του PS3 (πάλι αν δεν το έχει ζητήσει κάποιος άλλος). :ice:

Δικο σου!

- - - Updated - - -

Επισης θα προτεινα στους admin να φτιαξουν μια ΜΟΝΙΜΗ ΣΤΗΛΗ με "χαριζεται"....που θα μπορει να γινεται "πανω πανω" ενημερωση τι χαριζει ποιος....για να μην χανονται οι προσφορες μεσα στο κατεβατο απο μηνυματα!

Sir_Teraflop
08-02-2019, 18:06
Σας έστειλα PM παιδιά! Οπότε για να μην χάσω την μπάλα έχουμε:

-1 x360 controller στον Nek_Food

-1 x360 controller rookie

- 1 x360 controller for Μικρομαλακά Παράθυρα FurionMike.

Όποτε θέλετε επικοινωνείτε για την παραλαβή.

jk_blue_tiger
08-02-2019, 19:27
Ευχαριστω τον Στεφανο για το EW2 steelbook.
To εστειλε ταχυδρομικως χωρις ΚΑΝ να ζητησει τα ταχυδρομικα εξοδα,
ενω του ειχα πει να το στειλει αντικαταβολη.
Σπανιζουν τετοιοι ανθρωποι σημερα.
1000 ευχαριστω.

Nek_Food
15-02-2019, 12:44
Θέλω να ευχαριστήσω τους:

Vengeance 64 :respect7: (για χειριστήριο Χ360 + παιχνίδια Forza 2 & Assassin's Creed) και rookie :respect7:(για το Castlevania PS3).

:respect7: και στους δυο σας...

Βάζω και το :ice: απλά γιατί μου αρέσει.

rookie
15-02-2019, 14:04
Θέλω να ευχαριστήσω τους:

Vengeance 64 :respect7: (για χειριστήριο Χ360 + παιχνίδια Forza 2 & Assassin's Creed) και rookie :respect7:(για το Castlevania PS3).

:respect7: και στους δυο σας...

Βάζω και το :ice: απλά γιατί μου αρέσει.


Την καλυτερη μερα διαλεξες για να βαλεις παγωτο ρε!

Stefanos
21-03-2019, 15:22
Εχω εναν κωδικο για το Division 2 (Capitol Defender Pack) επισης για X-Box One, οποιος τον θελει ποστ εδω. :ρ

Edit 1 : Πιθανοτατα να διαλεγεις εσυ πλατφορμα γιατι γραφει [Select your platform].
Εdit 2 : Μονο οσοι εχουν ηδη το παιχνιδι στην κατοχη τους.

rookie
22-03-2019, 09:33
Εχω εναν κωδικο για το Division 2 (Capitol Defender Pack) επισης για X-Box One, οποιος τον θελει ποστ εδω. :ρ

Edit 1 : Πιθανοτατα να διαλεγεις εσυ πλατφορμα γιατι γραφει [Select your platform].
Εdit 2 : Μονο οσοι εχουν ηδη το παιχνιδι στην κατοχη τους.

δεν το εχω αλλα μπραβο!

Stefanos
27-04-2019, 23:34
1) P8A4 - BQN2 - T5F5 ειναι Voucher για το παιχνιδι That's You!
2) HGHQ - L99P - LMHV - WFT4 Capitol Defender Pack για το The Division 2 (δεν ενδιαφερθηκε κανεις τοτε, οποτε ας το παρει οποιος θελει)

Στο σποιλερ ειναι οι οδηγιες για το πως να γινει το Redeem.

Redeem Instructions

1) Go to the following website: www.thedivisiongame.com/redeem (http://www.thedivisiongame.com/redeem)
2) Log in with your Ubisoft account or register.
3) Select your platform.
4) Redeem the code above.
5) Shortly before the private beta starts, you will receive your access instructions via Email.
6) At release, you will receive an email with instructions to unlock your capitol defender pack.

geogoku
20-08-2020, 18:43
Καλησπερα !

καταλαθος πηρα το Dishonored : Death of the outsider σε μεταχειρισμενο ενω το ειχα ηδη καινουργιο ...

οποιος το θελει ας μου στειλει μηνυμα να κανονισουμε να βρεθουμε να του το δωσω. Κατα προτιμηση περιοχες Πειραια που εργαζομαι ή Ανατολικα προαστια που μενω

spartan
21-08-2020, 16:11
Καλησπερα !

καταλαθος πηρα το Dishonored : Death of the outsider σε μεταχειρισμενο ενω το ειχα ηδη καινουργιο ...

οποιος το θελει ας μου στειλει μηνυμα να κανονισουμε να βρεθουμε να του το δωσω. Κατα προτιμηση περιοχες Πειραια που εργαζομαι ή Ανατολικα προαστια που μενω
Μπραβο για την κινηση σου

Nek_Food
21-08-2020, 16:55
Καλησπερα !

καταλαθος πηρα το Dishonored : Death of the outsider σε μεταχειρισμενο ενω το ειχα ηδη καινουργιο ...

οποιος το θελει ας μου στειλει μηνυμα να κανονισουμε να βρεθουμε να του το δωσω. Κατα προτιμηση περιοχες Πειραια που εργαζομαι ή Ανατολικα προαστια που μενω

Yeap, να ευχαριστήσω τον αγαπητό geogoku για το παιχνίδι μιας και το ομολογώ πως το τσίμπησα εγώ.

Σε ευχαριστώ πολύ και φυσικά πολλά :respect7: γενικά για την πράξη σου.

geogoku
09-02-2023, 03:32
Καλησπερα κ παλι !

Χαριζω το Dishonored Definitive Edition καθως ειναι μια συγκεκριμενη ευρωπαικη εκδοση που δεν περιεχει Αγγλικα, Μονο Γαλλικα Γερμανικα Ιταλικα και Ισπανικα.

Οποιος μου στειλει πρωτος κ φυσικα ειναι εντος Αθηνας μου λεει να κανονισουμε να βρεθουμε να του το δωσω. Ειναι σε αριστη κατασταση καθως δεν παιχτηκε ποτε αφου δεν γνωριζω καποια απο τις παραπανω γλωσσες.