PDA

View Full Version : ενας περιεργος ηχος



xar
27-01-2008, 19:22
Γεια, εκει που επαιζα cod4 αρχισε να ακουγεται ξαφνηκα ενα ηχος σαν ανεμιστερακη λες και στεγνωνα τα μαλλια μου με κανενα πιστολακι κατι τετοιο. δεν επαιζα πολυ ωρα κανα 30λεπτο και μετα αρχισε να ακουγεται το εκλεισα και το ξανα ανοιξα και ολα οκ. ξερει κανεις τι ειναι; βασικα τωρα που το ξανα σκεφτομαι απο πισω εχω ενα μικρο καλοριφερ δλδ πιο πανω ειναι αυτο δεν χτυπαει πανω στο ps3 η ζεστη. λετε να ηταν αυτο;

greekteo
27-01-2008, 19:29
λογικα ειχε ηδη ζεσταθει πολυ απο το καλοριφερ και με λιγο παιξιμο ζεσταθηκε πιο πολυ και αρχισε ο ανεμιστηρας να κινειται πιο γρηγορα. λογικο ακουγεται, αλλα καλυτερα μην το εχεις κοντα σε πηγη θερμοτητας. δεν ειναι και οτι καλυτερο :)

xar
27-01-2008, 19:42
λογικα ειχε ηδη ζεσταθει πολυ απο το καλοριφερ και με λιγο παιξιμο ζεσταθηκε πιο πολυ και αρχισε ο ανεμιστηρας να κινειται πιο γρηγορα. λογικο ακουγεται, αλλα καλυτερα μην το εχεις κοντα σε πηγη θερμοτητας. δεν ειναι και οτι καλυτερο :)

ειναι πιο πανω το καλοριφερακι αλλα δεν το ξανα ανοιγω γιατι μολις το ανοιξα μετα απο λιγο αρχισε. http://img110.mytextgraphics.com/photolava/2008/01/27/004-49besr1gx.jpeg

μια χαρα δεν το εχω εδω;

NonBorn
27-01-2008, 19:45
Το ότι ακούγεται το ανεμιστηράκι περισσότερο σημαίνει ότι το ps3 είναι πιο ζεστό... Το ότι ακούγεται όμως δε σημαίνει ότι πάει κάτι στραβά ντε και καλά... Και στο folding το πιάνει που κ που και τα χώνει το ανεμιστηράκι και μετά ηρεμεί... Δεν είναι παράξενο ή παράλογο. Βέβαια το καλοριφερ μπορεί να παίζει το ρόλο του...

EDIT:

Ναι μια χαρά φαίνεται εκεί... :D

xar
27-01-2008, 19:47
Το ότι ακούγεται το ανεμιστηράκι περισσότερο σημαίνει ότι το ps3 είναι πιο ζεστό... Το ότι ακούγεται όμως δε σημαίνει ότι πάει κάτι στραβά ντε και καλά... Και στο folding το πιάνει που κ που και τα χώνει το ανεμιστηράκι και μετά ηρεμεί... Δεν είναι παράξενο ή παράλογο. Βέβαια το καλοριφερ μπορεί να παίζει το ρόλο του...

EDIT:

Ναι μια χαρά φαίνεται εκεί... :D

πρωτη φορα μου το κανε και τρομαξα. οκ αφου ολα ειναι οκ παω να συνεχισω εγω το cod μου. thanks boys :)

greekteo
27-01-2008, 19:52
Μια παρατηρηση μονο.. Ειναι ντροπη να βαζεις ενα κομψοτεχνημα σαν το PS3 τοσο κατω :p:p:p:p joking

X-NEC
27-01-2008, 23:58
Μια παρατηρηση μονο.. Ειναι ντροπη να βαζεις ενα κομψοτεχνημα σαν το PS3 τοσο κατω :p:p:p:p joking
Και με τι θα γραφει το παιδί? Με το PS3?:p