PDA

View Full Version : Ακουστικα μονο για το R6S.



ps4
22-09-2018, 12:57
Εχει κανεις υποψιν του καποιο καλο ακουστικο που να εχει 7.1 ηχο, ασυρματο και με πολυ καλο ηχο για το Rainbow six siege? Παιζω μονο αυτο και θελω μονο καλο ηχο.

Ευχαριστω.

GedoGt
22-09-2018, 20:21
Εχει κανεις υποψιν του καποιο καλο ακουστικο που να εχει 7.1 ηχο, ασυρματο και με πολυ καλο ηχο για το Rainbow six siege? Παιζω μονο αυτο και θελω μονο καλο ηχο.

Ευχαριστω.

Φίλε μου, καλύτερα να πας σε Ω.Ρ.Λ πρώτα να κάνεις ένα τσεκ απ και μετά αγόρασε ακουστικά.
Επίσης ίσως θα έπρεπε να σκεφτείς να αρχίζεις να ασχολείσαι και με άλλα παιχνίδια...

ps4
22-09-2018, 21:50
Παιζω pacman, αξιζει λες?

Lefteris_X
22-09-2018, 22:40
Δοκίμασε Ms. Pacman εναλλακτικά ρε Σταύρε μην βαρεθείς!

Λεφ ο Ρώσος. (λολ)

ps4
25-09-2018, 12:05
Τελικα δεν υπαρχει καποιο headset για ps4 καλο με 7.1 ηχο;

Γεια σου ρε Λεφ. Τι κανεις εσυ ρε γέρo;

Lefteris_X
25-09-2018, 12:11
Μια χαρά! Μεγαλώνω μικραίνοντας! (στις 11 Νοεμβρίου θα γιορτάσω τα 27 μου λολ)

Christos33
25-09-2018, 18:24
Τελικα δεν υπαρχει καποιο headset για ps4 καλο με 7.1 ηχο;

Γεια σου ρε Λεφ. Τι κανεις εσυ ρε γέρo;Εγώ έχω Razer Thresher 7.1 έχει καλό ήχο στο παιχνίδι αρκετά δυνατό αν θες, αλλά αν το χρειάζεσαι κ για chat δεν ξέρω πόσο θα σε βολέψει εγώ έχω θέμα κάθε φορά κλείνω την ένταση από το παιχνίδι για να ακούω τους άλλους κάπου εκεί χάνει λίγο κατά αλλά καλά ακουστικά.
Γενικά αν θες 7.1 θα κοιτάξεις να έχει από το usb καλώδιο να συνδέεται με οπτική ίνα (αν έχεις slim ps4 ξέχασε το)

Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ps4
25-09-2018, 19:22
Τι 27 ρε δεινοσαυρε? :hysterical:

Φιλε μου δεν εχω το slim εχω το πρωτο που βγηκε. Οποτε εκει δεν εχω θεμα. Απλα τα ΤΒ 700 που περασαν απο τα αυτια μου μαλλον ειχαν προβλημα και την φοβηθηκα λιγο την turtle beach (ακομα και στην συνδεση με το κινητο εκοβαν τον ηχο ανα 4-5 δευτερολεπτα) οποτε σκεφτηκα να κοιταξω κατι αλλο πιο σιγουρο. Σκεφτηκα τα sony platinum αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι τοσο καλα για τα λεφτα τους. Πολυ ακριβα. Latency δεν εχουν καθολου; Ποια ειναι η εμπειρια σου με τα ασυρματα?

Christos33
25-09-2018, 19:57
Τι 27 ρε δεινοσαυρε? :hysterical:

Φιλε μου δεν εχω το slim εχω το πρωτο που βγηκε. Οποτε εκει δεν εχω θεμα. Απλα τα ΤΒ 700 που περασαν απο τα αυτια μου μαλλον ειχαν προβλημα και την φοβηθηκα λιγο την turtle beach (ακομα και στην συνδεση με το κινητο εκοβαν τον ηχο ανα 4-5 δευτερολεπτα) οποτε σκεφτηκα να κοιταξω κατι αλλο πιο σιγουρο. Σκεφτηκα τα sony platinum αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι τοσο καλα για τα λεφτα τους. Πολυ ακριβα. Latency δεν εχουν καθολου; Ποια ειναι η εμπειρια σου με τα ασυρματα?Είχα τα Gold τα οποία ήμουν ευχαριστημενος αλλά τα άλλαξα γιατί ήθελα να έχω ένα μικρόφωνο που να απομονώνει τους εξωτερικούς ήχους αυτό το κάνει, αλλά έχει αλλά κακά συνδέεται μόνο με usb δεν έχει καρφί να βάλεις αν θες stereo τα ακουστικά κ είναι μόνο για ps4 /pc

Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ps4
26-09-2018, 20:28
Τελικα μετα απο πολυ ψαξιμο ειδα οτι δεν υπαρχουν ακουστικα ασυρματα 7.1 για ps4 που να παιζουν στο 100ρικο. Οποτε παω για τα 700 TB και βλεπουμε.

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.

criter
27-09-2018, 15:07
Εγω εχω παρει τα Hyper X - Cloud II και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Δεν δουλευει το 7.1 ομως γιατι για να δουλεψει πρεπει να τα συνδεσεις με usb σε PC, ενω στο PS4 δεν αναγνωριζεται, συνδεονται μονο στο χειριστηριο. Και παλι ομως ειναι πολυ καλα ακουστικα, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, δεν κουραζουν αμα τα φορας πολυ ωρα και εχουν παρει και πολυ καλες κριτικες (https://www.skroutz.gr/s/6146742/HyperX-Cloud-II.html?from=drop). Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
Διαφορετικα αν βρεις τα 7.1 Wirelless Gold της Sony (https://www.skroutz.gr/s/15342255/Sony-New-Gold-Wireless-Headset.html?from=catspan), αξιζουν απο ηχο, αλλα τα δικα μου εσπασαν, στον συνδεσμο που διπλωνουν, σχετικα ευκολα αφου ειναι πλαστικα, μετα απο μετρια χρηση...