PDA

View Full Version : Oι καλύτερες & χειρότερες στιγμές σας στο Cod 4!!



Akolov
22-01-2008, 16:49
Παιδιά όλοι έχουμε ρίξει αρκετές ώρες ή καλύτερα μέρες στο COD4 στην αγαπημένη μας κονσόλα και νομίζω ήρθε η ώρα να σκεφτεί ο καθένας ποια ήταν η καλύτερη στιγμή και η χειρότερη στιγμή που έζησε στο παιχνίδι .

Α.
Πραγματικά δεν μπορώ να αποφασίσω ποια είναι η καλύτερη στιγμή που είχα στο COD , αυτή που ο Σταύρος προσπαθούσε να κάνει defuse σε λάθος σημείο (Α ρε γέλιο και καζούρα που του ρίξαμε μετά), ή όταν βλέπαμε τον Στράτο να σκοτώνει τον εχθρό μόνος του και να κάνει το πρώτο του defuse , ή όταν κάποια στιγμή είχα μείνει μόνος εναντίον 6 και τελικά έμεινα ζωντανός και πήραμε τον γύρο ?? Είναι πολλά , πραγματικά έχουμε ρίξει πολύ γέλιο !!!

Β.
Χειρότερη στιγμή , μάλλον είναι αυτή του περίμενε στο lobby μάταια λόγω κάποιον προβλημάτων στους servers ενώ η καρδιά μου ποθούσε να ριχτώ στην μάχη και να γίνω καλύτερος στρατιώτης . Φυσικά βέβαια, υπάρχουν και άλλες , όταν πχ ο PDS χάθηκε για πάντα καθότι είναι φιλοαμερικανάκι , ή όταν αντίπαλοι λέγανε "Fuck GR"και γενικά πριν το παιχνίδι μας περιφρονούσαν και στο τέλος και χάσαμε και συνέχισαν να μας περιγελούν .

Τεσπά , τεσπά , ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ωραίες και κακές στιγμές !

Επίσης , μάλιστα αυτό συζητήθηκε και ζητήθηκε από πολλά παιδιά πιο παλιά . αφού παίζουμε τόσο καιρό παρέα , να φτιάξουμε ένα thread και ο καθένας να βάλει την φωτό του ! (όχι την βαφτηστικιά του...ΧΑΧΑΧΑΧΑ:bunny_4:)


Ορίστε εγώ !! http://img120.imagevenue.com/loc643/th_10975_1_122_643lo.JPG (http://img120.imagevenue.com/img.php?image=10975_1_122_643lo.JPG)

Stavtag
22-01-2008, 18:02
Ωραίο thread φίλε και συμπολεμιστή, Νάσο! Η αλήθεια είναι ότι οι ωραίες στιγμές αλλά και οι άσχημες που περάσαμε μαζί (όλο το clan) ξεκίνησαν από τους Blu3 Pirat3s, συνέχισαν στο COD4 και θα εξακολουθούν να υπάρχουν σε όλα τα games που ακολουθούν!

Δεν μπορώ να μιλήσω για άσχημες στιγμές, γιατί ακόμη και όταν υπάρχουν τις περνάμε με γέλιο, και γενικότερα δεν μπορώ να θυμηθώ κάποια στιγμή που να στεναχωρέθηκα ή να τσατίστικα!

Αντίθετα, θα μιλήσω για πολλές αστείες έως γελοίες καταστάσεις...:angry:

1.Ο Νάσος που "πήδηξε" την Jennifer_VIII αφού πρώτα τη σκότωσα...
2.Εγώ που ενώ πήγα να κάνω Plan τη βόμβα έκανα καταλάθος διπλό κλικ στο τετράγωνο και ανατιναχτηκαν τα C4 που είχα βάλει νωρίτερα στο στόχο.:banghead:
3.Εγώ που σκότωνα καταλάθος τον Χόρχε (JorgeDept) είτε ήταν στην ομάδα μας είτε όχι.:tongue:
4.Ο Νάσος που όταν έχει το shotgun πηδάει για να βαρέσει.
5.Ο zeusgreece που την έπεφτε στην Jennifer_VIII σαν pure Greek Lover (με τρίχα για πουλόβερ):bgrin2:
6.Ο Mitsosk που ρε παιδί μου που τον χάνεις που τον βρίσκεις είναι μπροστά μου και με καλύπτει μόλις πάω να φάω κάποιον με το snipper.

είναι πολλά, πάααρα πολλά που τα θυμάμαι και σκάω στα γέλια, και ειλικρινά, και μόνο για τα παιδιά που γνώρισα μέσω του ps3 και του cod4, χαλάλι τα λεφτά!

Thanx για τις υπέροχες στιγμές που περνάμε κάθε βράδυ! (μη πάει το μυαλό σας στο πονηρό, πονηρούληδες:D)

Και για να βάλετε και μία εικόνα στο πρόσωπο, ορίστε ποιός είναι ο Σταύρος (aka Stavtag) και ποιά είναι η Μαίρη (για όσους έχουν ακούσει το όνομα ή τα τηλεφωνήματα στη μέση του παιχνιδιού που προκαλούν τους οικτρούς μου θανάτους):



http://www.imageshack.gr/files/exnf2v4ye8evncs8n9pp_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=exnf2v4ye8evncs8n9pp.jpg)

ΕDIT: Teo μη νομίζεις πως σε ξέχασα! Δεν ξεχνίουντε τα snipper-competitions που υποβόσκουν σε κάθε game ούτε τα θαψίματα που ρίχναμε στο Νάσο πίσω από την πλάτη του, τότε που μας παράτησε και πήγε με τους UKES... Θυμάμαι τι του έσερνες..(:giggle:) Πλάκα κάνω Νάσο, τίποτα δεν έλεγε το παιδί...Εγώ "προδότης δεν είμαι" αλλά...:giggle: Χεχε...Τέσπα, γενικά να ξέρετε ότι ο teo είναι το καλύτερο παιδί εδω μέσα!:Thud:

PDS
22-01-2008, 18:20
όταν πχ ο PDS χάθηκε για πάντα καθότι είναι φιλοαμερικανάκι

:rofl::angry:

Για μενα η καλυτερη στιγμη ηταν(το εχω ξαναγραψει) ενα σκηνικο για γελια(και για κλαματα):rofl:
Ειχαμε τοποθετησει την βομβα και για κακη μας τυχη μας καθαρισαν ολους.:angry:,Τοτε λοιπον ο τελευταιος απο τους αντιπαλους πλησιαζε το μερος με την βομβα εχοντας στην διαθεση του 30 δευτερολεπτα για να την απενεργοποιησει(ουσιαστικα χαμενο το παιχνιδι για εμας).Πλησιαζει λοιπον κι αλλο(με εμας να παρακολουθουμε την ολη διαδικασια) και χωρις λογο και αιτια πεταει ενα flash grenade μπροστα του:fryingpan: Ετσι, μενει για τα υπολοιπα 10-20 δευτερα ζαλισμενος μπροστα απο την βομβα χωρις να μπορει να κανει τιποτα με αποτελεσμα να σκασει και να παρουμε την νικη.:fryingpan::giggle::rofl:

Γενικα υπηρχαν κορυφαια σκηνικα που δεν μπορω να θυμηθω.Καθε παιχνιδι ειχε τις δικες του πολυ καλες στιγμες.

Επισης κορυφαιες στιγμες ηταν τα βιντεακια που πρωτοεβαλε ο ifrit στο φορουμ με θεμα το cod.:giggle:

.........

Χειροτερες στιγμες ηταν και ειναι τα ''ασχημα'' του online στο cod(invites κτλ).Και οταν με εμποδισαν να παιζω με ευρωπαιους,καθως ειχα το αμερικανικο.:rant:

jorgedept
22-01-2008, 18:40
1. το ΧΡΥΣΌ ΣΟΥΒΛΆΚΙ ακα Akolos ουυυπς Akolov :P

2. Ο Νάσος που "ασέλγησε" (LOL) την Jennifer αφού πρώτα τη σκότωσε ο Σταύρος...

3. Να πεθαίνω από friendly fire άρε Σταύρο :p

4. "Jennifer zeus has A BIG GUN"

5. o giogreece στο πυροβόλο επί ένα γύρο να προσπαθεί να σκοτώσει ότι κινείτε στην πίστα :p

6. το απίστευτο, σχεδόν καθημερινό γέλιο που ρίχνουμε στο PARTY

7. ότι τα σουβλάκια είναι το επίσημο φαγητό των GR

8. το ότι στην αρχή βλέπαν GR και γελούσαν και πλέον ΑΠΟΧΩΡΟΎΝ με την ΟΥΡΆ στα ΣΚΈΛΙΑ

9. που στο Hardcore S&D είχα 0 βαθμούς, αλλά σε μια φάση σκότωσα έναν που έβαζε την βόμβα, αλλα το κακό ήταν οτι αυτός ήταν δικός μας :P

και πάρα πάρα πολλά ακόμα που τώρα δεν μου έρχονται στο μυαλό!

*EDIT

εγώ (δεξιά) με ένα φιλαράκι σε ένα prive party που είχα διοργανώσει σε μια παραλία στην καβάλα

http://i110.photobucket.com/albums/n95/jorgedept/P6160211.jpg

greekteo
22-01-2008, 21:33
Λοιπον να γραψω κι εγω με την σειρα μου... Ενα μεγαλο μπραβο στον χρυσο Ακολο για το ωραιο thread...
Ευχαριστες στιγμες!!
Παιδια ειναι αποιρες, απο το πιο απλο που γνωρισα μια πολυ καλη παρεα στο COD μεχρι και το γελιο που εριχνα με την γκαφα που εκανε ο καθενας μας :p.
Πραγματικα ειναι ανεπαναληπτες στιγμες και ευχεσαι να μην τελειωσουν ποτε!!!
Ο καθενας εδινε τη δικια του νοτα στο παιχνιδι, κατι που το εκανε μοναδικο.. Ως πιο αστειο θεωρω αυτο που ειπε ο Νασος, που ειχαμε πεθανει στα γελια, με το defuse σε λαθος σημειο του Σταυρου :p:p:p
Κακες Στιγμεσ!!!
Χμμμμ. Μετα απο πολυ σκεψη, ενα πραμα με χαλασε, μαλλον δυο.
1) τα συχνα προβληματα που ειχε με αποτελεσμα να μην μπορω να ευχαριστηθω λιγη ωρα COD4
2) ο περιορισμενος αριθμος παικτων στα lobby με αποτελεσμα να πρεπει να χωριζομαστε οι GR


Ηρθε η στιγμη για την φοτο. Ο φιλτατος Νασος δεν με αφησε να βαλω αυτη του MSN:pppbbbttt: με αποτελεσμα να ψαχνω μια "φυσιολογικη" για να ανεβασω εδω.
Εεε τελικα βρηκα μια εδω για να δειτε τι εστι GreekTeo
http://www.imageshack.gr/files/61z1g1egz59o8dzg15xc_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=61z1g1egz59o8dzg15xc.jpg)

P.S. Ευχαριστω τον Σταυρο για τα πολυ καλα του λογια :):):)

Akolov
22-01-2008, 21:45
Πωπω ..... πολυ brutal άντρας....δεν συμφωνείτε?? XAXAXAXAXA :bunny_4::jiggy::bunny_4::jiggy::bunny_4:

ALEO
23-01-2008, 12:00
οταν πατε στον στρατο αντι να σασ δειχνουν θα τουσ δειχνετε και εγω θα κοιμαμε ησυχοσ, τετια εμπειρια στον πολεμο αποκλειετε να εχει καπιοσ αλλοσ αμα γινει κανα μπαμ εσεισ θα τραβατε μπροστα και απο πισω οι λοχαγοι !!

nikon
23-01-2008, 12:35
Η καλύτερη στιγμή για μένα ήταν χτες,έπαιξα για πρώτη φορά με την ομάδα [GR],όταν έφαγα 2 σκαρφαλωμένους σε μια σκεπή που έριχναν στα παιδιά που προσπαθούσαν να κάνουν defuse. H χειρότερη ήταν όταν κατάλαβα το πόσο καλοί είναι τα παιδιά σε σχέση με εμένα τον ποντικαρά. Νάσο,Σταύρο και λοιποί sorry αλλά πρώτη φορά έπαιζα παιδιά και το S & D το είχα παίξει 2-3 φορές μόνος μου.Θα προσπαθήσω να γίνω καλύτερος.

seven77
23-01-2008, 16:18
xmmm.....ωραια αγορακια εισαστε:rofl::rofl::rofl:
ρε α8εοφοβε νασο αδυνατος εισαι με αυτα που κατεβαζεις κα8ε βραδυ!!!!!!!!
παιδια πολυ ωραια να παιρνουν μορφη οι φωνες που ακουμε κα8ε βραδυ.
zeusgreece βαλε και την δικη σου!
αντε θα προσπαθησω το βραδυ να βαλω και την δικη μου.

dromader
23-01-2008, 16:22
λυπαμαι που δεν μπορω να διακρινω καποια ιδιαιτερη στιγμη αφου ειναι παρα πολλες .ισως αν αναφερω καποια παιδια θα αδικησω καποια αλλα παντως ολοι ειστε μοναδικοι.
Ενα πραγματικα μεγαλο ευχαριστο για τις φανταστικες ωρες και στιγμες που μοιραζεστε μαζι μου νασο ,στρατο,σταυρο, gio,jorge dept , teo .(team s&d).

Y.Γ παρακαλω το θεο να μην Ξαναπειναση ο νασος και να Δωσε στο gio κανα kill .
τι φωτο στο msn.

greekteo
23-01-2008, 16:30
Ρε zeus?? Και εμας χωρις το msn σου θα μας αφησεις με την
απορια ??? :(:(

sosat
23-01-2008, 17:07
Οι χειρότερες μου στιγμές είναι από τα πρώτα μου βήματα στο COD. Όταν ακόμα δεν ήξερα τους χάρτες και 1)περιπλανιόμουν σαν την άδικη κατάρα στον χάρτη σε σημεία που απαξίωναν ακόμα και οι μύγες !!! 2) έπαιζα hardcore s&d και στην προσπάθεια μου να αλλάξω πορεία παρενοχλούσα τους συμπαίκτες μου οπότε αυτοί με μαχαίρωναν για να απαλλαγούν από την παρουσία μου !!!
Η καλύτερη μου στιγμή χθές πάλι στο s&d. Παίρνω την βόμβα και φεύγω σφεντόνα (extreme conditioning) για να την τοποθετήσω στην θέση Β. Ολοι οι υπόλοιποι έφυγαν για την θέση Α. Το θέμα είναι ότι οι αντίπαλοι μας ήταν μια clan με prestige από 7 και πάνω. Στα πρώτα 5 δευτερόλεπτα όλοι οι συμπαίκτες μου σκοτώθηκαν από χειροβομβίδες που εκσφενδονίστηκαν από την άλλη πλευρά και έμεινα εγώ να κάνω planting. Ευτυχώς πρόλαβα να την βάλω και να απομακρυνθώ λίγο. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι μετά από 2-3 δευτερόλεπτα βλέπω να γίνεται ένα ντού από παντού και έχω χεστεί επάνω μου!! Αντί να με ψάξουν όμως πήγαν και οι 6 στην βόμβα για να την αφοπλίσουν οπότε και εγώ βγήκα από την κρυψώνα και τους άδειασα ότι είχα. Το κακό είναι ότι οι σφαίρες τελείωσαν στον 6ο ο οποίος τελικά με σκότωσε.

Φωτό να στείλω δεν γίνεται γιατί δεν έχω ακόμα τα μέσα για upload. Αν πάντως ενδιαφέρεται κανένας θα του την στείλω με γράμμα:bgrin2::bgrin2:

seven77
23-01-2008, 17:12
ΤΑΣΟ παρε και ενα bluetooth ρε γαμωτο......

αχχχχχχ τι συγκινητικες στιγμες που ζουμε.......νομιζω οτι θα κλαψω.....:1appl::1appl::prayer::prayer:

urquattros
23-01-2008, 17:17
χαρτοπετσετα παρακαλωωωωωωωωωωω

dromader
23-01-2008, 17:26
Ρε zeus?? Και εμας χωρις το msn σου θα μας αφησεις με την
απορια ??? :(:(

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΗ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟ ΕΜΑΙL MSN ME SMS

sosat
23-01-2008, 17:34
urquattros και exoset...
μα τι μα..κες είστε!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΑΩ ΟΜΩΣ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ:frog:
σε μια ώρα θα είμαι στο media markt για bluetooth. Αν όλα πάνε καλά σήμερα θα παίζουμε s&d και θα μιλάμε

Stavtag
23-01-2008, 20:08
Στρατούλη, βγες καμιά φωτό με τον Jr και στείλε!!! Να δούμε αν είναι τελικά δικό σου:bgrin2:. Πάντως ρε φίλε χάθηκες! Σπάνια μπαίνεις...και ακόμη πιο σπάνια μπαίνεις και παίζεις!:( Που πήγε η αντιστασιακή μας ομάδα? Η ορκισμένη οργάνωση κατά του ζυγού του δυνάστη ΑKOLOV!:badpc:

seven77
23-01-2008, 21:49
Tι να κανω βρε σταυρουλη....το ταισμα ειναι δυσκολη υπο8εση.κα8ε βραδυ μπαινω απλα κοιτα τι γινεται....μπορει ο μικρος να ξυπνησει μεσ'τη μεση του παιχνιδιου και να πρεπει να σταματησω...οποτε...παντως μην ανησυχεις!
εκει 8α ειμαι..τωρα που ειδα και φωτο του ακατανομαστου:fryingpan::fryingpan::fryingpan:
8α τα πουμε το βραδακι και αν προλαβω θα βαλω και την φωτο!

παρεπιπτοντως...πως βαζω την φωτο??????

greekteo
23-01-2008, 22:03
παρεπιπτοντως...πως βαζω την φωτο??????

Για να βαλεις φοτο, Στρατο, απο τον υπολογιστη, ανεβασε την φοτο στο site αυτο http://www.imageshack.gr/
Εκει πατα αναζητηση, επελεξε την πολυποθητη φοτο :p και πατα αποθηκευση. Περιμενεις λιγο, και οταν σου βγουν πεντε σειρες απο εντολες, επιλεξε αυτη που λεει "Μικρογραφία για forum". Κανε copy την εντολη που εχει ακριβως διπλα και καντην paste στο κειμενο που γραφεις. Και εισαι ετοιμος !!!!

jorgedept
23-01-2008, 22:19
αν θέλεις βάλε κ τον μπέμπηηηηη, να δούμε τον ανερχόμενο Cod-ερ!!!

cocous
23-01-2008, 22:38
ολες οι στιγμες ειναι εξαιρετικες. μονο που παιζεις και ολο το σκηνικο αγωνια κτλ ειναι ανεπαναληπτα

seven77
24-01-2008, 14:36
http://www.imageshack.gr/files/vmxnoj6m6vwmh8vdwhu2_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=vmxnoj6m6vwmh8vdwhu2.jpg)

Η πιο προσφατη που βρηκα απο το τα3ιδι στην τουρκια.

GedoGt
24-01-2008, 14:41
Οι καλύτερες στιγμές είναι εκτός παιχνίδιού, όταν είμαστε σε party και περιμένουμε, με κορυφαία,(θα θυμηθούν κάποιοι), όταν είχε προβλήματα η infinity με τους servers και δεν μπορούσαμε να βρούμε game με αποτέλεσμα να καθόμαστε με τις ώρες και να κλαίμε από τα γέλια.

Εγώ ρουφιάνος δεν είμαι , αλλά υπήρχε κάποιος που την έκανε απο το party με φθηνές δικαιολογίες...με σκοπό να παίξει μόνος του.
Τι θυσίες χρειάζεται να κάνεις για τον χρυσό σταυρό...

Χειρότερες δεν μπορώ να πω ότι έχω, στο κάτω κάτω παιχνίδι είναι.

Υ.Γ
Μόλις γυρίσω σπίτι θα ανεβάσω φώτο δική μου και της κορούλας μου.
Μην σας ξεγελάει η ένταση στο κλάμα που ακούτε πολλές φορές είναι μόνο 18 μηνών.

Akolov
24-01-2008, 15:07
http://www.imageshack.gr/files/vmxnoj6m6vwmh8vdwhu2_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=vmxnoj6m6vwmh8vdwhu2.jpg)





ΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!! Παντρεμένος άνθρωπος και πιάνει μπούτια γυναικών αριστερά και δεξιά όπου βρει !!!! ΞουυΥΥΥΥΥΥΥ !!!!

Καλά ρε Στράτο , με τέτοια μούρη στο καβούρι και πουλάς ένα αμάξι κάθε πανσέληνο ?? Κανονικά έπρεπε να στα αγοράζουν μόνο και μόνο για το λουλουδάτο πρόσωπό σου !:giggle:

seven77
24-01-2008, 15:24
εεεεε......ειπα και εγω πια κακια γρια 8α εκανε πρωτη σχολια..........:rofl::rofl::rofl:

EDIT 1:

Εγώ ρουφιάνος δεν είμαι , αλλά υπήρχε κάποιος που την έκανε απο το party με φθηνές δικαιολογίες...με σκοπό να παίξει μόνος του.
Τι θυσίες χρειάζεται να κάνεις για τον χρυσό σταυρό...
μηπως το ονομα 3εκιναει απο να... και τελειωνει σε ..σος?????????:fryingpan:

EDIT 2:


ΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!! Παντρεμένος άνθρωπος και πιάνει μπούτια γυναικών αριστερά και δεξιά όπου βρει !!!! ΞουυΥΥΥΥΥΥΥ !!!!
!:giggle:


το ονομα jennifer.....λεει κατι???
ντινγκ ντογκ ακουω καμπανες να χτυπανε.....

Akolov
24-01-2008, 15:30
KANE EDIT τα post σου , γιατί εγώ μόνο καλά σχόλια έκανα , επιτέλους έχω και μία κοπέλα που συνέχεια αναρωτιέται τι της έκανα δα , ενώ της εξηγώ ότι απλά κερδίσαμε την ομάδα της παρθένα σε πόντους .

Και επιτέλους τράβα σε κανά πελάτη γιατί το βλέπω το καμάρι σου να μένει χωρίς φαί από βδομάδα , και σένα σπίτι με σφουγγαρίστρα :bunny_4::bunny_4::bunny_4:

GedoGt
24-01-2008, 20:58
http://img98.imageshack.us/img98/85/080ll8.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=080ll8.jpg)
Εγώ και η διάδοχος :)

jorgedept
24-01-2008, 21:02
με το bluetooth στο αυτί έτοιμος να παίξει COD :P

να την χαίρεσαι!!

Akolov
24-01-2008, 21:03
ΕΧΕΤΕ ΟΛΟ ΙΔΙΑ ΜΑΤΙΑ !!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει και σένα και του στράτου !!!!!! Και ένας χρόνος διαφορά είναι ότι πρέπει...Εγώ κουμπάρος !!!:wave::angry::wave:

jorgedept
24-01-2008, 21:18
Να προσθέσω το χθεσινό ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ :p

Παίζουμε Hardcore S&D εγώ, Νάσος, Σταύρος, Γιάννης (zeusgreece) & Γιώργος (giogreece), και είναι στην ομάδα μας ένας άσχετος με την έννοια ότι δεν τον ξέραμε....ξαφνηκά ακούω τον Σταύρο να λέει κάτι και κοιτάω να δώ τι έγινε κ τον βλέπω νεκρό κ τον "άσχετο" να έχει -50 πόντους...και καταλαβαίνουμε ότι πέθανε απο friendly fire...Στον επόμενο γύρο πάλι το ίδιο, και έτσι αποφασίζω να σκοτώσω τον "άσχετο" και αρχίζω να πυροβολάω και εκεί που νομίζω ότι τον πέτυχα και ότι τον σκότωσα πέφτει μια grenade επειδή είχε το martyrdom και σκοτώνει εμένα και τον zeus..... και μετά ανακαλύπτω ότι δεν τον σκότωσα εγώ αλλά ο zeus, ο άλλος είχε πλέον -150 ποντους κ έφυγε σαν βρεγμένη γάτα!

Πήραμε εκδίκηση για τον άδικο θάνατο του Σταύρου :p

seven77
24-01-2008, 23:28
http://www.imageshack.gr/files/mvlrupo298ehxvdhukdr_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=mvlrupo298ehxvdhukdr.jpg)na kai o (GR)exoset jr se mia anapayla ths maxhs...(call of duty 18)

Katana
24-01-2008, 23:41
Να το χαιρεσαι φιλε!


Οι χειροτερες στιγμες μου στο CoD4 ειναι οταν βλεπω φιλους να τσακωνονται/διαπληκτιζονται για αυτο εδω μεσα.

Οι καλυτερες εχω ξεχασει ποιες ειναι, εχω πανω απο 1 βδομαδα να ανοιξω το PS3...Ατιμη εξεταστικη!

jorgedept
24-01-2008, 23:57
http://www.imageshack.gr/files/mvlrupo298ehxvdhukdr_thumb.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=mvlrupo298ehxvdhukdr.jpg)na kai o (GR)exoset jr se mia anapayla ths maxhs...(call of duty 18)


κάτω από το μαξιλάρι έχει το 0.45 έτοιμο να ρίξει :P

greekteo
25-01-2008, 02:55
Ποπο, πολυ χαριτωμενο μωρο. Σε θεση ετοιμοτητας ειναι για COD :p

seven77
25-01-2008, 13:48
mia apo tis kalyteres stigmes... se private mats pou exoume simfonisei mono maxairia o alogoklefths apateonas stayros(stavtag) na mas kinigaei kai na mas ka8arizei san ta kotopoula me ena kanoni....naaaaaa!!!

apo tis xeiroteres stigmes otan x8es prospa8ousa na maxairoso ena neo kai gyrnagame gyro gyro kai oi trisa8lioi sympolemistes mou me evlepan se 3d person view kai eixan 3eligo8ei sta gelia:fryingpan::fryingpan::fryingpan:

tasoylix
28-01-2008, 02:22
.. Μην αρχίσω να λέω πόσο κορυφαίο παιχνίδι είναι το cod4... Πραγματικά πολύ καλό και με πολύ καλό multiplayer... Έτσι για τις καλύτερες στιγμές τι να πώ... πάντα το ευχαριστιέμαι όποτε παίζω ... το κακό είναι οτι δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο... Με αυτό ομως που ξενερώνω σε σχέση με το παιχνίδι είναι το εξής ... όποτε μου κάνουν invite να παίξω με κάποιον απο εσάς και κανω accept μου βγάζει συνέχεια λάθος και δεν μπορώ να συνδεθώ... έτσι έχω καταφέρει να παίξ με κάποιον φίλο που με κάνει inv είναι ελάχιστες.... και γράφω οσα γράφω παιδιά γιατι πολλές φορές με έχετ κανει Inv πολλοί απο έσας για να παίξουμε δεν μπορώ να μπώ... μην νομίζτε οτι σας γράφω..... θέλω να παίξω και μου βγάζει error..... και έχω φίνει και πολύ καλός ρε γαμώτο ... lol....

kapellakis
28-01-2008, 13:41
ΤΟ COD4 ειναι πραγματικα το καλυτερο, συγκινιτικότερο και γαμιστεροτερο παιχνιδι ολων των εποχων!!! η καλυτερη στιγμη για μενα στο campaign(αλλα και η πιο συναισθηματικη) ηταν την ωρα που εβλεπα τον Gaz να με σερνει για να καλυφθω επειδη μας ειχε χτυπησει ελικοπτερο αλλα σκοτωθηκε με σφαιρα στο κεφαλι..επειτα τα εχασα! ανασηκωσα λιγο το κεφαλι μου..και αντικρυσα 3 ατομα να βαδιζουν προς το μερος μας! ο ενας απ'αυτους ειχε 1 μονο χερι(ελειπε το αριστερο)...ηταν ο Imran Zackeav μαζι με αλλους 2 σωματοφυλακες...ο Kamarov με ελικοπτερο χτυπησε το εχθρικο που ηταν ακριβως πισω απ'το Zackeav...αυτος και οι αλλοι 2 γυρισαν να δουν τι συνεβει...ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!..γυρισα προς το μερος του λοχαγου μου Price αυτος μου πεταξε το πιστολι..το επιασα και....δε περιγραφεται με λογια η σκηνη, απλα τη ζεις οταν το βλεπεις!!! ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!
στο online τα μαχαιρακια στους recon και τα headshot με το sniper ειναι αυτα που με εθιζουν περισσοτερο!
οι χειροτερες στιγμες ειναι οτι εξακολουθω να μη μπορω να συνδεθω στα party σας και δεν εχω παιξει ουτε μια φορα μαζι σας..ελπιζω να διορθωθουν ολα soon!!! αυτα τα ολιγα! τα λεμε παιδες:wave:

Katana
28-01-2008, 13:46
Aκομη πιο κορυφαια ειναι η σκηνη με τους ομηρους στο αεροπλανο!

τελειως κινηματογραφικη!

dromader
28-01-2008, 15:52
Χτες βραδυ ημουν θεατης στην πιο ακυρη στιγμη απο τοτε που παιζω cod .μονος επιζησαν ο akolov μπροστα στο defuse με ανεση διοτι οι αντιπαλοι εβοσκαν εν τοπο χλωερο και εκει που περιμενης το συνηθες για ενα φυσιολογικο παιχτη ,ξαφνικα γυρνα και με ενα αλμα πηδα στο πηγαδι που βρισκεται διπλα:banghead::banghead: .Ολοι αφωνοι για μερικα δευτερα μετα αρχιζοντας απο το σταυρο ακουσε μπολικα .......Αυτα συμβαινουν σε οποιον εχει χρυσο σταυρο ??? τι αλλο θα δω ??

ProEvo
28-01-2008, 15:54
Χτες βραδυ ημουν θεατης στην πιο ακυρη στιγμη απο τοτε που παιζω cod .μονος επιζησαν ο akolov μπροστα στο defuse με ανεση διοτι οι αντιπαλοι εβοσκαν εν τοπο χλωερο και εκει που περιμενης το συνηθες για ενα φυσιολογικο παιχτη ,ξαφνικα γυρνα και με ενα αλμα πηδα στο πηγαδι που βρισκεται διπλα:banghead::banghead: .Ολοι αφωνοι για μερικα δευτερα μετα αρχιζοντας απο το σταυρο ακουσε μπολικα .......Αυτα συμβαινουν σε οποιον εχει χρυσο σταυρο ??? τι αλλο θα δω ??

Επειδή το είδα και εγώ αυτό...τι στο :rant::banghead::mad: έκανε ο Akolov εκεί?????????

seven77
28-01-2008, 15:56
tou epese to perytiligma ths mars:banghead::banghead:
με τοση διψα απο τα σουβλακια και τα μαλλια της γριας στα χρωματα της γαλικης σημαιας παλι καλα που δεν βουτη3ε στη θαλασσα να τον ψαχνουμε!!!

mitsosk2000
28-01-2008, 17:24
Ας πω και εγω ο νεος λιγα πραγματα...

Απο τις καλες στιγμες τι να πρωτοπω...
Μονο το να νικαει το team μου εφτανε.
Καθε φορα κοιταω πισω μου και βλεπω τον Stavtag με ενα sniper να με σημαδευει (ευτυχως friendly fire off)
Δεν θυμαμαι μια φορα ποιος ητανε που εκανε βολτες μεχρι να βρει την βαλιτσα για defuse μεχρι που του εσκασε στη μουρη.
Απο τις καλυτερες μου στιγμες ειναι και οταν για πρωτη φορα ειχε πεσει ολο το team (μαζι και ο χρυσοσταυριτης) και μονος μου καθαρισα 3 και εκανα defuse. Πολυ περηφανια...

Κακες στιγμες δεν πολυπαρχουν γιατι παιχνιδι ειναι και γελαμε. Μονο κακο ειναι πως δεν πολυκαταφερνω να παιζω με το team.

Aαααα βρηκα και φοτο την μουτσουνα μου να με δειτε...

http://i164.photobucket.com/albums/u32/mitsosk2000/DSC00328.jpg

seven77
28-01-2008, 17:52
.....το team (μαζι και ο χρυσοσταυριτης) ......



...tetoia lege esy kai meta poios ton mazeyei:giggle::giggle:

Stavtag
28-01-2008, 18:31
Χτες βραδυ ημουν θεατης στην πιο ακυρη στιγμη απο τοτε που παιζω cod .μονος επιζησαν ο akolov μπροστα στο defuse με ανεση διοτι οι αντιπαλοι εβοσκαν εν τοπο χλωερο και εκει που περιμενης το συνηθες για ενα φυσιολογικο παιχτη ,ξαφνικα γυρνα και με ενα αλμα πηδα στο πηγαδι που βρισκεται διπλα:banghead::banghead: .Ολοι αφωνοι για μερικα δευτερα μετα αρχιζοντας απο το σταυρο ακουσε μπολικα .......Αυτα συμβαινουν σε οποιον εχει χρυσο σταυρο ??? τι αλλο θα δω ??

Εγώ το χάρηκα πάρα πολύ αυτό που έκανε ο Νάσος! Πέθανα στα γέλια! Και ξέρετε γιατί; Γιατί όταν παίζαμε private εγώ, ο teo και ο Νάσος, κάναμε αγώνα για το ποιός θα πέσει περισσότερες φορές στο πηγάδι σε ένα γύρο s&d. Φυσικά εγώ βγήκα νικητής, καθότι γοργοπόδαρος, αλλά το θέμα είναι ότι είχαμε ξεραθεί στα γέλια και οι τρείς από τη βλακεία που μας έπιασε! Κάτι τέτοια είναι που κάνουν το COD παιχνιδάρα...

-Αγορά ps3 60Gb, τιμή: 660€ (Οταν το πήρα εγώ)
-Αγορά router, τιμή: 100€
-Αγορά COD4, τιμή: 70€
-Το να παίζεις με τους φίλους σου και να περνάς ατέλειωτες ώρες διασκέδασης, τιμή: Ανεκτίμητο!

Για κάτι τέτοιες στιγμές, υπάρχει το Playstation 3, για όλες τις άλλες, υπάρχει η mastercard...:giggle:

mitsosk2000
28-01-2008, 18:41
...tetoia lege esy kai meta poios ton mazeyei:giggle::giggle:

ειναι ψωναρα???

Stavtag
28-01-2008, 18:57
ειναι ψωναρα???

Όχι, απλά τον ζηλεύουμε...:angry:

mitsosk2000
28-01-2008, 19:23
ε ναι λιγακι...
και στα σουβλακια τον ζηλευω που εχει χρυσο σταυρο.

dromader
28-01-2008, 19:24
Λες να διψασε τοσο πολυ απο τα σουβλακια ? αλλα mars ετρωγε ο λιχουδης τι να πω μαλλον ιδρωσε ( που να κουβαλας τετοιο σταυρο ) ...το καημενο το παιδι ολο το σχολιαζουμε ....

dromader
28-01-2008, 19:43
291







μπραβο Νασο...μετα το χρυσο σταυρο και χρυσοι σκουφοι...

GedoGt
28-01-2008, 20:08
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

greekteo
28-01-2008, 22:36
-Αγορά ps3 60Gb, τιμή: 660€ (Οταν το πήρα εγώ)
-Αγορά router, τιμή: 100€
-Αγορά COD4, τιμή: 70€
-Το να παίζεις με τους φίλους σου και να περνάς ατέλειωτες ώρες διασκέδασης, τιμή: Ανεκτίμητο!

Για κάτι τέτοιες στιγμές, υπάρχει το Playstation 3, για όλες τις άλλες, υπάρχει η mastercard...:giggle:

:rofl::rofl::rofl: +++++++10000 Οσον αφορα το διαγωνισμο.. "ποιος θα πεσει στο πηγαδι πιο γρηγορα" ενα εχω να πω. Ειμαστε τελειως τρελα ατομα :p:p
Ομως αυτο μας κανει να το ευχαριστιομαστε και να περναμε καλα!!!

seven77
05-02-2008, 21:52
ΕΛΑ και ατονησαμε!!!!
κανα βιντεακι 8α γυρισουμε τωρα που εχουμε και επισημο site????????

Akolov
05-02-2008, 22:34
Πολλά θα κάνουμε believe me !

jorgedept
05-02-2008, 22:35
shemalov :P

Akolov
05-02-2008, 22:36
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!!! πρόσεξε γιατί ακόμα και shemale έχω ένα όργανο που μπορεί να σου παίξει ωραία μουσική.....:bunny_4:

jorgedept
05-02-2008, 22:38
έλα να παίξουμε Cod και άσε τα λόγια :p

touristas
06-02-2008, 18:34
prin ligo epaiza me kati asxetous kai eida oti pio asteio sto cod.stin pista pou exei pigadi,eida 3 simpaiktes mou ton enan meta ton allon na mpainoun mesa.pao kai go na do,leo kamia mistiki kripsona tha nai kai eixan autoktonisi oi malakes.to xoro tou zaloggou xorepsan,san tis souliotises

urquattros
06-02-2008, 18:36
xaxaxaxaxa τουριστα το εχω δει και εγω αυτο
χορευαν τσαμικο........

touristas
06-02-2008, 18:37
milame katourithika apo ta gelia

PDS
06-02-2008, 18:47
prin ligo epaiza me kati asxetous kai eida oti pio asteio sto cod.stin pista pou exei pigadi,eida 3 simpaiktes mou ton enan meta ton allon na mpainoun mesa.pao kai go na do,leo kamia mistiki kripsona tha nai kai eixan autoktonisi oi malakes.to xoro tou zaloggou xorepsan,san tis souliotises

:rofl::rofl:

mitsosk2000
06-02-2008, 19:07
μηπως φωναξαν και τζερονιμοοοοοοοοοοο..............??????????

Katana
06-02-2008, 19:11
Yπαρχει και ενα challenge, δινει 250 points νομιζω.

Stavtag
06-02-2008, 20:31
Pfff...Τεο και Νάσο κάποιοι μας αντέγραψαν...

greekteo
06-02-2008, 21:30
Θα κανω μηνυση γιατι τα πνευματικα δικαιωματα ανηκουν σε μενα, τον Νασο και τον Σταυρο.. Εμεις ειμασταν οι πρωτοι που καναμε αυτες τις τρελες... Εχω και DVD :p

NonBorn
06-02-2008, 21:33
NonBorn is Coming .... Go & :hide::hide:...

PDS
06-02-2008, 21:47
Ετσι,ετσι:angry:

dromader
06-02-2008, 22:34
Νασο η φωτο του blutooth του giogreece ανεβηκε στις φωτο του site των GR .Μπορει να κοστιζει ακριβα αλλα ειναι κοσμημα .:):):)

kapellakis
06-02-2008, 23:28
ποπο!!! ακομα θυμαμαι το λυπητερο τελος του cod και μου ρχετε να κλαψω:( ολοι οι συμμαχοι σου νεκροι! Price, Gaz, Griggs:banghead:
το cod5 τι θαχει? γιατι πεθανε ο Price:confused::confused::confused: δεν επρεπε να γινει αυτο!!! Α ρε Activision, τι μας εκανες!!!:rant:

Katana
06-02-2008, 23:39
Aν περιμενεις λιγο μετα τα credits, σε αποζημιωνει με μια σουπερ αποστολη!

Stavtag
07-02-2008, 03:51
Θα κανω μηνυση γιατι τα πνευματικα δικαιωματα ανηκουν σε μενα, τον Νασο και τον Σταυρο.. Εμεις ειμασταν οι πρωτοι που καναμε αυτες τις τρελες... Εχω και DVD :p

Εγώ τα έχω καταγεγραμμένα σε ροζ blu-ray!:bgrin2:

NonBorn is Coming .... Go & :hide::hide:...

Να είσαι σίγουρος!;)

kapellakis
08-02-2008, 19:57
Aν περιμενεις λιγο μετα τα credits, σε αποζημιωνει με μια σουπερ αποστολη!
ναι την εχω κανει..με τον ομηρο στο αεροπλανο που πρεπει να σωσεις!!! η μακακια ειναι οτι τερματισα το παιχνιδι στο veteran..και αυτην την εκανα στο regular! lol μονο 1 λεπτο, πολυ λιγος χρονος!!!:rofl:

redismagik
05-09-2008, 08:54
kales stigmes einai opote prostheteis mia vathmida stin ierarxia,kakes stigmes otan tros maxeria ki den xereis apo pou sou irthe.........!

Nightwolf
21-09-2008, 22:54
Η χειρότερη μου??????χμμμμ είναι πολλές, αλλά θα πώ μια πιο πρόσφατη, ήταν βροχερός χειμώνας του 40 θυμάμαι, και το χιόνι είχε φτάσει στο γόνατο. όπα λάθος σόρρυ :frog:. πάμε πάλι ήταν μια φάση στην πίστα ambush και παίζαμε HQ και ήμουν κρυμμένος κάπου και περίμενα να σκάσουν μύτη οι εχ8ροί να τους λιανίσω, οπότε τους ακούω να ανεβαίνουν και πετάω μια χειροβομβίδα, αλλά για κακή μου τύχη περνάει απο μπροστά μου ένας συμμαχητής μου και μου γυρίζει πίσω, οπότε δεν πρόλαβα να φύγω και την έφαγα στην μάπα.
Η καλύτερη μου ήταν στην backlot πάλι έπαιζα hq και κάνω capture και είμαι μόνος μου και περιμένω back up και επειδή δεν έχει εύκολα hide spots εκεί αποφασίζω να στηθώ στην πόρτα ακριβ΄βς δίπλα στην κάσα, περασαν 3 και δεν πήραν χαμπάρι ότι ήμουν πίσω τους και τους θέριζα με το m4 & silencer. αυτές είναι μερικές στιγμές απο το καλύτερο game so far.

Stavtag
22-09-2008, 01:21
Που το ξεθάψατε αυτό το thread??? Εδώ μέσα έχουν καταγραφεί ιστορικές στιγμές...Διάβασα μερικά ποστς που κάναμε...και συγκινήθηκα! σνιφ σσνιφ

Akolov
22-09-2008, 02:07
Σταυρο , σε ποιο παιχνίδι λες να ξανανταμώσουμε ? Εγώ σε λίγες μέρες τελειώνω εξεταστική , και μετά μέχρι τον Γενάρη ώσπου να φύγω Φινλανδία , έχω μπόλικο free time . Έρχονται και καλά παιχνίδια , και το bt mου κοντεύει να πιάσει αράχνες....μην μιλίσω για το ps3 το ίδιο..

Stavtag
22-09-2008, 02:27
Σταυρο , σε ποιο παιχνίδι λες να ξανανταμώσουμε ? Εγώ σε λίγες μέρες τελειώνω εξεταστική , και μετά μέχρι τον Γενάρη ώσπου να φύγω Φινλανδία , έχω μπόλικο free time . Έρχονται και καλά παιχνίδια , και το bt mου κοντεύει να πιάσει αράχνες....μην μιλίσω για το ps3 το ίδιο..

Oh well...φαντάζομαι στο Little Big Planet! Για COD5 χλωμό γιατί ξενέρωσα με το όλο concept και με το γεγονός ότι δεν το αναπτύσσει η infinity ward!

Μία από τα ίδια κι εγώ με το ps3...κάνα singstar, κάνα buzz και soul calibur... Αλλά με την εξεταστική που μπλέξαμε :p. Θα προσπαθήσω για κάνα COD4 προς το τέλος της εβδομάδας, ελπίζω να βρώ τους παλιούς γνώριμους Online! :bgrin2:

greekteo
22-09-2008, 14:41
Που το ξεθάψατε αυτό το thread??? Εδώ μέσα έχουν καταγραφεί ιστορικές στιγμές...Διάβασα μερικά ποστς που κάναμε...και συγκινήθηκα! σνιφ σσνιφ


Οντως, αυτο το thread μολις το ειδα παλι up, διαβασα ολα τα ποστς που ειχαμε κανει και ηταν οντως συγκινητικα.:p


Σταυρο , σε ποιο παιχνίδι λες να ξανανταμώσουμε ? Εγώ σε λίγες μέρες τελειώνω εξεταστική , και μετά μέχρι τον Γενάρη ώσπου να φύγω Φινλανδία , έχω μπόλικο free time . Έρχονται και καλά παιχνίδια , και το bt mου κοντεύει να πιάσει αράχνες....μην μιλίσω για το ps3 το ίδιο..

Εμας μας ξεχασες εε???:p Τοσες μαχες που δωσαμε. Παντως χαθηκαμε ολοι και θα ηθελα οι "παλιοι" να κανουμε ενα re-union. Σχεδον πριν ενα χρονο ξεκινησαν αυτα.:D Ελπιζω να κανονιστει τιποτα συντομα.;)

dromader
23-09-2008, 19:10
AΝΤΡΕΣ... ΠΡΟΣΟΧΗ ! εμεις ποτε δεν αφησαμε τις γεματες γελιο νυχτες .Καλως να ερθετε ...Αρε παρεα τι εχουμε περασει ....

INDIGO
13-12-2008, 13:19
emena mia fora sto cod ixa thei oli tin antipali omatha brosta mou imoun veva krimenos meta kolise to pc ke me stokosan lol