PDA

View Full Version : Hacked!!!



mootsChios
20-01-2008, 20:50
Δεν βλεπω να εγινε καθολου λογος για τον μπασταρδο τον τουρκο hacker τον holocaust, που μας μαμησε το site για μια μερα. Το εκανα θεμα στο ps3forums.com και μας συμπαραστεκονται ολοι οι ξενοι ps3 owners και τον βριζανε και ετσι. Τεσπα αφου ολα δουλευουν ρολοι για ακομη μια φορα, ολα καλα

NonBorn
20-01-2008, 21:13
Δώσε link καλέ να διαβάσουμε!! :angry::angry::angry:
Όσο για τον Τούρκο ή ότι άλλο ήταν δε ξέρω... :rant::rant: Όλα καλά με το forum και η σελίδα θα επανέλθει το συντομότερο!

teddy
20-01-2008, 22:49
τι εγινε ρε παιδια???δεν μπηκα καθολου το σ/κ και τωρα το ακουω!!!!

που ειναι το λινκ,οεο???

και μετα κραζουμε τους ελληνο-καφρους,που λενε "τουρκος καλος,μονο νεκρος"
υ.γ...δεν συμφωνω με το παραπανω συνθημα,απλα το αναφερω!!!

MBALLACK
20-01-2008, 22:53
na broume enan tropo na tou mamisoume ton kolo tou fousti

tasioskis
20-01-2008, 23:08
που ξερουμε οτι ηταν τουρκος???? να παρω το,να παρω το τουφεκι μου εεεεε την ομορφη την πατρωνα ωπα αλλα βγηκε ο ΞΗΛΟΥΡΗΣ απο μεσα μου...


teddy μου, Τουρκος να ναι και οτι να ναι...χαχαχαχαχα
παντως αυτο που κανανε στο forum μας ειναι χειροτερο και απο τα ημια,ο υπουργος το ξερει???

ασχετο μου ηρθε ανακοινωση απο την ευπ(μην το μαθει ο θεμος και δεν μου μιλαει)οτι ειναι και τουρκος εχει και αφισα του κεμαλ στο δωματιο του και ειναι και xboxακιας θεε μου τι κακο μας βρηκε!!!!!!!:prayer::rofl:

NonBorn
20-01-2008, 23:12
που ξερουμε οτι ηταν τουρκος???? να παρω το,να παρω το τουφεκι μου εεεεε την ομορφη την πατρωνα ωπα αλλα βγηκε ο ΞΗΛΟΥΡΗΣ απο μεσα μου...


teddy μου, Τουρκος να ναι και οτι να ναι...χαχαχαχαχα
παντως αυτο που κανανε στο forum μας ειναι χειροτερο και απο τα ημια,ο υπουργος το ξερει???

Αυτός ασχολείται με τα γαμησιάτικα του μπαρμπα-Ζαχόπουλου.... Άστον τον άνθρωπο να βγάλει συμπέρασμα σε ποια στάση ενέδωσε ο γενικός γραμματέας, και είπε πράγματα που εκθέτουν ολόκληρη κυβέρνηση... Να ξέρει να είναι προετοιμασμένος και αυτός, μη του την κάνει κ αυτουνού η γκόμενα και τρέχει για αυτοκτονίες...

mootsChios
20-01-2008, 23:46
Εδω ειναι το λινκ http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=119889 (http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=119889)
Για το αν ειναι τουρκος η οχι απλα βαλτε στο google "hacked by holocaust" και δειτε απλα τα 2 πρωτα αποτελεσματα

NonBorn
21-01-2008, 00:58
SQP θεός.... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Slay
21-01-2008, 11:36
σε λιγο θα ανεβει και η κεντρικη σελιδα, το κακο ειναι οτι χασαμε τον δεκεμβριο (πρεπει να βρω τροπο να παιρνω αυτοματα backup)

SQP_GR
21-01-2008, 11:40
poli gelio e non .ela patridaaaaaaaaaaaaaaa

nikon
21-01-2008, 11:48
SQP θεός.... :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


poli gelio e non .ela patridaaaaaaaaaaaaaaa

Τελικά ο mooth (moots) είναι eyropeos ή από την Χίο.:rofl::rofl::rofl:

Chill
21-01-2008, 14:51
Σύμφωνα με πληροφορίες ο holocaust ήταν κάτοχος xbox360. Επειδή όμως το xbox του έπαθε αυτό που υποδηλώνει το nick του (ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ, angels holocaust - iced earth \m/) για 16 φορά τις τελευταίες ημέρες, έκανε επίθεση στο ps3 forum.

Δεν πειράζει holocaust απλά σκέψου και τα θετικά τις κονσόλας σου. ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΨΗΝΕΙΣ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΕΠΑΝΩ, ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ RINGS, UFOs τον ΕΤ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΟΙ ΜΟΝΟ ΜΕ GAMES ΚΑΙ BLUE RAY ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ :(

/CRY

Θέλω το ps3 μου να χαλάει μια φορά την βδομάδα και θέλω να μπορώ να ψήνω μπριζολίδια πάνω του γιατί τα κάρβουνα είναι ακριβά!!!! Sony μας ακούς????

john
21-01-2008, 15:59
Θέλω το ps3 μου να χαλάει μια φορά την βδομάδα και θέλω να μπορώ να ψήνω μπριζολίδια πάνω του γιατί τα κάρβουνα είναι ακριβά!!!! Sony μας ακούς????


:1appl::1appl::1appl::1appl::1appl:

mootsChios
21-01-2008, 20:39
Τελικά ο mooth (moots) είναι eyropeos ή από την Χίο.:rofl::rofl::rofl:
Χιο μεγαλωσα αλλα αμερικη γεννηθηκα