PDA

View Full Version : Κλείνει μόνο του το χειριστήριο



three_brothers1
27-12-2016, 18:05
Καλησπέρα.
Στου αδερφού μου την κονσόλα ενώ παίζει κανονικά αποσυνδέεται το χειριστήριο από μόνο του. Έχει παρατηρήσει ότι μόλις είναι να κατέβει γραμμή η μπαταρία (πχ από 2 σε 1) κλείνει μόνο του. Λέτε να είναι το χειριστήριο;

Gazof
27-12-2016, 18:22
Μάλλον η μπαταρία έχει "φάει τα ψωμιά της".

three_brothers1
27-12-2016, 18:54
Μάλλον η μπαταρία έχει "φάει τα ψωμιά της".
6 μήνες ακριβώς έχει την κονσόλα ρε γαμωτο.

Christos33
27-12-2016, 19:03
Είναι απο τα καινούργια, καμια φορά το κανει και μένα αυτο αλλά όχι συχνα δλδ κλείνει ξαφνικά και όταν παταω βλέπω οτι εχει ακόμα μπαταρία και λειτουργεί κανονικά.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

three_brothers1
27-12-2016, 19:17
Είναι απο τα καινούργια, καμια φορά το κανει και μένα αυτο αλλά όχι συχνα δλδ κλείνει ξαφνικά και όταν παταω βλέπω οτι εχει ακόμα μπαταρία και λειτουργεί κανονικά.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι και έχει παρατηρήσει ότι μόλις κατεβαίνει γραμμή η μπαταρία σβήνει

edafermosjunior
19-01-2017, 13:36
Ρε παιδιά κλείνουν και μένα από μόνοι τους και οι 2 μοχλοί...και όταν ξανά πατάω το κουμπί δεν ανοίγουν καν και δεν μπορούν να συνδεθούν με το πσ4...πρέπει να το κλείσω και να το ξαναανοίξω για να συνδεθούν με το μηχάνημα...τι παίζει γνωρίζετε ;; μου το κάνει συχνά...Μου το κάνει επίσης και εάν βάλω το πσ4 σε rest mode και το αφήσω για μια νύχτα κλειστό, πατάω το κουμπί από το χειριστήριο και δεν ανοίγει καν το μηχάνημα...με κανέναν από τους 2 μοχλούς...επίσης και με το καλώδιο συνδεδεμένο, πάλι δεν ανοίγει...δεν γνωρίζω τι παίζει...μου το κάνει πλ συχνά...τι λέτε να φταίει ;;;

three_brothers1
22-01-2017, 21:11
Ρε παιδιά κλείνουν και μένα από μόνοι τους και οι 2 μοχλοί...και όταν ξανά πατάω το κουμπί δεν ανοίγουν καν και δεν μπορούν να συνδεθούν με το πσ4...πρέπει να το κλείσω και να το ξαναανοίξω για να συνδεθούν με το μηχάνημα...τι παίζει γνωρίζετε ;; μου το κάνει συχνά...Μου το κάνει επίσης και εάν βάλω το πσ4 σε rest mode και το αφήσω για μια νύχτα κλειστό, πατάω το κουμπί από το χειριστήριο και δεν ανοίγει καν το μηχάνημα...με κανέναν από τους 2 μοχλούς...επίσης και με το καλώδιο συνδεδεμένο, πάλι δεν ανοίγει...δεν γνωρίζω τι παίζει...μου το κάνει πλ συχνά...τι λέτε να φταίει ;;;
Στου αδερφού μου έκανε rebuild και έσβησε το χειριστήριο από τις συσκευές και το έβαλε πάλι και από τότε του το έκανε μόνο μια φορά.