PDA

View Full Version : Σύνδεση PlayStation VR με PC, X1 κ.ά.



ababapanos
19-10-2016, 01:47
Επίσης αυτό το είδατε? https://youtu.be/R2zKWm6EoTk
τις τελευταίες ώρες βγήκε η είδηση πως μπορείς να συνδέσεις στην είσοδο hdmi της μονάδας του psvr με το Xbox one η το pc και να βλέπεις ότι προβάλει στην λειτουργία cinematic mode.
Θα είχε ενδιαφέρον κάτι τέτοιο. Μπορει κάποιος που διαθέτει να το δοκιμάσει για να μας το επιβεβαιώσει και να μας πει και εντυπώσεις?

ababapanos
19-10-2016, 22:07
ό 1080p δεν θα έχει νόημα μιας και η οθόνη του VR φτάνει μέχρι εκεί. Απλά τα 1080p που δεν είναι streaming περιέχουν περισσότερες πληροφορίες (οπτικές, χρωματικές όπως θέλεις πες το) που βοηθάνε να τα βλέπεις καλύτερα σε οθόνες χαμηλότερης ανάλυσης. Θεωρητικά ακόμα και στο PS4 Pro το Cinematic Mode δεν θα βελτιωθεί. Μόνο όταν θα έχουμε καθαρό 1080p ανά μάτι θα φτάσει το VR τις Full HD τηλεοράσεις μας. Πράγμα που δεν είναι παρά ένα με δύο χρόνια μακρυά, κατά την γνώμη μου. Απλά λόγω κόστους και λόγω του ότι για να καταφέρεις να βγάλεις 1080p σε δύο οθόνες ταυτόχρονα και με 60fps έκαστη θέλεις ένα μηχάνημα ολίγων τι τέρας, για τα σημερινά δεδομένα. Δηλαδή το mid range PC του 2018. Για αυτό και το Scorpio θα είναι οικονομικό όταν βγει, διότι χρησιμοποιεί τα high end components του mid 2016 που τέλος 2017 θα κοστίζουν κάτω της μισής τιμής του σήμερα, όπως και είναι λογικό.

Όσο για το τρίτο μέγεθος του Cinematic Mode, για αυτό το σύγκρινα με το να κάθεσαι στις πρώτες θέσεις ενός κινηματογράφου. Κάποιοι το θέλουν αυτό και τους αρέσει, για κάποιους άλλους είναι κουραστικό. Γενικά το PS VR είναι μια καθαρά προσωπική εμπειρία. Επειδή δεν είναι τέλειο σαν συσκευή ο καθένας μπορεί να ανεχτεί ή όχι τους περιορισμούς του και να χαλαστεί ή να φτιαχτεί με εντελώς διαφορετικά πράγματα.


Μηπως εκανες τελικα την δοκιμη να συνδέσεις το ps vr με xbox one η με PC , να μας πεις εντυπώσεις?

Christos33
19-10-2016, 23:33
Κάμερα δεν χρειάζεται για pc, Xbox η δεν χρειάζεται γιατί δεν είναι 3D...έχω και τα δύο αλλά είναι διαδικασία να βγαλω το κουτί και να το ξανα βαζω μετά στην θέση του (για το pc),στο xbox όταν βρω χρόνο θα το δοκιμάσω.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

odytsak
19-10-2016, 23:36
Cinematic mode θα παίζει σε PC/XBOX1, δεν χρειάζεται η κάμερα.

odytsak
20-10-2016, 16:20
Oταν θα ανοίξεις το κουτί πάνω-πάνω πρώτο-πρώτο θα βρεις το manual,
αναλυτικότατο με νουμεράκια για το κάθε καλώδιο και που μπαίνει.

https://pbs.twimg.com/media/Cuka4nhWIAAYprI.jpg:large

cocous
20-10-2016, 16:22
Οπότε με τον ίδιο τρόπο που θα έβαζα τα καλώδια στο ps4 τα βάζω στο PC?

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

odytsak
20-10-2016, 16:36
Εγώ τόση ώρα για PS4 μιλάω, για PC δεν γνωρίζω.

cocous
20-10-2016, 16:37
Χα χα χα Δεν πειράζει. Απλά θέλω να το συνδεσω να δω λιγο την οθόνη του.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ababapanos
20-10-2016, 17:12
Χα χα χα Δεν πειράζει. Απλά θέλω να το συνδεσω να δω λιγο την οθόνη του.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δυστηχως δεν γινεται, και εγω το ιδιο πρόβλημα εχω που πηρα το VR και περιμένω το ps4 pro.

ειτε σε xbox one ,ειτε σε PC , ειτε σε οποιαδήποτε συσκευη με HDMI το συνδέσεις για να δεις εικονα θελει να ειναι συνδεδεμένο με usb σε ps4....

cocous
20-10-2016, 19:20
Παιδιά βρήκα ένα βίντεο που δείχνει τροπο που συνδέεται χωρίς να χρειάζεται το usb. Λοιπόν δινω link
https://gaming.youtube.com/watch?v=yY4Efw4lnS4
Το θεμα ειναι οτι φοβαμαι να το δοκιμασω διοτι αυτος δεν δειχνει εικονα παρα μονο συνδεσμολογια. Μιλαμε εχω μπει στην μπριζα.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ababapanos
20-10-2016, 20:21
και γιατι φοβασαι? δεν μπορει να παθει κατι... το πολυ πολυ να μην σου δειξει εικονα!

Παντως ειναι πολλοι που το συνδεουν κανονικα και σε PC και σε xbox one, απλα λενε οτι θελει να συνδεεται και με ps4... τωρα αν βρεθηκε νεος τροπος που να μην χρειαζεται το ps4 , ακομα καλυτερα!

cocous
20-10-2016, 20:32
Αυτο υποτιθεται οτι δεν χρειαζεται το καλωδιο.Τουλαχιστον ετσι δειχνει στο βιντεο. Τωρα τι να πω? Φοβαμαι μην τυχον βραχυκυκλωσει τιποτα.
Εντωμεταξυ ο ιδιος πρεπει να εχει ποσταρει και βιντεο με τα VR στο PC που παιζει 3D ταινιες μεσω KODI. Με λιγα λογια τα γυαλακια της Sony μπορουμε να τα εκμεταλευτουμε με αρκετους τροπους.

ababapanos
20-10-2016, 20:38
το ειδα το βιντεο , αλλα και παλι δεν καταλαβα , τι διαφορετικο κανει αυτος στην συνδεσμολογια που δεν χρειαζεται το ps4?

- - - Updated - - -

Παντως δεν μπορει να γινει αυτο που φοβασαι. δηλαδη να βραχυκικλωσει. ουτε τεχνικα στέκει κατι τετοιο για να ειναι αδυνατον να χαλασει επειδη του συνδεεις πανω HDMI . αν ηταν ετσι καθε ενας που αγοραζε το VR και του τραβήχτηκε λιγο πχ το καλώδιο usb η ξέχασε να το συνδεσει , να του βραχικυκλωνε η να χαλαγε , δεν θα προλαβενε η sony να τα αντικαταστησει...

cocous
20-10-2016, 20:41
Μηπως παιζει ρολο που συνδεει το ιδιο καλωδιο στο κουτι και τρικαρει την ολη φαση? Δεν ξερω. Παντως με εχει φαει η περιεργεια να το δοκιμασω. Θα περιμενω λιγο και ισως το κανω.

ababapanos
20-10-2016, 20:46
δεν εχω καταλαβει την συνδεσμολογια που κανει γιατι δεν ξερω και πολυ καλα αγγλικα για να καταλαβω ακριβώς διαφορα κανει απο τους αλλους στην συνδεσμολογια, αν πάντως καταλαβαινα, θα το δοκίμαζα εγω και θα σου ελεγα αν δουλευει μιας και οπως σου ειπα δεν υπαρχει κανενας κινδυνος να παθει κατι

cocous
20-10-2016, 20:53
Καταρχην συνδεει το κουτακι του PSVR με το ρευμα. Μετα συνδεει την μια ακρη του καλωδιου του PSVR πανω στο κουτι και την αλλη στο hdmi του υπολογιστη. Μετα παιρνει ενα καλωδιο hdmi και το συνδεει απο την μια μερια στην αλλη στο ιδιο το κουτι. Βασικα ειναι ξεκαθαρο το τι κανει αλλα εγω ψιλοφοβαμαι. Αλλα ποσο θα κρατηθω δεν ξερω.:)

ababapanos
20-10-2016, 21:04
ναι αλλα ποιο απο τα δυο καλωδια του ps vr συνδεει στο κουτι? επισης στο βιντεο δεν βλεπω πιο καλώδιο συνδεει με το PC? το κουτι το εχει ιδη ανοιχτο οταν το κανει η πρωτα το συνδεει και το ανοιγει μετα? επεισης στο pc πρωτα δεν θελει ιδικο software για 3D για να χωριζει την εικονα η καρτα γραφικων στα δυο για να μπορει να το δειξει σωστα το VR? πραγματικα αν ειχα ξεκαθαρη εικονα για ολα αυτα θα το ειχα κανει ειδη! :)

cocous
20-10-2016, 21:18
Οπως και να χει το PSVR δεινει δυο καλωδια. Ενα hdmi και ενα αλλο προτυπο της Sony οποτε το αλλο συνδεει στο κουτι και το κανονικο hdmi στο PC. επισης απο την στιγμη που θα συνδεθει στο pc λογικα θα εχει εικονα.

Dragonpaul
20-10-2016, 21:20
Παιδιά, παρόλο που τα όσα λέτε ειναι χρήσιμα σε όλους μας, εδώ ειναι το νήμα με τις πρώτες εντυπώσεις...
Επειδη καλο ειναι να υπάρχουν, ίσως πρέπει να μεταφερθούν στο κατάλληλο νήμα.

Error Flynn
20-10-2016, 21:23
Παιδιά σόρρυ κιόλας αλλά το παρόν νήμα είναι για να γράφουμε εντυπώσεις μας και όχι εντυπώσεις άλλων οι οποίοι κάνουν ένα βίντεο που στο φινάλε είναι και ακαταλαβίστικο.
Καταλαβαίνω και συμμερίζομαι την κάψα σας για να το δείτε αλλά ας μείνουμε σε αυτό που ορίζει ο τίτλος του νήματος. :)

ababapanos
20-10-2016, 21:26
Οπως και να χει το PSVR δεινει δυο καλωδια. Ενα hdmi και ενα αλλο προτυπο της Sony οποτε το αλλο συνδεει στο κουτι και το κανονικο hdmi στο PC. επισης απο την στιγμη που θα συνδεθει στο pc λογικα θα εχει εικονα.

Αυτο το εκανα αλλα δεν εχει λογικη γιατι η υποδοχη HDMI που μένει ελευθερη στο κουτι ειναι η HDMI TV που ειναι για να στελνει εικονα στην TV και οχι για να λαμβανει σημα απο το PC. οποτε κατι εχω κανει λαθος στην συνδεσμολογια. δεν μπορω να βοηθησω παραπανω. το εκανα το εχω εδω μπροστα μου αλλα δεν καταλαβαινω τι κανω λαθος. αφου εσυ το εχεις καταλαβει καντω και πες και σε μας πως να το κανουμε αν σου δουλεψει.

Παρακαλω πολυ ενας mod να μεταφερει την συζητηση μας στο καταλληλο τοπικ

cocous
20-10-2016, 21:28
Καταρχην αν γινεται η συζητηση να παει καπου αλλου οπως λεει ο Πάνος πιο πανω. Τωρα τι να πω ρε συ. Στο Βιντεο δειχνει οτι αφηνει κενη μονο την θυρα hdmi που βρισκεται στην ακρη απο την μερια που ειναι η τροφοδοσια. Αν το εκανες ετσι και δεν δουλευει τοτε θα ειναι μουφα η δουλεια. Παντως θα το ψαξω και θα ενημερωσω αν βρω κατι αλλο.

Christos33
20-10-2016, 21:36
Αυτο το εκανα αλλα δεν εχει λογικη γιατι η υποδοχη HDMI που μένει ελευθερη στο κουτι ειναι η HDMI TV που ειναι για να στελνει εικονα στην TV και οχι για να λαμβανει σημα απο το PC. οποτε κατι εχω κανει λαθος στην συνδεσμολογια. δεν μπορω να βοηθησω παραπανω. το εκανα το εχω εδω μπροστα μου αλλα δεν καταλαβαινω τι κανω λαθος. αφου εσυ το εχεις καταλαβει καντω και πες και σε μας πως να το κανουμε αν σου δουλεψει.

Παρακαλω πολυ ενας mod να μεταφερει την συζητηση μας στο καταλληλο τοπικ
Λογικά θα είναι απλο το καλώδιο που μπαίνει ps4 θα είναι στο pc και το αλλο κανονικά στην οθόνη όπως θα έμπαινε με το ps4.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ababapanos
20-10-2016, 21:52
Λογικά θα είναι απλο το καλώδιο που μπαίνει ps4 θα είναι στο pc και το αλλο κανονικά στην οθόνη όπως θα έμπαινε με το ps4.


μα το καλοδειο που συνδεεται στο ps4 αντι για το PC στο βιντεο δειχνει οτι το δυνδεει παλι στο κουτι απο την απεναντι πλευρα, για αυτο εγραψα οτι κατι δεν εχει λογικη... εγω τουλαχιστον δεν ξερω σε πια υποδοχη πρεπει να συνδεσω το pc.

Και οπως εγραψα παραπανω καλο ειναι να μην συννεχισουμε εδω αλλα να μεταφερθει η συζητηση στο ανάλογο τοπικ ...

ΥΓ: cocus δοκιμασε το και εσυ σε παρακαλω και πες μας , οπως βλεπεις δεν επαθε τιποτα το δικο μου. μην φοβασαι... Δοκίμασε μηπως και τα καταφερεις εσυ που το καταλαβες

Christos33
20-10-2016, 21:57
μα το καλοδειο που συνδεεται στο ps4 αντι για το PC στο βιντεο δειχνει οτι το δυνδεει παλι στο κουτι απο την απεναντι πλευρα, για αυτο εγραψα οτι κατι δεν εχει λογικη... εγω τουλαχιστον δεν ξερω σε πια υποδοχη πρεπει να συνδεσω το pc.

Και οπως εγραψα παραπανω καλο ειναι να μην συννεχισουμε εδω αλλα να μεταφερθει η συζητηση στο ανάλογο τοπικ ...

ΥΓ: cocus δοκιμασε το και εσυ σε παρακαλω και πες μας , οπως βλεπεις δεν επαθε τιποτα το δικο μου. μην φοβασαι... Δοκίμασε μηπως και τα καταφερεις εσυ που το καταλαβες
Θα δοκιμάσω στο xbox one, βαριέμαι pc αλλά όπως το λεω έχει νόημα γιατί η έξοδος εικόνας απο το pc παει στο κουτί και μετά στην TV, δεν λειτουργεί σαν 3D το είπαμε μονο σαν μεγάλη οθόνη μεσα στο VR.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

cocous
20-10-2016, 21:57
Θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω. Απλα ισως να μην προλαβω τωρα διοτι θα βγω εξω σε λιγο αλλα θα μεινω στην κουβεντα διοτι θα απαντω με το κινητο. Αυριο ομως σιγουρα.

EDIT: Δοκιμαζω τωρα και ενημερωνω

ababapanos
20-10-2016, 22:03
Θα δοκιμάσω στο xbox one, βαριέμαι pc αλλά όπως το λεω έχει νόημα γιατί η έξοδος εικόνας απο το pc παει στο κουτί και μετά στην TV, δεν λειτουργεί σαν 3D το είπαμε μονο σαν μεγάλη οθόνη μεσα στο VR.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ok! αναμένω τα νεότερα! :)

cocous
20-10-2016, 22:12
Δουλευει ρε συ κανονικα. Εχω την επιφανεια εργασιας στο VR

ababapanos
20-10-2016, 22:30
Που το συνδεσες το pc? εκει που γράφει HD tv? πως φαινεται η εικονα; Φαινεται καθαρή η θολή; Αν μπορείς δείξε μου με 2-3 φωτό την συνδεσμολογία να το κανω και εγω

cocous
20-10-2016, 22:57
Που το συνδεσες το pc? εκει που γράφει HD tv? πως φαινεται η εικονα; Φαινεται καθαρή η θολή; Αν μπορείς δείξε μου με 2-3 φωτό την συνδεσμολογία να το κανω και εγω

Λοιπον εκανα οτι εκανε και αυτος ακριβως. Το περιεργο βυσμα στο κουτι και το hdmi που ερχεται απο το VR στο PC. Συνδεσα και το HDMI που εχει στην συσκευασια οπως το βιντεο και εδωσα ρευμα. Ανοιξα τα vr και ειχα εικονα απο το pc. Ταυτοχρονα εχω και το pc συνδεμενο και με dvi και προσπαθησα να το ρυθμισω. Ομως η εικονα ειναι παραμορφωμενη. Δεν βλεπω καλα. Μου βγηκανε τα ματια ρε συ. Το μονο που μπορεις να δεις ειναι αν αναβει σαν οθονη.

ababapanos
20-10-2016, 23:01
Για αυτο σου έγραψα πιο πάνω οτι θέλει προγραμμα που χωρίζει την εικονα του pc στα δυο για να φανεί σωστά

teras1
20-10-2016, 23:04
Καλησπέρα σε όλους...

Πρίν από λίγες μέρες αγόρασα το Playstation VR Worlds.



Ευχαριστούμε για τις αναλυτικότατες εντυπώσεις Βασίλη!

Τώρα στο θέμα μας..
Είδα σε βιντεάκι ότι κάποιος κατάφερε να κάνει την τηλεόρασή του, κουμπαρά. Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα να βρώ ένα τρόπο να συνδέσω το PSVR με την τηλεόραση και να μπορώ να μαζεύω και χρήματα παίζοντας για να κάνω απόσβεση της επένδυσης, θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να καταλάβω τη συνδεσμολογία γιατί ο μάστορας τα λέει πολύ γρήγορα.


https://youtu.be/PKtjkFe7RU8

Υ.Γ Άντε ρε μοντς, μεταφέρετε το θέμα στο κατάλληλο νήμα ντε!

https://image.winudf.com/17/0e540620b5eaa3/screen-1.jpg

cocous
20-10-2016, 23:12
Για αυτο σου έγραψα πιο πάνω οτι θέλει προγραμμα που χωρίζει την εικονα του pc στα δυο για να φανεί σωστά
Ρε συ πες μου λιγο, οταν δινεις ρευμα στο κουτι ο ανεμιστηρας του γυρναει γιατι σε μενα δεν γυριζει.

ababapanos
20-10-2016, 23:22
Ρε συ πες μου λιγο, οταν δινεις ρευμα στο κουτι ο ανεμιστηρας του γυρναει γιατι σε μενα δεν γυριζει.

Όχι δεν ακούγεται

cocous
20-10-2016, 23:40
Σε μενα δεν γυριζει καθολου. Ισως να πρεπει να συνδεθει στο ps4 για να γυρισει. Ποιος ξερει. Οποτε μην ανησυχω. Ουτε σε σενα γυριζει η καταλαβα λαθος;
Τωρα παιδια κατι αλλο. Οσο το κοιταζα και το ξανακοιταζα βαζοντας διαφορα χρωματα στην οθονη του PC εντωπισα και γω σε ενα σημειο κατι σαν κοκκινη πολυ μικρη κουκιδα.(Μπορει και καμμενο πιξελακι) βεβαια για να το δεις πρεπει να κανεις ταμα και φαινεται στο λευκο αλλα δεν ξερω αν στην συνδεση με το ps4 εντοπιζεται πιο ευκολα διοτι εκει θα φαινεται κανονικα και οχι ετσι οπως εβλεπα στον υπολογιστη. Εντομεταξυ σημερα που πηρα την Sony επιτηδες να ρωτησω για το συγκεκριμενο θεμα γνωριζοντας απο τον PDS μου ειπανε οτι δεν καλυπτεται κατι τετοιο ειδικα αν δεν ενοχλει. Η αληθεια ειναι οτι αλλες φορες το εβλεπα αλλες οχι αλλα παντα επρεπε να εστιασω και να προσπαθησω να το δω.

ababapanos
21-10-2016, 00:02
Σε μενα δεν γυριζει καθολου. Ισως να πρεπει να συνδεθει στο ps4 για να γυρισει. Ποιος ξερει. Οποτε μην ανησυχω. Ουτε σε σενα γυριζει η καταλαβα λαθος;
Τωρα παιδια κατι αλλο. Οσο το κοιταζα και το ξανακοιταζα βαζοντας διαφορα χρωματα στην οθονη του PC εντωπισα και γω σε ενα σημειο κατι σαν κοκκινη πολυ μικρη κουκιδα.(Μπορει και καμμενο πιξελακι) βεβαια για να το δεις πρεπει να κανεις ταμα και φαινεται στο λευκο αλλα δεν ξερω αν στην συνδεση με το ps4 εντοπιζεται πιο ευκολα διοτι εκει θα φαινεται κανονικα και οχι ετσι οπως εβλεπα στον υπολογιστη. Εντομεταξυ σημερα που πηρα την Sony επιτηδες να ρωτησω για το συγκεκριμενο θεμα γνωριζοντας απο τον PDS μου ειπανε οτι δεν καλυπτεται κατι τετοιο ειδικα αν δεν ενοχλει. Η αληθεια ειναι οτι αλλες φορες το εβλεπα αλλες οχι αλλα παντα επρεπε να εστιασω και να προσπαθησω να το δω.


Δοκιμασες με το Tridef3D για να δεις σωστα οπως σου εγραψα και πιο πανω?
Υπαρχει και βιντεο με οδηγιες... δες εδω https://www.youtube.com/watch?v=nozdW_4cwBM

cocous
21-10-2016, 00:14
Οχι δεν δοκιμασα διοτι στραβωθηκα πραγματικα. Δεν φαινοτανε καλα και δεν μπορεσα να το ρυθμισω. Δεν με πειραζει εξαλου ηθελα πιο πολυ να δω αν ειναι ενταξει αν και ξενερωσα με αυτο το κουκιδακι που ειδα. Ομως πρεπει να ειναι πολλα ετσι αλλα δεν μπορεις να τα παρατηρησεις ευκολα και με μια ματια στο internet ηδη αρκετοι παραπονιουνται. Εγω παντως προσπαθουσα να το δω και αλλες φορες τα καταφερνα αλλες οχι και βρισκοτανε στον δεξι φακο. Αγορινα μου τελικα δεν μου απαντησες. Ο ανεμιστηρας δουλεψε σε σενα η οχι? Μπορει να μας πει καποιος που το δουλευει κανονικα αν το fan δουλευει η οχι? η πρεπει να ζεσταθει για να ξεκινησει?

Dragonpaul
21-10-2016, 00:16
Παιδιά, είστε απλα απαράδεκτοι!!!! Έχουν παραπονεθεί τουλάχιστον 3 ατομα εδώ μεσα οτι είστε εκτος θέματος και συνεχίζετε σα να μη τρέχει τιποτα!!! Οκ, καταλαβαίνω πως ζητήσατε κι εσείς να μεταφέρει κάποιος την κουβέντα, αλλα οι mods δεν ειναι υποχρεωμένοι να βρίσκονται πάνω απο εναν υπολογιστη διαρκώς. Έχουν και ζωή... Εσείς οχι μονο δεν μεταφέρετε τη συνέχεια της κουβέντας εκει που πρεπει, αλλα αλλαζετε και θέμα που ειναι ΠΑΛΙ off topic.
Λιγο φιλότιμο...

cocous
21-10-2016, 00:21
Παιδιά, είστε απλα απαράδεκτοι!!!! Έχουν παραπονεθεί τουλάχιστον 3 ατομα εδώ μεσα οτι είστε εκτος θέματος και συνεχίζετε σα να μη τρέχει τιποτα!!! Οκ, καταλαβαίνω πως ζητήσατε κι εσείς να μεταφέρει κάποιος την κουβέντα, αλλα οι mods δεν ειναι υποχρεωμένοι να βρίσκονται πάνω απο εναν υπολογιστη διαρκώς. Έχουν και ζωή... Εσείς οχι μονο δεν μεταφέρετε τη συνέχεια της κουβέντας εκει που πρεπει, αλλα αλλαζετε και θέμα που ειναι ΠΑΛΙ off topic.
Λιγο φιλότιμο...
Εχεις δικιο φιλε μου. Σταματαω εδω. Ας μεταφερθει καπου η συζητηση. ΣΥΓΝΩΜΗ

Dragonpaul
21-10-2016, 00:25
Δεκτή, εννοείται! :)
Απλα συνεχίστε στο σωστό θέμα, διότι όσα γράφετε ειναι ενδιαφέροντα και θα χρησιμεύσουν. Δεν ειναι αναγκη να σταματήσετε.

cocous
21-10-2016, 00:31
Ναι φίλε μου. Όταν με το καλό θα μεταφερθεί η συζήτηση θα υπάρξει και συνέχεια. Απλά παρασυρθηκαμε.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Leon_DiZ
21-10-2016, 00:35
Μεταφέρθηκαν.. 41 posts... με πεθάνατε..

Ο τίτλος είναι σωστός;; Αυτό δεν είναι το θέμα;; :P :P

Christos33
21-10-2016, 00:41
Νομίζω είναι γενικο όχι μονο pc και xbox συνδέεται :D

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ababapanos
21-10-2016, 01:27
το δοκίμασα και εγω . ευτυχως δεν ειδα καποιο καμένο πιξελ , αλλα ακομα και με το tridef η εικονα ειναι πολυ κουραστική σε σημείο να πανε να σε πονέσουν τα μάτια σου οποτε για 1 λεπτο το φορεσα και το άφησα. Λογικά θελει ρυθμίσεις , γιατι για να λεει τοσος κοσμος οτι το δουλευει σε PC και σε xbox one χωρις προβλημα,αρα κατι εμεις κανουμε λαθος...

cocous
21-10-2016, 15:22
Ναι σίγουρα κάτι θα θελει. Πάντως υπάρχουν αρκετοί τρόποι εκμεταλευσης στο pc. Σίγουρα κάποια στιγμή θα βγει άκρη σε όλο αυτό.

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk