PDA

View Full Version : δουλευουμε για.....να εχουμε !!!!!!



NEKTARIOSmajor
16-01-2008, 19:54
:tiphat:Καλησπερα παιδια σε ολους σας.Λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων θα μεταβω απο το Σαββατο 19/01/2008 στη Σπαρτη και θα λειψω για 2/μιση μηνες περιπου μεχρι και αρχες Απριλη.Στεναχωριεμαι αφανταστα που δεν θα καταφερουμε να λιωσουμε στο call of duty 4 το χειμωνα που διανυουμε και να ζεστανουμε τις κρυες ωρες του ανεβαζωντας την αδρεναλινη μας στα υψη παιζοντας το αγαπημενο μας παιχνιδι.Κριμα ακομα και για το γεγονος οτι γνωρισα πολλους απο εσας στο forum αυτο μεσα σε δυο μερες και δεν καταφερα να παιξω αρκετα μαζι σας.:blush:Μια σταση εδω που λεει και ο Μητροπανος για να σας παρακαλεσω να μην με βγαλετε απο τις λιστες των φιλων σας.Οχι τιποτα αλλο αλλα θα ειναι αδικο να συμβει αυτο επειδη απλα και μονο θα με βλεπετε Σ.Υ.Ν.Ε.Χ.Ε.Ι.Α OFLINE γι αυτο προσπαθω να σας Π.Ρ.Ο.Λ.Α.Β.Ω !!!!!Δεν σας ειπα ομως το κυριοτερο.Οτι εχω 2 playstasion 3 και τη ΡΕΖΕΡΒΑ θα την παρω μαζι μου στη Σπαρτη μηπως και καταφερω να κλεψω λιγο απο τον επαγγελματικο χρονο μου και τα πουμε εστω για λιγο στα κλεφτα που λενε:hide:!!!!!Και μακαρι να καταφερω απο κανενα ΙΝΤΕΡΝΕΤ CAFE να παιξουμε το αγαπημενο μας game!!!!!!Για τοσο πορωση μιλαμε.Ομως πανω απο ολα η δουλεια γιατι αν δεν δουλεψουμε πολυ απλα δεν θα απολαμβανουμε ουτε call of duty αλλα και πολλα ακομα χρησιμα στοιχεια και πραγματα μεσα απο την ζωη μας.
Γι αυτο δουλευουμε για να εχουμε που λενε ρε αδερφε.
Και η Σπαρτη δυστηχως ειναι μεσα στις επαγγελματικες μου υπωχρεωσεις αναποφευκτη !!!Δεσμευομαι να τα λεμε μεσα απο το αγπημενο μας forum και αν εχω και τιποτα νεα για τα παιχνιδια που αναμενουμε ολοι μας θα ειστε οι πρωτοι που θα τα μαθαινετε γιατι ετσι κανουν και οι υπολοιποι συναδελφοι gamers μας τα λενε πρωτοι.Ειπαμε internet cafe !!!!Μου εμειναν 2 ακομα μερουλες γι αυτο ελπιζω να καταφερουμε να παιξουμε τιποτα αν και απ οτι διαπιστωσα το call of duty τωρα τελευταια τρωει κοληματα με τους servers.Καλο game λοιπον μεχρι την Παρασκευη και μετα καλο μου ταξιδι!!!!!!!:tiphat:

desperate_gamer
17-01-2008, 02:01
καλή επιτυχία και καλό κουράγιο στις δουλειές σου! :d