PDA

View Full Version : Νέο Jak and Daxter;



Dragonpaul
20-03-2016, 23:02
Το επόμενο παιχνίδι της Naughty Dog είναι το νέο Jak and Daxter; (http://unboxholics.com/news/gaming/14284-to-epomeno-paixnidi-ths-naughty-dog-einai-to-neo-jak-and-daxter)

Nerven
21-03-2016, 01:06
Για TLOU2 το κόβω το επόμενο. Δεν νομίζω να γυρίσουν σε κάτι πιο χαριτωμένο όπως έχουν πει πολλές φορές οι ίδιοι ότι μαζί τους ωρίμασαν και οι τίτλοι τους που απευθύνονται πλέον σε πιο mature κοινό.

Slay
21-03-2016, 10:11
Ακριβως, μαλλον καποιοι ψαχνουν για κλικς. Ποιο πιθανο θα εβλεπα να δωθει το παιχνιδι σε μια αλλη ομαδα για αναπτυξη υπο την επιβλεψη της ND, παρα να το κανουν οι ιδιοι. Αλλωστε δεν υπαρχει καν πιεση απο τον κοσμο για νεο jax , ολοι το crush ζητανε που επισης δεν το βλεπω να γινεται για πολλους λογους.

mihalis13
21-03-2016, 10:42
Αδιάφορη είδηση η συγκεκριμένη για μένα. Έχω παίξει λίγο στο vita αλλά δεν είχα τρελαθεί. Αλλά φταίει οτι γενικά δεν είμαι fan των platform.
Νομίζω μετά τα Uncharted και ειδικά με το The Last Os Us η ND κινείται σε άλλα μονοπάτια. Όπως λέει και ο Nerven ωρίμασαν.
Δεν θέλω απαραίτητα να δω TLOU2, αλλά σίγουρα ένα ώριμο παιχνίδι με μια ωραία ιστορία.

panos74gr
23-03-2016, 13:51
Θα απογοητευτώ αν ανακοινωθεί ότι δουλεύουν σε επόμενο jak ή και crash.

Θέλω TLOU 2 ή έστω κάτι αντίστοιχα ενήλικο.

Αν κάνουν νέο IP θα ήθελα κάτι στο μέλλον/διάστημα.

Slay
23-03-2016, 14:03
Αν κάνουν νέο IP θα ήθελα κάτι στο μέλλον/διάστημα.

savage starlight

michael92
01-04-2016, 22:54
Ένα μικρό team της ND (20 άτομα) Θα μπορούσε να δουλέψει σε ένα νέο Jak. Το Crash δύσκολα καθώς ανήκει στην Activision, πρέπει πρώτα να ακούσουμε rumors για εξαγορά του IP.