PDA

View Full Version : FIFA16 Championship



AlexandrosQV
03-12-2015, 10:34
1 συμμετοχή
ακόμα για να ξεκινήσουμε!


_____________________



Μορφή διοργάνωσης

Κύπελλο, διπλοί νοκ άουτ αγώνες, ο τελικός μονός αγώνας.


Κανονισμοί

Διάρκεια Ημιχρόνου: 10 λεπτά
Έλεγχος: ελεύθερος
Ταχύτητα Παιχνιδιού: κανονικό
Τύπος Squad: Online


Ομάδες


Μόλις συμπληρωθούν οι συμμετοχές, θα επιλέξουμε από μία ομάδα με 4 αστέρια*
και στη συνέχεια θα γίνει κλήρωση για το ποιος θα πάρει ποια.
*Δεν μας επηρεάζει μελλοντική ενημέρωση οπου ενδεχομένως αλλάξει τα στατιστικά - αστέρια στις ομάδες.


Άλλες διευκρινίσεις

Ο καθένας παίζει ελεύθερα με ότι τρόπο θέλει, με ότι σύστημα θέλει κτλ.

AlexandrosQV
03-12-2015, 10:48
http://i.imgur.com/nns8thC.png



Οι αντιστοιχίες θα βγουν μετά από κλήρωση μόλις κλείσουν οι συμμετοχές.

________________

Χρονολόγιο Κυπέλλου

Δήλωση συμμετοχής endrinos
Δήλωση συμμετοχής pablosfinos
Δήλωση συμμετοχής kefis
Δήλωση συμμετοχής mikey1878osfp
Δήλωση συμμετοχής geoponos13
Δήλωση συμμετοχής KRI3L3SIS
Δήλωση συμμετοχής AlexandrosQV
Δημιουργία τουρνουά

Kapa
03-12-2015, 11:04
Αρχικα μπραβο για το ενδιαφερον δημιουργιας τουρνουα.

Εχω να κανω 2 παρατηρησεις πριν ξεκινησεις την ολη διαδικασια και αν θες τις σκεφτεσαι.

1- Ειναι προτιμοτερο να ορισεις εσυ ο ιδιος τις ρυθμισεις του τουρνουα, παρα να περιμενεις 10 διαφορετικες αποψεις που στο τελος δεν θα καταληξουν πουθενα. Οριζεις εσυ και στη συνεχεια οσοι θελουν δηλωνουν συμμετοχη.

2- Οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι και καποιας ηλικιας, εχουν παιδια ή οτιδηποτε αλλο τους τρεχει στη ζωη τους. Οποτε χρειαζεται μια ελαστικοτητα προς ολα τα παιδια. Οι λεξεις "ισοβιος αποκλεισμος" ακουγονται λιγακι off ακομα και σε αυτους που θελουν να δηλωσουν συμμετοχη.

Καλη συνεχεια!

AlexandrosQV
03-12-2015, 13:30
Αρχικα μπραβο για το ενδιαφερον δημιουργιας τουρνουα.

Εχω να κανω 2 παρατηρησεις πριν ξεκινησεις την ολη διαδικασια και αν θες τις σκεφτεσαι.

1- Ειναι προτιμοτερο να ορισεις εσυ ο ιδιος τις ρυθμισεις του τουρνουα, παρα να περιμενεις 10 διαφορετικες αποψεις που στο τελος δεν θα καταληξουν πουθενα. Οριζεις εσυ και στη συνεχεια οσοι θελουν δηλωνουν συμμετοχη.

2- Οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι και καποιας ηλικιας, εχουν παιδια ή οτιδηποτε αλλο τους τρεχει στη ζωη τους. Οποτε χρειαζεται μια ελαστικοτητα προς ολα τα παιδια. Οι λεξεις "ισοβιος αποκλεισμος" ακουγονται λιγακι off ακομα και σε αυτους που θελουν να δηλωσουν συμμετοχη.

Καλη συνεχεια!

Γεια σου Kapa. Σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου. Λοιπόν, για τις πολύ βασικές επιλογές δεν νομίζω να υπάρξουν πολλές διαφορετικές απόψεις. Οπότε σκέφτομαι να το παμε πλειοψηφικά. Απο κει και πέρα καθε άλλη σκέψη απο καθε ενδιαφερόμενο για μένα ειναι ευπρόσδεκτη και μπορεί να βγαλει εν τέλη κατι πιο ωραίο απ το μοντέλο πρωταθλήματος που εχω σκεφτεί εγω στο μυαλό μου. Και στο τέλος δεν νομίζω να στραβώσει κανεις αν τελικά δεν γίνει οτι ακριβώς ειχε σκεφτεί - προτείνει.

Τωρα για το "ισόβιος αποκλεισμός" διαβάζεται αρκετά βαρύ έχεις δίκαιο. Και το έγραψα λανθασμένα πολύ γενικώς. Στην εφαρμογή του θα ισχύσει για πολύ ειδικές περιπτώσεις. Ας πούμε κάποιος δηλώνει συμμετοχή, παίζει 2-4 ματς και μετα εξαφανίζεται χωρίς να ενημερώσει κανέναν για το οτιδήποτε... Ε για αυτόν τον κατεργαρη νομίζω οτι θα πρέπει να ισχύσει και με το παραπάνω ο ισόβιος αποκλεισμός. Τωρα αν σε κάποιον άλλον παρουσιαστεί ενα θέμα (μικρό η μεγάλο) προσωπικο και ΑΠΛΑ ενημερώσει οτι είτε θα καθυστερήσει λιγο να ολοκληρώσει τους αγώνες του είτε οτι δεν μπορεί να συνεχίσει, σε αυτόν δεν προτίθεμαι να του επιβάλλω καμια οποιαδήποτε "τιμωρία" φυσικά. Και το κενό, αν υπάρξει, θα βρούμε τροπο να το καλύψουμε μετα.

Tsoupri.
03-12-2015, 21:44
Μακάρι να μαζευτούμε!!

AlexandrosQV
14-12-2015, 16:48
UPDATE. Ανανεωσα λιγακι το θεμα.

Ακουει κανεις; :P

geoponos13
27-12-2015, 20:23
mesa kai egw geoponos13

kippy18
06-01-2016, 23:07
Mesa kai egw!

emerson
08-01-2016, 14:52
και εγω μεσα!!! το psn μου ειναι ''kefis'' οποιος ειναι με κανει add

PabloSfinos
09-02-2016, 10:58
παιδια θα γινει νεο τουρνουα? pablosfinos λεγομαι καντε με add όποιος θέλει

polakis
11-02-2016, 12:34
Παιδια κανενα τουρνουα με manual χειρισμο για σοβαρη μπάλα δεν θα γίνει;

Tsoupri.
11-02-2016, 21:55
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160211/2be71ca82bac3f891f13a09a7b288eee.jpg

Άντε να μαζευτούμε για κανένα καλό τουρνουά!!! ;-)
Οποιος θέλει ας με κάνει add.


Sent from my iPhone using Tapatalk

PabloSfinos
12-02-2016, 09:27
αυτο που ειναι σε εξελιξη εχει τελειωσει; προς το παρων ειμαστε 3 για καποιο νεο.

AlexandrosQV
12-02-2016, 11:57
Δεν έχει καν αρχίσει. Θα συμμετέχεις PabloSfinos; Εσύ polakis;


Sent from my iPhone using Tapatalk

PabloSfinos
12-02-2016, 14:03
Ναι θα συμμετέχω βάλε με μέσα

Tsoupri.
12-02-2016, 18:38
Κι εγώ σίγουρα!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

AlexandrosQV
12-02-2016, 18:40
Ωραία. Θελουμε άλλους δύο ή έναν αν συμμετάσχει και ο polakis.


Sent from my iPhone using Tapatalk

jden
13-02-2016, 23:59
Βαλτε κ εμενα αν κ δεν ειμαι πολυ καλος.Psn id:Dendrinos

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

PabloSfinos
16-02-2016, 09:35
Ελα 1 ακομη!!!!!!!! Προτείνω να ξεκινήσουν τα ζευγάρια μεχρι να βρεθεί και ο τελευταίος :)