PDA

View Full Version : ΕΡΕΥΝΑ: Η συμβολή του αθλητισμού στην βιώσιμη περιφερειακή ανάπτυξη και τον τουρισμό.



Peteoklis
31-07-2015, 15:41
Συνφορουμίτες καλησπέρα σας,

Το παρόν ερωτηματολόγιο έχει σχεδιαστεί στα πλαίσια εκπόνησης της διδακτορικής διατριβής μου στο Χαροκόπειο Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Σκοπός της έρευνας είναι η μελέτη της συμπεριφοράς των τουριστών (Ελλήνων και Ξένων) και το αν αυτοί ικανοποιούνται και σε ποιο βαθμό από την παροχή ή μη αθλητικών υπηρεσιών κατά την διάρκεια των ταξιδιών τους σε διάφορες περιοχές της Ελλάδας. Επίσης, σκοπός της έρευνας είναι να διερευνηθεί αν και σε ποιο βαθμό συμβάλει ο αθλητισμός και κατ' επέκταση ο αθλητικός τουρισμός στην βιώσιμη περιφερειακή ανάπτυξη της χώρας.

Η συμμετοχή σας στο ερωτηματολόγιο μέσω google docs είναι ανώνυμη. Οι απαντήσεις σας θα κρατηθούν απολύτως εμπιστευτικές και θα χρησιμοποιηθούν μόνο για στατιστικούς σκοπούς και μόνο στα πλαίσια ακαδημαϊκής έρευνας.

Στο τέλος του μηνύματος παρατίθεται ένας σύνδεσμος που σας οδηγεί στο ερωτηματολόγιο το οποίο απλώς συμπληρώνετε και υποβάλετε κάνοντας κλικ στο πλήκτρο "υποβολή".

Εάν έχετε την δυνατότητα, σας παρακαλώ πολύ προωθήστε το και σε γνωστούς σας προκειμένου να συγκεντρωθεί ο απαιτούμενος αριθμός απαντήσεων για την έρευνα μου.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης Παναγιωτόπουλος

Για την συμπλήρωση του ερωτηματολογίου επιλέξτε τον παρακάτω σύνδεσμο:

To fill it out, visit:
https://docs.google.com/forms/d/1kGtz34HhxkT4A376SiMHRbctDV_VE9Bnp4NA_X1FLE8/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link


ΥΓ: Η φόρμα θα δέχεται απαντήσεις μέχρι περίπου 15 - 20 Σεπτέμβρη οπότε σας παρακαλώ μέχρι τότε βοηθήστε με αν μπορείτε να λάβω όσο περισσότερες απαντήσεις γίνεται προωθώντας το και εσείς αν έχετε την δυνατότητα. Ευχαριστώ και πάλι.

Nikoladim
31-07-2015, 15:51
Eγινε απο εμενα! καλη επιτυχια!

Peteoklis
31-07-2015, 16:14
Ευχαριστώ πολύ! Είναι πολύτιμη βοήθεια για εμένα πραγματικά.